تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد

 • تحصیل پزشکی و دندان پزشکی سوئد در یک نگاه

 • بررسی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد

 • بررسی دانشگاه LUND جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد

 • دانشگاه های علوم پزشکی و دندانپزشکی سوئد

 • مدارک مورد نیاز جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد

 • هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد

سوئد پزشکی تحصیل پزشکی و دندان پزشکی سوئد

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل پزشکی و دندان پزشکی سوئد در یک نگاه

کشور سوئد کشوری در شمال اروپا و ششمین کشور بزرگ اروپا بوده که کیفیت زندگی ، بهداشت ، امنیت و رفاه در این کشور بالاست و هم چنین شرایط بسیار مناسبی برای تحصیل دارد. سوئد به دلیل پیشرفت چشم گیرش در نظام آموزشی خود و ارائه حق انتخاب تحصیل به زبان انگلیسی برای همه دانشجویان و همین طور که مدارج تحصیل کشور سوئد در تمام کشور ها، دارای اعتبار بسیار بالایی می باشد . در هر سال تحصیلی کشور سوئد دانشجو های زیادی را در رشته های پزشکی و دندانپزشکی از تمام کشور ها پذیرش می نماید . تعدادی از دانشگاه های کشور سوئد مورد تأئید وزارت بهداشت ایران می باشد . که جهت رفاه دانشجویان رشته های پزشکی و دندانپزشکی را که جزء پرطرفدار ترین رشته های تحصیلی می باشد را علاوه بر زبان سوئدی به زبان انگلیسی نیز ارائه می دهند . به همین دلیل ارائه مدرک زبان انگلیسی دانشجویان برای پذیرش مورد نیاز می باشد . شایان ذکر است که افرادی که سطح مدرک زبان انگلیسی بالایی ندارند می توانند قبل از شروع دروس اصلی از کلاس های مقدماتی زبان در کشور سوئد بهره مند شوند

audio تحصیل پزشکی و دندان پزشکی سوئد

بررسی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد

 • تحصیل پزشکی در سوئد

  رشته پزشکی در سوئد ، اکثر دانشگاه ها ی کشور سوئد به نوعی برنامه ریزی و سازماندهی شده اند که به یک شکل و بر یک اساس پیش بروند . بدین شکل است که متقاضی می بایست در دوره های مشتمل بر دروسی از قبیل فرآیند فیزیولوژیکی مواد و همچنین علوم پزشکی پایه مرتبط با تخصص بالینی بر اساس نظام آموزشی تحصیل نمایند . رشته پزشکی در کشور سوئد معمولا پنج سال زمان خواهد برد . افراد در طی این مدت ۵ ساله می بایست یک دوره ۱۸ ماه کار آموزی را اجبارأ تحصیل نمایند . این مدت کار آموزی رشته پزشکی سوئد زیر نظر اداره کل آموزش عالیه کشور سوئد کنترل و بررسی می شود . رشته پزشکی در سوئد به تمام دانش پژوهان در تمام درس های مربوطه در زمینه های راهکار های جلو گیری از ابتلا به امرا ض ، پیشگیری از امراض و درمان امراض تدریس می شود . به این نکته باید توجه داشت که رسیدن به این سطوح مستلزم کسب تخصص علمی در فیلد رشته تحصیلی پزشکی و لذا قدرت رویا رویی با افراد بیمار می باشد که با آموزش های وسیع به واسطه دبیران حرفه ای تمام مهارت ها را کسب خواهید کرد .

 • طول مدت تحصیل پزشکی در سوئد

  رشته پزشکی در سوئد جز بلند مدت ترین ادوار تحصیلی در کشور سوئد است . مدت زمان تحصیل در رشته های پزشکی کشور سوئد در مدت پنج سال و یازده ترم می باشد که دانشجو می بایست به صورت تمام وقت ادامه تحصیل نماید و پس از گذراندن ادوار تحصیلی و کسب نمرات مورد قبول مدرک دارای اعتبار سوئد را کسب نماید .

 • دروس تحصیل پزشکی در سوئد

  در ترم های اولیه درس های آموزشی پزشکی در سوئد ، به دانشجو ها نحوه ساختار و عمل کرد آناتومی انسان را آموزش خواهد داد . مطالعه های آغازین در رشته های زیست شناسی سلولی ، بافت شناسی ، فیزیو لوژی ، ژنتیک ، زیست شناسی انجام خواهد شد . در ترم های ثانویه تحصیل پزشکی سوئد دانشجو ها را با تمام عناوین امراض و دلایل ابتلا به بیماری ها و تیمار امراض اشراف پیدا خواهند کرد . که موضوع های دروس اختصاصی آنان مرتبط با دروس آسیب شناسی ، عفونت یابی ، میکروب شناسی ، اختلال های پوستی ، جراحی پزشکی ، مغز ، اعصاب و … ارائه می شود . در همه رشته های پزشکی سوئد می بایست فرد با شرکت در آزمون های کتبی و هم در آزمون های شفاهی شرکت کرده و در صورت قبولی و تعیین وضعیت دانشجو مدرک اعطا می شود .

 • تحصیل دندانپزشکی در سوئد

  رشته دندانپزشکی در کشور سوئد در درس های تحصیلی – آموزشی در رشته های ارتودنسی ، پریودنتولوژی و امراض دهان و دندان برگزار خواهد شد .تحصیل در رشته های دندان پزشکی در کشور سوئد از دروسی مشتمل بر یک دوره پنج ساله است که باید به صورت تمام وقت تحصیل نمایید . این رشته های تحصیلی در ادوار جراحی دندان ، علوم پزشکی عمومی و ادوار بالینی دندان برگزار خواهد شد .

  ابن ادوار تحصیلی در رشته های تحصیلی کشور سوئد می تواند به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود . که فرد می بایست برای این امر یک مدرک زبان IELTS ۷ را در ید داشته باشید . دوره هایی در کشور سوئد رشته بهداشت دندان در سه سال تحصیلی به صورت تمام وقت ارائه می شود . پس از پایان دوره تحصیلی مدرک به عنوان تخصص بهداشت دندان برای فرد صادر می شود .

  رشته تکنسین دندان پزشکی در سوئد ، در مدت زمان سه سال میتوانید کسب نمایید . این کورس تحصیلی به صورت تمام وقت در آزمایشگاه های دندان پزشکی سوئد ارائه می شود . بعد از این ادوار یک دوره دو ساله تحصیلی دندان پزشکی عمومی برگزار خواهد شد . فلذا پس از آن می بایست در رشته های دندان پزشکی به صورت تخصصی شرکت نمایید . رشته دندان پزشکی کشور سوئد برنامه ی تحصیل مرتبط در به دست آوردن توانایی های سلامت دهان و دندان ، بهداشت دهان و دندان و مراقب های دهان و دندان برای ادوار مقدماتی ورود دانشجو ها برای ورود به ادورا تخصص دندان پزشکی برگزار می نماید .

 • MR در سوئد

  MR یا Merit Rating در سوئد نمره یا درجه ای می باشد که توانایی فرد را در دانشگاه های در خواست داده شده در کشور سوئد را معین می نماید . در اصل این درجه در هر یک از کالج ها پس از ارزیابی مدرک ها افراد به وسیله واحد مربوط بر طبق معیار اولویت های مشخص شده ، داده می شود . این نمرات حداکثر دارد و حدی تعیین کرده است که به وسیله دانشگاه تعیین خواهد شد. MR نمره فرد اگر به حداکثر مشخص شده نزدیک تر باشد احتمال برای پذیرش فرد بالا تر خواهد بود . نمرات MR ها در هر یک از دانشگاه های سوئد متفاوت می باشد . این درجه به همراه رشته انتخابی فرد در پرونده وی پس از بررسی مدرک های وی به وسیله دانشگاه قرار داده می شود . شایان به ذکر می باشد که نمرات MR ها برای سپتامبر ۲۰۱۷ است . همه ساله امکان تغییر در حداکثر MR ها میسر می باشد . لیست حد اکثر نمرات MR ها در برخی از دانشگاه های سوئد به شرح ذیل است :

  Uppsala= 999

  KTH = 52

  Orebro= 999

  Halmstad ( with group of UB ) = 1300

  Halmsatd ( with Group GP ) = 999

  vaxjo = 180

  jonkoping = 999

  Malmo = 300

  Chalmers = 999

  Lund = 999

  Karolinska = 20

  Gotland = 180

  Kalmar = 180

  Mid sweden = 485

  Goteborg ( with Group A P ) = 225

  Linkoping = 999

  Stockholm = 9999

  BTH ( Master programmes in engineering ) = 3

  SLU ( swedish university of agricultural science ) = 999

 • امتحان TISUS یا The Test in Swedish for University Studies در سوئد جهت تحصیل پزشکی و دنداپزشکی در سوئد

  The Test in Swedish for University Studies ) TISUS ) امتحانی می باشد به دلیل نشان دادن تسلط در گویش سوئدی می باشد .که جهت اغاز شروع کلاس های سوئدی مستلزم به پاس نمودن این آزمون هستید . این آزمون از سه قسمت درک مطلب (reading ) ، قسمت نوشتاری ( writing )و قسمت مصاحبه ( speaking ) که ۲ قسمت ابتدایی کتبی و مصاحبه به شکل شفاهأ می باشد . این آزمون همه ساله در چند بار برگزار خواهد شد . افرادی که می خواهند در خارج از سوئد این امتحان را شرکت کنند باید به سفارت سوئد در کشور خود مراجعه نموده و در ازمون ثبت نام نمایند . مبلغ برای شرکت در این امتحان برای شرکت در داخل سوئد ۱۶۰۰ کرون سوئد می باشد و برای شرکت در خارج از سوئد ۲۰۰۰ کرون سوئد می باشد . ( شایان ذکر می باشد در خارج از کشور سوئد مخارج جانبی نیز ممکن است اخذ شود ) این امتحان برخلاف tofel و IELTS نمره ای وجود نخواهد داشت . تنها در این امتحان قبول می شوید یا مردود .

بررسی دانشگاه LUND جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد

 • تحصیل پزشکی در سوئد در دانشگاه LUND

  تحصیل در دانشکده پزشکی

  برنامه های تحصیلی دانشکده پزشکی دانشگاه لند در همکاری نزدیک با معلمان، دانش آموزان، محققین و نمایندگان سیستم مراقبت بهداشتی در سطح گسترده ای توسعه یافته است. از طریق همکاری گسترده، تبادل مداوم تجربه، دانش و ایده ها تضمین شده است. بنابراین، دانشکده به پیشرفت در بخش مراقبت های بهداشتی کمک می کند و یافته های دانش و تحقیقات را به طور کلی به صنعت و جامعه منتقل می کند. آموزش و تحقیقات در کنار مراکز تحقیقاتی واقع در بیمارستان های دانشگاه Skåne در لند و مالمو انجام می شود. این نتیجه در رقابت، آموزش مبتنی بر تحقیق است که بر نیازهای جهان خارج استوار است.

  روشهای مدرن، کاربردی و مبتنی بر شواهد برای ایجاد بهترین شرایط برای یادگیری ضروری است. اعضای کارکنان برنامه های مطالعه ما به طور جدی در مراقبت های بهداشتی و تحقیقاتی مشغول به فعالیت هستند و آموزش های پیشرفته ای را در زمینه آموزش دانشگاه ها انجام داده اند.

  دانش آموزان و معلمان از سراسر جهان در این محیط پویا ملاقات می کنند، ایجاد کلاس پر جنب و جوش جهانی است که به شما یک پلت فرم طبیعی برای کار با افراد زمینه های مختلف از خود شما می دهد.

  دانشکده پزشکی دانشگاه لند یکی از محدوده های پرطرفدار دانشگاه در اروپا است و زمینه های گسترده ای را از تحقیقات پایه تجربی تا تحقیقات کاربردی در علوم بالینی، بهداشت و علوم اجتماعی پوشش می دهد. از جمله قوی ترین زمینه های پژوهشی، اپیدمیولوژی، دیابت، علوم اعصاب، سلول های بنیادی و داروهای تجدید پذیر و سرطان است. دانشگاه لند در پشت تعداد زیادی از اکتشافات مهم پزشکی است که منجر به درمان بهتر، داروهای جدید و تشخیص بهتر شده است. درمان هموفیلی، دیالیز و برنامه های کاربردی پزشکی اولتراسوند فقط چند مثال تاریخی است.

  سوئد و اسکاندیناوی به طور سنتی مسیر بهداشت و مراقبت های بهداشتی را هدایت می کنند. سیستم سرمایه گذاری سوئدی با سرمایه گذاری های بزرگ و همکاری های طولانی مدت با آموزش، تحقیقات و صنعت، همچنان یک الگو برای بسیاری از کشورها است.

 • برنامه کارشناسی ارشد علوم پزشکی دانشگاه LUND

  برنامه کارشناسی ارشد در علوم پزشکی به دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته پرستاری، پرستاری، بهداشت حرفه ای، فیزیوتراپی و یا آسیب شناسی گفتار و زبان می باشند، در زمینه مامایی (پرستاری، پرناتال و بهداشت جنسی) امکان پذیر است.

  برنامه:

  قابل انعطاف
  بین المللی
  بین حرفه ای
  تحقیق و نوآوری آماده سازی
  دانش آموز با تمرکز بر همکاری، کار گروهی و تمرین مبتنی بر شواهد تمرکز دارد
  برنامه ریزی شده به عنوان یک چارچوب، با چند دوره اجباری و تعدادی از گزینه های انتخاب شده است. تمام دوره ها شامل عناصر کلاس درس و آنلاین می باشند. میزان جلسات مبتنی بر کلاس درس از دوره تا دوره از چند جلسه تا جلسات هفتگی متغیر است.

  در طول تحصیلات خود، دانش و مهارت های مورد نیاز برای کار در زمینه مراقبت های بهداشتی و تحقیق جهانی، از طریق فعالیت های تدریس و یادگیری متمرکز بر دانش آموزان را در یک محیط علمی با شدت تحقیق، به دست خواهید آورد. همه معلمان نیز محققان فعال هستند.

  پس از انجام این دوره، یک مدرک کارشناسی علوم پزشکی با مدرک کارشناسی ارشد دریافت خواهید کرد

  باروری، پرناتال و بهداشت جنسی (مامایی)
  پرستاری
  کار درمانی
  فیزیوتراپی
  گفتار درمانی
  تخصص در پیری و سلامت در دسترس همه دانش آموزان است.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تحصیل در سوئد

audio تحصیل پزشکی و دندان پزشکی سوئد
دانشگاه سلطنتی سوئد (KTH)
دانشگاه لوند
دانشگاه استکهلم

دانشگاه های علوم پزشکی و دندانپزشکی سوئد

دانشگاه گوتنبرگ

موسسه کارولینسکا

دانشگاه لینشوپینگ

دانشگاه لوند

دانشگاه اومئو

دانشگاه اوربرو

دانشکده پزشکی دانشگاه اوپسالا

مدارک مورد نیاز جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد

۱. انجام آزمایشات پزشکی
2. اراپه گواهی عدم سوء پیشینه
3. پاسپورت
4. اراپه گواهی مهارت زبان سوئدی ( توسط آزمون زبان TISUS )

برای اخذ پذیرش ارسال مدارک زیر به دانشگاه الزامی است :
1. مدرک زبان انگلیسی: آیلتس 6 یا 7
2. ارائه یک موضوع تحقیقاتی
3. ازاپه یک حساب بانکی جهت اثبات پشتوانه مالی
4. آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات و ترجمه
5. کپی و اصل شناسنامه و کارت ملی
6. ارائه انگیزه نامه

هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد

هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد :
هزینه بررسی و پردازش مدارک به صورت جدا توسط دانشجو باید داده شود . این هزینه متناسب با دانشگاه دولتی یا خصوصی متفاوت است .
هزینه تحصیل پزشکی در سوئد: بین 4 تا 10 هزار دلار در سال .
هزینه تحصیل دندانپزشکی در سوئد: بین 6 تا 12 هزار دلار در سال .

هزینه تحصیل و زندگی در سوئد
جمع بندی موضوع

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. در این راستا موسسه مشاوره ای MIE همکار موسسه حقوقی ملک پورشغول به فعالیت تخصصی و حرفه ای در کلیه امور حقوق داخلی و بین المللی می باشند . موسسه مشاوره ای MIE همکار موسسه حقوقی ملک پوربا توان علمی بالا و به طور تخصصی و خاص و با دقت فراوان امور حقوقی شما را بررسی و بهترین راهکار ها را به شما ارائه می نمایند .

متقاضیان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد چنانچه مایلید در خصوص شرایط و نحوه ورود واقدام جهت اخذ اقامت دائم سوئد از طریق تحصیل و کار اطلاعات جامع تری را کسب کنید موسسه حقوقی ملک پور با کادر مجرب حقوقی در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران در خدمت شما عزیزان میباشد.

law تحصیل پزشکی و دندان پزشکی سوئد
30 پاسخ
 1. سروناز حسن زاده گفته:

  سلام
  من دارای فوق دیپلم مامائی از دانشگاه آزاد و لیسانس هنر از پیام نور هستم ولی دوست دارم در رشته پزشکی مامائی در سوئد ادامه تحصیل بدهم آیا این امکان وجود دارد و چه شرایطی نیاز است
  ممنون

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   مدرک لیسانس شما هیچ ارتباطی با مدرک فوق دیپلم شما ندارد و مدرک فوق دیپلم ایران در سوئد شناخته شده نمی باشد و باید از دیپلم اقدام نمایید که باید از سن شما،مدرک زبان،مدرک دیپلم شما اطلاعات دقیقتری موجود باشد تا بتوانیم راهنماییتان نماییم

   پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   هزینه های تحصیل پزشکی در کشور سوئد با توجه به دانشگاه متفاوت می باشد و در مجموع از 12000 یورو شروع و حتی ممکن است تا 25000 یورو هم در سال باشد

   پاسخ
 2. erfan گفته:

  با سلام
  من ديپلم و پيش رياضي فيزيك دارم والانم دانشجوي مهندس كشتي سازي هستم
  معدل ديپلم:١٥ و پيش هم ١٥
  ميشه با اين شرايط پزشكي در سوئد خوند
  و دوره زبان همونجا گذروند

  پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید شرایط شما کاملا بررسی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. maziar samiei گفته:

  سلام جناب آقاي ملك پور پرستارم قصد دارم براي ويزاي سويد براي رشته هاي گروه پزشكي اقدام كنم منتهي يه پرونده باز براي كبك از سال ٢٠١٥دارم سوال من اينه كه آيا اين شرايط سوئد براي سال ٢٠١٩ادامه داره يا خير ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. آرمان گفته:

  سلام، خسته نباشید.. ببخشید من در کالج پزشکی اوکراین مشغول تحصیل هستم میخاستم بدونم میتونم انتقالی بگیرم برا کورس اصلی به سوئد؟ دانشگاه اوپسالا.. وشرایطش چیه.. یا بعد امتحان علوم پایم میتونم برم و تطبیق واحد میدن؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 5. آروین گفته:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من میخواستم بدونم کشورهای خارجی(هر کشوری نه فقط سوئد) برای دانش آموزان مدارس تیزهوشان ابران(استعداد های درخشان) مزایا خاصی در نظر میگیرن؟(برای تحصیل دندانپزشکی)
  ممنون میشم راهنمایی کنید❤

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. این مزایا یا اعطای بورس تحصیلی به این دانش آموزان بسیار به رزومه خود متقاضی وابسته است که باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. سلیمانی گفته:

  سلام من ۳۰ سالمه و لیسانس شیمی از دانشگاه سراسری دارم.میخوام برای تحصیل دندانپزشکی در سوئد اقدام کنم.میشه راهنمایی کنید؟باتشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط سنی شما شانس اخذ ویزای تحصیل رشته دندانپزشکی از ابتدا برای کشور سوئد اندک است اما می توانید متناسب با شرایط خود برای سایر کشورها اقدام کنید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. Mari گفته:

  سلام ببخشیدمن لیسانس زیست شناسی دارم میخواستم در رشته پزشکی یا دندان ادامه تحصیل بدم ایا رشته مو تطبیق میدن یا باید از اول ادامه بدم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط سنی و مدارک شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای تحصیل در این کشور نیاز است که آزمون پزشکی را طی نمایید. شانس تطبیق برخی از واحدها برای شما وجود دارد اما این امکان نیز وجود دارد که واحد های شما را تایید نکنند. برای اخذ اطلاعات در خصوص تحصیل در کشور سوئد در رشته های پزشکی پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. برای تحصیل دندانپزشکی باید سطح زبان شما مورد بررسی قرار گیرد. این رشته به طور معمول در اکثر کشورها دارای آزمون ورودی می باشد که در صورت قبولی می توانید در این رشته ادامه تحصیل دهید. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 9. mie editor2 گفته:

  ِِِسلام من پسری ۱۸ ساله هستم و معلدم در رشته تجربی ۱۹٫۷۵ است . من ۱۵۰ میلیون هم سرمایه اولیه دارم . آیا میتوانم دریکی از دانشگاه های آزاد سوئد دندانپزشکی بخوانم؟

  پاسخ
 10. Samaneh گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من رشته پزشکی خوندم از دانشگاه علوم پزشکی کرمان الان میخوام واسه ادامه تخصص در کشور سوید اقدام کنم میخوام راهنمایی کنین که چکار کنم ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. باید مدرک تحصیلی شما معادل سازی شود. در صورت معادل سازی و پذیرش امکان تحصیل تخصص در این کشور وجود دارد. برای دریافت اطلاعات می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. حبیب گفته:

  سلام عرض خسته نباشید
  من دانشجوی ترم آخر پرستاری هستم از دانشگاه دولتی (علوم پزشکی گیلان) من قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی در سوئد را دارم می خواستم بدونم آیا برای من امکانش وجود دارد و اینکه داشتن لیسانس پرستاری می تواند مزیتی برایم باشد یا خیر ؟ سطح زبان اینگلیسی من خوب است ولی مدرک زبان ندارم و از طرفی کمی هم با زبان سوئدی آشنایی دارم، آیا میتوانم از طریق دوره زبان در سوئد اقدام کنم برای ادامه تحصیل در سوئد؟ لطفا از هزینه تحصیل پزشکی هم اطلاعاتی به من بدهید.
  با تشکر از راهنمایی های خوبتون دکتر ملک پور

  پاسخ
 12. baran گفته:

  سلام من دارم در یک رشته ای از شاخه های دندانپزشکی تحصیل میکنم
  میخوام بدونم آیا بعد از گرفتن مدرکم رو میتونم با یکی از دانشگاه های سوئد یا آلمان تطبیق بدم و از اونجا به رشته دندانپزشکی گرایش پیدا کنم یا نه؟

  پاسخ
 13. میترا گفته:

  سلام.من مدرک دکتری عمومی دندانپزشکی در ایران را گرفتم و الان خواستار ادامه تحصیل برای مقطع دکتری تخصصی در سوئد هستم.شرایط تحصیل در این مقطع و نحوه پذیرش و هزینه ها چگونه است؟؟من چه اقداماتی باید انجام بدم؟؟

  پاسخ
 14. . گفته:

  سلام و عرض ادب
  من میخوام برای رشته ی دندان پزشکی به زبان اینگلیسی یکی از دانشگاه های سوئد(که مورد تایید ایران باشن)اقدام کنم.میخواستم بدونم کوتاه ترین زمان لازم برای این منظور چقدره و ایا امکانش هست که من بتونم به ترم جاری برسم؟؟(متاسفانه من مدرک زبان اینگلیسی ندارم و باید دوره ی زبان اینگلیسی سوئد رو بگذرونم)

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5