مهاجرت به انگلستان و تشریح کامل هفت طریق اخذ اقامت

مهاجرت به انگلستان و تمامی روش های اخذ اقامت انگلستان در این نوشتار به صورت تخصصی بررسی می شود. انگلستان از کشورهای محبوب مهاجرین است و در بین ایرانیان متقاضی مهاجرت نیز محبوب می باشد. سوالات زیادی در رابطه با روش های اخذ اقامت انگلستان مطرح می شود؛ راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان چیست؟ آیا مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص امکان پذیر است؟ مهاجرت به انگلستان و شرایط زندگی در انگلستان چگونه می باشد؟ این ها تنها بخشی از سوالاتی است که در ادامه این مطلب پاسخ داده خواهند شد. تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان بر اساس جدیدترین قوانین از قبیل پناهندگی، تحصیل، ازدواج، تولد، سرمایه گذاری و ثبت شرکت، کار و … در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفته است. مؤسسه حقوقی ملک پور (مؤسسه MIE اتریش) آماده ارائه مشاوره کاملأ تخصصی و رایگان در زمینه مهاجرت به انگلستان می باشد. 

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

مهاجرت به انگلستان 1 تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت به انگلستان و شرایط عمومی آن

کشور انگستان عضوی از پادشاهی متحد بریتانیای کبیر می باشد، که از 4 کشور تشکیل شده است و انگستان در نیمه جنوبی جزیره بریتانیای کبیر واقع شده است. انگستان در میان محبوب ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت قرار دارد و جزء معدود کشورهای انگلیسی زبان در اروپا می باشد. در بین ایرانیان نیز مهاجرت به انگلستان متقاضیان فراوانی دارد. برای مهاجرت به این کشور روش های مختلفی وجود دارد که همه آن ها می توان در 6 دسته بندی کلی قرار داد، که در ادامه این نوشتار به تفصیل بررسی خواهند شد. شاید سوال بسیاری از شما این باشد که راحت ترین و بهترین راه مهاجرت به انگلستان کدام است؟ مسلماً به این سوال نمی توان یه پاسخ واحد داد. با توجه به خصوصیات هر فرد ممکن یک یا چند روش اخذ اقامت انگلستان به وی توصیه شود. بنابراین شما برای یافتن بهترین راه مهاجرت به این کشور، باید ابتدا با تمامی روش های موجود آشنا شوید و سپس با توجه به شرایط شخصی خود بهترین روش را انتخاب نمایید. با ادامه این مقاله همراه شوید و هر آنچه را که برای انتخاب بهترین روش مهاجرت نیاز دارید بیاموزید.

پاسپورت انگلستان 3 تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

در این ویدئو خواهید آموخت:

روش های اخذ اقامت انگلستان کدامند.

شرایط سرمایه گذاری در انگلستان چیست.

دلایل عدم توصیه به روش پناهندگی در انگلستان.

معرفی روش های اخذ ویزای تحصیلی انگلستان.

فایل صوتی این ویدئو

audio تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب مهاجرت به انگلستان

video تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

ویزای Tier4یا همان ویزای دانشجویی انگلستان به دو دسته ویزای Tier4 General و ویزای Tier4 Child تقسیم می شود. ویزای Tier4 جنرال برای افراد از سن 17 سال و 6 ماه به بالا می باشد و افراد با سن کمتر از 17 سال و 6 ماه برای ویزای Tier4 child می توانند اقدام کنند. اگر بتوانید از یک مدرسه، دانشگاه یا کالج در انگلستان پذیرش بگیرید و به مهارت های زبان انگلیسی مسلط باشید می توانید برای ویزای Tier4 اقدام کنید.

طبق قوانین اداره مهاجرت انگلستان شما می بایست سه ماه قبل از شروع ترم تحصیلی خود برای دریافت ویزای Tier4 اقدام نمایید. سه هفته پس از روزی که به سفارت مراجعه کردید جواب ویزای خود را دریافت خواهید کرد.

برای دریافت ویزای Tier4، اگر از خارج از انگلستان اقدام می کنید، می بایست ۳۲۸ پوند پرداخت نمایید. همچنین به ازای هر نفر همراه باید ۳۲۸ پوند پرداخت کنید. هزینه بیمه نیز باید پرداخت شود. اگر به صورت آنلاین درخواست ویزای تحصیلی را ارائه می دهید، وقتی به قسمت مربوط به پرداخت مبلغ می رسید ۳۰ دقیقه به طور زمان دارید توسط credit cards مبالغ مورد نظر را پرداخت نمایید. اگر از سفارت انگلستان در حال اقدام هستید می بایست مبالغ مورد نظر را در روز سفارت همراه داشته باشید تا پرداخت نمایید.

پس از دریافت پذیرش به شما نامه ای تحت عنوان CAS (Confirmation of Acceptance for Studies) دریافت خواهید کرد، که باید به همراه سایر مدارک به سفارت انگلستان تحویل داده شود و در خواست ویزای تحصیلی را مطرح نمایید. این نامه به مدت 6 ماه اعتبار دارد.

دقت کنید که ویزای انگلستان از نوع امتیازبندی بوده و برای ویزای General دارای چهل امتیاز و برای ویزای Child دارای 30 امتیاز می باشد. کسب تمام امتیازات برای اخذ ویزا الزامی است. امتیاز بندی ویزای تحصیلی انگلستان به شرح زیر می باشد.

 • تمکن مالی

  ۱۰ امتیاز شما منوط به نامه بانکی می باشد که می بایست از یکی از بانک های پارسیان یا پاسارگاد تهیه نمایید. در این ۱۰ امتیاز اول می بایست پرینتی از موجودی حساب کامل و دقیق از بانک های مذکور گرفته شده و در پرونده قرار داده شود. اگر متقاضی سنش زیر ۱۷ سال و شش ماه باشد باید برای ویزای Tier4 child اقدام نموده و پرینت بانکی می تواند به نام پدر یا مادرش یا قیم قانونی او باشد و نشان دهد که کلیه هزینه های زندگی دانش آموز را برای مدت ۹ ماه می تواند پوشش دهد. این مبلغ می بایست یک ماه قبل از مراجعه به سفارت در حساب های مذکور باقی بماند و حتی یک دقیقه هم نباید این مبلغ کمتر از مبلغ مورد نظر شود. این حساب می بایست کوتاه مدت باشد. مبلغ مورد نظر بر اساس شهر لندن و شهرهای دیگر متفاوت است و در مجموع در حدود ۱،۲۸۰ پوند برای نفر اصلی و حدود ۱،۰۰۰ پوند برای همراه در هر ماه محاسبه می گردد. هزینه زندگی برای 9 ماه باید در حساب باشد بنابراین این مبلغ می بایست در ۹ ضرب شده و در حساب موجود باشد. علاوه بر مبلغ فوق متقاضی نیاز است که نشان دهد هزینه شهریه دانشگاه را نیز پرداخت کرده یا در حساب دارد.

 • مدرک زبان

  ۱۰ امتیاز دوم متعلق به مدرک زبان  IELTS Academicیا مدارک معادل آن می باشد که نمره مورد نظر آن را دانشگاه تعیین می کند. دقت کنید که نمرهIELTS  برای متقاضیان زیر ۱۷ سال و شش ماه مورد نیاز نیست بنابراین ذکر این نکته الزامیست که در ویزای Tier4 child امتیاز چهل نبوده و ۳۰ می باشد.

 • CAS Letter

  ۲۰ امتیاز باقی مانده منوط به ارایه نامه ای بنام پذیرش نهایی و یا CAS Letter می باشد. که صدور این نامه بستگی به ارایه مدرک IELTS و سایر مدارک مورد نیاز دانشگاه می باشد. این مدارک معمولاً شامل موارد زیر می باشد.

  کلیه سوابق تحصیلی و مدارک دانشگاهی و ریز نمرات آنها در دبیرستان و پیش دانشگاهی.

  حداقل دو توصیه نامه از اساتید دانشگاه در سربرگ دانشگاه و ممهور به مهر دانشگاه و امضای استاد.

   ارایه نامه SOP یا همان انگیزه نامه، که از سوابق خود و علت تحصیل در کشور مقصد باید نوشت.

مهاجرت به انگلستان از طریق کار

برای کار در کشور انگلستان باید ویزای Tier 2 دریافت کنید. اولین شرط برای اخذ ویزای کار انگلستان داشتن یک دعوتنامه کاری از سوی کارفرمایی در انگلستان می باشد. برای افرادی که از خارج از اتحادیه اروپا تصمیم به کار در انگلستان دارند، قوانین خاصی از جانب اداره کار و ادراه مهاجرت انگلستان وضع شده است. شغلی که به شما پیشنهاد می شود باید تخصصی باشد و از طریق کار های معمولی نمی توان ویزای کار انگلستان را کسب کرد. کارفرمایی که برای شما پیشنهاد کار (Job Offer) ارسال می کند نیز باید از اداره کار مجوز استخدام نیروی کار خارجی داشته باشد. باید 3 ماه پیش از شروع کار در انگلستان درخواست خود را به سفارت این کشور ارائه دهید، معمولاً پس از 3 هفته به درخواست شما پاسخ خواهند داد. ویزای کار انگلستان حداکثر به مدت 5 سال و 14 روز صادر می شود، که می توانید برای 5 سال دیگر آن را تمدید کنید. 

مهاجرت به انگلستان 3 تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

شما پیش تر می توانید از طریق ویزای Tier 1 یا ویزای کارآفرینی در کشور انگلستان سرمایه گذاری کنید و اقامت بگیرید. اما این نوع ویزا دیگر ارائه نمی شود و روش های جایگزین معرفی شده است. در حال حاضر اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان در قالب 3 نوع ویزا قابل انجام است، که در زیر شرح داده شده است.

 • ویزای Start-up

  برای اخذ ویزای Start-up در انگلستان باید یک طرح تجاری یا بیزنس پلن خلاق و نوآورانه ارائه دهید. انگلستان لیستی از مؤسسات مورد تایید که شامل دانشگاه ها یا مراکز تجاری حامی کارآفرینی ارائه داده است، که طرح تجاری شما باید مورد حمایت این مؤسسات قرار بگیرد. علاوه بر این شما باید در سطح B2 به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید و در 90 روز گذشته حداقل 945 پوند در حساب بانکی خود داشته باشید.

  این نوع ویزا به مدت 2 سال صادر می شود و قابل تمدید نمی باشد. برای تمدید اقامت خود باید نوع ویزا را تغییر دهید. 

 • ویزای Innovator

  برای اخذ ویزای Innovator نیز شما باید یک طرح خلاقانه ارائه دهید که مورد حمایت مؤسسات مورد تایید انگلستان قرار بگیرد. برای اجرای طرح خود نیز باید حداقل مبلغ 50،000 پوند در کشور انگلستان سرمایه گذاری کنید. این ویزا به مدت 3 سال اعتبار دارد و می توانید برای 3 سال دیگر تمدید کنید. محدودیتی در تعداد دفعات تمدید ویزا وجود ندارد. پس از 3 سال زندگی در انگلستان نیز می توانید اقامت دائم این کشور را به دست آورید.

 • خرید اوراق قرضه دولتی در انگلستان

  از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در انگلستان نیز می توان اقامت این کشور را به دست آورد. در این روش نیاز به ارائه هیچ گونه بیزنس پلن وجود ندارد. شما باید مبلغ 2 میلیون پوند در اوراق قرضه سرمایه گذاری کنید تا بتوانید این نوع اقامت را کسب کنید. ابتدا اقامت 3 ساله اعطا می شود که برای 2 سال دیگر تمدید می شود. پس از 5 سال زندگی در انگلستان نیز می توان اقامت دائم این کشور را کسب نمود. 

مهاجرت به انگلستان از طریق تولد

در اخذ تابعیت از طریق تولد کشور ها دو رویکرد را در پیش می گیرند. کشورهای محدودی در دنیا از قانون خاک پیروی می کنند. در این قانون هر کودکی که در خاک آن کشور متولد شود، تابعیت آن کشور را کسب می کند؛ در این حالت تابعیت والدین اهمیتی ندارد. کشورهای معروفی که از این قانون پیروی می کنند شامل برزیل، آمریکا و کانادا می باشد. اما در رویکرد دوم که قانون خون است، محل تولد نوزاد مهم نیست. در واقع کودک متولد شده تابعیت والدین خود را کسب می کند. به این معنا که در صورتی کودک تابعیت آن کشور را کسب می کند که حداقل یکی از والدین (یا در برخی از کشور ها مانند ایران، پدر کودک) تابعیت آن کشور را داشته باشد. 

قوانین تولد در کشور انگلستان سابقه پیروی از هر دو رویکرد را دارد. پیش از ژانویه ۱۹۸۳ این کشور تابع سیستم خاک بود و هر فرزندی که در انگلستان به دنیا می آمد، به طور خودکار تابعیت انگلستان می گرفت. از آن تاریخ به بعد قانون به نوع خون تغییر کرد، به این صورت که در صورتی یک فرزند که در انگلستان متولد شده است می توانست تابعیت انگلستان را بگیرد که حداقل یکی از والدین شهروند انگلیسی باشند، یا با یک دلیل منطقی از سمت دولت انگلستان مقیم دائم انگلستان باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

یکی از راه های مهاجرت به انگلستان ازدواج با یک شهروند انگلیسی می باشد، در ادامه این مقاله قصد داریم تمامی مفاد قانونی ذکر شده در سایت دولت انگلستان در باب مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج با یک شهروند انگلیسی را برای شما شرح دهیم.

اگر شما با یک شهروند بریتانیایی ازدواج کردید و یا partner انگلیسی دارید می توانید اقامت انگلستان را بگیرید در صورتی که شرایط زیر را داشته باشید.

شما می بایست حداقل ۱۸ سال داشته باشید.

دارای شرایط نرمال شخصیتی و روحی روانی هستید برای مثال شما می توانید سالم فکر کنید و با اراده خودتان تصمیم بگیرید.

اگر شما کاراکتر شخصیتی مثبتی داشته باشید، برای مثال دارای هیچ سوپیشینه و جرم و جنایتی نباشید.

واجد شرایط زندگی در انگلستان باشید و از نقطه نظر فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و قانونی، هچنین از نظر سطح زبان انگلیسی در سطح مطلوب و پیشرفته قرار داشته باشید و بتوانید انگلیسی را به عنوان زبان اول صحبت کنید.

همسر شما باید دارای کارت اقامت دایم انگلستان باشد یا نوعی از اقامت انگلستان را داشته باشد همچنین، دولت بریتانیا تاریخی را معین نکرده باشد که در آن تاریخ مجبور به ترک خاک انگلستان بوده باشد.

همسر شما از درآمد کافی برای تامین هزینه های زندگی هر دو شما برخوردار باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب ازدواج با فرد خارجی

video تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

معمولا هر ساله برخی از افراد تمایل دارند که از طریق پناهندگی به کشور انگلستان مهاجرت کنند که توصیه ما به این افراد این است که با توجه به خطرناک بودن پروسه پناهندگی از این کار دوری کرده و به دنبال راهی بهتر و مناسب برای مهاجرت به انگلستان باشند چرا که علاوه بر خطرات این روش پناهندگان وضعیت زندگی مطلوبی نخواهند داشت. کنوانسیون ژنو تعریف مشخصی از پناهنده ارائه داده است. بر اساس این کنوانسیون کسانی می توانند در کشورهای عضو پناهنده شوند که در کشور خود در خطر آزار و اذیت یا قتل قرار دارند، علت آن می تواند جنگ، گرایش های مذهبی، فرقه ای، عضویت در گروه های خاص اجتماعی یا سیاسی باشد. بنابراین نمی توان هر کسی را پناهنده در نظر گرفت. متاسفانه در سال های اخیر افرادی با توسل به دروغ در کشورهای اروپایی پناهنده شده اند و همین مسئله موجب شده است که دیدی منفی نسب به پناهندگان وجود داشته باشد. پناه جویان باید پس از ورود به انگلستان، به اداره مهاجرت یا پلیس این کشور درخواست پناهندگی دهند. پناه جویان در کمپ های پناهندگی نگهداری می کنند تا به پرونده آن ها رسیدگی شود. در صورتی که درخواست آن ها رد شود باید خاک انگلستان را ترک کنند. 

مهاجرت به انگلستان 4 تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان و هزینه های زندگی درانگلستان

هزینه زندگی در انگلستان مقوله مهم دیگری است که باید پیش از مهاجرت به این کشور بررسی شود. واحد پول انگلستان پوند می باشد و در این بخش نیز هزینه ها به پوند بررسی خواهد شد. هزینه زندگی در انگلستان با توجه به سبک زندگی شما، شهری که زندگی می کنید و نوع اقامت شما می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال شهر لندن، پایتخت این کشور، از تمامی شهرهای دیگر گران تر می باشد. در جدول زیر هزینه برخی از اقلام مهم ذکر شده است. 

شرح هزینه (پوند)
غذا در رستوران معمولی 12
کاپوچینو 2.59
آب معدنی (0.33 لیتر) 0.88
شیر (یک لیتری) 0.89
برنج (یک کیلو) 1.3
تخم مرغ (12 عدد) 1.86
سیب (یک کیلو) 1.79
موز (یک کیلو) 1.02
پرتقال (یک کیلو) 1.64
گوجه فرنگی ( یک کیلو) 1.72
سیب زمینی (یک کیلو) 1.15
بلیط یکطرفه (حمل و نقل عمومی) 2.4
تاکسی (یک کیلومتر) 1.71
گازوئیل (یک لیتر) 1.24
هزینه باشگاه (ماهیانه) 29.49
اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر 70
اجاره آپارتمان یک خوابه در اطراف شهر 568
اجاره آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر 1191
اجاره آپارتمان سه خوابه در اطراف شهر 923
خرید آپارتمان در مرکز شهر (متر) 3815
خرید آپارتمان در اطراف شهر (متر) 2826
حقوق ماهیانه خالص 1789

مهاجرت به انگلستان و قوانین اخذ تابعیت

روش های مختلف مهاجرت به انگلستان شرح داده شد، که هر کدام از آن ها تحت شرایط خاصی منجر به اخذ تابعیت و پاسپورت انگلستان می شوند. البته در هیچ یک از راه های ذکر شده افراد نمی توانند مانند برخی از کشورهای حوزه کارائیب، بلافاصله پاسپورت انگلستان را دریافت کنند. در صورتی که شما از طریق تحصیل وارد انگلستان شده اید باید اقامت خود را به نوع دیگری مانند سرمایه گذاری، ازدواج یا کار تغییر دهید تا بتوانید تابعیت این کشور را کسب کنید. معمولاً پس از گذشت 8 تا 10 سال زندگی در انگلستان می توان اقامت دائم این کشور را کسب کرد و با گذشت 2 سال دیگر پس از اخذ اقامت دائم می توان برای دریافت تابعیت و پاسپورت انگلستان اقدام کرد. برای دریافت تابعیت انگلستان فرد نباید مرتکب جرم و محکوم شده باشد. باید بتواند هزینه های زندگی خود را تامین کند و نیازمند کمک های دولتی نباشد. تسلط به زبان انگلیسی و فرهنگ انگلستان نیز دارای اهمیت می باشد.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه مهاجرت به انگلستان

هزینه و پروسه اقدام برای برای a-level انگلستان به چه صورت است؟

audio تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان

با مبلغ 200 هزار دلار در کدام کشور انگلیسی زبان می توان سرمایه گذاری کرد و اقامت گرفت؟

audio تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان
سخن آخر

مهاجرت به انگلستان و روش های اخذ اقامت این کشور بررسی شد و تشریح کامل هفت طریق مهاجرت به انگلستان در این نوشتار انجام شد. شما باید با توجه به شرایط فردی خود از بین روش های معرفی شده بهترین روش مهاجرت به انگلستان را انتخاب نمایید. برای اطلاع از شرایط مختلف در مورد مهاجرت به انگلستان و سایر کشورهای اروپایی از طرق مختلف می توانید با مشاورین و وکلای با تجربه موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. کارشناسان مؤسسه در بخش سوالات مهاجرت و دیدگاه های همین مقاله نیز پاسخ گوی سوالات شما در زمینه مهاجرت به انگلستان هستند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

137 پاسخ
 1. تینا گفته:

  سلام، من بچه سه ساله دارم و همسر هم دارم ولی میخوام برم انگلیس خودم و بچه ام چه کاری میتونم انجام بدم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. باید از سن، میزان گپ تحصیلی، معدل، نمره زبان، تحصیلات همسر و شغل ایشان و میزان سرمایه شما اطلاع داشته باشیم تا بتونیم راهنمایی تون کنیم برای مهاجرت به انگلستان.

   پاسخ
 2. ناشناس گفته:

  با سلام
  من لیسانس فیزیک دارم با معدل 14 از پیام نور (دانشگاه دولتی قبول شده بودم ولی به دلایلی مجبور به ترک تحصیل شدم)
  تو مدرک درسیم یه گپ چند ساله هست و کلا لیسانسم شرایط خوبی نداره
  ولی از نظر علمی تو سطح خیلی خوبی هستم و مقاله ی ژورنالی هم دارم و لازم بشه ازمون ورودی خاصی باشه هم میتونم با نمره ی بالا قبول بشم
  ایتلس 7 دارم
  از نظر مالی هم نهایتا تا 250 میلیون میتونم بدم
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. انگلستان به گپ تحصیلی بالا حساسه. هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان هم تقریباً بالاست.
   برای تحصیل در انگلستان بین ۱۰ هزار تا ۵۰ هزار پوند بسته به مقطع تحصیلی و دانشگاهتون هزینه دارید بجز هزینه زندگی و ویزا و …. . با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شرایطتون رو ارزیابی کنند.

   پاسخ
 3. مجتبی گفته:

  سلام وقت بخیر
  بنده 33 سال دارم فوق دیپلم و متاهل با یک فرزند 2 ساله دارم
  در رشته طلا سازی مشغول کار هستم نمونه کارهام رو داخل اینستا میذارم (البته اگر به عنوان رزومه قابل قبول باشه)
  چند مدت به عنوان مدرس طلا و جواهر سازی در اموزشگاه خصوصی هم تدریس کردم
  خواستم بپرسم میتونم از ویزای هنری اقدام کنم و اینکه شانسی دارم
  اگر نه شما چه راهی پیشنهاد میکنید
  واسه کشورهای اسکاندیناوی هم اگر راهی دارید اوکی هست
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای اینکه امکان دریافت ویزای هنرمندان بررسی شود باید رزومه خود را در اختیار کارشناسان موسسه قرار دهید و نمی توان با این اطلاعات پاسخ دقیقی به شما داد.
   در صورت تمایل از لینک زیر با کارشناسان موسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.
   https://malekpourmie.com/contact-us/

   پاسخ
 4. سام گفته:

  سلام خسته نباشید مامانم تبعیت هر دو کشورو داره انگلستان و ایران ولی پدرم چون توی سنایه اتمی هستش نمیزارم بریم از راهکار های میتونیم بریم واقعا مهتاج جوابتون هستم

  Rating: 5
  پاسخ
 5. علی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید

  بنده 20 ساله هستم و مسلط به زبان انگلیسی
  دیپلم معماری و در حال حاظر سرباز هستم.
  یک اختراع با گواهینامه ی ثبت اختراع در رابطه با کسب در آمد دارم میخواستم بدونم که میشه از طریق اختراعم اقدام به مهاجرت در انگلیس کنم.

  ممنون با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
 6. فاطمه گفته:

  سلام ، 21سالمه ،ديپلمه و مدرک فنی حرفه ايي قالیبافی دارم ،،سه سال تابلو فرش می بافم ،،،بعد من قصد دارم به خارج کشور برای شروع آموزش قالیبافی بزنم و خودم کار کنم ،،آیا میتونم تو انگلیس این کار و کنم?? ،،و اونجا بازار نخ مخصوص فرش و دارن??

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما باید یا ویزای کار بگیرید که در این صورت باید پیشنهاد کاری دریافت کنید.

   اگر قصد دارید کسب و کار خودتان را داشته باشید باید از برنامه های سرمایه گذاری اقدام کنید که در لینک زیر می توانید در مورد آن ها مطالعه کنید.
   https://malekpourmie.com/مهاجرت-به-انگلستان-از-طریق-سرمایه-گذار

   روش دیگر تحصیل در انگلستان است. شما می توانید برای تحصیل در دانشگاه اقدام کنید و پس از پایان تحصیل مشغول به کار شوید.
   در مورد بازار نخ اطلاعی ندارم اما اگر شرکت ثبت کنید می توانید مواد مورد نیاز را وارد کنید.

   پاسخ
 7. Ahrir گفته:

  با سلام من کمتر از ۱۷ سال سن دارم چطور ایا با این روشی که شما فرودید از طریق تحصیل باید با یکی از والدینم به انگلستان سفر کنم؟ ایا بعد از مدتی تابعیت انجا را خواهم گرفت؟ تقریبا سفر به انگلستان با این روش چقدر خرج داره؟؟ ممنون میشم اگر جواب این سه سوالم را بدهید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   ویزای گاردین برای والدین دیگر اعطا نمی شود و شما باید به تنهایی ویزا بگیرید. شهریه مدرسه معمولا از 25 هزار پوند شروع می شود.
   ویزای تحصیلی تبدیل به تابعیت نمی شود و شما باید پس از پایان تحصیل ویزای خود را به نوع دیگری مانند ویزای کار، سرمایه گذاری یا ازدواج تغییر دهید.

   پاسخ
 8. osquie.n گفته:

  سلام و روز بخیر.
  بنده ۳۴ ساله هستم و همسرم ۵۲ ساله و صاحب فرزند پسری ۸ ساله.
  همسرم مهندس مکانیک و ۲۵ سال سابقه ی کاری و مهندس پایه ۱ هستند. بنده هم تا یک سال و نیم دیگه کارشناسی حسابداریم تموم میشه، می خواستم راهنمایی بفرمایید با سرمایه ای معمولی، نه کم و نه زیاد، از کدام کانال برای مهاجرت به انگلستان می توانیم اقدام کنیم؟

  دو برادر همسرم هم در انگلستات زندگی می کنند.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. با توجه به سنتون، روش کاری و تحصیلی برای شما منتفی میشه عملاً. برای سرمایه گذاری هم انگلستان کشور گرونی هست و حداقل به ۲ میلیون پوند نیاز دارید. بهتون توصیه میکنیم که برای کشور دیگه ای اقدام کنید اگه سرمایه کافی ندارید. بهرحال میتونید با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما راهنمایی تون کنند.

   پاسخ
 9. سجاد گفته:

  باسلام. بنده ۲۷ سال سن دارم مدرک تخصصی آسانسور و پله برقی و جوشکاری با۷ سال سابقه بیمه و مدارک معتبر شغلی.
  همسرم ۲۷ سال سن دارند و کارشناسی حسابداری هستن. ازچا طریقی (تحصیلی یا کار ) راحت تر میتونیم اقدام کنیم؟و هزینه کلی چقر میشه ؟
  البته ۲۰۰تا ۲۵۰ میلیون تومان هم میتونیم جور کنیم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. با توجه به شرایط شما و رشته تحصیلی همسرتون و میزان سرمایه ای که فرمودید شرایط مهاجرت برای شما سخت هستش. با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما شرایط شما رو ارزیابی و شما رو راهنمایی کنند.

   پاسخ
 10. Sara گفته:

  سلام خسته نباشید اگه شخصی از طریق خرید مسکن در انگلیس اقدام کنه اقامت بهش تعلق میگیره یا نه؟

  Rating: 5
  پاسخ
 11. رضا گفته:

  سلام من 30 سالمه دیپلم کامپیوتر دارای مدرک شبکه از وزارت علوم سطح زبان پایین قصد اخذ ویزای کار 2یا 3 ساله دارم جهت کارگری ساده ( رستوران،نانوایی،کارواش،بسته بندی و …) در مورد هزینه ها قصد دارم بدونم کل هزینه و مدارکی که واسه اخذ ویزا (انگلیس) لازمه چیه و میزان درامد کارگر ساده در انگلیس و بقیه اروپا ماهیانه چنده و آیا امکان جای خواب و غذا برای مهاجرین فراهمه؟ و حدودا چند ماه زمان میبره کل پروسه کاری اخذ ویزا ممنون میشم پاسخ بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما شرایط کار در اروپا رو ندارید متاسفانه. پیشنهاد میکنیم با کار در کشورهایی مانند ترکیه و عمان شروع به مهاجرت کنین. پیشنهادات شغلی مربوط به این کشورها رو هم میتونید از موسسات کاریابی بین المللی موجود در ایران جویا بشید.

   پاسخ
   • محمد گفته:

    اصلا میشه رفت اونجا؟
    به همه که گفتین نمیتونی نمیشه.
    ما اگه میلیاردی پول داشتیم تو این خراب شده زندگی میکردیم خب

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. دوست عزیز متاسفانه با توجه به نرخ یورو و دلار و ارزش پایین پول ایران، شما برای مهاجرت نیاز به میزانی سرمایه دارید چرا که هم نیاز به اثبات تمکن لازم برای تامین هزینه های زندگیتون دارینف هم پول ویزا، هم بلیط سفر، هم بیمه، هم اجازه منزل و هم وکیل و این وسط فقط بخی از هزینه وکیل رو ما میتونیم بهتون تخفیف بدیم و باقیش با ما نیست متاسفانه. پیشنهاد میکنیم از ویدئوهای رایگان سایت miesuccess.com استفاده کنین تا بتونین دیدتون رو به زندگی تغییر بدین و با جمع آوری سرمایه بعد چند سال با اطمینان و آرامش اقدام کنین برای مهاجرت.

     پاسخ
 12. K. Azizi گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران

  من 20 سال دارم و چندین گواهینامه پایان دوره تعمیر موتور خودرو و مدرک دیپلم و پایان دوره لول 12 انگلیسی و وضعیت مالی خیلی خوبی ندارم میخواستم بدونم که برای تاسیس تعمیرگاه میتوانم مهاجرت کنم و یا میتوانم برای گذراندن دوره تعمیر خودرو مهاجرت کنم با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تاسیس تعمیرگاه و مغازه در کشورهای خارجی نیازمند داشتن اقامت اون کشور هستش. سرمایه گذاری هم نیاز به داشتن سرمایه تقریبا زیاد داره.

   پاسخ
 13. عارف گفته:

  با سلام.
  عارف هستم، ۳۶ ساله. متاهل. ۷ سال سابقه کار اتش نشانی دارم. همچنین مدرک مدیریت اتش نشانی در حوادث. و مهندسی معماری و مدارک فنی مرتبط به هر دو رشته. بنظرتون میتونم ویزای کاری بگیرم برای انگلیس؟ چون قصدم اینه توی شغل خودم اتش نشانی ادامه ی فعالیت داشته باشم. اگر که نه. ایا با روش سرمایه گذاری میتونم مهاجرت کنم و بعدش اونجا دنبال شغل اتش نشانی باشم یا نه باید داخل همون پلن شغلی که ارائه دادم فعالیت داشته باشم؟ ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.
   سرمایه گذاری انگلستان هم به حداقل 2 میلیون پوند سرمایه نیاز داره.

   پاسخ
 14. سلماز گفته:

  سلام من ۲۱ سالمه و دیپلم انسانی دارم و سرمایه هم حدود ۷۰۰ میلیون تومان هستش. برای اقامت دائم همراه با خانواده از چه راهی میتونم اقدام کنم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بهترین راه برای شما تحصیلی هستش ولی به خانواده شما اقامت نمیدن چرا که ویزای همراه تنها شامل هسر و فرزندان متقاضی میشه.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.

   پاسخ
 15. شهین رعنایی گفته:

  با سلام
  من شهین رعنایی 36 ساله هستم. منفارغ‌التحصیل دکترای تاریخ هستم و تقریباً بر زبان انگلیسی تسلط دارم، اما دارای مدرک بین المللی زبان نیستم. شرایط مالیم هم معمولیه. بنده میخوام که به یک کشور اروپایی ترجیحاً انگلستان مهاجرت کنم لطفا راهنمایی فرمایید. با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کشور انگلستان کشور گرونی محسوب میشه و برای تحصیل هم شرایط سنی و گپ تحصیلی براش مهمه. برای سرمایه گذاری هم باید 2 میلیون پوند داشته باشین تا بهتون اقامت بدن. در عوض کشورهایی مثل کانادا وجود دارن که هم انگلیسی زبان هستن و هم با 100 هزار دلار کانادا اقامت میدن. در صورت تمایل میتونید بادفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 16. مریم گفته:

  باسلام
  بنده ۳۵ سال سنم هست رشته فوق دیپلم مدیریت دولتی، کارشناسی روانشناسی کودکان استثنایی و ارشد روانشناسی تربیتی دارم ،مدرک موسس و مسئول فنی و مربیگری مهد ،و همچنین دوره درمانگر کودک رو هم دارم و به مدت ۳ سال بیمه خویش فرما هستم.همسر بنده هم ۳۵ سال سن و کارشناسی مدیریت صنعتی هستند .و مدیریت وصندوقداری و حسابداری سوپر پروتئینی را به مدت ۱۲ سال به عهده دارند و ۱۲ سال بیمه هستند. یک ملک هم در کرج با سند و یک ملک در تهران قولنامه ای داریم و مقدار ۱ میلیارد تومان هم سرمایه ، متاسفانه مدرک زبان نداریم ولی در حال یادگیری زبان هستیم .ممنون می شم راهنمایی بفرمایید برای دریافت اقامت کانادا یا دانمارک یا انگلیس چه طریقی اقدام کنیم ممنونم.

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. با میزان سرمایه ای که فرمودید احتمال داره شرایط اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا رو داشته باشید تا بتونید به همراه همسر و فرزندانتون به کانادا مهاجرت کنید. جهت ارزیابی شرایطتون تماس بگیرید.

   پاسخ
 17. سلمان گفته:

  سلام من از 18 سالگی زندان بودم تا الان که 23 سالمه خیلی دوس دارم برم انگلیس کار کنم وزندگی کنم میخوام بدونم میتونم برم الباه مدارک کامل برای بیگناهی در زندانم وجود دارد ولی چون اینجا ایرانه و پول کار میکنه قاضی فرصت نشون دارنشم نداد

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما باید گواهی عدم سوء سابقه ارائه دهید. اگر می توانید این مدرک را نشان دهید مشکلی ندارید.
   علاوه بر این برای کار در انگلیس باید ابتدا یک پیشنهاد کار دریافت کنید.

   پاسخ
 18. پورا گفته:

  سلام خسته نباشيد
  من دانشجوى داروسازيم و مايلم كه بعد اتمام دو سال علوم پايه ادامه درسمو از طريق معادل سازى در انگلستان بخونم
  در اخذ ويزا ميشه همراه هم برد؟ يعنى اگه بخوام عضوى از خانوادم همراهم بياد اونها بايد از چه طريقي اقدام كنن؟
  ممنون ميشم اگه پاسختونو بهم ايميل كنيد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. در صورت موفقیت در اخذ پذیرش میتونین همراه ببرین ولی اول باید خودتون چند ماهی تو انگلستان تحصیل و زندگی کنین و بعدش برای همراهتون درخواست بدین تا امکان ریجکتی ویزای ایشون خیلی کم بشه.

   پاسخ
 19. شیدا گفته:

  سلام من چهل سال دارم و کارشناسی زبان و ادبیات فارسی دارم و مدرس نقاشی هنری با رنگ و روغن هستم و مدرس یوگا. مجرد هستم چطور و از چه طریق میتونم مهاجرت کنم. ترجیحا انگلیس

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای مهاجرت باید یکی از روش های کار تحصیل و یا سرمایه گذاری را انتخاب نمایید. با توجه به شرایط سنی تان نمیتوانید برای تحصیل در انگلیس اقدام کنید و برای ویزای کار نیز باید ابتدا پیشنهاد کار از انگلستان داشته باشید. یا به روش سرمایه گذاری اقدام کنید که مبلع 200 هزار پوند سرمایه نیاز دارید. پیشنهاد ما کشورهایی نظیر دانمارک هلند اتریش هستند که با داشتن گپ تحصیلی شرایط اسان تری برای ویزا دارند.

   پاسخ
 20. m.reza گفته:

  سلام.من17 سالم هست و رشته ام انسانی .تسلط نسبتا زیادی به زبان انگلیسی دارم. پشتوانه مالی خوبی ندارم(معمولی).می خوام بدونم با همچین شرایطی میشه در کشوری مثل انگلستان و یا المان و یا سایر کشور های اروپا اقامت گرفت؟؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

  Rating: 5
  پاسخ
 21. کامران گفته:

  سلام من دانشجو رشته حقوق مقطع کارشناسی هستم دوسال دیگه درسم تموم میشه میخاستم ببینم از چه راهی باید اقدام به مهاجرت کنم تا تابعیت انگلیس را بگیرم و از الان چه کاری بایددانجام بدم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بستگی به علاقه شما و شرایط مالی شما داره. میتونید اقامت تحصیلی بگیرید و بعد فارغ التحصیلی کار پیدا کنید و بعد چند سال شهروند انگلستان بشید. یا اینکه تو انگلیس سرمایه گذاری کنید و اقامت بگیرید و چند راه دیگه. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما به رایگان ارزیابی بشه.

   پاسخ
 22. سهیل گفته:

  باسلام و عرض خسته نباشید خدمت شما .
  بنده دانش آموز هستم و 17 سال سن دارم . می خواستم بدونم اگر بخواهم در یکی از مدارس یا دانشگاه های انگلستان مشغول به تحصیل بشوم آن هم با ویزای tier 4 آیا می توانم در آنجا مشغول به کار هم بشوم و هزینه زندگی را کسب کنم ؟ آیا خود آموزشگاه برای پرداخت شهریه می توانند به من کمک کنند یا خیر ؟ با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار دانشجویی همونطور که از اسمش پیداست برای افراد بالای 18 سال هستش و پاره وقت هستش و با کسب اجازه از دانشگاه محل تحصیل و اداره مهاجرت انگلستان امکان پذیره و همه هزینه تحصیل و زندگی شما رو تامین نمیکنه. شما قبل رفتن باید به سفارت انگلستان ثابت کنین که هزینه تصحیل و زندگی رد انگلستان رو دارید تا بتونید ویزا بگیرید.

   پاسخ
 23. سارا گفته:

  سلام وقتتون بخیر من فارق التحصیل کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی امیر کبیر هستم با معدلA و 4مقاله دارم و آیتلس 8 دارم و 24 سالمه و مجردم ولی پشتوانه مالی ندارم. آیا میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم برای کارشناسی ارشد؟
  اگه نمیشه چقدر پول باید داشته باشم تا بتونم از دانشگاه های انگلیس پذیرش بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بورسیه های تحصیلی به دو نوع بورسیه عادی و فاند تقسیم بندی می شوند که تنها نوع دوم تمام هزینه های شما را پوشش می دهد ولی اخذ آن چند برابر اخذ بورسیه عادی سخت تر خواهد بود چرا که تعداد آن کمتر و متقاضی آن بیشتر است.

   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   هزینه تحصیل بستگی به رشته و دانشگاه و شهر محل پذیرش شما دارد و به طور میانگین قابل بیان نیست. با دفاتر شما تماس بگیرید تا با توجه به شرایط شما، هزینه ها را خدمتتان اعلام نمایند.

   پاسخ
 24. م.چ .م گفته:

  با سلام
  ۳۸ سالمه و خانمم نرس مراقبتهای ویژه هستن و۴۰ سالشونه من ارشد سیویل دارم میگیرم چندین سال ک توی یک شرکت ابنیه بعنوان کارشناس فعالام چجوری میتونم اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. راه اخذ اقامت برا شما سرمایه گذاری است و شما برای این کار می بایست سرمایه بالایی داشته باشید تا از طریق سرمایه گذاری در انگلیس اقدام نمایید.

   پاسخ
 25. نرگس گفته:

  سلام من ۱۵سالمه و نمونه دولتی رشته ریاضی فیزیک قبول شدم.معدل کلاس نهمم۲۰ ومعدل هشتم ۱۹٫۸۸هست.میخواستم به انگلیس برم و ازطریق تحصیل تابعیت انگلیس رو به دست بیارم واینکه قبول شدنم تو دبیرستان نمونه دولتی تاثیری دارد؟باتشکر.

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شرایط شما مناسب می باشد فقط در نظر بگیرید که فقط داشتن معدل بالا موثر نیست موارد دیگری نظیر پشتوانه مالی بسیار موثر است

   پاسخ
 26. richard گفته:

  سلام من رشاد هستم چهارده و نیم سالمه و میخوام به کلاس نهم برم سوالم اینجاست که اگه تو کلاس نهم ای ام سی یا wmi یاIMO یا المیاد ÷ایا رتبه های برتر یا اول باشم میتننم بورس بگیرم چون سوالات ای ام سی یا پایا واسم مثل اب خوردنه و نمیخوام تا هجده سالگی اینجا بمونم

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   در مجموع در این مقطع اخذ بورسیه تحصیلی دشوار می باشدولی با داشتم مواردی که فرمودید از شانس بهتری برخوردارید

   پاسخ
 27. تینا گفته:

  سلام . من ۱۷ سالمه و سال یازدهم رشته شبکه و نرم افزار رایانه از هنرستان فنی هستم . معدلم ۱۹ . زبان انگلیسی هم تا حدودی بلدم و آموزشگاه میرم. یک بازی رایانه ای برای مسابقات نوشتم که در مرحله کشوری رتبه آورد.
  میخواستم بدونم چطوری میتونم بعد از گرفتن دیپلم ویزای تحصیل بگیرم؟ آیا بعد از تموم شدن درسم میتونم اقامت دایم بگیرم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل در انگلستان علاوه بر مواردی که فرمودید بستگی به داشتن مدرک زبان و دانستن میزان سرمایه و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. همچنین نداشتن پیش دانشگاهی کار شما را کمی دشوار خواهد کرد. پیشنهاد میکنیم اطلاعات زیر را ارسال نمایید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم و یا اینکه با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره تخصصی داشته باشید.

   پاسخ
 28. الی گفته:

  با سلام . 26 سالمه لیسانس کاپیوتر دارم متاهل هستم سابقه کار دارم
  میخوام بدونم از کدام روش میتونم راحت تر اقامت انگلیس بگیرم و هزینش چقدر میشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مهاجرت راه های مختلفی دارد و هر کدام از این راه ها شرایط و هزینه های خاص خود را دارند. شما اطلاعاتی از میزان سرمایه، وضعیت تاهل، وضعیت تحصیلی، سابقه کاری و …. ارائه نداده اید.پیشنهاد میکنیم اطلاعت زیر و همچنین راه مهاجرت تدریجی مد نظر خود را ارسال نمایید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم و یا اینکه با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره تخصصی داشته باشید.

   پاسخ
 29. اری گفته:

  سلام من ۱۶ سال سن دارم و میخواستم بدونم اگر برای مدارس اونجا اقدام کنم میتونم در مدارس دولتی ثبت نام کنم؟چون من شنیدم اگر خارجی باشم نمیتونم در مدارس دولتی باشم ورایگان درس بخونم و باید در مدارس غیردولتی و با شهریه درس بخونم میخواستم بدونم درسته؟یا میتونم در دولتی هم ب صورت رایگان تحصیل کنم و اینکه ایا پس از اتمام درسم میتونم در انگلستان زندگی کنم؟چون یکی از اشنایانم بعد از اتمام درسش بیرونش کردن،هزینه پانسیون چنده؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   امکان تحصیل رایگان در کشور انگلستان وجود ندارد و باید در مدارس خصوصی و بین المللی تحصیل کنید.
   در صورتی که پس از پایان تحصیل مشغول به کار شوید با وارد دانشگاه شوید می توانید اقامت انگلستان را بگیرید.
   هزینه ها بستگی به مدرسه و شهری که تحصیل می کند دارد. معمولا مدارس شبانه روزی هستند و خوابگاه دارند.

   پاسخ
 30. ناشناس گفته:

  سلام مرد 53 ساله هستم میخوام با یک خانم ایرانی که ساکن انگلیس هست ازدواج کنم این خانم حدود 20 سال هست که در انگلیس ساکن هست تابعیت دارد و شاغل هست و یک بار برای یک نفر ویزای ازدواج گرفته و از ایران به انگلیس برده و با او ازدواج کرده اما آن شخص پس از مدت کوتاهی در انگلستان نمانده و جدا شده به ایران برگشته حالا این خانم برای بار دوم می تواند برای کسی درخواست ویزای ازدواج بکند؟ برای مشاوره کامل با پرداخت حق مشاوره چکار میتوانم بکنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 31. علی گفته:

  سلام خسته نباشید من امسال کنکور ریاضی دادم خیلی ممنون میشم که راهنماییم کنین چه رشته ای رو در اینده برای بورسیه بخوانم تمنا دارم راهنماییم بفرمایید هر رشته ای که بازار کار مناسبی داشته باشد خواهان انم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار انگلستان کار دشواریست و شخص می بایست از کارفرمای انگلیسی دعوتنامه کاری داشته باشد و کارفرما می بایست حدود 159000 پوند از سهام شرکت خود را برای استخدام شما بلوکه نماید که عموما و از لحاظ منطقی کمتر کارفرمایی اقدام به این کار برای استخدام یک خارجی می نماید.
   هر کشوری مشاغل مورد نیاز خود را دارد و تا زمان فارغ التحصیلی شما ممکن است مشاغل مورد نیاز آن تغییر کند.
   جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 32. طناز گفته:

  سلام، خسته نباشید. اگه برای دانشگاه هنر لندن تقاضا کنیم، کلاس های طراحی و رنگ روغن رفتم و بلدم ولی رشته ی دانشگاهیم نیست، میتونم اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 33. مریم گفته:

  سلام و احترام
  تشکر از موسسه و آقای دکتر ملک پور عزیز
  من ۲۶ سالم هست و الان حدود ۶ ماه هست که پدر و مادرم از طریق سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی اقامت انگلستان رو گرفته اند سوال من اینه که من میتونم از طریق پدرو مادرم اقامت بگیرم یا نه؟
  و پسر هایی که از کفالت اونها بیون آمده اند میتونن اقامت بگیرند یانه؟
  سپاس از زحماتتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. خیر. به این منظور می بایست جداگانه اقدام نمایید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 34. امیررضا گفته:

  با سلام من 17 سال سن دارم و کلاس یازدهم رشته ی علوم انسانی هستم و سطح زبانم هم مبتدی هست و می خواستم بدونم که چطور می تونم بورسیه یا رایگان در مدارس انگلستان درس بخونم و یا اینکه سال بعدش چطور بتونم در دانشگاه های انگلستان مثل کیمبریج رایگان یا بورسیه ادامه ی تحصیل بدم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه ها و مدارس انگلستان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 35. قربان عسگری گفته:

  با سلام بنده 45 سال سن دارم و دارای مدرک دکترای مهندسی بهداشت محیط ،و استاد دانشگاه و عضو هیعت علمی دانشگاه با 12 سال سابقه و 5 دوره پشت سر هم پژوهشگر برتر دانشگاه بودم و بالای 50 عدد مقاله isi دارم و دارای دو فرزند یکی 15 و یکی 6 ساله هستم و دارای 2 ملیارد سرمایه هستم میخواستم بدونم با این مشخصات چه کشوری را برای گرفتن اقامت و از چه راهی پیشنهاد میکنید. مشتکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. 6 روش اصلی برای مهاجرت وجود دارد که با توجه به سن، تحصیلات، تخصص و سابقه کار و سرمایه روش مهاجرت انتخاب می شود. اصلی ترین روش ها معمولا کار، تحصیل و سرمایه گذاری می باشد. شما می توانید برای کار در کانادا اقدام کنید اما امتیاز سن را به دست نمی آورید ولی ممکن است بتوانید با بقیه رزومه خود این امتیاز را جبران کنید اما ریسک بیشتری خواهید داشت. روش های سرمایه گذاری نیز می تواند برای شما مناسب باشد. یکی از این روش ها خودحمایتی اتریش می باشد که شما تنها باید نشان دهید که اوضاع مالی مناسبی دارید و می توانید هزینه های خود را تامین کنید. جزئیات بیشتر این روش را می توانید از لینک زیر مطالعه کنید.

   https://malekpour.ir/شرایط-اخذ-اقامت-خود-حمایتی-اتریش

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. عوامل دیگری همچون سن، مدرک تحصیلی و سابقه کار نیز برای پاسخ گویی به پرسش شما دارای اهمیت می باشد. اگر شرایط تحصیل را داشته باشید با این مبلغ می توانید برای تحصیل اقدام کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 36. علی گفته:

  سلام
  من پسری ۲۴ ساله هستم میخوام بدونم آیا میتونم از طریق خواهرم که مقیم انگلستان هست منم اقامت بگیرم یا نه
  با تشکر از زحماتتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به اینکه شما وابسته خواهرتان محسوب نمی شوید باید به صورت مستقل اقدام کنید. شما می توانید از طریق تحصیل یا کار اقدام کنید.

   پاسخ
 37. فاروق خسروی گفته:

  سلام فاروق خسروی هستم بنده معلولیت چشمی دارم یعنی نابینای مطلق هستم این جانب در ایران با مشکلات فراوانی روبرو و قصد مهاجرت به انگلستان را دارم لطفا راهنمایی نمایید که باید از چه طریقی اقدام نمایم تلفن تماسم 0918 357 9883 میباشد منتظر تماستان هستم با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 38. alireza گفته:

  سلام
  من 18 سالمه و مشغول تحصیل در رشته ی ریاضی فیزیک هستم
  و قصد دارم که هرچه سریع تر برای ادامه تحصیل به انگلستان برم!
  میخواستم که همه شرایط مورد نیازشو بدونم و همچنین مقدار حدودی هزینش
  و اینکه امکانش هست با تماس تلفنی با شما برای مشاوره ارتباط بر قرار کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. دانشگاه ها و کالج های فراوانی در انگلستان وجود دارد که می توانید برای آن اقدام کنید و محدودیتی از این لحاظ ندارید. هزینه تحصیل بستگی به رشته، شهر و دانشگاه دارد و بسیار متغیر می باشد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 39. پرهام گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  من فوق لیسانس بازرگانی بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی با رتبه 50 کنکور دارم. در بحث مکاتبه با استاد اما، نتایج ایمیل ها و پاسخ هایی که دریافت میکنم خیلی محدود و کم هست. با اینکه متن ایمیل رو خیلی با دقت و با استفاده و از توصیه های موجود نوشتم. اما بازخورد مناسب نیست. میخواستم لطف بفرمایید و در این زمینه بنده رو راهنمایی بفرمایید. یه خلاصه از رزومم رو هم میذارم تا بیشتر در جریان رزومم باشید:
  کارشناسی ارشد از دانشگاه شهیدبهشتی با معدل 17.5-کارشناسی از دانشگاه چابهار با معدل18.5-تافل 108-جی آر ای 310- یک مقاله کنفرانسی معتبر بین المللی-یک مقاله در حال نوشتن- ریکام نسبتا قوی- سن 27 سال.
  ممنونم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به اینکه شخصاً قصد اقدام داشته اید می باست شخصاً در این زمینه تحقیق کرده و اقدام نمایید. به صورت کلی بدانید که اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های کانادا با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید.

   پاسخ
 40. شبنم شریفی فر گفته:

  سلام و وقت بخیر در رابطه با ویزای سرمایه‌گذاری فرمودید حداقل ۵۰۰۰۰پوند یعنی با یک میلیارد تومان میشه ویزا رو دریافت کرد یا هزینه اون ۹ماه رو همباید جدا در نظر گرفت؟واینکه آیا این روش صد در صد منجربه اخذ ویزا انگلیس میشه؟

  Rating: 4
  پاسخ
 41. ali گفته:

  سلام اقای ملک پور خسنه نباشید به شما و همکاراتون من ی چیزی فکرمو مشغول کرده منی که الان 20 سالمه نمره تافل 115 دارم به سه زبان برنامه نویسی هم مسلطم میتونم برای تحصیل اقدام کنم؟ یا برای کار باید اقدام کنم وضع مالی انچانی ندارم ولی میتونم حدود 2 سال از مخارجم بر بیام . در ضمن میشه اگر دانشجو باشیم هم کار کرد هم تحصیل کنیم ؟ و یا رزومه کاری خودم رو بیشتر کنم الان در حال طراحی سایت و اپلیکیشن های گوشی هستم ممنون که وقت گزاشتین خوندین

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای تحصیل در انگلستان یا اتریش و آلمان و یا هر کشور دیگری اقدام کنید. هر یک از این کشور ها مزایا و معایبی دارند که شما با توجه به شرایط خود می توانید از بین آن ها انتخاب کنید. از آنجایی که جزئیات شرایط شما در دسترس نمی باشد نمی توان پاسخ دقیقی به شما داد. امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های آلمان و اتریش وجود دارد و دانشگاه های کشور چک نیز هزینه کمی بابت تحصیل اخذ می نمایند. همچنین امکان کار در زمان تحصیل و اخذ کمک هزینه تحصیلی نیز وجود دارد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 42. مجتبی گفته:

  با سلام و وقت بخیر خدمت شما، مجتبی 28 ساله دارای مدرک فوق لیسانس عمران هستم که به تازگی از بند اسارت خدمت سربازی رها شدم، میخواستم بدونم برای مهاجرت به انگلستان چه روشی رو پیشنهاد میدید ممنون میشم راهنمایی کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دانستن این امر نیازمند اطلاع از شرایط شما می باشد که در نتیجه پیشنهاد می شود به منظور ارزیابی شرایطتان با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور به شماره 02149196000 تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 43. Rahil گفته:

  سلام و احترام
  من مدرک دکتری دارم و الان از انگلستان برای پوزیشن پست داک (فوق دکتری) پذیرش گرفتم. ولی دقیقا نمیدونم باید برای چه ویزایی اقدام کنم. فکر میکنم باید برای ویزای Tier5 اقدام کنم درسته؟ آیا برای گرفتن این ویزا نیاز به مدرک آیلتس هست؟
  خیلی سپاسگزارم اگر راهنمایی بفرمایید.

  Rating: 4
  پاسخ
 44. سید مصطفی گفته:

  سلام
  سرمایه بنده ۳۵ هزار دلار و قصد مهاجرت به انگلیس،سوئیس و یا کشورهای شینگن رو دارم.
  متاهل و دارای دو فرزند پسر ۵ و ۲ ساله
  آیا راهی وجود داره یا خیر
  زبان انگلیسی تقریبا مسلطم اما مدرک بین المللی ندارم
  مدرک دانشگاهی فوق دیپلم
  فعالیت کاری من فارکس می باشد
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
 45. لیلا گفته:

  سلام
  من درحال حاضر ساکن لهستان هستم و ویزای یک ساله دارم
  ایا میتونم برای مصاحبه کاری به انگلستان سفر کنم یاباید ویزا داشته باشم؟

  Rating: 4
  پاسخ
 46. Danial گفته:

  سلام.من دانیال مقدم دانشجو کارشناسی برق هواپیمایی هستم .حدود یک سال پیش پدرم مغازه ای در انگلستان خرید که سالانه حداقل ده هزار پوند درآمد دارد به همراه مقداری دارایی که هزینه یک سال تحصیل را فراهم ميکند .شما کانادا رو برای مهاجرت توصیه می کنید یا انگليس?ضمنا تقریبا یکسال دیگه مدرک کارشناسيم رو میگیرم ،امکانش هست برای فوق اقدام کنم.باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اقدام در هر دو کشور کانادا و انگلیس شرایط مناسبی را دارا می باشید
   سطح زبان شما هم جزء شروط لازم در کشور انگلیس می باشد.

   پاسخ
 47. Reza_2014 گفته:

  سلام خسته نباشی جناب ملک پور واقعا خسته نباشید که وقت خودتون را میزارید. تا مردم عریز. مارو. اگاه کنید. خیلی ممنون وسپاسگزار هستم
  جناب ملک پور. عزیز من رضا عزیزی مورستان هستم در. سال ۲۰۱۱وارد. خاک انگلستان شدم وبعدذفتم وزارت کشور انگلستان در خواست پناهندگی دادم واز من انترویو گرفتن واثر انگشت گرفتن وبعد انتفال دادن به شفیلد وخونه وحقوق دادن ولی جمع کل ۳ماه شده که رفتم دادگاه وبعد رد شدم وهمه چیز رو از من پس گرفتن شدم اواره وبرگشتم لندن وحتی تقاضاهای تجدید نظر هم نکردم واالان بعد از گشت ۸سال هنوز. بلا تکلیف هستم واز شما تقاضاهای کمک دارم اگه زحمت بکشی حضوراً ببینم شما رو تو لندن یا اینکه اینجا لطف کنید منو منو. راهنمایی کنید چون بدون مدارک هستم وخیلی سخت هست در انگلستان بدون مدارک زندگی کردن نمیدوم چیکار. کنم اگه بتونید به من لطف کنید وکمک کنید. خوا هشا ممنون و سپاس بی کران به شما

  Rating: 4
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات مشاوره ای یا اجرایی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد. با تشکر از حسن نظر و الطاف حضرتعالی.

   پاسخ
 48. رضا غفوری گفته:

  باسلام من رضا غفوری هستم سن من 16 سال هست وقصد مهاجرت دارم در زینه ی تحصیلی و می خواستم بدونم هزینه من چتور وچقدر هست اگر شما تقربی هزینه ها به من بگید ممنون میشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. این هزینه بسته به مدرسه و شهری که تحصیل خواهید کرد متغیر است اما به طور میانگین حدود 25 هزار پوند هزینه تحصیل در مدارس و زندگی در انگلستان می باشد.

   پاسخ
 49. Pardis گفته:

  با سلام و خسته نباشید،
  ببخشید سوالم درباره این هست که اگر خانواده ای قبلا پناهنده شده باشه و رد درخواست شده بازگشت خورده باشه، آیا می تواند از طریق تحصیلی اقدام کند؟
  با تشکر

  پاسخ
 50. زهرا گفته:

  سلام من دانش اموز دوازدهم تجربی هستم سوالی که داشتم اینه اگه طلای المبیاد نانو بعلاوه ی دیبلم زبان و رتبه ی خوب تو ی کنکور تجربی ویک ثبت اختراع در زمینه ی نانو میتونیم بورسیه دانشگاه کمبریج انگلستانو بگیریم؟

  پاسخ
 51. milad گفته:

  سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی.
  بنده 22 سال سن دارم و فوق دیپلم رشته ی معماری همچنین یک مقاله بین المللی هم در رابطه با رشته خودم به ثبت رسوندم.میخوام بپرسم که ایا بنده میتونم به کشور انگلیس مهاجرت کنم؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست گرامی
   چنانچه برای لیسانس میفرمایید بله تحت شرایطی میتوانید.برای اطلاعات بیشتر با شماره ی 02149196000 تماس بگیرید.

   پاسخ
 52. هوشنگ نجفی گفته:

  سلام و خسته نباشید ؛ عرض کنم بنده بهمراه دو پسر 15 و 17 ساله و همسرم تصمیم به مهاجرت و زندگی و گرفتن اقامت دایم ویا شهروندی انگلستان رو داریم و از شما استاد عزیز تقاضا دارم که بهترین و کم هزینه ترین راه و روش را به ما معرفی کنید البته با در نظر گرفتن اینکه چند تن از اقوام همسرم مثل زندایی و دختر دایی و پسردایی همسرم و خواهر زاده ها که در حدود هفت یا هشت خانواده میشن در انگلیسزندگی میکنند وحدود فکر میکنم 10 سال ببالا میشه که انجا هستند و اگر نیاز باشه با صلاحدید جنابعالی میتونیم ازشون کمک بگیریم منظور کمک اقامتگاهی و یا کار و یا هر چی که لازمه و در حد توانشون باشه ممنونم و منتظر پاسخ شما بزرگوار هستم ارادتمند نجفی

  پاسخ
 53. elnaz qanavati گفته:

  سلام میخواستم بدونم شما فقط ویزای کانادا اتریش وآلمان رو انجام میدید؟یا برای انگلیس می تونیم از مشاوره شما استفاده کنیم ؟
  پاسخ
  باسلام دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور در باب اکثر کشورها در اکثر زمینه ها (جز پناهندگی) خدمات ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات دقیق تر درباب انگلستان می توانید روی لینک مقاله کلی روش های مهاجرت به انگلستان کلیک نموده و ان را مطالعه بفرمایید. همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 54. elnaz qanavati گفته:

  سلام میخواستم بدونم شما فقط ویزای کانادا اتریش وآلمان رو انجام میدید؟یا برای انگلیس می تونیم از مشاوره شما استفاده کنیم ؟

  باسلام دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور در باب اکثر کشورها در اکثر زمینه ها (جز پناهندگی) خدمات ارائه می دهد. برای  کسب اطلاعات دقیق تر درباب انگلستان می توانید  روی لینک مقاله کلی روش های مهاجرت به انگلستان کلیک نموده و ان را مطالعه بفرمایید.

  همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.

  همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 55. حامد اسدی گفته:

  سلام
  من 33 ساله، ارشد فیزیوتراپی از دانشگاه تهران با 5 سال سابقه کار بیمه ای و متاهل هستم
  ممنون میشم بفرمایید چه جوری میتونم برای مهاجرت به انگلستان اقدام کنم

  پاسخ
 56. خاطره فتحی گفته:

  با عرض سلام و ادب ،
  من دختری 29 ساله هستم ، فوق دیپلم کامپیوتر و دارای 8 سال سابقه کار در زمینه صادرات و حمل و نقل و امور مالی و مدیریت دفتر دارم ، میخوام برای اقامت در انگلیس اقدام کنم ، آشنا در انگلیس دارم اما متاسفانه حاضر به کمک کردن نیستن ، ازتون خواهش میکنم برای کار اقامت بهم راهنمایی بدین ، در ضمن تسلط بر زبان انگلیسیمم 20 الی 30 درصد هست

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 57. sheren.m گفته:

  من س سال هستش ك در انگليس زندگي ميكنم از طريق شوهر با ويزاي ازدواج امده ام و ويزاي خود رازهم تمديد مجدد كرده ام ميخواهم طلاق بگيرم ايا تاثيري بر اقامتم ميگذارد لطفا اگه ميشود جواب اين سوال من را بديد ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. پرونده شما بسیار حساس و تخصصی میباشد اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور مشاوره گردد. پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 58. روبن گفته:

  سلام خسته نباشید
  جناب ملک پور بنده وقت ملاقات با شخص شما با skype را داشتم .راهنمایی میفرمایید .با تشکر

  پاسخ
 59. نفیسه گفته:

  با سلام من دختر مجرد ۳۲ ساله ام که قصد مهاجرت به انگلیس و دارم یکی از اشنایان دور مقیم انگیس هستن و دارای یه رستوران فعال در اونجان من از طریق ایشون میتونم اقامت کاری بگیرم؟ و ایا امکان این وجود داره ایشون بعنوان کارفرما برای من دعوتنامه بفرستن

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 60. سعید گفته:

  سلام خسته نباشید. من در حال تحصیل رشته حسابداری در دانشگاه آزاد هستم و آیلتس ۷ دارم در کنارش برنامه نویسی اندروید هم مسلط هستم . میخواستم برای کار حسابداری به انگلستان مهاجرت کنم. سوال داشتم که چه شرایط دیگری رو باید فراهم کنم اعم از وضعیت مالی و سابقه کار و هر مدرکی که لازم باشه رو میشه ذکر کنید خیلی ممنون میشم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 61. کیاوش گفته:

  سلام و عرض ادب
  ۲۶ ساله هستم مهندس صنایع از دانشگاه پیام نور.زبان امکان گرفتن ایلتس ۶ ۶.۵ رو دارم.میتونم ارشد رو اقتصاد یا مدیریت و یا…. در انگلستان بخونم و سپس برای کار به امریکا مهاجرت کنم؟ایا مدرک دانشگاهی از انگلیس کمک کننده برای گرفتن ویزای امریکا هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بله این امکان وجود دارد
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید

   پاسخ
 62. فرشته گفته:

  سلام و عرض ادب. خانومی 38 ساله دارای فوق دیپلم گرافیک از دانشگاه دولتی با گپ 15 ساله و دارای سه مدرک بین المللی آرایشی و پیرایشی از سازمان فنی حرفه ای و ایلتس 4.5 میباشم و همسرم 39 ساله، کارشناس مدیریت از دانشگاه غیرانتفاعی و مدرک بین المللی ای تی(شبکه،سیسکو) و مسلط به زبان المانی و مدرکb2 میباشد. از آنجا که دوستداریم دختر 8 ساله مان در زمینه با تحصیل و آموزش در کشوری مانند انگلستان پرورش بیابد، و پول و پس انداز خیلی زیادی هم نداریم، لذا خواهشمندم ما را در زمینه با مهاجرت به انگلستان و یاسایر کشورهاراهنمایی بفرمائید،،،

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار تحصیل در انگلستان شامل هزینه های بالایی میباشد که باید برای شما تشریح شود.
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید

   پاسخ
 63. mina azouji گفته:

  سلام مينا ازوجي ٣٣ ساله با مدرك ليسانس پرستاري و ده سال سابقه كار در اي سي يو و دياليز هستم درخواست كار و ريجستري در شعل خود در انگلستان و دارم مشغول خواندن ايلتس هستم در حال حاضر در حد شش هستم اما تا اگوست مدرك خودمو اخذ خواهم كرد b2 فرانسه هم دارم سابميت ٢٠١٦ كانادا هستم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کاری کشور انگلستان به پیشنهاد شغلی از این کشور نیازمند می باشد. در صورت داشتن پیشنهاد شغلی می توانید برای کار به این کشور وارد شوید و با معادل سازی مدارک خود مشغول به کار گردید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 64. بابک گفته:

  با سلام و خدا قوت به تمام همکاران و جناب آقای دکتر ملک پور عزیز
  بنده بابک رحمانی ۳۵ ساله،با مدرک فوق دیپلم کارمند رسمی دولت،در قسمت تاسیسات، با بیش از ۱۵ سال سابقه بیمه،متاهل،وهمسرم لیسانس، معلم، با بیش از ۱۰ سال سابقه بیمه،یک دختر چهار ماهه دارم،سرمایه حدود ۴۰ هزار دلار،کل دارایی،زبان هم در حد مبتدی، اما در مکالمه سه ماهه حتما به روز خواهم شد، آیا با این شرایط من و خانوادم میتوانم مهاجرت به انگلیس داشته باشم، یا حداقل به یکی از کشورهای خوب اروپایی خواهشمندم کمک و راهنمایی بفرمایید،
  با سپاس رحمانی اصل

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. مهاجرت به کشورهای مختلف از روشهای تحصیلی، کاری، ثبت شرکت و … امکان پذیر است. با توجه به شرایط سنی شما اخذ ویزاهای تحصیلی از کشورهای مختلف باید مورد بررسی قرار گیرد. متاسفانه با مدرک فوق دیپلم امکان اخذ ویزای کاری وجود دارد. برای بررسی تمامی روش ها متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
   • فرزاد گفته:

    سلام،۲۰سالمه سرمایه ام ۱/۵ ،۲ ملیاردی میشه دیپلم تجربی دارم سربازی هم نرفتم ولی معافیت تحصیلی دارم ثبت نام کردم دانشگاه،خواستم ببینم چجوری من میتونم اقامت کانادا انگلیس المان اروپا کلا بگیرم ؟بجز تحصیلی تحصیلی سخته

    Rating: 5
    پاسخ
Rating: 5