ثبت شرکت در اسلواکی و بررسی شرایط آن

 • ثبت شرکت در اسلواکی و شرایط عمومی
 • ثبت شرکت در اسلواکی و اخذ اقامت آن
 • ثبت شرکت در اسلواکی و استانداردهای سرمایه گذاری
 • ثبت شرکت در اسلواکی و ریسک ها، مالیات و نکات مهم
 • ثبت شرکت در اسلواکی و انواع شرکت
 • ثبت شرکت در اسلواکی و هزینه آن
 • ثبت شرکت در اسلواکی و حداقل سرمایه اولیه
 • ثبت شرکت در اسلواکی و نقاط مثبت و منفی آن
 • ثبت شرکت در اسلواکی وکیل ثبت شرکت و خدمات موسسه MIE
 • ثبت شرکت در اسلواکی و مدارک مورد نیاز و مراحل ثبت آن
 • ثبت شرکت در اسلواکی و طرح تجاری (بیزینس پلن)
 • ثبت شرکت در اسلواکی و نکات مهم
thumbnail ثبت شرکت در اسلواکی ثبت شرکت در اسلواکی

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ثبت شرکت در اسلواکی و مقدمه ای بر آن

ثبت شرکت در اسلواکی، شرایط مهاجرت و اخذ اقامت اسلواکی و راه های ثبت شرکت در اسلواکی در این مقاله مورد تحلیل علمی قرار می گیرد. قوانین ثبت شرکت در اسلواکی به چه صورت است ؟ شرایط و مراحل ثبت شرکت در اسلواکی چگونه می باشد؟ با توجه به اینکه کشور اسلواکی از کشورهای اروپایی و عضو حوزه شنگن است افراد بسیاری به دنبال راهی جهت ورود به این کشور می باشند. اما این کشور از نظر مراحل سرمایه گذاری و ثبت شرکت و دشواری آن دارای نکات بسیار مهمی است که افراد باید با علم و آگاهی و احتیاط بیشتری این کشور را جهت سرمایه گذاری و ثبت شرکت انتخاب نمایند. ما در این مقاله از تمامی جهات به بررسی علمی آن می پردازیم. شما عزیزان همواره می توانید در خصوص قوانین ثبت شرکت در اسلواکی با کارشناسان و حقوق دانان موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و شعبه مرکزی در وین تماس گرفته و اطلاعات علمی و جامع دریافت نمایید.

ثبت شرکت در اسلواکی و شرایط عمومی

ثبت شرکت در اسلواکی را از نظر شرایط عمومی این کشور بررسی می نماییم. اسلواکی کشوری محصور در خشکی است که در اروپای مرکزی قرار دارد. جمعیت این کشور حدود 5 میلیون نفر می باشد و پایتخت آن براتیسلاوا است. واحد پول اسلواکی یورو است و زبان رسمی آن زبان اسلوواک است. مساحت این کشور 49 هزار کیلومتر مربع می باشد. این کشور از غرب با جمهوری چک و اتریش، از شمال با لهستان، از شرق با اوکراین و از جنوب با مجارستان هم مرز است. اسلواکی در سال 2004 به اتحادیه اروپا ملحق شد. این امر باعث می شود که کسانی که اقامت دائم اسلواکی را دریافت کنند می توانند به هرکجای اروپا سفر کنند و اگر پاسپورت اسلواکی را داشته باشند می توانند به راحتی در هر جای اروپا زندگی کنند. اما نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که در ثبت شرکت در اسلواکی افراد اگر چه با یک هزینه کم می توانند یک شرکت را ثبت کنند، اما در انجام پروسه باید یک زمان دشوار و طولانی ( بیشتر از یک سال ) را متحمل شوند تا بتوانند به این کشور ورود کرده و به اخذ اقامت دست پیدا کنند. بنابراین افراد می توانند از گزینه ها و کشورهای مناسب دیگر اروپایی برای ثبت شرکت استفاده نمایند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با ثبت شرکت در اسلواکی

video ثبت شرکت در اسلواکی

مقاله مرتبط

اقامت از طریق سرمایه گذاری در اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی و اخذ اقامت آن

ثبت شرکت در اسلواکی می تواند یکی از راه های اخذ اقامت این کشور باشد. یک زمانی افرادی که قصد اقامت در اروپا و محدوده شینگن را داشتند می توانستند از راه ثبت شرکت در اسلواکی به این مقصد برسند. به این صورت که با یک هزینه کم در این کشور شرکت خود را ثبت می کردند و پس از آن در سفارت اسلواکی مدارک را ارائه و درخواست کارت اقامت را می دادند که این درخواست به کشور اسلواکی ارسال میشد و توسط پلیس خارجی مورد بررسی قرار می گرفت و پس از حدود 90 روز کارت اقامت افراد و اعضای خانواده (یا از همان ابتدا یا با یک فاصله کوتاه مدت پس از ارائه کارت اقامت نفر اصلی) صادر می شد. اما در حال حاضر وقت سفارت برای ایرانیان به دلیل شلوغی سفارت حداقل یک سال تا یک سال و نیم طول می کشد و پس از آن ممکن است با درخواست افراد موافقت شود و ممکن است موافقت نشود. و اگر موافقت شود نیز تا جواب پلیس خارجی از دولت اسلواکی صادر شود همان تایم 90 روزه را نیاز دارد.

از شرایط اولیه اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت تسلط به زبان اسلواکی، الزام حضور افراد بصورت 6 ماه در سال در این کشور، داشتن سن بالای 18 سال و عدم سوء پیشینه است، که البته افرادی که کمتر از سن 24 سال را داشته باشند نمره  و امتیاز کمتری را دریافت می کنند. اخذ اقامت اسلواکی ابتدا 1 ساله یا 2 ساله صادر میگردد و معمولا افراد بعد از اینکه 5 سال مالیات پرداخت کنند می توانند اقامت دائم درخواست دهند. اما در حال حاضر با توجه به دشواری های این پروسه و عدم سادگی دریافت اقامت این کشور و داشتن مسائل کناری ممکن است افراد به اخذ اقامت این کشور نرسند. از همه مهمتر بدلیل شرط حضور افراد بصورت 6 ماه در سال در این کشور، موسسه حقوقی ملک پور ثبت شرکت در اسلواکی را پیشنهاد نمی دهد و به جای آن ثبت شرکت در کشورهای برتر و دسته اول اروپایی از جمله ثبت شرکت در اتریش را با مناسبترین زمان و با کمترین هزینه ممکن پیشنهاد می نماید.

ثبت شرکت در اسلواکی و استانداردهای سرمایه گذاری

برای ثبت شرکت در اسلواکی و یا در هر کشور دیگری باید به درصد امنیت و نوع برخورد نظام قضایی آن کشور با سرمایه گذاران خارجی و نرخ مصادره اموال توجه و دقت نمود. به این صورت که آن کشور هر اندازه از نظام قضایی قوی برخوردار باشد و با سرمایه گذاران خارجی برخورد مناسبی داشته باشد و هیچگونه تبعیضی بین سرمایه گذاران داخلی و خارجی ایجاد نکند و دارای تنش اقتصادی و سیاسی پایین تری باشد، افراد سرمایه گذار در آن کشور احساس امنیت بالاتری را خواهند داشت و اطمینان خواهند داشت که سرمایه خود را به بازار تجارت و اقتصاد یک کشور امن و مطمئن انتقال داده اند. طبق نمودار زیر نیز ثبت شرکت در اسلواکی حاکی از آن است که نرخ مصادره اموال و ریسک سرمایه گذاری در این کشور پایین می باشد. زیرا بر طبق نمره هر چقدر این درصد و نمره پایین تر از 7 و به نمره 1 نزدیکتر باشد این وضعیت مناسبتر و هرچقدر این نمره به 7 نزدیکتر باشد وضعیت ریسک پذیری آن نیز بالاتر خواهد بود.

مصادره اسلواکی ثبت شرکت در اسلواکی

نمودار نرخ مصادره اموال اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی و ریسک ها، مالیات و نکات مهم

لازم است که ثبت شرکت در اسلواکی را نیز از نظر ریسک ها، تولید ناخالص داخلی، مالیات بر درآمد و شاخص های تاثیر گذار آن مورد بررسی قرار دهیم. این مطلب توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعا و قانونا مجار نمی باشد.

تولید ناخالص داخلی در کشور اسلواکی

رشد اقتصادی در اسلواکی و سایر کشورها به صورت درصد تغییرات در تولید ناخالص داخلی از یک سال به سال دیگر محاسبه می شود. این اندازه گیری تعیین می کند که تولید در این کشور افزایش یا کاهش یافته است. میزان تولید ناخالص داخلی نیز در این کشور نشان دهنده سرمایه گذاری سودآور یا غیر سودآور آن خواهد بود. با این حال، اگر رشد اقتصادی به طور معمول در هر سال حدود 5 درصد یا بیشتر باشد، بیانگر میزان قابل توجهی از رشد اقتصادی در آن کشور است.  رشد اقتصادی 7 یا 8 درصد یک آمار خوب اقتصادی می باشد. در این نمودار میزان تولید ناخالص داخلی کشور اسلواکی بر اساس درصد سالیانه از سال 2010 تا 2017 را نشان داده ایم. در سال 2017 میزان تولید ناخالص داخلی اسلواکی 30155.15 دلار آمریکا بوده است.

تولید ناخالص داخلی اسلواکی ثبت شرکت در اسلواکی

نمودار تولید ناخالص داخلی اسلواکی

نرخ مالیات در کشور اسلواکی

از نکات بسیار مهم دیگر ثبت شرکت در اسلواکی نرخ مالیات این کشور است. مالیات در کشورهای مختلف متفاوت است، به این صورت که در بعضی از کشورها مالیات پایینتر و در بعضی از کشورها مالیات بسیار بالاتر می باشد.  قطعا اگر نرخ مالیات در هر کشوری پایینتر باشد برای سرمایه گذاران مناسبتر و مطلوبتر خواهد بود. نرخ مالیات بر درآمد شخصی از سال 2010 تا سال 2018 بر اساس آخرین آمار 25 درصد می باشد.

مالیات اسلواکی ثبت شرکت در اسلواکی

نمودار مالیات اسلواکی

نرخ بیکاری در کشور اسلواکی

در خصوص ثبت شرکت در اسلواکی شایان ذکر است که آمار نرخ بیکاری در این کشور در حال حاضر 6.04 است، که رقم خوبی را نشان می دهد. این رقم نشان دهنده این است که در صورت مهاجرت افراد به کشور اسلواکی شانس بالایی برای پیدا کردن کار داشته باشند. در این خصوص لازم به ذکر است که نرخ بیکاری در کشور اسلواکی در سال 1994 تا 2001 به میزان 12.57درصد رسیده بود اما پس از آن و در 5 دسامبر 2018 به کمترین حد ممکن یعنی حدود 5 درصد رسید. در حال حاضر و بر طبق آخرین آمار یعنی فوریه 2019 نیز 6.04 می باشد. با این اوصاف افراد می توانند در زمینه های مختلفی شانس بالایی برای پیدا کردن کار داشته باشند.

ثبت شرکت در اسلواکی و انواع شرکت

ثبت شرکت در اسلواکی انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها شرایط مخصوصی دارند. با توجه به نیازها و امکانات کشور اسلواکی افراد می توانند چندین نوع شرکت تجاری برای ورود به بازار اقتصادی و تجارت اسلواکی به ثبت برسانند.  هرکدام از این شرکت ها ساختار حقوقی و مخصوص به خود را دارد و دارای ویژگی های خاص خود است. گام اول مربوط به راه اندازی و ثبت شرکت در اسلواکی، انتخاب یک نوع مناسب از انواع شرکت های تجاری در این کشور و پس از آن حصول اطمینان در خصوص سرمایه خود و احترام به قوانین ذکر شده و الزامات قانونی کشور اسلواکی می باشد، که سرمایه گذار باید فرم های ثبت نام را به درستی تکمیل نماید.

 در جدول زیر به رایج ترین انواع ثیت شرکت در اسلواکی اشاره می نماییم :

انواع شرکت شرایط عمومی و اولیه آن
 

شرکت با مسئولیت محدود Spolcons Rucenim Obmedzenym (S.R.O )

سرمایه مورد نیاز در این نوع ثبت شرکت 5000 یورو می باشد و با تعداد 2 نفر سهامدار نیز قابلیت ثبت را دارد . لازم به ذکر است که تعداد سهامداران در شرکت های با مسولیت محدود نباید بیشتر از 50 نفر باشند . تصمیماتی که گرفته می شود : تعیین کردن رئیس اجرایی و هیات نظارت خواهد بود
 

 

شرکت سهامی خاص Akciova Spolocnost (A.S ) که به دو نوع خصوصی و دولتی قابل تقسیم است :

این نوع شرکت شامل هیئات نظارت و هیئات مدیران می باشد . و سرمایه مورد نیاز برای ثبت این نوع شرکت 25000 است . تفاوت شرکت های خصوصی با دولتی در این است که شرکت های خصوصی نمی توانند در این کشور تجارت آزاد داشته باشند اما شرکت های دولتی حق تجارت آزاد را دارند. بر خلاف شرکت سهامی عمومی در شرکت سهامی خصوصی سهم بصورت آزادانه قابلیت نقل و انتقال را دارد و همچنین در صورت تصمیم سهامداران یک شرکت عمومی می تواند به شرکت خصوصی تبدیل شود
 

شرکت سهامی عام ( verejná obchodná spoločnosť)

در این نوع ثبت شرکت در اسلواکی افراد با 250 یورو می توانند صاحب سهم شوند. همه سهامداران در مقابل بدهی های شرکت حتی از دارایی های شخصی خود مسئولیت دارند. همه شرکا به یک اندازه در تصمیم گیری های شرکت می توانند دخل و تصرف داشته باشند، مگر اینکه در مقررات اساسنامه اختیارات سهامداران بصورت مفاومتی گنجانده شده باشد
 

شرکت تضامنی

این نوع شرکت نیز بین سهامداران به تعداد 1 الی 2 نفر می تواند به ثبت برسد که این سهامدارن دارای مسولیت محدود می باشند

لازم به ذکر است که افراد هر کدام از شرکت های فوق الذکر را که به ثبت رساندند، در ابتدا یک اقامت 1 ساله دریافت می کنند. بنابراین مدت اقامت موقت یک ساله صادر می شود اما اعتبار آن برای سه سال است که هر سال باید این اقامت تمدید شود و در صورت نیاز قابلیت تمدید برای یک دوره سه ساله دیگر نیز دارد. پس از آن که حدود 5 سال، شرکت آن ها سودآوری نشان داد و مالیات اسلواکی را پرداخت نمودند می توانند درخواست اقامت دائم دهند.

مهاجرت به اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی و هزینه آن

ثبت شرکت در اسلواکی از نظر هزینه پایین می باشد، با حدود 5000 یورو می توان یکی از انواع شرکت های با مسئولیت محدود را در این کشور به ثبت رساند. البته افراد باید در این کشور یک مبلغی حدود 22000 یورو را در حساب شخصی خود به مدت 3 روز در این کشور داشته باشند. هزینه های حق الوکاله نیز با توجه به نظر وکیل پرونده متقاضیان تعیین می گردد. همچنین افراد یک هزینه ترجمه مدارک نیز دارند. لازم به ذکر است که هزینه های زندگی در این کشور حدود 600 الی 700 یورو در ماه برای یک خانواده 4 نفره می باشد. اما در حال حاضر با توجه به اینکه این پروسه بصورت مستقیم از سفارت خود کشور اسلواکی بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن می باشد، افراد مجبور می شوند که از سفارت کشورهای دیگر بصورت توریستی اقدام کنند و از یک کشور دوم وارد اروپا و سپس کشور اسلواکی شوند، بنابراین این هزینه سفر توریستی نیز به هزینه های افراد اضافه می شود. موسسه حقوقی ملک پور ثبت شرکت در اسلواکی را در حال حاضر توصیه نمی نماید. بلکه برای افراد ثبت شرکت در اتریش، ثبت شرکت در آلمان، ثبت شرکت در سوئیس و …. را پیشنهاد می نماید.

ثبت شرکت در اسلواکی و حداقل سرمایه اولیه

در ثبت شرکت در اسلواکی همانند سایر کشورها به یک حداقل هزینه و سرمایه احتیاج می باشد. این حداقل هزینه، بابت ثبت شرکت اولیه می باشد و همانطور که در بالا ذکر شد سرمایه اولیه برای شرکت های سهامی خاص حدود 25000 یورو و برای شرکت های با مسئولیت محدود حدود 5000 یورو می باشد. البته لازم نیست تمام این مبلغ در ابتدا پرداخت شود بلکه می توان در طول 5 سال آن را تامین کرد. متقاضی برای تاسیس شرکت باید سابقه کار مرتبط با کار شرکت را دارا باشد و توانایی مالی خود را به اثبات برساند. در مورد ویزای همراه نیز اعضای خانواده متقاضی (همسر و فرزند زیر 18 سال) می توانند مانند نفر اصلی برای اخذ اقامت این کشور درخواست نمایند. اما متقاضیان برای همراهی والدین باید به میزان سرمایه اولیه به سرمایه خود اضافه کنند و مبلغ بیشتری را تامین کنند.

ثبت شرکت در اسلواکی و نقاط مثبت و منفی آن

ثبت شرکت در اسلواکی هم دارای نقاط مثبت و هم دارای نقاط منفی است، که در حال حاضر نقاط منفی این اقدام بر نقاط مثبت آن غلبه دارد. توصیه اکید موسسه حقوقی ملک پور این است که افراد این روش را برای مهاجرت و اخذ اقامت اروپا انتخاب نکنند بلکه از روش های دیگر و کشورهای برتر اروپایی دیگر از جمله ثبت شرکت در اتریش و آلمان استفاده نمایند. در زیر به بازگویی نقاط مثبت و سپس نقاط منفی ثبت شرکت در اسلواکی می پردازیم:

ثبت شرکت در اسلواکی را از باب نقاط مثبت آن ارزیابی می کنیم. اسلواکی در مرکز اروپا واقع شده است و از سال 2004 به عضویت اتحادیه اروپا و از سال2007 به عضویت منطقه شنگن درآمده است و از این منظر بسیار جلب توجه می کند. چرا که با به دست آوردن اقامت و تابعیت اسلواکی می توان به راحتی و بدون ویزا به تمام کشور های عضو اتحادیه اروپا و منطقه شنگن سفر کرد یا یکی از این کشور ها را برای کار و زندگی برگزید. از طرفی نیز هزینه اقامت و هزینه زندگی در اسلواکی نسبت به سایر کشور های اروپایی پایین می باشد. اسلواکی دارای محیط سرمایه گذاری مطمئن و ثبات سیاسی  و اقتصادی است. ارز این کشور از سال 2009 یورو می باشد. موقعیت جغرافیایی اسلواکی به گونه ای است که از سمت غرب با اتریش و جمهوری چک، از شمال با لهستان، در شرق با اکراین و در جنوب با مجارستان هم مرز می باشد و از این نظر به مراکز تجاری در سراسر اتحادیه اروپا دسترسی آسان دارد.

ثبت شرکت در اسلواکی وکیل ثبت شرکت و خدمات موسسه MIE

در ثبت شرکت در اسلواکی افراد می توانند درخواست وکیل نمایند. اما موسسه حقوقی ملک پور به دلیل سخت و دشوار بودن این پروسه در حال حاضر توصیه نمی کند که افراد در این مسیر گام بردارند. زیرا متقاضیان فقط متحمل یک زمان طولانی و مقداری هزینه می شوند و ممکن است که به هیچ نتیجه مثبتی دست پیدا نکنند. بنابراین موسسه MIE و وکلای بنام و کارشناسان حقوقی در زمینه ثبت شرکت اتریش، ثبت شرکت آلمان، ثبت شرکت در سوئیس و … که شرایط خیلی خوب و مناسبی دارند و جزء کشورهای دسته اول و برتر اروپایی هستند خدمات ویژه ایی ارائه می نماید و افراد را تا مرحله رسیدن به اخذ اقامت این کشورها بصورت کارشناسانه هدایت و همراهی می نماید.

ثبت شرکت در اسلواکی و مدارک مورد نیاز و مراحل ثبت آن

ثبت شرکت در اسلواکی نیازمند مراحل و مدارک خاصی است. این مراحل و مدارک لازم عبارتند از:

 • پاسپورت به همراه دو کپی رنگی برابر اصل از آن
 • 3 قطعه عکس پاسپورتی
 • امضا وکالتنامه برای ثبت شرکت توسط وکیل در حضور سفیر اسلواکی در ایران
 • گواهی عدم سو پیشینه فرد متقاضی تاسیس شرکت
 • گواهی اثبات تمکن مالی
 • پیشنهاد 5 اسم برای شرکت
 • آدرس فرد متقاضی در ایران همراه با کد پستی 10 رقمی
 • ارایه بیزینس پلن و طرح توجیهی اقتصادی برای کسب و کار و فعالیت شرکت در اسلواکی

برای اقدام به امر مهاجرت در ابتدا فرد یا وکیل قانونی وی با ویزای ثبت شرکت و سرمایه گذاری (که در صورت ارائه مدارک فوق می توانند این ویزا را دریافت نمایند، که در حال حاضر یک پروسه طولانی است) وارد کشور اسلواکی شده و تمام مراحل ثبت شرکت را انجام می دهد و پس از آنکه شرکت را به ثبت رساند به کشور مبدا بازگشته و از طریق سفارت اسلواکی در کشورش اقدام به اخذ اقامت موقت می کند. مدت اقامت موقت یک ساله صادر می شود اما اعتبار آن برای سه سال است که هر سال باید این اقامت تمدید شود و در صورت نیاز قابلیت تمدید برای یک دوره سه ساله دیگر نیز دارد. این فرایند حدود 90 روز طول می کشد تا اقامت موقت صادر شود. اما در مورد اقامت دائم باید گفت که چون شرکت ها حتی شرکت های تازه تاسیس شده از همان ابتدا ملزم به پرداخت مالیات می باشند و شرط دریافت اقامت دائم پرداخت مالیات و سکونت در اسلواکی به مدت 5 سال می باشد. به همین دلیل افراد پس از 5 سال می توانند به اخذ اقامت دائم اسلواکی برسند.

ثبت شرکت در اسلواکی و طرح تجاری (بیزینس پلن)

ثبت شرکت در اسلواکی به این صورت است که افراد همانند سایر کشورها باید بیزینس پلن و طرح توجیهی اقتصادی تعریف کنند. این طرح باید با استانداردها و بازار تجارت و اقتصاد کشور اسلواکی هماهنگی و همگونی داشته باشد و به این کشور سود و منفعت برساند. برای نوشتن این طرح تجاری باید نکات مهم زیر را مدنظر قرار داد :

1 _ ارائه خلاصه ای از طرح توجیهی و اهداف خود در بیزنس پلن تعریف شده

2 _ ارائه اهداف محصولات خود در بازار تجارت این کشور

3 _ مشخص کردن مدیران و هیات مدیره شرکت

4 _ تعریف هزینه های لازمه در این پروسه

5 _ تعریف هزینه های سالیانه شرکت خود

6 _ ارائه تمکن مالی جهت انجام ثبت شرکت

ثبت شرکت در اسلواکی و نکات مهم

ثبت شرکت در اسلواکی دارای نکات بسیار مهمی است که اهم آن را در بالا ذکر نمودیم. از جمله اینکه در حال حاضر این پروسه اصلا شرایط مناسبی ندارد و پروسه وقت سفارت به دلیل ازدحام برای ایرانیان بین 1 تا 2 سال طول میکشد و افراد نمی توانند در این کشور به راحتی افتتاح حساب نمایند. همچنین افراد متقاضی باید از یک کشور دیگر اروپایی با یک ویزای توریستی وارد اروپا شده و پس از آن به کشور اسلواکی ورود نموده و در یک شهر دورافتاده در کشور اسلواکی ساعت 4 صبح یک مسافت طولانی را طی نموده تا پلیس خارجی در آن شهر پرونده آن ها را بررسی نماید.

پس از آن ممکن است که درخواست این افراد مورد قبول واقع گردد و ممکن است که مورد قبول واقع نگردد. موسسه حقوقی ملک پور توصیه می کند که افراد متقاضی ثبت شرکت در اسلواکی در خصوص گزینه های دیگر ثبت شرکت در اروپا از جمله ثبت شرکت در اتریش، ثبت شرکت در سوئیس، ثبت شرکت در آلمان و … را بررسی نموده و برای این کشورهای برتر اروپایی درخواست اقامت از طریق ثبت شرکت را نمایند. زیرا کشوری مانند اتریش، آلمان و سوئیس دارای نظام تحصیلی فوق العاده پیشرفته و رایگان می باشند و فرزندان متقاضیان ضمن دریافت حقوق و یک پاسپورت معتبر در سطح جهان، می توانند بصورت رایگان نیز تحصیل نمایند.

ثبت شرکت در اسلواکی و سخن پایانی

ثبت شرکت در اسلواکی را در این مقاله بصورت کامل از تمامی جوانب مورد بررسی قرار دادیم. از این مقاله و نوشتار می توان فهمید که در حال حاضر کشور اسلواکی برای ثبت شرکت گزینه انتخابی مناسبی نمی باشد، توصیه این است که افرادی که قصد اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت در اسلواکی را دارند می توانند برای ثبت شرکت در بهترین کشورهای دنیا مانند سوئیس، اتریش و آلمان اقدام نمایند. ثبت شرکت در اتریش بر خلاف ثبت شرکت در اسلواکی به دلیل شرایط بسیار خوب و راحتی که دارد و با توجه به اینکه کشور اتریش و شهر وین برای دهمین سال پی در پی به عنوان بهترین شهر دنیا انتخاب گردید یک گزینه خیلی مناسب به شمار می رود. در ضمن با توجه به اینکه کشور اتریش از نظام آموزشی رایگان و آب و هوایی بی نظیر برخوردار است، در حال حاضر از گزینه های انتخابی اکثریت افراد می باشد. بنابراین متقاضیان ثبت شرکت در اسلواکی می توانند با اخذ مشورت از وکلا و کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و شعبه مرکزی در وین به راحتی تغییر جهت داده و کشور اتریش یا آلمان یا سوئیس را جهت اخذ اقامت اروپا انتخاب نمایند. در صورت داشتن سوال می توانید در زیر همین مقاله در قسمت دیدگاه سوالات خود را مطرح نمایید.

2 پاسخ
 1. کیوان گفته:

  سلام ،میخواستم بپرسم آیا راهی هست که پول بیشتری پرداخت کرد تا روند گرفتن ویزا کوتاه تر بشه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگر در صورت داشتن شرایط با موسسه ما قراداد امضا کنید راهی بهتون پیشنهاد میشه که مدت زمان وقت سفارت و در نتیجه روند اخذ ویزای شما کوتاه تر بشه. برای ارزیابی شرایطتون میتونید با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5