تحصیل پزشکی مکزیک و بررسی شرایط آن

 تحصیل پزشکی مکزیک ، شرایط پذیرش رشته پزشکی در دانشگاه های مکزیک و اقامت تحصیلی و کاری از طریق تحصیل پزشکی مکزیک این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفته است. آیا از شرایط تحصیل پزشکی مکزیک اطلاع دارید؟ چگونه می توان پذیرش دانشگاه های پزشکی مکزیک را اخذ کرد؟ آیا دانشگاه های پزشکی مکزیک را می شناسید؟ هزینه های تحصیل پزشکی مکزیک چگونه است؟ مکزیک با زبان رسمی اسپانیایی و جمعیت بیش از 120 میلیون نفر بزرگ‌ ترین کشور اسپانیایی‌ زبان جهان است. یک‌ سوم از کل اسپانیایی ‌زبان‌ های جهان در مکزیک زندگی می‌کنند. با مطالعه این مقاله می توانید درباره شرایط تحصیل پزشکی مکزیک و مدارک و موارد لازم برای اخذ ویزای تحصیلی مکزیک اطلاعات لازم را کسب نمایید. در صورتی که پس از مطالعه این مقاله نیاز به دانستن اطلاعات بیشتری در این زمینه دارید می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل فرمایید و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

تحصیل پزشکی مکزیک تحصیل پزشکی مکزیک

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل پزشکی مکزیک و شرایط عمومی

مکزیک ، کشوری در جنوب آمریکای شمالی و سومین کشور بزرگ آمریکای لاتین پس از برزیل و آرژانتین است. علیرغم چالش هایی که به عنوان یک کشور در حال توسعه با آن روبرو است، مکزیک یکی از نیروهای اصلی اقتصادی و سیاسی در آمریکای لاتین است. این کشور دارای یک پایگاه صنعتی پویا ، منابع معدنی گسترده و یک بخش خدمات گسترده در جهان است. تحصیل پزشکی مکزیک، مدت 4 سال به علاوه 2 سال کارآموزی و آموزش عملی “خدمات اجتماعی” به طول می انجامد و به هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی آموزش دانشجویان انجام خواهد شد. دانشجویان در دو سال اول تحصیل در کلاس ها به زبان انگلیسی شرکت می کنند. برنامه درسی اسپانیایی به طور تدریجی در دوره های دانشجویی ادغام می شود. به عنوان مثال ، یادگیری مبتنی بر مسئله به زبان انگلیسی است و کلاسهای بالینی به زبان اسپانیایی است.
شما می توانید در طول تحصیل پزشکی مکزیک، تمام دانش بنیادی را جهت گذر از آزمون USMLE بدست آورید. دانشجویان در صورتی که بخواهند تحصیلات خود را در رشته جراحی تکمیل کنند، نیاز است که 4 سال دیگر نیز درس بخوانند. در صورت تمایل 2 سال دیگر برای به دست آوردن فوق تخصص می توانند به ادامه تحصیل بپردازند. هر تخصص در مکزیک دارای یک کالج معتبر است. برای ورود به دانشگاه های پزشکی در مکزیک ابتدا لازم است کالج مورد نظر خود انتخاب کنید و دوره های Premed خود را شروع کرده و سپس برای آزمون MCAT آماده شوید.

شرایط عمومی مکزیک تحصیل پزشکی مکزیک

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در خارج از کشور

video تحصیل پزشکی مکزیک

فایل صوتی موسسه ملک پور درباب تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در خارج از کشور

audio تحصیل پزشکی مکزیک

تحصیل پزشکی مکزیک و شرایط ورود به رشته پزشکی

برای درخواست تحصیل پزشکی مکزیک، ابتدا باید مستقیماً از طریق بخش پذیرش وارد دانشگاه شوید. شرایط ورود به دانشگاه های پزشکی در مکزیک با یکدیگر متفاوت است. ممکن است از شما خواسته شود که بسته به شرایط شما یک امتحان ورودی و یا آزمون مهارت زبان را بگذرانید. دانش آموزان پس از طی دوره های Premed در کالج های مکزیک می بایست در آزمون های MCAT یا GPA نیز شرکت نمایند. البته لازم به ذکر است که نمرات MCAT یا GPA تنها فاکتورهای تعیین کننده نیستند. عموما دانشگاه های پزشکی در روند پذیرش در رشته پزشکی یک رویکرد جامع را در نظر می گیرند تا متقاضی را به بهترین شکل بررسی نمایند.
دانشگاه های پزشکی معمولا در ابتدا نمایه و شرایط کلی فرد را بررسی می نمایند. روند پذیرش در دانشگاه ها در طول سال در جریان است. به این معنی که دوره ها را بررسی کرده و دانشجویان را در طول سال ثبت نام می کنند. دانشکده های پزشکی در مکزیک به دانشجویان این فرصت را می دهند که دو بار در سال، در ژانویه یا ژوئیه شروع به تحصیل کنند. لازم است بدانید که کمیته پذیرش در هر دانشگاه این حق را دارد که از متقاضی اطلاعات اضافی درخواست کند و از پذیرش در هر مرحله از روند خودداری کند.

تحصیل پزشکی مکزیک و دانشگاه های پزشکی

به منظور تحصیل پزشکی در مکزیک، شناخت دانشگاه های پزشکی این کشور ضروری به نظر می رسد. معروف ترین دانشگاه های پزشکی در مکزیک به شرح زیر است:

 • دانشکده پزشکی UAG

  یکی از باسابقه ترین و قدیمی ترین دانشگاه های مکزیک با بیش از 84 سال قدمت است. بیش از 130 هزار فارغ التحصیل را آموزش داده است که 17 هزار نفر از آنها پزشکان خارجی هستند و در بسیاری از نقاط جهان حرفه خود را با موفقیت تمرین می کنند.

 • بخش علوم بهداشت از دانشگاه کینتانا رو (DCS-UQROO)

  یک بخش دانشگاهی در چتومال مکزیک است که مشاغل پزشکی، پرستاری و داروسازی را در خود جای داده است. این تنها بخش دانشگاهی است که به طور هم زمان سه دوره کارشناسی را در مطالعه علوم بهداشتی در منطقه جنوب شرقی مکزیک ادغام می کند. به دلیل نزدیکی جغرافیایی با سایر کشورها، جمعیت دانشجویی قابل توجهی از بلیز، آمریکای جنوبی و مرکزی دارد.

 • دانشگاه پان امریکن مکزیک (UP)-

  یک دانشگاه خصوصی کاتولیک است که در مکزیکو سیتی با مدارس تجاری و اقتصادی، مهندسی، علوم انسانی، حقوق و علوم بهداشتی مستقر است. دانشکده پزشکی وابسته به تعدادی از بیمارستان های اصلی در مکزیکوسیتی، از جمله بیمارستان Dalinde است، که دانش آموزان به طور معمول در بخش طب داخلی کارآموزی می کنند. این دوره درسی به زبان اسپانیایی انجام می شود.

 • دانشگاه علوم پزشکی نیومکزیکو UNM

  در مرکز شهر ریو رانچو به طور مداوم در بین مدارس برتر تحصیلات تکمیلی ایالات متحده قرار دارد. متخصصان، مراقبت های بهداشتی آموزش های ارزشمندی را از همه برنامه ها اعم از پزشکی روستایی، و مراقبت های اولیه کسب می کنند .دانشکده پزشکی UNM فارغ التحصیلان را در زمینه هایی مانند پزشکی اورژانس ، بهداشت دندان پزشکی ، کاردرمانی ، علوم رادیولوژی و داروهای روستایی آموزش می دهد.

معرفی دانشگاه های مکزیک

تحصیل پزشکی مکزیک و مدارک لازم برای پذیرش

مدارکی که جهت پذیرش تحصیل پزشکی مکزیک مورد نیاز است به طور کامل در این بخش توضیح داده شده است. هنگام ارائه درخواست به دانشکده پزشکی دو مرحله مستندات وجود دارد:

 • مرحله اول

  • انجام ثبت نام آنلاین پورتال دانشکده مورد نظر
  • پرداخت هزینه اولیه ثبت نام
  • کپی شناسنامه
  • نمرات MCAT، آزمون باید طی سه سال گذشته گرفته شده باشد.
  • 2 تا 10 صفحه زندگی نامه نوشتاری
  • یک توصیه نامه مرکب از کمیته پزشکی قانونی و یا 2 نامه از اساتید علوم کالج شما (خطاب به کمیته پذیرش)
  • یک عکس با اندازه کامل گذرنامه، با زمینه سفید
  • اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی از دبیرستان، فعالیت های فوق برنامه و جوایز
  • پیشینه دانشجویی

 • مرحله دوم

  این مرحله فقط برای کسانی که به مصاحبه دعوت شده اند اعمال می شود و شامل موارد زیر است:
  • اصل شناسنامه
  • متن رسمی دبیرستان
  • کپی دیپلم دبیرستان
  • نسخه رسمی کالج (از هر موسسه ای که حضور داشته باشد)
  • نمرات رسمی MCAT، آزمون باید طی سه سال گذشته گرفته شده باشد

یک مشاور پذیرش برای قانونی کردن اسناد و مدارک برای شهروندان کشورهایی غیر از ایالات متحده و پورتوریکو دانشجویان را راهنمایی می کند. کمیته پذیرش این حق را دارد که از متقاضی اطلاعات اضافی درخواست کند و از پذیرش در هر مرحله از روند خودداری کند.

capsule 1079838 1920 تحصیل پزشکی مکزیک

اعزام دانشجو به مکزیک

تحصیل پزشکی مکزیک و هزینه های تحصیل

شهریه دانشگاه های مکزیک بسته به دوره شما و موسسه ای که انتخاب می کنید متفاوت است. دانشگاه های دولتی در مکزیک می توانند 378 دلار تا 818 دلار در سال هزینه داشته باشند، در حالی که موسسات خصوصی هزینه های قابل توجهی بیشتر از 16.000 دلار در سال دارند .شهریه سالانه بین ترم پاییز و بهار تقسیم می شود. هزینه دانشجویان سال اول و دوم برای فعالیت های دانشجویی در هر ترم 150 دلار است و سالانه 500 دلار نیز بابت بیمه درمانی هزینه می شوند که باید در ابتدای کلاس ها به طور کامل پرداخت شود. شهریه تحصیل پزشکی مکزیک برای دانشجویان در سال های تحصیلی نیز تفاوت دارد. از جدول زیر می توانید اطلاعات کاملی را بدست آورید:

سال های علوم پایه

سال اول سال دوم
شهریه 27.300 دلار 27.300 دلار

علوم بالینی سال 3

عنوان سال 3 کارآموزی بالینی اجباری در میکزیکو سیتی سال 3 کارآموزی بالینی اجباری در پورتوریکو سال 3 کارآموزی بالینی اجباری در پورتوریکو دانشگاه(PHSU) سال 3 کارآموزی بالینی اجباری در ایالات متحده
شهریه 33.400 دلار 33.400 دلار 49.400دلار 54.700 دلار

علوم بالینی سال 4

عنوان سال 4 کارآموزی بالینی انتخابی در مکزیکو سیتی سال 4 کارآموزی بالینی در پورتوریکو سال 4 کارآموزی بالینی انتخابی در در پورتوریکو دانشگاه(PHSU) سال 4 کارآموزی بالینی انتخابی در ایالات متحده
شهریه 33.400 دلار 33.400 دلار 49.400 دلار 57.400 دلار

دانشجو می تواند طی دوره تحصیل درخواست وام خود را ارسال کند. برای هرگونه وام جدید یا تعدیل در وام های موجود، باید کلیه اسناد و مدارک کمک های مالی لازم را تکمیل کرده و یک ماه قبل از پایان ترم که در آن ثبت نام کرده اید، به دفتر کمک های مالی اطلاع دهید تا بررسی لازم انجام پذیرد.

تحصیل پزشکی مکزیک و هزینه های زندگی

اگر شما هم یکی از افراد علاقه مند به تحصیل پزشکی مکزیک هستید، لازم است از هزینه های زندگی در این کشور نیز اطلاعات کافی را بدست آورید. هزینه های زندگی در مکزیک نسبتاً کم است. هزینه واقعی زندگی در هر سال دانشجو ممکن است با انتخاب های فردی مربوط به مکان یا شیوه زندگی متفاوت باشد. هزینه های زندگی دانشجویان پزشکی مکزیک شامل کتاب و لوازم ،اتاق و تخت، حق الزحمه وام، حمل و نقل، بیمه، هزینه های شخصی شامل لباس ، لباسشویی ، آرایش مو ، لوازم بهداشتی ، سرگرمی مناسب و غیره می باشد.
مسکن در شهرهای بزرگ مکزیک می تواند بین 150 تا 200 دلار در ماه باشد. حمل و نقل در مکزیک بسیار مقرون به صرفه است، هزینه حمل و نقل با مترو در روز 3 دلار است که به طور نامحدود در روز می توانید استفاده کنید و اتوبوس هایی که در هر بار استفاده فقط 2 دلار هزینه دارند. تمام هزینه ها، از جمله مسکن، حمل و نقل، غذا و نوشیدنی، با کمترین قیمت ها حداقل 400 دلار آمریکا و به صورت استاندارد 500 دلار خواهد بود. اگر قصد مسافرت، خرید و غذا خوردن با کیفیت بهتر را دارید، باید بودجه بیشتری در نظر بگیرید. هنگام محاسبه هزینه های کل خود ، باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که دانشجویان بین المللی واجد شرایط دریافت کار با حقوق در مکزیک نیستند.

دوره علوم پایه

عنوان سال اول سال دوم
کتاب و لوازم 750  دلار   750  دلار
اتاق و تخته 16000  دلار  16000  دلار
مخارج شخصی 7500  دلار 7500  دلار
هزینه وام 2000  دلار  2000  دلار
حمل و نقل 6000  دلار 6000  دلار
جمع 60350  دلار 60350  دلار

علوم بالینی سال 3

عنوان سال 3 کارآموزی بالینی اجباری در میکزیکو سیتی سال 3 کارآموزی بالینی اجباری در پورتوریکو سال 3 کارآموزی بالینی اجباری در پورتوریکو دانشگاه(PHSU) سال 3 کارآموزی بالینی اجباری در ایالات متحده
شهریه 33400  دلار  33400  دلار 49400  دلار 57400  دلار
هزینه 800  دلار 0  دلار 0  دلار 0
کتاب و لوازم   750  دلار  750  دلار 750  دلار 750  دلار
اتاق و تخته 16000  دلار  19000  دلار  19000  دلار 19000  دلار
مخارج شخصی   7500  دلار 7500  دلار 7500  دلار 7500 دلار
هزینه وام 2000  دلار  2000  دلار 2000  دلار   2000  دلار
حمل و نقل 6000  دلار 6000  دلار 6000  دلار 6000  دلار
بیمه سوء استفاده 800  دلار 800  دلار 800  دلار 800  دلار
جمع 67250  دلار 69450  دلار 85450  دلار 93450  دلار

علوم بالینی سال 4

عنوان سال 4 کارآموزی بالینی انتخابی در مکزیکو سیتی سال 4 کارآموزی بالینی در پورتوریکو سال 4 کارآموزی بالینی انتخابی در در پورتوریکو دانشگاه(PHSU) سال 4 کارآموزی بالینی انتخابی در ایالات متحده
شهریه 33400  دلار  33400  دلار 49400  دلار 57400  دلار
هزینه 800  دلار 0  دلار 0  دلار 0 دلار
کتاب و لوازم  750  دلار 750  دلار 750  دلار 750  دلار
اتاق و تخته 16000  دلار 19000  دلار   19000  دلار  19000  دلار
مخارج شخصی   7500  دلار 7500  دلار 7500  دلار  7500  دلار
هزینه وام 2000  دلار 2000  دلار  2000  دلار 2000  دلار
حمل و نقل 6000  دلار 6000  دلار  6000  دلار 6000  دلار
بیمه  800  دلار 800  دلار 800  دلار  800  دلار
فرآیند درجه 2000  دلار 2000  دلار 2000  دلار 2000  دلار
جمع 69250  دلار  71450  دلار 87450  دلار  95450  دلار

هزینه تحصیل و زندگی در مکزیک

تحصیل پزشکی مکزیک رشته های علوم پزشکی

تحصیل پزشکی در مکزیک سایر شاخه های این رشته مانند داروسازی، دندان پزشکی و پرستاری نیز امکان پذیر است که در ادامه به شرایط تحصیل در هر کدام از این رشته ها خواهیم پرداخت:

 • داروسازی

  تحصیل داروسازی شامل دوره یک آموزش عالی علمی، فنی و بهداشتی است که داروسازان را به عنوان متخصصان بهداشت تربیت می کند که دانش عمیقی از فرآیندهای جسمی، شیمیایی و بیولوژیکی در مورد نتایج درمانی دارند. طول دوره داروسازی 8 ترم است. متقاضیان تحصیل کارشناسی در رشته داروسازی در مکزیک باید دوره دبیرستان را در کشور مبدا تکمیل کرده و دانش پایه در زیست شناسی، شیمی، فیزیک، انگلیسی و محاسبات را کسب کرده باشند. برای داروسازان در زمینه های مختلف از جمله ادارات دولتی، مراقبت در مطب داروسازی، داروخانه بیمارستان، صنعت و توزیع، تجزیه و تحلیل سلامت و بهداشت عمومی، داروهای حرفه ای امکان اشتغال به کار وجود دارد.

 • دندانپزشکی

  طول دوره دندان پزشکی در مکزیک 10 ترم است و روند پذیرش در رشته تحصیلی دندانپزشکی در این کشور به قرار زیر است:
  1. ثبت نام در پورتال پذیرش
  2. پاسخ به تست روان سنجی آنلاین
  3. نتیجه شرکت در آزمون دانشگاهی را ارائه دهید
  4. فرایند ثبت نام در دانشگاه را انجام دهید
  اگر پذیرفته شوید می توانید با پرداخت هزینه، ثبت نام خود را به دانشگاه انجام دهید

 • پرستاری

  دوره آموزشی رشته پرستاری در مکزیک در سه مرحله برگزار می شود: دوره مقدماتی به نام “اصول مراقبت از پرستاری” در ترم های اول و دوم، دومین دوره با عنوان “نقش مراقبت در چرخه زندگی انسان” که در ترم های سوم، چهارم، پنجم و ششم برگزار می شود و سپس دوره حرفه ای “مراقبت های بهداشت جمعی” در ترم های هفتم و هشتم

تحصیل پزشکی مکزیک و دریافت ویزا

به طور کلی در خصوص ویزای تحصیلی در مکزیک می توان گفت که برای طی دوره های تحصیلی کمتر از شش ماه شما حتی به عنوان یک توریست هم می توانید ثبت نام در دوره های مد نظر خود را انجام دهید. اگر قصد دارید بیش از شش ماه در مکزیک تحصیل کنید، باید از طریق سفارت مکزیک یا کنسولگری در کشور خود به طور جداگانه برای ویزای دانشجویی اقدام کنید. برای انجام این کار، لازم است که به طور رسمی در یک دوره تحصیلی در یکی از دانشگاه های مکزیک پذیرفته شوید. در این مقاله چگونگی و روند پذیرش در دانشگاه های پزشکی در مکزیک تشریح گردید. بنابراین شما با داشتن پذیرش از یکی از کالج های کشور مکزیک می توانید جهت اخذ ویزای تحصیل پزشکی مکزیک اقدام نمایید.

برای اخذ ویزای دانشجویی مکزیک، مدارک زیر را می بایست ارائه نمایید:

 • گذرنامه معتبر

  اعتبار بیش از شش ماه از زمان اقامت در مکزیک

 • فرم پذیرش در دانشگاه های مکزیک
 • اثبات تمکن مالی

  300 دلار در هر ماه اقامت

 • اثبات قصد بازگشت به کشور مبدا پس از اتمام دوره تحصیل

هزینه ویزای تحصیلی متفاوت است، اما به طور معمول بین 18 تا 30 دلار آمریکا متغیر است. ویزای دانشجویی فقط 30 روز در مکزیک معتبر خواهد بود که در طی این مدت شما باید برای ثبت نام اجازه اقامت توسط ثبت ملی شهروندان خارجی اقدام کنید. این مجوز تا یک سال معتبر خواهد بود و امکان ورود چندین بار به کشور را می دهد. اگر قصد دارید در مکزیک به عنوان توریست یا ویزای توریستی تحصیل کنید، واجد شرایط کارآموزی نخواهید بود.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

تحصیل پزشکی مکزیک و کار پس از تحصیل

مکزیک دارای یک اقتصاد در حال توسعه است که به شدت به اقتصاد آمریکا وابسته است. اقتصاد مکزیک یکی از تأثیرگذارترین اقتصاد ها در آمریکای لاتین است و از دهه 1970 به سرعت رشد کرده است. در تحصیل پزشکی مکزیک برنامه درسی اسپانیایی به مرور در دوره های دانشجویی ادغام می شود. به عنوان مثال، یادگیری مبتنی بر مسئله به زبان انگلیسی است و کلاس های بالینی به زبان اسپانیایی است. دانشجویان پزشکی در مکزیک پس از گذراندن چهار ترم اول، می توانند طی دو سال در آمریکا درس بخوانند. همچنین دانشجویان می توانند یک سال را در مکزیک و یک سال در آمریکا جهت گذراندن دوره کارورزی خود بگذرانند تا مدرک خود را دریافت نمایند. این موارد تاثیر قابل توجهی در اشتغال پس از تحصیل دانشجویان خواهد داشت. به علاوه دانشگاه های مکزیک در طول دوران تحصیل دانشجویان را جهت قبولی در آزمون USMLE آماده می کنند.
علاوه بر موارد مذکور یکی از مهمترین شاخص های امکان کار پس از تحصیل پزشکی مکزیک بررسی نمودار نرخ بیکاری است. برای این شاخص، انستیتوی ملی آمار و جغرافیا مکزیک داده هایی را برای مکزیک از 2005 تا 2019 فراهم نموده است که در شکل زیر مشاهده می کنید.:

نرخ بیکاری مکزیک تحصیل پزشکی مکزیک

  دانشکده های پزشکی در مکزیک به منظور اشتغال پس از تحصیل دانشجویان در طول مدت تحصیل خدماتی از جمله موارد زیر را ارائه می دهند:
• کارگاه های توسعه شغلی
• مشاوره شغلی یک به یک
• دوره های مربیگری
• فرآیندهای تبلیغاتی
• استخدام در دانشکده

اقامت از طریق کار در مکزیک
تحصیل پزشکی مکزیک و سخن پایانی

تحصیل پزشکی مکزیک، شرایط اخذ پذیرش و هم چنین اقامت تحصیلی از طریق تحصیل پزشکی مکزیک در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. به دلیل نزدیکی کشور مکزیک به کشور امریکا و هزینه های پایین زندگی ممکن است افراد زیادی این کشور را جهت تحصیل پزشکی انتخاب نمایند. به علاوه علاقه مندان تحصیل پزشکی مکزیک برای درخواست پذیرش، نیازی به لیسانس نخواهند داشت و نمره اخیر MCAT حداقل در طول سه سال گذشته، لازم است. برای ورود به دانشگاه، دانش مقدماتی مربوط به زبان اسپانیایی، علوم، ریاضیات، فیزیک و انگلیسی مورد نیاز است. در دانشکده های پزشکی انگلیسی زبان مکزیک تمام تست ها، جزوات، برنامه درسی و کتاب های درسی در دانشکده پزشکی در مکزیک به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی موجود است که دانشجویان خارجی می توانند از هر دو منبع برای یادگیری و مطالعه استفاده نمایند. این یکی از مزایای بسیار مهم برای رفتن به دانشکده پزشکی در مکزیک است. این امر نه تنها به تجزیه و تحلیل مشکلات بیماران کمک می کند به علاوه در صورتی که بخواهید در مناطق دیگری در کشور آمریکا نیز به کار پزشکی مشغول شوید از جمله نیویورک، آریزونا ، کالیفرنیا ، فلوریدا، تگزاس قبولی در آزمون USMLE و کار در مراکز پزشکی این مناطق برای شما کار سختی نخواهد بود. مشاوران و کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پور، به صورت تخصصی و رایگان پاسخگوی سوالات شما در زمینه تحصیل پزشکی مکزیک و سایر کشورها خواهند بود. همچنین شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را نیز با ما در میان بگذارید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان پاسخ گوی شما باشند.