تحصیل در ایتالیا

 • تحصیل در ایتالیا در یک نگاه
 • تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا در مقطع لیسانس
 • تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا در مقطع فوق لیسانس
 • تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا در مقطع دکترا
 • هزینه های تحصیل در ایتالیا
 • نکات برجسته تحصیل در ایتالیا
 • کارضمن تحصیل در ایتالیا
photo 2018 11 28 02 35 40 273x300 تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل در ایتالیا در یک نگاه

اکنون دانشجوهای بسیاری از اقصی نقاط جهان هستند که بدنبال تحصیل در دانشگاه های معتبر اروپا می باشند، از بین این کشورها کشور ایتالیا شرایط خوب و قابل توجهی را برای دانشجوهای خارجی بخصوص دانشجوهایی که از کشورهای جهان سوم و آسیایی به ایتالیا سفر می کنند. تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا در هر سه مقطع تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکتری امکان پذیر می باشد.

تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا این امکان را برای شما بوجود می آورد که بصورت رایگان در معتبر ترین دانشگاه های دنیا مشغول به تحصیل شوید، علاوه بر این حتی در اکثر مواقع برای دانشجوهای خارجی امکان گرفتن بورس تحصیلی بالای ۷۰ درصد وجود دارد که معمولا موفق به اخذ آن می شوند.

تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا در مقطع لیسانس

متقاضیان تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا در مقطع کارشناسی می بایست پس از کسب مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی اقدام به اخذ پذیرش دانشگاه های ایتالیا کنند. در ایتالیا برای ورود به مقطع لیسانس بسیاری از رشته ها نیازمند گذراندن امتحان ورودی هستند ولی به تعداد محدودی دانشگاه بدون آزمون ورودی در مقطع لیسانس نیز وجود دارد.

البته روش دیگری نیز به علاقمندان به تحصیل در مقطع کارشناسی ایتالیا در ایران ارائه می شود. سفارت ایتالیا در تهران هر ساله کلاس های زبان ایتالیایی برگزار می کند که در آن در طول ۳ ترم، سه کتاب (Espresso) تدریس می شود. هر ترم شامل ۳۳ جلسه ی ۲ ساعته و در سه روز هفته می باشد.

در صورتی که دانشجو بتواند ۹۰% نمره را درامتحانات بدست آورد می تواند جهت اخذ پذیرش و اخذ ویزای ایتالیا به سفارت معرفی می شود. البته این کار پس از آموزش دو کتاب اول صورت می گیرد. البته گفتنی است تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا به صورت انگلیسی هم امکان پذیر است و دانشجو می تواند بدون مدرک زبان ایتالیایی به زبان انگلیسی نیز تحصیل کند.

مقطع لیسانس در کشور ایتالیا ۳ الی ۴ ساله است. دانشجویان مقطع کارشناسی کشور ایتالیا مجوز کار در محدوده ای ۱۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا ۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد. البته قابل توجه متقاضیان تحصیل در مقطع لیسانس در ایتالیا که اخذ بورسیه های تحصیلی در این مقطع نیز امکان پذیر است که در قسمت های بعدی متن توضیح کامل در مورد آن داده میشود.

فایل صوتی استاد ملک پور در باب تحصیل لیسانس در ایتالیا

audio تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا

تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا در مقطع فوق لیسانس

ایتالیا با داشتن معتبرترین دانشگاه های اروپا، سر آمد کشور های اروپایی در بحث آموزش است و به همین دلیل بسیاری از علاقه مندان به تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا در مقاطع بالاتر نظیر فوق لیسانس کشور ایتالیا را برای این دوره خود انتخاب می کنند، چرا که ایشان می توانند بصورت کاملا رایگان و یا ارزان مدارک تحصیلی خود را از بهترین دانشگاه های اروپا اخذ نموده و شانس خود را جهت اخذ بورسیه های تحصیلی در مقطع فوق لیسانس و دکتری افزایش دهند. دوره تحصیلات کارشناسی ارشد در کشورایتالیا دو ساله است.

دروس دانشگاهی کشور ایتالیا به دو صورت ایتالیایی و انگلیسی تدریس می شوند. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد کشور ایتالیا مجوز کار در محدوده ای ۲۰ ساعته بصورت هفتگی دارا می باشند و میانگین حقوق این افراد حدودا بین ۸ تا ۱۰ یورو به ازای هر ساعت می باشد، البته اکثر دانشجویانی که در مقطع فوق لیسانس در ایتالیا پذیرش تحصیلی اخذ می کنند معمولا موفق به اخذ بورسیه های تحصیلی می شوند.

تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا در مقطع دکتری

دانشگاه های ایتالیا جزو برترین دانشگاه های اروپا می باشند که متقاضیان بسیار زیادی از کل کشورهای دنیا دارد. افرادی که متقاضی تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا در مقطع دکتری هستند این شانس را دارند که علاوه بر اینکه بصورت رایگان تحصیل می کنند، بورسیه های تحصیلی از دانشگاه نیز دریافت کنند که تمامی هزینه های زندگیشان را پوشش می دهد. همچنین برتری دیگری که دانشگاه های ایتالیا نسبت به سایر دانشگاههای اروپا دارد این است که بصورت انگلیسی هم می شود تحصیل کرد. برای اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع دکتری شخص متقاضی نیازمند گذراندن دیپلم ۱۲ ساله و لیسانس ۴ ساله و فوق لیسانس ۲ ساله می باشد. در ادامه متن در مورد بورسیه های تحصیلی در مقطع دکتری توضیح کامل داده می شود.

اخذ پذیرش تحصیلی در ایتالیا

هزینه های تحصیل در ایتالیا

یکی از مطالب بسیار جالب در خصوص تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا این است که بر اساس قانون این کشور، تحصیل باید برای همه اقشار امکان پذیر باشد. در همین راستا، در تمامی دانشگاه های دولتی در ایتالیا، شهریه تحصیلی بر اساس میزان درآمد سالیانۀ خانوادۀ دانشجو تعیین می شود.

اگر بخواهیم از جنبه هزینه های زندگی کشور ایتالیا را با کشورهای همسایه ایران مقایسه کنیم می توان گفت هزینه تحصیل در ایتالیا با دانشگاه های ترکیه و ارمنستان و سایر کشورهای همسایه تقریبا برابر است با این تفاوت که سطح کیفیت دانشگاه در ایتالیا با کشوری مثل ترکیه و ارمنستان اصلا قابل قیاس نیست هم چنین اگر در نهایت شخص دانشجو قصد گرفتن اقامت دائم آن کشور را داشته باشد، قطعا کشورهای اروپایی و عضو شنگن را نمیتوان با کشورهایی مانند کشورهای همسایه ایران مقایسه کرد.

بورسیه های ۲۵۰۰ و ۵۰۰۰ یورویی برای متقاضیان ایرانی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس و همچنین بورسیه ۸۰۰۰ و ۱۳۷۰۰یورویی برای دکتری فارغ از معدل تحصیلی

بسیاری از دانشجو ها در اکثر کشورها بدنبال اخذ بورسیه های تحصیلی از دانشگاه های معتبر دنیا هستند که دستیابی به این مهم شاید خیلی به سادگی ملموس نباشد و اصلا امکان گرفتن بورسیه تحصیلی یک کار بسیار دشوار می باشد اما یک ویژگی خاص تحصیل در ایتالیا، وجود کمک هزینه های ۲۵۰۰ و ۵۰۰۰ یورویی در سال برای متقاضیان خارجی است که فارغ از معدل و شرایط فارغ التحصیلی شان می توانند از استان محل تحصیلشان در ایتالیا دریافت نمایند. این بورسیه ها از انواع بورسیه های دانشجویان ممتاز مجزا است و احتمال دریافت آن برای متقاضیان ایرانی بسیار بالاست. اکثر دانشجویان ایرانی که در ایتالیا مشغول به تحصیل اند از این بورسیه ها استفاده می کنند و مقدار زیادی از هزینه های زندگی شان را در دوران تحصیل پوشش می دهند.

هزینه های تحصیل و زندگی در ایتالیا
بورسیه تحصیلی در ایتالیا

فایل صوتی استاد ملک پور در باب بورسیه در ایتالیا

audio تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا

فایل تصویری استاد ملک پور در باب بورسیه تحصیلی در ایتالیا

video تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا

نکات برجسته تحصیل در ایتالیا

شهرت جهانی در رشته هایی چون معماری، هنر، مهندسی، باستان شناسی، تاریخ و علوم اجتماعی

ایتالیا به لطف داشتن اساطیر کهنی چون میکلانژ، رافائل، فراگامو، مارکو پولو، دانته، گالیله، داوینچی و بزرگان دوره معاصر این کشور چون انزو فراری، جورجو آرمانی، گوچی و آندره آ بوچلی همواره به عنوان کشوری با مردمان خلاق و مبتکر در جهان مشهور بوده است. این موضوع به ویژه در عرصه هنر و شاخه های آن نمود قابل توجهی در ایتالیا دارد.

پس گفتنی است که دانشجویان ایرانی که در رشته های مزبور فارغ التحصیل شده اند یا قصد ادامه تحصیل در این رشته ها را دارند دانشگاههای ایتالیا با توجه به رتبه ای که در این رشته ها در دنیا دارند همچنین با توجه به هزینه های تحصیلشان گزینه ای مناسب برای ادامه تحصیل می باشد.

کیفیت و شاخص های بالای زندگی

کشور ایتالیا به واسطه عضویت در اتحادیه اروپا دارای استاندارد های بالایی در زمینه های مختلف از جمله بهداشت، خدمات اجتماعی، پوششهای بیمه ای و سایر موارد می باشد.

تفاهمات فرهنگی و تاریخی بسیار با ملت ایران

هر دو کشور ایران و ایتالیا به دلیل داشتن تاریخ و تمدن دیرینه دارای مشترکات تاریخی و فرهنگی زیادی می باشند که آن را می توان به وضوح در زندگی روزمره و فرهنگ مردم هر دو کشور مشاهده نمود.

کارضمن تحصیل در ایتالیا

کار ضمن تحصیل در ایتالیا علیرغم کار تمام وقت در کشور ایتالیا بهتر پیدا می شود چون همانطور که مطلع هستید کشور ایتالیا به دلیل کمبود کار و وجود رکود اقتصادی بیشتر افراد دانشجو را به عنوان کار ضمن تحصیل در ایتالیا و کارهای دانشجویی و پاره وقت انتخاب می کند.موسسات کاریابی در کشور ایتالیا همواره همه وقت کار ضمن تحصیل در ایتالیا به شما پیشنهاد می دهند.

سخن آخر

تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا را میتوان موقعیت مناسبی برای دانشجویان حساب کرد . زیرا این کشور شرایط بسیار خوبی برای تحصیل برای دانشجویان بین المللی دارد . البته هر شخص دارای شرایط متفاوتی است و از این رو پیشنهاد میگردد با دید باز و مطالعات کافی اقدام به اپلای و تحصیل در ایتالیا نمایید . مهاجرت به ایتالیا نیز در سال های اخیر بسیار مورد توجه بوده است ولی هر شخص دارای شرایط گوناگونی برای مهاجرت است که باید دقیق بررسی گردد .

law تحصیل و اعزام دانشجو به ایتالیا
161 پاسخ
 1. شاهوش گفته:

  سلام وققتون بخیر من میخواستم بدونم ترجمه مدارک برای دانشگاه و سفارت ایتالیا حتما باید به زبان ایتالیایی باشه یا زبان انگلیسی هم مورد قبوله؟و اینکه تمکن مالی با ارز ازاد محاسبه میشه یا ارز بانک مرکزی؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موضوع اول رو سفارت در هنگام مراجعه بهتون اعلام میکنه. تمکن مالی هم معمولا در موارد خاصی با ارز دولتی محاسبه میشه که دانشگاه محل تحصیلتون مورد تایید وزارت علوم باشه و بهش ارز تعلق بگیره که میتونین این موضوع رو از سایت وزارت علوم جویا بشین.

   پاسخ
 2. L. J گفته:

  سلام من دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی هستم میخواستم چندتا سوال راجع به بورسیه وتحصیل در ایتالیا بپرسم ممنون میشم پاسخگو باشید:
  1.اولین گام برای گرفتن ویزا چیه؟
  2.دانشجو چه شرایطی باید داشته باشه؟
  3.میتونم برای ادامه این رشته در دانشگاه های ایتالیا بورسیه شم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 3. سایه گفته:

  سلام خسته نباشید.
  من کارشناسی مهندسی شیمی دارم اما قصد تغییر رشته به کارشناسی معماری و گرفتن بورسیه استانی دارم. در واقع بین دیپلم و ادامه تحصیل در ایتالیا (اگر درخواست بدم) فاصله زمانی میفته.
  میخواستم بدونم آیا برای دریافت بورسیه استانی و ادامه تحصیل در کارشناسی معماری میتونم با مدرک آیلتس برای دوره های انگلیسی اقدام کنم؟ یا حتما باید آزمون استرنی بدم. و اینکه برای بورسیه استانی معماری هم آزمون ورودی و عملی گرفته میشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکان تحصیل در کشورهای خارجی بستگی به سن، میزان گپ تحصیلی، وضعیت علمی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل، داشتن مدرک زبان با نمره مورد نیاز و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما تماس گرفته و با ارائه این اطلاعات مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 4. Diana گفته:

  سلام خسته نباشيد
  من ١٨سالم هستش و رشته تجربي دارم ميخوام٢٠٢٠براي امتحان الفا اقدام كنم،ايا كالجي در ايتاليا براي الفا هستش كه بشه اونجا زبان ايتاليا رو قوي كرد و چند ماه اونجا فشرده رفت؟

  Rating: 5
  پاسخ
 5. حیدری گفته:

  ممنون میشم لطفا پاسخ بدید من بیست و نه سالمه و با مدرک پیش دانشگاهی میخوام برای لیسانس مدیریت اقدام کنم ایا باید از کالج شروع کنم و اینکه برای کالج میشه بورسیه گرفت ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 6. محمدرضا گفته:

  با عرض سلام
  ببخشد دانشگاه پادووا مدرک زبان برا تحصیل در مقطع دکترا نمیخود. و یکی از دوستان 5 سال پیش بدون مدرک زبان در ایتالیا ادامه تحصیل داد.
  به فرض اینکه رزومه تحصیلی بنده قوی باشد و دانشگاه هم بنده را بپذیرد ایا بدون مدرک زبان امکان گرفتن ویزا هست ؟
  چون شنیدم که جدیدا بدون مدرک زبان ویزا نمیدهد سفارت ایتالیا ایا این مطل درست است یا خیر؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   در حال حاضر برای مقطع دکتری داشتن مدرک آیلتس احتیاج است و همچنین از دانشگاه یک یا دو نفر استاد به عنوان استاد راهنما معرفی نمایید

   پاسخ
 7. ماریا گفته:

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته کارشناسی عمران در گرایش راه_سازه از دانشگاه BIHE (Bahaian Institute for Higher Education ) هستم. با معدل کل ۲.۸۹ از ۴ . ۲۷ سالم هست و میخواستم ببینم ایا امکان این و دارم که با کارشناسی عمران وارد فوق لیسانس رشته های مرتبط با معماری بشم؟ و اینکه چقدر شانس گرفتن بورسیه تحصیلی استانی و دارم؟
  و اینکه به طور کلی امکانش هست شرایط بورسیه استانی و توضیح بدید؟ امکاناتی که میده و شهرهایی که پذیرش این مدلی دارن.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 8. Atefeh گفته:

  سلام ببخشيد ،من ليسانس حقوق از دانشگاه آزاد دارم ميتونم براي ارشد دانشگاه هاي ايتاليا اقدام كنم ؟؟ميتونم بورسيهDsuبگيرم يا ن ؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل در ایتالیا علاوه بر مواردی که فرمودید بستگی به گپ تحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. در این میان بورسیه dsu عموماً به زبان ایتالیایی بوده وبه ایرانیان واجد شرایط راحت تر اعطا می شود. عموماً اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 9. حسن گفته:

  با سلام
  در صورتی که دیپلم تجربی داشته باشم آیا می تونام در یکی از رشته های دانشگاهی ریاضی فیزیک در ایتالیا تحصیل کنم

  Rating: 5
  پاسخ
 10. Zaza گفته:

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم تجربی و پیش هنر دارم.خانوادم میگن بهتره لیسانس بگیری و بری.ولی واقعا فکر میکنم اگه برم ی جایی مثل ایتالیا خیلی بهتر از دانشگاه ایرانه.من 20 سالمه ب نظرتون بهتره با لیسانس برم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. این موضوع بستگی به شرایط شما خواهد داشت. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 11. عسل گفته:

  سلام وقتتون بخیر…من میخواستم ببینم موسسه شما تمام پروسه پذیرش و اقامت و بورسیه رو برای دانشجو انجام میده؟و هزینه تقریبیشو چقدر میشه؟اگر من الان اقدام کنم نزدیک ترین زمانی که ممکنه به نتیجه برسه چقدر هست؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
 12. Fateme گفته:

  سلام خسته نباشید…..من اتباع افغانی هستم….میخواستم بدونم آیا ایران برای من بورسیه تحصیلی میدهد؟؟؟؟من دیپلم رشته انسانی دارم…مدرک زبان انگلیسی ندارم ولی میخواهم که به کلاس های زبان ایتالیایی که سفارت ایتالیا برگزار میکنه برم و ثبت نام کنم….با این شرایط آیا به من بورسیه تعطق میگیرد.؟؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید….ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای مقطع لیسانس بورسیه خاصی در نظر گرفته نشده است و کشور ایران نیز متاسفانه بورسیه تحصیلی زیادی اعطا نمی کند.

   پاسخ
 13. مهسا ن گفته:

  سلام‌. مدرک فوق لیسانس حقوق از دانشگاه ازاد برای دانشگاه های ایتالیا قابل قبول هست که برای دکترا ی حقوق اپلای کنن؟

  Rating: 4
  پاسخ
 14. نازنین گفته:

  با سلام.
  دانشجوی مهندسی پزشکی ترم ۵ مقطع کارشناسی با معدل ۱۷.۵ در دانشگاه غیر انتفاعی تهران هستم.
  آیلتس ۶.۵ دارم و میخواستم برای ارشد اقدام‌کنم،آیا میشه هزینه زندگی و تحصیل را با دریافت بورسیه استانی و دانشگاه به صفر رسوند؟
  اگر بخوام برای کارشناسی همین رشته با معدل ۱۸.۹۰ دیپلم اقدام کنم به چه صورت هست؟
  با تشکر.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های ایتالیا با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ایتالیا شما نیاز به آیلس 6.5 دارید. از آنجایی که اطلاعی از شرایط شما در دست نیست پیشنهاد می شود به منظور اخذ اطلاعات دقیق تر و دریافت پاسخ سوالتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 15. Arad گفته:

  سلام من لیسانس عمران ازدانشگاه ازاد بامعدل 14.50 دارم وهمین طور ایلتس 6.5 هم دارم میتونم برای بورسیه تحصیلی در دانشگاه های ایتالیا اقدام کنم

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ بورسیه تحصیلی باید رزومه ای قوی داشته باشید. شما می توانید رزومه خود را به دانشگاه مورد نظر در ایتالیا ارسال کنید و درخواست بورسیه نمایید. اما اگر سابقه انتشار مقاله و یا کسب مقام در مسابقات علمی را نداشته باشید شانس کمتری خواهید داشت.

   پاسخ
 16. reza گفته:

  سلام خسته نباشید دانشجوی مهندسی شیمی هستم ولی معدلم پایینه میخوام برای لیسانس اقدام کنم 26 سالمه
  معدل دیپلمم 15 به بالاس
  انگلیسیم خوبه ولی مدرک ندارم
  ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
 17. سحر گفته:

  سلام وقت بخیر
  من رشته کارشناسی طراحی لباس هستم و ارشد خیلی علاقه دارم که ایتالیا ادامه بدم معدلم هم بالای۱۶ هست …و دانشگاه آزاد تحصیل کردم راهنمایی میکنید با این شرایط میتونم اقدام کنم یعنی با این شرایط بورس یا اپلای میشه کرد?ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 18. Ali گفته:

  سلام خدمت شما یه سوال داشتم ازتون من لیسانس عمران دانشگاه ازاد با معدل 14.50 دارم ایلتس 6.5 هم دارم ایا بنظرتون میتونم از دانشگاه های ایتالیا بورس بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
 19. آرمین گفته:

  سلام و درود

  میبخشید مدرک کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای ادامه تحصیل در ایتالیا مورد پذیرش هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
 20. عسل محمدی گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  من ارشد حسابداری خوندم میخوام برا ادامه دکترا به ایتالیا برم میخواستم شرایطش رو بدونم و اینکه داشتن مدرک زبان انگلیسی حتما جز شرایطش هست؟
  ممنون

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 21. غزل گفته:

  سلام،من دانشجوی رشته ی روانشناسی مقطع کارشناشی هستم،میخواستم بپرسم برای مقطع کارشناسی ارشد اگر بخوام برام ایتالیا اقدام کنم دانشگاه هایی مثل المان وجود داره که به زبان خود اون کشور باشه و انگلیسی نباشه و رایگان باشه؟چون درالمان این شرایط هست که دانشگاهی که به زبان المانی هست هزینه ی خیلی کمی باید پرداخت کرد،میخواستم بدونم تو ایتالیا هم همچین شرایطی هست؟یا باید باگرفتن مدرک ایلتس و پرداخت هزینه بین۸۰۰ تا۱۰۰۰یورو میتونیم پذیرش بگیریم؟تو ایتالیا میشه با گرفتن مدرک ایتالیایی بوصرت رایگان تحصیل کرد؟اگه میشه راهنماییم کنید ممنون.

  پاسخ
 22. navid گفته:

  باسلام و وقت بخیر..من فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید هستم…من سه تا سوال از شما دارم اول اینکه first call فقط مختص دانشگاه میلان هست یا کل دانشگاه های ایتالیا و تاریخ first call چه موقعیه؟ دوم اینکه من شنیده بودم میشه بدون مدرک زیان اقدام کرد و تا وقت سفارت فرصت برای گرفتن اون هست آیا چنین چیزی هست؟ سوال سوم و مهمترین سوالم که اصلا دوره ای ارشد ساخت و تولید توی ایتالیا ارایه میشه یا نه؟

  ممنون از سایت عالی تون

  پاسخ
 23. سارا گفته:

  سلام
  من دانشجو کارشناسی شیمی بودم و انصراف دادم سال97
  الان میتونم با رفتن به کلاس ایتالیایی برای لیسانس یه رشته دیگه اقدام کنم؟

  پاسخ
 24. Mohammad گفته:

  با سلام و ارادت
  آیا با مدرک دیپلم فنی حرفه ای حسابداری بازرگانی (بدون پیش دانشگاهی) ، کارشناسی ناپیوسته حسابداری بازرگانی و همچنین کاردانی علمی کاربردی برق صنعتی با معدل های بالای 17 میتونم برای مقطع کارشناسی ارشد برق قدرت دانشگاه دولتی در ایتالیا (مثل دانشگاه پلی تکنیک میلان و …) تا اردیبهشت ماه(زمان اخذ مدرک آیلتس 6) اقدام کنم؟ (آخه مؤسسه گفته بود مدرک شما باید مرتبط باشه برای ارشد)
  لطفا کامل توضیح دهید
  با سپاس فراوان

  پاسخ
 25. سعیده زارعی گفته:

  سلام. من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم با معدل 15.96 از دانشگاه پیام نور، فارغ التحصیل سال 92. آیا میتونم برای کشوری ( ترجیحا المان یا ایتالیا) بورسیه تحصیلی در مقطع ارشد بگیرم؟ در زیرشاخه های رشته خودم یا رشته های مدیریتی، روانشناسی، جامعه شناسی، زبان شناسی

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احتام
   شما 5 سال گپ تحصیلی دارید که برای اخذ ویزای تحصیلی لحاظ میشود و مهم است.جهت بررسی دقیق شرایط شما و ارائه بهترین مشاوره و همچنین برای کسب اصلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 26. علی مقدسی گفته:

  با عرض سلام و درود بر موسسه حقوقی ملک پور.
  بنده 19 سال سن دارم با دیپلم تجربی معدل 19 و مدرک آیلتس 7. وضع مالی چندان خوبی ندارم و میخواستم بدونم که آیا تحصیل رایگان پزشکی و دندانپزشکی به زبان انگلیسی در ایتالیا ممکن هست؟کمک هزینه تحصیلی چطور؟لطفا راهنمایی کنید با سپاس فراوان از سایت فوق العاده و کارآمدتان.

  پاسخ
 27. علی مقدسی گفته:

  با عرض سلام.
  بنده ۱۸ سال سن و دیپلم علوم تجربی با معدل 19 دارم و مدرک آیلتس با نمره 7.وضع مالی چندان خوبی ندارم و میخواستم بدانم که آیا تحصیل پزشکی رایگان در ایتالیا به زبان انگلیسی ممکن هست؟ و آیا میتوانم کمک هزینه تحصیلی دریافت کنم؟
  بسیار متشکرم از شما و سایت فوق العاده و کارآمدتان.

  پاسخ
 28. صفا صیادی گفته:

  سلام. میخواستم بدونم من چه زمانی باید برای اپلای در مقطع لیسانس اقدام کنم؟ دیپلم دبیرستان را در خرداد سال ۹۸ میگیریم.
  نمره دیپلم حداقل چند باشه؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. m.s گفته:

  با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

  پاسخ
 30. محسن گفته:

  با سلام
  ميخواستم بدونم امكانش هست در رشته اي غير مرتبط با كارشناسي،،براي ارشد بتونم توي ايتاليا ادامه تحصيل بدم
  رشته كارشناسي مهندسي مكانيك با معدل 12.5 و رشته مورد علاقم براي ارشد علوم شناختي و نوروساينس هستش

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 31. شیما گفته:

  باسلام واحترام
  من یکسال است که دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان هستم معدلم 15.41ودررشته مهندسی نساجی مشغول به تحصیل میباشم
  سنم 19ومیخوام بدونم ضریب سختی دانشگاه تاثیری دارد یاخیر؟باضریب سختی معدلم 16.34میشود زبانم خوبه وبرای ایلتس میخونم امکان بورس شدن هست اگر بتوانم تا پایان کارشناسی چند مقاله بدهم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   در کشور ایتالیا دانشجویانی که از کشور های جهان سوم آماده اند می توانند از یک نوع بورسیه بهره مند شوند که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. Mostafa گفته:

  با سلام. میخواستم بپرسم من گپ تحصیلی ده ساله دارم بعد از کارشناسی.اما توی این سالها سابقه کار مرتبط دارم.مهندسی مکانیک خوندم. ایا این شانس رو دارم در این رشته در مقطع ارشد بورس بگیرم?

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب،
   گرفتن بورسیه ی تحصیلی کمی دشوار است و دانشجو می بایست شرایط خاصی داشته باشد از جمله اینکه گپ تحصیلی طولانی مدتی نداشته باشد. با توجه به شرایط تان شانس شما اندکی پایین است ولی می توانید درخواست بورسیه کنید اگر نمره ی زبان بالا داشته باشید و بتوانید نظر استادی را جلب کنید که بخواهند سوپروایزر شما باشند در مقطع تحصیلی مورد نظرتان.

   پاسخ
 33. یونس گفته:

  سلام.
  میخواستم بپرسم با مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی امکانش هست در رشته ی ارشد بیولوژی مولکولی ایتالیا پذیرش گرفت؟

  پاسخ
 34. علی کریمی گفته:

  با سلام.
  بنده فارغ التحصیل ارشد دولتی مهندسی صنایع با معدل 14.9

  کارشناسی معدل 15.4
  دارای یک مقاله isi
  4 مقاله کنفرانس بین المللی به زبان فارسی
  تافل 80
  سابقه کار 7 سال کار مهندسی با بیمه در یک شرکت دولتی
  جهت تحصیل در ارشد یا دکتری مدیریت یا مهندسی صنایع در ایتالیا

  آیا امکان اخذ بورس تحصیلی و یا تحصیل بدون هزینه وجود دارد؟

  باتشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 35. علی کریمی گفته:

  با سلام.
  بنده فارغ التحصیل ارشد دولتی مهندسی صنایع با معدل 14.9
  کارشناسی معدل 15.4
  دارای یک مقاله isi
  4 مقاله کنفرانس بین المللی به زبان فارسی
  تافل 80
  سابقه کار 7 سال کار مهندسی با بیمه در یک شرکت دولتی
  جهت تحصیل در ارشد یا دکتری مدیریت یا مهندسی صنایع در ایتالیا

  آیا امکان اخذ بورس تحصیلی و یا تحصیل بدون هزینه وجود دارد؟

  باتشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 36. آریا گفته:

  سلام من 23 سالم هست و لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی یاسوج با معدل 14.71 دارم 2 تا مدرک بین المللی نرم افزار تخصصی رشته ی مهندسی مکانیک رو دارم و آیلتس 6.5 و مدرک A2 زبان آلمانی رو دارم.برای مقطع ارشد بورسیه ای میتونم از دانشگاه های ایتالیا بگیرم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 37. pouya گفته:

  سلام . من شهریور لیسانس مهندسی شهرسازی از آزاد تهران جنوب رو أخذ میکنم . معدلم 17 هستش و دارم برای مدرک IELTS اقدام میکنم که تا پایان امسال با توجه به تعیین سطح دریاف می کنم. شانس قبولی تو چه دانشگاه و چه رشته ای رو برای فوق لیسانس دارم ؟
  مرسی

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام میتوانید در رشته خودتان ادامه تحصیل دهید . و باید مدارک شما برای پذیرش بررسی شود بدون آنها نمیتوان نظری داد

   پاسخ
 38. دانیال گفته:

  سلام …برای رشته های مالی باید در آزمون ورودی دانشگاه های ایتالیا شرکت کنم یا نه؟؟ بورسیه استانی رو بلافاصله بعد از شروع سال تحصیلی میدن یا طول میکشه و برای سال اول چقدر هزینه نیازه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله . در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. elmira گفته:

  با سلام .ایا با داشتن معدل13.9 لیسانس و 17.5 کارشناسی ارشد در رشته برق و 2 مقاله isi , چهار مقاله کنفرانس امکان گرفتن بورسیه برا دکترا هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. دانیال گفته:

  سلام
  من در حال حاضر رشته حسابداری از دانشگاه آزاد میخونم …میتونم آزمون ورودی رشته پزشکی در ایتالیا شرکت کنم ؟؟ معدلم حدود ۱۵ و پیش دانشگاهی هم دارم معدل ۱۷….خیلی ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 41. دانیال گفته:

  سلام
  من ۲۲ سالمه و یک ساله دیگه لیسانسمو میگیرم تو رشته حسابداری … سطح معدلمم در حد ۱۴ هستش …میخواستم بدونم برای رشته فاینانس یا مدیریت از ایتالیا پذیرش بگیرم و بورسیه استانی شامل من هم میشه ؟؟ و چقدر از هزینه ها رو میتونه پوشش بده ؟؟

  پاسخ
 42. Arash گفته:

  سلام، من ۳۱ ساله متاهل لیسانس عمران با معدل ۱۳.۸۵ از دانشگاه سراسری ارومیه دارای سابقه کار به مدت ۸ سال در پروژه های پل و راهسازی، سال قبل با ارسال آنلاین مدارک از دانشگاه ساپینزا رم در رشته transportation systems پذیرش گرفتم (نامه رسمی به من و رونوشت به سفارت ایتالیا ارسال شد) که متاسفانه به دلیل نداشتن مدرک زبان نتوانستم برای ویزا اقدام کنم. شانس من برای امسال برای پذیرش تحصیلی و بورس اگر نمره کافی زبان داشته باشم چقدر می باشد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام معدلتان پایین است برای بورسیه .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 43. Hoda گفته:

  با سلام و احترام فراوان
  بنده خانمی ۳۲ ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد زمین شناسی با معدل ۱۶ هستم. تا چند ماه آینده هم مدرک آیلتس رو میگیرم. هم چنین دارای ۷ مدرک بین المللی از فنی و حرفه‌ای در حرفه آرایشگری هستم. میخواستم برای ادامه کار در حرفه آرایشگری در ایتالیا اقدام کنم… آیا برای این حرفه مدارک قوی تری لازم هست؟ آیا در این حرفه میتوانم موفق به کار شوم؟
  لطفاً راهنمایی بفرمایید … ممنونم از پاسخ‌گویی تان….

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 44. لیلا گفته:

  سلام من مدرک کارشناسی ارشد در رشته امنیت اطلاعات کامپیوتر دارم . با معدل 16.97 برای دکترا میتونم اقدام کنم ؟ تا کی مهلت داره و اینکه هزینه تحصیل رایگانه یا خیر ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید با استاد راهنما مکاتبه بفرمایید و این بسته به نظر ایشان است که رزومه شما را تایید کنند .

   پاسخ
 45. الهه بارانی گفته:

  سلام.الهه هستم ۳۰ساله.ارشد پژوهش هنر دارم.یک مقاله isi دارم.معدلم بالای ۱۸هست.دوست دارم در مقطع دکترا در رشته تاریخ هنر ومطالعات هنر در کشور ایتالیا ادامه تحصیل بدم.ایا شرایط بورس برای دوره دکترا و این رشته وجود داره؟در ضمن متاهل هستم .ایا ویزا همراه به همسرم تعلق میگیره؟مرسی.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 46. فاطمه طاهری گفته:

  سلام
  من 20 سال دارم و دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هر دو با معدل 18 از دبیرستان تیزهوشان هستم و برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در یکی از دانشگاه های ایتالیا میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم
  ایا دانشگاه های ایتالیا برای رشته دندانپزشکی جزو دانشگاه های معتبر هستند یا خیر؟
  پایین ترین هزینه تحصیل این رشته در یک دانشگاه معتبر ایتالیا چقدر است؟چون شرایط مالی ش بسیار مهمه برام
  ایا میتوان با داشتن مدرک دیپلم مستقثیما برای تحصیل دندانپزشکی اقدام کرد؟
  ایا اینکه مدرک دیپلمم از دبیرستان تیزهوشان ایران هست،موقعیت خوبی برای اسان تر گرفتن پذیرش دانشگاه و کم کردن هزینه های تحصیلی در رشته دندانپزشکی ایجاد میکند؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 47. محمد گفته:

  با سلام بنده دانشجوی کارشناسی معماری در دانشگاه آزاد هستم با توجه به این که معدل ۱۵ و مدرک زبان آیتلس ۶ رو دارم شانس پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در یک دانشگاه سطح بالا مثل دانشگاه پلی تکنیک میلان را دارم؟

  پاسخ
 48. Sara گفته:

  سلام من دانشجوی سلولی مولکولی در شاخه ی میکروبیولوژی هستم و قصد دارم برای ارشد در ایتالیا تحصیل کنم مدرک زبان انگلیسی ندارم اما مدرک فرانسه B2 دارم آیا امکان تحصیل در این رشته در ایتالیا وجود دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که مدرک زبان انگلیسی اخذ نمایید میتوانید اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 49. محمد گفته:

  با سلام
  بنده کارشناسی مهندسی صنایع دارم با معدل 18.02 از آزاد قزوین و ارشد همین رشته در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با معدل 16.54. خواستم بپرسم میتونم برای ارشد یا دکتری در همین رشته یا MBA پذیرش بگیرم و اینکه امکانش هست که زبان رو همون جا دوره ببینم. البته سطح زبان انگلیسی بنده خوبه ولی مدرکی ندارم
  ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 50. Tina گفته:

  سلام
  من دیپلم تجربی دارم و نمره ی من۱۴.۵۰
  در دانشگاه گرافیک میخونم ترم ۲هستم
  معدل دانشگام بالای ۱۷هستش
  ایا امکان تحصیل رایگان یا کم هزینه با دیپلم را دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 51. زمانی گفته:

  سلام
  من دانشجوی ارشد فیزیولوژی ورزشی هستم سنم23و معدل کارشناسیم 16،48 هست مربیگری دو میدانی و هندبال دارم ولی بین المللی نیست ،الان در تلاش برای گرفتن نمره ی ایلتسم لطفا به من بگین که شرایطی واسه بورسیه ایتالیا دارم یا خیر و ایا برای ارشد راحت تر بورسیه میدن یا دکترا من ارشدم و ول کنم اونجا ادامه بدم بهتره یا واسه دکترا برم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . اما شرایط شما برای ایتالیا قابل بررسی میباشد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 52. سمیرا گفته:

  با سلام
  بنده دیپلم ریاضی فیزیک با معدل16/5 و کاردانی ای تی هستم اما مدرک پیش دانشگاهی ندارم ایا امکان تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه ایتالیا وجود دارد با توجه به اینکه پیش دانشگاهی ندارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله این امکان وجود دارد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 53. جواد گفته:

  سلام من امسال مقطع پیش دانشگاهیم رو تموم کردم معدلم هم هجده شده زبانمم تقریبا خوبه ولی میخوام با زبان ایتالیایی وارد بشم و میخوام در رشته حقوق ادامه تحصیل بدم شرایط من برای ورود به دانشگاه و بورسیه چیه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 54. عماد گفته:

  سلام خدمت شما من 23 ساله هستم و لیسانس شیمی از دانشگاه دولتی دارم با معدل 15 بهمراه مدرک ایلتس بنظر شما شانس بورسیه شدن برای ارشد شیمی در ایتالیا رو دارم؟ ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله این امکان وجود دارد. برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 55. مصطفی گفته:

  سلام خسته نباشید. ۳۵ساله متاهل و دارای ۲فرزند زیر ۹سال هستم.
  تابستان ترم اخر حسابداری مالیاتی رو سپری میکنم.
  کارمند رسمی دولت هستم برای آینده بچه‌هام مصر به مهاجرت به اروپا هستم. معدلم تا الان بالای ۱۴ هست ایا شرایط تحصیل در ایتالیا و سپس اقامت و کار را دارم؟
  ممنون از وقتی که میزارین و جواب میدین

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل برای شما وجود دارد اما اقتصاد این کشور ضعیف بوده و برای کار و اقامت در این کشور ممکن است با مشکل مواجه شوید. برای بررسی کشورهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 56. سروش گفته:

  سلام خسته نباشید..میخاستم بپرسم در ایتالیا علوم پایه هم در مقطع کارشناسی ب زبان انگلیسیه؟و اینک ایا ازمون ورودی هم داره؟اسم ازمونش چیه؟
  خواهشا ب هر 3 تا سوالم جواب بدید????

  پاسخ
 57. احسان گفته:

  سلام هزینه تحصیل در ایتالیا در مقطع کارشناسی ارشد برای رشته مهندسی عمران برای خودم و رشته مدیریت بازرگانی برای همسرم به چه صورت هست من ۲۸ سالمه و خانمم ۲۷ سالشه معدل لیسانس من ۱۴ هست و معدل لیسانس خانمم ۱۷ هست

  پاسخ
 58. رضا گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  دوتا سوال
  اول اینکه برای مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی مدرک زبان لازمه؟
  چون تو سایت دانشگاه ننوشته مدرک زبان دوم اینکه اگر پدر دارای خونه بالای صد و چهل پنجاه متر باشه ، شانس دریافت بورس استانی چقدر است؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ پذیرش در مقطع لیسانس داشتن مدرک زبان الزامی است. برای بررسی شرایط دریافت بورس دولتی و اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 59. علیرضا گفته:

  سلام
  بنده افتخارات درسی نسبتا زیادی دارم در دوره ددبستان راهنمایی و دبیرستان و در رشته تجربی تحصیل می کنم و با معدل کل 17:45 دیپلم دریافت کرده ام و زبان انگلیسی هم در کانون زبان ایران تا مقطع advanced 2 تحصیل کرده ام و در ترم بعدی Ielts خود را دریافت میکنم و می خواستم بدونم شرایط بورسیه برای من مهیا خواهد شد و آیا می توانم در رشته دندانپزشکی در ایتالیا تحصیل کنم؟
  متشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه دانشگاهی باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. امکان اخذ بورس استانی از این کشور نیز وجود دارد. برای تحصیل دندانپزشکی در این کشور به آشنایی با زبان خود کشور اهمیت دارد و باید آزمون ورودی در این رشته را سپری نمایید. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 60. علیرضا گفته:

  سلام استاد گرامی
  من مقطع یازدهم هستم رشته انسانی با معدل 19/49 در نیمسال اول،زبانم بد نیست و اگر قرارباشه مدرک زبان بگیرم،خواهم گرفت،ضمن عرض پوزش می خاستم بدونم من می تونم بعد از اخذ دیپلم برای شرکت در مقطع کارشناسی بورسیه ایتالیا رو بگیرم؟ برای تحصیل در رشته حقوق در دانشگاه های این کشور به خصوص بولونیا،و اینکه آیا باید در آزمونی هم شرکت کنم ؟
  با سپاس فراوان از شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورس دانشگاهی باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است اما با داشتن شرایط لازم امکان دریافت بورس دولتی نیز وجود دارد. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 61. مهدی گفته:

  سلام من با معدل 12مدرک کارشناسيم رو از دانشگاه تهران گرفتم،سنم 31سال و مدرک زبان هم دارم میخواستم بدونم شانسی برای پذیرش در دانشگاهاي ایتالیا دارم?منظورم بورسیه نیست به طور کلی ….با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای ادامه تحصیل در این کشور باید مورد ارزیابی قرار گیرد اما امکان تحصیل برای شما وجود دارد. برای بررسی و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 62. Maryam گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید برای گرفتن بورس تحصیلی داروسازی ایتالیا باید چقدر هزینه کرد و موسسه چه میزان پولی دریافت میکنه بابت اعزام دانشجو به ایتالیا؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 63. Sono me stessa گفته:

  سلام..بنده بنا به دلايلي نمرات دبيرستانم اصلا خوب و مقبول براي رشته شيمي نيستند..يعني از نظر توانايي در فهم دروس خوب هستم اما شرايط درس خواندن نداشته ام…آيا شانس تحصيل در رشته شيمي را خواهم داشت؟!

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 64. رضا گفته:

  سلام
  اگر بخواهم در مقطع لیسانس ، رشته معماری یا طراحی به زبان انگلیسی بخونم ولی تو آزمون ورودی شرکت نکنم امکانش هست؟
  یعنی دانشگاهی هست که آزمون ورودی نگیره؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. به طور معمول تحصیل در رشته های معماری یا طراحی آزمون ورودی دارد و باید برای ادامه تحصیل آزمون مربوطه را بگذرانید. شرایط مربوط به قبولی در دانشگاه های ایتالیا باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 65. سیروس گفته:

  با سلام مهندسی شیمی دانشگاه ازاد معدل ۱۳.۵۰ …مقاله isi دو تا دارم …..ایلتس ۷ ….برای ارشد مهندسی شیمی با هر گرایشی در ایتالیا شانسی دارم ؟؟؟؟ مشکل مالی ندارم و با هر شهریه ای مشکلی ندارم…..

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. شرایط سنی شما باید مورد بررسی قرار گیرد اما در صورت داشتن شرایط سنی مطلوب شانس ادامه تحصیل برای شما وجود دارد. برای ارتباط با دفاتر ما و اخذ اطلاعات لازم می تواند با شماره های تماس با ما (بخش تماس با ما) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ پذیرش از کشور ایتالیا داشتن دیپلم ۱۲ ساله (دیپلم+پیش دانشگاهی) الزامی است و امکان اخذ ویزا با رشته های فنی وجود ندارد. برای اخذ اطلاعات می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 66. Marjan گفته:

  سلام
  من لیسانس علوم آزمایشگاهی و فوق لیسانس ژنتیک دارم از دانشگاه آزاد
  زبانم هم خوبه
  اگر بخوام در ایتالیا برای دکتری ژنتیک بورسیه بگیرم باید چکار کنم و چه چیزهایی لازمه؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 67. محمد حسین پاکنژاد گفته:

  سلام برای تحصیل در مقطع لیسانس با معدل ۱۷_۱۸ چه کارهایی باید بکنم و هزینه چقدر میشود ؟ با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   لطفا شرایط سنی و میزان دانش زبان خود را ذکر نمایید . هزینه های هر رشته در دانشگاه های مختلف ایتالیا متفاوت است . شما میتوانید شرایط خود را در همین قسمت ذکر یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 68. MBN گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من دانشجوى لیسانس معمارى در دانشگاه آزاد هستم و قصد دارم براى فوق لیسانس مهاجرت کنم به ایتالیا ولى معدلم بالا نیست ،آیا با معدل ١۴-١۵ میتونم بورسیه ى یک دانشگاه خوب در ایتالیا بشم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام شرایط دریافت بورسیه برای هر دانشگاه متفاوت است و باید برای هر دانشگاه به صورت اختصاصی بررسی شود و در انتها شرایط توسط دانشگاه بررسی خواهد شد و جواب نهایی صادر خواهد شد . میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل بفرمایید.

   پاسخ
 69. بي بي گفته:

  سلام ٢٩ ساله کارشناسى عمران نقشه بردارى با معدل ١٣ و کارشناسى ارشد جغرافیا و برنامه ریزى شهرى با معدل ١٨ ولى میخوام مجدد ارشد بخونم کارشناسى ارشد عمران باید اقدام کنم یا معمارى هم میتونم ؟ با توجه به معدل پایین و رشته نقشه بردارى کدوم امکان قبولیم بیشتره؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   جهت تحصیل در کشور ایتالیا تنها شرط معدل کافی نیست و باید شرایط شما دقیقا مورد بررسی قرار گیرد . شما میتوانید شرایط خود را در اینجا ذکر یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 70. mah گفته:

  سلام من ۲۱ سالمه و مدرک کاردانی معماری از دانشگاه دولتی دارم . میخوام برای کارشناسی برای بورسیه جهان سوم ایتالیا اقدام کنم. میخواستم بدونم درس ها تطبیق میخوره یا باید از اول بخونم برای کارشناسی؟ و اینکه تدریس در این مقطع به زبان انگلیسیه؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای دریافت بورسیه در ایتالیا یا در کل تحصیل در ایتالیا ممکن است در بعضی از رشته ها دروسی به عنوان پیش نیاز مطرح گردد ولی نیاز است که از قبل تمامی پرونده شما بررسی گردد . شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ دقیقتر با تمامی دفاتر ما در ایران یا سایر نقاط جهان تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 71. عرفان خليلي گفته:

  با عرض سلام و تشکر از اطلاعات خوبتون
  من دو سال هست که در کشور قبرس شمالی به زبان اینگلیسی در رشته مهندسی مشغول به تحصیل هستم
  آیا امکان ترنسفر دانشجویی هست؟
  آیا شما میتونید در این امر خدمات ارائه بدین برای سریعتر گرفتن ادمیشن؟
  لطفا جواب رو به ایمیل بنده ارسال کنید
  با تشکر

  پاسخ
 72. مهسا یوسفی گفته:

  با سلام آیا امکان تحصیل در رشته پزشکی یا دندانپزشکی و یا داروسازی در ایتالیا وجود دارد ؟ آیا امکان ثبت نام در کالج برای ورود به رشته های ذکر شده وجود دارد؟ من ۲۵ سال سن دارم و بعد از ۵ ترم تحصیل در رشته شیمی محض کلا برای آماده شدن در کنکور سراسری رشته ام را رها کردم و متاسفانه باز نتیجه ای نگرفتم اما برای ادامه تحصیل در رشته های قوق در یک دانشگاه معتبر البته با هزینه متعادل و نه بالا مانند دانشگاههای ایتالیا بسیار مسر هستم .لطفا مرا راهنمایی کنید

  پاسخ
 73. مشاور حقوقی گفته:

  دوست عزیز امکان تحصیل در رشته باستان شناسی در ایتالیا حتما امکان پذیر است البته بستگی به عواملی نظیر سطح تحصیلات , رشته درسی , مدرک شما و خیلی از نکات دیگر دارد . دقت بفرمایید که کمک هزینه ی استانی ایتالیا اصلا بورس محسوب نمیشود و مبلغی نیست که بتوان روی آن برای زندگی و تحصیل واقعی در ایتالیا حساب نمود . تنها میتوانید به عنوان کمکی کوچک بر روی آن حساب نمایید . ماهیانه ۳۵۰ یورو

  پاسخ
 74. mie-writer گفته:

  سلام

  شما میتوانید در قسمت ارتباط با ما، با شماره تلفن دفاتر همکار مستقل تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان این دفاتر بهره مند شوید.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5