ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان 2018 یکی از پر متقاضی ترین راههای مهاجرت گردیده است ، همانطور که میدانید یکی دیگر از راه های اخذ تابعیت مهاجرت کاری و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان و کشور های دیگر می باشد و این راه یکی از بهترین و اسان تر و در عین حال  درامد زا بودن برای اشخاصی که می خواهند از طریق کار و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان مهاجرت کنند لذا باید به این موضوع اشاره کرد که اطلاعات فرد برای مهاجرت کار و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان باید کامل و دقیق باشد تا اشخاص دچار مشکل نشوند ما در این مقاله راه ها و روش های مهاجرت کار و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان را برایتان توضیح میدهیم .

ایا تا به حال به مهاجرت کاری به مجارستان فکر کرده اید ؟ ایا شرایط کار و ثبت شرکت در مجارستان را می دانید ؟ مهاجرت کار و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان چگونه است ؟ هزینه مهاجرت کار و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان را میدانید ؟

یکی از مسئله هایی که  برای افراد در  مهاجرت به کشور های جهان ارزشمند  و پر جذابیت  بود مهاجرت کاری و سرمایه گذاری  بود لذا اکثر جوانان و متخصصان خواهان چنین مهاجرتی میباشند. یقینا اشخاصی هستن که دارای مهارت و تخصص ویژه و خوبی هستند که این نوع مهاجرت یعنی همان مهاجرت کاری و سرمایه گذاری در مجارستان را یک فرصت خوب و استثنایی نیز می دانند.کشورهای اروپایی از جمله کشور مجارستان دارای فرصت های مناسبی برای ویزای کاری می باشد.

مهاجرت کاری و شرایط اخذ ویزای کار در مجارستان

یکی از راه های اخذ تابعیت مجارستان می تواند مهاجرت کاری و سرمایه گذاری در مجارستان باشد و افراد می توانند اقدام کنند لذا باید این مورد را بدانیم که  راه های مختلفی برای مهاجرت به مجارستان وجود دارد مانند ویزای تحصیلی و ویزای ازدواج و غیره..

شرایط کار در کشور مجارستان

بهتر است بدانیم اگر شخصی بخواهد ویزای کار کشور مجارستان را اخذ نماید نباید در کشورهای اتحادیه ی اروپا یا کشور
مجارستان ساکن باشد به علت آن که خود شهروند آنجا هستند و احتیاجی  به آن ویزا ندارد اما در غیر این مورد تمامی افراد باید
دارای ویزای کار این کشور باشند .افراد متقاضی باید از طریق اداره مهاجرت مجارستان اقدام نماید با یک قرار معتبر بین فرد
کارفرما و متقاضی شروع کند . شروع به کار در کشور مجارستان باید با دعوت نامه یک کارفرما از کشور مجارستان جهت کار باشد
که این دعوت نامه باید به مدت سه ماه در کشور برای جذب نیرو در همان شغل اگهی شود و در صورتی که کسی خواهان این
شغل نبود به مدت سه ماه دیگر در اتحادیه اروپا اگهی می شود اگر باز کسی خواهان ان شغل نبود فرد می تواند نسبت به ان اقدام
کند که معمولا این کار غیر ممکن است. یکی دیگر از مواردی که باید به ان توجه کرد دانستن زبان مجاری می باشد.در اینجا اگر
کسی ازطریق ویزای تحصیل اقدام کرده باشد چون می تواند در طول تحصیل کار کند بعد از اتمام تحصیل می تواند به راحتی
ویزای تحصیلی خود را به ویزای کار تبدیل کنند. حال باید بدانیم راه دیگری هم وجود دارد برای مهاجرت کاری فرد می تواند در
اداره کار ثبت کند تا به کار مورد نیاز خود دست یابد. با این حال باین را نیز باید بدانیم که هزینه های زندگی در کشور مجارستان
در یک ماه برای یک نفر حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ یورو می باشد که تمام هزینه ها رو شامل می شود قابل توجه دوستان که هزینه اجاره
خانه در مجارستان کمتر از اجاره خانه در ایران می باشد .
در نهایت می توان گفت که افراد برای اخذ ویزای کار با مشکلاتی از قبیل پیدا کردن کارفرما روبرو می شوند و می توان گفت   بهترین گزینه می تواند ثبت شرکت در مجارستان و در نهایت اقامت دائم این کشور باشد. از مزیت های ثبت شرکت می توان به ان اشاره کرد که فرد از پرداخت مالیات کمتری برخودار می شود رفت و امد ازادانه در کشورهای شینگن و اقامت دائم برای فرد و خانواده اش می باشد.
برای سرمایه گذاری در مجارستان حدودا باید ۳۰۰۰۰ هزار یورو اوراق قرضه خریداری می کند فرد تا بتواند در انجا سرمایه گذاری کنندو یا اینکه به جای ۳۰۰۰۰۰ هزار یورو می تواند با هزینه ی ۱۲۵ هزار یورو سرمایه گذاری نماید و  مابقی پول را از طریق وام از آن شرکت دریافت نماید و این وام بلاعوض می باشد و در ازای این مبلغ فرد در ازای سه ماه اقامت دائم را دریافت می نماید . البته باید بدانید در صورت اقدام از طریق ۳۰۰۰۰۰ یورو این پول به آنها بر میگردد اما اگر ۱۲۵۰۰۰ یورویی اقدام نمایند این پول به آنها باز نمی گردد .بعلاوه باید بدانیم که جدید ترین و جذاب ترین روش های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می  باشد که یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یکی از کشورهای اعضای اتحادیه و مناطق شنگن وکسب وکار و یا مسافرت ازادانه به تمام نقاط اروپا را فراهم سازد لذا باید دانست که در ازای هر سرمایه گذاری خوب و مطمئن که دولت ان را تضمین کرده به مبلغ ۳۰۰۰۰۰ یورو می باشد که متقاضیان می توانند با یک بار سفر به کشور مجارستان می توانند اجازه اقمت دائم را در این کشور کسب کنند و فرد ظرف پنج سال اقامت دائم گرفته  و می توانند برای تمام خانواده خود اقامت مجارستان را در یافت کند.

ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان یکی از بهترین راه های مهاجرت و اخذ تابعیت می باشد و در نهایت اقامت دائم این کشور باشد. از مزیت های ثبت شرکت می توان به ان اشاره کرد که فرد از پرداخت مالیات کمتری برخودار می شود رفت و امد ازادانه در کشورهای شینگن و اینکه اقامت دائم برای فرد و خانواده اش می باشد

مزایای ثبت شرکت در مجارستان
۱-مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
۲-دسترسی به بازار اروپا  ( بیش از ۵۰۰ میلیون نفر و دومین بازار ثروتمند دنیا)
۳-واردات / صادرات
۴-دسترسی به تمام نواحی اروپای شنگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
۵-امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
۶-امکان درخواست پاسپورت ۵ سال بعد از اخذ اقامت دائم
۷-امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
۸-اجازه اقامت شنگن (برای تمام اعضای خانواده)
۹-اجازه کار و تجارت به عنوان مدیر شرکت و کارفرما
۱۰-افتتاح حساب شرکتی و شخصی
۱۱-مبادلات بانکی آن لاین، کارتهای اعتباری، تسهیلات و خطوط اعتباری
۱۲-استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
۱۳-قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا
۱۰% ۱۴-مالیات بر درآمد شرکت
۱۵-انجام کلیه مراحل طی ۶ ماه
۱۶-هزینه های پائین راهبری و اداره شرکت

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در مجارستان

آدرس حقیقی ( دفتر کار )
اسکن پاسپورت سهامداران و مدیران
قبض تلفن یا یک قبض رسمی برای تأیید آدرس
حداقل مبلغ ۲۰۰۰ یورو بابت سرمایه اولیه شرکت
پرداخت تمام هزینه های بانکداری برای ۱ سال اول

در نهایت برای اینکه از شرایط مهاجرت کار قبل از این که مهاجرت کنید بهتر است با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و اطلاعات کامل برخوردار شوید در این حال راه های دیگری برای مهاجرت وجود دارد که می توان به مهاجرت تحصیلی به مجارستان و یا مهاجرت از طریق ازدواج یا مهاجرت از طریق تولد اشاره کرد.

در صورت نیاز به مشاوره بیشتر در مورد مهاجرت به مجارستان از طرق مختلف میتوانید با دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور با همکاری mie اتریش در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید.

Rating: 5
16 پاسخ
 1. آوا گفته:

  سلام
  میخواستم بپرسم که باتوجه به قانون باز نکردن حساب بانکی برای ایرانیها در مجارستان و کشورهای دیگه ، چطور میشه بعد از ثبت شرکت شروع به راه اندازی کسب وکار کرد بدون داشتن حساب بانکی؟
  آیا شما راهی برای باز کردن حساب بانکی دارید؟ ممنون.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   متاسفانه این محدودیت در مجارستان وجود دارد به همین دلیل توصیه می کنیم شرایط سرمایه گذاری در کشورهای دیگر را بررسی کنید. همچنین شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا راهکارهای عملی برای سرمایه گذاری در خارج از کشور به شما ارائه دهند.

   پاسخ
   • آوا گفته:

    ممنون از پاسخگوییتون.
    میشه راهنمایی بفرمایید که در حال حاضر در کدوم کشورهای اروپایی محدودیت باز کردن حساب وجود نداره؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     با سلام
     ما در کشورهایی مانند اتریش می توانیم این امکان را برای شما فراهم آوریم تا حساب بانکی افتتاح کنید. برای راهنمایی های بیشتر توصیه می کنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

     پاسخ
 2. مرجان گفته:

  میخواستم بپرسم بعد از ثبت شرکت و گرفتن اقامت موقت میشه در کشور دیگری مثل دانمارک زندگی کرد و کار کرد با همین شرکت که ثبت شده؟؟؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب.
   در صورت اخذ اقامت دائم یا تابعیت مجارستان می توانید در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا مشغول به کار شوید. اما با اخذ اقامت موقت در مجارستان، تنها می توانید به کشورهای اتحادیه اروپا آزادانه سفر کنید و مجوز کار نخواهید داشت اما از این طریق می توانید در کشورهای دیگری از جمله دانمارک به جستجوی کار بپردازید و پس از یافتن کار می توانید برای مجوز کار و اقامت در این کشور ها اقدام کنید. توصیه می کنم مقاله کار در دانمارک را از لینک زیر مطالعه کنید.
   https://malekpour.ir/%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9/

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 3. علی گفته:

  باعرض سلام
  در کانال تلگرام نوشته بود امکان ثبت شعبه شرکت در مجارستان وجود داره
  اگه ممکنه بفرمایید چه شرایطی داره
  ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. سجاد گفته:

  درود من برنامه‌نویسم و برای دریافت درآمد نیاز به ثبت شرکت دارم و افتتاح حساب پولی بدون سقف موجودی و بدون سقف برداشت چه کشوری را با کمترین مالیات پیشنهاد می دهید من خودم مجارستان را انتخاب نموده ام اما اگه کشوری با مالیات کمتر وجود دارد معرفی بفرمایید در ضمن شماره و آدرستان را هم بدهید چون صفحه ارتباط در سایت باز نشد مرسی

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان ثبت شرکت در کشور مجارستان، اتریش، انگلیس، کانادا و … برای شما وجود دارد اما برای انتخاب بهترین گزینه متناسب با شرایط خود می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. A-g گفته:

  سلام با تشکر از زحمات شما و اطلاعات مفیدی که در اختیار ما میگذارید
  اگر امکان داردتوضیح دهید که چطور میشود با کمترین هزینه یک شرکت رو در مجارستان ثبت کرد که از طریق ان اقامت گرفت و حدودا چه مقدار سرمایه نیاز است ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای ثبت شرکت در کشور مجارستان باید تمام قوانین توسط وکیل خارجی بررسی گردد و نیازمند یک بیزینس پلان قوی برای ثبت است . شما میتوانید جهت بررسی دقیق شرایط و گرفتن مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

   پاسخ
 6. Somaye گفته:

  سلام و وقت بخیر. در صدد ثبت شرکت و گرفتن اقامت اروپا هستم و فکر میکنم مجارستان گزینه خوبی باشه، میخاستم کل هزینه ها و مدت زمان ثبت یک شرکت general trading رو بدونم،

  با تشکر

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.