تحصیل پزشکی در المان

 • تحصیل پزشکی در آلمان در یک نگاه

 • شرایط تحصیل پزشکی در المان

 • بررسی 10 دانشگاه برتر المان جهت تحصیل پزشکی در المان

 • ادامه ی تحصیل پزشکان در آلمان

 • هزینه های تحصیل پزشکی در آلمان

پزشکی المان تحصیل پزشکی در آلمان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تحصیل پزشکی در آلمان در یک نگاه

تحصیل پزشکی در المان همیشه جز پرتقاضاترین مباحث مهاجرت های تحصیلی بوده چراکه المان هم یکی از پیشرفته ترین کشورهای اروپایی و هم دارای دانشگاههایی با رنکینگ علمی بالای جهانی می باشد.تحصیل پزشکی در آلمان شامل بسیاری از موانع و چالش ها است، اما فرصت خوبی برای آینده ارائه می دهد.

پزشکی شغلی است که مسئولیت زیادی را شامل می شود .مطالعات پزشکی در آلمان بر اساس قوانین خاصی نظیر مجوز پزشکی است. این سند می گوید: “دانش پایه، مهارت ها و توانایی ها در همه موضوعات” که برای درمان پزشکی گسترده همه آلمانی ها ضروری است، باید آموزش داده شود.

همچنین شانس اخذ اقامت المان از طریق تحصیل بالا بوده و متقاضیان زیادی را به این سوی روانه کرده است.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تحصیل پزشکی در آلمان

video تحصیل پزشکی در آلمان

شرایط تحصیل پزشکی در المان

 • شرایط تحصیل پزشکی در آلمان

  برای تحصیل پزشکی در المان از دو راه میتوان اقدام نمود، روش اول : شخص از دانشگاه های ایران قبولی در کنکور را دارد، که باید در کنکور سراسری ایران قبول شده باشد و مدرک آن را از سازمان سنجش و مراکز مربوطه دریافت کند. در واقع شرط ادامه ی تحصیل پزشکی در آلمان و در سایر رشته ها قبولی در کنکور ایران است، مدرک ان و مدارک دیگر تحصیلی و شناسایی فرد جهت اخذ پذیرشاز دانشگاه باید تحویل داده شود، کسانیکه قصد اقدام از این روش برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان را دارند، با توجه به روال و مراحل باید حداقل 6ماه قبل از شروع تحصیل لازم است اقدام کنند.

  روش دوم: پذیرش تحصیل پزشکی در آلمان اقدام از طریق ثبت نام فرد در کالج است که در این روشافرادی که به هر دلیلی قبولی کنکور در ایران را بدست نیاورده اند، باید یکسال تحصیلی (یعنی دو ترم) را در کالج ها ی المان بگذرانند، در این مدت دانشجویان دروس زیست، زبان و گاهاً شیمی را می خوانند و پس از طی دوره ی کالجدرصورت کسب نمره و معدل خوب وارد دانشگاه های پزشکی در المان می شوند.

  دانشگاه های خصوصی معمولا در ماه سپتامبر و دانشگاه های دولنی در ماه ژانویه پذیرش دارند.

 • ساختار دروس تحصیل پزشکی در المان

  مرحله ی اول :فاز پیش بالینی
  شامل 4 ترم (دو ساله) بجهت اشنایی با مفاهیم کلیدی علوم طبیعی و پزشکی که با اولین آزمون برای اخذ مجوز پزشکی به پایان می رسد.

  مرحله ی دوم : فاز بالینی
  اصلی ترین فاز تحصیل شش ترم- سه ساله است متشکل از دروس اصلی که در سخنرانی ها، دروس عملی، کارورزی و سمینارها تدریس می شوند.

  مرحله سوم : فاز عملی
  فاز اصلی تحصیلی که در مرحله ی قبل ذکر شد با یک سال تدریس عملی ادامه می یابد. این آموزش بالینی یک ساله است که طی آن با جنبه های عملی جراحی، پزشکی داخلی و دروس اختیاری آشنا می شوند.

  مرحله چهارم : آزمون کشوری

  آخرین مرحله ی تکمیل تحصیل پزشکی در آلمان شرکت در آزمون کشوری است که یک آزمون استاندارد ملی است. بعد از شرکت و قبول شدن در این آزمون، می توانید برای مجوز پزشکی (Approbation) درخواست داده و به عنوان یک پزشک دارای پروانه کار شروع به کار کنید.

 • شرایط سنی جهت تحصیل پزشکی در المان

  نمیتوان گفت که محد.دیت سنی خاصی جهت تحصیل پزشکی در المان وجوددارد بلکه سفارت المان روی گپ های تحصیلی خیلی حساس است و ممکن است ویزا را ریجکت کند. لذا بهتر است تا سن 26 سالگی اقدام شود.البته برای سن های بالاتر و گپ های تحصیلی هم راه حلهایی وجوددارد که میتوانید درصورت تمایل باما مشاوره دریافت کنید.

 • دانشگاه های علوم پزشکی مورد تایید وزارت بهداشت ایران در المان جهت تحصیل پزشکی در آلمان

  دانشگاه هایدلبرگ
  دانشگاه هومبولت زو برلین
  دانشگاه لودویگ ماکسیملیانس مونیخ
  دانشگاه مینه سوتا فرانکفورت
  دانشگاه ابرهارد کریل تایتینگن
  دانشکده پزشکی هانور
  دانشگاه بن
  دانشگاه مونستر
  دانشگاه آخن RWTH
  دانشگاه آلبرت لودویگز فریبورگ
  دانشگاه هومبورگ
  دانشگاه آزاد برلین
  دانشگاه گوتینگن
  دانشگاه جوليوس ماکسيميليانس ويرزبورگ
  دانشگاه ارلانگن نورنبرگ
  دانشگاه کلن
  دانشگاه یوهانس گوتنبرگ، ماینز
  دانشگاه دوسلدورف
  دانشگاه اولم
  دانشگاه آلبرشت زو کیل مسیحی
  دانشگاه فیلیپس ماربورگ
  دانشگاه دیزسبورگ اسن
  دانشگاه لایپزیگ
  دانشگاه رگنسبورگ
  دانشگاه گیزن
  دانشگاه مارتین لوتر هلی ویتنبرگ
  دانشگاه روهر بوچوم
  دانشگاه سارلندز
  دانشگاه ینا
  دانشگاه بیلیفلد
  دانشگاه گریفسوالد
  دانشگاه مونیخ
  دانشگاه شریف دانشگاه برلین
  دانشگاه رشتک

 • تحصیل دندانپزشکی در آلمان

  تحصیل دندانپزشکی در المان نیز شرایط مشابه با تحصیل پزشکی در المان داشته تنها تفاوت این است که هزینه های تحصیلی ان کمتر بوده و طول مدت تحصیلی هم کمتر است.

 • مدرک زبان جهت تحصیل در آلمان

  جهت تحصیل پزشکی در المان و دندانپزشکی در المان زبان المانی ( حداقل سطح b2) لازم میباشد .

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب شرایط کلی تحصیل در آلمان

video تحصیل پزشکی در آلمان
تحصیل رایگان در آلمان

فایل های صوتی موسسه ملک پور درباره ی تحصیل پزشکی در آلمان

audio تحصیل پزشکی در آلمان
audio تحصیل پزشکی در آلمان

بررسی 10 دانشگاه برتر المان جهت تحصیل پزشکی در المان

 • دانشگاه هایلدبرگ Heidelberg University

  دانشگاه هیدلبرگ دارای بخش عالی پزشکی با برگزاری 6 دهه سنت آموزش و پژوهش است. این موسسه قصد دارد بر چالش های پزشکی قرن 21 در منطقه و فراتر از آن غلبه داشته باشد. این موسسه به منظور ایجاد چنین چیزی، یک سری از تلاش ها برای ایجاد یک موسسه علمی مرکزی، با تاکید بر تحقیق و پشتیبانی و ترویج برنامه های پژوهشی انجام داده است.

 • دانشگاه Rwth Aachen

  این دانشگاه در سال 1966 تاسیس شد و نه دانشکده مختلف را شامل می شود که از جمله آنها استادهای استثنایی است. Clinicum Aachen شامل چندین کلینیک تخصصی، موسسات نظری و بالینی و سایر امکانات تحقیقاتی، سالن های سخنرانی، مدارس پزشکی تخصصی و سایر امکانات اجباری برای یک بیمارستان مناسب و معقول است. حدود 2،700 دانشجوی آینده نگر وجود دارد که در دانشکده پزشکی مشغول به تحصیل هستند.

 • دانشگاه لووبک Lübeck University

  دانشکده پزشکی لوبک برای شهرت خود در مشخصات تحقیق آماده است و برای مبارزه با شیطانان پزشکی قرن 21 آماده می شود. تمرکز در عین حال بر روی 1) عفونت و التهاب، 2) مغز، رفتار و متابولیسم، 3) ژنتیک پزشکی و 4) فن آوری های بیومدیکال است، این موسسه آموزشی مطابق با استانداردهای برتری است.

  دانش آموزان با یک مخلوط موثر از:

  دانش فنی مورد نیاز برای آینده
  قابلیت های عملی و مهارت
  کار علمی
  مهارت های اجتماعی و اخلاقی

  اموزش میبینند.

 • دانشگاه ویتن / هردکه Witten/Herdecke University

  همانطور که در میان قدیمی ترین دانشگاه خصوصی در آلمان، تاسیس شده در سال 1983 دانشگاه Witten / Herdecke شناخته شده است به طور گسترده ای به شدت معتبر است. حدود 1200 دانشجوی کارشناسی تحصیلات پزشکی، علوم پرستاری، پزشکی دندانپزشکی، اقتصاد، فلسفه و فرهنگ را مطالعه می کنند. همانطور که برای معیار ثبت نام، دانش آموزان باید در مصاحبه خود موفق شوند. بخش شگفت آور این فتح، این واقعیت است که مصاحبه بیشتر شایستگی را به شخصیت دانش آموزان نسبت به نمرات عالی خود اختصاص می دهند. همانطور که در بالا ذکر شد، این دانشگاه خصوصی است بنابراین هزینه های تحصیل در ماه به 400 و 1000 یورو می رسد. با این حال، شرایط تحصیل عالی در UWH به صورت رایگان نیست: دانش آموزان باید هزینه های تحصیلی بین 400 تا 1000 یورو را پرداخت کنند. با این حال، دانشجویان بین المللی همیشه می توانند برای کمک هزینه و بورس تحصیلی درخواست دهند.

 • دانشگاه ماگدبورگ Magdeburg University

  پس از ادغام دانشگاه فنی، دانشکده تربیت معلم و دانشکده پزشکی در سال 1993، دانشگاه ماگدبورگ یکی از جوانترین دانشگاه های کشور است. دانشکده پزشکی حدود 1300 متخصص آموزش دیده را برای مقابله با طیف وسیعی از بیماری های جدی در منطقه ساکسونی فراهم می کند. تاکید ویژه بر همکاری نزدیک بین کارکنان آموزش و پرورش و دانش آموزان است. در حدود یک سال، این موسسه حدود 45000 بیمار باقی مانده و تعداد زیادی دیگر در داخل و خارج از مرکز نگهداری می کند. با این همه گفته می شود این موسسه آموزش عالی پزشکی را برای دانشجویان مشتاق ارائه می دهد.

 • دانشگاه مونستر Mϋnster University

  دانشگاه مونستر در سال 1780 تأسیس شد و یک سنت طولانی مدت را بر روی هفت تسهیلات که 15 بخش و 250 دوره مختلف تحصیلی ارائه می داد، رها کرد. این دانشگاه از کارکنان نفیس خود 5000 کارشناس تایید و 37،000 دانشجوی آینده نگر استقبال می کند. علاوه بر این، حدود 400 توافقنامه همکاری با موسسات مختلف دانشگاهی در سراسر جهان دارد.

 • دانشگاه ورسبرگ Würzburg University

  این دانشگاه بیش از 4 دهه قبل توسط شاهزاده اسقف جولیوس اچتر فون مشبلبن و مکزیک مکسیمیلان جوزف تاسیس شد. امکانات دانشگاه و موسسات اضافی آن در همه متحدان شهر قدیمی قرار دارند. دانشگاه میزبان یک کتابخانه مدرن، یک پردیس هنر جدید لیبرال و چندین موسسه پژوهشی در میان دیگران است. از 25000 دانش آموز حدود 1000 دانش آموز از حوزه بین المللی می آیند.

 • دانشگاه توبینگن Tϋbingen University

  دانشگاه تایتینگن یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کلاسیک است که در شهر دانشگاهی مطلوب واقع شده است. برای موفقیت در پزشکی، علوم طبیعی و علوم انسانی از نظر بین المللی شناخته شده است. دانشگاه با برخی از برندگان جایزه نوبل، به ویژه در زمینه های پزشکی و شیمیایی همراه است. بخش پزشکی از جمله کلینیک، موسسات علمی و امکانات تئوریک برای بزرگترین موسسه آموزشی پزشکی در منطقه بادن-وورتمبرگ ساخته می شود.

 • دانشگاه فرایبورگ Freiburg University

  دانشگاه فرایبورگ متعلق به دوره طولانی تدریس موفق در علوم انسانی، علوم اجتماعی و علوم طبیعی است. این دانشگاه تحت 11 دانشکده فعالیت می کند و دانشجویان را از هر گوشه ای جذب می کند تا به کیفیت و تخصص خود پی ببرند. مرکز پزشکی فرایبورگ دارای بیش از 10،000 کارمند حرفه ای است که از 58000 بیمار نیاز به مراقبت های پزشکی مراقبت مبکنند. مرکز پزشکی دانشگاه معتقد است که علوم پایه و تحقیقات بالینی، پیش نیازهای به دست آوردن جدیدترین تخصص پزشکی و درمان است و بنابراین تحقیقات در حال انجام و جدید توسط پزشکان خود را تشویق می کند.

 • دانشگاه لایپزیگ Leipzig University

  دانشگاه لایپزیگ زاکسن دومین دانشگاه در آلمان است. پیشینیان مشهور دانشجویان آینده نگر در این بنیاد عبارتند از لایبنیتس، گوته، نیچه، واگنر و آنجلا مرکل، و همچنین نه جایزه نوبل مرتبط با دانشگاه لایپزیگ را به ترکیب اضافه کرده است. دانشکده پزشکی یک موسسه آموزشی با بیش از 3،000 دانش آموز در پزشکی و دندانپزشکی است و از نزدیک با بیمارستان دانشگاه لایپزیگ فعالیت میکند. دانشکده پزشکی همراه با بیمارستان دانشگاه یکی از بزرگترین موسسات پزشکی در زاکسن است که 48 کلینیک و موسسه را در پنج بخش جداگانه اداره می کند. شعار دانشکده پزشکی لایپزیگ پژوهش، آموزش، درمان است .

ادامه ی تحصیل پزشکان در آلمان

پزشکان عمومی که مدرک تحصیلی از ایران دارند جهت کار در آلمان و یا ادامه ی تحصیل پزشکی در المان باید روالی را طی کنند، این پزشکان جهت کار در آلمان در ابتدا لازم است مدرک خود را در این کشور ریجیستر کنند، که این امر با طی دوره هایی و امتحان امکان میپذیردالبته منظور از کار طبابت نبوده و صرفا کار در موسسات تحقیقاتی و پژوهشی است که در حین کار در این موسسات در زمینه رجیستر کردن مدارک خود نیز اقدام میکنند .
امکان تحصیل در مقطع تخصص در آلمان ابتدا مدرک باید معادلسازی شود سپس از دانشگاه یا استاد پذیرش دریافت شود و از اداره کار نامه مربوطه را دریافت و نهایتاً برای ویزا اقدام شود ، موسسه حقوقی ملکپور همه این خدمات را به صورت کاملاً تضمینی ارائه خواهدداد.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تحصیل تخصص پزشکی در آلمان

audio تحصیل پزشکی در آلمان

هزینه های تحصیل درآلمان

دانشجویان بین المللی باید مبلغی بین 3000 تا 20000 یورو در سالانه برای تحصیل پزشکی در آلمان پرداخت کنند که باتوجه به دانشگاه ها مختلف می باشد. جهت بررسی سایر هزینه های تحصیل در المان به لینک زیر مراجعه فرمایید.

سخن آخر درباره ی تحصیل پزشکی در آلمان

تحصیل پزشکی در آلمان در این مقاله علمی مورد بررسی قرارگرفت. باتوجه یه شرایط عنوان شده و نیاز به مدرک زبان المانی پذیرش کمی سخت بوده اما درصورت اخذ پذیرش و تحصیل پزشکی در المان میتوان از بهترین دانشگاه های علمی جهان مدرک اخذ نمود. در باب تحصیل پزشکی در المان بحث ها مفصل است و اگر دراین باب سوالات بیشتری دارد میتونید با مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه ام ای ای وین اتریش تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

90 پاسخ
 1. فرشاد مدیر گفته:

  سلام به شما، سپاس از زحمات شما در پاسخگویی، در باب تحصیل پزشکی آلمان با شما تماس گرفتم، مشاور شما فرمودند که باید بیام دوره زبان بگذرونم، باز در سایت هم نوشته اید که کالج باید گذرانده شود،از خود شما هم پرسیدم گفتید دوره زبان با کالج فرق می‌کند، من باید چکار کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل پزشکی در دانشگاه های دولتی آلمان به صورت رایگان باید در آزمون ورودی شرکت کنید. گذراندن دوره زبان در کشورهای حوزه شنگن همچون مجارستان به شما کمک می کند علاوه بر اینکه زمان انتظار برای وقت سفارت آلمان را کاهش دهید، برای شرکت در آزمون ورودی نیز آماده شوید.

   پاسخ
 2. royafar45 گفته:

  سلام .
  پسرمن ۱۹ ساله هست با معدل ۹۷ وحدود یکسال هست در المان هست ودورخ زبان به پایان رسونده وامتحان c1 داده ومنتظر جواب هست . ایشان علاقه مند به تحصیل پزشکی هستند منتها مثل اینکه حتما باید کالج را بگذرانند . سوالم این هست که ایا کالج ارزان قیت خصوصی هست چون فقط توانسته از دو تا کالج دولتی برای امتحان اپروو بگیره . وایا در پیدا نردن کالج شما می تونید کمک کنید وپیشنهادی برایمان داید

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. Behnaz گفته:

  با عرض سلام، ادب و احترام، من 27 ساله، مجرد و دانشجوی سال آخر(دوره اینترنی هستم) پزشکی عمومی دانشگاه دولتی هستم، زبان انگلیسی در حد خوب بلدم، اما از این جهت که نیازی نداشتم اقدام به گرفتن مدرکی نکردم، زبان آلمانی رو هم به تازگی شروع به یادگیری کردم، سوال من این هست که پیش از پایان دوره تحصیل و از همین مقطع یعنی از دوره اینترنی میتونم به آلمان برم و دوره اینترنی ام رو اونجا ادامه بدم، من موردهایی رو شنیدم که اینطور یعنی از دوره اینترنی به آلمان رفتن، یکی از دوستان هم حدود 6 ماه پیش با یکی از موسسات مشاوره ای انجام داده که بهش پیشنهاد دادن که قبل از اتمام تحصیل به آلمان بره، چون در هر صورت باید دوره اینترنی رو مجدد اونجا بریم، و اینکه مسيله دیگه برای ما، طرح پزشک عمومی در ایران هست که خب حدود 2 سال وقت رو باید صرف گذراندن دوره طرح کنیم تا اجازه خروج رو داشته باشیم، اما خب اگر واقعا ممکن باشه از دوره اینترنی بریم، موضوع طرح هم دیگه احتمالا برامون مطرح نیست، ممنون میشم اگه به سوالم جواب روشنی بدید که آیا اصلا امکان داره در دوره اینترنی برای ادامه تحصیل از همین مقطع و نه شروع دوباره از ابتدای پزشکی، به آلمان برم؟ و اگر ممکنه چه شرایطی داره و باید چه اقدامی کنم؟ و مدرک زبان آلمانی رو در چه سطحی داشته باشم؟ آیا امکان داره در کنار پزشکی، زبان آلمانی رو هم اونجا ادامه بدم؟ و اینکه برای این موضوع چه میزان سرمایه ای رو باید در حسابم داشته باشم؟ پیشاپیش از پاسخگویی تون ممنونم.

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   دوست عزیز در باب پاسخ سوالات خود برای ادامه تحصیل . شرایط دانشگاه ها و کشورها به وبسایت miestudy.com مراجعه بفرمایید.

   پاسخ
 4. Dr گفته:

  با عرض سلام، ادب و احترام، من 27 ساله، مجرد و دانشجوی سال آخر(دوره اینترنی هستم) پزشکی عمومی دانشگاه دولتی هستم، زبان انگلیسی در حد خوب بلدم، اما مدرکی ندارم، زبان آلمانی رو هم به تازگی شروع به یادگیری کردم، سوال من این هست که پیش از پایان دوره تحصیل و از همین مقطع یعنی از دوره اینترنی میتونم به آلمان برم و دوره اینترنی ام رو اونجا ادامه بدم، من موردهایی رو شنیدم که اینطور یعنی از دوره اینترنی به آلمان رفتن، یکی از دوستان هم حدود 6 ماه پیش با یکی از موسسات مشاوره ای انجام داده که بهش پیشنهاد دادن که قبل از اتمام تحصیل به آلمان بره، چون در هر صورت باید دوره اینترنی رو مجدد اونجا بریم، و اینکه مسيله دیگه برای ما، طرح پزشک عمومی در ایران هست که خب حدود 2 سال وقت رو باید صرف گذراندن دوره طرح کنیم تا اجازه خروج رو داشته باشیم، اما خب اگر واقعا ممکن باشه از دوره اینترنی بریم، موضوع طرح هم دیگه احتمالا برامون مطرح نیست، ممنون میشم اگه به سوالم جواب روشنی بدید که آیا اصلا امکان داره در دوره اینترنی برای ادامه تحصیل از همین مقطع و نه شروع دوباره از ابتدای پزشکی، به آلمان برم؟ و اگر ممکنه چه شرایطی داره و باید چه اقدامی کنم؟ و اینکه برای این موضوع چه میزان سرمایه ای رو باید در حسابم داشته باشم؟ پیشاپیش از پاسخگویی تون ممنونم.

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 5. مریم گفته:

  باسلام
  بنده 22 سالمه و تازه شروع به یادگیری زبان المانی کردم
  دانشجویی پزشکی سراسری هستم برای اقدام به اخذ تحصیل پزشکی در المان ایا شانس پذیرش دارم؟
  و اینکه ایا در صورت پذیرش باید در کالج های پیش پزشکی ثبت نام کرد؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   با توجه به سخت بودن آزمون ورودی دانشگاه های آلمان پیشنهاد ما به شما گذراندن دوره ی پیش پزشکی می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. maziar samiei گفته:

  سلام خسته نباشید، من ۲۰ سالمه و دیپلم تجربی دارم و پشت کنکوری هستم و میخواستم بدونم میتونم در عرض کمتر از ۶ ماه دانشجوی یکی از کالج های پزشکی آلمان بشوم؟؟؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. maziar samiei گفته:

  باسلام وادب خدمت جناب ملک پوروتشکرازتوجه وبخصوص انرژی مثبتی که ازشما میگیریم لطفا راهنمایی بفرمایید که کسی که دانشجوی پزشکی دانشگاه آزاد است میتواند پذیرش پزشکی ازآلمان بگیرد وآیا این کار ازطریق موسسه شما امکان پذیراست.سپاسگزارم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب
   بله میتوانید اقدام نمایید اما باید در پیش پزشکی ثبت نام کرده و در ازمون ورودی نیز قبول شوید.

   پاسخ
 8. ali گفته:

  سلام دکتر ملکپور
  من دانش اموز پشت کنکوریم و ۱۹ سالمه. میخوام برم المان پزشکی بخونم ، اما یه موضوعی نگرانم کرده .
  من دیپلم ریاضی دارم با معدل ۱۵ و مدرک پیش دانشگاهی تجربی با معدل ۱۶/۷۰
  و تا الان زبان المانی نخوندم
  ایا شانسی برای قبولی پزشکی در المان دارم ؟
  اگه بخوام تو کالج pre medical تحصیل کنم ، میتونم اومجا معدلم رو افزایش بدم و قبول شم ؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. maziar samiei گفته:

  سلام .من 25سالمه دیپلم تجربی با معدل 14.75دارم و هم اکنون دانشگاه پیام نور اهواز در رشته کشاورزی در مقطع کارشناسی در حال تحصیل هستم به دلیل علاقه مندی بنده به رشته های پزشکی سوال دارم خدمتون که آیا میتوان در دانشگاه هایدلبرگ المان پذیرش بگیرم هم اکنون دارم زبانی المانی هم میخونم .خواهش میکنم راهنماییم کنید که در صورت امکان گرفتن پذیرش برای طی مراحل خدمتون حضوری برسم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 10. کوثر گفته:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.قبل از هرچیزی تشکر میکنم بابت اطلاعات کامل وجامعی که در اختیار ما قرار میدین.
  من 21سالمه و دانشجوی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی علوم پزشکی ازاد هستم.قصد داشتم برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد به المان برم،ولی بعد با خودم گفتم شاید پزشکی رو انتخاب کنم
  حالا سوالی که دارم این هستش که معدل دیپلم و پیش دانشگاهی برای کسایی که اینحا دانشجو بودن و مدرک کارشناسی دارن هم لحاظ میشه یا فقط معدل لیسانس؟
  (معدل دیپلمم18.80 هستش)

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 11. گلی گفته:

  سلام خسته نباشید من دانش آموز سال یازدهم هستم و با نظام جدید فارق تحصیل خواهم شد یک سوال داشتم ایا اینکه در کنکور رشته پزشکی قبول شوی یا زیر رشته دیگری ایا تفاوتی دارد

  پاسخ
 12. Amin گفته:

  با سلام و عرض ادب. بنده 18 سالمه و معدل دیپلمم 18.86 هستش و زبان المانی اصلا بلد نیستم میخاستم بدونم چقدر طور میکشه وارد کالج شم چون اگ زیاد طول بکشه سربازی اونوق چیکار کنم! و بعد این ی سال ک تو کالجم با توجه ب نمرات کالج و دیپلمم میش پزشکی قبول شد یا ازمون دیگ داره!؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 13. هلیا گفته:

  سلام وقتتون بخیر من ۱۹ سالمه و معدل پیشم ۱۲ معدل دیپلمم ۱۴ هستش ایا امکانش برا پزشکی در دانشگاه بن یا دانشگاه شهرای کوچیک هس؟

  پاسخ
 14. کسری گفته:

  با سلام و عرض ارادت،
  من ۱۸ سالمه و دانش‌آموز رشته تجربی هستم با معدل سال سوم ۱۹.۹۱ و در مدرسه تیزهوشان درس می‌خونم و امسال کنکور دارم. زبان انگلیسی رو در حد پیشرفته بلدم ولی آلمانی خیر، اما قصد دارم یاد بگیرم. قصد دارم در آینده برای پزشکی در آلمان اقدام کنم و از این راه هیچی نمی‌دونم ولی کاملاً مصمم هستم که هر سختی رو تحمل کنم. راستش من گیجم و اصلاً نمی‌دونم چیکار باید بکنم. خواستم منو راهنمایی کنید که بهترین راه برای من چیه. وضع مالی متوسطی داریم ولی نه اونقدر که بتونیم هزینه زیاد دانشگاه یا کالج رو بدیم. آیا تحصیل در آلمان رایگانه؟ در این صورت هزینه زندگی چطور خواهد بود؟ تقریباً مطمئنم که کنکور امسال می‌تونم پزشکی قبول شم؛ آیا بعد از گرفتن عمومی می‌تونم اقدام کنم؟ آیا این راه مناسبیه؟ یا راه بهتری هم هست؟
  بی‌نهایت ممنون بابت صبر و‌حوصله‌تون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بله تحصیل به زبان المانی رایگان است شما نیاز به یک مشاوره کلی در این باب دارید
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 15. فرزاد گفته:

  با سلام…من در رشته بیوشیمی دانشگاه ازاد با معدل 20 فارق التحصیل شدم.. ایا این امکان وجود داره بدون گذروندن دوران کالج وارد رشته پزشکی در یکی از دانشگاه های المان شوم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان معادل سازی برای شما وجود دارد که شرایط شما برای تحصیل در این کشور باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. maziar samiei گفته:

  با سلام و خسته نباشید من دانشجوی ترم یک بهداشت محیط هستم. آیا با لیسانس بهداشت محیط میتوان برای تحصیل دندانپزشکی از دانشگاه های آلمان پذیرش گرفت؟ و این که حداکثر سن برای شروع تحصیل دندانپزشکی در آلمان چه سنی است؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   در ابتدا شما میبایست در آزمون ورودی پزشکی شرکت کرده و در صورت قبولی در این آزمون واحدهای گذرانده شده را معادل سازی کنید , این معادل سازی منوط به نظر دانشگاه بوده و ممکن است مورد تایید قرار نگیرد لذا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 17. Shafaghi گفته:

  سلام من دانشجوی رشته ی هوشبری که جزو رشته های تاپ میراپزشکی هست در دانشگاه سراسری هستم و تاالان ترم ۳ هستم..با معدل ۱۶ و ۷۰ دیپلم ..میخواستم بدونم شرایط برای ادامه تحصیل پزشکی یا دندان رایگان برای کسایی ک تو ایران پیراپزشکی قبول شدن چگونست ..من جایی خوندم که ۲ ترم خوندن اینجا کافیه که دیگه اون زمان کالج طی نشه ..و مشکل برای یاد گیری زبان هم ندارم و هم المانی و هم انگلیسی رو میتونم یاد بگیرم…لطفا اگه مزیتی داره که راحت تر میشه باتوجه به شرایطم رفت بگین که من زودتر اقدام کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی امکان تحصیل پزشکی یا دندان پزشکی رایگان در حال حاضر فقط در المان و اتریش که البته ان هم با ازمون ورودی امکان پذیر است . اخیرا به دلیل مشکلاتی مسیر این دو کشور برای رشته های مذکور بسیار دشوار شده است اما کارشناسان ما همواره راهی را برای شما در نظر دارند و شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. سارا اعتمادی گفته:

  با سلام
  من دانشجوی ترم 2 پزشکی سراسری هستم 22 سالمه و مدرک زبان المانی دارم آیا میتونم به صورت مستقیم وارد دانشگاه پزشکی آلمان بشم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله امکان تحصیل برای دانشگاه های پزشکی آلمان برای شما وجود دارد. در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. mie.editor2 گفته:

  سلام،من 19سالمه و کنکور قبول شدم کارشناسی شیمی سراسری میخونم،معدل دیپلمم 18/90 و پیش دانشگاهیمم 15/30 و با مدرک b2 زبان آلمانی امکانش هست که برای پزشکی قبولم کن و اینکه هزینه های زندگی در اونجا رو خودم در بیارم با کار کردن در اونجا؟؟؟ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل در کالج های پیش پزشکی المان برای شما وجود دارد که با سپری نمودن ازمون ورودی می توانید به تحصیل پزشکی بپردازید. با کار پاره وقت در این کشور تنها می توانید بخشی از هزینه های خود را پوشش دهید. برای اطلاع از شراط تحصیل پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. پدرام گفته:

  باسلام و عرض ارادت و خسته نباشید خدمت دکتر ملک پور عزیز . بنده سوالاتی رو پیرامون تخصص پزشکی دارم. میخواستم سوالم را این جا مطرح کنم و اگر میشه شما به بنده پاسخ دهید بنده دانشجو پزشکی هستم و در حال گذراندن دوره اینترنی هستم و قصد دارم دوره تخصص را در یکی از کشورهای آلمان , انگلیس و یا آمریکا بگذرانم و مشکل زبان انگلیسی ویا آلمانی ندارم ولی هزینه ی تحصیل برایم مهم است حال میخواستم که شما در مورد هزینه ی شهریه ی دانشگاه های این سه کشور برای تحصیل تخصص پزشکی توضیح دهید و اینکه کدام یک از این کشور ها هزینه ی کمتری نسبت به دیگران دارد؟ و این که آیا در این سه کشور به دانشجویان رزیدنت پزشکی حقوق تعلق میگیرد؟ و اگر حقوق تعلق میگیرد آیا با این حقوق میتوان شهریه دانشگاه و هزینه های زندگی را پوشش داد؟ با تشکر از لطف و محبت شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. تحصیل در کشور المان رایگان بوده و هزینه کمتری نسبت به کشورهایی نظیر انگلیس یا امریکا دارد. در حال حاضر اخذ ویزا از کشور امریکا شانس اندکی دارد. برای تحصیل تخصص مدارک شما باید معادل سازی شود. برای بررسی شرایط و اطلاع از هزینه ها پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای تحصیل در این کشور نباید معدل شما از ۱۴ کمتر باشد در این صورت برای اخذ پذیرش با موانعی روبرو خواهید شد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. ناشناس گفته:

  سلام در مورد تحصيل توي رشته دندانپزشكي يك سوال داشتم.بعد از گذروندن يك سال كالج توي المان (در صورت داشتن مدرك پيش دانشگاهي و معدل خوب و مدرك زبان) اگر وارد دانشگاه دندانپزشكي بشم حدودا چه مدت طول ميكشه دورش؟و ايا اين دوره شامل علوم پايه هم ميشه با جدا از اونه؟چون جايي خوندم كه حدود ١٠ترم هست و شك داشتم كه ايا علوم پايه هم جزيي ازين ١٠ ترمه يا نه.ممنون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. طول دوره دندانپزشکی در کشور آلمان ۵ سال می باشد که علوم پایه را در کالج های پیش پزشکی پیش از ورود به دانشگاه مورد مطالعه قرار می دهید. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. ايراني گفته:

  سلام ببخشيد اگه مدرك قبولي در كنكور سراسري رشته دلخواهم و مدرك زبان درخواستي رو داشته باشم باز هم بايد كالج رو بگذرونم؟ و اينكه علت طولاني تر بودن دوره هاي داروسازي توي المان نسبت به ايران چي هستش؟(منظورم كل دوره علوم پايه و دكترا روي هم هست كه حدود ١٠سال ميشه)ممنون ميشم جواب بديد.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت داشتن قبولی و مدرک زبان نیازی به گذراندن دوره کالج پیش پزشکی نیست و می توانید به صورت مستقیم وارد دانشگاه شوید. طول دوره تحصیل دکترای داروسازی در این کشور ۶ سال می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. حماد گفته:

  با سلام و عرض ادب
  بنده هم دیپلم و هم مدرک پیش دانشگاهی رو دارم ومدرک c1 زبان المانی رو هم دارم میگیرم اما متاسفانه به دلیل شرایطی معدل دیپلمم شد 9.50 و معدل پیش دانشگاهیم شد 13 بنده 20 سال سن دارم
  ایا میتوانم وارد کالجmکورس برای ورود به رشته پزشکی شوم
  ایا ورود به کالج محدودیت سنی دارد

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. شرایط معدل شما برای ورود به کشور آلمان مطلوب نیست و شرایط سنی برای اخذ ویزا از این کشور مورد نظر می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت خوبتون و وقتی که قرار می دید. من دختری 20ساله هستم که پشت کنکوری هستم و هنوز دانشگاه نرفتم.معدل دیپلم من 19.23هست تمایلل به تحصیل پزشکی در خارج از کشور رو داشتم و با توجه به صحبتهای شما در فایل های صوتیتون فکر کردم که بهترین کشور برای تحصیل پزشکی و همچنین هزینه ها با توجه به اینکه وضعیت مالی ما متوسط هست المان هست.متوسط یعنی سرمایه ما به 200میلیون برسه.زبانم در حد متوسط هست و مدرک ایلتس یا تافل ندارم ممنون میشم اگه بفرمایید برای تحیل در المان چه اقداماتی باید انجام بدم و از الان به بعد باید چیکار کنم.سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای تحصیل پزشکی در کشور آلمان به مدرک زبان آلمانی نیاز است. در صورت اخذ مدرک می توانید برای کالج های پیش پزشکی کشور آلمان اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات در ارتباط با کشور آلمان پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. mie editor2 گفته:

  سلام وعرض ادب خدمت شما بزرگوار من دختری هستم 23ساله بیماری لوپوس دارم البته بیماری م خاموشه و ازمایشاتم نرمالمیخواستم بدونم به نظر شما برای داشتن اینده ی خوب با سالانه65میلیون پول و باز هم میگم اینده ای خوب برای تحصیل تو خارج رشته ی پزشکی یا دندان یا دارو سازی یا دامپزشکی کدومش بهتره؟منت میذارین اگه جواب بدین ممنون از اینکه وقتتون رو در اختیارم گذاشتین

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل پزشکی و زیر شاخه های آن می توانید کشورهایی نظیر مجارستان، چک، روسیه، آلمان و … را انتخاب نمایید که بسته به میزان سرمایه خود می تواند مناسب باشد. برای بررسی شرایط هر یک و هزینه های موجود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. امیر گفته:

  سلام جناب ملک پور عزیز بنده ۱۹ سال دارم داری مدرک زبان المانی b2 هستم داری مدرک ۱۲ ساله دیپلم تجربی هستم
  با معدل ۱۸.۵ با نمرات 17 الی 18
  ?میتونم درخواست کالج المان بدم و اونجا وارد کالج بشم بعد برای رشته پزشکی؟
  درضمن قبولی کنکور سراسری ندارم.
  ?میخوام مستقیم وارد کالج بشم امکانش هست یا نه؟
  امکانی داره که از دیپلم برای مهاجرت تحصیلی برم یا نه؟
  ?و هزینه های اولیه رفتن حدودا چقدر میشه؟
  ممنون میشم همینجا با همین اطلاعت جواب سه سوالم رو بدید قادر به تماس نیستم.
  لطفا جواب بدید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل با دیپلم ۱۲ ساله برای شما وجود دارد و می توانید وارد کالج پیش پزشکی این کشور شوید. برای اطلاع از هزینه های مربوط به حق الوکاله و هزینه های جانبی پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. فائزه مختاری گفته:

  با سلام…فائزه مختاری دانش آموز رشته ی تجربی هستم با معدل دیپلم 18/91 و نوبت اول پیش دانشگاهی 18/27.امکان تحصیل پزشکی در دانشگاه های آلمان برای من چگونه است؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. در صورت داشتن مدرک زبان آلمانی امکان تحصیل پزشکی برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 28. mie editor2 گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرانقدر جناب دکتر ملک پور عزیز. من دختری ۲۱ ساله هستم ک هم اکنون ترم ۱ رشته ی مامایی دانشگاه آزاد تهران مشغول تحصیلم. از اونجایی ک تحصیل در رشته پزشکی برام همیشه یه رویا بوده میخوام راهنماییم کنید لطفا و بگید آیا پس از گذراندن یک الی دو ترم در این رشته با معدلای بالا میتونم بدون گذراندن آزمون در آلمان رشته ی پزشکیو ادامه بدم خواهشا راهنماییم کنید من بسیار به رشته ی پزشکی علاقه مندم ولی از نظر مالی خیلی نمیتونم خودمو ساپورت کنم ک به کشورای پر هزینه و از طرفی دانشگاه های خوبی دارن برای تحصیل برم برای همین دوس دارم در آلمان رشته ی پزشکیو بخونم…اگه در مورد اینکه بتونم در آلمان پزشکی بخونم بدون گذراندن آزموناش جوابتون به من مثبت باشه تلاش بسیاری میکنم ک سطح زبان آلمانی خودمو به C1 برسونم تا بتونم به آرزوم برسم. خواهش میکنم جواب منو در قالب یک وویس بهم بگید یک دنیا ممنون میشم.تشکر بابت این همه شکیباییه شما.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان معادل سازی برخی از واحدها برای شما وجود دارد اما به طور معمول برای ورود به رشته های پزشکی باید آزمون ورودی این رشته را بگذرانید. پیشنهاد میکنیم برای اخذ اطلاعات تکمیلی با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. علی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر ملک پور عزیز . بنده میخواستم بپرسم که آیا امکان تحصیل تخصص پزشکی در آلمان و یا اتریش به زبان انگلیسی وجود دارد؟ اگر وجود دارد دانشگاه شهریه دارد یا رایگان است؟ با تشکر فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای تحصیل تخصص باید مدارک شما معادل سازی شود و امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز برای شما وجود دارد. برای تحصیل رایگان در این کشور داشتن مدرک زبان آلمانی مورد نیاز است. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. mie editor2 گفته:

  سلام من دختر هستم و ۱۹ سالمه. متاسفانه نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی ام پایین ۱۸ هستش میخواستم بدونم با چه شرایطی و چجوری میتونم تو رشته پزشکی و به زبان انگلیسی تو آلمان تحصیل کنم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای تحصیل در کشور آلمان باید مدرک زبان آلمانی اخذ نمایید هم چنین نمرات شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. مارال گفته:

  سلام . من دیشب کامنت گذاشتم سوالم رو پرسیدم اما خواستم اطلاات تکمیلی بیشتری بدم که پاسخ جناب ملک پور راحت تر باشه
  همونطور که گفتم دانشجوی ترم ۴ علوم ازمایشگاهی ام و ۲۰ سال و ۷ ماه سن دارم .مدرک زبان المانی ندارم اما میتونم ۸ ماه الی یکساله بگیرم . معدل دیپلم ۱۹/۲۰ دارم . از لحاظ مالی نمیتونم زیاد برای هزینه های دانشگله هزینه کنم و مایلم که دانشگله رلیگان باشه و فقط هزینه های معمول زندگی رو داشته باشم . طرحی که توی ذهن خودم هست گرفتن پذیرش از کالج pre medical هست ولی با توجه به شرایط سنی شاید نزدیک ۲۲ سالگی موفق به لین کار بشم (یعنی بعد از گرفتن مدرک زبان) ایا این موضوع پذیرش من رو مشکل نمیکنه ؟
  همچنین به اتریش هم فکر کردم و با توجه به این داشتن مدرک زبان برای اتریش الزامی نیست گزینه بهتری محسوب میشه اما از طول دوره ها یا مراحل پزشکی و هزینه ها در اتریش بی اطلاعم ؟
  پیشنهاد شما برای وضعیت من چیه ؟ من المان رو از لحاظ شرایط علمی اقتصادی و شرایط زندگی ترجیح میدم اماایا شانسی برای المان دارم ؟
  ممنون میشم جناب ملک پور من رو از سردرگمی نجات بدن . یکدنیا ممنون از وقت و انرژی لطفی که نثار ما میکنید .

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای سال آینده یا ۲ سال بعد قوانین ممکن است با تغییراتی همراه باشد و هرچه از شرایط سنی شما بگذرد اخذ پذیرش از کشور آلمان دشوارتر خواهد بود. برای تحصیل پزشکی در اتریش به نامه اشتغال به تحصیل از دانشگاه سراسری یا نامه عدم منع تحصیلی نیاز است. برای تصمیم گیری راحت تر پیشنهاد می کنیم به طور مستقیم با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 32. مارال گفته:

  سلام جناب ملک پور عزیز .
  من به شما و موسسه ملک پور اطمینان کامل دارم و با دیدن ویدیو ها و فایل های صوتی متوجه شدم خیلی صادقانه و دلسوزانه جوان ها رو راهنمایی میکنید . ازتون راهنمایی میخوام
  من ۲۱ ساله ام .دانشجوی ترم ۴ علوم آزمایشگاهی هستم ولی علاقه خاصی به پزشکی دارم
  میخواستم بدونم آیا من شرایط تحصیل رایگان پزشکی رو درآلمان دارم ؟
  با توجه به محدودیت سن بهتره الان برای اپلای اقدام کنم یا پس از اتمام کارشناسی؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از لطف شما. برای تحصیل پزشکی در آلمان باید شرایط لازم از جمله داشتن مدرک زبان آلمانی، نمرات و معدل مناسب و … را اخذ نمایید. اخذ پذیرش پس از اتمام کارشناسی شما با مشکل سن شما مواجه خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. برای تحصیل در کشور آلمان شرایط سنی فرزند شما باید بررسی شود. در صورتی که شرایط سنی مطلوبی داشته باشند امکان ادامه تحصیل وجود خواهد داشت. تحصیل تخصص دشواری های خود را داراست، برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 34. mie editor2 گفته:

  سلام اقای ملک پور. خیلی متشکرم از تسلط و راهنمای های بسیار خوبتون. دختر من سال پنجم پزشکی است و امتحان B1 رو گذرونده و در حال حاضر مشغول خواندن B2 هست. حتی سال قبل برای بهتر شدن زباش یک دوره Superintensive در گوته فرانکفورت نوشتیمش. میخواستم سوال کنم برای اینکه از دوره انترنی بتونه بره المان یا اتریش چکار باید انجام بدیم؟ آیا از این قسمت پزشکی میتونه بره یا باید صبر کنه عمومیش رو بگیره؟ یکی از دوستانش چند ماه رفته بود انترنی رو المان ولی اطلاعات درستی نمیده. خواهش میکنم راهنمایی اولیه را بفرمایید که بتونیم تصمیم قطعی بگیریم. ممنونم

  پاسخ
 35. mie editor2 گفته:

  با سلام. داشتن قبولی کنکور شانس شما را برای اخذ پذیرش افزایش می دهد اما الزامی نیست. برای اخذ اطلاعات بیشتر و آشنایی با تمامی آزمون های این رشته با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرد.

  پاسخ
 36. mie editor2 گفته:

  سلام ۱-لطفا اسم تمامی آزمون هایی رو که بعد از رفتن به آلمان از ما میگیرن رو بفرمایید(رشته پزشکی)۲-برای پذیرش از دانشگاه های آلمان باید حتما قبولی کنکور را داشته باشیم؟

  پاسخ
 37. محمد گفته:

  سلام بر استاد بزرگ دکتر ملکپور عزیز استاد من تک تک فایل های صوتی شما گوش دادم ولی جواب یه سری سوال هام نتونستم پیدا کنم با اجازه یه معرفی از خودم داشته باشم من محمد هستم اهل همدان دانشجوی رشته بهداشت مواد غدایی ۲۲ سال سن دارم و از نظر مالی خدارشکر خوب و امسال درسم تمام میشه طبقه تحقیقاتی کردم کسی که کارشناسی گرفته تا سربازی نرند هیچ کشوری به صورت قانونی نمی تونه پزشکی بخونه دکتر من رشته مورد علاقم پزشکی آلمان یا اتریش و مسمم و می دونم سخت ولی براش میجنگم تا بدستش بیارم و به هدفم برسم ولی مسله سن که شما مدام تو ویس ها بهش تا کید داشتید خیلیی فکرم مشغول کرده من با توجه به برنامه ریزی هایی که کردم سه سال دیگه اماده رفتن میشم یک سال زبان آلمانی میخونم دو سال سرباز که به صورت کارمندی هست (امریه ) و شرایط درس خوندن جین سربازی دارم طی این مدت هم میخوام رفرنس های پیش پزشکی یا آمون پزشکی بخونم که با دست کاملا پر برم ولی من سه سال آینده ۲۵ سالم میشه دکتر سن من اون موقع برام مشکل ایجاد میکنه ؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   سلام و عرض ارادت. همواره قوانین برای سالهای آینده یکسان نمی ماند و ممکن است با تغییراتی همراه باشد. تصمیم گیری و تحقیق در این زمینه در حال حاضر اشتباه است. هر زمان که تصمیم به مهاجرت گرفتید باید در ارتباط با شرایط و قوانین موجود اطلاعات کسب نمایید. اخذ پذیرش پزشکی از ابتدا برای کشور آلمان در سن ۲۵ سالگی با ریسک ردی ویزا همراه خواهد بود. شما می توانید برای دستیابی به راه حل و کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 38. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض ادب. برای اخذ پذیرش از کشورهای مختلف به خصوص در رشته های مربوط به پزشکی شرایطی وجود دارد. داشتن مدرک زبان، مدرک پیش دانشگاهی، نمرات بالا و … از نکات لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی می باشد. شرایط و هزینه ها در هر کشور متفاوت است. برای اخذ اطلاعات در این خصوص با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 39. mie editor2 گفته:

  سلام جناب مشاور ،من قصد فرستادن دخترم به کشورهای اروپای غربی بمنظور تحصیل در رشته پزشکی را دارم .ضمنا فرزندم امسال پیش دانشگاهی و از دانش اموخته فرزانگان رشته تجربی میباشد لطفا راهنمایی فرمایید . تشکر

  پاسخ
 40. mie editor2 گفته:

  با سلام. برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان به مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی، مدرک زبان و … نیاز است. فرزند شما پس از اخذ مدارک تحصیلی و مدرک زبان می توانند برای تحصیل در آلمان اقدام کنند و قبولی در کنکور سراسری ایران الزامی نمی باشد. برای اخذ اطلاعات تکمیلی در این زمینه با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 41. mie editor2 گفته:

  سلام خسته نباشید دخترم سال چهارم تجربیه قصد داره برای تحصیل پزشکی یا دندان به المان مهاجرت کنه شرطش اینه که کنکوردولتی ایران قبول بشه؟؟البته بعد از کنکور میخواد کلاس المانی بره توی این فاصله باید مدارکشو بده سفارت؟؟معدل دیپلم۱۹٫۵

  پاسخ
 42. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام جناب ملک پورمن دختری ۲۶ ساله هستم و دانشجوی ارشد الکترونیک هستم و از تحصیل در این رشته پشیمان هستم و انگیزه برای ادامه ندارم و بسیار علاقمندم که در رشته دندانپزشکی هستم میخواهم ببینم در صورت که من بخواهم برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در آلمان اقدام کنم شرایط برای من چگونه خواهد بود و با توجه به اینکه من دیپلم ریاضی دارم آیا راهی برای تحصیل در رشته دندانپزکی در آلمان برای من وجود دارد؟

  پاسخ
 43. elie گفته:

  سلام آقای ملک پور با عرض خسته نباشین من یک دختر ۱۹ساله هستم و خیلی علاقه دارم در رشته ی پزشکی درس بخونم مدرک زبان انگلیسی رو هم گرفتم میخواستم بدونم هزینه ی تحصیل توی آلمان چقدر هستش و اینکه چه شرایطی رو داره معدل دیپلمم هم ۱۶/۷۵بوده ممنون میشم جوابمو بدین خیلی مهمه

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   به طور معمول رشته های دانشگاه های کشور آلمان به زبان آلمانی است و قبل از ورود نیز نیازمند مدرک زبان آلمانی هستند . حال آنکه ما برای تحصیل در کشور آلمان شرایط ویژه ای را آماده کرده ایم که میتوانید با دفاتر ما در ایران یا سایر نقاط جهان تماس حاصل نمایید تا از این شرایط مطلع گردید .

   پاسخ
 44. ahmad jafarpour گفته:

  سلام
  من دانشجوى ترم ١ پزشکى دانشگاه علوم پزشکى شاهرود هستم،معدل دیپلمم هم ١٩.۶۵ هست،کارت پایان خدمت هم دارم،شانس خوندن پزشکى در آلمان را دارم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای همگان امکان تحصیل در کشور آلمان وجود دارد . ولی باید شرایط شما بررسی گردد . چند سال دارید ؟ آیا زبان آلمانی بلد هستید یا خیر ؟ لطفا شرایط خود را در همین قسمت به صورت کامل ذکر نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم یا با دفاتر ما در تمامی نقاط جهان تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 45. عسل گفته:

  سلام, خسته نباشید و با تشکر فراوان بابت پاسخ گویی و صبر و حوصله ی شما برای توضیحاتتون پیرامون سوالات ما, من یه دختر ۱۹ ساله هستم و ترم ۲ رشته صنایع غذایی دانشگاه ازاد . میخواستم بدونم امکان تحصیل در رشته پزشکی کشور المان رو دارم و شرایط مورد نیاز رو میخوام بدونم. ممنون

  پاسخ
 46. Mahdi گفته:

  سلام خدمت آقای ملک پور عزیز. من ۱۹سال دارم و امسال وارد رشته ی پزشکی دانشگاه دولتی میشم. نتیجه ی انتخاب رشته هنوز نیومده ونمیدونم کدوم شهر قبول بشم میخواستم بدونم در آینده اگر قصد مهاجرت به آلمان داشته باشم نوع دانشگاه برای اون ها مهم هست یا نه؟ وسوال دیگه ای هم دارم شاید عجیب به نظر بیاد به نظرتون تا ده سال کشور آلمان اصلا نیازی به پزشک خارجی خواهد داشت آخه از بچگی آرزوم بود برم آلمان حتی میخواستم به جای دبیرستان برم کالج آلمان ولی وضعیت مالی پدرم در سطح بالایی نبود. الان هم مدرک B1دارم.تو کنکور هم به جای زبان انگلیسی آلمانی جواب دادم و ۹۶درصد زدم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 47. مشاور حقوقی گفته:

  سلام من نوزده سال دارم و دانجشجوی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی هستم میخواستم در المان به خاطر سطح علمی بالاش اونجا پزشکی بخونم میخواستم بدانم ایا حتما باید به کالج بروم وبعد به دانشگاه یا نه مستقیم میشود بدون کالج وارد دانشگاه شد در ضمن مدرک B2 هم دارم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 48. محمد گفته:

  سلام و وقت بخیر
  دکتر ملک پور عزیز
  بیست و نه سال سن و مدرک دکترای دامپزشکی دارم،چهارسال از پایان تحصیلم میگذره،عاشق ادامه تحصیلم و خیلی علاقمندم پزشکی بخونم اما با توجه به اینکه فرمودین شرایط سنی برای المان مهم هست نمیتونم مستقیم برای دوره پیش پزشکی ثبت نام کنم یا ویزا بگیرم….ایا میتونم با یه فوق لیسانس مرتبط با رشته ام به المان بیام و پس از طی دوره زبان المانی برای دوره ی پیش پزشکی ثبت نام کنم؟و کنکور بدم یانه؟
  البته با توجه به سنم بهم اکراین و روسیه هم معرفی کردن ولی از لحاظ رایگان بودن دانشگاه و سطح اموزش و کیفیت زندگی دوست دارم بیام المان…
  ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایین

  پاسخ
  • MIE Writer گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعات اداری ذکر شده در سایت با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان
   و تجدید ادب و احترام

   پاسخ
Rating: 5