ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان و راههای ثبت شرکت در آلمان ۲۰۱۸ ، شرایط ثبت شرکت در آلمان ۲۰۱۸ ، مزیت های ثبت شرکت در آلمان ، مهاجرت به آلمان و  اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت ،قوانین ثبت شرکت در آلمان و نحوۀ ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت دائم آلمان و پاسپورت آلمانی ، شرایط و قوانین در این مقاله به طور مفصل آورده شده است، شما میتوانید پاسخ تمامی سوالات خود در باب ثبت شرکت در آلمان و راههای ثبت شرکت در آلمان ۲۰۱۸ ، شرایط ثبت شرکت در آلمان ۲۰۱۸ ، مزیت های ثبت شرکت در آلمان ، اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان ، قوانین ثبت شرکت در آلمان و نحوۀ ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت دائم آلمان و پاسپورت آلمانی را در این مقاله یافته و یا در صورت سوال بیشتر با مشاوران موسسه ما در دفاتر وین و یا در دفاتر همکار در ایران مشورت بفرمایید . برای اخذ اقامت اروپا و تردد بدون محدودیت در ۱۲۰ کشور جهان چه راه هایی وجود دارد؟بهترین راه اخذ اقامت اروپا چیست؟ آیا ثبت شرکت در کشور آلمان منتج به اخذ اقامت و پاسپورت آلمانی  میشود؟شرایط لازم برای ثبت شرکت در آلمان چیست؟سرمایه ی اولیه مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور آلمان چقدر است؟از چه طریق میتوان برای خود و خانواده ی خود اقامت اروپا را دریافت نمود؟چگونه میتوان پس از اخذ اقامت اولیه پاسپورت کشورهای اروپایی را دریافت کرد؟ آیا میتوان با ثبت شرکت در کشور های اروپایی مثل آلمان اقامت این کشورها را اخذ نمود؟بهترین کشورها برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت کدامند؟

video ثبت شرکت در آلمان

در این نوشتار سعی شده است هرچند کوتاه به این سوالات پاسخ داده شود.

 

1 9 ثبت شرکت در آلمان

یک بیلبورد تبلیغاتی جالب!!!

این عکس به عنوان تیزر تبلیغاتی برتر کشور آلمان در امر جذب سرمایه گذار و کارآفرین آلمانی انتخاب شده است.

اما معنی آن چیست؟ در این بیلبورد تبلیغاتی نوشته شده شما لازم نیست که بتوانید کلمه ی Mitteslstandsentlastungsgesetz را تلفظ کنید تا بتوانید از آن سود ببرید.پیام این این تبلیغ در مورد یک انتقاد ساده ی کشورهای انگلیسی زبان نظیر انگلستان و امریکا از سرمایه گذاری در کشور آلمان است.سیاستمداران و کارآفرینان این کشورها این نکته که زبان رسمی کشور آلمان,آلمانی است را نکته ای منفی برای ورود سرمایه گذاران خارجی به این کشور میدانند.اما دولت آلمان در این آگهی به بیان یک واقعیت می پردازد که شما برای تجارت و ثبت شرکت در کشور آلمان نیازی به دانستن زبان آلمانی ندارید.و در ادامه عنوان میدارد که ۷ نفر از هر ۱۰ نفری که شما به عنوان کارآفرین یا سرمایه گذار در آلمان با آنها ارتباط خواهید داشت به زبان انگلیسی مسلط هستند.و همینطور شما به راحتی در آلمان وکلای انگلیسی زبان را خواهید یافت.

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور در باب ثبت شرکت آلمان

audio ثبت شرکت در آلمان

 

audio ثبت شرکت در آلمان

نحوه ی ثبت نمودن شرکت در کشور آلمان

۱شرکت های با مسولیت محدود

در آلمان نیز مانند کشورهای دیگر انواع مختلفی از شرکت ها وجود دارند.راحت ترین و بهترین نوع این شرکت ها برای ثبت شرکت های با مسولیت محدود GMBHهستند. Gesellschaft mit beschränkter Haftung,

امروزه روتین ترین و پرمصرف ترین فرم قانونی شرکت ها مسولیت محدود است.یکی دیگر از ویژگی های مثبت این پروسه ساده بودن و روند سریع این نوع شرکت هاست.

حداقل هزینه ی اولیه برای ثبت شرکت در کشور آلمان ۲۵۰۰۰یورو است.این مبلغ همچنین میتواند تشکیل شده از چند واریزی باشد.حداقل نیمی از این مبلغ یعنی ۱۲۵۰۰ یورو باید در موقع ثبت در حساب متقاضی باشد.

شرکت های مسولیت محدود میتوانند توسط چند شخص ثبت شوند.حداکثر تعداد نفرات در این شرکت ها ۳ نفر میباشد و یک نفر نیز میتواند به عنوان مدیر معرفی گردد.تمامی این افراد باید در یک محضر معتبر ابتدا به عنوان شریک معرفی گردند.همچنین نمونه ی اسناد مختلف مورد نیاز در این پروسه نیز در اداره صنایع کشور آلمان Industrie- und Handelskammer, IHKموجود میباشد.

به طور کلی زمان مورد نیاز برای ثبت یک شرکت با مسولیت محدود در کشور آلمان بین ۲ تا ۳ هفته است.هزینه ی دولتی برای ثبت شرکت که به دولت آلمان پرداخت میشود بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ یورو میباشد که هزینه ی وکیل رسمی آلمان نیز به این میزان اضافه خواهد شد.

یک شرکت GMBHتوسط مدیر عامل خود ارایه و معرفی میگردد.در این نوع شرکت حداقل میبایست ۱ مدیرعامل وجود داشته باشد.که این شخص حتما نبایست سهامدار و یا یک شخص آلمانی باشد.همچنین سهامداران نیز میتوانند در اداره ی این شرکت تاثیر داشته باشند.

برای اینکه شرکت ثبتی دارای اعتبار باشد  حتما بایدثبت تجاری شود.بدین منظور نام این شرکت حتما باید  در (Handelsregister) ثبت شود.تمامی مدیران عامل(Geschäftsführer) میبایست مدارک ثبت شده در دفتر ثبت تجاری و اقتصادی را شخصا امضا کنند. در ( NOTARY)یا همان دفتر اسناد رسمی.

نام شرکت حتما میبایست برگرفته از زمینه ی کاری و یا اهداف شرکت و یا نام سهامداران شرکت باشد.و حتما باید دارای ضمیمه ی مسولیت محدود باشد. “mit beschränkter Haftung.”

بعد از اینکه پرونده در دفتر ثبت تجاری و اقتصادی ثبت شد.شرکت وجهه ی قانونی پیدا میکند.بعد از این مرحله شرکت میبایست در اداره ی تجارت محلی Gewerbe- oder Ordnungsamt. نیز ثبت شود.

 

سهم ها در این نوع شرکت ها نمیتوانند دارای گواهی باشند(مانند اوراق بهادار) و همینطور نمیتوانند این سهم ها وارد بازار بورس شوند.هر چند میتوانند دارای گواهی رسمی باشند.

۲شرکت های سهامی عام  Aktiengesellschaft (AG)

این نوع از شرکت ها معمولا مناسب تازه واردان به عرصه ی بیزینس جهانی نیست و به افرادی که برای اولین بار وارد بازارهای جهانی میشوند توصیه میشود ابتدا از شرکت های با مسولیت محدود شروع کنند.

در شرکت های سهامی عام در ابتدا نیاز به ۵ عضو میباشد.حداقل سرمایه اولیه برای تاسیس این نوع شرکت ها ۵۰٫۰۰۰ یورو میباشد.سهم های اولیه ی این نوع شرکت ها نیز باید از ابتدا ثبت در بازار بورس شوند.اساسنا مه ی اولیه ی این شرکت ها باید در دادگاه و یا در دفترخانه  اسناد رسمی ثبت شود.

مراحل ثبت در دفاتر تجاری و همینطور اداره ی تجارت محلی نیز مانند مراحل شرکت های با مسولیت محدود میباشد.

نام این گونه شرکت ها نیز معمولا از اهداف تجاری شرکت گرفته میشود.

شما میتوانید پاسخ تمامی سوالات خود در باب ثبت شرکت در آلمان و راههای ثبت شرکت در آلمان ، شرایط ثبت شرکت در آلمان ، مزیت های ثبت شرکت در آلمان ، اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان ، قوانین ثبت شرکت در آلمان و نحوۀ ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت دائم آلمان و پاسپورت آلمانی را با مشاوره با مشاوران حاذق موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکار در ایران بگیرید.

 

انواع دیگری از شرکت ها نیز در کشور آلمان قابل ثبت هستند که تنها به نام آنها بسنده میکنیم

۳Offene Handelsgesellschaft (OHG): شرکت های شراکت کلی که شرکا در آنها توانایی های یکسان دارند و فاقد یک تصمیم گیرنده ی واحد و مدیر هستند.

۴–Kommanditgesellschaft (KG) (Limited partnership):شرکت های شراکت محدود مانند شرکت های شراکت کلی هستند اما شرکا ی مختلف در آنها دارای محدودیت های مختلف هستند.

۵–(GmbH & Co. KG): شرکت های  مسولیت محدود با شراکت محدود :تلفیقی از این دو نوع شرکت (مورد ۱و۴)هستند.

۶–Töchtergesellschaft.: شرکت های تابعه : شرکت های غیر مستقلی که به طور فیزیکی از شرکت اصلی جدا میشوند.اما حد مشخصی از وابستگی را به شرکت مادر دارند.

۷Zweigniederlassung)):شرکت های شعبه ای:این شرکت ها را در واقع میتوان یک مرکز فروش غیر مستقل و وابسته به شرکت مادر نامید.

 

حال که به بررسی راه های  سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور آلمان پرداختیم به این نکته خواهیم رسید  که چرا آلمان را انتخاب کنیم و مزیت  ثبت شرکت و سرمایه گذاری در این کشور چیست و افرادی که خواستار این امر هستند چگونه باید پروسه ی خود را شروع کنند.

 

سایت اقتصادی خبری GTAI در یک گزارش تحلیلی از مزایای سرمایه گذاری و کارآفرینی در کشور آلمان میگوید.

در این گزارش ۱۰ نکته ی مثبت عمده برای سرمایه گذاری و کارآفرینی در آلمان بیان شده است که به آن میپردازیم.

 

2 6 ثبت شرکت در آلمان

۱۰ دلیل برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان از نظر سایت اقتصادی تحلیلی GTAI

۱سردمدار اقتصاد جهانی :

میتوان گفت که کشور آلمان موتور اقتصادی اروپاست.سرمایه گذاران و کارافرینان در این کشور میتوانند از مزایای اقتصادی چهارمین قدرت اقتصادی جهان بهره مند شوند.

۲یکی از بازیگران اصلی اقتصاد جهانی:

کشور آلمان سومین صادر کننده بزرگ جهان در رقابتی تنگاتنگ با چین و امریکا است.و با شاخص ۴۶۹ ملیارد یورو در شاخص FDI یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاران خارجی است.

۳تولید کننده برتر:

آلمان یکی ز بزرگترین تولید کنندگان جهان است که دارای تولیداتی با کیفیت تضمین شده و خوشنام در جهان است.همچنین نرخ کارگر نیز اخیرا در این کشور کاهش یافته است.روند رو به رشد بازار جهانی در این کشور و تولیدات با کیفیت و پرطرفدار کشور آلمان آن را به یکی از کشورهای مورد علاقه ی سرمایه گذاران تبدیل کرده است.

۴نیروهای کار عالی

سیستم آموزش و پرورش و همچنین آموزش عالی کشور آلمان یکی از برترین های جهان است.به همین دلیل این سیستم نیروهای کار زبده و توانمندی را وارد بازار کار کشور آلمن خواهد کرد.

۵قدرت خلاقیت و نوآوری

کشور آلمان کشور شماره ی یک در میزان  نوآوری و اختراعات در اروپاست.مخترعین آلمانی هر ساله ملیارد ها یورو بودجه تحقیقات از دولت فدرال دریافت میدارند تا همچنان به عنوان پیشروی اختراعات و نوآوری در اروپا و جهان بمانند.

۶زیر ساخت های برتر جهانی

با توجه به قرار داشتن کشور آلمان در قلب اروپا و بازار شماره یک تدارکات در اروپا کشور آلمان بازاری ایده آل برای سرمایه گذاران خارجی است.زیر ساخت های مناسب و بستر فراهم از نظر ارتباطات و انرژی و همچنین سیستم حمل و نقل جهانی در این کشور کوتاه ترین راه رسیدن به موفقیت را در این کشور تضمین میکند.

۷دعوت از سرمایه گذاران باانگیزه در پروژه هایی جذاب

کشور آلمان جازبه های فراوانی را برای سرمایه گذاران فراهم میآورد.این کشور برنامه های بسیار جذابی را برای سرمایه گذاری معرفی میکند.این فرصت های سرمایه گذاری بسیار جامع و فراگیر هستند و هر نوع سلیقه و زمینه ای را برای سرمایه گذاری شامل میشوند.

۸وضعیت مالیاتی مناسب

کشور آلمان نرخ مالیات را برای شرکت ها و کارآفرینان در این کشور کاهش داده است.اصلاح قانون مالیات در این کشور کمک بزرگی به سرمایه گذاران و کارآفرینان در این کشور نموده است.دولت فدرال این کاهش را جهت سهولت کار سرمایه گذاران و همچنین پایین ماندن هزینه ی نیروی کار انجام داده است.

۹چهارچوب امن سرمایه گذاری

اقتصاد توسعه یافته و همچنین سیاست ها حمایتگرانه دولت از سرمایه گذاران جوی امن را برای سرمایه گذاری و کارآفرینی در این کشور فراهم آورده است.قرارداد ها,ضمانت نامه ها,تعهدات و … در این کشور در چهارچوبی محکم  و ایمن و زیر نظر مراجع قانونی انجام میپذیرد.

۱۰کیفیت زندگی

کشور آلمان دارای اجتماعی مدرن,ایمن و مقاوم است.این کشور از استاندارد های بالای زندگی در جهان برخوردار بوده و همچنین سیستم آموزش و پرورش و آموزش عالی و همینطور نظام تامین اجتماعی و بیمه سلامت این کشور جزو بهترین های جهان میباشد.همچنین فرصت های بسیاری در زمینه ی فرهنگی اجتماعی و ورزشی برای کسانی که در این کشور زندگی میکنند فراهم است .

شما میتوانید پاسخ تمامی سوالات خود در باب ثبت شرکت در آلمان و راههای ثبت شرکت در آلمان ، شرایط ثبت شرکت در آلمان ، مزیت های ثبت شرکت در آلمان ، اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان ، قوانین ثبت شرکت در آلمان و نحوۀ ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت دائم آلمان و پاسپورت آلمانی را با مشاوره با مشاوران حاذق موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکار در ایران بگیرید.

 

3 3 ثبت شرکت در آلمان

تحلیل سایت InvestGermanyاز وضعیت سرمایه گذاری و کارآفرینی در کشور آلمان

در این قسمت از نوشتار نگاهی اجمالی به دلایل انتخاب آلمان برای سرمایه گذاری از نظر این سایت میپردازیم.

۱-اقتصاد پایدار و بدون چالش کشور آلمان

۲- آلمان یکی از رهبران اقتصاد جهانی است

۳-اختراعات و نوآوری در این کشور در بیشترین حد قرار دارد

۴-اعطای سود به سرمایه گذاران از جانب دولت انجام میپذیرد

۵-میزان مالیات متعارف در کشور آلمان

۶- وجود نیروهای کار زبده در این کشور

۷-اقتصاد و زیرساخت های توسعه یافته در کشور آلمان

۸-اعطای وام دولتی به سرمایه گذاران خارجی

۹-وجود شرایط یکسان برای سرمایه گذار آلمانی و سرمایه گذار خارجی

۱۰-چهارچوب مشخص و ثابت سرمایه گذاری

 

در انتها این نکته قابل ذکر است که وقتی که یک شخص خارجی در کشور آلمان ثبت شرکت انجام میدهد.میتواند در ابتدا اقامت یک ساله و پس از ۳ سال تمدید اقامت دایم را برای خود و خانواده اش دریافت نماید.منظور از خانواده همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال هستند.شرط تمدید این شرکت ها انجام کار و درامد زایی و همچنین پرداخت مالیات بر درامد به دولت آلمان است.

میزان گردش مالی برای تمدید اقامت سالانه ۱۰۰٫۰۰۰ دلار است.

برای اطلاع شما از میزان ارزش و اعتبار جهانی پاسپورت آلمانی در زیر به کشورهایی اشاره شده است که با پاسپورت آلمانی میتوان بدون محدودیت و گاها ویزا به آنها سفر کرد:

کشورهایی که میتوان با پاسپورت آلمانی  بدون ویزا به آنها سفر کرد

Austria

Belgium

Bulgaria

Cyprus

Czech Republic

Denmark

Estonia

Finland

France

Greece

Hungary

Iceland

Ireland

Italy

Latvia

Liechtenstein

Lithuania

Luxembourg

Malta

Netherlands

Norway

Poland

Portugal

Romania

Slovakia

Slovenia

Spain

Sweden

Switzerland

United Kingdom

 

کشورهایی که ویزای آنها برای آلمانی ها رایگان یا در فرودگاه صادر میشود:

Canada Japan

 

 

Antigua and Barbuda

Argentina

Bahamas

Barbados

Dominica

El Salvador

Guyana

Honduras

Hong Kong

Kenya1

Kuwait2

Malaysia

Morocco

Namibia

New Zealand

Senegal

Uruguay

                                 Mexico                         Fiji Panama                Peru

Albania

Bangladesh

Bolivia

Bosnia and Herzegovina

Botswana

Brazil

Brunei

Chile

Colombia

Costa Rica

Guatemala

Malawi

Moldova

Nicaragua1

Paraguay

Serbia

South Africa

South Korea

Taiwan

Ukraine

Venezuela

Zambia2

 

Egypt1

Indonesia2

Thailand

United Arab Emirates

 

همانطور که ملاحظه میکنید با پاسپورت آلمانی میتوانید به اکثر کشورهای  جهان بدون محدودیت سفر کنید.

شما میتوانید پاسخ تمامی سوالات خود در باب مهاجرت به آلمان و ثبت شرکت در آلمان و راههای ثبت شرکت در آلمان ، شرایط ثبت شرکت در آلمان ، مزیت های ثبت شرکت در آلمان ، اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان ، قوانین ثبت شرکت در آلمان و نحوۀ ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت دائم آلمان و پاسپورت آلمانی را با مشاوره با مشاوران حاذق موسسه حقوقی ملک پور دریافت بگیرید. 

در انتها ذکر این نکته حایز اهمیت است که برای اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از روند پروسه و انجام امور حقوق بین الملل از جمله سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور آلمان میتوانید از مشاوره و خدمات موسسه ی حقوقی  ملک پور در وین و دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران بهره مند شوید.

 

 

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

51 پاسخ
 1. عرفان گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما

  میخواستم بدونم که آیا با افتتاح یک کافه و استخدام یک تا دو نفر در این شغل ، میتوان از این طریق به اقامت دائم کشور هایی از جمله : اسپانیا ، اتریش ، انگلستان ، کانادا و… دست پیدا کرد ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما بدون داشتن اقامت این کشورها از طریقی، نمیتونید مغازه تاسیس کنین. باید مثلا از راهی مثل سرمایه گذاری وارد بشین تا بعدش بتونین طرحتون رو عملی کنین. با موسسه تماس بگیرید تا بیشتر راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 2. عماد گفته:

  باسلام.پس از اینکه مراحله اولیه ثبت شرکت انحام شد برای رفتن به المان و انجام کارهای اداری مثله ثبت اسناد باید وقت تجاری گرفت یا توریستی.مرسی

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. این موارد جزو روند کاری می باشند و بسته به شرایط هر فرد متفاوت هستند. با دفاتر ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری را اخذ نمایید.

   پاسخ
 3. یهمن گفته:

  با سلام برای ثبت شرکت با مسولیت محدو د حداقل سرمایه چقدر میباشد و ایا در این خصوص ویزای خانواده هم میدن یا خیر ممنونم از شما

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   مهمترین نکته در ثبت شرکت آلمان طرح تجاری بیزینسی هست که در المان قصد راه اندازی آن را دارید. و حداقل 25000 یورو سرمایه نیاز دارید

   پاسخ
 4. amir گفته:

  با سلام خدمت دکتر محترم.ببخشید بنده لیسانس الکترونیک دارم و 36 ساله .14 سال سابقه در صنایع پتروشیمی .دوره های سیستم مخابراتی از صنایع دفاع رو گذراندم.دوره Network رو دیدم.دوره فنی و حرفه ای در برق صنعتی دیدم.الان دارم زبان کار میکنم.برای ثبت شرکت در اتریش چکاری باید انجام بدم.چقدر هزینه میخواهد. تقریبا 600 میلیون دارم.اقامت خودم وخانم پسرم که 3 ساله است.لطف میکنید اگه جواب بدی. تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگر هدف شما از ثبت شرکت در اتریش بحث اقامتی است می بایست بدانید که تنها با ثبت شرکت در اتریش نمی توانید اقامت برای خود و خانواده خود اخذ نمایید. پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس حاصل نمایید تا دیقیق تر شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 5. amir گفته:

  با سلام خدمت دکتر محترم.ببخشید بنده لیسانس الکترونیک دارم و 36 ساله .14 سال سابقه در صنایع پتروشیمی .دوره های سیستم مخابراتی از صنایع دفاع رو گذراندم.دوره Network رو دیدم.دوره فنی و حرفه ای در برق صنعتی دیدم.الان دارم زبان کار میکنم.برای ثبت شرکت چکاری باید انجام بدم.چقدر هزینه میخواهد. تقریبا 600 میلیون دارم.اقامت خودم وخانم پسرم که 3 ساله است.لطف میکنید اگه جواب بدی. تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگر هدف شما از ثبت شرکت در اتریش بحث اقامتی است می بایست بدانید که تنها با ثبت شرکت در اتریش نمی توانید اقامت برای خود و خانواده خود اخذ نمایید. پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس حاصل نمایید تا دیقیق تر شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 6. علی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  در مورد اقامت از طریق ثبت شرکت در المان میخواستم بپرسم شرط استخدام ۳نفر نیروی کار المانی اجباری هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان پیچیده و زمان بر است و عموماً تنها با ثبت شرکت در آلمان نمیتوانید اقامت اخذ کنید. پیشنهاد ما به شما اقامت قرمز سفید قرمز اتریش از طریق ثبت شرکت است. هرچند هیچ اطلاعاتی از خود ارائه نداده اید که بتوانیم شما را راهنمایی کنیم! از جمله سن، سرمایه، تحصیلات، سابقه کار، وضعیت تاهل و …

   پاسخ
 7. musician گفته:

  با سلام . میخواستم بدونم تاسیس یک فروشگاه موسیقی در آلمان منجر به اخذ اقامت دائم در این کشور میشود یا خیر؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   ثبت شرکت در آلمان به تنهایی موجب اخذ اقامت نمی شود. برای اخذ اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت باید یک طرح تجاری پیشنهاد دهید و نشان دهید که طرح شما برای کشور آلمان سود ده می باشد. با توجه به اینکه کشور آلمان در این زمینه با سخت گیری زیادی برخورد می کند معمولا این روش توصیه نمی شود. در صورتی که شرایط مناسب را داشته باشید ثبت شرکت در کشور اتریش می تواند گزینه مناسبی باشد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. علیرضا گفته:

  سلام
  از اینکه به سرعت پاسخ پرسشها را می دهید سپاسگزارم.
  آیا اعضا هیئت مدیره می توانند از مزایای ثبت شرکت در آلمان بهره مند بشوند؟

  پاسخ
 9. حجت اله وفقی گفته:

  راهنمایی میخوام از خدمتتون:
  آیا این درسته که اگر من بخواهم خودم و با کمک یک وکیل آلمانی شرکت ثبت کنم، باید این شرکت ابتدا به نام یک آلمانی ثبت بشه و سپس در طول سه ماه به تدریج یعنی پنجاه درصد بعد از یک ماه و ۲۵ درصد بعد از ماه بعدی و ۲۵ درصد هم بعد از ماه بعدی به اسم من منتقل بشود؟ یا امکانش هست که از ابتدا به نام خودم ثبت بشه؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با شماره 02149196000 تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 10. سعید چاوشی گفته:

  من ده سال سابقه کار ریخته گری و صنعتی سه سال سابقه مباشرت در کار دکوراسیون داخلی با مدرک صنفی دارم میتونم یه شرکت خدماتی تاسیس کنم ؟ودر آلمان کار ودرامد برا این دو مورد هست؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. Atii گفته:

  سلام
  وقتتون بخیر .سوال داشتم من دختر 25 ساله هستم و قصد ثبت نمایندگی کارخانه پدرم رو در المان داشتم سوالم این بود که سرمایه اولیه برای ثبت شرکت نمایندگی حدود چقدر هست !؟
  ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 12. sara گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۵سالمه.۶ساله ک درشرکتای مختلف بازاریابم.ب کامپیوتر اشنایی دارم.زبان انگلیسی و المانی دارم میخونم ک مدرکشو بگیرم.نامزدمم شغلش نصب دوربین های مداربسته و نصب سیستم های دزدگیر و صوتی هست.جفتمونم مدارک مربیگری فیتنس و بدنسازی داریم.
  میخواستم بدونم تو المان میشه یه شرکت بازاریابی تاسیس کرد و از اون طریق اقامت هم گرفت؟
  و اینکه برای همسرمم شغلی هست؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اگر حداقل 150 تا 200.000 یورو سرمایه داشته باشید میتوانید پس از بررسی شرایط اولیه شما در صورت دارا بودن این شرایط میتوانید اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. حیدرزاده گفته:

  سلام
  آیا اخد اقامت آلمان از طریق ثبت اختراع خصوصا در زمینه خودرو سازی امکان پذیر است؟
  برای ثبت اختراع، واگذاری اختراع قبل از ثبت و… اگر آلمان حمایت و یا همکاری میکند ممنون میشوم اطلاع بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 14. maziar samiei گفته:

  با سلام دکترای گیاهپزشکی دارم و برقکاری و لوله کشی حرفه ای و رفع اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری و آشنایی خوب با شبکه دارم. شخصی همه فن حریف. 55 ساله هستم و میخواهم در آلمان شرکت ثبت کنم. با چه عنوان بیزینس پلن بنویسم که موفقیت داشته باشم و کارم بگیره. اگه شما واسم این کارو انجام بدین چند هزینه داره؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   در مورد بیزینس پلان لطفا با دفاتر ما تماس بگیرید
   در صورتی که شما بیزینس پلان ندارید و یا مورد تایید قرار نگیرد , ما میتوانیم بیزینس پلان مورد تایید دولت را به شما بدهیم.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب جهت ثبت شرکت حتما باید شرایط شما ارزیابی گردد که در این امر چند درصد شانس اقدام داشته اید و با کمک یک وکیل اقدام فرمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. maziar samiei گفته:

  با سلام خدمت شما و تشکر از وقتی که با خوشرویی در اختیار ما قرار میدهید. بنده رو سوال متفاوت از جناب عالی دارم. 1- لطفا در مورد ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان جهت اخذ اقامت توضیح بفرمایید. و اینکه آیا این روش مناسبی برای کسی که سرمایه زیادی نداره هست و اینکه با این روش میشود ویزای کار گرفت یا نه؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   برای ثبت شرکت باید میزان دارایی شما مورد بررسی قرار گیرد
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب. سوال بنده در خصوص تاسیس شرکت در آلمان هست. آیا در صورت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آلمان، اقامت فقط به مدیر عامل و خانواده اعطا میشود؟ و یا به سهامداران شرکت و خانواده شان هم اعطا می گردد؟ بنده و همکارم قصد داریم در آلمان شرکت تاسیس کنیم. اما اگر امکان اقامت فقط مدیر عامل باشد عملا مشکل برمیخوریم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. mie editor2 گفته:

  با سلام ، بنده تصمیم به تاسیس یک شرکت با مسئولیت محدود در کشور آلمان دارم و به این وسیله قصد دارم اقامت کشور آلمان را اخذ کنم . سئوال بنده از جنابعالی اینکه در صورت تاسیس شرکت و اخذ اقامت آلمان آیا پس از اخذ اقامت آلمان می توان در کنار فعالیت های شرکت در یکی از دانشگاه های آلمان تحصیل هم بکنم و نیاز به مجوزخاصی یا ویزای مجزا ندارد . با سپاس

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. بله امکان تحصیل در این کشور را دارا می باشید. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. mie editor2 گفته:

  سلام اقای ملک پور . بنده ۴۲ سالمه دو تا پسر ۱۱ ساله و ۷ ساله دارم باخانمم میخواستن بدونم با ۱۷۰هزار دلار میتونم در آلمان برای خودم یه کاسبی برای خودم ره بندازم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای ثبت شرکت در کشور آلمان باید شرایط لازم را اخذ نمایید. داشتن حداقل سرمایه برای این مورد یکی از نکات مهم است. در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. Fatemeh گفته:

  سلام دکتر خوب هستین؟؟یه سوال داشتم من دختر۲۲ ساله هستم.آرایشگر هستم و تا پیش دانشگاهی تجربی درس خوندم میخواستم بدونم برای مهاجرت به کره جنوبی بهتره که با ویزای کار اقدام کنم یا از طریق تحصیل؟؟

  پاسخ
 20. زهرا گفته:

  سلام و عرض ادب جناب ملکپور من خانمی هستم با ۲۱ سال سابقه در امور اداری و کارگزینی و لیسانس علوم اجتماعی از .دانشگاه تهران و۴۴ سالمه ایا امکان پیدا کردن شغل برای من در اتریش یا المان وجود داره ضمنا من دارای همسر و دو فرزند هستم همسرم بازنشسته و ۵۰ ساله و پسرم ۱۸ ساله و دانشجوی مهندسی و دخترم زیر ۱۸ ساله

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. متاسفانه با شرایط سنی شما امکان اخذ این ویزا با شانس بسیار کمی همراه است. برای بررسی راه های متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. morteza گفته:

  سلام خسته نباشید جناب ملک پورعزیز
  من مرتضی هستم و قسط مهاجرت سرمایه گزاری واخذ اقامت المان و یا اتریش دارم سن بنده ٣٠ سال هست متعهل مدرک تهصیلی دیپلم دارم و همسرم لیسانس داروهای گیاهی کل سرمایه من ٧٠٠ میلیون هست ممنون میشم اگه راهنماییکنین شانس من چقدر هست برای دریافت ویزا و اینکه احتمال اینکه در سرمایه گزاری موفق باشم چقدر هست واینکه این مبلغ پول از روزی که اقدام میکنیم باید در حساب موجود باشه؟؟؟؟٨

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای ثبت شرکت باید از تمامی هزینه ها و شرایط آن مطلع باشید و سپس اقدام نمایید. برای اقدام نیاز نیست از همان ابتدا این مبلغ در حساب شما باشد. برای اخذ اطلاعات جزئی در این زمینه پیشنهاد می شود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض احترام. با توجه به شرایط سنی شما امکان اخذ ویزاهای تحصیلی یا کاری وجود ندارد اما می توانید از سایر روش ها چون خرید ملک، ثبت شرکت، سرمایه گذاری و …. اقدام کنید که باید با توجه به سرمایه شما برای کشورهای مختلف بررسی شود. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این امر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 23. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای ملک پور؛من ۵۴سال دارم و معلم زبان فرانسه با مدرک کارشناسی ارشد هستم با یک بودجه و سرمایه به نسبت متوسط میخواستم به کشور آلمان مهاجرت کنم اما نمیدونم آیا امکان و موقعیتش برای من با شرایطی که عرض کردم خدمت شما،وجود داره؟من خیلی مصمم هستم و قصدم خیلی زیاد جدی اما کمی نامید و سردرگم هستم از شما خواهش میکنم لطفا محبت کنید و با راهنمای خوبتون پاسخ من رو بدهید لطفا سپاس از لطف شما بزرگوار

  پاسخ
 24. بهرور گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده در کشور ترکیه شرکت دارم
  خواستم که یک شعبه مستقل از همین شرکت رو در کشور آلمان راه اندازی بکنم
  و اقامت دائم و ملیت آلمان هم جز برنامه می باشد
  ممنونم میشه اگر توضیحات کامل در این خصوص بدین

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   بهتر است شرایط سنی خود و … را در همین بخش ذکر نمایید تا بتوانیم شرایط شما را بررسی نماییم . یکی از راه های دریافت اقامت در کشور آلمان ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور آلمان است ولی به صورت مستقیم ثبت شرکت در آلمان باعث اعطای اقامت نمیگردد و باید از راه های دقیق ثبت شرکت انجام گیرد . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط را با شما بررسی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 25. جواد گفته:

  عرض سلام و احترام خدمت آقای ملک پور
  بنده در ایران تولیدی یک محصول رو دارم و اون رو به آلمان صادر میکنم.
  به نظر شما بنده میتونم از طریق ثبت دفتر نمایندگی در آلمان، اجازه اقامت اونجا رو بگیرم؟ و آیا اصلا میشه دفتر نمایندگی اونجا زد یا خیر؟
  ممنون از جوابگویی شما

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 26. محمد ژوبين گفته:

  با سلام
  آیا روش اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آلمان در راستای بند ٢١ قانون مهاجرت کشور آلمان هست؟
  آیا در روش سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت نیاز به ارائه Business Plan و تاییدآن هست؟
  در این روش ویزای یکساله اول چه موقع صادر خواهد شد. در ابتدا قبل از ویزای یکساله به نظر می رسد باید ابتدا ویزای نوع D اخذ شود. طی این مراحل به چه شکل است؟

  پاسخ
  • MIE Writer گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعات اداری ذکر شده در سایت با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان
   و تجدید ادب و احترام

   پاسخ