ثبت شرکت در سریلانکا

یکی از روش های اخذ اقامت سریلانکا ثبت شرکت در سریلانکا است.به طور کلی روش های مختلفی برای اخذ اقامت در کشور سریلانکا می تواند امکان پذیر باشد اما ثبت شرکت در سریلانکا به نوعی کارآفرینی در آن کشور نیز محسوب می شود. برای آنکه در مسیر ثبت شرکت در سریلانکا موفق عمل کنید می بایست اطلاعات دقیقی در خصوص شرایط اقتصادی ، صنایع ومشاغل پر رونق در آن کشور داشته باشید و میزان ریسک پذیری در حوزه ی ثبت شرکت در سریلانکا را شناسایی کنید تا با ارائه یک طرح توجیهی اقتصادی یا همان بیزینس پلن مناسب بتوانید با ثبت شرکت در سریلانکا یک گام درست به سوی اخذ اقامت کشور سریلانکا بردارید. ما در این مقاله که به همت مشاوران موسسه حقوقی بین المللی ملک پور جمع آوری شده است سعی می کنیم به پرسش های احتمالی شما عزیزان پاسخ داده و اطلاعاتی در خصوص ثبت شرکت در سریلانکا را در اختیار شما همراهان عزیز این موسسه قرار دهیم باشد که شما را در رسیدن به مقصد و انتخاب گزینه های درست یاری کند.

آیا با کشور سریلانکا آشنایی دارید؟ از شرایط ثبت شرکت در کشور سریلانکا چه می دانید؟ آیا شرایط اقتصادی این کشور را میدانید؟ آیا میدانید ورود به چه مشاغل و صنایعی در کشور سریلانکا ریسک پایین تری دارد؟

کشور سریلانکا

سریلانکا کشوری در جنوب شبه قاره هنداست. به دلیل طبیعت بکر و زیبا ،آب و هوای معتدل و همچنین تاریخ و فرهنگ کهنی که دارد مقصد بسیاری از گردشگران است و به همین دلیل این روزا صنعت توریسم در کشور سریلانکا رونق خاصی دارد.واحد پول سریلانکا روپیه است .این کشور دارای حکومتی سوسیالیستی است و از نظر شرایط اقتصادی در سالهای گذشته اقتصاد ضعیفی داشته است اما در صنعت خدمات موفق تر عمل کرده است. کشاورزی در کشور سریلانکااز اهمیت خاصی برخوردار است و از چای، قهوه، نارگیل و کینین می توان به عنوان فراورده های مهم کشاورزی سریلانکا نام برد. در سریلانکا همچنین مواد طبیعی چون فلدسیات، گرافیت و ایلمنیت هم یافت میشود و در خلیج منار جزیره سریلانکا نفت و گاز نیز وجود دارد.

شرایط ثبت شرکت در سریلانکا

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ثبت شرکت در کشور سریلانکا میتواند  اخذ اقامت این کشور را برای متقاضی اقامت به همراه داشته باشد. در سریلانکا امکان ثبت شرکت مستقل با ارائه طرح توجیحی اقتصادی یا همان بیزینس پلن وجود دارد و باید بگوییم با توجه به نقاط قوت این کشور در صنایع و مشاغل مختلف بهترین نوع ثبت شرکت خدماتی با مسئولیت محدود در زمینه صنایع تبدیلی، مواد غذایی، توریسم، هتلداری می باشد.

برای ثبت شرکت در کشور سریلانکا متقاضی باید یک طرح توجیحی اقتصادی ارائه کند و می بایست معادل ۱۰۰۰ دلار هزینه جهت تصویب این طرح و ثبت شرکت در سریلانکا پرداخت کند. و متقاضی باید اثبات نماید که در کشور خود حداقل ۵سال سابقه کسب و کار مرتبط با موضوع شرکت مورد درخواست را داشته و تمکن مالی با متوسط ۱۰۰۰۰دلار در یکسال گذشته را به اثبات برساند.

پس از ارائه طرح توجیحی اقتصادی، موضوع در کمیسیون مشترکی با حضور نماینده شهرداری این کشور و نماینده دارایی و نماینده دادگستری سریلانکا مطرح می شود  و مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت تصویب طرح ، اجازه ثبت شرکت از سوی این کمیسیون صادر میشود. با ثبت شرکت در سریلانکا اجازه اقامت سه ساله به فرد متقاضی داده میشود. لازم به ذکر است با ثبت شرکت اجازه اقامت سه ساله همچنین به خانواده متقاضی اعم از همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال وی نیز داده میشود. پس از سه سال در صورت اثبات عملکرد مثبت و پرداخت عوارض و مالیات متعلقه تمدید فعالیت شرکت ثبت شده امکان پذیر است.

در صورت وجود محدودیت اطلاعات در مقاله ارائه شده، شما می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق سایت  www.malekpourmie.com و یا تماس و دریافت مشاوره تلفنی رایگان از دفاتر همکار موسسه حقوقی بین المللی ملک پور در ایران و خارج از ایران کسب نمایید. موسسه حقوقی بین المللی ملک پور با استفاده از توان وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوق بین الملل امکان انجام همه خدمات لازم در خصوص اخذ اقامت بوسیله ثبت شرکت در سریلانکا و اخذ اقامت  و تابعیت کشور سریلانکا را برای شما عزیزان امکان پذیر خواهد کرد.

ماه منیر خاجی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.