ثبت شرکت در سوئد

ثبت شرکت در سوئد

audio ثبت شرکت در سوئد
audio ثبت شرکت در سوئد

ثبت شرکت در سوئد  و شرایط ثبت شرکت در سوئد  در سال 2018 ، آخرین قوانین مربوط به ثبت شرکت در سوئد 2018 و کارآفرینی در سوئد و اخذ اقامت دائم سوئد از طریق ثبت شرکت در سوئد ، را در این مقاله میخوانید ، آیا مایل به مهاجرت به سوئد و ثبت شرکت در سوئد هستید؟ آیا شرایط ثبت شرکت در سوئد را نمی دانید ؟ آیا مایل به دانستن شرایط ثبت شرکت در سوئد هستید ؟ ما شما را در این مسیر راهنمایی می کنیم. آیا ثبت شرکت در سوئد می تواند بهترین راه برای شما باشد؟ آیا با ثبت شرکت در سوئد می توان به اقامت دائم رسید ؟ در این مقاله سعی بر آن است که از منظر وکیل مهاجرت به معرفی شرایط ثبت شرکت در سوئد بپردازیم تا در نهایت بتوانیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیار شما متقاضیان ثبت شرکت در سوئد قرار دهیم و شما بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

اشخاصی که خارج از اتحادیه اروپا و کشور‌های عضو شنگن زندگی می کنند، برای دریافت اقامت در کشور سوئد میتوانند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام کنند.ثبت شرکت در سوئد بر اساس ویزای Eget Företag است.

مراحل ثبت شرکت در سوئد

به منظور ثبت شرکت در سوئد ابتدا باید فرم در خواست مبنی بر ثبت شرکت را پر کنید بعد از پر کردن فرم بایستی یک ایده اولیه ارایه دهید که مورد بررسی قرار می گیرد پس از قبولی ایده یک بیزینس پلن با همکاری شخص تهیه می شود و بعد از آن شرکت به ثبت می رسد و بایستی راه اندازی اولیه شرکت قبل و بعد از ورود به سوئد صورت بگیرد و در آخر گزارش های مورد نیاز به اداره مهاجرت ارائه می شود.

مقرارات و شرایط ثبت شرکت در سوئد

مقررات ثبت شرکت در سوئد و گرفتن اقامت کشور سوئد، به صورت کاملا روشن و شفاف می باشد. ثبت شرکت در سوئد و اخذ اقامت کشور سوئد بشرح ذیل می باشد.

در کشور سوئد مدل های مختلفی از شرکت برای ثبت وجود دارد مانند سهامی عام، سهامی خاص و غیره. به منظور آشنایی بیشتر با مشاوران حقوقی موسسه حقوقی ملک پورتماس بفرمایید.

به منظور اینکه شخص واجد شرایط برای ثبت شرکت در سوئد شناخته شود باید یک پلان با تمامی‌ جزئیات از شرکتی که قصد تاسیس آن را دارد به اداره مهاجرت سوئد تسلیم نماید.

در قدم بعد، بایستی با ارائه مدارک لازم مبنی بر نشان دادن تمکن مالی نشان دهید که بتوانید این موضوع را ثابت کنید که توانایی مالی خرید و ثبت شرکت در سوئد را دارید و همچنین میتوانید هزینه های زندگی خود را در مدت ۲ سال حضورتان در سوئد تامین نمایید.این بدین معناست که شخص باید هزینه های زندگی در طی ۲سال در آن کشور را داشته باشید.

تشکیل شرکت در سوئد بر اساس برخی اقدامات و استانداردهای لازم انجام میگیرد.انجام ثبت شرکت در سوئد شامل تهیه پیش نویس اساسنامه، کپی گذرنامه، امضای نمونه ها و دیگر اشکال به دست آمده از اداره ثبت شرکت صورت میگیرد. ثبت نام و ثبت شرکت در سوئد لازم است که در دفتر اسناد رسمی به ثبت برسد و همچنین یک حساب بانکی به علاوه استخدام یک حسابدار محلی برای شرکت تازه تاسیس در سوئد لازم است.

برای ثبت شرکت در سوئد شخص باید دارای پاسپورت معتبر باشد واعتبار پاسپورت شخص نباید کمتر از طول مدت مورد تقاضا باشد.

برای ثبت شرکت در این کشور شخص باید حداقل ۵۰% از سهام شرکت را دارا باشد اداره کننده شرکت باید خود شخص باشد و در نهایت مسئولیت شرکت به عهده ایشان می باشد.

بعد از پایان پروسه ثبت شرکت در سوئد تجارت و یا شرکت شخص در طی۲ سال نخست باید به سوددهی‌ رسیده وشخص توانایی حمایت از خود و خانواده همراه بعد از۲ سال زمان آزمایشی‌ (اقامت موقت) را داشته باشید.

و همچنین شخص با ارائه مدرک باید نشان دهد که آگاهی‌ کامل نسبت به تجارت و شرکت مورد نظرخود دارد و تجربه اداره کردن شرکت خصوصی را دارا می باشد.

از موارد دیگر برای رسیدن به پروسه ثبت شرکت در سوئد ارائه گواهی بانکی‌ و نشان دادن نقدینگی کافی‌ جهت حمایت از خود و خانواده برای ۲ سال اول سکونت درکشور سوئد الزامی می باشد. این گواهی بانکی و مبلغ آن برای شخص اصلی دویست هزار کرون، برای همسر ایشان صد هزار کرون می باشد و برای هر فرزند زیرهجده سال پنجاه هزار کرون است. نحوه ارائه کردن این مدرک بایستی به صورت گواهی بانکی معتبرو با گردش حساب باشد. به منظور آشنایی بیشتر با مشاوران حقوقی موسسه حقوقی ملک پورتماس بفرمایید.

شخصی که قصد ثبت شرکت در سوئد را دارد یایستی به یکی از زبان های انگلیسی یا سوئدی یا یکی از این دو زبان تسلط داشته باشد اما نیاز به مدرک زبان ندارد.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب ثبت شرکت در سوئد

audio ثبت شرکت در سوئد

مواردی که باید برای ثبت شرکت در سوئد باید به آنها توجه کرد:

هنگام دریافت ویزای اقامت سوئد برای شخص متقاضی یک کارت اقامت صادر می شود. که در زمان ورود به این کشور بایستی آن را با پاسپورت معتبر به همراه داشته باشد. البته بایستی این موضوع را مدنظر داشت که قبل از دریافت کارت اقامت، سفارت کشور سوئد در کشور مبداء از متقاضی عکس و انگشت نگاری انجام میدهد و پس از چند روز کارت اقامت برای متقاضی صادر خواهد شد.

مدت زمان کارت اقامت صادر شده برای این کشور ۲ سال است. در طول این مدت همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال نیز در صورت درخواست، اجازه اقامت خواهند داشت، ولی اجازه کار را در طول مدت این ۲ سال ندارند. برای دریافت اجازه کار برای همسر شما می توانید به صورت جداگانه اقدام کنید.

اقامت ۲ ساله شخص به منظور ثبت شرکت در سوئد ، در صورتی به اقامت دائم تبدیل می شودکه بعد از این پروسه ۲ ساله وقتی اداره مهاجرت کشور سوئد، وضعیت متقاضی و شرکت ثبت شده را مورد بررسی قرار می دهد همه موارد مطابق برنامه های رعایت شده باشد و متقاضی دارای بدهی نباشد و در ضمن جرم مالیاتی یا قانونی مرتکب نشده باشد.

مدارک مورد نیاز به منظور ثبت شرکت در سوئد شامل گواهی اشتغال به کار, اصل سند مالکیت ,پرینت ۳ ماهه صورت حساب بانکی,

نامه ای مبتنی بر قصد و نیت و برنامه سفر متقاضی ,اگر متقاضی دارای شرکت می باشد مدارک رسمی شرکت ,کپی و اسکن پاسپورت سایر افراد تحت تکفل ,انگشت نگاری عکس و مصاحبه در سفارت هم انجام می گیرد, کپی و اسکن پاسپورت سایر افراد تحت تکفل عکس رنگی همسر و همراهان هر کدام ۲عدد ,ترجمه سوء پیشینه متقاضی, بیمه نامه سفر.

اگر شما دانشجو هستید و دارای اقامت تحصیلی در کشور سوئد هستید و قصد اخذ اقامت کاری از طریق ثبت شرکت را در این کشور را دارید، بایستی قبل از به اتمام رسیدن اقامت تحصیلی ، اقدام به تسلیم تقاضانامه ی مربوطه نمایید. و همچنین موظف به ارسال کارنامه تحصیلی خود در سوئد هستید در ضمن باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که حداقل نمرات قبول شده باید ۳۰ نمره ی دانشگاهی و یا اتمام یک ترم پژوهشی تحقیقی دردانشگاه باشد.

در آخر لازم به ذکر است که اگر چه ثبت شرکت در سوئد باعث رسیدن به اقامت در این کشور می شود و راه ورود برای رسیدن به این کشور را برای شما باز می کند اما این بحث را می طلبد که شما قبل از ورود به این کشور و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سوئد کاملا از تمام راه ها و جزییات ثبت شرکت در این کشور مطلع شده و سپس بتوانید با یک دید باز نسبت به این موضوع نتیجه گیری نمایید.شما عزیزان می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتربا کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار در ایران تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان اخذ نمایید.

12 پاسخ
 1. مسعود گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور عزیز
  بنده با یکی از دوستانم در سوئد قصد ثبت شرکت داریم ولی بانک اونجا تایید افتتاح حساب ندادند بنام من و ایشون که البته ایشون اقامت سوئد دارند و من با همسرشون داریم شرکت ثبت میکنیم بدلیل اینکه ایشون خودش شاغل و چون کارش مرتبط هست نمیشه شرکت مرتبط بزنه ممنون میشم بفرمایید چیکار کنیم. قبلا از پاسخ شما ممنون و سپاسگزارم???

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 2. حسین گفته:

  باسلام تصمیم دارم با یکی از دوستانم که مقیم سوئد هستن شرکت امنیتی به ثبت برسانیم،اولا آیا ثبت چنین شرکتی در آن کشور وجود دارد،اگر جواب مثبت میباشد نیاز به چه مقدار سرمایه هست و چقدر زمان ثبت آن بطول میانجامد و هزینه ثبت آن و حق الوکله شما جهت برآورد هزینه کلی خودمان چقدر خواهد بود.باتشکر

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 3. عباس رنگ بست گفته:

  با سلام
  آیا در سوئد امکان اجاره یا خرید زمین کشاورزی و ثبت شرکت جهت پرورش گاو شیری وجود دارد؟
  اگر این امکان وجود دارد لطفا شرایط و حدود هزینه را اعلام فرمائید تا در صورت امکان با راهنمایی های و البته همکاریهای شما اقدام به انجام این طرح کنم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام
   بله امکانپذیر است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره ی 49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 4. على دولت آبادى گفته:

  درود و ارادت آيا در خصوص هوم آفيس و
  ثبت شركت در سوئد امكان پذير است ؟
  و در اين مورد نيز چقدر سرمايه نياز

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما بسیار مهم و حساس و تخصصی میباشد اتفاقا اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. علی گفته:

  سلام
  من اقامت سوید دارم و می‌خواهم یک شرکت در سوید ثبت کنم.
  آیا شما چینین خدماتی را ارایه می‌دهید یا دفتری در سوید دارید که به اون مراجعه کنم؟

  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خیر در سوید دفتری وجود ندارد اما پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره تحصصی در این امر با دفتر وین جهت مشاوره کاملتر از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  سلام … در مورد ثبت شرکت در سوئد سوالی داشتم. حداقل سرمایه مورد نیاز جهت ثبت شرکت در سوئد چقدر می باشد و چقدر زمان نیاز می باشد؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.