تحصیل رایگان در استرالیا

audio تحصیل رایگان در استرالیا

 

تحصیل رایگان در استرالیا  و شرایط 2018 امکان اخذ پذیرش فوری تحصیل رایگان در استرالیا را بررسی مینماییم ، تحصیل رایگان در استرالیا مورد تقاضای بسیاری از دانشجویان خواستار تحصیل رایگان در مقطع دکتری استرالیا قرار گرفته است ، امروزه بورس تحصیلی در استرالیا یکی از طرق مهاجرت به استرالیا می باشد که تلاش شده است در این مقاله به صورت کامل تمام قوانین مهاجرتی این کشور را به متقاضیان تحصیل رایگان در دانشگاه های استرالیا عنوان کنیم و شرایط اخذ پذیرش تحصیلی استرالیا و ویزا در استرالیا را به نظر دانشجویان خواستار تحصیل رایگان در استرالیا برسانیم.

 

در سال های اخیر تحصیل رایگان در استرالیا یکی از گزینه های والدین برای فرزندان خود بود است و اینکه آیا تحصیل رایگان در استرالیا شامل دانشجویان بین الملل هم می شود یا خیر ؟ تحصیل رایگان در استرالیا آیا هزینه های زندگی را هم در بر می گیرد یا خیر ؟ آنچه که حائز اهمیت است این است که بدانید تحصیل رایگان در استرالیا شامل چه مقاطعی می شود و همچنین تحصیل رایگان در استرالیا چه شرایط و فاکتور هایی باید رعایت شود و در آخر اینکه چه مدارکی برای تحصیل رایگان در استرالیا نیاز است تا برای بورسیه تحصیلی استرالیا اقدام شود . پشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات کافی واز قوانین مهاجرتی استرالیا و بررسی شرایط خود در مورد تحصیل رایگان در استرالیا با مشاوران ارشد حقوق بین الملل و وکلای مهاجرتی مجرب و وکلای پایه یک دادگستری  موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین ارشد ما استفاده نمایید .

در ابتدا ی شرح تحصیل رایگان در استرالیا باید عنوان کرد که اکثراً در مقاطع دکترا افراد واجد شرایط برای اخذ بورسیه تحصیلی در استرالیا هستند و می توانند در دانشگاه های این کشور تحصیل رایگان در استرالیا داشته باشند . لذا این نکته حائز اهمیت است که دانشجویان مقاطع کارشناسی در استرالیا و کارشناسی ارشد در استرالیا حق کار پاره وقت دارند و می توانند این از راه هزینه های خود را جبران نمایند .
محدودیت سنی برای اخذ امکان تحصیل رایگان در استرالیا یکی دیگر از شرایط خاص اخذ بورسیه است ، آنچه واضح است این است که نظام آموزشی کشور استرالیا به صورت رایگان نیست و افراد متقاضی تحصیل رایگان در استرالیا باید با اخذ بورسیه تحصیلی در این کشور هزینه های تحصیل و زندگی خود را پرداخت کنند . لذا برای اخذ بورسیه گپ تحصیلی افراد نباید بیش از ۵ سال باشد و یا به عبارت دیگر نباید برای اخذ امکان تحصیل رایگان در استرالیا بیش از ۵ سال از فارغ التحصیلی افراد گذشته باشد .
داشتن مدرک زبان از دیگر مدارک مورد نیاز جهت اخذ امکان تحصیل رایگان در استرالیا است ، لازم به ذکر است باید مدرک زبان آیلیس  ۷ به بالا داشته باشید تا بتوانید موفق به اخذ بورسیه تحصیلی داشته باشید . دیگر مدرک مورد نیاز در بورسیه تحصیلی داشتن انگیزه نامه و توصیه نامه از اساتید است که برای اخذ امکان تحصیل رایگان در استرالیا است .
کشور استرالیا بورسیه های مختلفی برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته است تا این افراد تحصیل رایگان در استرالیا داشته باشند و این سیاست استرالیا است تا بعد از تحصیل در این کشور بتوانند از این فارغ التحصیلان نهایت استفاده را انجام دهند . بورسیه هایی از جمله  ALA, Ausaid, ADS و غیره که باید توجه بفرمایید به علت سطح علمی دانشگاه های ایران و محدودیت های دیگر کمتر بورسیه دولتی استرالیا است که شامل حال دانشجویان ایرانی شود.
سایر بورسیه های کشور استرالیا وجود دارد که این بورسیه ها جزئی است و تنها برای متقاضیان تحصیل رایگان در استرالیا یا شامل شهریه دانشگاه می شود و یا هزینه های خوابگاه ، این بورسیه ها هزینه های جزئی افراد را ساپورت می کند و شامل تمام هزینه های دانشجویان نخواهد شد . پشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات کافی واز قوانین مهاجرتی استرالیا و بررسی شرایط خود در مورد تحصیل رایگان در استرالیا با مشاوران ارشد حقوق بین الملل و وکلای مهاجرتی مجرب و وکلای پایه یک دادگستری موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور  تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین ارشد ما استفاده نمایید .
دانشجویان ایرانی اکثراً می تواند برای اخذ امکان تحصیل رایگان در استرالیا از بورسیه تحصیلی IPRS استفاده نمایند که این بورسیه تحصیلی تنها شامل هزینه های تحصیل ( شهریه دانشگاه ) و بیمه افراد خواهد شد که باید دانشجویان هزینه های زندگی خود را که در ایالت های استرالیا مختلف است خود پرداخت نمایند ، لازم به ذکر است که شایستگی شما در این موضوع بسیار حائز اهمیت است . هزینه های زندگی به سبک زندگی شما در استرالیا بر می گردد اما به صورت میانگین زندگی دانشجویی در این کشور چیزی حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار استرالیا می باشد که این هزینه های تقریباً برای یک زندگی دانشجویی متوسز رو به بالا ذکر شده است .

 

مدارک مورد نیاز جهت اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا و تحصیل رایگان در استرالیا :

۱٫     داشتن مدرک زبان ( حداقل آیلتس ۷ به بالا )
۲٫    داشتن توصیه نامه از اساتید دانشگاه
۳٫    داشتن انگیزه نامه قوی و معتبر
۴٫    داشتن رزومه فوق العاده ( تالیف کتاب ، مقاله های بین الملل ، ترجه ، سابقه کار مرتبط و … )
در پایان شایان ذکر است که دانشجویان متقاضی تحصیل رایگان در کشور استرالیا می توانند در صورت داشتن رزومه علمی خوب برای این امر اقدام نمایید . لذا باید دقت داشته باشید اگر دانشجوی مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد هستید و تقاضای تحصیل رایگان در کشور استرالیا را دارید پیشنهاد می شود در این باره مقداری بیشتر تحقیق نمایید و شرایط خود را با وکیل مهاجرت به استرالیا در میان بگذارید و از قوانین مهاجرتی کشور های دیگر نیز مطلع شوید. در اغلب اوقات تحصیل رایگان در کشور استرالیا در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد شانس بالایی ندارد و دانشجویان مقطع دکترا در استرالیا با توجه به رزومه قوی تر می توانند بورس تحصیلی اخذ نمایند و تحصیل رایگان در استرالیا را تجربه نمایند. در آخر توصیه می شود جهت برخورداری از اطلاعات کافی واز قوانین مهاجرتی استرالیا و بررسی شرایط خود در مورد تحصیل رایگان در استرالیا با مشاوران ارشد حقوق بین الملل و وکلای مهاجرتی مجرب و وکلای پایه یک دادگستری موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل کنید و از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین ارشد ما استفاده نمایید .

Rating: 5
14 پاسخ
 1. اسماعیل گفته:

  سلام.
  ایا بعد از گرفتن ویزای کار در استرالیا و دو سال کار, امکان گرفتن فاند در دوره دکتری در استرالیا وجود داره, و اگر ویزای اقامت دائم داشته باشیم شرایط تحصیل رایگان شامل ما میشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ویزای کاری و تحصیلی دو مبحث جداگانه بوده و شما با داشتن ویزای کاری نمی توانید درخواست ویزای تحصیلی نمایید مگر اینکه شهروند استرالیا بوده و پاسپورت این کشور را داشته باشید. ولی با داشتن ویزای تحصیلی می توانید با تایید اداره مهاجرت این کشور به کار پاره وقت در استرالیا مشغول شوید.

   پاسخ
 2. فاطمه علوی گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید من ارشد زبان وادبیات عربی در دانشگاه چمران اهواز خوندم مقاله های بین الملل چاپ شده دارم ومیخام کنکور برای خارج ازکشور شرکت کنم تنها مشکلم مدرک زبان ندارم میشه اگه انجا منو پذیرفتن اونجا مدرک ایتلس بگیرم من زبان انگلیسیم خوبه ولی مدرک زبان ندارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   این امکان وجود دارد که ابتدا برای کورس زبان پذیرش بگیرید و از دانشگاه مورد نظر نیز پذیرش مشروط بگیرید. به این ترتیب می توانید ابتدا به سطح زبان مورد نیاز برسید و سپس به تحصیل در دانشگاه بپردازید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اگر همسر شما مشکلی برای خروج از کشور ندارند، می توانند رزومه تحصیلی خود را به اساتید سوپروایزر در دانشگاه های مورد نظر خود ارسال کنند و در صورت تایید گرفتند از آنان برای تحصیل دکترا در آن دانشگاه اقدام نمایند.

   پاسخ
 3. آنا گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  من مدرک لیسانس و ارشد رو در رشته مهندسی هوافضا از دانشگاه امیرکبیر گرفتم و قصد گرفتن مدرک دکتری رو دارم
  مهمترین مساله هم برای من هزینه است. شما چه کشوری رو پیشنهاد می کنید؟ آیا استرلیا مناسب هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   جهت دریافت بورسیه کامل تحصیلی در استرالیا باید شرایط خود را برای دانشگاه مورد نظر خود در استرالیا ارسال نمایید تا دانشگاه شرایط شما را بررسی نماید . جهت نیاز به راهنمایی های بیشتر میتوانید با تماس حاصل نمایید .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.