تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا در هنگام مهاجرت به اسپانیا 2018 از جمله مهاجرت تحصیلی به اسپانیا پس از گرفتن وکیل مهاجرت یکی از ارزان ترین برنامه های پزشکی در اتحادیه اروپا می باشد که هر ساله از سراسر جهان دانشجویانی کثیری برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا اقدام می نمایند ، شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا 2018 چیست؟ تحصیل در اسپانیا به زبان انگلیسی  امکان پذیر می باشد ؟ هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا چقدر می باشد ؟

شرایط تحصیل در اسپانیا و شرایط کار دانشجویی در اسپانیا و سایر سوالات شما متقاضیان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا که سعی می نمائیم در این مقاله به آنها پاسخ دهیم .

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا موضوعی است که ما سعی داریم در این مقاله به بررسی و تشریح آن بپردازیم ، امروزه دانشجویان کثیری در وب سایت و وبلاگ های متعدد به دنبال کشوری برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی هستند که در میان کشورهای اتحادیه اروپا اسپانیا می تواند برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی گزینه ایده آل و مطلوبی به دلایل متعدد محسوب گردد ، موسسه بزرگ حقوقی ملک پور با همکاری دفتر مشاوره ای MIE اتریش مفتخر است که بتواند با سابقه ای درخشان در باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا شما متقاضیان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا را یاری نماید .

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا

تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی در اسپانیا ( و همینطور رشته های داروسازی ، پرستاری و دامپزشکی ) عموما به زبان اسپانیایی ارائه می شود ، اما در برخی از دانشگاه های خصوصی تحصیل به زبان انگلیسی در رشته های پزشکی و دندان پزشکی به ندرت می توان یافت ، اما شما متقاضیان دقت لازم را برای انتخاب نوع دانشگاه که مورد تایید وزارت علوم و بهداشت باشد را داشته باشید ، تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا در بعضی از دانشگاه های اسپانیا بدون نیاز به ارائه مدرک زبان می باشد و شما متقاضیان میتوانید در ابتدا برای یادگیری زبان اسپانیایی وارد کشور شده و پس از یادگیری زبان اسپانیایی مشغول به تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی شوید ،اکثریت دانشگاه های اسپانیا برای ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی مورد تایید تمام اتحادیه اروپا می باشد ، افرادی که دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی در ایران دارند میتوانند در کالج های پزشکی اسپانیا دوره های پزشکی را گذرانده و پس از امتحان ورودی وارد رشته های پزشکی و دندانپزشکی و حتی داروسازی ، پرستاری و دامپزشکی شوند .

یکی از روش های مهاجرت به اسپانیا مهاجرت از طریق تحصیل در اسپانیا می باشد که دانجویان می توانند پس از تحصیل در اسپانیا با یافتن شغل اقامت اسپانیا را به دست آورده و به دنبال اقامت و شهروندی اسپانیا باشند .

اسپانیا دارای ۳۷ دانشگاه معتبر پزشکی می باشد که در ذیل به برخی از آنها اشاره می کنیم :

Euskal Herriko Unibertsitatea Medikuntza eta Odontologia Fakultatea در شهر Leioa
Universidad Autónoma de Madrid Facultad de Medicina در شهر Madrid
Universidad CEU San Pablo Facultad de Medicina در شهر Madrid
Universidad Católica de Valencia San Vicente Mártir Facultad de Medicina در شهر Valencia
Universidad de Granada Facultad de Medicina در شهر Granada
Universidad de Málaga Facultad de Medicina در شهر Malaga
Universitat de Barcelona Facultat de Medicina در شهر Barcelona
Universidad de Sevilla Facultad de Medicina در شهر sevilla
Universidad de Zaragoza Facultad de Medicina در شهر Zaragoza
Universitat de Girona Facultat de Medicina در شهر Girona
Universitat Autònoma de Barcelona Facultat de Medicina در شهر Barcelona

هزینه ، شهریه سالیانه و مدت زمان تحصیل در دانشگاه های پزشکی و دندان پزشکی در اسپانیا

رشته پزشکی دوره ۶ ساله در حدود ۲۰۵۰۰ یورو در سال

رشته دندانپزشکی دوره ۵ ساله در حدود ۲۰۵۰۰ یورو در سال

رشته پرستاری دوره ۴ ساله در حدود ۹۵۰۰ یورو در سال

رشته داروسازی دوره ۵ ساله در حدود ۱۲۵۰۰ یورو در سال

رشته دامپزشکی دوره ۵ ساله در حدود ۱۴۵۰۰ یورو در سال

البته امکان اخذ بورسیه تحصیلی در اسپانیا نیز موجود می باشد که دانشجویانی که دارای رزومه تحصیلی مناسب می باشند می توانند از بورسیه های تحصیلی در اسپانیا بهره مند گردنند .

آموزش پزشکی در کشوراسپانیا : به عنوان مثال دانشکده پزشکی دانشگاه Cardinal Herrera در اسپانیا دارای ۵ برنامه پزشکی به زبان انگلیسی و اسپانیایی می باشد که سال اول تحصیل  به زبان انگلیسی و پس از آن به زبان اسپانیایی ارائه می شود ، البته تمام دوره های بالینی به زبان اسپانیایی و در کشور اسپانیا انجام می گردد .

مزایای تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا :

هزینه های زندگی بسیار مناسب و شهریه ارزان دانشگاه های پزشکی اسپانیا
امکان اخذ بورسیه و وام دانجویی در اسپانیا
مورد تایید بودن مدارک دانشگاه های پزشکی اسپانیا در کل اتحادیه اروپا و حتی در آمریکا و کانادا
امکان اشتغال به کار پس از پایان تحصیل در اسپانیا و کل اتحادیه اروپا
امتحان ورودی آسان برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های اسپانیا
حال با توجه به آنچه در باب مهاجرت به اسپانیا از جمله مهاجرت تحصیلی به اسپانیا و شرایط تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در اسپانیا برای شما متقاضیان بیان شد در می یابیم که امکان تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی برای دانشجویان بین المللی در اسپانیا وجود دارد و متقاضیان می توانند بدون مدرک زبان و با هزینه های بسیار مناسب به ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی در اسپانیا بپردازند و در دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت به ادامه تحصیل مشغول شوند .

حال شما متقاضیان مهاجرت به اسپانیا و یا مهاجرت تحصیلی به اسپانیا و تحصیل در اسپانیا می توانید برای آگاهی از اطلاعات بیشتر در باب تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا با مشاورین خبره و زبده موسسه حقوقی ملک پور و دفتر مشاوره ای MIE اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ارتباط برقرار نموده و مشاوره تخصصی و رایگان بهره مند شوید تا بهترین بهترین تصمیم را برای ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا و شرایط اخذ اقامت اسپانیا اتخاذ نمائید .