تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

 • شرایط مهاجرت به انگلستان
 • مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل
 • مهاجرت به انگلستان از طریق کار
 • مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
 • مهاجرت به انگلستان از طریق تولد
 • مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج
 • مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی
تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان 273x300 تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شرایط مهاجرت به انگلستان

تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان در سال و شرح کلیه راههای مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی ، تحصیلی ، ازدواج ، تولد ، سرمایه گذاری و ثبت شرکت ، کار و … در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفته است. مؤسسه حقوقی ملکپور آماده ارائه مشاوره کاملأ تخصصی در زمینه حقوق خصوصی و حقوق بین الملل می باشد. جهت اخذ مشاوره رایگان می توانید با وکیل مهاجرت و کارشناسان مؤسسه حقوقی ملکپور تماس بگیرید.

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

 • ویزای تحصیلی انگلستان

  ویزای Tier4یا همان ویزای دانشجویی انگلستان که به دو دسته تقسیم میشود:

  ویزای Tier4 General

  ویزای Tier4 Child

  ویزای Tier4 جنرال برای افراد بالای ۱۶ سال و خود ۱۶ سال و افراد زیر ۱۶ سال ویزای Tier4 child میتوانند اقدام کنند.

  اگر شما بتوانید یک رشته انتخاب نمایید و در آن در یک کالج و یا دانشگاه پذیرفته شوید ، همچنین اگر شما بتوانید صحبت کنید، بخوانید و بنویسید و انگلیسی را متوجه شوید، میتوانید جهت ویزای Tier4 اقدام نمایید.

  همچنین اگر شما هزینه زندگی و تحصیل خود را در طی سالهایی که تحصیل میکنید را داشته باشید، میتوانید برای ویزای Tier4 اقدام نمایید همچنین هزینه تحصیل در انگلستان باتوجه به شرایط شما و دانشگاه یا مدرسه ممکن است متفاوت باشد.

  اگر شما از کشوری هستید از محدوده سوییس یا منطقه EEA در اروپا میتوانید با عنوان ویزای Tier4 وارد انگلستان شوید.

  همچنین شما میبایست تمامی مدارک و احتیاجات برای اخذ ویزای Tier4 را داشته باشید که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت.

  طبق قوانین اداره مهاجرت انگلستان شما میبایست سه ماه قبل از شروع ترم تحصیلی خود برای ویزای Tier4 اقدام مکتوب نمایید.

  سه هفته پس از روزی که به سفارت مراجعه دارید جواب ویزای خود را دریافت خواهید کرد.

 • هزینه های ویزای Tier4

  در باب هزینه های ویزای Tier4 میبایست عرض کنیم شما ۳۲۸ پوند باید پرداخت نمایید اگر از خارج از انگلستان افدام مینمایید.

  همچنین به ازای هر نفر همراه باید ۳۲۸ پوند پرداخت کنید. همچنین شما میبایست هزینه بیمه نیز پرداخت نمایید.

  اگر شما در حال پر کردن فرم درخواست میباشید در میانه راه وقتی به قسمت مربوط به پرداخت مبلغ میرسید ۳۰ دقیقه به طور انلاین زمان دارید توسط credit cards مبالغ خود را پرداخت نمایید.

  اگر شما از مرکز ویزای انگلستان در کشور خود در حال اقدام هستید میبایست مبالغ مورد نظر را در روز سفارت همراه داشته باشید تا پرداخت نمایید.

 • مدت زمان ویزای تحصیلی انگلستان

  اگر دوره تحصیلی که انتخاب نموده اید شش ماه یا کمتر میباشد شما میتوانید یک هفته قبل از شروع ترم خود وارد انگلستان شوید، اگر شما دوره ای را انتخاب نموده اید که بیش از شش ماه طول میکشد میتوانید تا یک ماه قبل از شروع ترم وارد خاک انگلستان شوید.

  اینکه چه مدت زمانی میتوانید در خاک انگلستان با ویزای Tier4 بمانید بسته به نوع دوره تحصیلی میباشد که انتخاب نموده اید، برفرض مثال دوره زبان، دوره کالج، دوره لیسانس، دوره فوق لیسانس ، دوره دکتری و یا دوره های فرعی مانند pre phd و دوره هایی شبیه به آن.

  اگر شما ویزای Tier4 دارید میتوانید تحصیل کنید ، میتوانید فرصت های مطالعاتی اختیار نمایید ، میتوانید اقدام برای تمدید ویزا جهت ماندن در خاک انگلستان نمایید، همچنین میتوانید در اکثر شغل ها شاغل شوید ، البته این مورد بستگی دارد به سطحی از تحصیلی که انتخاب نموده بودید. همچنین به شرایطی که اسپانسر یا داشنگاه شما تعیین نموده است.

 • نکات مهم در باب ویزای Tier4

  در زمانی که ویزای Tier4 دارید نمیتوانید از امکانات عمومی مانند وام های شهروندی استفاده نمایید.

  اگر ویزای Tier4 دارید نمیتوانید به صورت فول تایم کار کنید.

  و نکته نهایی اینکه ممکن است بتوانید ویزای همراه برای همراهان خود اخذ نمایید و آنها را همراه خود به خاک انگلستان وارد کنید .

  دقت فرمایید در زمان پر کردن فرم درخواست برای سفارت انگلستان با نام Tier4 هستید نامه بسیار مهمی در بین مدارک شما می بایست وجود داشته باشد بنام cas به معنی تاییدیه پذیرش تحصیلی.

  وقتی برای دوره تحصیلی شما نامه cas صادر میشود تا شش ماه میتوانید از آن نامه استفاده نمایید.

 • مدرک زبان برای ویزای Tier4

  شما نیاز دارید سطح زبان انگلیسی مشخصی داشته باشید و آن را اثبات نمایید. بر فرض مثال اگر شما نمره زبان IELTS داشته باشید یا مدارکی معتبر و معادل آن که نشان دهد شما میتوانید بخوانید و بنویسید و صحبت کنید به زبان انگلیسی. میتوانید مدارک خود را تکمیل نمایید.

  اگر شما در یکی از کشورهای زیر فارغ التحصیل شده باشید نیاز به ارائه مدرک زبان ندارید:

  آنتی گوا و باربادوس / استرالیا / باهاماس / باربادوس / بلیز / کانادا / دومینیکا / قنا / جاماییکا /ایرلند / نیوزلند / سنت کیتس/ سنت وینسنت / ترینیداد و توباگو/ انگلستان و امریکا.

  اگر شما سابقا در امریکا تحصیل نموده باشید و ادامه دوره تحصیلی خود را میخواهید وارد انگلستان شوید نیاز به ارایه مدرک زبان نیست.

  اگر شما سابقا با ویزای Tier4 child در انگلستان حضور داشته اید برای ادامه تحصیل خود نیاز به ارایه مدرک زبان ندارید.

  اگر شما کانادایی باشید مانند کشورهای فوق نیاز به ارایه مدرک زبان ندارید.

 • مدارک مورد نیاز جهت ویزای Tier4

  اکنون دقت کنید مدارک مورد نیاز جهت ویزای Tier4 مختصرا به شرح زیر میباشد:

  پاسپورت یا هرکارت معتبر بین المللی که حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد

  اسنادی که بیان کند شما میتوانید هزینه های خود را در طی حضور خود در انگلستان به عنوان یک دانشجو پوشش دهید که این با توجه به شرایطتان دارای هزینه های متفاوتی میباشد.

  شناسنامه متقاضی و شناسنامه همراهان

  پاسپورت متقاضی و پاسپورت همراهان

  سند ازدواج یا طلاق در صورت وجود

 • امتیاز بندی ویزای انگلستان

  دقت فرمایید ویزای انگلستان از نوع pbs بوده و دارای چهل امتیاز می باشد، اکنون امتیازات را برای شما شرح میدهیم:

  ۱۰ امتیاز شما منوط به نامه بانکی می باشد که میبایست از یکی از بانکهای پارسیان یا پاسارگاد تهیه نمایید. در این ۱۰ امتیاز اول می بایست پرینتی از موجودی حساب حتما کامل و دقیق از بانکهای مذکور گرفته شده و در پرونده قرار داده شود. اگر متقاضی سنش زیر ۱۷ سال و شش ماه باشد باید برای ویزای Tier4 child اقدام نموده و پرینت بانکی او میتواند به نام پدر یا مادرش یا قیم قانونی او باشد. و ضامن این موضوع که کلیه هزینه های زندگی خود را برای مدت ۹ ماه میتواند پوشش دهد. این مبلغ می بایست به مدت یک ماه قبل از سفارت در حساب های مذکور باقی بماند حتی یک دقیقه هم نباید این مبلغ کمتر از مبلغ مشخصه بشود . این حساب میبایست کوتاه مدت باشد . مبلغ مورد نظر بر اساس شهر لندن و شهرهای دیگر متفاوت است و در مجموع در حدود ۱۲۸۰ پوند برای نفر اصلی و حدود ۱۰۰۰ پوند برای نفر همراه محاسبه میگردد که این مبلغ میبایست در ۹ ماه ضرب شده و در حساب موجود باشد .

  علاوه بر مبلغ فوق متقاضی نیاز است که نشان دهد که هزینه دانشگاه خود را از پیش در حساب به همراه هزینه های زندگی تجمیع نموده است.

  ۱۰ امتیاز دوم متعلق به مدرک زبان ielts academic یا مدارک معادل آن می باشد که نمره مورد نظر آن را دانشگاه تعیین میکند . دقت فرمایید نمره ielts برای متقاضیان زیر ۱۷ سال و شش ماه مورد نیاز نیست بنابراین ذکر این نکته الزامیست که در ویزای Tier4 child امتیاز چهل نبوده و ۳۰ میباشد .

  ۲۰ امتیاز مابقی منوط به ارایه نامه ای بنام پذیرش نهایی و یا cas میباشد که پیشتر توضیح داده شد. که صدور این نامه بستگی به ارایه مدرک ielts متقاضی و مدارک زیر می باشد. کلیه سوابق تحصیلی و مدارک دانشگاهی و ریز نمرات آنها و دبیرستان و پیش دانشگاهی و ریز نمرات آنها. به خصوص اخرین مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات آنها .

  حداقل دو توصیه نامه از اساتید دانشگاه در سربرگ دانشگاه و ممهور به مهر دانشگاه و امضای استاد.

  ارایه نامه SOP یا همان انگیزه نامه فرمیست که از سوابق خود و علت تحصیلش در کشور مقصد.

  به طور کلی این مدارک برای اخذ پذیرش تحصیلی انگلستان مورد نیاز است اما موسسه حقوقی ملک پور میتواند در باب مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان شما را مشاوره نموده و از جزییات کامل در باب نحوه اقدام جهت ویزای تحصیلی ، مدارک مورد نیاز اقدام و سایر مسایل حقوقی و عمومی در باب اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی انگلستان به شما اطلاعات کافی را ارایه دهند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تحصیل در انگلستان

video تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق کار

در رابطه با کار در انگلستان بایدگفت که یافتن کارفرما در اروپا شرایط خاصی دارد، به این صورت که کارفرما پس از آگهی کردن شغل مربوطه ، برای استخدام شخص درخواست کننده آن شغل باید حقوقی را مشخص کند.

سرمایه گذاری 200 هزار پوندی در انگلستان به شما این اجازه را میدهد تا در این کشور مشغول به کار شوید که این نیز شرایط خاص خود را دارد.

کار در انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

مهاجرت از طریق سرمایه گزاری Tier 1 :

حال به یکی از اصلی ترین راه های مهاجرت به کشور انگلستان و اخذ اقامت انگلستان به توضیح آن میپردازیم, مسیر کارافرینی و سرمایه گزاری در انگلستان می باشد که با نام معروف Tier1 می باشد.

شما در صورتی می توانید برای این نوع ویزا درخواست نمایید که بخواهید یک بیزینس در انگلستان راه اندازی نمایید اگر شما در محدوده خارج از انگلستان هم هستید میتوانید برای این نوع ویزا درخواست نمایید همچنین شما باید واجد شرایط باشید و مدارکتان تکمیل باشد.

در ادامه تمامی موارد مربوط به ویزای Tier 1 انگلستان را برای شما توضیح خواهیم داد.

جهت apply برای این نوع ویزا شما باید حداقل ۵۰٫۰۰۰ پوند دارایی داشته باشید که بتوانید سرمایه گزاری نمایید. به طور کلی در کتاب قانون اداره مهاجرت انگلستان ذکر شده که ۳ ماه قبل از اینکه سفر به کشور انگلستان داشته باشید باید برای این ویزا درخواست ثبت کرده باشید. زمانی که ویزا به شما اعطا میشود ۳ هفته فرصت دارید که جهت خروج از کشور تصمیم گیری نمایید.

زمانی که مدارک خود را تکمیل نمودید و به سفارت مراجعه فرمودید پس از آن روز حدود ۲ هفته طول میکشد تا پاسخ ویزای شما بیاید ، هزینه فرم application برای نفر همراه ۱۲۰۴ پوند و برای هر نفر همراه اضافه تر ۱۲۰۴ پوند مجددا لحاظ خواهد گشت.

همچنین شما پیش از اینکه فرایند ثبت نام برای درخواست ویزای Tier 1 را انجام دهید می بایست به ازای هر نفر همراه می بایست و همچنین نفر اصلی که خودتان هستید مبلغ ۷۰۰ پوند بابت بیمه پرداخت نمایید به اداره مهاجرت انگلستان.

زمانی که شما برای ویزای Tier 1 اقدام مینمایید ابتدا در صورتی که ویزای شما accept شد سه سال و چهار ماه به شما اقامت داده میشود . در صورتی که در سه سال و چهار ماه به خوبی بیزینس را اجرا نموده باشید دو سال دیگرهم میتوانید تمدید نمایید.

و اگر شما متقاضی ای هستید که طی پنج سال در انگلستان با این روش زندگی نموده اید میتوانید با این طریق، برای اقامت دایم انگلستان اقدام نمایید و فرم آن را پر کنید، اگر شما متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای Tier 1 هستید میتوانید یک یا بیش از یک بیزینس را در ان زمان در انگلستان داشته باشید .

حداقل میزان سرمایه ای که باید به آن دسترسی داشته باشید ۵۰٫۰۰۰ پوند هست این مبلغ میبایست در موسسه مالی اعتباری انگلستان نگهداری شود همچنین مبلغ طی فرایندهای مالیاتی باید قابل دسترس در انگلستان باشد و بتوانید آن را خرج کنید.

موارد احتیاجات جهت اجرای ویزای Tier 1 در صورتی که شما ۵۰٫۰۰۰ پوند داشته باشید و یا ۲۰۰٫۰۰۰ پوند داشته باشید میتواند باهم تفاوت داشته باشد، اگر شما ۵۰٫۰۰۰ پوند سرمایه داشته باشید جهت اینکه بتوانید از امکانات اقامت ویزای Tier 1 انگلستان استفاده نمایید میبایست شرایط خاص و مشخصی داشته باشید که در ادامه آنها را توضیح خواهیم داد.

در این مرحله دو حالت وجود دارد: حالت اول این است که شما پیش از آنکه ویزای خود را از نوع دیگری بخواهید به نوع ویزای Tier1 تبدیل نمایید که در این شرایط میبایست دولت انگلستان یکی از زمینه های سرمایه گزاری مورد تایید UKTI را در زمانی که شما میخواهید apply برای آن بکنید ارایه داده باشد و شما آن را شناسایی نمایید و برای آن اقدام نمایید.

توضیح اینکه UKTI مرکز سرمایه گزاری و تجارت های دولت انگلستان میباشد و در باب بیزینس پلن ها و زمینه های تجارت در , برای مثال در سال ۲۰۱۶ چه زمینه هایی از اقتصاد و تجارت در انگلستان مورد نیاز برای سرمایه گزاری هست, در این دپارتمان قابل بررسی هست.

اگر در زمانی که دولت انگلستان بودجه هایی را با هدف گسترش تجارت های خاص و مشاغل مشخصی در انگلستان مشخص کرده شما در خاک انگلستان با نوعی از ویزا حضور دارید ویزای خود را با وجود این شرایط میتوانید به نوع Tier 1 تبدیل کنید.

در این حال شما پس از اینکه ۵۰٫۰۰۰ پوند را در انگلستان سرمایه گزاری کردید بعد از ۱۲ ماه میتوانید در زمینه های مشخص تجاری که خود دولت انگلستان مشخص میکند ویزای Tier 1 را به جریان بیاندازید البته تمامی این بررسی ها زیر نظر FSA(مرکز حقوقی سرویس و خدمات مالی) میباشد.

حالت دوم این است که شما ابتدا اخذ ویزای Tier 4 در انگلستان نموده اید یعنی دانشجو یا دانش آموز در انگلستان میباشید و بعد میخواهید ویزای خود را به Tier 1 تغییر دهید.

در این حالت نیز شما میتوانید اقامت کارافرینی Tier 1 را اخذ نمایید.

در این باب نیاز به توضیحاتی هم هست ، شما میبایست ویزای۴ Tier دانشجویی داشته باشید یا اینکه شما دانشجوی رشته پرستاری باشید و در حال کار برروی یک طز باشید و در حال یک امتحان بین المللی باشید و یا فارغ التحصیل فوق لیسانس گرایشات پزشکی باشید و یا فارغ التحصیل پزشکی باشید ، همچنین اگر فارغ التحصیل دندان پزشکی هستید نیز برای این نوع اقامت اقدام نمایید.

اگر شما پرستاری یا علوم گرایشات پزشکی را مطالعه نموده اید و یا از کشور دیگری وارد خاک انگلستان شده اید نیز میتوانید برای ویزای Tier1 انگلستان اقدام نمایید.

همچنین اگر شما برای یک فرصت مطالعاتی در خاک انگلستان حضور دارید, پس از ۱۲ ماه میتوانید برای اقامت Tier1 اقدام نمایید.

در این باب نکته ای نهفته است که گاها دولت انگلستان بودجه ای تعیین میکند تا یک ایده جدید علمی و پژوهشی پرورش داده شود و وارد بیزینس شود و از آن بهره برداری شود.

اگر شما یک دانشجو هستید که در انگلستان هستید و موضوع فارغ التحصیلی شما و طز فارغ التحصیلی شما مرتبط با آن باشد میتوانید از خود دولت انگلستان کمک گرفته در زمینه سرمایه گزاری وارد این بیزینس شوید و ویزای Tier1 را گرفته باشید.

طبق قوانین جدید دولت انگلستان و اداره مهاجرت انگلستان اگر شما خودتان سرمایه ۵۰٫۰۰۰ پوندی شخصی دارید و فارغ التحصیل دانشگاه های انگلستان هستید ، و میخواهید در بیزینس و زمینه ای از تجارت که متفاوت از موضوع تحصیلی شما است سرمایه گزاری کنید دولت انگلستان این امکان را به شما نخواهد داد و شما واجد شرایط این نیستید که بخواهید ویزای Tier1 را از طریق ۵۰٫۰۰۰ پوند شخصی خود استفاده بکنید. همچنین اگر شما فارغ التحصیل انگلستان هستید و متقاضی ویزای Tier1 50.000 پوندی ، در انگلستان نمیتوانید این ۵۰٫۰۰۰ پوند را از کسی قرض بگیرید که چه در خارج انگلستان است چه در داخل .

زمانی که شما برای ویزای Tier1 انگلستان اقدام نموده اید پس از گذشت بازه های زمانی مذکور اگر میخواهید اقامتتان به اقامت دایم تبدیل شود حتما باید حجم سرمایه شما در بنگاه های مالی انگلستان و بانکهای آن, همین سرمایه جاری باشد.

نکته ، اگر شما اسپانسر مالی دارید میبایست از آنجا و یا آن شخص حتما نامه حقوقی مکتوب به اداره مهاجرت ارایه دهید تا قابل استناد باشد و شما بتوانید ویزای Tier1 و اقامت را اخذ نمایید.

حال به توضیحاتی میپردازیم در باب سرمایه ۲۰۰٫۰۰۰ پوندی در زیر مجموعه ویزای Tier1.

این مبلغ میبایست برای خودتان باشد. البته اگر شما مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ پوند را به ارث برده باشید یا شخصی اسپانسر شما باشد با ارایه مستندات نیز میتوانید از آن مبلغ جهت اخذ ویزای Tier1 استفاده کنید.

همچنین سوال بسیاری از افراد متقاضی ویزای Tier1 انگلستان این میباشد که آیا اگر این مبلغ در حساب مشترک فی مابین نفر متقاضی اصلی و همسر او یا فرزند او یا پدر او باشد میتواند برای این نوع ویزا اقدام نماید یا خیر؟پاسخ مثبت میباشد.

توجه فرمایید اگر شما متقاضی ویزای Tier1 انگلستان میباشید ، و اگر در حال حاضر در خاک انگلستان هستید حداقل باید ۱۲ ماه این مبلغ در خاک انگلستان موجود بوده باشد و بتوانید برای این نوع ویزا apply بکنید.

طبق توضیحاتی که داده شد اگر شما شریکی داشته باشید میتوانید ویزای ۲۰۰٫۰۰۰ پوندی را با او اجرا نموده و مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰ پوند برای شما و ۱۰۰٫۰۰۰ پوند برای شریک شما لحاظ میگردد و نهایتا فرم های تقاضانامه را مستقل پر و امضا مینمایید.

 مدارک مورد نیاز جهت ویزای Tier1 انگلستان:

پاسپورت
مدارکی دال بر اینکه سرمایه ای از خود دارید
ارایه یک بیزینس پلن مورد قبول و معتبر
ارایه مستنداتی مبنی بر اینکه در سالهای زندگی خود در انگلستان هزینه زندگی خود را از حساب شخصی خود خواهید داشت.
مدرک زبان که در این بخش اگر شما فارغ التحصیل دوره ای از مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری به زبان انگلیسی باشید مکفیست در غیر اینصورت با ارایه یک مدرک زبان IELTS انگلیسی این مورد را تکمیل نمایید
همچنین در این بخش ذکر این نکته الزامیست که اگر شما یکی از تابعیت های کشورهای زیر را داشته باشید نیازی به ارایه مدرک زبان ندارید:

آنتی گوا و باربادوس / استرالیا / باهاماس / باربادوس / بلیز / کانادا / دومینیکا / قنا / جاماییکا / نیوزلند / سنت کیتس/ سنت وینسنت / ترینیداد و توباگو, و امریکا.

۶٫گواهی سلامت پزشکی

۷٫گواهی عدم سوپیشینه

نکته اینجاست که تمامی مدارک فوق اگر به زبان انگلیسی نیستند باید ترجمه شوند و ممهور به مهرهای مربوطه بگردد.

همچنین جهت مبلغ سرمایه گزاری خود می بایست مدارکی را به استناد اینکه این مبلغ قابل استفاده است ارایه دهید به عنوان مثال اگر مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ پوندتان به طور شخصی متعلق به خودتان میباشد و در حساب بانکی موجود است باید از آن بانک نامه مستند بانکی فراهم آورید که بیانگر موجودیت این مبلغ در حساب شما است. اگر این مبلغ توسط یک ارگان برای شما اسپانسر شده باید از آن ارگان توسط مدیریت و اعضای هییت مدیره نامه ای مستند که شما میتوانید این پول را در یک بیزینس در انگلستان استفاده نمایید فراهم آورید.

همچنین اگر شخص حقوقی و یا حقیقی برای شما این مبلغ را میخواهد تهیه کند حتما باید نامه ای همراه با امضا که این موضوع را تایید میکند و با اثر انگشت به شما ارایه دهد تا آن را بتوانید به دولت انگلستان ارایه دهید.

اگر این مبلغ شما, از طرف یک موسسه سرمایه گزاری بزرگ ارایه میخواهد بشود حتما باید توسط مدیرعامل آن شرکت سرمایه گزاری امضا گردد و معتبر سازی شود .

نکته بسیار مهم در موضوع مدارک مورد نیاز برای ویزای Tier1 برای متقاضیان عزیز این است که حتما باید ثابت کنید مبلغ مورد نیاز برای زندگی برای ۱۲ ماه آینده را در حساب بانکی خود دارید و باید ۹۰ روز قبل از اینکه برای این نوع ویزا apply بکنید باید به طور مستمر این پول در حساب شخصی شما save شده باشد و پرینت بانکی آن را ارایه بدهید.

دقت بفرمایید شما نمیتوانید از مبلغ اصلی سرمایه گزاری خود این مبلغ را برداشت نمایید و در بانک بگزارید و بخواهید پرینت آن را ارایه بدهید همچنین این مبلغ نباید آن طور لحاظ شود که از کارکرد شما قرار است به دست آید .

و طبق آنچه که پیش از این عرض شد حتما باید ۹۰ روز قبل از ثبت درخواست برای ویزای Tier1 در حساب بانکی شخصیتان پول واریز شده و بعد از ۹۰ روز پرینت موجودی حساب خود را ارایه دهید.

مرحله نهایی, apply کردن و ثبت فرم تقاضاست. باید این فرم را به صورت آنلاین پر کنید، حتما لحاظ بفرمایید که مبلغ شما در طی پر کردن application form تقاضا باید پرداخت شود به صورت آنلاین.

اگر شما از خارج انگلستان اقدام میکنید ، نیاز به ثبت اثر انگشت ، در ۱۰ روز اولی که وارد انگلستان میشوید دارید .

اکنون تصور کنید بازه ای از زمان گذشته, و قبل از اینکه ویزای Tier1 شما expire گردد میبایست آن را تمدید کنید. در اینجا لازم به ذکر است که شما می بایست حتما اثبات کنید که دو شغل برای ۲ نفر ایجاد کرده بودید و دو citizen اروپایی را شغل داده بودید و آنها درآمد داشته اند همچنین بایستی اثبات کنید که طی ۳ ماه گذشته شما مدیریت بیزینس را به عهده داشته اید, آن بیزینس شما درحال اجرا بوده و گردش مالی داشته اید.

اگر شما ویزای Tier1 را با خانواده خود اقدام فرموده بودید و در ان زمان, اگر فرزند زیر ۱۸ سال داشته و الان که میخواهید آن را تمدید کنید فرزند شما ۱۸ سالش رد شده است نیز میتوانید برای او هم اقدام کرده و ویزایی که تمدید میشود شامل حال او هم خواهد شد.

دقت فرمایید افرادی که برای Tier1 اقدام میکنند حتما باید بالای ۱۶ سال باشند. همچنین در مجموع ۹۵ امتیاز در سیستم PBS اخذ نمایند. برای بسیاری از افراد سوال است که تفاوت ویزای Tier1 کارافرینی_ Entrepreneur با ویزای Tier1 General چیست؟

در واقع شما برای ویزای Tier1 کارافرینی اقدام مینمایید سپس در زمانی که میخواهید اقامت دایم و permanent resident اقدام نمایید برای ویزای Tier1 General، اقدام میکنید. اگر شخصی هم دانشجوی انگلستان است و میخواهد ویزای Tier1 را اخذ نماید به او ویزای graduate entrepreneur 1Tier تعلق میگیرد. در ادامه این مقاله به توضیح طرق دیگر مهاجرت به انگلستان خواهیم پرداخت.

سرمایه گذاری در انگلستان
روش های سرمایه گذاری در انگلستان

ویزای Tier 2 :

راه بعدی ویزای Tier2 هست که در حقیقت اقامت کاری انگلستان میباشد. اقامت کاری در انگلستان در حقیقت از آنجا شروع میشود که شخص درخواست برای اخذ ویزای کار میدهد سپس پس از فراهم کردن مدارک مورد نیاز و مراجعه به سفارت در صورتی که ویزا به اون تعلق گرفت همراه اعضای خانواده خود میتواند به انگلستان مهاجرت کاری داشته باشد.

در ادامه این بخش از مقاله تمامی قوانین موجود در ویزای Tier2 که از ویزاهای اصلی انگلستان به حساب می آید توضیح داده میشود. سوال اکثر متقاضیان این میبباشد که کار در انگلستان یا ویزای کاری انگلستان قوانین کاریابی در انگلستان به چه شکل است؟ امیدواریم در ادامه این مقاله پاسخ سوالات خود را بیابید.

شما میتوانید در حالتی که پیشنهاد شغلی از جانب کشور انگلستان داشته باشید و همچنین اگر شما شهروندی باشید خارج از منطقه اقتصادی اروپا و سوییس میتوانید برای ویزای Tier2 اقدام نمایید .

حتما در این زمینه شما نیاز دارید که یک اسپانسر داشته باشید، اسپانسر همان شخصیت حقیقی و یا حقوقی می باشد که پیشنهاد شغلی را ارایه میدهد ، کاری که به عنوان یک شغل انتخاب میکنید در کشور انگلستان انجام دهید جهت این نوع ویزا باید مرتبط با آن کاری باشد که آن اسپانسر یا آن کمپانی در حال اجرا و انجام آن هست .

زمانی که به سفارت تشریف میبرید سه هفته بعد از اینکه ویزا برای شما صادر میشود فرصت دارید که از خارج از انگلستان به داخل انگلستان ورود بکنید همچنین سه ماه فرصت دارید در شغل مربوطه شاغل شوید.

هزینه هایی نیز در باب ویزای Tier2 به شما تحمیل خواهد شد که آنها را به طور جزیی خدمت شما توضیح خواهیم داد

۵۷۵ پوند هزینه اقدام شما به صورت خام به دولت انگلستان تقدیم میکنید و همچنین به ازای هر نفر همراه ۵۷۵ پوند نیاز به پرداخت دارید. اگر شما میخواهید این نوع ویزا را به ویزای دیگری تبدیل نمایید ۶۶۴ پوند هزینه دارید و به ازای هر نفر همراه نیز همین مبلغ اضافه میگردد.

شما هزینه هایی هم بابت بیمه شهروندی باید پرداخت نمایید. در صورتی که به صورت انلاین پرداخت مینمایید باید قبل از اینکه application تمام شود پرداخت نمایید در صورتی که شما به صورت حضوری برای پر کردن درخواست مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای Tier2 اقدام مینمایید باید از طریق مرکز خدمات دهی بیمه اداره مهاجرت بعد از اینکه فرم درخواست اولی و اصلی را پر کردید و زمانی که وقت سفارت را تعیین میکنید پرداخت بفرمایید.

هزینه بیمه طبق بازه زمانی که نامه sponsorship دارد تعیین میگردد. بر فرض مثال اگر شما اجازه کار دو ساله انگلستان را گرفته اید و با کمپانی خاصی قرارداد دوساله انگلستان را بسته اید حق بیمه ای که پرداخت میفرمایید مربوط به دوسال می باشد.

به طور نرمال شما ۵ سال و ۱۴ روز میتوانید با ویزای Tier2 در انگلیس زندگی کنید. البته گاهی اوقات بسته به بازه زمانی است که شما قرارداد کاری دارید.

شرایط مورد نیاز برای ویزای Tier2 :

ابتدا یک کد Reference از دعوت نامه کاری یا همان sponsorship letter ، یک حقوق مناسب و سندی که آن را نشان دهد.
سطح مطلوب و مورد نیاز زبان انگلیسی با مدرک.
وقتی شما یک دعوت نامه مناسب برای ویزای Tier2 انگلستان دارید میبایست به مدت ۹۰ روز مبلغ ۹۴۵ پوند ماهیانه در حساب خود نگه داشته باشید .
در صورتی که اسپانسر شما تمام هزینه های شما را در نظر گرفته باشد, شما نیاز نیست این هزینه را در حساب خود نگه دارید.
حال شرایط تبدیل یک ویزا را به ویزای Tier2 بررسی میکنیم. اگر شما میخواهید ویزای قبلی خود رابه ویزای Tier2 تبدیل بفرمایید حتما باید:

قبل از اینکه ویزای شما منقضی شود اینکار را انجام دهید.
در واقع شما باید با یکی از ویزاهایی که نام میبریم باید در انگلستان حضور داشته باشید تا بتوانید به ویزای Tier2 جنرال ویزای خود را تبدیل کنید .
شما میتوانید ویزای خود را به ویزای Tier2 تبدیل کنید در صورتی که ویزای قبلی شما Tier1 باشد .
اگر شما به طور موقت با ویزای Tier2 برای کار موقت در یک شرکتی مشغول هستید. و در حال تغییر اسپانسر خود میباشید.
اگر شما ویزای Tier4یا انواع ویزای تحصیلی را داشته باشید.
اگر شما یک نیروی کاملا متخصص باشید.
اگر شما یک کارافرین باشید.
اگرشما استعدادی داشته باشید که در سطح جهانی مثال زدنی باشد.
اگر شما اجازه کار تبلیغاتی و بیزینس داشته باشید. البته منهای اجازه کار همراه با اجازه ورود و خروج چندگانه یا همان Multiple Entry Visa
اگر شما ویزاهای مختص ورزش و یا زمینه های سرگرمی داشته باشید.
شما میتوانید ویزای خود را به ویزای Tier2 جنرال تبدیل کنید در صورتی که ویزای همراه کسی باشید که او با ویزای Tier4 در انگلستان زندگی میکند.
اگر کارمند یک آژانس یا مرکز فعالیت یهودیان باشید.
اگر شما یک شخصیت مذهبی شناخته شده باشید.
اگر شما یک پرستار یا کارشناس بهداشت و درمان باشید که مدارک بین المللی دارد.
اگر شما در حال نوشتن طز دکتری خود باشید.
اگر شما فارغ التحصیل فوق لیسانس بوده و یا در زمینه های دکتری دندان پزشکی فارغ التحصیل هستید.
اگر نماینده یک تجارت بین المللی در انگلستان بوده باشید.
اگر نماینده بین المللی یک روزنامه خارجی یک رسانه خارجی در انگلستان باشید
اگر شما در حیطه و جزو یکی از این شرایطی که در بالا ذکر شد نیستید و شامل شما نمیشود میبایست از خاک انگلستان یک مرتبه خروج کنید و از محل ملیت خود مجدد در خواست ویزای Tier2 بدهید.
حال دقت بفرمایید اگر شما سابقا با ویزای Tier4 یعنی دانشجویی وارد انگلستان شده اید چطور میتوانید به ویزای کار وضعیت اقامتی خود را تبدیل کنید؟ شاید این سوال بسیاری از متقاضیان مهاجرت به انگلستان باشد.

اگر شما فارغ التحصیل کالج های انگلستان هستید در حقیقت بدانید که از هر دانشگاهی هم نمیتوان فارغ التحصیلشد و بعد ویزای Tier4 را به ویزای Tier2 تبدیل کرد.
در راستای امکانات ویزایTier2 یا ویزای کار، ذکر چند نکته دیگر هم الزامیست، اینکه اگر متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای Tier2 بودید چه در انگلستان حضور دارید و این ویزا را اخذ نمودید و چه خارج از UK اقدام به اخذ این ویزا نموده اید ، یکسری شرایط وجود دارد که باید رعایت بفرمایید ابتدا از باید ها صحبت میکنیم در حقیقت اگر شما ویزای Tier2 را داشته باشید شما میتوانید شغل دومی نیز داشته باشید اما می بایست حتما مرتبط با همان شغلی باشد که در آن اسپانسر شده اید، مستند مدارک sponsorship برای شما صادر شده است در همان زمینه و سطح و در همان بخش فقط میتوانید تا بیست ساعت در هفته شغل دوم داشته باشید. در شغلی به عنوان شغل دوم میتوانید فعالیت بکنید که کمبود نیروی کار آن در انگلستان در آن زمینه شغلی محسوس باشد و تا بیست ساعت در هفته میتوانید کار بکنید.

می توانید کارهای داوطلبانه هم انجام دهید همچنین می توانید تحصیل کنید در حین اینکه ویزای Tire 2 در حالیکه می بایست تحصیل شما تداخلی با نوع و شرایط شغلی که اسپانسر شما فراهم نموده نداشته باشد.

شما می توانید در حین داشتن ویزای Tire 2 از کشور انگلستان خارج شده و مجدد به این کشور بازگردید. همچنین از دیگر امکانات ویزای Tire 2 برای شما متقاضی عزیز این است که می توانید اعضای خانوادۀ خود را همچنین وارد انگلستان کنید البته در قسمت Famili members در بخش توضیح ویزای Tire 2 درسایت دولت انگلستان شرایط دقیق و جزئی اینکه کدام یک از اعضای خانواده با چه شرایطی می توانند همراه شما زیر پرچم ویزای۲ Tire به انگلستان مهاجرت کنند توضیح داده شده است.

نکتۀ مهم این است که کسی که اسپانسر شما می شود یا شرکتی که اسپانسر شما می شود درصدی زیادی از سود شما را خواهد داشت. در قواعد توضیحی ویزای Tire 2 ذکر کرده که اگر شما ویزای۲ Tire اخذ کردید شما نمی توانید بیش از ۱۰ درصد نهایتاً از آن سهام اون شخصیت حقوقی که در آن مشغول به کار هستید رو صاحب شوید. اجازۀ بیش از ۱۰ درصد سهام دار شدن وجود ندارد مگر اینکه شما در آمدی برای خود ایجاد کرده باشید که بیش از ۵۵٫۳۰۰ پوند در سال.

شما اگر ویزای Tire 2 دارید نمی توانید فاند یا بهره های مالی عمومی همچنان که یک شهروند انگلیسی دارد را داشته باشید. بر فرض مثال شما نمی توانید وام ها یا امکانات این چنینی را استفاده نمائید.

شما اگر ویزای Tire 2 درخواست نموده اید نمی توانید قبل از اینکه ویزا را درخواست نموده اید،نمی تواندی استارت و شروع کاری خود را بزنید. شما نمی توانید جهت شغل دوم اقدام کنید تا زمانیکه کاری که اسپانسر شما فراهم نموده است را نیز شروع کرده باشید. اگر شما ویزای Tire 2 داشتید و خواستید شغل دوم اخذ بفرمائید حتماً نیاز هست فرم درخواست یا application جدید ثبت نموده و برای ادارۀ مهاجرت انگلستان ارسال نماید.

 چه مواردی را میتوان به ویزای Tier2 تبدیل کرد:

*اگر شما ویزای Tier1 داشته باشید

*اگر شما ویزای Tier2 مربوط به ورزشکاران داشته باشید

*اگر شما ویزای Tier2 مربوط به شخصیت های بزرگ مذهبی سیاسی داشته باشید

*اگر شما ویزای Tier2 مربوط به یک کارافرینی بزرگ در یک شرکتی به صورت ایده پردازی داشته باشید

*اگر شما ویزای Tier4 داشته باشید یا از انواع دیگری از ویزاهای دانشجویی میتوانید این کار را انجام دهید.

*اگر شما ویزای Tier5 داشته باشید

* اگر شما تحت برنامه مهاجرتی یک شخصیت بسیار متخصص در انگلستان حضور دارید نیز میتوانید وضعیت اقامتی خود را به ویزای Tier2 تبدیل نمایید.

*اگر شما نخبه و شناخته شده هستید

*اگر شما همراه یک شخصی که ویزای Tier4 دارد باشید

در مورد اعضای خانواده نیز باید توضیح دهیم که فقط dependent یعنی فرزند زیر ۱۸ سال و همسر شما به عنوان همراهان شما شناخته شده باشند تا بتوانند ویزای خود را به Tier2 تبدیل بکنند.

اگر شما اعضای خانواده خود را میخواهید با ویزای Tier2 وارد انگلستان کنید حتما میبایست مستند ثابت کنید که میتوانید از نظر مالی آنها را ساپورت کنید.

همراهان شما اگر برای ویزای Tier2 اقدام میکنند باید نفری ۶۳۰ پوند به ازای هر ماه زندگی خود در طی یک سال به صورت ذخیره در مجموع سه ماه قبل از اینکه apply میکنند در حساب بانکی خود نشان دهند.

ضمناً پیش از این عرض کردیم که نفر اصلی که خود شما میباشید ۹۴۵ پوند به ازای هر ماه در یک سال میبایست ۹۰ روز قبل از سفارت در حساب بانکی خود نشان دهد .

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در باب ویزای Tier2 جنرال ، میتوانید به سایت دولت انگلستان که مطالب این مقاله تماما از آن سایت برای شما به زبان فارسی برگردانده شدند مراجعه نمایید تا اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید.

آدرس سایت دولت انگلستان:

www.gov.uk/ Tier2 general میباشد

مهاجرت به انگلستان از طریق تولد

این موضوع تاریخچه ای دارد، پیش از ژانویه ۱۹۸۳ هر فرزندی که در انگلستان به دنیا می آمد، به طور خودکار اقامت انگلستان میگرفت. از آن تاریخ به بعد قانون عوض شد به این صورت که در صورتی یک فرزند که در انگلستان متولد شده است میتوانست اقامت انگلستان را بگیرد که حداقل یکی از والدین شهروند انگلیسی باشند، و با یک دلیل منطقی از سمت دولت انگلستان مقیم دایم انگلستان باشد.

در قانون اخذ اقامت انگلستان از طریق تولد نکات ریز و مهمی وجود دارد که به آن میپردازیم.

نکته ۱٫ فرزندی که در انگلستان به دنیا می آید از پدر مادری که شهروند منطقه EEA یا همان منطقه اقتصادی اروپا ، می باشد میتواند شهروند انگلیسی شود البته بستگی به این دارد که در چه تاریخی متولد شده باشد . از ۱ ژانویه ۱۹۸۳ تا ۲ اکتبر سال ۲۰۰۰ اگر نوزادی در انگلستان به دنیا می آمد، که والدین او شهروند انگلستان بوده باشند وی اقامت و تابعیت انگلستان را میگرفت.

نکته ۲٫اگر فرزندی از ۲ اکتبر سال ۲۰۰۰ تا ۲۲ آپریل ۲۰۰۶ در انگلستان به دنیا آمده باشد در صورتی شهروند انگلستان است که حداقل یکی از والدین او قبل از تولد آن فرزند بنابه دلایلی به طور غیر مشروط محق اخذ اقامت انگلستان شده بوده اند و اقامت انگلستان را از طریق دولت برتانیا اخذ نمودند.

نکته ۳٫ اگر یک نوزاد بعد از ۳۰ آپریل ۲۰۰۶ در انگلستان به دنیا می آمد ، میتوانست اقامت انگلستان را اخذ نماید در حالی که یکی از پدر یا مادر او ۵ سال مداوم با استفاده از حق قانونی اروپایی خود قبل از تولد فرزند در انگلستان زندگی نموده باشند.

در برخی شرایط والدین فرزندی که زیر ۱۸ سال است میتوانند فرزند خود را برای اخذ اقامت دایم و شهروندی انگلستان ثبت نام کنند و این امر با پر کردن فرم MNI انجام میگردد که در این مقاله ضمیمه گشته است.گاهی اوقات این امر اتوماتیک صورت میگیرد . و در برخی مواقع هم دولت بریتانیا و UKBA باید نظر بدهند.

فرزندانی که بعد از ۱ ژانویه ۱۹۸۳ متولد شدند و به طور مستمر ده سال اول زندگی خود در خاک انگلستان زندگی کرده اند، میتوانند فرم درخواست تابعیت انگلستان را پر کنند .

همچنین فرزندی که پدر انگلیسی او قبل از ۱ جولای ۲۰۰۶ با یک خانم غیر انگلیسی ازدواج کرده و آن فرزند هم قبل از ۱ جولای ۲۰۰۶ متولد شده ممکن است بتواند سیتیزن انگلستان شود.

فرزندی که پدر مادر او نه بریتانیایی هستند نه اقامت دایم انگلستان را دارند میبایست با دلیل بسیار قوی دولت را متقاعد به اخذ اقامت نماید.

فرزندی که پدر و مادر او citizen انگلستان بوده اند اما در خارج از انگلستان به دنیا امده اند سخت میتواند اقامت اخذ نماید و بستگی به زمان تولدش و راهی که والدینش اقامت اخذ نمودند دارد. برای مثال اگر یکی از والدینش از راه ازدواج اقامت UK را اخذ کرده باشند و بلافاصله بعد از تولد فرزندشان او را بیرون از خاک برده باشند، و اکنون بخواهند برای آن فرزند بعد ازچند سال اقامت انگلستان را اخذ نمایند بسیار دشوار میباشد.

با توجه به توضیحاتی که داده شد و امیدواریم مفید واقع شده باشد, در حقیقت سعی بر این داشتیم که وضعیت اخذ اقامت یا تابعیت انگلستان از طریق تولد فرزند در ذهن شما متقاضیان عزیز پاسخ گرفته و قوانین آن را بدانید که مسیر پیچیده ایست حتما باید با یک وکیل مشورت نمایید . موسسه حقوقی ملک پور میتواند وکلایی مجرب راخدمت شما معرفی نماید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

یکی از راه های اخذ اقامت انگلستان ازدواج با یک شهروند انگلیسی میباشد، در ادامه این مقاله قصد داریم تمامی مفاد قانونی ذکر شده در سایت دولت انگلستان در باب مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج با یک شهروند انگلیسی را برای شما شرح دهیم.

اگر شما با یک شهروند بریتانیایی ازدواج کردید و یا partner انگلیسی دارید شما نیز میتوانید اقامت انگلستان را بگیرید در صورتی که شرایط زیر را داشته باشید:

-شما می بایست حداقل ۱۸ سال داشته باشید

-اگر شما دارای شرایط نرمال شخصیتی و روحی روانی هستید برای مثال شما میتوانید سالم فکر کنید، سالم و با اراده خودتان تصمیم بگیرید،

-اگر شما کاراکترهای شخصیتی مثبت و خوبی داشته باشید، برای مثال دارای هیچ سوپیشینه و جرم و جنایتی نباشید.

-شما واجد شرایط زندگی در انگلستان باشیدو از نقطه نظر فرهنگی، اقتصادی ، اجتماعی و قانونی ، هچنین از نظر سطح ربان انگلیسی در سطح مطلوب و پیشرفته قرار داشته باشید و بتوانید انگلیسی را به عنوان زبان اول صحبت کنید.

-شما باید دارای کارت اقامت دایم انگلستان باشید یا نوعی از اقامت انگلستان را داشته باشید همچنین, دولت بریتانیا تاریخی را برای شما معین نکرده باشد که شما در آن تاریخ مجبور به ترک خاک انگلستان بوده باشید.

-به طور کلی راهنمای قانون مهاجرت انگلستان را میتوانید در سایت اداره مهاجرت انگلستان به ادرس https://www.gov.uk/marriages-civil-partnerships/giving بیابید و آن را به عنوان مرجع و رفرنس قرار دهید.

پیرو قانون اخذ اقامت دایم انگلستان از طریق ازدواج با یک citizen انگلیسی در صورتی که تمامی شرایط مذکور تا این لحظه را دارید راه دیگری نیز وجود دارد, از طریق ازدواج با یک شهروند انگلیسی و یا فردی که از نظر قانونی نسبت به خاک انگلستان علقه ای دارد و آن راه این است که همسر شما اگر خارج از انگلستان اما مرتبط با دولت انگلستان مشغول به کار تمام وقت هست یا با ارگان یا سازمانی مرتبط هست و کار میکند که آن ارگان به گونه ای حقوقی به دولت بریتانیا وصل هست شما میتوانید همراه با آن شخص واجد شرایط اخذ اقامت انگلستان باشید و یا به انگلستان مهاجرت نمایید.

اما این نیز دارای شرایطی است که در زیر اشاره میشود:

در این شرایط, حداقل به مدت سه سال قبل از اینکه درخواست خود را ثبت کنید باید در خاک انگلستان زندگی کرده باشید

باید در این سه سال کمتر از ۲۷۰ روز در خارج از خاک انگلستان بوده باشید

نباید بیش از ۹۰ روز در طی ۱۲ ماه, پیش از ثبت درخواست خود, در خارج از خاک انگلستان زندگی کرده باشید

نباید هیچ کدام از قوانین حقوقی اداره مهاجرت انگلستان را در طی زمانی که در خاک انگلستان زندگی میکردید نقض کرده باشید

در ادامه به چگو نگی ثبت فرم درخواست برای ویزای نامزدی انگلستان میپردازیم .

اگر شما متقاضی ویزای نامزدی انگلستان هستید باید فرم AN پر کنید.

همچنین میتوانید مدارک خود را نزد یک سازمان به نام NCS در نزدیک ترین VISA department محل زندگی خود چک نمایید.

همچنین قابل ذکر است که مبالغی دولت بریتانیا از متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج دریافت میکند .

نهایتا پس از اینکه همه این مراحل طی شد مبلغ ۱۹٫۲ پوند بابت اطلاعات بایومتریک میبایست به حساب دولت انگلستان واریز نمایید.

نهایتا تمامی مدارک خود را باید به ادرس زیر ارسال نمایید UKVI – ساختمان شماره ۱ – سالن جدید مرکزی – لیورپول –شماره L39PP

همچنین اگر در کشور خود سفارت انگلستان موجود نمی باشد باید به ادرس زیر مدارک خود را ارسال نمایید :

ساختمان شماره ۱ – اداره مهاجرت و روادید انگلستان به شماره پستی ۳۰۶ واقع در شهر لیورپول L20QN

اکنون به شما متقاضیان عزیز جهت مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج پیشنهاد میکنیم تمامی مطالب این مقاله را با دقت مطالعه نمایید و در صورت بروز هرگونه سوال با مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور و یا وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور درازدواج با فرد خارجی

video تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان
ازدواج در انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

معمولا هر ساله افراد بسیار زیادی تمایل دارند که از طریق پناهندگی به کشور انگلستان مهاجرت کنند که توصیه ما به این افراد این است که با توجه به خطرناک بودن پروسه پناهندگی از این کار دوری کرده و به دنبال راهی بهتر و مناسب برای مهاجرت به انگلستان باشند چراکه علاوه بر خطرات این روش پناهندگان وضعیت زندگی مطلوبی نخواهند داشت.

موسسه حقوقی ملک پور هیچ خدماتی در باب پناهندگی ارائه نمی دهد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی

video تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان
پناهندگی در انگلیس
سخن آخر

تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان در این نوشتار مورد ببرسی قرار گرفت .شما برای اطلاع از شرایط مختلف در مورد اخذ اقامت انگلستان و سایر کشورهای اروپایی از طرق مختلف می توانید از طریق تلفن یا حضوری با مشاورین و وکلای با تجربه موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران مشاوره دریافت نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

110 پاسخ
 1. رضا گفته:

  سلام من 30 سالمه دیپلم کامپیوتر دارای مدرک شبکه از وزارت علوم سطح زبان پایین قصد اخذ ویزای کار 2یا 3 ساله دارم جهت کارگری ساده ( رستوران،نانوایی،کارواش،بسته بندی و …) در مورد هزینه ها قصد دارم بدونم کل هزینه و مدارکی که واسه اخذ ویزا (انگلیس) لازمه چیه و میزان درامد کارگر ساده در انگلیس و بقیه اروپا ماهیانه چنده و آیا امکان جای خواب و غذا برای مهاجرین فراهمه؟ و حدودا چند ماه زمان میبره کل پروسه کاری اخذ ویزا ممنون میشم پاسخ بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما شرایط کار در اروپا رو ندارید متاسفانه. پیشنهاد میکنیم با کار در کشورهایی مانند ترکیه و عمان شروع به مهاجرت کنین. پیشنهادات شغلی مربوط به این کشورها رو هم میتونید از موسسات کاریابی بین المللی موجود در ایران جویا بشید.

   پاسخ
 2. K. Azizi گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران

  من 20 سال دارم و چندین گواهینامه پایان دوره تعمیر موتور خودرو و مدرک دیپلم و پایان دوره لول 12 انگلیسی و وضعیت مالی خیلی خوبی ندارم میخواستم بدونم که برای تاسیس تعمیرگاه میتوانم مهاجرت کنم و یا میتوانم برای گذراندن دوره تعمیر خودرو مهاجرت کنم با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تاسیس تعمیرگاه و مغازه در کشورهای خارجی نیازمند داشتن اقامت اون کشور هستش. سرمایه گذاری هم نیاز به داشتن سرمایه تقریبا زیاد داره.

   پاسخ
 3. عارف گفته:

  با سلام.
  عارف هستم، ۳۶ ساله. متاهل. ۷ سال سابقه کار اتش نشانی دارم. همچنین مدرک مدیریت اتش نشانی در حوادث. و مهندسی معماری و مدارک فنی مرتبط به هر دو رشته. بنظرتون میتونم ویزای کاری بگیرم برای انگلیس؟ چون قصدم اینه توی شغل خودم اتش نشانی ادامه ی فعالیت داشته باشم. اگر که نه. ایا با روش سرمایه گذاری میتونم مهاجرت کنم و بعدش اونجا دنبال شغل اتش نشانی باشم یا نه باید داخل همون پلن شغلی که ارائه دادم فعالیت داشته باشم؟ ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.
   سرمایه گذاری انگلستان هم به حداقل 2 میلیون پوند سرمایه نیاز داره.

   پاسخ
 4. سلماز گفته:

  سلام من ۲۱ سالمه و دیپلم انسانی دارم و سرمایه هم حدود ۷۰۰ میلیون تومان هستش. برای اقامت دائم همراه با خانواده از چه راهی میتونم اقدام کنم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بهترین راه برای شما تحصیلی هستش ولی به خانواده شما اقامت نمیدن چرا که ویزای همراه تنها شامل هسر و فرزندان متقاضی میشه.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.

   پاسخ
 5. شهین رعنایی گفته:

  با سلام
  من شهین رعنایی 36 ساله هستم. منفارغ‌التحصیل دکترای تاریخ هستم و تقریباً بر زبان انگلیسی تسلط دارم، اما دارای مدرک بین المللی زبان نیستم. شرایط مالیم هم معمولیه. بنده میخوام که به یک کشور اروپایی ترجیحاً انگلستان مهاجرت کنم لطفا راهنمایی فرمایید. با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کشور انگلستان کشور گرونی محسوب میشه و برای تحصیل هم شرایط سنی و گپ تحصیلی براش مهمه. برای سرمایه گذاری هم باید 2 میلیون پوند داشته باشین تا بهتون اقامت بدن. در عوض کشورهایی مثل کانادا وجود دارن که هم انگلیسی زبان هستن و هم با 100 هزار دلار کانادا اقامت میدن. در صورت تمایل میتونید بادفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. مریم گفته:

  باسلام
  بنده ۳۵ سال سنم هست رشته فوق دیپلم مدیریت دولتی، کارشناسی روانشناسی کودکان استثنایی و ارشد روانشناسی تربیتی دارم ،مدرک موسس و مسئول فنی و مربیگری مهد ،و همچنین دوره درمانگر کودک رو هم دارم و به مدت ۳ سال بیمه خویش فرما هستم.همسر بنده هم ۳۵ سال سن و کارشناسی مدیریت صنعتی هستند .و مدیریت وصندوقداری و حسابداری سوپر پروتئینی را به مدت ۱۲ سال به عهده دارند و ۱۲ سال بیمه هستند. یک ملک هم در کرج با سند و یک ملک در تهران قولنامه ای داریم و مقدار ۱ میلیارد تومان هم سرمایه ، متاسفانه مدرک زبان نداریم ولی در حال یادگیری زبان هستیم .ممنون می شم راهنمایی بفرمایید برای دریافت اقامت کانادا یا دانمارک یا انگلیس چه طریقی اقدام کنیم ممنونم.

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. با میزان سرمایه ای که فرمودید احتمال داره شرایط اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا رو داشته باشید تا بتونید به همراه همسر و فرزندانتون به کانادا مهاجرت کنید. جهت ارزیابی شرایطتون تماس بگیرید.

   پاسخ
 7. سلمان گفته:

  سلام من از 18 سالگی زندان بودم تا الان که 23 سالمه خیلی دوس دارم برم انگلیس کار کنم وزندگی کنم میخوام بدونم میتونم برم الباه مدارک کامل برای بیگناهی در زندانم وجود دارد ولی چون اینجا ایرانه و پول کار میکنه قاضی فرصت نشون دارنشم نداد

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما باید گواهی عدم سوء سابقه ارائه دهید. اگر می توانید این مدرک را نشان دهید مشکلی ندارید.
   علاوه بر این برای کار در انگلیس باید ابتدا یک پیشنهاد کار دریافت کنید.

   پاسخ
 8. پورا گفته:

  سلام خسته نباشيد
  من دانشجوى داروسازيم و مايلم كه بعد اتمام دو سال علوم پايه ادامه درسمو از طريق معادل سازى در انگلستان بخونم
  در اخذ ويزا ميشه همراه هم برد؟ يعنى اگه بخوام عضوى از خانوادم همراهم بياد اونها بايد از چه طريقي اقدام كنن؟
  ممنون ميشم اگه پاسختونو بهم ايميل كنيد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. در صورت موفقیت در اخذ پذیرش میتونین همراه ببرین ولی اول باید خودتون چند ماهی تو انگلستان تحصیل و زندگی کنین و بعدش برای همراهتون درخواست بدین تا امکان ریجکتی ویزای ایشون خیلی کم بشه.

   پاسخ
 9. شیدا گفته:

  سلام من چهل سال دارم و کارشناسی زبان و ادبیات فارسی دارم و مدرس نقاشی هنری با رنگ و روغن هستم و مدرس یوگا. مجرد هستم چطور و از چه طریق میتونم مهاجرت کنم. ترجیحا انگلیس

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای مهاجرت باید یکی از روش های کار تحصیل و یا سرمایه گذاری را انتخاب نمایید. با توجه به شرایط سنی تان نمیتوانید برای تحصیل در انگلیس اقدام کنید و برای ویزای کار نیز باید ابتدا پیشنهاد کار از انگلستان داشته باشید. یا به روش سرمایه گذاری اقدام کنید که مبلع 200 هزار پوند سرمایه نیاز دارید. پیشنهاد ما کشورهایی نظیر دانمارک هلند اتریش هستند که با داشتن گپ تحصیلی شرایط اسان تری برای ویزا دارند.

   پاسخ
 10. m.reza گفته:

  سلام.من17 سالم هست و رشته ام انسانی .تسلط نسبتا زیادی به زبان انگلیسی دارم. پشتوانه مالی خوبی ندارم(معمولی).می خوام بدونم با همچین شرایطی میشه در کشوری مثل انگلستان و یا المان و یا سایر کشور های اروپا اقامت گرفت؟؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

  Rating: 5
  پاسخ
 11. کامران گفته:

  سلام من دانشجو رشته حقوق مقطع کارشناسی هستم دوسال دیگه درسم تموم میشه میخاستم ببینم از چه راهی باید اقدام به مهاجرت کنم تا تابعیت انگلیس را بگیرم و از الان چه کاری بایددانجام بدم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بستگی به علاقه شما و شرایط مالی شما داره. میتونید اقامت تحصیلی بگیرید و بعد فارغ التحصیلی کار پیدا کنید و بعد چند سال شهروند انگلستان بشید. یا اینکه تو انگلیس سرمایه گذاری کنید و اقامت بگیرید و چند راه دیگه. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما به رایگان ارزیابی بشه.

   پاسخ
 12. سهیل گفته:

  باسلام و عرض خسته نباشید خدمت شما .
  بنده دانش آموز هستم و 17 سال سن دارم . می خواستم بدونم اگر بخواهم در یکی از مدارس یا دانشگاه های انگلستان مشغول به تحصیل بشوم آن هم با ویزای tier 4 آیا می توانم در آنجا مشغول به کار هم بشوم و هزینه زندگی را کسب کنم ؟ آیا خود آموزشگاه برای پرداخت شهریه می توانند به من کمک کنند یا خیر ؟ با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار دانشجویی همونطور که از اسمش پیداست برای افراد بالای 18 سال هستش و پاره وقت هستش و با کسب اجازه از دانشگاه محل تحصیل و اداره مهاجرت انگلستان امکان پذیره و همه هزینه تحصیل و زندگی شما رو تامین نمیکنه. شما قبل رفتن باید به سفارت انگلستان ثابت کنین که هزینه تصحیل و زندگی رد انگلستان رو دارید تا بتونید ویزا بگیرید.

   پاسخ
 13. سارا گفته:

  سلام وقتتون بخیر من فارق التحصیل کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیر کبیر هستم با معدلA و 4مقاله دارم و آیتلس 8 دارم و 24 سالمه و مجردم ولی پشتوانه مالی ندارم. آیا میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم برای کارشناسی ارشد؟
  اگه نمیشه چقدر پول باید داشته باشم تا بتونم از دانشگاه های انگلیس پذیرش بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بورسیه های تحصیلی به دو نوع بورسیه عادی و فاند تقسیم بندی می شوند که تنها نوع دوم تمام هزینه های شما را پوشش می دهد ولی اخذ آن چند برابر اخذ بورسیه عادی سخت تر خواهد بود چرا که تعداد آن کمتر و متقاضی آن بیشتر است.

   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   هزینه تحصیل بستگی به رشته و دانشگاه و شهر محل پذیرش شما دارد و به طور میانگین قابل بیان نیست. با دفاتر شما تماس بگیرید تا با توجه به شرایط شما، هزینه ها را خدمتتان اعلام نمایند.

   پاسخ
 14. م.چ .م گفته:

  با سلام
  ۳۸ سالمه و خانمم نرس مراقبتهای ویژه هستن و۴۰ سالشونه من ارشد سیویل دارم میگیرم چندین سال ک توی یک شرکت ابنیه بعنوان کارشناس فعالام چجوری میتونم اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. راه اخذ اقامت برا شما سرمایه گذاری است و شما برای این کار می بایست سرمایه بالایی داشته باشید تا از طریق سرمایه گذاری در انگلیس اقدام نمایید.

   پاسخ
 15. نرگس گفته:

  سلام من ۱۵سالمه و نمونه دولتی رشته ریاضی فیزیک قبول شدم.معدل کلاس نهمم۲۰ ومعدل هشتم ۱۹٫۸۸هست.میخواستم به انگلیس برم و ازطریق تحصیل تابعیت انگلیس رو به دست بیارم واینکه قبول شدنم تو دبیرستان نمونه دولتی تاثیری دارد؟باتشکر.

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شرایط شما مناسب می باشد فقط در نظر بگیرید که فقط داشتن معدل بالا موثر نیست موارد دیگری نظیر پشتوانه مالی بسیار موثر است

   پاسخ
 16. richard گفته:

  سلام من رشاد هستم چهارده و نیم سالمه و میخوام به کلاس نهم برم سوالم اینجاست که اگه تو کلاس نهم ای ام سی یا wmi یاIMO یا المیاد ÷ایا رتبه های برتر یا اول باشم میتننم بورس بگیرم چون سوالات ای ام سی یا پایا واسم مثل اب خوردنه و نمیخوام تا هجده سالگی اینجا بمونم

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   در مجموع در این مقطع اخذ بورسیه تحصیلی دشوار می باشدولی با داشتم مواردی که فرمودید از شانس بهتری برخوردارید

   پاسخ
 17. تینا گفته:

  سلام . من ۱۷ سالمه و سال یازدهم رشته شبکه و نرم افزار رایانه از هنرستان فنی هستم . معدلم ۱۹ . زبان انگلیسی هم تا حدودی بلدم و آموزشگاه میرم. یک بازی رایانه ای برای مسابقات نوشتم که در مرحله کشوری رتبه آورد.
  میخواستم بدونم چطوری میتونم بعد از گرفتن دیپلم ویزای تحصیل بگیرم؟ آیا بعد از تموم شدن درسم میتونم اقامت دایم بگیرم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل در انگلستان علاوه بر مواردی که فرمودید بستگی به داشتن مدرک زبان و دانستن میزان سرمایه و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. همچنین نداشتن پیش دانشگاهی کار شما را کمی دشوار خواهد کرد. پیشنهاد میکنیم اطلاعات زیر را ارسال نمایید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم و یا اینکه با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره تخصصی داشته باشید.

   پاسخ
 18. الی گفته:

  با سلام . 26 سالمه لیسانس کاپیوتر دارم متاهل هستم سابقه کار دارم
  میخوام بدونم از کدام روش میتونم راحت تر اقامت انگلیس بگیرم و هزینش چقدر میشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مهاجرت راه های مختلفی دارد و هر کدام از این راه ها شرایط و هزینه های خاص خود را دارند. شما اطلاعاتی از میزان سرمایه، وضعیت تاهل، وضعیت تحصیلی، سابقه کاری و …. ارائه نداده اید.پیشنهاد میکنیم اطلاعت زیر و همچنین راه مهاجرت تدریجی مد نظر خود را ارسال نمایید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم و یا اینکه با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره تخصصی داشته باشید.

   پاسخ
 19. اری گفته:

  سلام من ۱۶ سال سن دارم و میخواستم بدونم اگر برای مدارس اونجا اقدام کنم میتونم در مدارس دولتی ثبت نام کنم؟چون من شنیدم اگر خارجی باشم نمیتونم در مدارس دولتی باشم ورایگان درس بخونم و باید در مدارس غیردولتی و با شهریه درس بخونم میخواستم بدونم درسته؟یا میتونم در دولتی هم ب صورت رایگان تحصیل کنم و اینکه ایا پس از اتمام درسم میتونم در انگلستان زندگی کنم؟چون یکی از اشنایانم بعد از اتمام درسش بیرونش کردن،هزینه پانسیون چنده؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   امکان تحصیل رایگان در کشور انگلستان وجود ندارد و باید در مدارس خصوصی و بین المللی تحصیل کنید.
   در صورتی که پس از پایان تحصیل مشغول به کار شوید با وارد دانشگاه شوید می توانید اقامت انگلستان را بگیرید.
   هزینه ها بستگی به مدرسه و شهری که تحصیل می کند دارد. معمولا مدارس شبانه روزی هستند و خوابگاه دارند.

   پاسخ
 20. ناشناس گفته:

  سلام مرد 53 ساله هستم میخوام با یک خانم ایرانی که ساکن انگلیس هست ازدواج کنم این خانم حدود 20 سال هست که در انگلیس ساکن هست تابعیت دارد و شاغل هست و یک بار برای یک نفر ویزای ازدواج گرفته و از ایران به انگلیس برده و با او ازدواج کرده اما آن شخص پس از مدت کوتاهی در انگلستان نمانده و جدا شده به ایران برگشته حالا این خانم برای بار دوم می تواند برای کسی درخواست ویزای ازدواج بکند؟ برای مشاوره کامل با پرداخت حق مشاوره چکار میتوانم بکنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 21. علی گفته:

  سلام خسته نباشید من امسال کنکور ریاضی دادم خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنین چه رشته ای رو در اینده برای بورسیه بخوانم تمنا دارم راهنماییم بفرمایید هر رشته ای که بازار کار مناسبی داشته باشد خواهان انم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.
   هر کشوری مشاغل مورد نیاز خود را دارد و تا زمان فارغ التحصیلی شما ممکن است مشاغل مورد نیاز آن تغییر کند.
   جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 22. طناز گفته:

  سلام، خسته نباشید. اگه برای دانشگاه هنر لندن تقاضا کنیم، کلاس های طراحی و رنگ روغن رفتم و بلدم ولی رشته ی دانشگاهیم نیست، میتونم اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 23. مریم گفته:

  سلام و احترام
  تشکر از موسسه و آقای دکتر ملک پور عزیز
  من ۲۶ سالم هست و الان حدود ۶ ماه هست که پدر و مادرم از طریق سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی اقامت انگلستان رو گرفته اند سوال من اینه که من میتونم از طریق پدرو مادرم اقامت بگیرم یا نه؟
  و پسر هایی که از کفالت اونها بیون آمده اند میتونن اقامت بگیرند یانه؟
  سپاس از زحماتتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. خیر. به این منظور می بایست جداگانه اقدام نمایید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 24. امیررضا گفته:

  با سلام من 17 سال سن دارم و کلاس یازدهم رشته ی علوم انسانی هستم و سطح زبانم هم مبتدی هست و می خواستم بدونم که چطور می تونم بورسیه یا رایگان در مدارس انگلستان درس بخونم و یا اینکه سال بعدش چطور بتونم در دانشگاه های انگلستان مثل کیمبریج رایگان یا بورسیه ادامه ی تحصیل بدم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه ها و مدارس انگلستان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 25. قربان عسگری گفته:

  با سلام بنده 45 سال سن دارم و دارای مدرک دکترای مهندسی بهداشت محیط ،و استاد دانشگاه و عضو هیعت علمی دانشگاه با 12 سال سابقه و 5 دوره پشت سر هم پژوهشگر برتر دانشگاه بودم و بالای 50 عدد مقاله isi دارم و دارای دو فرزند یکی 15 و یکی 6 ساله هستم و دارای 2 ملیارد سرمایه هستم میخواستم بدونم با این مشخصات چه کشوری را برای گرفتن اقامت و از چه راهی پیشنهاد میکنید. مشتکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. 6 روش اصلی برای مهاجرت وجود دارد که با توجه به سن، تحصیلات، تخصص و سابقه کار و سرمایه روش مهاجرت انتخاب می شود. اصلی ترین روش ها معمولا کار، تحصیل و سرمایه گذاری می باشد. شما می توانید برای کار در کانادا اقدام کنید اما امتیاز سن را به دست نمی آورید ولی ممکن است بتوانید با بقیه رزومه خود این امتیاز را جبران کنید اما ریسک بیشتری خواهید داشت. روش های سرمایه گذاری نیز می تواند برای شما مناسب باشد. یکی از این روش ها خودحمایتی اتریش می باشد که شما تنها باید نشان دهید که اوضاع مالی مناسبی دارید و می توانید هزینه های خود را تامین کنید. جزئیات بیشتر این روش را می توانید از لینک زیر مطالعه کنید.

   https://malekpour.ir/شرایط-اخذ-اقامت-خود-حمایتی-اتریش

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. عوامل دیگری همچون سن، مدرک تحصیلی و سابقه کار نیز برای پاسخ گویی به پرسش شما دارای اهمیت می باشد. اگر شرایط تحصیل را داشته باشید با این مبلغ می توانید برای تحصیل اقدام کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 26. علی گفته:

  سلام
  من پسری ۲۴ ساله هستم میخوام بدونم آیا میتونم از طریق خواهرم که مقیم انگلستان هست منم اقامت بگیرم یا نه
  با تشکر از زحماتتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به اینکه شما وابسته خواهرتان محسوب نمی شوید باید به صورت مستقل اقدام کنید. شما می توانید از طریق تحصیل یا کار اقدام کنید.

   پاسخ
 27. فاروق خسروی گفته:

  سلام فاروق خسروی هستم بنده معلولیت چشمی دارم یعنی نابینای مطلق هستم این جانب در ایران با مشکلات فراوانی روبرو و قصد مهاجرت به انگلستان را دارم لطفا راهنمایی نمایید که باید از چه طریقی اقدام نمایم تلفن تماسم 0918 357 9883 میباشد منتظر تماستان هستم با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 28. alireza گفته:

  سلام
  من 18 سالمه و مشغول تحصیل در رشته ی ریاضی فیزیک هستم
  و قصد دارم که هرچه سریع تر برای ادامه تحصیل به انگلستان برم!
  میخواستم که همه شرایط مورد نیازشو بدونم و همچنین مقدار حدودی هزینش
  و اینکه امکانش هست با تماس تلفنی با شما برای مشاوره ارتباط بر قرار کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. دانشگاه ها و کالج های فراوانی در انگلستان وجود دارد که می توانید برای آن اقدام کنید و محدودیتی از این لحاظ ندارید. هزینه تحصیل بستگی به رشته، شهر و دانشگاه دارد و بسیار متغیر می باشد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 29. پرهام گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  من فوق لیسانس بازرگانی بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی با رتبه 50 کنکور دارم. در بحث مکاتبه با استاد اما، نتایج ایمیل ها و پاسخ هایی که دریافت میکنم خیلی محدود و کم هست. با اینکه متن ایمیل رو خیلی با دقت و با استفاده و از توصیه های موجود نوشتم. اما بازخورد مناسب نیست. میخواستم لطف بفرمایید و در این زمینه بنده رو راهنمایی بفرمایید. یه خلاصه از رزومم رو هم میذارم تا بیشتر در جریان رزومم باشید:
  کارشناسی ارشد از دانشگاه شهیدبهشتی با معدل 17.5-کارشناسی از دانشگاه چابهار با معدل18.5-تافل 108-جی آر ای 310- یک مقاله کنفرانسی معتبر بین المللی-یک مقاله در حال نوشتن- ریکام نسبتا قوی- سن 27 سال.
  ممنونم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به اینکه شخصاً قصد اقدام داشته اید می باست شخصاً در این زمینه تحقیق کرده و اقدام نمایید. به صورت کلی بدانید که اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های کانادا با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید.

   پاسخ
 30. شبنم شریفی فر گفته:

  سلام و وقت بخیر در رابطه با ویزای سرمایه‌گذاری فرمودید حداقل ۵۰۰۰۰پوند یعنی با یک میلیارد تومان میشه ویزا رو دریافت کرد یا هزینه اون ۹ماه رو همباید جدا در نظر گرفت؟واینکه آیا این روش صد در صد منجربه اخذ ویزا انگلیس میشه؟

  Rating: 4
  پاسخ
 31. ali گفته:

  سلام اقای ملک پور خسنه نباشید به شما و همکاراتون من ی چیزی فکرمو مشغول کرده منی که الان 20 سالمه نمره تافل 115 دارم به سه زبان برنامه نویسی هم مسلطم میتونم برای تحصیل اقدام کنم؟ یا برای کار باید اقدام کنم وضع مالی انچانی ندارم ولی میتونم حدود 2 سال از مخارجم بر بیام . در ضمن میشه اگر دانشجو باشیم هم کار کرد هم تحصیل کنیم ؟ و یا رزومه کاری خودم رو بیشتر کنم الان در حال طراحی سایت و اپلیکیشن های گوشی هستم ممنون که وقت گزاشتین خوندین

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای تحصیل در انگلستان یا اتریش و آلمان و یا هر کشور دیگری اقدام کنید. هر یک از این کشور ها مزایا و معایبی دارند که شما با توجه به شرایط خود می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. از آنجایی که جزئیات شرایط شما در دسترس نمی باشد نمی توان پاسخ دقیقی به شما داد. امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های آلمان و اتریش وجود دارد و دانشگاه های کشور چک نیز هزینه کمی بابت تحصیل اخذ می نمایند. همچنین امکان کار در زمان تحصیل و اخذ کمک هزینه تحصیلی نیز وجود دارد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 32. مجتبی گفته:

  با سلام و وقت بخیر خدمت شما، مجتبی 28 ساله دارای مدرک فوق لیسانس عمران هستم که به تازگی از بند اسارت خدمت سربازی رها شدم، میخواستم بدونم برای مهاجرت به انگلستان چه روشی رو پیشنهاد میدید ممنون میشم راهنمایی کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دانستن این امر نیازمند اطلاع از شرایط شما می باشد که در نتیجه پیشنهاد می شود به منظور ارزیابی شرایطتان با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور به شماره 02149196000 تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 33. Rahil گفته:

  سلام و احترام
  من مدرک دکتری دارم و الان از انگلستان برای پوزیشن پست داک (فوق دکتری) پذیرش گرفتم. ولی دقیقا نمیدونم باید برای چه ویزایی اقدام کنم. فکر میکنم باید برای ویزای Tier5 اقدام کنم درسته؟ آیا برای گرفتن این ویزا نیاز به مدرک آیلتس هست؟
  خیلی سپاسگزارم اگر راهنمایی بفرمایید.

  Rating: 4
  پاسخ
 34. سید مصطفی گفته:

  سلام
  سرمایه بنده ۳۵ هزار دلار و قصد مهاجرت به انگلیس،سوئیس و یا کشورهای شینگن رو دارم.
  متاهل و دارای دو فرزند پسر ۵ و ۲ ساله
  آیا راهی وجود داره یا خیر
  زبان انگلیسی تقریبا مسلطم اما مدرک بین المللی ندارم
  مدرک دانشگاهی فوق دیپلم
  فعالیت کاری من فارکس می باشد
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
 35. لیلا گفته:

  سلام
  من درحال حاضر ساکن لهستان هستم و ویزای یک ساله دارم
  ایا میتونم برای مصاحبه کاری به انگلستان سفر کنم یاباید ویزا داشته باشم؟

  Rating: 4
  پاسخ
 36. Danial گفته:

  سلام.من دانیال مقدم دانشجو کارشناسی برق هواپیمایی هستم .حدود یک سال پیش پدرم مغازه ای در انگلستان خرید که سالانه حداقل ده هزار پوند درآمد دارد به همراه مقداری دارایی که هزینه یک سال تحصیل را فراهم ميکند .شما کانادا رو برای مهاجرت توصیه می کنید یا انگليس?ضمنا تقریبا یکسال دیگه مدرک کارشناسيم رو میگیرم ،امکانش هست برای فوق اقدام کنم.باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اقدام در هر دو کشور کانادا و انگلیس شرایط مناسبی را دارا می باشید
   سطح زبان شما هم جزء شروط لازم در کشور انگلیس می باشد.

   پاسخ
 37. Reza_2014 گفته:

  سلام خسته نباشی جناب ملک پور واقعا خسته نباشید که وقت خودتون را میزارید. تا مردم عریز. مارو. اگاه کنید. خیلی ممنون وسپاسگزار هستم
  جناب ملک پور. عزیز من رضا عزیزی مورستان هستم در. سال ۲۰۱۱وارد. خاک انگلستان شدم وبعدذفتم وزارت کشور انگلستان در خواست پناهندگی دادم واز من انترویو گرفتن واثر انگشت گرفتن وبعد انتفال دادن به شفیلد وخونه وحقوق دادن ولی جمع کل ۳ماه شده که رفتم دادگاه وبعد رد شدم وهمه چیز رو از من پس گرفتن شدم اواره وبرگشتم لندن وحتی تقاضاهای تجدید نظر هم نکردم واالان بعد از گشت ۸سال هنوز. بلا تکلیف هستم واز شما تقاضاهای کمک دارم اگه زحمت بکشی حضوراً ببینم شما رو تو لندن یا اینکه اینجا لطف کنید منو منو. راهنمایی کنید چون بدون مدارک هستم وخیلی سخت هست در انگلستان بدون مدارک زندگی کردن نمیدوم چیکار. کنم اگه بتونید به من لطف کنید وکمک کنید. خوا هشا ممنون و سپاس بی کران به شما

  Rating: 4
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات مشاوره ای یا اجرایی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد. با تشکر از حسن نظر و الطاف حضرتعالی.

   پاسخ
 38. رضا غفوری گفته:

  باسلام من رضا غفوری هستم سن من 16 سال هست وقصد مهاجرت دارم در زینه ی تحصیلی و می خواستم بدونم هزینه من چتور وچقدر هست اگر شما تقربی هزینه ها به من بگید ممنون میشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. این هزینه بسته به مدرسه و شهری که تحصیل خواهید کرد متغیر است اما به طور میانگین حدود 25 هزار پوند هزینه تحصیل در مدارس و زندگی در انگلستان می باشد.

   پاسخ
 39. Pardis گفته:

  با سلام و خسته نباشید،
  ببخشید سوالم درباره این هست که اگر خانواده ای قبلا پناهنده شده باشه و رد درخواست شده بازگشت خورده باشه، آیا می تواند از طریق تحصیلی اقدام کند؟
  با تشکر

  پاسخ
 40. زهرا گفته:

  سلام من دانش اموز دوازدهم تجربی هستم سوالی که داشتم اینه اگه طلای المبیاد نانو بعلاوه ی دیبلم زبان و رتبه ی خوب تو ی کنکور تجربی ویک ثبت اختراع در زمینه ی نانو میتونیم بورسیه دانشگاه کمبریج انگلستانو بگیریم؟

  پاسخ
 41. milad گفته:

  سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی.
  بنده 22 سال سن دارم و فوق دیپلم رشته ی معماری همچنین یک مقاله بین المللی هم در رابطه با رشته خودم به ثبت رسوندم.میخوام بپرسم که ایا بنده میتونم به کشور انگلیس مهاجرت کنم؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست گرامی
   چنانچه برای لیسانس میفرمایید بله تحت شرایطی میتوانید.برای اطلاعات بیشتر با شماره ی 02149196000 تماس بگیرید.

   پاسخ
 42. هوشنگ نجفی گفته:

  سلام و خسته نباشید ؛ عرض کنم بنده بهمراه دو پسر 15 و 17 ساله و همسرم تصمیم به مهاجرت و زندگی و گرفتن اقامت دایم ویا شهروندی انگلستان رو داریم و از شما استاد عزیز تقاضا دارم که بهترین و کم هزینه ترین راه و روش را به ما معرفی کنید البته با در نظر گرفتن اینکه چند تن از اقوام همسرم مثل زندایی و دختر دایی و پسردایی همسرم و خواهر زاده ها که در حدود هفت یا هشت خانواده میشن در انگلیسزندگی میکنند وحدود فکر میکنم 10 سال ببالا میشه که انجا هستند و اگر نیاز باشه با صلاحدید جنابعالی میتونیم ازشون کمک بگیریم منظور کمک اقامتگاهی و یا کار و یا هر چی که لازمه و در حد توانشون باشه ممنونم و منتظر پاسخ شما بزرگوار هستم ارادتمند نجفی

  پاسخ
 43. elnaz qanavati گفته:

  سلام میخواستم بدونم شما فقط ویزای کانادا اتریش وآلمان رو انجام میدید؟یا برای انگلیس می تونیم از مشاوره شما استفاده کنیم ؟
  پاسخ
  باسلام دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور در باب اکثر کشورها در اکثر زمینه ها (جز پناهندگی) خدمات ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات دقیق تر درباب انگلستان می توانید روی لینک مقاله کلی روش های مهاجرت به انگلستان کلیک نموده و ان را مطالعه بفرمایید. همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 44. elnaz qanavati گفته:

  سلام میخواستم بدونم شما فقط ویزای کانادا اتریش وآلمان رو انجام میدید؟یا برای انگلیس می تونیم از مشاوره شما استفاده کنیم ؟

  باسلام دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور در باب اکثر کشورها در اکثر زمینه ها (جز پناهندگی) خدمات ارائه می دهد. برای  کسب اطلاعات دقیق تر درباب انگلستان می توانید  روی لینک مقاله کلی روش های مهاجرت به انگلستان کلیک نموده و ان را مطالعه بفرمایید.

  همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.

  همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 45. حامد اسدی گفته:

  سلام
  من 33 ساله، ارشد فیزیوتراپی از دانشگاه تهران با 5 سال سابقه کار بیمه ای و متاهل هستم
  ممنون میشم بفرمایید چه جوری میتونم برای مهاجرت به انگلستان اقدام کنم

  پاسخ
 46. خاطره فتحی گفته:

  با عرض سلام و ادب ،
  من دختری 29 ساله هستم ، فوق دیپلم کامپیوتر و دارای 8 سال سابقه کار در زمینه صادرات و حمل و نقل و امور مالی و مدیریت دفتر دارم ، میخوام برای اقامت در انگلیس اقدام کنم ، آشنا در انگلیس دارم اما متاسفانه حاضر به کمک کردن نیستن ، ازتون خواهش میکنم برای کار اقامت بهم راهنمایی بدین ، در ضمن تسلط بر زبان انگلیسیمم 20 الی 30 درصد هست

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 47. sheren.m گفته:

  من س سال هستش ك در انگليس زندگي ميكنم از طريق شوهر با ويزاي ازدواج امده ام و ويزاي خود رازهم تمديد مجدد كرده ام ميخواهم طلاق بگيرم ايا تاثيري بر اقامتم ميگذارد لطفا اگه ميشود جواب اين سوال من را بديد ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. پرونده شما بسیار حساس و تخصصی میباشد اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور مشاوره گردد. پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 48. روبن گفته:

  سلام خسته نباشید
  جناب ملک پور بنده وقت ملاقات با شخص شما با skype را داشتم .راهنمایی میفرمایید .با تشکر

  پاسخ
 49. نفیسه گفته:

  با سلام من دختر مجرد ۳۲ ساله ام که قصد مهاجرت به انگلیس و دارم یکی از اشنایان دور مقیم انگیس هستن و دارای یه رستوران فعال در اونجان من از طریق ایشون میتونم اقامت کاری بگیرم؟ و ایا امکان این وجود داره ایشون بعنوان کارفرما برای من دعوتنامه بفرستن

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 50. سعید گفته:

  سلام خسته نباشید. من در حال تحصیل رشته حسابداری در دانشگاه آزاد هستم و آیلتس ۷ دارم در کنارش برنامه نویسی اندروید هم مسلط هستم . میخواستم برای کار حسابداری به انگلستان مهاجرت کنم. سوال داشتم که چه شرایط دیگری رو باید فراهم کنم اعم از وضعیت مالی و سابقه کار و هر مدرکی که لازم باشه رو میشه ذکر کنید خیلی ممنون میشم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 51. کیاوش گفته:

  سلام و عرض ادب
  ۲۶ ساله هستم مهندس صنایع از دانشگاه پیام نور.زبان امکان گرفتن ایلتس ۶ ۶.۵ رو دارم.میتونم ارشد رو اقتصاد یا مدیریت و یا…. در انگلستان بخونم و سپس برای کار به امریکا مهاجرت کنم؟ایا مدرک دانشگاهی از انگلیس کمک کننده برای گرفتن ویزای امریکا هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بله این امکان وجود دارد
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید

   پاسخ
 52. فرشته گفته:

  سلام و عرض ادب. خانومی 38 ساله دارای فوق دیپلم گرافیک از دانشگاه دولتی با گپ 15 ساله و دارای سه مدرک بین المللی آرایشی و پیرایشی از سازمان فنی حرفه ای و ایلتس 4.5 میباشم و همسرم 39 ساله، کارشناس مدیریت از دانشگاه غیرانتفاعی و مدرک بین المللی ای تی(شبکه،سیسکو) و مسلط به زبان المانی و مدرکb2 میباشد. از آنجا که دوستداریم دختر 8 ساله مان در زمینه با تحصیل و آموزش در کشوری مانند انگلستان پرورش بیابد، و پول و پس انداز خیلی زیادی هم نداریم، لذا خواهشمندم ما را در زمینه با مهاجرت به انگلستان و یاسایر کشورهاراهنمایی بفرمائید،،،

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار تحصیل در انگلستان شامل هزینه های بالایی میباشد که باید برای شما تشریح شود.
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید

   پاسخ
 53. mina azouji گفته:

  سلام مينا ازوجي ٣٣ ساله با مدرك ليسانس پرستاري و ده سال سابقه كار در اي سي يو و دياليز هستم درخواست كار و ريجستري در شعل خود در انگلستان و دارم مشغول خواندن ايلتس هستم در حال حاضر در حد شش هستم اما تا اگوست مدرك خودمو اخذ خواهم كرد b2 فرانسه هم دارم سابميت ٢٠١٦ كانادا هستم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کاری کشور انگلستان به پیشنهاد شغلی از این کشور نیازمند می باشد. در صورت داشتن پیشنهاد شغلی می توانید برای کار به این کشور وارد شوید و با معادل سازی مدارک خود مشغول به کار گردید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 54. بابک گفته:

  با سلام و خدا قوت به تمام همکاران و جناب آقای دکتر ملک پور عزیز
  بنده بابک رحمانی ۳۵ ساله،با مدرک فوق دیپلم کارمند رسمی دولت،در قسمت تاسیسات، با بیش از ۱۵ سال سابقه بیمه،متاهل،وهمسرم لیسانس، معلم، با بیش از ۱۰ سال سابقه بیمه،یک دختر چهار ماهه دارم،سرمایه حدود ۴۰ هزار دلار،کل دارایی،زبان هم در حد مبتدی، اما در مکالمه سه ماهه حتما به روز خواهم شد، آیا با این شرایط من و خانوادم میتوانم مهاجرت به انگلیس داشته باشم، یا حداقل به یکی از کشورهای خوب اروپایی خواهشمندم کمک و راهنمایی بفرمایید،
  با سپاس رحمانی اصل

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. مهاجرت به کشورهای مختلف از روشهای تحصیلی، کاری، ثبت شرکت و … امکان پذیر است. با توجه به شرایط سنی شما اخذ ویزاهای تحصیلی از کشورهای مختلف باید مورد بررسی قرار گیرد. متاسفانه با مدرک فوق دیپلم امکان اخذ ویزای کاری وجود دارد. برای بررسی تمامی روش ها متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
Rating: 5