تحصیل در آفریقای جنوبی، هزینه تحصیل در آفریقای جنوبی، وکیل مهاجرتی آفریقای جنوبی

در سالهای اخیر کشور آفریقای جنوبی توانسته پیشرفت چشمگیری در زمینه علم و فناوری داشته باشد و دانشگاههای این کشور در بین دانشگاههای معتبر دنیاجای گیرد و مورد توجه دانشجویان سرتاسر دنیا قرارگیرد.

بنا بر این بسیاری از سوالات هم میهنان عزیز که با مشاورین موسسه حقوقی ملک پورمطرح میشود در این حوزه است. اکنون کشور آفریقای جنوبیکشوری است که در بین کشورهای جهان دوم و کشورهای جهان اول قرار میگیرد که همین مساله باعث شده که شرایط کاری بسیار خوبی داشته باشد و مقصد مناسبی باشد برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشوردارند و همچنین مایلند پس از پایان تحصیلشان جذب بازار کار آن کشور شوند و از این طریق اقامت دائمکشور مذکور را اخذ نمایند.

یکی از مزیت های کشور آفریقای جنوبیانگلیسی زبانبودن این کشور است، انگلیسی زبان بودن یک کشور شاید امری عادی باشد اما بسیار با اهمیت است آفریقای جنوبیکشوری است که تقریبا تمامی مردم این کشور به زبان انگلیسی صحبت میکنند و اگر شما تا حدی انگلیسی بلد باشید به راحتی میتوانید با افراد محلی ارتباط برقرار کنید و اطمینان حاصل کنید هیچگونه مشکلی برای برطرف کردن نیازهای خود نخواهید داشت و تمام این موارد بیانگر آن است که در این کشور اقامتی بدون مشکل خواهید داشت.

دانشگاه ها در آفریقایجنوبیاز بهترین دانشگاه های جهان میباشند به عنوان مثال دانشگاه کیپ تاون  یکی از دانشگاههای برتر جهان می باشد و در رنکینگ  جهانی رشد چشمگیری از لحاظ سطح آموزش و معیار های رفاهی و …داشته بطوری که در سال های گذشته به مرز ۱۰۰ دانشگاه اول جهان قرار گرفته و همچنین کالجهای آموزش زبان انگلیسی که از تمام کشورهای دنیا افراد زیادی برای یاد گیری زبان انگلیسی در این کالج به آفریقای جنوبیسفر میکنند. از مزیت های یادگیری زبان انگلیسی در آفریقای جنوبیآن است که با توجه به انگلیسی زبانبودن مردم این کشور و برخورد داشتن با زبان انگلیسی در طول مدت اقامت یاد گیری این زبان هم راحت تر خواهد بود.شما میتوانید در تماس با مشاورین زبده موسسهحقوقی ملک پورنسبت به این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید.

از دیگر مزیت های کشور آفریقای جنوبیپایین بودن هزینه های تحصیلو همچنین زندگی با توجه به اعتبار دانشگاههای این کشور است، زیرا واحد پول آفریقای جنوبی در مقایسه با دلار آمریکا و پوند انگلستان و یورو بسیار ارزانتر است.

لازم به ذکر است برخلاف تصوری که مردم ایران از کشور آفریقای جنوبیدارند، این کشور هم دانشگاههای بسیار معتبری دارد و هم اینکه استانداردهای بالایی برای زندگی را دارا میباشد و شهرهای مثل ژوهانسبورگ و کیپ تاون و پرتوریا از شهرهای مدرن جهان محسوب میشوند.

 

تحصیل در آفریقای جنوبی

افرادی که میخواهند در آفریقای جنوبیتحصیل کنند باید این نکته را مدنظر قرار دهند که این کشور برای پذیرش تحصیلیحداقل یک نمره زبان انگلیسی از دانشجو میخواهد، به عنوان مثال برای مقطع لیسانس باید آیلتس ۶ ، برای مقطع فوق لیسانس آیلتس ۶٫۵ و برای دکتریباید آیلتس ۷ را اخذ کند. اما این نوید را به افرادی که نمره زبان ندارند میدهیم که برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای آفریقای جنوبیبدون مدرک زبان میتوان از یکی از کالج های زبانآفریقای جنوبیپذیرش گرفت و بعد از گذراندن دوره زبان در آفریقای جنوبیبرای اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور اقدام نمود، دانشگاههای آفریقای جنوبیدر بین بهترین و معتبرترین دانشگاههای دنیاقرار دارند و با توجه به این اعتبار بالایی که دارند خیلی هزینه ی بالایی از دانشجو دریافت نمیشود و دانشجو عملا میتواند با هزینه ۸۰۰۰ تا ۱۱۰۰۰ هزار دلار در سال در معتبر ترین دانشگاههای آفریقای جنوبیبه زبان انگلیسی تحصیل کند.

کشور آفریقای جنوبی علاوه بر دانشگاههای معتبری که دارد بازار کار فوق العاده ای دارد و میتوان به جرات گفت بالای ۹۰ درصد افرادی که در آفریقای جنوبیفارغ التحصیل شده اند جذب بازار کار میشوند، در واقع این کشور با توجه به این که در حال صنعتی شدن است به نیروی متخصص فراوانی نیاز دارد و به همین دلیل است که اکثر افرادی که از دانشگاههای آفریقای جنوبیفارغ التحصیل شده اند در شرکت های معتبر آفریقای جنوبیاستخدام میشوند.

 

همچنین از دیگر مزایای دانشگاههای آفریقای جنوبیاین است که افرادی که از این دانشگاهها فارغ التحصیل میشوند میتوانند برای تحصیل در کشورهای آمریکاو انگلستانوکانادادر مقاطع بالاتر اقدام نمایند و در همچنین شرایطی ویزای کشورهای آمریکاو انگلستانو کانادابراحتی انجام پذیر خواهد بود. موسسه حقوقی ملک پوربا ارایه خدمات کامل در این موضوعات همراه متقاضیان عزیز تحصیل در افریقای جنوبی میباشد.

 

م

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ