تحصیل در لیختن اشتاین

تحصیل در لیختن اشتاین  و شرایط تحصیل در لیختن اشتاین ۲۰۱۷ ، قوانین اخذ پذیرش فوری از دانشگاههای لیختن اشتاین و امکان تحصیل در لیختن اشتاین ، تحصیل در لیختن اشتاین به مانند دیگر کشورها فرصت مناسبی برای افراد متقاضی ادامه تحصیل در حوزه اروپا ایجاد می کند تا در صورتی که افراد متقاضی به اقامت در اروپا می اندیشند کشور لیختن اشتاین را مقصد خود برای ادامه تحصیل و نهایتا اقامت قرار دهند. در این مقاله به اختصار شرایط تحصیل درلیختن اشتاین شرح داده خواهد شد،تلاش ما در شناساندن کشورلیختن اشاین به عنوان مقصدی ایده آل برای تحصیل و زندگی می باشد، تا شما بزرگواران بتوانید اطلاعات کافی را درباره تحصیل در لیختن اشتاین در این مقاله کسب کنید و بهترین تصمیم را جهت تحصیل در لیختن اشتاین و همچنین مدیریت هزینه های تحصیل و زندگی در لیختن اشتاین را داشته باشد. یکی از مقاصد مناسب برای دانشجوایان جهت تحصیل و زندگی از لحاظ به صرفه بودن سطح مخارج و زندگی در کشور لیختن اشتاین می باشد. کشور لیختن اشتاین جز کشورهای حوزه شنگن می باشد و به این لحاظ دانشجویان از نظر رفت و آمد به دیگر کشورهای حوزه شنگن مشکلی نخواهند داشت. هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور اروپایی نسبت به دیگر کشورهای اروپایی مقرون به صرفه می باشد.تحصیل در لیختن اشتاین از طریق دانشگاه در مقاطع مختلف دانشگاهی امکان پذیر می باشد.کیفیت مناسب سطح تحصیل در لیختن اشتاین و برخورداری از بهترین استادان این کشور را تبدیل بهترین مقصد برای دانشجویان کرده است.با توجه به موارد یاد شده در باب تحصیل در لیختن اشتاین جهت تکمیل اطلاعات به صورت تخصصی پیشنهاد می شود با مشاورین برتر موسسه حقوقی ملکپور به صورت کامل مشاوره نمایید.

لیختن اشتاین چهارمین کشور کوچک در اروپاست که با جمعیت در حدود ۴۰هزار نفر که زبان بومی این کشور آلمانی می باشد. تحصیل در لیختن اشتاین با هزینه معقول و مقرون به صرفه ، سطح بالای زندگی و رفاه اجتماعی بالا این کشور را مقصد مناسبی برای زندگی و تحصیل برای متقاضیان قرار داده است. نرخ بیکاری پایین در لیختن اشتاین نیز می تواند شرایط مناسب کار و زندگی را برای دانشجویان بوجودآورد.و همچنین ممکن است فارغ التحصیلان در این کشور کوچک بتوانند اشتغال زایی نمایند.

تحصیل در لیختن اشتاین

درصد سواد بزرگسالان در لیختن اشتاین در حدود ۱۰۰ می باشد. هزینه تحصیل در لیختن اشتاین مانند بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر از هزینه های تحصیل مساعدی برخوردار است، هزینه تحصیل معمولا بیش از ۴۹۴۶ فرانک (۴۰۰۰یورو در حدود ۵۱۳۲ دلار) می باشد. دانشجویانی که مایل به تحصیل در در لیختن اشتاین هستند، علاوه بر هزینه های تحصیل باید هزینه های زندگی و اقامت خود را داشته باشند. خوابگاه ها دانشگاه ها برای دانشجویان به طور گسترده ای با هزینه های مقرون به صرفه در دسترس می باشند.

دانش آموزانی که نه شهروندان اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا)، و نه شهروندان یک منطقه اقتصادی اروپا (EEA)، معمولا به ویزا نیاز دارند تا بتوانند در لیختن اشتاین تحصیل کنند. مدارک تحصیلی در مدارس لیختن اشتاین به عنوان معتبر شناخته شده و شناخت جهانی دریافت می شود.

مقطع تحصیلی لیسانس در لیختن اشتاین

مقطع تحصیلی لیسانس در کشور لیختن اشتاین در حدود ۳تا ۴سال به طول می انجامد و مانند دیگر کشورها افراد متقاضی پس از فارغ التحصیل شدن در این مقطع می توانند اقدام به ورود به بازار کار این کشور نمایند.ادامه تحصیل و کسب مدارک دانشگاهی در لیختن اشتاین موجبات ورود فرد متقاضی را به بازار کار این کشور بوجود می آورد زیرا فرد در این کشور تحصیل کرده و با شرایط کار لیختن اشتاین آشنا شده و همچنین شرکت ها و کارفرماها از افرادی که فارغ التحصیل این کشور هستند بیشتر استقبال می کنند برای جذب در بازار کار این کشور.

رشته های ارائه شده در دانشگاه های لیختن اشتاین در مقطع لیسانس شامل موارد زیر می باشد:

  • رشته هاای گروه هنر
  • رشته های علوم انسانی مانند:مدیریت بازرگانی و علوم اجتماعی و حقوق و دیگر رشته های انسانی
  • رشته های علوم تجربی:زیست شناسی و رشته های پیراپزشکی
  • رشته های فنی و مهندسی مانند فناوری اطلاعات

مقطع تحصیلی فوق لیسانس در لیختن اشتاین

تحصیل در مقطع تحصیلی فوق لیسانس در کشور لیختن اشتاین به مانند بسیاری از کشورها برای افراد متقاضی ورود به این کشور امکان پذیر می باشد.دوره تحصیل در مقطع ارشد در لیختن اشتاین به مدت ۱الی ۲ سال می باشد.

مقطع فوق لیسانس نیز به مانند مقطع لیسانس داراری رشته های مختلف تحصیلی است که شامل: رشته های علوم تجربی و علوم انسانی و فنی مهندسی و هنر

مقطع دکترا (PHD) در لیختن اشتاین

مقطع دکترا در لیختن اشتاین به مانند دیگر کشورها در رشته های مختلفی ارائه می شود.به مانند دیگر کشورها افراد متقاضی باید از سوی استاد راهنما تاییدیه را داشته باشد تا بتواند برای پذیرش دانشگاه و ویزا اقدام نماید. معمولاً مقطع دکترا در لیختن اشتاین به مانند اکثر کشورها در حدود ۴سال به طول می انجامد، اما گاهی اوقات زمان بیشتری لازم است که بستگی به دانشجو، دانشگاه، و برنامه تحصیلی دارد.دانشگاهها و برنامه های تحصیلی بسیاری وجود دارند که برنامه های تحصیلی برتر دکترا را در سطح بین المللی ارائه می نمایند. دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه های لیختن اشتاین هستند،طیف گسترده ای از گزینه های رشته های تحصیلی دکترا را پیش روی خود دارند که شامل رشته های بهداشت و سلامت، روانشناسی، مهندسی، آموزش، علوم زیست شناسی و علوم زیست پزشکی می گردد. برنامه های تحصیلی برتر دکترا در هر کشوری وجود دارد، و بنابراین دانشجویانی که در نظر دارند در مقطع دکترا ادامه تحصیل دهند، می توانند کشور مورد نظر خود را از میان کشورها انتخاب نمایند.

رشته های برتر لیختن اشتاین
دانشگاه های لیختن اشتاین در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا رشته های مختلفی را ارائه می دهد.رشته های ارائه شده در مقطع لیسانس شامل لیسانس مهندسی معماری (BSc Arch)، لیسانس مدیریت بازرگانی (BSc) و لیسانس مدیریت کسب و کار (Bsc) می باشد. رشته های کارشناسی ارشد شامل: کارشناسی ارشد معماری،کارشناسی ارشد در کارآفرینی، کارشناسی ارشد در مدیریت فناوری اطلاعات و مدیریت فرایندها (کارشناسی ارشد) و کارشناسی ارشد در مدیریت و مدیریت مالی ) در نهایت، دو برنامه در دسترس دکترا شامل دکتر فلسفه (PhD) در اقتصاد کسب و کار و دکترای فلسفه (دکترا) در معماری و برنامه ریزی است.

هزینه های تحصیل
هزینه های تحصیل در لیختن اشتاین ها به مانند بسیاری از کشورهای اروپایی است. البته این هزینه ها در لیختن اشتاین بسته به نوع دانشگاه و رشته تحصیلی کمی متفاوت است.هزینه تحصیل در هر سال تحصیلی به طور کلی از ۴،۹۴۶ فرانک (۴۰۰۰ یورو و ۵،۱۳۲ دلار) تجاوز نمی کند.

شرایط صدور ویزای تحصیلی
دانشجویان بین المللی به طور معمول برای ورود به لیختن اشتاین به مانند دیگر کشورها نیاز به اخذ ویزا دارند و مدت زمان این نوع ویزا بیش از ۹۰ روز می باشد.شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا نیازی به اخذ ویزا ندارند.

با توجه به موارد ذکر شده در مقاله فوق در باب تحصیل در لیختن اشتاین و شرایط پیش روی افراد متقاضی تحصیل درلیختن اشتاین در صورتی که شما بزرگواران قصد ادامه تحصیل در لیختن اشتاین و بهره مندی از شرایط بسیار خوب تحصیل و زندگی و اخذ اقامت لیختن اشتاین و نهایتا اخذ تابعیت در لیختن اشتاین را از طریق تحصیل در لیختن اشتاین را دارید پیشنهاد می شود با مشاوران برتر موسسه حقوقی ملکپور  در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران به صورت کاملا تخصصی مشاوره نمایید تا در پیشبرد اهداف مهاجرتی شما عزیزان کمک شایانی شود.