تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

 • تحصیل پزشکی و دندانپزشکی دراسترالیا در یک نگاه

 • شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

  تحصیل پزشکی دراسترالیا

  مدرک MD و MBBS

  هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

  کار بعداز فارغ التحصیلی و میزان درآمدرشته پزشکی در استرالیا

  اقامت بعد از تحصیل پزشکی و در استرالیا

  تحصیل دندانپزشکی در استرالیا

  ازمون GAMSAT

  ازمون MACT

 • نکات قابل توجه برای دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

 • هزینه زندگی و تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

پزشکی استرالیا تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی دراسترالیا در یک نگاه

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا و شرایط اخذ پذیرش تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا موضوعی است که بسیاری از سوالات متقاضیان مهاجرت به استرالیا را به خود اختصاص داده است ، در حال حاضر تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا به علل مختلف مورد توجه دانش آموزان رشته تجربی در ایران قرار گرفته است . بسیاری از والدین دانش آموزان تلاش می کنند تا برای آینده فرزندان خود برنامه ریزی و سرمایه گذاری کنند .
روند ادامه تحصیل دندان پزشکی در استرالیا چگونه است ؟
شرایط تحصیل پزشکی در استرالیا به شکل می باشد ؟
آزمون GAMSAT از چه مفادی متشکل شده است ؟
تلاش شده است که در این مقاله تمامی اطلاعات در باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا و اطلاعات جانبی از جمله هزینه تحصیل در استرالیا ، هزینه زندگی در استرالیا ، شرایط و مدارک اخذ پذیرش تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا به نظر شما متقاضیان مهاجرت تحصیلی به استرالیا برسانیم .

مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت تحصیلی استرالیا از طرق خاصی امکان پذیر است که شاید در کنار تحصیل در استرالیا و یا مخصوصاً تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا می توان به راه هایی از جمله : کار در استرالیا ، سرمایه گذاری در استرالیا ، ثبت شرکت در استرالیا ، ازدواج در استرالیا و تولد فرزند در استرالیا و حتی طریق غیر قانونی پناهندگی در استرالیا اشاره کرد . در این بین موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور تمام تلاش خود را داشته است تا به صورت کامل تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا برای شما بزرگواران شرح دهد .

شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

 • تحصیل پزشکی دراسترالیا

  2 راه برای ورود و تحصیل در رشته پزشکی در استرالیا وجود دارد:

  راه اول : ورود مستقیم به دوره تحصیل پزشکی در استرالیا(برنامه پزشکی عمومی کارشناسی)

  جهت ورود به دوره تحصیل پزشکی در استرالیا به طور مستقیم معدل بالا در حد ATAR:96 و داشتن نمره بالای امتحان ISAT و رزومه قوی مانند سابقه فعالیت های داوطلبانه در اموراجتماعی نیاز است .در واقع اکثر دانشگاه های استرالیا نیاز به ترکیبی از امتحان UMAT (آزمون پذیرش پزشکی)، یک مصاحبه پزشکی و در نهایت ATAR (رتبه پذیرش استرالیایی استرالیا – معیار اصلی برای ورود به اکثر برنامه های دانشگاهی در مقطع کارشناسی) دارد.برای به دست آوردن ورودی به بعضی از آنها همچنین نیاز به موارد خاصی از قبیل نمره شیمی، در سال آخر دبیرستان است. بنابراین، دانش آموزان باید از انتخاب موضوعاتی که این الزامات را برآورده می کنند، آگاه باشند.

  در صورت پذیرفته شدن ، دانشجو در مرحله بعد برای مصاحبه دعوت خواهد شد و در صورت موفقیت در مصاحبهنیز پذیرش مستقیم پزشکی را دریافت می کند .

  این دوره در دانشگاه های دانشگاه سیدنی
  دانشگاه نیوسات ولز
  دانشگاه موناش
  دانشگاه استرالیای غربی
  دانشگاه آدلاید
  دانشگاه فلیندرز
  دانشگاه سیدنی غربی
  دانشگاه نیوکسل
  دانشگاه گریفیت
  دانشگاه جیمزکوک

  ارائه می گردد اما فراموش نشود که قبولی از این طریق بسیار رقابتی بوده و قبولی در ان واقعا سخت است.به همین دلیل قبولی در ان برای دانش اموزانی که از ایران اقدام میکنند خیلی سخت و تقریبا غیر ممکن است.دانش اموزان ایرانی بهتر است قبل از ان در یک دوره یکساله foundation شرکت کرده و سپس اقدام کنند.

  راه دوم : ورود غیر مستقیم به دوره تحصیل پزشکی در استرالیا

  متقاضی باید در ابتدا یک مدرک کارشناسی مانند Medical Science بخواند و معدل حداقل ۵٫۵ بگیرد همچنین نمره حداقل ۵۰ در امتحان GAMSAT لازم است. سپس برای کارشناسی ارشد Doctor of Medicine که همان MD می باشدقدام کند .

  به طور کلی GAMSAT (آزمون پذیرش مدرسه پزشکی استرالیا) یا MCAT (کالج پذیرش پزشکی) باید پاس شود. این آزمون میزان دانش متقاضی را مورد ارزیابی قرار داده و دانش موضوعی را دارد.

  برنامه های پزشکی فارغ التحصیل فرصت هایی را برای طیف وسیعی از فارغ التحصیلان که تصمیمات بالغی برای متعهد شدن به حرفه پزشکی ایجاد کرده اند، فراهم می کند.

  تمام متقاضیان تحصیلات تکمیلی باید در سال آخر لیسانس یا مدرک کارشناسی تکمیل شوند. بعضی از مدارس از مدارک تحصیلی فوق لیسانس در مقیاس (GPA :Grad Point Average) استفاده می کنند.

  از بین شرکت کنندگان تعداد مشخصی براساس نمراتشان برای مصاحبه دعوت می شوند و در صورت موفقیت در مصاحبه وارد کارشناسی ارشد پزشکی می شوند .

  البته برخی دانشگاه ها مانند دیکن در پزشکی غیر مستقیم مدرک MD ارائه نمی دهند بلکه MBBS ارائه می کنند .این دانشگاه هاهم پزشکی غیر مستقیم ارائه میدهند:
  دانشگاه ملبورن
  دانشگاه سیدنی
  دانشگاه موناش
  دانشگاه نیوسات ولز
  دانشگاه ملی استرالیا
  دانشگاه کوئینزلند
  دانشگاه استرالیا غربی
  دانشگاه آدلاید
  دانشگاه فلیندرز
  دانشگاه ولنگانگ
  دانشگاه سیدنی غربی
  دانشگاه دیکن
  دانشگاه نیوکسل
  دانشگاه گریفیت
  دانشگاه جمیز کوک

  مدارس پزشکی در استرالیا برای دانشجویان بین المللی مکان های خود را برای رزرو قرار داده اند. شما هنوز هم باید معیار ورود برای هر موسسه ای که شما درخواست می کنید را برآورده سازید. برای ورود به یک دوره کارشناسی استرالیایی شما نیاز به یک گواهینامه تحصیلی مدرسۀ ارشد استرالیا یا یک معادل محلی دارید که می تواند ثابت شود. برخی از دوره ها همچنین ممکن است معیارهای بیشتری برای ورود داشته باشند. هر مؤسسه دارای شرایط خاصی در مورد تسلط شما به زبان انگلیسی خواهد بود اگر زبان اول شما نیست.
  چندین آزمون برای نشان دادن توانایی شما وجود دارد، اما اکثر دانشگاه های استرالیا IELTS و گواهینامه های زبان انگلیسی TOEFL را قبول می کنند. دانش آموزان بین المللی که در هنگام درخواست در خارج از استرالیا ساکن هستند، باید قبل از درخواست، کالج پذیرش پزشکی را اخذ کنند. این تست، حل مسئله، تفکر انتقادی و دانش علمی اولیه را تحلیل می کند. هر مدرسه پزشکی دارای الزامات خاص خود در مورد نمره MCAT شماست، بنابراین قبل از درخواست این را کسب کنید .
  دانشجویان بین المللی که در زمان برنامه در استرالیا زندگی می کنند باید آزمون GAMSAT معادل آن را بگیرند. ممکن است دانشجویان بین المللی قبل از پذیرش در مصاحبه چند مینی شرکت کنند. اگر در آن زمان در استرالیا اقامت دارید، شخصا انجام می شود؛ و یا از طریق اسکایپ اگر شما در جاهای دیگراقامت دارید. این شما را در زمینه های مختلفی از جمله حساسیت فرهنگی، بلوغ، همکاری و مهارت های ارتباطی تست می کند. مدارک تحصیلی در استرالیا پنج سال یا چهار ساله است اگر شما قبلا دارای مدرک لیسانس در یک موضوع مرتبط هستید. هنگامی که فارغ التحصیل شده اید، گزینه های آموزش تخصص وجود دارد. این دوره ها معروف هستند، و اگر پذیرفته شوید، باید پنج تا هفت سال دیگر برای رسیدن به یک متخصص در تحصیل باشید.

  با مطالعه دارو سازی در دانشکده های پزشکی استرالیا برای دانشجویان بین المللی شما دسترسی به برخی از بهترین امکانات دنیا را خواهید یافت.

 • مدرک MD و MBBS

  مدرک (Doctor of Medicine (MD :از نظر آکادمیک این مدرک کارشناسی ارشد محسوب شده و دوره تحصیل آن طولانی میباشد.

  Bachelor of Medicine/Bachelor of Surgery: اما این مدرک, کارشناسی محسوب می شود و مدت تحصیل آن حداقل یک سال یا کمتر است .

  اما هر دو مدرک MD و MBBS ازنظر انجمن پزشکان استرالیا مورد تایید میباشد و فارغ التحصیلان انها می توانند به عنوان پزشک عمومی کار کنند .

 • هزینه تحصیل پزشکی در استرالیا

  متوسط هزینه برآورد شده برای رشته پزشکی در استرالیا و شهریه ها حدود ۷۰۰۰۰ دلار استرالیا در سال تخمین زده شده است .

  هزینه تحصیلات دانشگاهی پزشکی در استرالیا به موسسه و سطح تحصیل بستگی دارد. هزینه دانشگاه براساس واحد اعتبار (UOC) محاسبه می شود. دانش آموزان براساس وضعیت دانشجویی (داخلی یا بین المللی) و طبقه بندی دوره (دوره کارشناسی، تحصیلات تکمیلی یا تحقیقاتی)، همچنین به عنوان دوره کار یا سطح تحصیل در دوره شناخته می شود.

  هزینه های پزشکی استرالیا احتمالا بالاتر از انگلستان و ایالات متحده است. اما با توجه به این که هزینه های زندگی معقول است، دانشگاه های پزشکی استرالیا در دانشجویان بین المللی بسیار جذاب هستند.

  به عنوان مثال، هزینه های تحصیل برای دوره های کارشناسی پزشکی بیشتر از 57،760 تا 71،488 دلار استرالیا است (حدود 40،000 تا 49،100 یورو در سال) و این ممکن است هر ساله افزایش یابد.

 • کار بعداز فارغ التحصیلی و میزان درآمدرشته پزشکی در استرالیا

  رشته پزشکی در استرالیا از ان دسته از مشاغلی است که فارغ التحصیلان آن معمولا صد در صد جذب بازار کار شده و درآمد سالانه آن ها بسته به نوع قراردادی که دارند بین 200,000 تا 300,000 می باشد .

  پزشکی در استرالیا بالاترین درآمد سالانه را نسبت به سایر رشته ها دانشگاهی در استرالیا دارد .

 • اقامت بعد از تحصیل پزشکی در استرالیا

  پزشکی در استرالیا جز مشاغل مورد نیاز استرالیا است و اداره مهاجرت استرالیا درخواست واجدین شرایط را درکوتاه ترین زمان ممکن پاسخ می دهد .

  پزشکانی که مدرک خود را از کشورهای دیگر دریافت کرده اند برای اینکه بتوانند برای اقامت درخواست دهند مدارک شان توسط انجمن پزشکان نیاز به ارزیابی دارد و شرایط مورد ارزیابی آنها عبارتند از :
  داشتن ایلتس 7 – هیچ بند آن کمتر از 7 نباشد –
  قبولی در آزمون تئوری MCQ
  آزمون عملی AMC Clinical Exam
  دوازده ماه کار تحت نظارت
  می باشد

  در حالی که فارغ التحصیلان از دانشگاه های استرالیا در همان سال آخر تحصیلشان برای دوره اینترنی توسط انجمن پزشکی تایید و register می شوند .

 • تحصیل دندانپزشکی در استرالیا

  پذیرش تحصیل دندانپزشکی در استرالیا بسیار پذیرش سختی داشته ورقابتی می باشد. همچنین شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های استرالیا بستگی به دانشگاه انتخابی در این کشور دارد زیرا دانشگاه های خصوصی راحت تر از دانشگاه های دولتی است، اما باید دانشگاه انتخابی مورد تایید وزارت علوم باشد. شهریه دانشگاه های خصوصی استرالیا بالا است.

  دانشگاه های کوئینزلند، آدلاید، استرالیای غربی، گریفیث، جیمز کوک، مرکزی استورت همه برنامه تحصیل دندانپزشکی را به صورت 5 ساله دارند اما دانشگاه سیدنی یک برنامه 4 ساله برای تحصیل دندانپزشکی ارائه می دهد که برای این برنامه نیاز به مدرک کارشناسی جهت اخذ پذیرش است. دانشگاه ملبورن هم برنامه 4 ساله ای برای متقاضیان تحصیل دندانپزشکیدر استرالیا از سال 2011 ارائه داده است. برای این دوره های تحصیلی 4 ساله الزام به داشتن کارشناسی است.

 • ازمون GAMSAT

  GAMSAT آزمون است که در ابتدا برای متقاضیان مدرسه پزشکی در استرالیا، که در آن پزشکی یک دوره ورود به تحصیلات تکمیلی بود، توسعه یافت. اما از آن زمان تاکنون تعدادی از دوره های پزشکی ورودی فارغ التحصیل در انگلستان به تصویب رسیده است.

  امتحان ماهیت و میزان توانایی ها و مهارت های شما را از طریق تجربه و یادگیری گذشته، از جمله استفاده از مفاهیم در علوم پایه، و همچنین مهارت های کلی حل مسئله، تفکر انتقادی و نوشتن را ارزیابی می کند.

  کدام یک از مدارک پزشکی ورودی فارغ التحصیلان نیاز به GAMSAT دارد؟

  پنج مدارس پزشکی انگلستان از آن برای دوره های تحصیلات تکمیلی خود استفاده می کنند:

  لیورپول
  ناتینگهام
  سنت جورج، لندن
  سوانسی
  کاردیف

  فرمت امتحان چیست؟

  GAMSAT آزمون روزانه است که به 3 بخش تقسیم می شود:

  استدلال در علوم انسانی (زمان خواندن 10 دقیقه، زمان نوشتن 100 دقیقه)
  ارتباطات نوشته شده (زمان خواندن 5 دقیقه، زمان نوشتن 60 دقیقه)
  استدلال در علوم زیستی و فیزیکی (زمان خواندن 10 دقیقه، زمان نوشتن 170 دقیقه)
  هدف از این آزمون ارزیابی درک و توانایی شما برای تجزیه و تحلیل مواد نوشته شده و گرافیکی است.

 • ازمون MCAT

  امتحان MCAT چیست؟

  تست پذیرش پزشکی کالج پزشکی (MCAT®) یک آزمون استاندارد مبتنی بر چند گزینه ای است که بر اساس کامپیوتر انجام شده است و بیش از 90 سال برای پذیرش پزشکی بوده است. هر سال بیش از 85،000 دانش آموز برای امتحان می نشینند. تقریبا تمام مدارس پزشکی در ایالات متحده و کانادا به نمرات MCAT نیاز دارند و بسیاری از مدارس و برنامه های تحصیلات تکمیلی در حال حاضر نمرات MCAT را به جای سایر آزمون های استاندارد می پذیرند. امتحان MCAT آزمون مهارت ها و دانش را بررسی می کند که مربیان پزشکی، پزشکان، دانشجویان پزشکی و ساکنین به عنوان پیش نیازهای اصلی موفقیت در مدرسه پزشکی و تمرین پزشکی شناخته شده اند. محتوا به چهار بخش تقسیم می شود:

  پایه های بیولوژیکی و بیوشیمیایی سیستم های زندگی
  پایه های شیمیایی و فیزیکی سیستم های زیستی
  مبانی روانشناختی، اجتماعی و زیست شناختی رفتار
  تجزیه و تحلیل بحران و مهارت های استدلال

  AAMC امتحان MCAT را توسعه می دهد و هر ساله از اواخر ژانویه تا سپتامبر چندین بار در صدها سایت آزمایشی در ایالات متحده و کانادا و در مکان های انتخاب شده در سراسر جهان، چندین بار آن را مدیریت می کند.


  نمره آزمون MCAT چگونه ارزیابی می شود؟

  شما پنج نتیجه از امتحان MCAT خود را دریافت خواهید کرد – یکی برای هر یک از چهار بخش و یک نمره کل ترکیبی.

  نمرات بخش: هر یک از چهار بخش نمرات 118 تا 132. متغیرهای تست برای هر یک از چهار بخش نمرات دریافت خواهند کرد.

  نمره کل: نمرات برای چهار بخش برای ایجاد نمره کل ترکیب می شوند. نمره کل از 472 تا 528 متغیر است.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا

نکات قابل توجه برای دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

دانش آموزان جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا باید یک دوره ی فاندیشن را در این کشور پشت سر بگذرانند ، این دوره یک ساله است و در اکثر کالج های این کشور برگزار می شود ، پیشنهاد می شود در کالج هایی اقدام شود که از اعتبار بالایی برخوردار باشند . شرط ورود به این کالج ها برای دوره ی Pre Medical داشتن حداقل مدرک زبان آیلتس ۵٫۵ است ولکن دانش آموزانی که از سالیان قبل از پیش دانشگاهی وارد استرالیا شدند شرایط بهتری خواهند داشت و همچنین داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی است . به قولی متقاضیان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا باید در نظر داشته باشند که برای ورود به این دوره باید علاوه بر شروط مذکور گپ تحصیلی زیادی نداشته باشند . هزینه کالج ها در این دوره از ۲۵۰۰۰ دلار استرالیا به بالا خواهد بود .

در نظر داشته باشید دانش آموزان می توانند در صورتی که معدل بالایی داشته باشند و همچنین سطح زبان انگلیسی آنها به قدری بالا باشد در دوره های کالج استرالیا شرکت کنند و این دوره های تقریباً تلفیقی از سال اول دانشگاه به علاوه دروس کالج آنها خواهد بود . دانش آموزان باید دقت داشته باشند باید دوره ی قبل از تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا را اگر داخل خاک استرالیا بگذرانند برای آن ها مناسب خواهد بود ، لذا حتی اگر داخل این کشور هم نباشند می توانند در کشور هایی که مدارک علمی پیش دانشگاهی آن ها مورد تائید استرالیا است از جمله انگلستان دوره ی خود را پشت سر بگذرانند .

یکی از شرایط و مدارک ورود دانش آموزان بین الملل به دانشگاه جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا داشتن مدرک زبان است ، بسیاری از دانش آموزان در دوره ی پیش دانشگاهی خود مدارک زبان خود را اخذ می کنند ولی باید بدانید که برای ورود در اکر دانشگاه های خوب استرالیا ورود با مدرک زبان آیلتس ۷ امکان پذیر است .

شرایط کار ضمن تحصیل در استرالیا
اقامت بعد از تحصیل در استرالیا

هزینه زندگی و تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

هزینه دانشجوی متقاضی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا بسته به سبک زندگی وی در این کشور متفاوت است ، دانشجویان در ماه مبلغی حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار استرالیا هزینه زندگی خواهند داشت که این مبلغ شامل محل اسکان ، خوراک و پوشاک و اینترنت و حمل و نقل و سایر هزینه های آن ها در ماه است . باید توجه داشت که اکثر این مبالغ هزینه محل اسکان دانشجو خواهد شد . بیمه دانشجویی برای دانشجویان متقاضی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا و تمامی دانشجویان این کشور تقریباً ماهانه مبلغی بالغ بر ۵۰ دلار در ماه است ، این مبلغ برای هر نفر دانشجو می باشد که اگر دانشجویان متاهل باشند و یا فرزند داشته باشند به تبع بالا تر خواهد بود و نکته حائز اهمیت این جا است که دانشجویان باید قبل از ورود به خاک استرالیا این مبالغ بیمه را پرداخت نماییند .

هزینه تحصیل دانشجویان متقاضی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا نسبت به دیگر رشته ها متفاوت است ، در همه جای دنیا دندانپزشکی یکی از مهم ترین و گران ترین رشته های تحصیلی است ، لذا به همین خاطر در طول دوره ۵ تا ۷ ساله دندانپزشکی در استرالیا هزینه دانشگاه برای دانشجویان مبلغی حدود ۳۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ دلار استرالیا در سال می باشد . این مبلغ بنا بر نوع دانشگاه و همچنین امکاناتی که در این زمینه ارائه می دهند متفاوت است .

هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا
دانشگاه های رایگان استرالیا
دانشگاه ملبورن
دانشگاه سیدنی
بورسیه تحصیلی در استرالیا
سخن آخردر باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

در پایان شایان ذکر است که تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا یکی از بهترین و مناسب ترین راه های ورود و مهاجرت به استرالیا خواهد بود . این امکان برای آن دسته از دانشجویانی که متقاضی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا هستند فراهم آمده تا با آماده کردن مدارکی که اشاره شد ، اقدام به اخذ ویزای تحصیلی استرالیا کنند . لذا تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا و همچنین در کشور هایی همچون انگلستان می تواند سرمایه گذاری بزرگی برای فرزندان شما باشد و پیشنهاد می شود در این زمینه با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران مشورت نمایید و اطلاعات قوانین مهاجرتی استرالیا را قبل از هر اقدامی کسب نمایید .

law تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا
22 پاسخ
 1. Faeze گفته:

  سلام . ۲۷ سالمه . مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی دانشگاه اصفهان با معدل ۱۶ و ارشد علوم تحقیقات تهران رشته مدیریت بازرگانی معدل ۱۷.۷۰ دارم. من و همسرم در حال گذروندن پروسه ی گرفتن ویزای کار برای استرالیا هستیم . میخواستم بدونم ایا من با شرایطی که گفتم میتونم اونجا دندون پزشکی بخونم یا نه؟ و اگر بله چه پروسه ای را باید طی کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگر شما همراه همسرتون در استرالیا محسوب بشید می تونید برای تحصیل در استرالیا اقدام کنید وگرنه فردی که ویزای کاری داره نمیتونه همزمان ویزای تحصیلی هم بگیره چون شهروند استرالیا محسوب نمیشه.
   تحصیل دندان پزشکی استرالیا رو میتونید از طریق گذراندن آزمون مورد نیاز و همچنین گذراندن دوره های پیش پزشکی انجام بدید که نوعش بستگی به دانشگاه مد نظرتون و خواسته هاش داره.

   پاسخ
 2. فریناز گفته:

  سلام
  من مدرک کارشناسی و ارشد رشته ژنتیک رو از دانشگاه دولتی گرفته ام.مدل کارشناسی ۱۷.۱۴ و مدل ارشد۱۸.۱۴ و درهر دو مقطع شاگرد اول بوده ام.
  امکان فاند گرفتن در رشته دندانپزشکی برای من هست؟
  ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های استرالیا با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان آیلتس 7 به بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. مسعود گفته:

  سلام جناب دکتر خسته نباشید بنده سال آخر دندانپزشکی از دانشگاه شماره ۱ مسکو به نام سچینوا هستم آیا برای بنده شرایط کار و تحصیل در مقطع تخصص در استرالیا وجود دارد ‌ شرایط چیست؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احتراما ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار به عرضتان میرسانیم که توضیح مسائلی نظیر شانس ادامه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در استرالیا در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای ارائه مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکان پذیر خواهد بود . لذا برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و با سرعت بیشتری پاسخگوی تعداد کثیر پیام های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. فرزاد گفته:

  سلام دکتر . ممنونم از وقت گذاری و حسن توجه جنالعالی. من ویزای دایم استرالیا را دارم و مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر / از آنجام که 36 سال سن دارم آیا امکان ادامه تحصیل در دندانپزشکی برای من وجود داره و چه شرایط و مسیری را باید طی کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به اینکه شما اقامت استرالیا را دارید برای تحصیل در دانشگاه های این کشور تنها نیاز به اخذ پذیرش تحصیلی دارید. که اعطای این پذیرش به نظر دانشگاه مورد نظر بستگی دارد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 5. Zeinab گفته:

  سلام.خسته نباشید .من الان در یکی از دانشگاه های گرجستان در حال تحصیل دندانپزشکی هستم .میخواستم ببینم بعدا امکان گرفتن پذیرش برای تخصص در دانشگاه های استرالیا هست یا نه .اصلا گرجستان تحصیلمو ادامه بدم بهتره یا برگردم ایران و از ایران اقدام کنم .ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 6. مریم گفته:

  سلام خسته نباشید من پزشک و متخصص پوست و مو در تهران هستم
  به عنوان درماتولوژیست اگر بخاهم در استرالیا تایید شوم باید از چه طریق اقدام کنم
  قطعا باید دوره ها و امتحاناتی را بگذرانم که نمیدونم دقیقا چی هست
  و چه مراحلی داره
  ولی میخام خیلی به عقب برنگردم و کل تحصیلم در ایران هیچ تلقی نشه و ماکزیمم دو سال درگیر معادل سازی بشوم. ایا اصلا به ایرانیها اجازه درماتولوزیست شدن میدهند؟
  در مورد فلوشیپ چطور ؟
  و اینکه میخام هزینه هام حداقل باشه
  یا اینکه در دوره معادل سازی مدرکم کاری مرتبط با رشته ام داشته باسم که خرج زندگیمو بتونم بدم
  آیا امکان پذیره؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی قطعا اطلاع دارید که باید مدارک شما معادل سازی گردد اما اینکه راهی وجود داشته باشد که حتما 2 سال زمان ببرد قابل تضمین نیست و همچنین پاسخ به کلیه سوالات شما در این بخش امکان پذیر نمیباشد در نتیجه پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. هستی گفته:

  سلام خسته نباشید
  من امسال پیش دانشگاهیم خواستم بدونم اگه بخوام واسه پزشکی استرالیا اقدام کنم
  حتما باید مدرک پیشمو بگیرم؟
  باید حتما مدرک زبان داشته باشم؟
  چه جوری و کی باید اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. می توانید در کالج های کشور استرالیا مشغول به تحصیل شوید و در خصوص تحصیل در این کشور باید سن شما و مدرک زبان شما مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 8. mj گفته:

  سلام خدمت اقای دکتر ملک پور شرایط سنی کمنرین وبیشترین برایرتحصیل در رشته دندان پزشکی در استرالیا وانگلستان چیست؟ ایا دیپلم باید حتما تجربی باشد ؟باتشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. با تحصیل در کالج های پیش پزشکی انگلیس و استرالیا می توانید برای ادامه تحصیل در این کشورها اقدام نمایید. در صورتی که سن متقاضی کم باشد (هر سنی) می توان برای مقطع مورد نظر در مدارس این کشورها اقدام نمود اما نهایتا تا سن ۲۳ سالگی فرد می تواند برای اخذ ویزای کشورهای نامبرده اقدام کند. برای بررسی بیشتر متناسب با رزومه خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
   • Faeze گفته:

    سلام . ۲۷ سالمه . مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی دانشگاه اصفهان با معدل ۱۶ و ارشد علوم تحقیقات تهران رشته مدیریت بازرگانی معدل ۱۷.۷۰ دارم. من و همسرم در حال گذروندن پروسه ی گرفتن ویزای کار برای استرالیا هستیم . میخواستم بدونم ایا من با شرایطی که گفتم میتونم اونجا دندون پزشکی بخونم یا نه؟ و اگر بله چه پروسه ای را باید طی کنم؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. اگر شما همراه همسرتون در استرالیا محسوب بشید می تونید برای تحصیل در استرالیا اقدام کنید وگرنه فردی که ویزای کاری داره نمیتونه همزمان ویزای تحصیلی هم بگیره چون شهروند استرالیا محسوب نمیشه.
     تحصیل دندان پزشکی استرالیا رو میتونید از طریق گذراندن آزمون مورد نیاز و همچنین گذراندن دوره های پیش پزشکی انجام بدید که نوعش بستگی به دانشگاه مد نظرتون و خواسته هاش داره.

     پاسخ
 9. شهرزاد گفته:

  سلام دکتر ملک پور وقت شما بخیر امیدوارم سلامت باشید بسیار سپاسگذارم که وقت میزارید و به این همه سوال پاسخ میدین .دکتر ملک پور من ۲۳سالمه و در دانشگاه مهندسی خوندم اما به دلیل بی علاقه ای به رشته م اونو رها کردم در نتیجه چندماهی است که برای انتخاب کشور و رشته ای مناسب در کشورهایی مثل استرالیا، اتریش، انگلستان، امریکا تحقیق کردم ، طبق علاقه ای که از نوجوونی داشتم قصد تحصیل در رشته پزشکی رو دارم اما بعد مشورت ها و تحقیقات بسیار متوجه شدم که هزینه تحصیل در این رشته برای من بسیار سنگین است با توجه به اینکه باید بخش اعظمی از هزینه تحصیلم رو بتونم از طریق کار در عین تحصیل تامین کنم نمیدونم امکان پذیر هست برای من یا خیر؟؟؟ بعضی از دوستان با توجه به شرایط اقتصادی رشته های مدیریتی رو پیشنهاد دادن که شهریه های به نسبت پایین تری هم دارن، با توجه به این شرایط نظر شما رو در مورد اینکه ایا من میتونم پزشکی بخونم و این در کدوم یک از این کشور ها امکان پذیر بدونم؟ و اگر نیست رشته های مدیریتی در کدوم کشور ها آتیه بهتری دارن و امکان پذیر؟؟ پیشاپیش از پاسخ و لطف شما سپاسگذارم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   شرایط برای همگان وجود دارد فقط باید از راه درست اقدام نمایید. شرایط شما شرایط بدی نیست بهتر است با دفاتر همکار یا دفتر مرکزس اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5