تحصیل و اعزام دانشجو به مالتا

تحصیل و اعزام دانشجو به مالتا

مالتا چگونه کشوری است؟ شرایط 2018 تحصیل در کشور مالتا چگونه است؟ آیا شما تمایل به اخذ ویزای تحصیلی مالتا دارید؟ چطور می توان ویزای تحصیلی مالتا را اخذ نمود؟ برای مهاجرت به مالتا و اخذ ویزای تحصیلی مالتا چه مدارکی لازم است؟ اینها سوالات متدوالی هستند که در ذهن هر شخص متقاضی تحصیل در کشور مالتا نقش می بندد. در این مقاله که توسط مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تهیه  و تنظیم گردیده است، سعی بر آن داریم تا تمام سوالات شما عزیزان همیشه همراه موسسه حقوقی ملک پور در زمینه تحصیل در مالتا  را پاسخ دهیم.

 

مالتا

جمهوری مالت کشوری است در جنوب اروپا که در مرکز دریای مدیترانه قرار دارد، مالتا از یک مجمع الجزایر کوچکی تشکیل شده است که می توان گفت نقش استراتژیک مهمی در طول تاریخ داشته است. پایتخت این کشور والتا می باشد. کشور مالتا مکان مبارزه بین اروپای در حال شکل گیری و فرهنگ و تمدن قدیمی تو آفریقا و مدیترانه بوده است. زبان رسمی مردم مالتا، مالتی و انگلیسی می باشد. اما زبان ایتالیایی هم به صورت گسترده در مالتا محاوره می شود. مالتا جزء توافق نامه عضو شنگن می باشد و به جز اتحادیه اروپا و شهرواندان کشور سوئیس باقی افراد از طرف ایران، افغانستان و تاجیکستان نیاز به دریافت ویزا دارند. با توجه به جزیره بودن کشور مالتا دانشگاه های دریایی، کشتی سازی، اسکله و سازه و رشته های مرتبط با این حوزه از اعتبار فراوانی برخوردار هستند.

تحصیل در مالتا

تحصیل در مالتا در سال های گذشته شاید برای متقاضیان تحصیل در اروپا نام آشنایی نبود، اما در حال حاضر با توجه به آسان شدن شرایط تحصیل در حوزه شنگن، اعزام دانشجو به مالتا و هم چنین تحصیل در این کشور بسیار مورد توجه متقاضیان تحصیل در اروپا قرار گرفته است. افرادی که جهت تحصیل در کشورهای اروپایی به دنبال راهی برای تحصیل با هزینه کم در بهترین دانشگاه های اروپا هستند، این نوید را به آنها می دهیم که راه هایی برای متقاضیان تحصیل در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در کشور مالتا و هم چنین تحصیل دوره های زبان انگلیسی مالتا فراهم شده است. شما می توانید با داشتن شرایط مقدماتی ثبت نام در دانشگا های مالتا ثبت نام و در این دوره ها شرکت نمایید. معمولا بسیاری از متقاضیان تحصیل در اروپا به دنبال راهی برای تحصیل دوره های زبان انگلیسی در اروپا هستند تا تحصیل در بهترین دانشگاه های اروپا بدون نیاز به مدرک زبان IELTS  یا هر مدرک زبان دیگری برایشان امکان پذیر باشد. در شرایطی که شما امکان تحصیل در دوره های زبان انگلیسی در اروپا را داشته باشید، می توانید به راحتی مدرک زبان IELTS را در اروپا اخذ نمایید. و علاوه بر تجربه زندگی در فضای بکر و زیبای اروپا، شما توانسته اید دوره های زبان انگلیسی را بگذرانید و  به تبع آن مدرک زبان IELTS  را دریافت نمایید. در حال حاضر شرایط ویژه ای برای متقاضیانی که تمایل دارند بدون نیاز به مدرک زبان IELTS  در دانشگاه های انگلیس تحصیل نمایند به وجود آمده است و اگر شما متقاضیان تحصیل در اروپا تمایل به شروع فرآیند اخذ پذیرش از دانشگاه های مالتا و سپس اخذ ویزای شنگن مالتا را دارید پیش از هر اقدامی با شماره های موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید و در نهایت با کسب اطلاعات جامع و کامل با اطمینان شروع نمایید.

در حال حاضر تحصیل دوره MBA  در دانشگاه های انگلیسی مالتا برای هر فردی که که متقاضی تحصیل در رشته مدیریت باشد امکان پذیر است به طور کلی فرآیند مهاجرت تحصیلی به مالتا شامل دو مرحله می شود:

مرحله اول: فراهم نمودن مدارک مربوط به اخذ پذیرش از دانشگاه های مالتا

مرحله دوم: فراهم نمودن مدارک جهت مراجعت به سفارت مالتا

با توجه به اینکه به طور کلی در فرآیند مهاجرت موضوع سن در اکثر مواقع محدودیت هایی ایجاد نموده است، در مرحله اخذ پذیرش تحصیلی مالتا و هم چنین اخذ ویزای تحصیلی کشورمالتا برای متقاضیان محدودیت سن وجود ندارد فلذا شما عزیزان پس از مطالعه این صفحه دیگر دغدغه ی محدودیت سن را نداشته و امکان اقدام برای تحصیل در مالتا را خواهید داشت.

مدارک مورد نیاز جهت اقدام برای مهاجرت تحصیلی به مالتا

۱-قرارداد وکالت

–۲        اصل ترجمه ی مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات (از مقطع دیپلم تا کنون)

–۳        تهیه و تکمیل فرم ثبت نام دانشگاه

–۴        معرفی نامه از اساتید (Recommendation Letter)

–۵        نامه ی سوابق کاری (در صورت موجود)

–۶        نامه ی عدم سوء پیشینه جهت ارائه به سفارت

–۷        بیمه نامه (در این زمینه موسسه به شما مشاوره خواهد داد)

–۸        ارائه ی پرینت بانکی از موجودی حساب (در این زمینه موسسه به شما مشورت خواهد داد(

دقت فرمایید هر زمانی که شما در زمینه مهاجرت تحصیلی به مالتا برای پرونده خود قرارداد وکالت امضا می کنید، می بایستی با اتکا به علم وکیل خود و با اعتماد به او کلیه پروسه کار خود را به وکیل مهاجرتی بسپارید. شما باید در امنیت خاطر به او این امکان را بدهید تا در جهت ارائه بهترین خدمات حقوقی برای پرونده مهاجرت تحصیلی شما با تمرکز کامل امور را انجام دهد. امر مهاجرت یک امر کاملا حقوقی می باشد و یک وکیل مهاجرت باید قواعد اخذ پذیرش تحصیلی و به عنوان مثال اخذ ویزای تحصیلی مالتا را بداند، و با تجربه کافی خود تمام ابزار مورد نیاز و شرایط مهاجرت تحصیلی شما به مالتا را فراهم آورد و در نهایت شما را به اهداف مهاجرت خود برساند. موسسه حقوقی ملک پور به همراه مجموعه ای توانمند و با حضور وکلای برجسته ی مهاجرت شما را در رسیدن به اهدافتان یاری خواهد کرد. شما می توانید جهت اخذ اطلاعات تکمیلی، اخذ مشاوره تلفنی و نهایتا تنظیم مشاوره حضوری هم اکنون با شماره های موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید.

در صورتی که جهت اخذ مدرک IELTS نگرانی هایی دارد یا اینکه تمایل دارید هر چه سریعتر از ایران به قصد ادامه تحصیل خارج شوید اما مدرک زبان انگلیسی ندارید، می توانید رزومه خود را در اختیار موسسه حقوقی ملک پور قرارداده تا کارشناسان ما پذیرش شما را به صورت رایگان ارزیابی نمایند و سپس در گام اول مشاوره نهایی و در گام دوم اقدام به عقد قرارداد بفرمایید. جهت تحصیل در کشور مالتا در صورتی که مدرک زبان ندارید نیاز است در اسرع وقت مدارک مذکور را تهیه فرمایید و به دنبال فراهم نمودن شرایط سفر خود به اروپا باشید. بنابراین اگر در فضای حقوقی و امن وکالت خود را به موسسه حقوقی ملک پور بسپارید، خدمات حقوقی و مشاوره با گارانتی به شما عزیزان ارائه خواهد شد. تحصیل در دانشگاه های مالتا به این صورت است که شما در بدو ورود با داشتن شرایطی مناسب در دانشگاه در کلاس های زبان انگلیسی شرکت می کنید و سپس وارد دوره های مدیریت دانشگاه می شوید. در حال حاضر خوشبختانه افرادی که لیسانس یا فوق دیپلم دارند، یا اینکه در دوره لیسانس انصراف داده اند می توانند با پذیرش دوره زبان وارد کشور مالتا شوند. و سپس Pre-master در رشته های مدیریت بگذرانند و وارد دوره بعد یعنی فوق لیسانس یا master شوند. از مزایای تحصیل این دوره در این دانشگاه(( AngliaRuskin این است که شما در صورتی که دوره Pre-master را که ۱۱ ماه است به اتمام برسانید، وارد دوره فوق لیسانس یک ساله مالتا خواهید شد و MBA را در یک سال مطالعه خواهید نمود. در وقایسه با تحصیل در هر کشور دیگری شما همانند تحصیل در انگلستان می توانید به جای آنکه در مجموع لیسانس و فوق لیسانس تان ۶ سال شود در دوره یک ساله یعنی در دو سال از فوق دیپلم به فوق لیسانس رسیده و برای دکتری آماده شوید. این دوره به صورت فشرده برگزار می شود.

به چه دلیل درخواست اقامت دائم در کشور مالتا افزایش یافته است؟

کشور مالتا آب و هوایی مدیترانه ای دارد، مردم این کشور در محیطی دوستانه و انگلیسی زبان در کنار هم زندگی می کنند. زندگی در مالتا با استاندارد های بسیار بالا و هم چنین رفت و آمد آزادانه به مالتا و دیگر نقاط اروپا از مزایای این کشور است که با عث شده درخواست اقامت دائم این کشور افزایش یابد. در کشور مالتا آزادی کامل در بازگرداندن سرمایه و درآمد وجود دارد و یکی از کم مالیات ترین مناطق اروپا به حساب می آید. در کشور مالتا شما دسترسی آسان به دریا و فرودگاه بین المللی دارید، این کشور یکی از مراکز امن بانکداری اروپا با حضور بانک های بین المللی می باشد، شما با داشتن اقامت این کشور می توانید آزادانه به کشورهای عضو شنگن مسافرت نمائید، اینها دلایلی است که باعث شده درخواست اقامت دائم در کشور مالتا افزایش یابد.

موسسه حقوقی ملک پور به یاری وکلا و اشخاص نخبه ی کشوری اقدام به پذیرش در بهترین دانشگاه های دنیا از جمله پذیرش تحصیلی در مالتا می کند. از مزایای تحصیل در مالتا این است که می توانید تحصیل خود را در ترم پایانی در دانشگاه های انگلستان به اتمام برسانید و جشن فارغ التحصیلی خود را در انگلستان بگیرید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در باب تحصیل در مالتا با مشاورین خبره موسسه حقوقی ملک پور مشورت نمایید و هم چنین می توانید با تلفن های موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان موسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

3 پاسخ
  1. مشاور حقوقی گفته:

    با سلام، فارغ التحصیل لیسانس معماری سال ٨٨ هستم؛ با توجه به فعالیت حرفه ای بازرگانی در این چند سال قصد شرکت در دوره های زبان انگلیسی و سپس فوق لیسانس mba در مالتا را دارم، لطفا راهنمایی بفرمایید ؛ چه مدارک لازم هست؟ آیا نیاز به توصیه نامه(با توجه به رشته متفاوت تحصیلی) دارم ؟ با توجه به تجاربتون آیا برای ادامه تحصیل در رشته mba مالتا کشور مناسبیه؟ متشکرم. نوید از تهران

    پاسخ
  2. محمد سبزقبائی گفته:

    درود و سپاس فراوان بابت اطلاعات خوب و زحمات فراوان شما و همکارانتون،من قصد دارم در کلاسهای زبان کشور مالتا شرکت کنم ،من ۳۳سالمه مدرک تحصیلیم لیسانس کامپیوتر با معدل ۱۴٫۰۲ از دانشگاه ازاد ،خواهش میکنم راهنماییم کنید که چه مراحلی را باید انجام بدم و هزینه ها و مدت زمان انجام این کار تا اخذ ویزای تحصیلی چه مدت طول میکشه و شرایط خوابگاه یا مسکن و هزینه های اون به چه صورت و اینکه شخص اجازه کار داره در طول مدت این دوره یا خیر ؟خیلی لطف میکنید اگر پاسخگوی من باشین ،سپاس فراوان از زحمات شما جناب ملک پور و همکارانتون

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.