تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز در سال 2018چگونه است؟ آیا با تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز  آشنایی دارید؟ آیا مایل به اخذ اطلاعات در زمینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز سال 2018 هستید؟ نکات تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز  چیست؟ شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز 2018 چگونه است؟ تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز  در کدام دانشگاه ها امکان پذیر است؟ مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل در انگلستان امکان پذیر است؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز  دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است با مشورت وکیل مهاجرت به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز  پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

ویدئویی از کالج بلربیز انگلستان

video تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز و مهاجرت به انگلستان کار ساده ای نیست ، با تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز در دوره های فاندیشن و Alevel شانس قبولی فرزنداان شما برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز بالاتر خواهد رفت، سطح بالای کیفیت آموزشی و امکانات جهت دانش آموزان جای نگرانی ای برای والدین نخواهد گذاشت. در حال حاضر از آنجایی که متقاضیان زیادی وجود دارند که تمایل به تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز دارند و برای آنها این مطلب از اهم موارد می باشد که بتوانند در دانشگاه های معتبر جهان که از نظر رنکینگ و سطح علمی بالا باشند تحصیل نمایند.

 

توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل پزشکی امریکا و انگلیس

audio تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز
video تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز

تحصیل در انگلستان

یکی از نکات مثبت و مهم در باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز این می باشد که با بیش از ۵۰ سال تجربه و تاریخچه غنی، دانش آموزان را چه از نظر تهیه بیانیه شخصی (انگیزه نامه)، تکنیک های مصاحبه برای ورود به دانشگاه و مشاوره در باب این امر که برای چه دانشگاهی برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی اقدام نمایند و همچنین از نظر سطح علمی و استاندارد هایی که دانشگاه های پزشکی خواستار می باشند دانشجویان را آماده می کند.

آموزش در کالج بلربیز این امکان را برای دانشجویان بن المللی به وجود می آورد که در مقایسه با دیگر متقاضیان ورود به دانشگاه یا دانشکده پزشکی برتر و در اولویت می باشند. تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز محیطی امن و شاد برای دانشجویان مهیا می سازد و بر این باور است که اگر دانشجویان بین المللی بهترین آموزش علمی را در محیطی امن و شاد دریافت نمایند بسیار رشد می کنند و به نتیجه مطلوب (ورود به بهترین و معتبرترین دانشگاه های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی) خواهند رسید.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز campus  های مختلفی دارد که با توجه به رشته تحصیلی دانش آموز در دانشگاه متفاوت می باشد. Campus های بلربیز شامل Oxford, Brighton, London, Cambridge می باشد که قابل ذکر است کالج بلربیز شعبه Brighton  مخصوص اشخاص بین ۱۳ تا حداکثر ۱۸ سال می باشد که با آموزش معلمین و اساتید کاملا حرفه ای و متخصص، دانش آموزان با اعتماد در رشته انتخابی و حرفه آتی خود پیشرفت خواهند نمود .نیمی از این اساتید این کالج دارای مدرک PhD و نیمی دیگر فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر انگلستان مانند Oxford٬ Cambridge و یا UCL هستند.

البته در نظر داشته باشید که تمامی دانش آموزانی که در نظر دارند تحصیلات دانشگاهی در تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز را ادامه دهند باید حتما دوره آموزشی A Level را در کالج بلربیز با سطح نمرات بالا به اتمام برسانند زیرا در این دوره کالج بلربیز برنامه آماده سازی کامل دانش آموزان برای ورود به دانشگاه و دانشکده های پزشکی را بر عهده دارد و از آنجایی که متقاضی برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی بسیار بالا می باشد و رقابت بسیار فشرده است تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز تمامی راهنمایی های لازم را در اختیار شما متقاضیان قرار می دهد.

اگر به دنبال راهی برای ورود به برترین دانشکده های پزشکی و دندانپزشکی انگلستان می باشید باید به این امر توجه نمایید که نمرات دروس زیست شناسی، شیمی، فیزیک  ریاضی شما در دوره A Levelباید بسیار بالا باشد.پس از اتمام دوره A Level اکثر دانشکده های پزشکی و دندانپزشکی از شما توقع بالایی برای سطح درس زیست شناسی دارند لذا کالج بلربیز به شدت تاکید دارد که درس زیست شناسی را به عنوان اصلی ترین و تخصصی ترین درس شما انتخاب نمایید.

تحصیل دندانپزشکی در انگلستان

آمار بسیار بالایی است که خاطر نشان کنیم تقریبا ۵۷ درصداز دانش آموزان بلربیز نمره A* اخذ می نمایند که اخذ نمره A* مخصوصا در دوره های آمادگی برای ورود به دانشکده های پزشکی و دندانپزشکی بسیار دشوار می باشد با این حال کالج بلربیز با اساتید کاملا حرفه ای و متخصص این امر را میسر کرده است.

اگر متقاضی دانشکده های پزشکی و دندانپزشکی می باشید و در نظر دارید از دوره Foundation که دوره ی یک ساله می باشد به دانشکده های پزشکی انگلستان راه یابید این نکته را در نظر داشته باشید که کالج بلربیز با بیش از ۸۰ دانشگاه در سرتا سر انگلستان کار می کند ولی پس از اتمام دوره Foundation برای تحصیل در دوره پزشکی فقط می توانند در Royal College  ایرلند و یا دانشگاه Buckingham ادامه تحصیل دهند ذکر این نکته ضروری می باشد که دانشکده پزشکی ایرلند بزرگ ترین مرکز دانشکده پزشکی و دندانپزشکی (RCSI) است و متقاضی پس از به اتمام رسیدن دوره Foundation در بلربیز این فرصت را دارد که در بهترین دانشکده پزشکی ایرلند و در رشته هایی مانند پزشکی، داروسازی و فیزیوتراپی ادامه تحصیل دهد.

 

به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز، شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز، نکات تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز و سایر موارد، اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز با موسسه مشاوره ای ام آی ای همکار موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از طریق کالج بلربیز شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت به انگلستان راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

11 پاسخ
 1. متینا گفته:

  سلام
  من دانشجوی دندانپزشکی روزانه ترم 5 هستم
  آیا امکانش هست که ادامه تحصیلم را در دانشگاه های خارج از کشور بگذرانم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب این امر بسیار دشوار است زیرا واحدهای شما در دانشگاه مقصد باید معادل شود .و بستگی به ان دانشگاه دارد که بپذیرد یا خیر

   پاسخ
 2. مجتبی گفته:

  سلام. خسته نباشید.
  ۲۳ سالمه. معافیت سربازی دارم و دانشجوی پرستاری بودم که البته انصراف دادم. میخوام تو Royal College اریلند برا پزشکی پذیرش بگیرم از یک موسسه مطلع شدم که بدون a level هم میشه پذیرش گرفت البته با دوره پری مدیکال یک ساله ، نمی دونم حرفشون صحت داره یا نه ؟ ایا میتونم با سالی ۱۵۰ میلیون کلا (هزینه تحصیل و غیره …) برا پزشکی دوبلین اقدام کنم.در ضمن معدل ۴ درس زیست ،شیمی، ریاض،فیزیک من تقریبا ۱۹ هستش . ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای تحصیل پزشکی باید دوره a level یا fundation را در کشور انگلیس بگذرانید مگر اینکه آزمون های مربوطه را سپری نمایید. هزینه تحصیل و زندگی در کشور انگلیس بسته به نوع دانشگاه و سبک زندگی متفاوت است. برای بررسی و اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 3. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. برای تحصیل پزشکی در کشورهای انگلیس و کانادا نیاز به گذراندن کالج های پیش پزشکی می باشد. برای ورود به پزشکی نیاز به گذراندن سایر رشته ها نیست و دروس پایه را می توانید در کالج های پیش پزشکی سپری نمایید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 4. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر ملک پور من پسری ۱۸ ساله هستم با مدرک آیلتس ۶ و دارای دیپلم تجربی با معدل ۱۷٫۲۰٫ پدر و مادر من از نظر مالی هیچ مشکلی ندارند میخواستم در مورد شرایط تحصیل در رشته پزشکی در انگلستان و کانادا بدانم و بیزحمت در مورد دوره های A level و As level و Foundation degrees توضیح بفرمایید و ممنون میشوم اگر در مورد رشته هایی که میتوان برای دوره لیسانس در کانادا انتخاب کرد تا وارد رشته پزشکی شد و امتحان ورودی آن نیز توضیح بفرمایید باتشکر.

  پاسخ
 5. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای اخذ بورسیه باید رزومه بسیار عالی ارائه نمایید. مدرک زبان شما نیز مورد نظر می باشد. در حالت کلی با شرایط شما امکان تحصیل پزشکی در کشورهای مختلف همچون مجارستان، انگلستان و … وجود دارد. برای دریافت اطلاعات جزئی تر در این زمینه می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  سلام روز بخیر و خسته نباشید من طناز هستم ۱۸ساله با معدل دیپلم۱۸٫۶۵ معدل سال سوم۱۸٫۹۷ومعدل پیش ۱۸٫۲۳به تازگی برای مدرک آیلتس اقدام کردم آیا بااین شرایط تحصیلی کشوری هست که من رو برای تحصیل در زیرگروه پزشکی یادارو و یا دندون پزشکی ویا علوم ازمایشگاهی بورسیه بکنه؟ضمنا مدارک تحصیلی من از مدارس استعداد های درخشان هست

  پاسخ
 7. مهسا خليلي گفته:

  سلام خسته نباشید لطفا به سوالم پاسخ بدید من ١٩ سالمه به دلایلی خانوادگی خاصی که مورد قبول هم نیست شرایط درس خوندن رو نداشتم ..نمره دیپلم (تجربی )پایینی دارم (١٣.٧٨) میخواستم بدونم شانس اینکه بتونم توی کالج ثبت نام کنم و دنداپزشکی بخونم وجود داره یا با توجه به نمره پایینی که دارم اصلا نمیشه برم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 8. Faeze گفته:

  سلام آیا این تنها راه برای ورود به دانشگاه های انگلیس برای دندانپزشکی است منظورم اینه که حتما باید یه دوره در کالج دید نمیشه با داشتن مدرک آیلس یا تافل وارد دانشگاه های دندانپزشکی شد؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.