ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن

ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن

ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن چگونه است؟ آیا با ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن ۲۰۱۸ در خصوص مهاجرت به اسلواکی 2018 و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت اسلواکی آشنایی دارید؟ آیا مایل به اخذ اطلاعات در زمینه ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن هستید؟ شرایط ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن چیست؟ شرایط سرمایه گذاری در اسلواکی چگونه است ؟

ثبت شرکت در اسلواکی یکی از موارد جذاب سرمایه گذاری از چمله سرمایه گذاری در اسلواکی است که عده ی کثیری از مردم دنیا از این روش جهت مهاجرت به اسلواکی اقدام میکنند . پیشنهاد میکنیم قبل از هر گونه اقدام اولیه ویدیو و ویس های موجود در این صفحه را که توسط آقای  ملک پور دانشجوی دکتر حقوق بین الملل در دانشگاه ملی وین و  وکیل پایه یک دادگستری ایران مطالب ارزنده ای را در خصوص ثبت شرکت در اسلواکی است را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات شما تکمیل گردد .

فایل تصویری آقای ملک پور در باب ثبت شرکت در اسلواکی

video ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور در باب ثبت شرکت در اسلواکی

audio ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور در باب ثبت شرکت و اقامت در اسلواکی

audio ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور در باب اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت

audio ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن

 

همانطور که مستحضر هستید ، در حال حاضر ۲۸ کشور به صورت مستقل ، عضو اتحادیه اروپا ( پیمان شنگن ) می باشند ، که شامل کشورهای آلمان، اتریش، اسپانیا، استوونی، اسلواکی، ایتالیا، ایرلند، بلژیک، بلغارستان، پادشاهی متحده پرتغال، جمهوری چک، دانمارک، رومانی، سوئد، فرانسه، فنلاند، قبرس، لاتویا، لوکزاکبورگ، لهستان، لیتوانی، مالت، مجارستان، هلند، یونان، کرواسی هستند.

 

ذکر این نکته لازم است که با اخذ اقامت اروپا، از طریق یکی از کشورهای عضو اتحادیه شنگن، این امکان را فراهم می کند که شخص می تواند به راحتی در کل کشورهای عضو اتحادیه اروپا (عضو پیمان شنگن) رفت و آمد و یا سفر نماید و همچنین می تواند با اخذ اقامت دائم، از طریق یکی از کشورهای عضو اتحادیه شنگن به حرفه ایی اشتغال یابد و یا ادامه تحصیل و زندگی نماید.

در صورتی که شما دوستان علاقه مند به اخذ اقامت دائم اروپا در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشید می توانید از طریق ثبت شرکتی و یا انجام یک فعالیت و بیزنس تجاری بدین غایت دست یابید.

متقاضیان از طریق ثبت شرکت جهت اخذ اقامت دائم اروپا بمدت زمان ۵ سال، اقامت موقت اروپا را دریافت خواهند نمود که به اقامت موقت فوق اصطلاحا TR و یا Temporary residence گفته می شود.پس از طی مراحل قانونی مطابق با قوانین حوزه اتحادیه اروپا که به آن PR و Permanent residence گفته خواهد شد و متعاقبا طبق قوانین خاص متقاضی می تواند اقدام به اخذ پاسپورت و تابعیت و شهروندی نماید.

 

در حال حاضر افراد بسیاری هستند که گرایش به زندگی در کشورهای اروپایی را دارند و زندگی به شیوه و سبک مردمان اروپایی را مناسب و بهترین نوع زندگی می دانند.

می توان گفت یکی از راه هایی که به راحتی منجر به اخذ اقامت دائم در اروپا می شود ، اقدام به ثبت شرکت می باشد. بدین معنا که متقاضی اخذ اقامت دائم اروپا، شرکتی را که در قالب و چهارچوب قوانین می باشد و به صورت قانونی به ثبت رسانده است و در پایان هر سال مالیات آن شرکت را بایستی پرداخت نماید تا اینکه پس از حدود ۵ سال بتواند ، موفق به اخذ اقامت دائم اروپا شود.

یکی از نکاتی که تاجران به آن توجه می نمایند این است که شرکت بتواند با پرداخت کمترین هزینه به سود قابل توجهی دست یابد. یکی از کشورهایی که شما متقاضیان گرامی می توانید با نازل ترین و پایین ترین درصد مالیاتی اقدام نماید ریال ثبت شرکت از طریق کشور جمهوری اسلواکی می باشد.

کشور اسلواکی با جمعیتی حدود ۵ میلیون نفر در حال حاضر موقعیت و جایگاه اقتصادی مناسبی در منطقه اروپا پیدا نموده است و بدلیل آب و هوای کوهستانی و نزدیکی آن به کشورهایی همچون اتریش، لهستان، مجارستان، اوکراین و جمهوری چک و بدلیل اینکه یکی از کشورهای عضو پیمان شنگن است، اکثریت مردم تمایل به مهاجرت به این کشور را دارند.

ثبت شرکت در اسلواکی، یکی از راه های سرمایه گذاری در حوزه اتحادیه کشورهای اروپا می باشد. سرمایه گذار و یا متقاضی بایستی مبلغ ۲۵۰۰۰ یورو، در حساب شخصی خود در یکی از بانک های اسلواکی افتتاح نماید که سالیانه مبلغ ۸۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ یورو هزینه و مالیات خواهد داشت و این مبلغ بایستی حدود سه تا پنج سال در حساب شخص موجود باشد و پس از اخذ اقامت می تواند برداشت کند . لازم به ذکر است که شخص جهت افتتاح حساب در اسلواکی بایستی بیزنس پلانی ارائه دهد و باید توجه داشت که بیزنس پلان، بایستی به صورتی ارائه شود که مالیات زیادی را در بر نگیرد. ما به شما توصیه می کنیم که حتما در ارائه بیزنس پلان، با وکلا و مشاورین حقوقی  و قانونی مشورت نمایید.

مدارکی لازم برای ثبت شرکت در اسلواکی

۱٫گواهی عدم سوء پیشینه که بایستی به زبان انگلیسی و فارسی ترجمه شده باشد و همچنین به تائید وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برسد.

۲٫آدرس و کد پستی ده رقمی متقاضی ثبت شرکت اسلواکی در ایران.

۳٫حداقل پنج اسم را جهت ثبت شرکت اسلواکی انتخاب و پیشنهاد دهیم.

۴٫اصل پاسپورت و کپی و دو نسخه کپی رنگی برابر اصل شده پاسپورت ارائه گردد.

۵٫عکس مورد استفاده در پاسپورت متقاضی اسکن شده، تحویل داده شود.

۶٫ارائه بیزنس پلان و یا طرح توجیهی برای شرکت

لازم به ذکر است ، یکی از مزایای ثبت شرکت اسلواکی ، این است که به محض اینکه متقاضی ثبت شرکت اسلواکی، موفق به اخذ اقامت گردد، می تواند به تمامی کشورهای عضو اتحادیه شنگن سفر نماید و همچنین متقاضی می تواند با ثبت شرکت، تمامی اعضای خانواده و فرزندان زیر ۱۸ سال را با خود ببرد.

به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره مهاجرت به اسلواکی و یا شرایط اخذ اقامت اسلواکی و یا ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن، شرایط ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن، نکات سرمایه گذاری در اسلواکی و سایر موارد، اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن با موسسه مشاوره ای ام آی ای همکار موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید.

اطلاعات صحیح و کامل در باب ثبت شرکت در اسلواکی و مزایای آن شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت به اسلواکی راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

 

 

12 پاسخ
 1. ناشناس گفته:

  سلام من شرايطم خيلى فرق داره امكان راهنمايى هست. من با ويزاى اسلواكى رفتم اتريش پناهنده شدم. ولى حالا من و فرستادن اسلواكى من هيچ اطلاعاتى ندارم در باره پناهندگى اسلواكى كه چه مراحلى داره. لطفا منم راهنمايى كنيد 🙏🏻🙏🏻

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات مشاوره ای یا اجرایی در این زمینه ارائه نمی دهد

   پاسخ
 2. نوشین گفته:

  سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم برای ثبت شرکت. شرکتی که باید ثبت کنیم تو چه زمینه کاری باید باشه؟؟ یا بعد از ثبت شرکت چه شغلایی میتونیم اونجا راه اندازی کنیم . میتونیم وقتی شرکتو ثبت کردیم بریم اونجا فروشگاه باز کنیم ؟؟ یا آرایشگاه بزنیم. من خودم دارم دوره آرایشگریو میبینم.ممنون میشم حواب بدید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   خیر نیازی به مدرک زبان نیست اما بهتر است سطح زبان را برای خود بالا بیاورید تا برای انجام امور زندگی و کاری به مشکل بر نخوربد

   پاسخ
 3. بهرامي گفته:

  سلام ممنون از زحتمات و اطلاعاتي كه در اختيار ما ميزارين ويديو هاتونم عاليه فقط اگه بدون موزيك باشه بهتر ميشه تمركز كرد البته اين فقط نظر بنده هستش ممنونم

  پاسخ
 4. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت آقای دکتر ملک پور.در خصوص ثبت شرکت در کشور اسلواکی لطفا توضیح بدید که وکلای شما چه کمکی میتوانند به ما بکنند؟

  پاسخ
 5. زهرا کاظمی گفته:

  با سلام و خسته نباشید. در ابتدا از راهنمایی های صمیمانه و دوستانه شما و اطلاعات مفیدی که در اختیار ما قرار میدهید بسیار سپاسگزارم.من و همسرم در حال حاضر دانشجوی دکترای عمران و دکترای معماری در ایران هستیم و دو فرزند یکی سه ساله و یکی شش ماهه داریم. بدلیل سیستم آموزشی نامناسب ایران نمی خواهیم که فرزندمان مدرسه را در ایران شروع کند و قصد مهاجرت به اروپا را داریم. اما با وجود بچه ها راه برای ما محدود است. می خواستم بدانم آیا اقامت از طریق ثبت شرکت در اسلواکی برای ما گزینه مناسب هست یا خیر؟ با توجه به اینکه ما در ایران یک شرکت ساختمانی و شرایط مالی خوبی داریم .خواهش میکنم راجع به این روش بیشتر توضیح دهید چرا که مسیر پیش رو برای ما کاملا ناشناخته است. آقای دکتر ملک پور ما خیلی سر درگم هستیم و تنها پاسخ شما می تواند به ما آرامش و اطمینان دهد. بسیار متشکرم.

  پاسخ
 6. راستي گفته:

  با سلام
  میخواستم بدانم ایا میشود درسال اول تا کمی به زبان مسلط میشویم کسب و کاری در شرکت نداشته باشیم و فقط مالیات ان را پرداخت کنیم و از سال دوم کار را شروع کرد؟؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.