در این مقاله کوتاه سعی بر این است که توضیحی جامع و کامل و کاربردی و خبری خوش برای عزیزانی که علاقمند به تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی هستند

ولی بدلایل مختلف از قبیل سختی کنکور های ورودی رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی به دانشگاه ها و هزینه های بسیار بالای آنها و شرایط سخت دیگر از قبیل شرط معدل و داشتن نمره آیلتس بالا و موانع دیگر از این دسته متاسفانه به مقصود خود دست نیافته اند بدهیم ، امید است همانگونه که همیشه در موسسه حقوقی ملک پور مفتخر به کمک به تعداد زیادی از عزیزان بوده ایم در پایان بتوانیم در جهت تغییر مسیر زندگی شما و رساندن شما به آرزوی دیرین خود کمکی کنیم .

 

در اینجا قصد ما (موسسه حقوقی ملک پور) بر این است که یکی از قدرتمندترین کشورها با دانشگاههایی با سطوح بالا در حد استانداردهای جهانی با مدرک مورد قبول در تمام دنیا را به شما معرفی کنیم که فرصتی طلایی در اختیار ما قرار داده و خوشبختانه برای مدت محدودی فارق از شرایط سخت و کنکور و مدرک زبان و معدل بالا و شهریه های بالا اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی و دندان پزشکی و داروسازی، به سه زبان دلخواه انگلیسی و فرانسه و روسی، در بهترین دانشگاههای خود نموده و نکته حائز اهمیت آن اینست که این دانشگاهها مورد تایید وزارت علوم ایران نیز میباشند و دیگر لازم نیست عزیزان دغدغه موفق نشدن در ورود به تحصیل در رشته پزشکی در آلمان و امریکا و انگلستان و تحصیل در رشته دندانپزشکی در آمریکا و آلمان و انگلستان و تحصیل در رشته داروسازی در انگلستان و آلمان و آمریکا را داشته باشند .

روسیه کشوری پهناور و پیشرفته اکنون به سرزمینی برای تحقق آرزوهای دست نیافتنی، بدون موانع سخت و نفس گیر و نا امیدکننده  برای شما شده است و فقط کافیست که بخواهید تا به کمک وکلا و مشاوران زبده ما در موسسه حقوقی ملک پور، آنرا بدست آورید. از مزایای دیگر تحصیل در روسیه آنست که کل فرآیند اخذ پذیرش و ویزا کمتر از چهار ماه انجام میپذیرد و این در مقایسه با کشورهای دیگر و ویزای تحصیلی کانادا و ویزای تحصیلی آمریکا و ویزای تحصیلی استرالیا و کشورهایی از این دسته که تحصیل در دانشگاههای آن به زبان انگلیسی است ، سریعتر انجام میپذیرد و همچنین شما متحمل هزینه های کمتری از حق الوکاله میشوید.

 

همانطور که مستحضر هستید از ایده آل ترین و بهترین گزینه ها برای تحصیل در رشتۀ پزشکی ، تحصیل پزشکی در انگلستان و تحصیل پزشکی در آلمان و تحصیل پزشکی در امریکا و تحصیل پزشکی در کانادا و تحصیل پزشکی در استرالیا و تحصیل پزشکی در هند میباشند، ولی عملآ با وجود محدودیت ها و شرایط سخت از قبیل دانستن زبان آن کشور و شرط سنی و گذراندن آزمون ورودی  و هزینه های بسیار بالای آن در سال، برای دانشجویان خارجی که قصد تحصیل در رشته های پزشکی در این کشورها را دارند کار را خیلی سخت و درصده خیلی کمی از نخبگان میتوانند در آن موفق گردند و حتی تحصیل رشته پزشکی در ایران هم بدون داشتن این شرایط ممکن نیست. در اینجاست که کشور روسیه تبدیل به یک فرصت طلایی برای علاقمندان رشته پزشکی که موفق به تحصیل در رشته پزشکی نشده اند میشود .

 

در مقایسه با تحصیل در رشته پزشکی در انگلستان و تحصیل رشته پزشکی در امریکا ، برای تحصیل در انگلستان باید قبل از وارد شدن به رشته پزشکی باید حدود دویست میلیون تومن برای گذراندن دوره های مقدماتی کالج  قبل از پزشکی صرف کنید، و همینطور باید مدرک زبان آیلتس را هم ارائه نمایید و آزمون ورودی رشته پزشکی را هم با موفقیت بگذرانید و در آخر هم هزینه های زندگی برای مدت یکسال و تمام شهریه دانشگاه را هم در حساب خود بمدت چند ماه جهت اخذ روادید انگلستان داشته باشید که مبلغ قابل توجهی است. در صورتیکه در روسیه ما در موسسه حقوقی ملک پور میتوانیم بدون مدرک زبان و آزمون ورودی و هزینه های گزاف، پذیرش شما را در رشته های پزشکی در بهترین دانشگاههای روسیه اخذ کنیم.

 

جهت تحصیل رشته پزشکی در روسیه ابتدا میتوانید جهت گذراندن دوره های آموزش زبان وارد کشور روسیه شوید و سپس در رشته هایی چون پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی مشغول به تحصیل شوید.

 

در ذیل شرایط بسیار سهل و هزینه های بسیار پایین تحصیل در رشته پزشکی در روسیه و تحصیل در رشته داروسازی در روسیه و تحصیل در رشته دندانپزشکی در روسیه را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم .

 

.هزینه های بسیار پایین تحصیل در روسیه

.امکان استفاده از امکانات فوق العاده خوابگاهی نیمه رایگان

.سریع بودن فرآیند اخذ پذیرش و ویزا

.نداشتن آزمون ورودی

.نداشتن نیاز به مدرک زبان

.تحصیل به زبان انگلیسی

.دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم ایران

.مدارک مورد قبول در سراسر دنیا

.نداشتن نیاز به حساب بانکی قابل توجه برای صدور روادید

.نداشتن شرط سنی

 

لیست دانشگاههای معتبر روسیه در زمینه پزشکی :

 

اعتبار این دانشگاهها بصورت مشروط میباشد.

 

Moscow  I.M.Sechenov  Medical  Institute   آکادمی پزشکی مسکو- سچینوا (دانشگاه شماره یک مسکو)

 

Moscow Medical Stomatology Institute N.A Semashko   انستیتو دندانپزشکی مسکو

 

Sp Pavlov Medical State University   دانشگاه پزشکی سن پترزبورگ (پاولوف)

 

St.Peterburg State Medical Academy   آکادمی تخصصی پزشکی سن پترزبورگ

 

The S.N. Fyodorov Eye Microsurgery State Institution   مرکز چشم پزشکی فیدروف

 

در شرایط کنونی اکثر افراد دنبال بهترین راه برای موفقیت و زندگی راحت و خوشبختی از طریق تحصیل در بهترین دانشگاههای جهان هستند و طبعآ هر کس متناسب با سطح توانایی ها و سوابق تحصیلی خود میتواند در دانشگاه ها و رشته های مرتبط مشغول به تحصیل گردد. و قطعآ اگر با وکلا و حقوقدانان این امر در موسسه حقوقی ملک پور مشورت کنید به نتایج و گزینه های خیلی بهتری که ممکن است هیچکس آنرا نداند و حتی در گوگل هم یافت نشود دست یابید، ازاین رو به شما پیشنهاد میکنیم با ارائه رزومه خود به همکاران ما در موسسه حقوقی ملک پور شانس این را به خودتان بدهید :(شاید راه بهتر و گزینه های بهتر از چیزیکه در ذهنتان داشتید برایتان وجود داشته باشد! )

 

موسسه حقوقی ملک پور، با همکاری اعضای یک تیم مجرّب متشکل از وکیل مهاجرت به روسیه ، کارشناسان امور مهاجرت تحصیلی روسیه و متخصصین بخش های اعزام دانشجو به روسیه آمادۀ ارائۀ مشاوره تلفنی رایگان و ارزیابی پروندۀ شما در جلسۀ حضوری میباشند.

 

جهت انجام اقدامات اولیه برای اخذ پذیرش پزشکی از دانشگاه های روسیه نیاز است پس از اخذ مشاوره حضوری اقدام به عقد قرارداد فرمایید .مدارک مورد نیاز مثل پاسپورت و کارت شناسایی و رزومه کامل را جهت سرعت بخشیدن به امورتان حتمآ بهمراه داشته باشید .

Rating: 5
72 پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   باسلام. تحصیل در روسیه علاوه بر مواردی که فرمودید بستگی به سن، گپ تحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما مشاوره تخصصی داشته باشید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. می بایست در دانشگاه های خصوصی تحصیل نمایید. البته اعتبار مدارک این دانشگاه ها نیاز به بررسی دقیق خواهد داشت. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 1. نازنین گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۰سالمه و در حال حاضر کارشناسی اتاق عمل میخونم.ولی به این رشته علاقه ندارم و میخوام انصراف بدم و پزشکی بخونم.ایا امکانش هس ک برای پزشکی روسیه اقدام کنم؟

  پاسخ
 2. آسیه ربی زاده گفته:

  با سلام من معدل 19.36 رو از رشته تجربی دارم می خواشتم بینم برای اخذ بورسیه تو رشته پزشکی از دانشگاه سچینوا باید چه شرایطی داشته باشم؟

  پاسخ
 3. محمد گفته:

  سلام معدل من کمه معدل دیپلمم ۱۲/۱۶ولی معدل کتبی من ۸/۵۰امکان تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی امکان پذیر است

  پاسخ
 4. مهدی گفته:

  با سلام و خسته نباشید یه سوال دارم این که من معدل دیپلم تجربیم 15/78 هست ولی یه جایی نوشته بود حداقل معدل دیپلم 16 باشه ینی با این اوصاف دیگه منو ثبت نام نمییکنند یا راه دیگه ای داره؟ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
 5. مهدی گفته:

  با سلام و خسته نباشید یه سوال اینکه وقتی نوشته معدل دیپلم حداقل 16باشه یعنی برای من که معدل دیپلم تجربیم 15/87 هستش هیچگونه راهی برای ثبت نامش نیس؟؟؟؟ینی چون 13 در صد از 16 کمه امکان پذیر نیس؟؟؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. فرزین گفته:

  سلام.بنده کازشناسی معماری خوندم و معدلم 17 هست.رشته تجربی هم بودم. ولی معدل دیپلمم کم تر از 16 هست.میخوام بدونم که امکان تحصیل در رشته دندانپزشکی رو در خارج از کشور دارم یا خیر.و اینکه برای یرگشت به ابران بعد از چند ترم و ادامه تحصیل این معدل مشکل ساز نیست؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   بله میتوانید اقدام کنید اما نیاز به اطلاعات بیشتری از شما داریم تا بتوانیم کامل شما را راهنمایی نماییم

   پاسخ
 7. امیر گفته:

  سلام من دانشجوی دندانپزشکی تهران هستم میخواستم بدونم منی که معدل دیپلمم۱۱ و پیش ۱۷ هست میتونم کدوم کشور ها رو برای تخصص انتخاب کنم بدون شرط معدل

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. Payam گفته:

  باسلام
  برای تحصیل در رشته پزشکی به زبان روسی (درصورتی که از قبل به زبان روسی مسلط باشم) نیازی به داشتن مدرک یا قبولی در آزمونی هست؟ و از نظر هزینه ها و شهریه ی دانشگاه تفاوتی با زبان انگلیسی دارد یا خیر؟
  باتشکر

  پاسخ
 9. عاطفه گفته:

  سلام.من خانم ٢٥ساله ،كارشناس فيزيوتراپي از دانشگاه تهران بامعدل١٨و معدل ديپلم١٩.٥ميخواستم بپرسم كه آيا امكان ادامه تحصيل با تطبيق بعضي دروس در رشته پزشكي يا دندانپزشكي در روسيه را دارم؟

  پاسخ
 10. رها گفته:

  درضمن اگر لازم باشه ميتونم دوره ي پيش دانشگاهي رو باز توي روسيه بگذرونم،در اينصورت ايا شانشي براي وارد شذن به دانشگاه دندانپزشكي رو دارم يا خير؟خيلي برام مهمه جوابش ممنون ميشم راهنماييم كنين

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله این امکان وجود دارد .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. امین گفته:

  سلام کارشناسی معماری هستم 28ساله با معدل 14خواستم بدونم با این شرایط من میشه واسه گروه پزشکی(دندانپزشکی-داروسازی-پزشکی….)اقدام کرد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله پس از گذراندن دوره پاتفک میتوانید اقدام نمایید . اما بهتر است پیش دانشگاهی تجربی اخذ نمایید . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. fati گفته:

  سلام من 18 سالمه معدل ام 12 و رشته تحصیلیم ریاضی و دیپلم ریاضی دارم.ایا میتونم برای خواندن رشته های دندان پزشکی و دارو در دانشگاه روسیه ثبت نام کنم.و ایا دانشگاه های روسیه شرط معدل دارد لطفا جواب بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله شرط معدل دارد و شانس شما پایین است .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. آسیه گفته:

  سلام خسته نباشی من ۲۵سالمه ومتاهل ارشد شیمی دارویی دارم ومیخوام در رشته دارو سازی شرکت کنم ایا میشه راهنمایی کنید برای روسیه وهزینش هم بگید

  پاسخ
 14. محمد رضا گفته:

  سلام پسر پونزده ساله هستم که امسال سال اول تجربی تموم کردم معدلمم همیشه بالای نوزده و نیم بوده از لحاظ زبانم مشکلی ندارم و میتونم تا کمتر یک ساله دیگه مدرکمو بگیرم خواستم ببینم با این شرایط برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی به کدوم کشور برم که دانشگاهاش آزمون ورودی نداشته باشه یا حداقل قبولی در آزمونش راحت تر باشه درضمن مورد تایید ایران هم باشه درضمن خواستم بدونم اگه الآن برم بهتره یا بذارم بعد از دیپلمم.ممنون میشم کمکم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام میتوانید جهت روسیه و قبرس و المان اقدام نمایید .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. Sajjad.skh گفته:

  با سلام و وقت بخیر خدمت شما
  ببخشید میشه لطفا بگید که روسیه برای تحصیل دندانپزشکی بهتر هستش یا بلاروس ؟!
  واینکه این هزینه هایی که هستش چه برای دوره پیش پزشکی و دانشگاه و … رو باید یکجا پرداخت کرد یا خیر ؟! اگه میشه لطفا توضیح بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب و احترام
   متقاضی عزیز از آنجاییکه در این صفحه شرایط شما را کامل نمیتوان بررسی نمود و ممکن است حق مطلب ادا نگردد
   پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و ارادت. بله این امکان برای ورود به کالج های پیش پزشکی وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. دنيا گفته:

  سلام خسته نباشيد
  ببخشيد من با معدل ١٨.٩٠ ديپلم و ١٦.٨٠ پيش دانشگاهي ميتونم براي تحصيل در رشته داروسازي براي روسيه اقدام كنم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله با این معدل امکان تحصیل در کشور روسیه برای شما وجود دارد اما شرایط شما (سن، مدرک تحصیلی و …) باید به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات و بررسی شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. shiva گفته:

  سلام وقت خوش…میخواستم با توجه به شرایطم یک دانشگاه خوب در روسیه بهم معرفی کنید برای تحصیل در دندانپزشکی که شهریه پایینی داشته باشه و مدرک قابل قبولی داشته باشه..و اینکه آیا امکان بورسیه شدن در روسیه هست؟؟و اگر هست شرایطش چطوره؟!آیا میشه همراه برد(فقط یک نفر مادرم)یا خیر؟!
  شرایط:
  1_دختر(تک فرزند)هفده ساله.(امسال پیشو تموم میکنم)
  2_دارای معدل دیپلم تجربی 19.60 از نمونه دولتی
  3_فاقد مدرک بین المللی زبان ولی تا high3 کانون رو ادامه دادم.
  4_توان پرداخت 20 میلیون در سال را دارم و ماهیانه 2 تومن برای زندگی.

  پاسخ
  • MJ Support گفته:

   با سلام
   جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است . امکان همراه بردن برای افراد مجرد وجود ندارد . بهتر است با شماره 49196000 تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم . با تشکر

   پاسخ
 18. مریم گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۰سالمه و در حال حاضر دارم کارشناسی اتاق عمل میخونم.میخواستم بدونم اگر بخوام روسیه پزشکی بخونم باید دوباره کنکور بدم؟و اینکه حتما چه شرایطی رو باید داشته باشم برای پذیرش اونجا؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای تحصیل پزشکی در کشور روسیه در ابتدا وارد دوره پیش پزشکی این کشور می شوید. با توجه به رشته تحصیلی شما امکان معادل سازی برخی از دروس برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. mie editor2 گفته:

  سلام عرض میکنم خدمت دکترملک پورعزیز دختری ۲۸ساله هستم ودارای مدرک کارشناسی اماربامعدل۱۲ازدانشگاه دولتی قصدتحصیل پزشکی یادندان پزشکی درخارج ازکشوردارم و۶۰میلیون دارم میخواستم برای فرانسه اقدام کنم وایامیتونم کارپاره وقت پیداکنم وهزینه های اونجادربیارم اگرکشوردیگه ای هم پیشنهادداریدباتوجه به شرایطم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما برای تحصیل در این کشور از ابتدا دشواری هایی را به همراه خواهد داشت. به طور معمول ۱۰ ساعت در هفته اجازه کار پاره وقت دارید. امکان تحصیل در کشور روسیه نیز برای شما وجود دارد. برای بررسی بییشتر و اخذ اطلاعات پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. شایان گفته:

  سلام با تشکر از سایت خوبتون میخواستم بدونم دانشگاه رودن آزمون ورودی داره اگه داره میتونبد نمونه اون سایت بذارید ممنون میشم ببخشید سوال بعد اینکه دانشگاه رودن مورد تایید هست

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله اکثر دانشگاه ها برای تحصیل پزشکی آزمون ورودی دارند و لازم به ذکر است که این دانشگاه امسال از تاییدیه وزارت علوم خارج شده است. برای بررسی سایر دانشگاه ها با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. سعید گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید. ۲۹ ساله و متقاضی رشته پزشکی هستم به دلیل زندگی سخت و مشکلات گذشته معدل کل دیپلمم ۱۳٫۵۸٫ و کتبی ۱۰٫ استدعا دارم راهنمایی بفرمایین آیا امکان تحصیل در این رشته برام امکان پذیره یا خیر
  مجدد از زحماتتون ممنونم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   سلام و عرض احترام. با توجه به معدل شما شانس پذیرش در این رشته اندک است اما باید نمرات شما به صورت تخصصی بررسی گردد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. مریم گفته:

  سلام خسته نباشید . بنده ۲۱ سالمه وفارغ التحصیل رشته تجربی هستم. معدل پایینی دارم. کتبی سال سوم ۱۴ و هفده صدم _معدل کل دیپلم ۱۵ و ۴۷ صدم و پیش دانشگاهی ۱۲ و ۱۲ صدم. امکان تحصیل در رشته پزشکی در روسیه برای من وجود داره؟یا هر کشور دیگه ای که بعد از برگشتن ب ایران مدرکم مورد تایید وزارت بهداشت باشه

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. باید ریز نمرات شما در دروس اصلی مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی رزومه خود بهتر است با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. شهریه دانشگاه های روسیه بسته به رشته تحصیلی متفاوت است و حداکثر تا سالی ۷ هزار یورو محاسبه می شود.

   پاسخ
 23. آذین گفته:

  سلام واقعا خسته نباشید کاملترین و جامعترین سایت رو برای راهنمایی تحصیل در خارج از کشور دارین.
  بنده تجربی خوندم و۳۲سالمه معدل کتبی دیپلمم۱۳و معدل کل سال سوم۱۶ و معدل پیش دانشگاهیم ۱۰هست چون پیش دانشگاهی بودم پدرم فوت کرد نتونستم درس بخونم، باچنین معدلی میتونم دندانپزشکی روسیه بخونم؟ ولی شنیدم برای بازگشت به ایران چون معدل دیپلمم پایین هست مدرک دندانپزشکی رو تئید نمیکنن؟ و اینکه راهنمایی بفرماید آیا فقط مدرک دیپلم برای پذیرش دندانپزشکی کافی است یاحتماباید پیش دانشگاهی خونده باشم؟ اگر مجددا دیپلم ریاًی بامعدل بالا بگیرم بهتره؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از الطاف شما. برای تحصیل در دانشگاه های روسیه می توان با دیپلم ۱۱ ساله نیز اقدام نمود. رزومه شما باید با توجه به معدل و شرایط سنیتان مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می شود برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 24. مهشيد گفته:

  سلام سپاس فراوان از زحماتتون.دانشجوی ترم سه زیست شناسی مشهد هستم معدل دیپلمم ١٣بود بنا به مشکلات خانودگی ای که داشتم..قصد اقدام برای تحصیل پزشکی با این شرایط معدل و هزینه کم دارم.از نظر زبان انگلیسی مشکلی ندارم.خواهش میکنم جوابمو بدید چون عجله دارم برای رفتن باتشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   بیشتر رشته های پزشکی در تمامی دنیا دارای آزمون ورودی هستند و در صورت قبولی میتوانید وارد رشته های گردید . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط را برای شما شرح دهیم . با تشکر

   پاسخ
 25. رامین گفته:

  با سلام .من معدلم پایین ۱۶ هست و میخواستم بدونم دانشگاهی وجود داره که مدرکش تو ایران معتبر باشه و بدون شرط معدل اقدام به پذیرش پزشکی-دندان پزشکی-داروسازی و یا فیزیوتراپی کنه؟در مورد کشور هم فرقی برام نداره که روسیه باشه یا بلاروس یا اکراین و یا هر کشور دیگه.از لحاظ زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم چون دانشجوی ترم۵مترجمی زبان انگلیسی هستم و میتونم به زودی روسی هم یاد بگیرم اما در حد امکان میخواستم به زبان انگلیسی تحصیل کنم.با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   بیشتر رشته های پزشکی در سراسر دنیا دارای آزمون ورودی هستند و در صورت قبولی در آزمون میتوانید مشغول به تحصیل در رشته های پزشکی شوید . بهتر است شرایط سنی خود را نیز ذکر نمایید تا بتوانیم آن را بررسی نماییم . همچنین میتوانید با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا نحوه اقدام را به اطلاع شما برسانیم . با تشکر

   پاسخ
 26. عباس رستمی گفته:

  سلام میخواستم درمورد کلیات پذیرش در رشته های پزشکی روسیه اعم از شرایط عمومی وسنی وهزینه هاش اطلاعات کسب کنم چون درحال تحقیق هستم کشوری که بهترین شرایط رو برام داشته باشه انتخاب کنم وروسیه بنظرم کشور مناسبیه ممنون میشم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   جهت تحصیل در رشته های پزشکی در کشور روسیه نیاز داریم اطلاعات بیشتری از شما داشته باشیم . شما میتوانید این اطلاعات را در اینجا اعلام با دفتر مرکزی وین یا سایر دفاتر مستقل تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. لیلی گفته:

  سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم هزینه هر ترم تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه های روسیه چه قد میشه وچه مدت زمان هست که بتونیم زبان انگلیسی خودمون به حد نصاب برسونیم وتا چه زمانی دانشجو میپذیرن

  پاسخ
 28. پریا گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  من ارشد هوش مصنوعی دارم می خوام دندان پزشکی بخونم.یکی از دانشگاه های روسیه ایا امکانش هست.و مدرک پزشکی اونجا مورد تائید ایران هستش.و هزینه هر ترم پزشکی در دانشگاه روسیه چند هستش.ممنون.

  پاسخ
 29. فرهاد گفته:

  سلام ۳۳ سالمه. میخواستم برای دندانپزشکی در روسیه یا هرکشوری که شرط سنی نداشته باشه اقدام کنم. من دارای مدرک کارشناسی ارشد پرستاری هستم. ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
 30. :) گفته:

  با عرض سلام و وقت به خیر…
  من برای دانشگاه سن پترزبورگ رشته ی دندان پزشکی اقدام کردم،ولی با توجه به این که زبان این رشته در این دانشگاه روسی است،خیلی مردد شدم،خوشحال میشم اگر در خصوص انتخاب زبان به من کمک کنید،انتخاب دانشگاه سن پترزبورگ به زبان روسی بهتره یا یک دانشگاه دیگه ولی زبان اینگلیسی(من برای هر دو زبان باید یک سال پادفک رو بگذرونم)

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.