ثبت شرکت در ایرلند

موضوع این مقاله در مورد ثبت شرکت در ایرلند و همچنین مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در ایرلند ، روند ثبت و ارائه مدارک لازم جهت ثبت شرکت در ایرلند شرایط اساسی و تاثیر گذار در ثبت شرکت در ایرلند و توضیحاتی در مورد اساسنامه شرکت در ایرلند جنوبی است لذا در صورت وجود هرگونه شبهه و سوالات بیشتر در مورد ثبت شرکت در ایرلند و طرق دیگر مهاجرت به ایرلند جنوبی می توانید با وکلا و  مشاورین برجسته امر حقوق بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید .

آیا در مورد ثبت شرکت در ایرلند جنوبی سوالاتی‌دارید؟ آیا می خواهید بیشتر با مسئله ثبت شرکت در ایرلند جنوبی آشنا شوید ؟ آیا از مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در ایرلند جنوبی مطلع هستید؟ آیا از اساسنامه ثبت شرکت در ایرلند جنوبی اطلاعاتی دارید ؟

 

سهم سرمایه

سرمایه یک شرکت مقدار سهمی است که یک شرکت از سرمایه اسمی آن می کند. در مورد بسیاری از شرکت های داخلی ایرلند ابتدا برای ثبت اولیه یک شرکت صدسهام با ارزش اسمی صادر می گردد.

اساسنامه شرکت: اساسنامه شرکت مجموعه ای از فعالیت های گسترده ی شرکت است که به صورت مدون درآمده است. در این بخش که به صورت مدون درآمده است. در این بخش کد NACE مورد نیاز است که به تشریح فعالیت های اصلی شرکت برای اهداف آماری استفاده می گردد. در اساسنامه شرت چگونگی و نحوه اداره شرکت به صورت کامل تشریح گردیده است و همچنین حقوق و وظایف سهامداران به طور کامل مشخص گردیده است که مدیران و کارمندان شرکت موظف اند به طور کامل طبق اساسنامه عمل کنند.

دفتر ثبت شده

پس از ثبت شرکت ؟؟؟؟ باید برای شرکت مشخص شود که اسناد قانونی و تمام فعالیت های رسمی شرکت در آن محل انجام می گیرد به این جهت آدرس مورد نظر نباید آدرس حسابدار یا وکیل و یا عامل ثبت باشد، آدرس ثبت شده این شرکت بسیار مهم است زیرا همه ی اسناد از کمیسیون درآمد و اداره ثبت شرکت یک شرکت ایرلندی نیاز به یک مدیرعامل که حداقل سن او ۱۸سال باشد را واردار و همچنین این مدیرعامل باید اقامت دائم منطقه اقتصادی اروپا را نیز داشته باشد. البته در مواردی اگر مدیرعامل مقیم اروپا نیست می شود ترتیباتی اتخاذ نمود تا شرکت را به نام فردی غیرمقیم نیز ثبت نمود، هر شرکت باید از حداقل ۲نفر تشکیل شود که باید یکی از این افراد مدیر و دیگری نیز می تواند در سمت دبیری فعالیت کند.

شرکت ایرلندی مستلزم داشتن یک معاون است که وظیفه قانونی وی تشکیل پرونده تمام مدارک موردنیاز و همچنین افتتاح حساب مربوط به شرکت و تضمین قانونی شرکت و … می باشد.

منشی این شرکت وظایف مربوط به اظهارنامه های سالیانه و انجام وظیفه هایی  که در اساسنامه شرکت برای وی تدوین گردیده است را به عهده دارد. اگر مدیرعامل شرکت ساکن ایرلند نیست به شدت توصیه می شود معاون شرکت با توجه به شرح وظایف گسترده از افرادی که ساکن ایرلند هستند انتخاب شود.

از این آدرس دریافت می گردد و همچنین باید در این محل قادر به مشاوره و خرید و فروش و یا چنین مکاتبات رسمی در این محل باشد. بدین جهت ثبت آدرس و نام شرکت در تمام اسناد مربوط به شرکت اقدام لازم و قانونی است که باید ارائه شود. ارسال یک نسخهاز اساسنامه شرت فرم A1 که شامل مشخصات مدیران و کارمندان شرکت می باشد، معاون شرکت، سرمایه اولیه، فعالیت صلی شرکت کد NACE از مدارک و ملزومات اولیه ثبت شرکت در کشور ایرلند جنوبی می باشد. فعالیت شرکت: هدف و فعالیت اصلی شرکت با توجه به کد NACE باید مشخص گردد.

 

مدارک لازم جهت ثبت شرکت

 • ایرلندی نام شرکت را چک کنید
 • دولت از سوالات پیش اختلاط و نمایندگی در اداره ثبت شرکتها
 • پیش نویس قانون اساسی
 • تخصیص طبقه بندی کد NACE
 • مسیر سریع تشکیل پرونده الکترونیکی از اسناد با دفتر ثبت شرکتها – ۳ روز – اختلاط معمولا ۲ طول می کشد
 • پرداخت هزینه های ثبت نام و شرکت
 • گواهی ثبت
 • ۴ مجموعه از قانون اساسی، یک کپی توسط اداره ثبت شرکت های برگزار
 • راهنمای اطلاعات – وظایف اصلی و قدرت مدیران شرکت
 • راهنمای اطلاعات – وظایف اصلی و قدرت وزیر شرکت
 • دقیقه پیش نویس برای اولین جلسه خود را از مدیران
 • ترکیبی شرکت ثبت نام از جمله: کتاب دقیقه، ۲۴ اشتراک گواهینامه، ثبت نام از اتهامات، ثبت نام از کاربران
 • تکمیل و پر کردن فرم ۱۱ (F) (این شرکت های قانون ۲۰۱۴)

 

 

ثبت نام ترکیبی شرکت

اینجا جایی است که شما در صدور سهام، نقل و انتقال سهام، انتصاب و استعفای افسران، جلسات هیئت مدیره و غیره ضبط باید مدارک لازم را ارائه نمایید .  ثبت نام شامل:

۲۴ اشتراک گواهینامه

ثبت نام از کاربران و اشتراک

ثبت نام از مدیران و دبیران

ثبت نام از رهن

 

هدف ازنگارش این مقاله که متعلق به موسسه حقوقی ملک پور است تشریح و توضیح ثبت شرکت در ایرلند ، تعریف و توضیحی از مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در ایرلند است که با توجه به علاقه فراوان جهت مهاجرت به کشور ایرلند جنوبی و حجم بالای پتانسیل سرمایه گذاری در ایرلند جنوبی بتوانیم اطلاعات درستی را به خواننده این مطلب بدهیم تا با توجه به شرایط موجود اگر قصد مهاجرت به ایرلند را دارد با مشورت با موسسه حقوقی ملک پور بتواند مناسب ترین تصمیم را اتخاذ نماید .

منابع

http://www.systemday.com/

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.