ثبت شرکت در اسلوونی

 

آیا در مورد ثبت شرکت در اسلوونی بی اطلاع هستید؟ آیا مشتاقید که در مورد شرایط ثبت شرکت در اسلوونی اطلاعات مفیدی داشته باشید؟ آیا از روند چگونگی ثبت شرکت در اسلوونی اطلاعات کافی ندارید؟ آیا سوالات زیادی در ذهن خود در مورد میزان سرمایه برای ثبت شرکت در اسلوونی دارید؟ در این مقاله برآنیم که تمامی سوالات ذهنی شما را در باب ثبت شرکت در اسلوونی پاسخگو باشیم و اطلاعات مفید و کاملی را در باب ثبت شرکت در اسلوونی در اختیار شما هموطنان و متقاضیان گرامی قرار دهیم. در خصوص امر ثبت شرکت اسلوونی و پروسه آن شما می توانید با موسسه حقوقی ملک پور با سالها سابقه در امر مهاجرت و مشاوره حقوقی در ارتباط باشید.

 

آیا خواهان مهاجرت به اسلوونی هستید؟ این شانس بزرگی برای شروع یک زندگی تازه خواهد بود. یکی از متداول ترین روش ها برای گرفتن مجوز در اسلوونی ثبت شرکت و استخدام در شرکت می باشد.

مهاجرت به اسلوونی بر اساس کسب و کار

اسلوونی کشوری کوچک اما زیبا و منحصر به فرد است که چهار نوع توپوگرافی را در کنار هم قرار می دهد: کوه آلپ، کوه های دیناریک، دریای مدیترانه و جلگه پانونیا. در این کشور می توانید محل اقامت خود را نزدیک دریا، در حومه شهر، نزدیک دریاچه یا در یکی از زیباترین دره ها انتخاب کنید. در هر صورت فاصله شما از پایتخت کشور اسلوونی یعنی لیوبلیانا با اتومبیل تنها یک ساعت خواهد بود.

مزایای متعدد مهاجرت به اسلوونی عبارتند از:

پروسه سریع ثبت شرکت که به طور متوسط ۵ روز کاری طول می کشد.

حاشیه سود سالانه الزامی وجود ندارد.

ضرورتی برای اشتغال شهروندان اسلوونی در شرکت وجود ندارد.

بررسی ها نشان داده اند که وضعیت جغرافیایی و اقتصادی کشور برای راه اندازی کسب و کار بسیار نافع می باشد.

سطح بالای استاندارد زندگی

شرایط آب و هوایی مطلوب

تحصیل رایگان و شانس خوشبختی آینده فرزندان تان

نظام تأمین اجتماعی توسعه یافته

اقتصاد توسعه یافته و توانمند (گردشگری، کشاورزی، صنعت و مهندسی توسعه یافته)

تقاضای دائمی بازار کار

برقراری روابط اجتماعی کار ساده ای به نظر می رسد (بیشتر شهروندان اسلوونی حداقل به یک زبان خارجی مانند انگلیسی، ایتالیایی و آلمانی صحبت می کنند)

نشریه فوربس کشور اسلوونی را جزء ۲۰ کشور برتر جهان از نظر جذابیت راه اندازی کسب و کار رده بندی کرده است.

کشوری امن با نرخ پایین جرم و جنایت

حداقل میزان سرمایه گذاری برای اشتغال و دریافت مجوز اقامت باید ۵۰٫۰۰۰ یورو و حداقل میزان الزامی سرمایه اولیه شرکت باید ۷٫۵۰۰ یورو باشند.

جایگاه استراتژیک اسلوونی در اروپا برای توسعه روابط اقتصادی با دیگر کشورهای اروپایی نافع بوده و به همین دلیل مهاجرت برای راه اندازی کسب و کار به این کشور در حال افزایش است.

مهاجرت به اسلوونی برای اهداف راه اندازی کسب و کار یا مهاجرت کاری، در صورت ملاحظه اولیه تمام جنبه های درآمیزی با جامعه اسلوونی، کاری ساده خواهد بود. کشور اسلوونی برای سازگاری اجتماعی خانواده شما پشتیبانی های لازم را فراهم خواهد نمود. کارشناسان این کشور خواهان ارائه مشاوره در هنگام انتخاب مدرسه برای بچه های محصل، دوره های فراگیری زبان اسلوونیایی، کسب ییمه سلامت تکمیلی و بسیاری از دیگر موارد می باشند.

مهاجرت بر اساس کسب و کار از کشورهایی، که جزئی از اتحادیه اروپا نیستند، یکی از متداول ترین راه ها برای کسب مجوز اقامت موقت و بعد مجوز اقامت دائم و شهروندی اسلوونی می باشد.

چه نکاتی را باید قبل از ثبت شرکت در نظر گرفت؟

قبل از ثبت شرکت، باید نسبت به موارد زیر اطلاع حاصل کرد:

نام شرکت

سهامداران و نمایندگان شرکت

آدرس کاری شرکت

خدمات حسابداری

فعالیت های شرکت (SKD)

فرم حقوقی کسب و کار در اسلوونی

فرم های حقوقی کسب و کار و ثبت شرکت در اسلوونی بیانگر لایحه شرکت ها (ZGD-1) می باشد. متداول ترین شکل آن عبارتند از کارآفرینی خصوصی و شرکت خصوصی با مسئولیت محدود.

کارآفرینی خصوصی (مؤسسه انفرادی S.P.)

شرکت خصوصی با مسئولیت محدود (LTD)

دیگر اشکال احتمالی عبارتند از: شرکت با مسئولیت نامحدود، شرکت دولتی با مسئولیت محدود، مشارکت محدود و مشارکت محدود با سرمایه سهامی.

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور در باب ثبت شرکت در اسلوونی

audio ثبت شرکت در اسلوونی

مراحل ثبت شرکت در اسلوونی

تنها در ۵ مرحله می توان در اسلوونی شرکت به ثبت رساند:

مشاوره قبل از تأسیس

ترجمه اسناد (درصورت نیاز)

شماره مالیاتی اسلوونیایی و گواهی عدم سوء پیشینه برای تمام مؤسسین خارجی آتی

ثبت شرکت در اسلوونی

افتتاح حساب کسب و کار

روال ثبت شرکت در اسلوونی

 1. ۱٫ صدور دعوت نامه به نام شخص در اسلوونی
 2. اخذ ویزای بیزینس توسط سرمایه گذار و ورود به اسلوونی به همراه حداقل ۷٫۵۰۰ یورو جهت افتتاح حساب و ثبت شرکت که در این سفر اولیه فرد متقاضی به مدت کوتاهی تنها به منظور انجام اکور ثبت شرکت وارد اسلوونی می شود.
 3. پس از ثبت شرکت انتخاب یکی از روش های ۳ گانه جهت اثبات فعال بودن شرکت :
 • ۵۰ هزار یورو سرمایه گذاری.
 • استخدام ۶ ماه کارمند.
 • فروش هر ماه ۱۰ هزار یورو به مدت ۶ ماه مجموعا ۶۰ هزار یورو در ۶ ماه صدور فاکتور فروش به نام شرکت تاسیس گردیده.

 

۴٫پس از اکتیو شدن شرکت صدور مدارک در اسلوونی جهت اخذ ویزای بلند مدت و اقامت (یک ساله ) برای شخص سرمایه گذار

 

 

طبق قوانین اسلوونی همسر و فرزندان بعد از سپری شدن یک سال می توانند با توجه به اقامت نفر اول وارد اسلوونی گردند و با این روش (استخدام همسر به عنوان کارمند شرکت) به طور هم زمان وارد اسلوونی می شوند که شوهر تحت عنوان مدیر عامل و همسر به عنوان پرسنل شرکت اقدام مینمایند. و فرزندان به راحتی می توانند ویزای اسلوونی را با توجه به پدر و مادر خود کسب نمایند.

مدارک مورد نیاز:

 1. اصل پاسپورتو کپی از تمام صفحات پاسپورت . گذرنامه می بایست حداقل ۵ ماه بیش از اعتبار ویزای درخواست شده دارای اعتبار بوده، حداقل دارای ۲ صفحه آزاد باشد و از تاریخ صدور آن بیش از ۱۰ سال نگذشته باشد. ( در صورتی که در گذرنامه های قبلی ویزای شنگن دارید کپی از ویزاهای  قبلی و ارایه به سفارت
 2. ارایه اصل دعوت نامه یا همان گارانتی لتر از طرف شرکت اسلونیایی به همراه کپی آن که متقاضی در چارچوب سفر تجاری خود قصد بازدید از آن را دارد. در دعوتنامه ارسالی می بایست مدت زمان سفر، مشخصا هدف از سفر و همچنین نشانی محل اقامت قید گردد.
 3. حضور شخص متقاضی جهت انگشت نگاری بیومتریک
 4. سه قطعه عکس۳٫۵ در ۴٫۵ سانتی متر مربوط به ۳ ماه گذشته رنگی و دارای زمینه سفید ترجیحا بایومتریک
 5. بیمهنامه مسافرتی معتبر به همراه اصل مهر (مهر اورجینال) حداقل ۳۰ هزرا یورو دارای  پوشش بیمه ای د ر کشور اسلوونی و کشورهای عضو شینگن  برای پذیرش اضطراری در بیمارستان و هزینه های درمانی و هزینه های بازگشت به کشور
 6. رزرواسیون بیلیطهواپیما برای رفت و برگشت منطبق با روز ورود به اسلوونی و تاریخ هتل رزرو شده
 7. رزرواسیونهتل منطبق با روز ورود به اسلوونی و منطبق با تاریخ بلیط هواپیما
 8. در صورتبرنامه برای بازدید از دیگر کشورهای عضو شینگن  اعلام برنامه سفر به سفارت خانه
 9. پر کردن فرمدرخواست ویزا در سفارتخانه
 10. مبلغ ۶۰ یوروبابت اپلای یا درخواست ویزا
 11. در صورت کارمند بودن متقاضینامه از کارفرما و مرخصی از شرکت در زمانی که متقاضی قصد سفر  به اروپا را دارد این برگه مرخصی باید روی سربرگ شرکت به همراه مهر  شرکت و  به همراه آدرس و تلفن شرکت برای تماس  به همراه اطلاعات درمورد سمت و حقوق کارمند و مدت زمان همکاری و شماره بیمه و شماره پرسنلی  و شماره مالیاتی  و ذکر دلیل مسافرت به کشور اسلوونی به همراه مجوز ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها(روزنامه رسمی)  و لیست امضا های مجاز شرکت و در صورت ثبت شرکت در اتاق بازرگانی تاییدیه اتاق بازرگانی
 12. اصل فیش حقوقی برای ۳ ماه گذشته به همراه امضا و مهر شرکت
 13. اگردرخواست کننده در شرکت خصوصی کار میکند  گواهی ثبت شرکت(روزنامه رسمی) شماره مالیاتی شرکت یا کد مالیاتی و در صورت ثبت شرکت در اتاق بازرگانی تاییدیه ثبت شرکت در اتاق بازرگانی  و لیست امضا های مجاز شرکت
 14. نامه اشتغال به کار کهدارای مهر و امضای کارفرما باشد.

 

اینک با آشنایی کامل با روند ثبت شرکت در اسلونی این سوال در ذهن شما شکل میگیرد که چگونه و از چه راهی می توانید در امر ثبت شرکت اسلوونی اقدام کرده و نتیجه مثبت دریافت کنید. شما متقاضیان گرامی در امر ثبت شرکت اسلوونی می توانید از مشاوره های دقیق وکلای موسسه حقوقی ملک پور در تماس باشید. موسسه حقوقی ملک پور با سالها سابقه در امر مهاجرت آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی در انواع راه های مهاجرت می باشد. شما متقاضیان گرامی می توانید با تماس تلفنی رایگان با مشاوران زبده و وکلای کارآمد موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. شما همچنین می توانید برای امر مشاوره برای مهاجرات به طور حضوری با وکلای با تجربه موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید.

شما متقاضیان گرامی می توانید برای اطلاعات بیشتر از سایت های زیر بازدید نمایید.

http://www.srolacno.sk/en/form-slovak-company-

www.legalmalekpour.com

 

نگارنده: معصومه فرجی

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.