تحصیل پزشکی در اروپا

تحصیل پزشکی در اروپا  و شرایط تحصیل پزشکی در اروپا برای عزیزان زیادی سوال بود ، تحصیل پزشکی در اروپا شاید آرزوی بسیاری از افرادی باشد که هدف تحصیل در رشتۀ پزشکی را در زندگی خود دنبال میکنند ، و قطعآ تحصیل پزشکی در اروپا و دانشگاههای پزشکی کشورهای اروپایی با  کیفیت آموزشی بسیار بالا همچون تحصیل پزشکی در چک ، تحصیل رایگان پزشکی در نروژ ، تحصیل پزشکی رایگان در اتریش ، و یا تحصیل پزشکی در انگلستان و همچنین تحصیل رایگان پزشکی در آلمان میتواند راه زندگی اشخاص را به کلی تغییر دهد و بدون شک تحصیل پزشکی در اروپا به جهت برخورداری دانشگاههای پزشکی اروپایی از بالاترین استانداردهای آموزشی و آزمایشگاهی و تکنولوژی میتواند یک پزشک را به بهترین نحو آموزش و پرورش دهد. در این بخش و مقاله موسسه ی مشاوره ای MIE ( همکار موسسه ی حقوقی ملک پور ) در زمینه پذیرش تحصیل پزشکی در اروپا و مهمتر از همه تحصیل تخصص پزشکی در آلمان همراه با کار یا پذیرش پزشکان با حقوق در آلمان مطالبی را بیان نموده است که البته مورد سوال بسیاری از پزشکان عزیزی میباشد که در زمینه کاریابی پزشکان یا تحصیل پزشکی دراروپا همراه با حقوق میپرسند و ما به اختصار در این خصوص خواهیم گفت و چنانچه مایل هستید در زمینه  تحصیل پزشکی در اروپا بیشتر بدانید و اطلاعات تفصیلی بگیرید ، لطفا با ما تماس تلفنی بگیرید تا از خدمات مشاوره مهاجرتی رایگان ما استفاده نمایید. تحصیل پزشکان در اروپا در کشور های گوناگون متفاوت است و ما بهترین کشورهای اروپا را در اینجا نام میبریم اما همانطور که عرض شد شما میتوانید برای مشاوره رایگان در باب تحصیل پزشکی در اروپا و همینطور تحصیل تخصص پزشکی در آلمان  با موسسه ی مشاوره ای MIE ( همکار موسسه ی حقوقی ملک پور )  تماس بگیرید. ما کشورهای زیر را به عنوان مثال ذکر کردیم و شما میتوانید در خصوص دیگر کشورها تماس بگیرید و اگر ما در آن باب اطلاعاتی داشته باشیم در کنار بحث تحصیل تخصص پزشکی  در آلمان با خوشحالی تمام با شما آن را در میان خواهیم گذاشت.

تحصیل پزشکی در اروپا و تحصیل پزشکی در چک ، تحصیل رایگان پزشکی در نروژ ، تحصیل پزشکی رایگان در اتریش ، و تحصیل پزشکی در انگلستان و تحصیل رایگان پزشکی در آلمان همگی در تخصص ماست ، قبل از هر تصمیمی با ما تماس گرفته و رایگان مشاوره دریافت کنید .

 

فایل تصویری و صوتی آقای ملک پور(دانشجوی دکترا حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) و وکیل پابه یک دادگستری در باب تحصیل پزشکی در اروپا

 

video تحصیل پزشکی در اروپا
audio تحصیل پزشکی در اروپا

تحصیل پزشکی در اروپا در آلمان و اتریش

یکی از سوالاتی که توسط شما دوستان عزیز پرسیده شده بود این بود که ایا می توان در مجارستان تحصیل نمود و سپس آن را به آلمان یا اتریش منتقل نمود و ایا اینکرای تحصیل پزشکی در آلمان و اتریش نیازی به قبولی در کنکور ایران می باشد؟ تمام سوالات شما دوستان عزیز را در ویدئویی توسط اقای ملک پور توضیح داده شده است که ایشان بدقت تمام نکات رابرای شما عزیزان بررسی نموده اند. اما ایتجا مختصر توضیحی بیان کرده ایم.

برای تحصیل پزشکی در آلمان و اتریش نیازی به قبولی در کنکور ایران نیازی نیست.یک امتحان ورودی دارد که در صورت قبولی  میتوانید تجصیل نمایید . همچنین در صورتیکه در ایران خوانده باشید و بعد  امتحان را قبول شوید دروس را برایتان تطبیق میدهند.

همچنین ترمی 350 تا 700 یورو بسته به اتریش یا آلمان هزینه تحصیل دارد اما تقریبا در رشته های پزشکی، دندان پزشکی، و داروسازی مجانی است.

تحصیل پزشکی در اروپا برای مقطع تخصص در آلمان

چنان که میدانید پزشکانی که برای تحصیل تخصص پزشکی به آلمان مهاجرت میکنند، اکثرا در آن کشور حقوق میگیرند که درس بخوانند لیکن بایستی قبل از هر اقدامی یک استاد راهنما (supervisor) پیدا کنند تا این استاد ایشان را به کمیته دانشگاه معرفی نماید. یافتن استاد راهنما کاری خیلی سخت محسوب نمیشود و پزشکان که در این خصوص وقت صرف کنند میتوانند موفق گردیده و استاد با زمینه مورد علاقه خود را بیابند.

گام بعدی برای تحصیل تخصص پزشکی در آلمان این است که پزشک مذکور در یک بیمارستانی قرارداد کار منعقد کند که این مرحله همان مرحله مهم در گرفتن حقوق بابت درس تحصیل تخصص پزشکی  در آلمان میباشد. مراقب باشید که اخیرا اشخاص شیاد از میل و علاقه پزشکان برای مهاجرت سوء استفاده نموده اند. ما در موسسه مشاوره ای MIE  همکار ( موسسه ی حقوقی ملک پور (  این مراحل را تحت نظر وکیل و با همکاری دو نفر پزشک دانشجوی تخصص انجام میدهیم. به هرترتیب پس از عقد قرارداد پزشک باید نامه وزارت کار آلمان را دریافت نموده و به همراه فرم مخصوص ویزا و مدارک مالی به انضمام حساب بانکی و سایر مدارک به سفارت تقدیم نماید .

پروسه پذیرش تا ویزای از این طریق کلا بایستی بین ۶ ماه تا یک سال صورت گیرد که اگر وکیل مهاجرتی به درستی اقدام نماید شانس پذیرش و ویزابرای پزشکان در آلمان  بالای ۸۰ درصد میباشد. نکته حائز اهمیت این است که در این طریق داشتن مدرک B2 آلمانی الزامی میباشد زیرا در مرحله کلینیکال اساسا کار با بیمار نیاز به دانستن زبان دارد.

ما مطلع هستیم که پروسه اقدام جهت عزیزان در راستای تحصیل تخصص پزشکی در آلمان کلا پروسه آسانی نیست، لذا موسسه مشاوره ای MIE  همکار موسسه حقوقی ملک پور  بهترین وکلای دادگستری و حقوق دانان مهاجرتی را دور هم جمع نموده است که این راه را برای شما آسان کند و شما میتوانید برای مشاوره مهاجرتی رایگان با تلفن تماس حاصل نمایید و ما در خدمات شما عزیزان خواهیم بود..

به یاد داشته باشید از نشانه های کار با موسسه مشاوره ای MIE  ( همکار موسسه حقوقی ملک پور ) این است که این موسسه و مشاور های مهاجرتی ما اولا پذیرش را تضمین میکنند به این معنی که اگر پذیرش نشدید مبلغ شما کلا عودت داده میشود و ثانیا، اگر در زمینه تمام موضوعات و از جمله تحصیل تخصص پزشکی در آلمان پذیرش شدید و ویزا نشدید پول پذیرش و ویزا به شما عودت داده میشودو اگر شما پذیرش تحصیل تخصص پزشکی در آلمان شدید و ما توانستیم ویزا را هم برای شما اخذ کنیم ولی خانواده شما ویزا نشود ما هزینه ویزای شما را هم بر میگردانیم.(این تضمین در صورتی میباشد که در قرارداد شما ذکر شود که ما با درخواست شما و بررسی رزومه شما در صورت امکان این مطلب را در میکنیم )

تحصیل پزشکی در اروپا و تحصیل پزشکی در چک ، تحصیل رایگان پزشکی در نروژ ، تحصیل پزشکی رایگان در اتریش ، و تحصیل پزشکی در انگلستان و تحصیل رایگان پزشکی در آلمان همگی در تخصص ماست ، قبل از هر تصمیمی با ما تماس گرفته و رایگان مشاوره دریافت کنید .

 

در قسمت بعد از تحصیل تخصص پزشکی در آلمان تحصیل پزشکی در اتریش را برای پزشکانی که قصد مهاجرت دارند توضیح خواهیم داد. تفاوت اصلی اتریش با آلمان در این است که در اتریش تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی میباشد و نیاز به مدرک زبان ندارد. توضیح بیشتر برای تحصیل و ادامه تحصیل پزشکان در اتریش را در زیر مطالعه کنید .

 

تحصیل پزشکی در اروپا برای تحصیلات تکمیلی پزشکان در اتریش

اقدام برای تحصیل مقطع بالاتر برای پزشکان در اتریش توسط موسسه ی مشاوره ای MIE  ( همکار موسسه حقوقی ملک پور ) صورت میگیرد، این موسسه برای پزشکانی که مایلند در مقطع بالاتر ثبت نام کنند پذیرش میگیرد. به این شرح که ما برای دوره phd کلینیکال برای پزشکان پذیرش میگیریم البته امکان پذیرش در رشته های تحقیقاتی هم هست ولیکن از آنجایی که اکثر دکتر های عزیزی که به ما رجوع میکنند جویا میشوند که آیا پذیرش پزشکی در رشته های کلینیکال هم ممکن است ما تاکید میکنیم که این امر مقدور است و ما کل پروسه را تضمین میکنیم. این دوره ها در رشته های مختلف میباشد برای مثال دوره های قلب ، اعصاب ، خون شناسی ، ارتوپدی و رشته های مختلف دیگر ، لیکن ما پس از بررسی شرایط پزشک مذکور برای پزشکی که قصد ادامه تحصیل دارد ۲یا ۳ پیشنهاد تخصص (در اتریش پذیرش PHD ) ارایه میکنیم که پزشک میتواند یکی از این پیشنهادات را بپذیرد و ادامه تحصیل دهد.

پذیرش پزشکی در اتریش در دوره های تخصص یک مزیت بسیار چشم گیر دارد و آن هم این است که پذیرش پزشکی در اتریش کلا نیاز به زبان انگلیسی دارد و نه زبان آلمانی ، به این مفهوم که کسانی که مایلند دوره PHD را اتریش بخوانند دیگر لازم نیست از اینجا مدرک زبان بگیرند بلکه میتوانند به اتریش رفته و درس خود را به انگلیسی بگذرانند.

بسیاری از علاقه مندان میپرسند که آیا تحصیل در دوره PHD در اتریش برای پزشکان دارای حقوق میباشد؟خوشبختانه طبق امری که از خارج از کشور و خود دانشجویان گرفته شده اکثر دانشجویان این دوره ها در صورتی سوپروایزر از ایشان راضی باشد و اساسا قادر باشند سوپروایزر را متقاعد کنند که با ایشان کار کند موفق خواهند بود که مبلغی بین ۳تا ۵هزار یورو ( این مبلغ حدودی و معمول است لیکن حتمی نیست میتواند بالاتر یا پائین تر باشد.) دریافت نمایند. یاد آوری میکنیم هزینه یک زندگی دانشجویی راحت در وین در اتریش حدود ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو در ماه برای یک خانواده ۲ نفری میباشد.

بعضی از دفاترمهاجرتی که متاسفانه تنها پروانه وکالت وکیل را اجاره نموده اند (گاها شخص مشاور پا از ایران بیرون نگذارده و اصلا رشته فنی خوانده ولیکن مشاوره مهاجرتی میدهد) ادعا میکنند که چنین چیزی مقدور نمیباشد و این از آن جهت است که ایشان قادر به این کار نیستند و میخواهند شما را راضی به انجام مسیر دیگری  از طرق کشور دیگری کنند که پایین تر و ناشایست تر است ولی ما با اطمینان به شما میگوییم این امکان هست و میتوانیم بیش از ۲۰ پذیرش و ویزا مربوط به ۶ماه اخیر را به شما ارایه کنیم ، خواهشمندیم از سایر پزشکان از ما تحقیق کنید. موسسه ی مشاوره ای MIE  ( همکار موسسه حقوقی ملک پور )  به طور تخصصی به پزشکان سرویس حقوقی مهاجرتی ارائه میدهد.

تحصیل پزشکی در اروپا و تحصیل پزشکی در چک ، تحصیل رایگان پزشکی در نروژ ، تحصیل پزشکی رایگان در اتریش ، و تحصیل پزشکی در انگلستان و تحصیل رایگان پزشکی در آلمان همگی در تخصص ماست ، قبل از هر تصمیمی با ما تماس گرفته و رایگان مشاوره دریافت کنید .

 

تحصیل پزشکی در اروپا :تحصیل پزشکان در سوئد

اخیرا بسیاری از پزشکان مایل به تحصیل تخصص از نحوه پذیرش در دانشگاهای سوئد میپرسند که آیا امکان تحصیل پزشکان در سوئد هست یا خیر/؟اگر شما پزشک هستید و مایلید در سوئد درس تخصص بخوانید ،این امکان هست هرچند که این امکان ساده نیست زیرا اساسا پزشک مذکور بایستی مدارک خود را به سوئد ارسال داشته باشد تا سازمان مخصوص این امر در سوئد این مدارک را بررسی کند سپس با تاییدیه مدرک تقاضای تحصیل در مقطع تخصص پزشکی نماید.آنچه که کار را در این مرحله بسیار سخت نموده یافتن سوپروایزر میباشد که به خصوص وقتی سوپروایزر میفهمد که پزشک باید پروسه ویزا را تی کند که حد اقل ۶ماه به طول میانجامد آن جای مورد نظر را به شخص دیگری پیشنهاد میکند .

تحصیل پزشکی در مقاطع بالاتر در سوئد امری سخت تر تحصیل تخصص پزشکی درآلمان و اتریش میباشد هرچند که مدرک آلمان و اتریش از نظر علمی رتبه بالاتری دارد همچنین از نظر آب و هوایی نیز اتریش از هر دو کشور مذکور در فوق بهتر میباشد.

تحصیل تخصص پزشکان در سوئد به راحتی و ظرف مدت کمی با یک تکنیک حقوقی قابل اجراست. به این صورت که پزشکی که قصد کار در سوئد دارد بایست حتما از یک بیمارستان پیشنهاد شغلی داشته باشد تا بتواند در سوئد کار کند که اخذ پیشنهاد شغلی برای پزشک در سوئد کار سختی نیست اما یک مقدماتی دارد که طی کردن این مقدمات سختی اصلی کار است این مقدمات شامل این مراحل است که ما آنها را می گوییم اما راهکار آنها را هم به شما توضیح خواهیم داد، قبل از هر چیزی پزشک باید نشان دهد که مدرک پزشکی او مورد پذیرش سازمان بهداشت و درمان در سوئد قرار گرفته است. ما این مرحله و چگونگی گذراندن آن را در موسسه حقوقی ملک پور آموزش میدهیم .

تحصیل پزشکی در اروپا و تحصیل پزشکی در چک ، تحصیل رایگان پزشکی در نروژ ، تحصیل پزشکی رایگان در اتریش ، و تحصیل پزشکی در انگلستان و تحصیل رایگان پزشکی در آلمان همگی در تخصص ماست ، قبل از هر تصمیمی با ما تماس گرفته و رایگان مشاوره دریافت کنید .

 

پزشک مذکور پس از معادل سازی مدرک پزشکی باید یک نامه کاری از بیمارستان بیاورد که دعوت به کار دارد تا بتوند جهت کار در سوئد اقدام نماید و این مرحله که اصلی ترین مرحله میباشد منوط به این است که این پزشک زبان سوئدی بداند و این امر در ایران غیر ممکن است و نقش اصلی وکیل مهاجرت در اینجا روشن میشود.

وکیل باید به نحوی برای پزشک مزبور یک پذیرش از کلاس زبان بگیرد و پزشک را به سوئد بفرستد ، وقت پزشک مذکور به سوئد مهاجرت نمود تا یک سال میتواند به بهانه زبان در سوئد بماند و هزینه این دوره هم خیلی اندک است (حدود ۲۰میلیون تومان برای یک سال تحصیل در سوئد) و در ضمن خبر بسیار عالی این است که در سوئد در هنگام خواندن زبان انگلیسی در دانشگاه خواندن زبان سوئدی به صورت رایگان صورت میگیرد و دکتر فوق الذکر دیگر لازم نیست مبلغ اضافه ای غیر از همان شهریه مذکور در فوق بپردازد و به این طریق او سوئدی را هم میآموزد و دیگر لازم نیست هزینه اضافه بدهد، و به محض داشتن مدرک زبان سوئدی برای وقت مصاحبه کاری از بیمارستان ها وقت میگیرد و با داشتن پیشنهاد کاری اصلا نیازی نیست که او به ایران برگردد تا نوع ویزایش را از تغییر دهد بلکه کافی است از همان جا اقدام نماید و ویزایش را به ویزای مهاجرت سوئد تغییر دهد.

کلیه ی پروسه ویزای سوئد در موسسه مشاوره ای MIE  ( همکار موسسه ی حقوقی ملک پور ) ازآغاز تا پایان انجام میپذیرد و شما میتوانید با ما مشاوره رایگان در این موضوعات داشته باشید.

تحصیل پزشکی در اروپا و تحصیل پزشکی در چک ، تحصیل رایگان پزشکی در نروژ ، تحصیل پزشکی رایگان در اتریش ، و تحصیل پزشکی در انگلستان و تحصیل رایگان پزشکی در آلمان همگی در تخصص ماست ، قبل از هر تصمیمی با ما تماس گرفته و رایگان مشاوره دریافت کنید . جهت تحصیل پزشکی در اروپا یا تخصص در کشورهای اروپایی از جمله تحصیل تخصص پزشکی در آلمان نیز اگر مایل هستید مطالب بیشتری بدانید کافی است با مشاورین موسسه ی مشاوره ای MIE  ( همکار موسسه ی حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ) تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان تلفنی ما در باب تحصیل پزشکی در اروپا بهره مند شوید. موسسه ی مشاوره ای MIE  ( همکار موسسه ی حقوقی ملک پور ) در خصوص تحصیل پزشکی در آلمان دارای جامع ترین اطلاعات می باشد ، پیشاپیش از بذل عنایت و لطف شما سپاسگزاریم و عذر ما را ببخشید که در این مختصر مجالی نبود تا در خصوص اخذ پذیرش تخصص برای تمامی کشورهای اروپایی سخن بگوییم.

 

Rating: 5
17 پاسخ
 1. علیرضا گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما آقای ملک پور عزیز. ببخشید بنده در یکی از دانشگاه های معتبر پزشکی در ایران تحصیل می کنم . 23 سال سن دارم و معدل دانشگاهم هم بالای 17 هست .
  قصد بنده این هست که انشاالله برای تخصص که به گفته ی خودتون پذیرش در این مقطع راحت تر از بقیه ی مقطع هاست به یکی از 3 کشور سوئد ، اتریش یا آلمان برم و گزینه ی آخرم هم چک هست . البته جناب اگر من اطلاع کافی و دقیق از پذیرش در مقطع تخصص این 3 کشور داشتم به هیچ عنوان به چک راضی نمیشدم. حال از شما خواستارم که اطلاعات دقیق و کامل و راه های قانونی که من قادرم از طریق اونها در 3 کشور اشاره شده پذیرش بگیرم رو به من معرفی کنید. گزینه ی اول خودم هم سوئد هست بسیار از اون راضی هستم همه جوانب رو هم درباره اش بررسی و فقط هزینه اش باعث شده که به شک بیفتم که اون هم اگر تحصیل تخصص رایگان باشه به نظرم اکثر مشکلات حل میشه.
  ببخشید اگر طولانی بود . لطفا اطلاعت دقیقی در این باره در اختیارم قرار بدید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی در اکثر کشورها نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی و یا آزمون های تخصصی مربوطه به همراه داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را ارزیابی کنند.

   پاسخ
 2. علیرضا گفته:

  با سلام من در یک دانشگاه دولتی بسیار معتبر پزشکی میخونم . میخوام بدونم که بنده از چه زمانی بهتره برای مهاجرت تحصیلی به یکی از 2 کشور اتریش و سوئد اقدام کنم؟ اتریش یا سوئد کدام برای مهاجرت پزشکی بهتره؟و به طور کلی چه موانعی بر سر راهم هستند؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. مهاجرت پزشکان برای شغل پزشکی نیازمند گذراندن دوره های معادلسازی مدرک در اون کشورها هستش و بدون این دوره ها و داشتن مدرک زبان اون کشورها در سطح بالا امکان کار ندارید ولی اگه سرمایه کافی داشته باشید میتونید از طریق ثبت شرکت در اتریش از راهی که ما بهتون معرفی می کنیم اقامت اتریش رو بگیرید. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شما رو رایگان راهنمایی کنند.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما و همچنین حساسیت و گستردگی موضوع مهاجرت پزشکان، جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. حبيبي گفته:

  سلام خدمت اقاي دكتر مهربان، دكتر جان من ديپلم فني حرفه اي و ليسانس الكترونيك دارم و پيش دانشگاهي رو نگذرونديم و ٢٤ سالمه، چون ٧ سال دستيار دندانپزشك بودم كار عملي رو بلدم ميخوام براي دندونپزشكي اقدام كنم، اما هيچ كشوري انگار بدون مدرك پيش دانشگاهي قبول نميكنه،واقعا نميدونم بايد چي كار كنم!؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای اطلاع از قوانین و مسائل مربوط به خدمت مرجع شما نظام وظیفه است و باید مورد خود را از این بخش استعلام نمایید.

  پاسخ
 5. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام خدمت شما اقای ملک پور سوال من خیلی مهم هست . راستش من به صورت حضوری رفتم موسسه و مشاوره گرفتم اما متاسفانه نتوانستم پاسخ کاملی دریافت کنم من ۱۹ سالم هست و دیپلمه ی مشمول خدمتم و اگر از کشور خارج شوم راه بازگشت ندارم . سوال من این هست که اگر با این شرایط خارج شوم امکانش هست بعد از تحصیل ۲ یا ۳ سال در دانشگاه پزشکی مورد تایید وزارت بهداشت انتقالی بگیرم به دانشگاه های پردیس پزشکی ایران؟؟؟؟؟ لطفا پاسخ بدهید هیچ کجا به من جواب درستی نمی دهند… موسسه ی شما گفتند می توانم اما نظام وظیفه میگوید نمی توانم……تو رو خدا کمکم کنید سپهر

  پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما، متاسفانه امکان اخذ ویزاهای تحصیلی برای شما با ریسک ردی ویزا همراه است.

  پاسخ
 7. mie editor2 گفته:

  سلام آقای دکتر ملک پور و همکاران. من پزشک سال اول دستیاری بیماری های عفونی هستم و سنم بالای ۵۰ سال هستم .ایا جهت انتقال وادامه تحصیلی در این رشته تخصصی به کشورهای انگلیسی زبان و یا اروپایی می توانم اقدامی نمایم. پیشاپیش از شما تشکر می نمایم.

  پاسخ
 8. محمد گفته:

  سلام استاد بزرگوار ،شاد باشید
  آیا مراحل گرفتن تخصص دندانپزشکی در این کشورهای اروپایی شبیه ی تخصص پزشکی میباشد
  خیلی ممنون

  پاسخ
 9. محمد گفته:

  سلام آقای ملک پور بزرگوار ، شاد و سلامت باشید
  کلمه ی که برای تشکراز شمازیبا باشه پیدا نکردم ، درود بر شما ، به زبان ساده خیلی خوبید
  من الان دانشجو دندانپزشکی در مجارستان هستم ، مدرک زبان انگلیسی ندارم ولی به زبان انگلیسی مسلط هستم ،
  دنبال یک کشور خوب برای ادامه تحصیل برای گرفتن تخصص دندانپزشکی میگردم و بعد از تخصص در آن کشور کار کنم
  لطفا من را راهنمایی کنید ، کجا میتونم رایگان تخصص دندانپزشکی بگیرم و اگر رایگان نیست تقریبآ چقدر است (توان مالی بنده ۲۵ تا ۳۰ هزار یورو میباشد) 
  لطفآ کشورها ی اتریش،آلمان،سوئیس ،انگلیس و کشورهای اسکاندیناوی  برای گرفتن تخصص دندانپزشکی ( تاکیید میکنم در مورد تخصص دندانپزشکی ، نه پزشکی ) مقایسه کنید  و لطفأ مراحل اقدام به تحصیل تخصص دندانپزشکی در این کشورها و باید چگونه اقدام کنیم و چه کارهایی باید انجام دهیم را لطفأ توضیح دهید
  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   به صورت کلی تحصیل در رشته های پزشکی در کشور های اروپایی امتحان ورودی دارند . کشور هایی مثل آلمان و اتریش رایگان هستند ولی باید دید که میتوانید امتحان ورودی را پاس نمایید یا خیر .
   جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 10. محمد امين گفته:

  آقای ملک پور عزیز سلام،من تازه این هفته سایتتون رو پیدا کردم و خیلی خیلی هم عالیه.
  من الان هجده سالمه و پزشکی دولتی قبول شدم اما خیلی دلم می خواد تا برای تخصص برم اروپا (انگلیس،آلمان،اتریش،سوییس).سوالم اینه که تا اون موقع چی کار کنم؟زبان بجز انگلیسی چی بخونم.(زبانم خوبه )می خوام آلمانی هم بخونم.سرمایه چی؟لطفاً جواب سوالمو بدین.خیلی ممنون از وقتی که در اختیار ما میدین.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.