تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس

تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس

تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس 2018  و هزینه های تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس 2018  ، شرایط تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس ، مدارک مورد نیاز تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس  را در این مقاله آورده ایم ، آیا در مورد تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس اطلاعات ندارید؟ آیا می خواهید اطلاعات مفیدی در مورد تحصیل در مدارس شبانه روزی درسوئیس داشته باشید؟ آیا به دنبال منبع مفیدی در مورد تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس هستید؟ آیا می خواهید در مورد شرایط و چگونگی انتخاب تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس اطلاعاتی به دست آورید؟ در این مقاله بر آنیم که اطلاعات جاخع و کاملی در مورد تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس در اختیار شما عزیزان قرارد دهیم. شما می توانید در خصوص مهاجرت به سوئیس از طریق تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس با موسسه حقوقی ملک پور در تماس باشید.

 

آموزش سوئیس می تواند درب ها را به دانشگاه های جهان باز کند، اما ابتدا باید یک مدرسه را انتخاب کنید. در قسمت سوم مطالعه ما در سری سوئیس، ما برخی از عوامل مهم را در نظر می گیریم هنگام انتخاب یک مدرسه بین المللی شبانه روزی یا برنامه روزانه مدرسه.

 

افتتاح درها به دانشگاه ها؛ یک زمین بازی طبیعی و شیوه زندگی عجیب و غریب

در سوئیس، تنوع مدرسه های شبانه روزی بین المللی، دوره های تابستان و برنامه های کامل تحصیلی تضمین می کند که مدارک نهایی دانشجویان درب های دانشگاهی را در سراسر جهان باز کنند. بسیاری از دانشگاههای انگلستان را از دانشکده اقتصاد لندن، کالج امپریال، دانشگاه کالج لندن وارد می کنند و یا ممکن است کالج ها و دانشگاه های شناخته شده ای را در ایالات متحده وارد کنند –

با این حال، اغلب، هنگامی که دانش آموزان یک طعم و مزه از بهشت ​​سوئیس داشته باشند، آنها به دشواری این کشور را ترک میکنند و بسیاری تحصیل در سوئیس در دانشگاه های برجسته فدرال (که جالب توجه است، عملا رایگان) و یا در یکی از مدارس هتل مشهور جهان که مدیران هتل پیشگام آینده را تربیت می کنند وارد می شوند.

مدارس شبانه روزی سوئیس با زمین بازی های طبیعی کوه ها و دریاچه ها، طیف گسترده ای از فعالیت های ورزشی و اضافی را دنبال می کنند که فصل ها را دنبال می کنند. علاوه بر این، لوزان خانه کمیته المپیک است و امکانات ورزشی افسانه ای در سراسر شهر وجود دارد. سوئیس دور از استراحت و حفظ مناسب و سالم است بسیار بخشی از زندگی است. فرصت های زیادی برای ارتباط با طبیعت وجود دارد و جوانان را به تعادل شکننده سیاره ما حساس می سازد. از لحاظ فرهنگی، سوئیس دارای صحنه های هنری قابل توجه است که آیا برای اپرا، تئاتر، رقص یا موسیقی وجود دارد و دانش آموزان تشویق می شوند که در مراسم شرکت کنند و سلیقه خود را کشف کنند. مدارس شبانه روزی بین المللی سوئیس در موقعیت های خطرناکی قرار دارند که در سفرهای قطاری نسبتا سریع به پاریس، میلان، مونیخ، با تمام فرصت های یادگیری این شهرها ارائه می شود. طبیعتا این نزدیکی جغرافیایی به بسیاری از کشورهای دیگر باعث می شود دانشجویانی که در چندین زبان اروپایی مسلط باشند همراه با زبان مادری خود و انگلیسی که برنامه های آکادمیک آن معمولا آموزش داده می شود.

 

عوامل مهم در انتخاب یک مدرسه بین المللی شبانه روزی در سوئیس

با وجود بودن دانشگاه های شبانه روزی بسیاری که در سوئیس وجود دارد چگونه می توان  از بین آنها بهترین انتخاب را داشت؟ یک معیار مهم این است که داشتن اعتبارنامه های کیفیتی. مدارس شبانه روزی و روزانه باید برخی از اعتبارنامه های خارجی را به عهده بگیرند، به آنها در سراسر جهان شناخت و نشان دادن تعهد خود را به بهبود است. این مورد برای مدارس متعلق به انجمن یادگیری سوئیس (www.swisslearning.ch) است که با هم مدارس شبانه روزی معتبر با برنامه های بین المللی که بین المللی را استخدام می کنند، گروه بندی می شود. مدارس عضو باید توسط شورای مدارس بین المللی و انجمن مدارس و کالج های نیوانگلند مجوز بگیرند.

پس از آن، مهم است که بازدید از مدارس شبانه روزی و روز در سوئیس و ببینید که چه احساس درستی دارد. درست همانطور که کشور متنوع است، مدارس هم هستند. برخی از مدارس کوچک هستند، برخی از آنها بزرگ هستند، برخی در کوه ها هستند، برخی در شهر هستند. همه آنها برنامه های مختلفی را ارائه می دهند و همه احساسات منحصر به فرد و نقاط قوت خاص خود را دارند. ضروری است که آنها را به صورت شخصی ببینیم، به عنوان هر کودک و هر مدرسه متفاوت است.

دانشجویان Brillantmont که دارای مدارس بین المللی سوئد هستند، نه تنها برنامه های سال جاری را ارائه می دهند، بلکه همچنین دوره های بین المللی تابستانی بین المللی را ارائه می دهند، معمولا برای یادگیری زبان با ورزش و فعالیت های اوقات فراغت. بهشت هرگز تا به عنوان در طول یک تابستان بزرگ سوئیس تا به حال زمانی که خورشید معمولا وجود دارد، دریاچه های سرد و دعوت است و هوا کوه تازه و تازه است. جشنواره ها، کنسرت ها، رویدادهای ورزشی و جشن های فولکلور ماه های ماه جولای و اوت را پر می کنند و این واقعیت است که بسیاری از دانش آموزان سال ها بعد از سالها باز می گردند و بعضی از آنها برای پیوستن به سال تحصیلی، نشان از زمان های بزرگ آنها است.

هر مدرسه ای که انتخاب کردید، مطمئنا باید در مورد یک چیز مطمئن باشید: کودکانی که در سوئیس تحصیل کرده اند دارای فرصت های عالی و شبکه ای از ارتباطات و دوستی هایی هستند که طولانی مدت و بسیار عالی خواهد بود.

در زیر می توانید تعدادی از کالج های شبانه روزی را در زیر مطالعه نمایید.

Institut Le Rosey

 

Brillantmont International School

 

Institut auf dem Rosenberg

 

Collège Champittet

 

Lyceum Alpinum Zuoz

 

Collège Beau Soleil

 

Institut Montana Zugerberg

 

Aiglon College

 

TASIS

 

در این مقاله سعی داشتیم در مورد تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس اطلات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس نیاز به تحقیق و پرس و جوی بیشتری دارد و شما می توانید برای این امر و انتخاب کالج مناسب در خصوص تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس با موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و به صورت تلفنی با موسسه حقوقی ملک پور مشاور رایگان در خصوص تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس داشته باشید. همچنین شما می توانید در خصوص تحصیل در مدارس شبانه روزی در سوئیس به صورت حضوری با موسسه حقوقی ملک پور و مشاورین مجرب این موسسه مشاوره داشته باشید.