تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان

تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان

تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان  و شرایط 2018 تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان و مدارک مورد نیاز تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان 2018  و شرایط اخذ پذیرش از انگلستان 2018 و شرایط اخذ ویزای تحصیلی انگلستان 2018 را در این مقاله به بحث میگذاریم ، با توجه به حجم تقاضاهای بسیاری که جهت تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان وجود دارد وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور شما را در زمینه ی تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان یاری می نماید اگر مایل به تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان می باشید، اگر در خصوص تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان نیاز به مشاوره تخصصی و رایگان دارید

، اگر در زمینه تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان سوالاتی دارید ، در این مقاله به تمامی سوالت شما در خصوص تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان پاسخ داده می شود.

 

توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل و بورسیه تحصیلی انگلیس

video تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان

 

.جمعیت این کشور در حدود ۶۰ میلیون نفر و مساحت آن ۲۲۰ هزار کیلومتر مربع می باشد. جمعیت این کشور از اقلیت های نژادی و مذهبی مختلفی تشکیل شده است. ا

audio تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان

کثر مردم انگلستان دارای مذهب پروتستان بوده و مسلمانان آن که جمعیت قابل ملاحظه ای (بیش از دو میلیون نفر) را تشکیل می دهند، اکثرا پاکستانی و بنگلادشی بوده در اکثر نقاط بریتانیا پراکنده می باشند. روزهای تابستان بسیار بلند بوده ، تا حدود ساعت ۱۰ شب هوا روشن است.

 

تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان

با توجه به حجم تقاضاهای بسیاری که جهت تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستانوجود دارد وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور شما را در زمینه ی تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان.یاری می نماید

تحصیل در انگلستان


در انگلستان تحصیلات ابتدایی(primary) از سن پنج سالگی شروع و به مدت شش سال ادامه دارد . در سن ده سالگی دوره متوسطه(high school) شروع می شود. بعد از اتمام دوره پنج ساله متوسطه کسانی که تمایل به تحصیل در سطوح عالیه را دارند باید یک دوره ۲ ساله به نامA-level  یا fondationرا گذرانده و امتحانات آن را با موفقیت به پایان برسانند.

بر اساس نمرات حاصل از این امتحانات می توان رشته مورد علاقه خود را در دانشگاه انتخاب نمود و پس از اعلام پذیرش دانشگاه، در آن رشته به تحصیل ادامه داد.وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور  آماده ی ارائه ی مشاوره ای تخصصی و رایگان در زمینه تحصیل در کشور انگلستان به شما عزیزان میباشد .

اعزام دانشجو به انگلستان

تحصیلات دانشگاهی


شروع سال تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اول اکتبر (دهم مهرماه) است. هر سال تحصیلی شامل سه ترم پاییزه ، زمستانه و بهاره است. طول دوره کارشناسی در اکثر رشته ها سه سال و در بعضی موارد چهار سال است .تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد به دو صورت امکانپذیر است:

.که درس و تحقیق با هم انجام می گیرد:Course الف

تنها بر اساس تحقیق:Research

.در حالت اول، دانشجو معمولا به مدت دو ترم تحصیلی در کلاس حضور یافته، بعد از موفقیت در امتحانات کتبی پروژه کوتاه مدتی را برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد انتخاب کرده و به پایان می رساند. در حالت دوم کلاس درس وجود ندارد بلکه دانشجو از ابتدا باید با کمک استاد راهنما یک پروژه تحقیقی را به اتمام برساند

با توجه به حجم تقاضاهای بسیاری که جهت تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستانوجود دارد وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور شما را در زمینه ی تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان یاری می نماید.

.معمولا دو ساله است(Research) اول اکتبر هر سال است، لذا دانشجویانی که علاقمند به ادامه تحصیل به این صورت هستند باید برنامه خود را به گونه ای تنظیم نمایند که قبل از شروع سال تحصیلی در انگلستان باشند . دوره کارشناسی ارشد(course) معمولا بین یک تا یک و نیم سال بسته به نوع رشته و دانشگاه به طول می انجامد.

شروع دوره کارشناسی ارشد از طریق(course) دوره کارشناسی ارشد
.گردندM.Phil علاقه مندان به ادامه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد می توانند با یک سال تحقیق موفق به اخذ مدرک

با توجه به حجم تقاضاهای بسیاری که جهت تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان وجود دارد وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور شما را در زمینه یتحصیل و اعزام دانشجو به انگلستانیاری می نماید

(phd)دوره دکترا

الف: رشته های علوم
وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور  آماده ی ارائه ی مشاوره ای تخصصی و رایگان در زمینه تحصیل در کشور انگلستان به شما عزیزان میباشد.دوره دکتری در کشور انگلستان غالبا تنها براساس تحقیق صورت می پذیرد. در این دوره دانشجو باید بر اساس تحصیلات قبلی و علائق خود و آمادگی و پذیرش استاد راهنما موضوعی را انتخاب کرده، مجهولی را کشف و تحقیق نوینی را ارائه دهد . این دوره به طور متوسط سه سال به طول می انجامد .
.به صورت ترکیبی از کلاس و تحقیق ارائه می شود(Education) قابل توجه است اخیرا در بعضی از دانشگاه ها در رشته علوم تربیتی

ب :رشته های پزشکی
.را طی نمایند. ضمنا متقاضیان ملزم به کسب حد نصاب نمره قبولی میباشند. این الگو برای دانشجویان ایرانی که با داشتن مدرک دکترای طب مایل به تحصیل در دکترای تخصصی می باشند در وزارت بهداشت ایران طراحی شده استMSC را از دروسCourse Module در رشته پزشکی در کشور انگلستان، لازم است یک دوره شش ماههPHD دانشجویان پزشکی متقاضی ادامه تحصیل در مقطع

لازم به توضیح است که اخیرا برخی از دانشگاههای انگلستان دورهPHD  چهارساله را آغاز نموده اند. در این دوره در سال اول دانشجو در دروس تخصصی مربوط به رشته خود و برخی از دوره های خاص شرکت نموده و تحقیق را از سال دوم آغاز مینماید. اعزام دانشجو از کشور ما در این دوره در دست بررسی میباشد. به این دورهNew Roth PHD گفته می شود

با توجه به حجم تقاضاهای بسیاری که جهت تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستانوجود دارد وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور شما را در زمینه ی تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستانیاری می نماید.

وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور  آماده ی ارائه ی مشاوره ای تخصصی و رایگان در زمینه تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان به شما عزیزان میباشند .

دوره های آماده سازی برای فوق لیسانس و مدیریت

(Pre Master and Pre MBA)

این دوره ها در کالج های معتبر کشور انگلستان و در شهرهای لندن و کمبریج برکزار می گردد و مدت این دوره ۶ یا ۹ ماه می باشد.این دوره مختص دانشجویانی می باشد که در کشور خود مدرک لیسانس دارند و از لحاظ آکادمیک و سطح زبانی شرایط لازم برای ورود به مقطع فوق لیسانس را ندارند. از اهداف این دوره آماده سازی دانشجویان برای ورود به دانشگاههای معتبر،آشناسازی آنها با سیستم آموزشی و فرهنگ انگلستان و در نهایت تضمین ورود به دانشگاههای معتبر انگلستان ،آمریکا،کانادا و استرالیا می باشد.

مطالبی که دانشجویان در این مدت مطالعه می کنند ،عبارتند از:

 • آموزش تخصصی زبان
 • آماده سازی برای آزمون آیلتس و تافل
 • اصول کامپیوتر
 • تدریس دروس تخصصی هر رشته
 • روش های تحقیق
 • مقاله نویسی
 • آموزش در نوشتن تز یا پایان نامه تحصیلی
 • آموزش تخصصی دانشجویان برای شرکت در این آزمون ها –GRE /GMAT Preparation

در پایان این دوره اخذ پذیزش از دانشگاه به عهده ی کالج می باشد.

تاریخ برگزاری این دوره ها ژانویه ، آپریل ،ژوئن و سپتامبر هر سال می باشد وثبت نام در این دوره ها برای تمامی دانشجویان در تمامی رشته هاامکان پذیر می باشد .

دوره های آماده سازی برای دکترا

با توجه به حجم تقاضاهای بسیاری که جهت تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستانوجود دارد وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور شما را در زمینه ی تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستانیاری می نماید.

Pre-PhD in Cambridge-UK

این دوره در معتبرترین کالج در کشور انگلستان و در شهرکمبریج برگزار می گردد و مدت این دوره ۶ یا ۹ ماه می باشد.این دوره مختص دانشجویانی می باشد که در کشور خود مدرک فوق لیسانس دارند و از لحاظ آکادمیک و سطح زبانی شرایط لازم برای ورود به مقطع دکترا را ندارند.از اهداف این دوره آماده سازی دانشجویان برای ورود به دانشگاههای معتبر،آشناسازی آنها با سیستم آموزشی و فرهنگ انگلستان و در نهایت تضمین ورود به دانشگاههای معتبر انگلستان ،آمریکا،کانادا و استرالیا می باشد.

مطالبی که دانشجویان در این مدت مطالعه می کنند ،عبارتند از:

 • آموزش تخصصی زبان
 • آماده سازی برای آزمون آیلتس و تافل
 • اصول کامپیتر
 • تدریس دروس تخصصی هر رشته
 • روش های تحقیق
 • مقاله نویسی
 • آموزش در نوشتن پروپزال –Proposal Writing
 • آموزش تخصصی دانشجویان برای شرکت در این آزمون ها –GRE /GMAT Preparation

در پایان این دوره اخذ پذیرش از دانشگاه به عهده ی کالج می باشد.

تاریخ برگزاری این دوره ها ژانویه ، آپریل ،ژوئن و سپتامبر هر سال می باشد وثبت نام در این دوره ها برای تمامی دانشجویان در تمامی رشته ها امکان پذیر می باشد.

هزینه تحصیلی مناسب در کشور انگلستان

مدت تحصیل در کشور انگلستان در مقایسه با سایر کشورها کوتاه تر بوده بنابراین تحصیل در انگلستان در مقایسه با سایر کشورها برای دانش آموزان و دانشجویان مقرون به صرفه می باشد.لیسانس در انگلستان ۳ سال،فوق لیسانس ۱ سال و دکترا ۳ سال بوده که همین امر یکی از دلایل انتخاب کشور انگلستان به عنوان بهترین مقصد در امر آموزش می باشد که هزینه های دانشگاهها به نسبت کیفیت و سطح دانشگاه از ۸ هزار پوند تا ۳۲ هزار پوند و … می باشد .
اجازه کار

دانشجویانی که در انگلستان در حال تحصیل می باشند اجازه دارند بر اساس مقطع تحصیلی در ساعات معینی در هفته کار کنند تا منبع درآمدی برای تامین مخارج زندگی و تحصیل داشته باشند .

وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور  آماده ی ارائه ی مشاوره ای تخصصی و رایگان در زمینه تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان به شما عزیزان میباشد . برای کسب اطلاعات بیشتر به www.legalmalekpour.com مراجعه کنید. . در صورت نیاز به مشاوره با دفتر وین موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.

Rating: 5
20 پاسخ
 1. پوریا جهانگیری گفته:

  سلام من ۲۲ سال دارم
  معدل ۱۷ لیسانس علوم ورزشی برای ارشد میخوام برم انگلستان آیلتس ۶ دارم و ۴تا مقاله بین المللی دارم در رابطه با ورزش

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. دانشگاه های متعددی در انگلستان وجود دارد که شما می توانید جهت تحصیل در آن ها اقدام کنید.

   پاسخ
 2. F ansari گفته:

  با عرض سلام و احترام
  غرض از مزاحمت اينكه چندتا سوال داشتم كه مدت زيادي دنبال جواب شون هستم اما كسي رو پيدا نكردم كه اطلاعات جامع و دقيقي داشته باشند تا با شما اشنا شدم و درخواست كمك دارم چون خيلي گيج شدم . من ٢٥ سالمه دانشجوي سال اخر ليسانس اموزش زبان انگليسي معدل ١٨ ليسانس مهندسي نرم افزار هم دارم فعلا ايلتس ندارم اما فكر ميكنم ٦ هستم و ميتونم خودمو به ٧ برسونم. بين كشور هاي آلمان انگليس و كانادا كدام كشور براي ادامه تحصيل و زندگي شرايط بهتري دارند؟ خودم خيلي دوست دارم درخواست ويزا تحصيلي بدم براي فوق ليسانس يا دكتري به دانشگاه كمبريج يا اكسفورد؟ به نظر شما امكانش هست كه بتونم پذيرش بگيرم؟ و اينكه احتمالا خيلي هزينه ي سنگين تري نسبت به المان و كانادا داشته باشه ميشه اين هزينه ها رو كمتر كرد؟

  پاسخ
 3. نرگس گفته:

  سلام ..خدا قوت..
  من ۴۲ سالمه و گپ تحصیلی ۲۰ ساله دارم و کارشناسی ارتباطات.گرایش روزنامه نگاری دارم..
  برای پذیرش در مقطع ارشد..هر رشته ای…ایا کشور انگلستان با این گپ تحصیلی میپذیره؟

  پاسخ
 4. ashouriox گفته:

  (no subject)
  N
  Nima Ashouri
  to ertebat
  2 days agoDetails

  سلام جناب ملک پور روزتون بخیر
  بنده دانش آموز کلاس دوازدهم هستم
  با نمره 20
  آیلتس 7
  چاپ یک کتاب یک مقاله در مورد اختراع بنده و عضو بنیاد ملی نخبگان و مدال نقره مسابقات ریاضیات کشوری المپیاد
  بنده میخواستم برای بورسیه دانشگاه آکسفورد که برای مسلمانان هست اقدام کنم یا بورسبه کشور های در حال توسعه توی متن بورسیه این رو نوشته میخواستم ببینم میتونم اقدام کنم ؟

  Nationality and Residency: Applicants must be ordinarily resident in the UK and from a Muslim community.
  و اینکه با این رزومه به نظر شما میتونم بورسیه رو بگیرم .
  و اینکه اگر راهی دیگری برای بورسیه شدن کامل در کشور هایی مثل آمریکا کانادا انگلیس آلمان هست رو بگید ممنون میشم لطفا پاسخ بدید. دانشگاه های تاپ ممنون میشم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و احترام. دوست عزیز برای دریافت بورسیه باید رزومه شما مورد بررسی قرار گیرد تا شما را بتوان راهنمایی دقیق نمود. جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد می توانید با کارشناسان مجرب دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. fatemeh گفته:

  با سلام
  معدل دیپلم من ۱۸.۷ و پیش دانشگاهی ۱۷.۶ می باشد. ۱۹ سال سن دارم و اقدام به گرفتن مدرک آیلس کردم. قصد مهاجرت تحصیلی به انگلستان رو دارم رشته پزشکی. سوالم اینه مدرک آیلسم تا چه ماهی باید آماده باشه و آیا معدلم قابل قبوله؟ و اینکه محدودیت سنی بای تحصیل انگلستان وجود داره یا خیر(چون تا دو ماه دیگه وارد ۲۰ سال میشم).
  با این شرایط میتونم تا بهمن امسال پذیرش بگیرم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 6. ساناز گفته:

  سلام من معدل دیپلم ۱۷.۸۵ و معدل کل ۱۹.۰۳
  متولد انگلستانم
  از قرار یه حسابم اونجا دارم
  مادر پدرمم انگلستانPhD گرفتن و اونجا متولد شدم
  میخواستم بدونم میتونه توی کمتر شدن هزینه ها کمک کنه ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. آزاد گفته:

  سلام. ببخشید من معدل دیپلمم بالای 19 هست و اقدام به گرفتن ietls اقدام کردم. میخوام بدونم برای ورود به دانشگاه های انگلیس از طریق بورسیه حداقل چه مقدار هزینه باید بپردازیم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 8. Sara گفته:

  سلام خسته نباشيد من سال ديگه ديپلم مي گيرم و در مدرسه ي نمونه درس مي خونم به زبانم مسلطم مي خواستم بدونم ميتونم بورسيه بشم و اگه ميشه چه هزينه اي بايد پرداخت كنم؟

  پاسخ
 9. مهسا خسروی گفته:

  سلام جناب ملک پور با تشکر از وقتی که برای پاسخ به پرسش ها میگذارید
  من لیسانس مهندسی صنایع غذای دارم و تا خرداد کارشناسی من تموم میشه میخواستم بپرسم من میتونم در رشته پزشکی ادامه تحصیل بدم با اینکه کارشناسی رشته دیگری را دارم ؟هزینه خوابگاه و دانشگاه چقدر میشه؟در دانشگاه انگلستان که هزینه کمتری داشته باشه

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما برای تحصیل در رشته پزشکی باید مورد بررسی قرار گیرد. همینطور سطح زبان خود را باید افزایش دهید. هزینه تحصیل در کشور انگلیس رایگان نخواهد بود. برای بررسی هزینه ها و شرایط پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.