تحصیل رایگان در اتریش و بررسی شرایط آن

تحصیل رایگان در اتریش و اخذ پذیرش برای تحصیل در اتریش در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار گرفته است. به تمامی موارد مرتبط با تحصیل رایگان در کشور اتریش در این نوشتار پرداخته شده است. سؤالات بسیار زیادی در باب تحصیل رایگان در اتریش مطرح می شود لذا بر آن شدیم اطلاعات مفصلی درمورد تحصیل رایگان در اتریش جهت مطالعه و اطلاعات بیشتر شما علاقمندان عزیز ارائه دهیم. سوالاتی از قبیل اینکه شرایط تحصیل رایگان در اتریش چیست؟ آیا با معدل پایین نیز می توان در اتریش به تحصیل رایگان پرداخت؟ آیا تحصیل رایگان در اتریش به معنای تامین همه هزینه های دانشجوست؟ حال اینکه چرا در اتریش تحصیل کنیم؟ تحصیل رایگان در اتریش مزایای بسیار زیادی دارد اما برای دستیابی به این هدف می بایست تمامی مراحل تحصیل در اتریش و مهاجرت به اتریش از جمله اخذ پذیرش در اتریش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش به طور کاملأ صحیح و بدون نقص انجام شود. موسسه حقوقی ملک پور دارای سال ها تجربه موفق در زمینه اعزام دانشجو به کشورهای طراز اول جهان از جمله اتریش است و این ادعا را می توان در تعداد ویزا های تحصیلی اخذ شده موسسه موجود در سایت ها و شبکه های اجتماعی موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش بررسی نمود. توجه داشته باشید که با توجه به تعداد درخواست بسیار بالا برای تحصیل رایگان در اتریش، بهتر است جهت انجام صحیح و درست مراحل حقوقی و بالا بردت شانس موفقیت قبل از هرگونه اقدامی با وکلا و کارشناسان حقوقی مجرب تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 • تحصیل رایگان در اتریش و شرایط عمومی آن
 • تحصیل رایگان در اتریش و محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش
 • تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی
 • تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد
 • تحصیل رایگان در اتریش در مقطع دکترا
 • تحصیل رایگان در اتریش به همراه بورسیه تحصیلی
 • تحصیل رایگان در اتریش و معرفی دانشگاه های ارائه دهنده آن
 • تحصیل رایگان در اتریش و مدارک مورد نیاز
 • تحصیل رایگان در اتریش و هزینه زندگی در اتریش
 • تحصیل رایگان در اتریش و وضعیت اقامت پس از تحصیل
تحصیل رایگان در اتریش 2 تحصیل رایگان در اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند. همچنین در صورت نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی و منحصر به فرد در این زمینه، با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

تحصیل رایگان در اتریش در یک نگاه

تحصیل رایگان در اتریش در یک نگاه 2 تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش و شرایط عمومی آن

به منظور تحصیل رایگان در اتریش، آشنایی با کشور اتریش خالی از لطف نیست. اتریش یکی از بهترین کشورها برای زندگی در جهان است، چرا که شهر وین پایتخت آن برای چندمین بار به عنوان بهترین شهر جهان برای زندگی شناخته شده است. شاید به همین دلیل بسیاری از مردم سودای زندگی در اتریش را در سر بپرورانند ولی قبل آن می بایست شرایط زندگی در آن را مطالعه نمایند. اتریش کشوری محصور در خشکیاست که در مرکز اروپا واقع شده و دارای 9 استان فدرال می باشد. همسایگان اتریش شامل جمهوری چک، آلمان، مجارستان، اسلواکی، اسلوونی، ایتالیا، سوئیس و لیختن اشتاین می باشند. دین رسمی اتریش مسیحی بوده و واحد پول آن یورو می باشد.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان تحصیل رایگان در اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تحصیل رایگان در اتریش و آلمان

video تحصیل رایگان در اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تحصیل رایگان در اتریش و آلمان

audio تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش و محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

مؤسسه مشاوره MIE اتریش با تهیه محصول ویدئویی اپلای و ویزای تحصیلی اتریش تلاش نموده است که شما را با مسائل مختلف پذیرش و ویزای تحصیلی اتریش آشنا نماید. با این هدف که افرادی که این محصول را تهیه می کنند بتوانند اطلاعات جامع و کامل در خصوص تحصیل رایگان یا تحصیل در دانشگاه های خصوصی اتریش کسب نموده و بدون نیاز به شخص دیگری جهت پذیرش و اخذ ویزای خود اقدام کنند.

معمولاً اولین گام برای تحصیل در اتریش انتخاب دانشگاه می باشد، از این رو در این محصول ویدئویی دانشگاه های برتر اتریش و رنکینگ آن ها مورد بررسی قرار گرفته است. شرایط زندگی در اتریش نیز از دیگر مسائلی است که برای علاقه مندان به تحصیل در این کشور دارای اهمیت می باشد و شما می توانید اطلاعات جامعی از شرایط زندگی در اتریش در این محصول به دست آورید. شرایط اخذ اقامت اتریش پس از فارغ التحصیلی نیز از دیگر مسائل مهم مطرح شده در این فایل آموزشی می باشد، چرا که بیشتر افرادی که برای تحصیل در خارج از کشور اقدام می کنند تمایل دارند که پس از پایان تحصیلات خود، در این کشور به کار و زندگی بپردازند.

این محصول برای اولین بار به طور گام به گام به صورت کلی تمام نکات و مطالب مربوط به پذیرش و ویزای تحصیلی اتریش را برای شما عزیزان عرضه می کند. مطالب موجود در این محصول در وبیناری با حضور متقاضیان ارائه شده است و پرسش و پاسخ دانشجویان نیز در آن موجود می باشد. چگونگی استفاده از سایت دانشگاه ها برای اپلای و سایت سفارت جهت درخواست ویزای دانشجویی در این ویدئو نشان داده شده است و پس از مشاهده می توانید شخصاً جهت اپلای و ویزای تحصیلی اتریش اقدام کنید.

محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی

جهت تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی و پذیرش از دانشگاه های  رایگان اتریش متقاضی می بایست مدارکی به دانشگاه ارئه دهد. همانطور که می دانید دو نوع دانشگاه در کشور اتریش مشغول به فعالیت هستند: دانشگاه دولتی، دانشگاه خصوصی.  بر خلاف برخی کشورها همانند کشور آمریکا که تنها دانشجویان مقیم آن کشور اجازه ورود به دانشگاه دولتی را دارند، دانشگاه های دولتی اتریش دانشجویان بین المللی را نیز پذیرش می نمایند و همین نکته باعث تقاضای بسیار زیاد دانشجویان بین المللی از دانشگاه های رایگان اتریش شده است.و همچنین برای دانشجویان بین المللی این موضوع جذابیتی دارد که هزینه تحصیل در دانشگاه های اتریش رایگان است. شرط اول پذیرش از دانشگاه های رایگان اتریش در مقطع کارشناسی فارق التحصیلی دانشجو از مقطع دیپلم و پیش دانشگاهی یا دیپلم ۱۲ ساله است. شرط بعدی برای اخذ پذیرش مقطع کارشناسی اشتغال به تحصیل در دانشگاه های ایران به خصوص دانشگاه سراسری و در برخی مواقع دانشگاه آزاد است.

جهت پذیرش در برخی رشته های دانشگاهی متقاضی می بایست حداقل ۷۰ واحد درسی را در ایران گذرانده باشد . پذیرش واحدهای درسی گذرانده شده در دانشگاه های ایران طبق نظر دانشگاه اتریش است و احتمال گذراندن مجدد برخی واحد ها نیز وجود دارد. یکی از مسائلی که اخیرأ نگران کننده بوده است و دانشجویان ایرانی را از تحصیل رایگان در اتریش باز داشته است عدم قبولی مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد ایران توسط دانشگاه های رایگان اتریش است. این موضوع بیشتر در بخش فنی و مهندسی دانشگاه وین مطرح شده است و دلیل آن ارائه مدارک جعلی از سوی برخی دانشجویان است. اما این مسئله چندان نگران کننده نیست و هنوز هم امکان تحصیل رایگان در اتریش برای فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد ایران وجود دارد. برخی از رشته های مهندسی من جمله مهندسی مکانیک و مهندسی صنایع در دانشگاه هایی همچون دانشگاه Montan نیز به صورت رایگان تدریس و ارائه می شود.

تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد

دانشجویانی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاه های  رایگان اتریش دارند در صورت اخذ مدرک کارشناسی در ایران می توانند برای پذیرش دانشگاه اقدام نمایند. از جمله مسائلی که در انجام پذیرش می بایست به آن توجه نمایید این است که احتمال ارائه دروس پیش نیاز به افرادی که مدرک کارشناسی خود را اخذ نموده اند وجود دارد. در واقع پذیرش بسیاری از متقاضیان که مدرک کارشناسی خود را در ایران اخذ نموده اند برای کارشناسی مجدد صادر شده است و برخی واحد های درسی توسط دانشگاه اتریش تأیید شده است. اما احتمال پذیرش فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد برای کارشناسی ارشد مجدد وجود دارد.

به طور کلی همانطور که می دانید زبان تحصیل در دانشگاه های رایگان اتریش زبان آلمانی است اما فرصت خوبی که باعث شده دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل رایگان در اتریش به زبان آلمانی باشند امکان یادگیری زبان آلمانی در کشور اتریش پیش از ورود به دانشگاه است. توضیح اینکه دانشجویان بین المللی پس از اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش بدون نیاز به مدرک زبان آلمانی می توانند ویزای تحصیلی این کشور را اخذ نمایند و پس از ورود به اتریش و ثبت نام در دانشگاه اجازه یادگیری زبان آلمانی را به مدت یک سال داشته باشند. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هم در اتریش به طور رایگان خواهد بود. البته به خاطر داشته باشید که در هنگام ثبت نام هر ترم دانشگاهی می بایست مبلغی در حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ یورور برای ثبت نام پرداخت نمایید.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

بلوکارت اتریش 2 تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش در مقطع دکترا

همانطور که می دانید تحصیل در مقطع دکترا در آلمان و اتریش به صورت رایگان است و حتی تحصیل در این مقطع با دریافت حقوق از دانشگاه سابقه کاری می باشد. شرط اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش در مقطع دکترا داشتن مدرک کارشناسی ارشد است البته همانطور که در بند قبل اشاره شد امکان پذیرش فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد برای تحصیل مجدد در مقطع کارشناسی ارشد طبق نظر دانشگاه وجود دارد. برای درخواست پذیرش مقطع دکترا در اتریش می بایست تأیید استاد راهنما را از دانشگاه مقصد داشته باشد. دکتری در اتریش به زبان انگلیسی مقدور است. که نیازی به گذراندن دوره زبان آلمانی نیست.

در حال حاضر امکان تحصیل پزشکان ایرانی در مقطع دکترا در اتریش وجود دارد. همانطور که می دانید پزشکان ایرانی برای ادامه تحصیل و یا کار در اتریش می بایست مدرک پزشکی خود را تأیید نمایند که تأیید مدرک پزشکی با قبولی امتحان معادلسازی در اتریش امکانپذیر است. با توجه برای قبولی در امتحان معادلسازی می بایست تسلط به زبان آلمانی محرز باشد می توان برای گذراندن دوره زبان آلمانی در اتریش و آمادگی برای شرکت در آزمون معادلسازی پذیرش پزشکان برای دکترای رشته هایی همچون داروسازی و تغذیه انجام شود و یا در سنین پایین ثبت نام در کالج زبانی آلمانی انجام پذیرد.

تحصیل رایگان در اتریش به همراه بورسیه تحصیلی

شاید برخی افراد در کنار تحصیل رایگان در اتریش که علیرغم رایگان بودن آن نیازمند پرداخت مبلغی به عنوان  هزینه ثبت نام در هر ترم می باشد، به دنبال اخذ بورسیه تحصیلی در کشور اتریش باشند. در این زمینه ابتدا می بایست بدانید که اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های اتریش با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. بورسیه های تحصیلی اتریش در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در قالب بورسیه های دولتی و دانشگاهی برای دانشجویان خارجی قابل ارائه هستند. در اینجا قابل ذکر است که کشور اتریش به دلیل ارائه تحصیل رایگان، بورسیه در قالب فاند ارائه نمی دهد و تنها بورسیه هایی با تامین بخشی از هزینه های تحصیل و زندگی را در نظر گرفته است. این بورسیه ها مبلغی بین 600 تا 2000 یورو در ماه را به دانشجویان اعطا می کنند.

از جمله بورسیه های تحصیلی اتریش می توان به موارد زیر اشاره نمود:

بنیاد جمهوری اتریش فولبرایت اتریش
بودجه جایگاه های دکتری علوم سیاسی اتریش HIS موسسه مطالعات پیشرفته ماری کوری
فرصت های مطالعاتی فردی Sklodowska  در اتریش دوره تحصیل خارج از کشورErasmus+
برنامه تحصیلی  Oman کمک هزینه تحصیلی Ernst Mach برای تحصیل در دانشگاه علوم کاربردی اتریش (Fachhochschule) 

بورسیه تحصیلی در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش و معرفی دانشگاه های ارائه دهنده آن

کشور اتریش از معدود کشورهایی است که در حال حاضر تحصیل رایگان را برای دانشجویان خارجی در نظر گرفته است. این امکان به زبان آلمانی و در موارد معدودی از طریق بورسیه به زبان انگلیسی برای دانشجویان فراهم می باشد. تعداد دانشگاه های اتریش که برای دانشجویان بین المللی مستعد تحصیلات رایگان ارائه می کنند در ذیل ذکر شده است:

Veinna university University of Graz
University of innsbruck Anton Bruckner University
University of JOANNEUM MCI Management Center Innsbruck
Medical University of Graz

دانشگاه های اتریش

تحصیل رایگان در اتریش و مدارک مورد نیاز

تحصیل رایگان در اتریش در کنار شرایطی که ذکر شد، نیازمند داشتن مدارکی است که برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش ارائه آن به دانشگاه و سفارت اتریش الزامی و ضروریست. در این زمینه مجدداً تاکید می کنیم که ارائه مدارک درست و غیر جعلی و کامل در کنار رزومه تحصیلی و علمی قوی و سایر شرایط، شانس شما را برای تحصیل رایگان در اتریش افزایش خواهد داد.

 • پاسپورت معتبر
 • عکس پاسپورتی
 • تکمیل فرم درخواست ویزای تحصیلی
 • پرداخت هزینه ویزای تحصیلی
 • ریز نمرات تحصیلی
 • آخرین مدرک دانشگاهی
 • رزومه تحصیلی
 • مدرک زبان مورد نیاز
 • مقالات ISI

  در صورت وجود

 • بیمه مسافرتی
 • تاییدیه تمکن مالی مورد نیاز

تحصیل رایگان در اتریش و هزینه زندگی در اتریش

به منظور تحصیل در اتریش، دانستن هزینه های زندگی در اتریش نیز ضروریست. هزینه زندگی موضوعیست که بستگی به سبک زندگی هر فرد داشته و برای افراد مختلف متفاوت است. ولی به طور میانگین می توان گفت که هزینه زندگی در کشور اتریش برای یک ماه در حدود 1000 تا 1200 یورو می باشد که به نسبت بسیاری از کشورهای اروپایی مانند نروژ، سوئد و دانمارک ارزان تر است. در جدول ذیل جزئیات هزینه زندگی در اتریش آورده شده است:

هزینه های زندگی در شهر وین تقدیم حضورتان شده است:

هزینه های مسکن
آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر 900 یورو
آپارتمان یک خوابه در خارج از شهر 650 یورو
آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر 1600 یورو
آپارتمان سه خوابه در خارج از شهر 1100 یورو
غذا و نوشیدنی
شیر (1 لیتر) 1.10 یورو
پنیر (یک کیلو) 11 یورو
تخم مرغ (12 عدد) 4 یورو
یک قرص نان 1.70 یورو
برنج (1 کیلو) 1.45 یورو
یک پاکت سیگار (مالربورو) 5.20 یورو
حمل و نقل
اتوبوس و قطار شهری 2.40 یورو
تاکسیمتر 1.40 یورو
بنزین (1 لیتر) 1.20 یورو
رستوران
ساندویچ بیگ مک 7.50 یورو
کوکاکولا (330 میلی لیتر) 2.60 یورو
کاپوچینو 3 یورو
هزینه های متفرقه
اینترنت (ماهیانه) 25 یورو
هزینه تماس (یک دقیقه) 0.10 یورو
هزینه تحصیل و زندگی در اتریش

تحصیل رایگان در اتریش و وضعیت اقامت پس از تحصیل

این فرصت برای متقاضیان فراهم است که پس از پایان تحصیلات خود نیز در کشور اتریش بمانند و اقامت کسب نمایند. به این نکته توجه داشته باشید که تحصیل در اتریش به تنهایی منجر به اخذ اقامت دائم اتریش یا تابعیت این کشور نمی شود و شما باید ویزای تحصیلی خود را به نوع دیگری مانند ویزای کار تغییر دهید. یکی از متداول ترین روش ها برای اخذ اقامت اتریش پس از پایان تحصیلات، کار در این کشور می باشد. با توجه به اینکه نرخ بیکاری در این کشور کمتر از 5 درصد می باشد، افراد متخصص شانس بالایی برای یافتن کار در اتریش دارند. خوشبختانه به فارغ التحصیلان از دانشگاه های اتریش این امکان داده می شود که به مدت 1 سال پس از پایان تحصیل در این کشور اقامت داشته باشند و به جستجوی کار بپردازند. برای بررسی دقیق تر بازار کار در کشور اتریش می توانید در نمودار زیر روند تغییرات نرخ بیکاری در این کشور را مشاهده نمایید. 

تحصیل پزشکی در اتریش 1 تحصیل رایگان در اتریش

در صورتی که موفق به اخذ اقامت کاری اتریش شوید، پس از 5 سال کار در این کشور می توانید برای اخذ اقامت دائم اتریش درخواست دهید و پس از گذشت 5 سال از اقامت دائم نیز جهت اخذ پاسپورت اقدام نمایید. البته کار در اتریش تنها روش اخذ اقامت پس از پایان تحصیلات نیست، شما می توانید از طرق دیگر اخذ اقامت مانند سرمایه گذاری و ازدواج نیز، اقامت خود در اتریش را تمدید نمایید و هر کدام از این روش ها تحت شرایط خاصی منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت می شوند. در لینک زیر می توانید جزئیات کامل در خصوص روش های اخذ اقامت اتریش پس از پایان تحصیلات را مطالعه نمایید. 

اقامت پس از تحصیل در اتریش
تحصیل رایگان در اتریش و سخن پایانی

تحصیل رایگان در اتریش و اخذ پذیرش برای تحصیل رایگان در اتریش مورد توجه بسیاری از دانشجویان بین المللی به خصوص دانشجویان ایرانی قرار گرفته است. تحصیل رایگان در اتریش به دلیل متقاضیان بسیار زیاد و ظرفیت محدود تنها به افرادی تعلق می گیرد که دارای رزومه علمی قوی بوده و مدارک درست و کامل را به دانشگاه و سفارت اراده می دهند. ما در این نوشتار سعی بر آن داشتیم تا شما عزیزان را با شرایط تحصیل رایگان در اتریش آشنا نماییم تا بتوانید آسان تر نسبت به تحصیل بدون نیاز به صرف هزینه در کشور اتریش اقدام نمایید. شما همراهان گرامی همواره می توانید از طریق تماس با موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش مشاوره تلفی رایگان و تخصصی دریافت نمایید. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوالی در زمینه تحصیل رایگان در اتریش، آن را در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نموده و پاسخ آن را در زمانی کوتاه دریافت نمایید.

law تحصیل رایگان در اتریش
302 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. hsti گفته:

  سلام خسته نباشيد
  ديپلمم با معدل ١٧/٢٠ و ايلتس ٦/٥ دارم و رشته مهندسي روزانه و شبانه رو اوردم
  ميخواسم بدونم اگه بخوام واسه رشته مهندسي براي اتريش اقدام كنم ايا بورسيه ميكنن ؟؟
  هزينه زندگي و تحصيل ماهيانه حدود چقدر ميشه ؟
  ميشه در حين تحصيل ، كار هم كرد ؟ اگه اره به ازاي هر ساعت چند يورو ميدن ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 2. آنا گفته:

  با سلام.. 32 سالمه لیسانس ادبیات انگلیسی با معدل 17از دانشگاه سراسری..اگر در کنکور ارشد امسال روزانه دانشگاه سراسری قبول بشم امکان تحصیل رایگان در یکی ازکشورهای اتریش، آلمان، سويد یا سوییس هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   در رشته تحصیلی شما اخذ پذیرش تحصیلی کمی دشوار می باشد اگر در رشته های فنی و مهندسی بودید شرایط بهتری می توانستید داشته باشید. امکان تحصیل رایگان در هر کشوری به زبان آن کشور فراهم می باشد

   پاسخ
 3. سایه حسینی گفته:

  با سلام، من 39 سالمه لیسانس مامایی از دانشگاه دولتی شیراز دارم، با معدل 14.70 و 10 سال سابقه کار مرتبط دارم با بیمه، آیلتس 6.5، برای ارشد میتونم اقدام کنم؟ یا ویزای کار؟ برای اتریش یا استرالیا؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی جهت ادامه تحصیل علاوه بر مواردی که ذکر نمودید میزان پشتوانه مالی شما بسیار مهم می باشد و جهت اخذ ویزای کار مدرک شما بایستی معادلسازی شود تا بتوانید مشغول به کار شوید. در استرالیا باید یک پروسه امتیاز بندی را طی کنید تا به اقامت کاری این کشور برسید و داشتن آیلتس حداقل 7 الزامی میباشد و برای کار در اتریش با نمره آیلتسی که دارید می توانید اقدام نمایید البته چون فیلد کاری شما به شکلی است که با مردم عادی برخورد دارید دانستن زبان آلمانی نیز لازم است. اگر قصد مهاجرت دارید می توانید در دوره های زبان آلمانی در کشور مجارستان شرکت نموده و در حین آموزش زبان آلمانی مدرک خود را در اتریش معادلسازی نمایید و مشغول به کار شوید.

   پاسخ
 4. عبدالله گفته:

  سلام من ۲۴ سالمه
  معدل دیپلم تجربیم ۱۹/۴۵
  لیسانس علوم آزمایشگاه از دانشگاه دولتی با معدل ۱۴/۳۴
  میخوام یکی از رشته های پزشکی رو در دانشگاه های دولتی اتریش یا آلمان تحصیل کنم
  میخواستم شرایط و مدارک زبان لازمه و بقیه چیزا رو بدونم
  ممنون میشم پاسخ بدید …

  Rating: 4
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   جهت تحصیل در دانشگاه های دولتی آلمان یا اتریش باید آزمون ورودی به زبان آلمانی را پشت سر بگذرانید تا بتوانید وارد این دانشگاه ها شوید.به همین دلیل بایستی مدرک زبان آلمانی تا سطح C1 را داشته باشید.

   پاسخ
 5. Alone گفته:

  سلام وقتتون بخیر …
  من 20 سالمه و دیپلم تجربی دارم و امسال برای بار سوم در کنکور شرکت کردم …
  معدل دیپلم من 16 و معدل پیش دانشگاهی 14 هستش و طبیعتا رزومه علمی قوی هم ندارم …
  حالا سوال من اینه که با این معدل پایین آیا شانسی دارم که بتونم برای کارشناسی در دانشگاه های دولتی پذیرش بگیرم ؟
  یا به نظر شما امسال انتخاب رشته کنم و بعدا با روزمه خوب برای ارشد اقدام کنم ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید …

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است از شما بخواهند در آزمون ورودی رشته های پرطرفدار در اتریش نیز شرکت نمایید.

   پاسخ
 6. فرشته گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من 27 سالمه و لیسانس معماری با معدل 17.12 از دانشگاه دولتی دارم.خواستم بدونم اگه نخوام در ایران کنکور ارشد شرکت کنم میتونم با همین مدرک کارشناسی که دارم در اتریش دوباره دوره کارشناسی رو بگدرونم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای تحصیل در مقطع کارشناسی باید مدرک دیپلم ارائه دهید. البته با توجه به سن شما، بهتر است برای مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنید.

   پاسخ
 7. سارا گفته:

  سلام خسته نباشید من 21 سالمه و فوق دیپلم خبرنگاری دارم
  چطوری میتونم برای رشته های هنری وارد دانشگاه های رایگان اتریش شم؟
  ایا امتحان وروردی داره؟اگر داره به چه صورت؟
  و چندتا دانشگاه هنری رایگان در اتریش لطفا بگید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است نیاز به قبولی در آزمون سراسری کشور اتریش بریا برخی رشته ها را نیز داشته باشید. در هر صورت این امکان بستگی به شرایط شما خواهد داشت که در این زمینه اطلاعات کافی ارائه ننموده اید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به ارائه انحصاری این روش از سوی موسسه ملک پور، امکان بیان آن بصورت متنی وجود نخواهد داشت.جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. محدثه گفته:

  سلام جناب آقای ملک پور
  من ۱۹ سالمه و معدل دیپلم تجربیم ۱۸.۰۳ هستش میخواستم بدونم آیا میتونم پذیرش بگیرم برای دانشگاه رایگان اتریش و مدرک زبان من در حال حاضر b1هستش و هنوز دارم ادامه میدم میتونم پذیرش بگیرم برای رشته پزشکی

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. تحصیل پزشکی نیازمند گذراندن دوره های پیش پزشکی می باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. samim.jami2016 گفته:

  سلام.بنده 29 سالمه لیسانس مهندسی استخراج معدن از دانشگاه امام خمینی دارم.زبان انگلیسیم قوی نیست آلمانیم بلد نیستم.میخاستم بدونم در اتریش دانشگاهی وجود داره که قبولی در کنکور ارشد ایران براش ملاک نباشه و پذیرش بده؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. در صورت داشتن شرایط لازم، امکان شرکت در دوره های زبان در اتریش برای شما وجود خواهد داشت. . با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   دوست عزیز سلام. دانشگاه ها هزینه ای را به عنوان هزینه ثبت نام بصورت ترمی و سالیانه از شما اخذ می نمایند که شهریه محسوب نمی شود و مبلغ بسیار کمی است. همچنین هزینه زندگی را نیز می بایست پرداخت نمایید.

   پاسخ
    • azadehnoory گفته:

     با سلام و عرض ادب. هزینه ای که در دانشگاه های رایگان اتریش دریافت می شود به عنوان حق ثبت نام است و مبلغ بسیار اندکی می باشد. این مبلغ در حدود 200 تا 400 یورو می باشد که در مقایسه با هزینه های چند هزار دلاری که در دانشگاه های غیررایگان دریافت می شود بسیار ناچیز است.

     پاسخ
 10. alireza.hemmati561 گفته:

  سلام. جناب دکتر ملک پور، بنده 23 ساله هستم. مدرک کارشناسی معماری با معدل 17.6 از دانشگاه آزاد تهران مرکز دارم. به زبان انگلیسی تسلط دارم و 6 سال زبان خوندم. ولی برای آیلتس هنوز اقدام نکردم و قصد گرفتن آیلتس رو دارم قطعا. خرداد کنکور میدم که دوباره دانشجو شم. و زبان آلمانی هم بلد نیستم. در مسابقات معماری بین الملی و داخلی رتبه دارم و فینالیست هم شدم و همچنان روی چندین مسابقه هم داریم با یک تیم کار میکنیم که اونا هم در آینده به رزومه آکادمیک من اضافه خواهند شد. در دو یا سه تا پروژه اجرایی هم همکاری داشتم و همچنین به نرم افزار های رشته خودم نیز تسلط کامل دارم. آیا امکان تحصیل رایگان من در وین اتریش یا دانشگاه معتبر وجود دارد؟ نکته ای که حائز ااهمیت است من باید بتوانم هزینه زندگی خود را خودم تامین کنم و نمیخوام یک بار اضافی را به خونوادم اضافه کنم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به رزومه شما این امکان وجود دارد که در دانشگاه های رایگان اتریش از جمله دانشگاه وین به تحصیل بپردازید.
   در زمان تحصیل امکان کار پاره وقت وجود دارد که می تواند بخشی از هزینه های شما را تامین کند اما در ابتدای ورود و پیش از یافتن کار باید بتوانید هزینه های زندگی خود را به صورت کامل تامین نمایید.

   پاسخ
 11. وحید گفته:

  با سلام من 37 سالمه متاهل با 2 فرزند زیر 3 سال
  مدرک کارشناسی ict با معدل 12.5 دارم از دانشگاه غیر انتفاعی مشهد.
  آیا امکان پذیرش تحصیلی برای تحصیل رایگان در اتریش وجود دارد برای من همراه با خانواده
  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله این امکان برای شما فراهم است.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 12. صادق گفته:

  با عرض سلام خدمت شما .من دانشجوی ارشد حقوق دانشگاه تهران هستم و ۲۷ سالمه .آیا امکانش هست برای تحصیل در مقطع ارشد در اتریش اقدام کنم؟ متاسفانه تمام دارایی من ۶۰ میلیون بیشتر نیست.

  Rating: 4
  پاسخ
 13. ا.ح گفته:

  سلام خسته نباشید… من ۲۲ سالمه و مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه خواجه نصیر با معدل ۱۶ تا شهریور ۹۸ میگیرم… میخواستم ببینم برای تحصیل رایگان اتریش در مقطع ارشد همین رشته میتونم اقدام کنم؟… و یا بهتره ارشد رو همینجا ادامه بدم و رزومه علمی رو قوی تر کنم با مقاله و بعد برای دکتری اقدام کنم؟… مدرک ایلتس در حال حاضر ۶۰۵ …
  با تشکر فراوان…

  Rating: 5
  پاسخ
 14. مهرسا گفته:

  با سلام و احترام. بنده ۳۴ سال سن دارم دیپلم ریاضی با معدل ۱۸ کارشناسی زبان انگلیسی از دانشگاه دولتی با معدل ۱۸/۳۰ و کارشناسی ارشد زبان از دانشگاه آزاد با معدل ۱۹ هستم. البته گواهی قبولی کنکور دولتی در مقطع کارشناسی ارشد رو هم دارم. هم چنین مدرک b1 ösd با نمره های خوب رو هم دارم و ۹ سال سابقه تدریس دارم که حدودا ۳ سال اون با بیمه بوده. آیا من شانس گرفتن پذیرش برای ارشد مجدد از دانشگاه های رایگان اتریش رو دارم؟ مثلا در رشته زبان شناسی؟ پیشاپیش از پاسخگوییتون سپاسگزارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله دوست عزیز شما از رزومه بسیار خوبی برخوردار هستید و تحصیل رایگان در اتریش می تواند گزینه مناسبی برای حضرتعالی باشد. اما بررسی دقیق شرایط حضرتعالی نیاز به بررسی پارامترهای دیگری نیز دارد که بهتر است جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 15. سید داوود میر غضنفری گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور
  بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته /اب و هواشناسی کاربردی دانشگاه خوارزمی تهران هستم و قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در کشور اتریش را دارم.
  سوال:
  آیا تحصیل در مقطع دکتری رایگان است
  آیا در حین تحصیل میتوان اشتغالی داشت
  آیا می توانم پسرم که 12 ساله هست همراه خودم مهاجرت نمایند.

  Rating: 5
  پاسخ
 16. مرجان برومند گفته:

  سلام روز به خیر.من کارشناسی رشته حقوق با معدل 19/47 از دانشگاه علمی کاربردی 29 ساله هستم.میخوام برای ارشد در اروپا اقدام کنم برای رشته حقوق بین الملل.در ضمن امسال میخوام ارشد هم کنکور بدم شانس قبولی در کدام کشور رو دارم؟برای کشوری که اقدام میکنم اعلام قبولی ایران رو مطرح بکنم نکته مثبت هست یا خیر؟بعد همراه پذیرش همسرم هم میتونن با من راحت بیان او کشور؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز امکان ادامه تحصیل در این رشته در کشورهای مختلف با قوانین متفاوتی روبرو می باشد. قبولی کنکور و عدم قبولی کنکور و امکان بردن همراه و نیز اثار حقوقی که هر کشور برای شما به ارمغان می آورد متفاوت است. لذا جهت جلوگیری از هرگونه سوبرداشت و همین طور دریافت اطلاعات کافی می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 17. علي گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشيد،جناب اقاي دكتر ملك پور من ٢٣ سالمه و سال ٩٥ فوق ديپلم رشته نقشه برداري از دانشگاه ازاد گرفتم معدل ١٦/٤٤ .سطح زبان انگليسيم زياد بالا نيست در حد متوسطه. ميخواستم بپرسم تحصيل در مقطع كارشناسي در اتريش براي من امكان پذير هست؟ و همچنين زبان مورد نياز براي تحصيل در اتريش چه زباني است؟
  با تشكر فراوان.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور تحصیل در مقطع کارشناسی در اتریش از شرایط سنی مناسبی برخوردار هستید. اکثر دانشگاه های آراد نیز مورد تایید کشور اتریش می باشند. ولی می بایست سطح زبان خود را تقویت کرده و از طریق یادگیری یکی از زبانهای انگلیسی و آلمانی در سطح مورد نیاز و همچنین داشتن میزاین سرمایه جهت گذران زندگی شانس خود را برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش بیازمایید. هرچند به دلیل وجود نداشتن مقطع فوق دیپلم در اتریش می باست از طریق مدرک دیپلم اقدام به تحصیل نمایید.پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایط و بهره مندی از مشاوره تخصصی با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 18. ابراهیم مقدم گفته:

  سلام وقت بخیر جناب ملک پور من لیسانس مدریت از دانشگاه جامع دارم همسر بنده هم دنشجوی دکتری برق کنترل و در حال انجام رساله دکتری هستند میخواستم ببینم بهترین راه حل چه تحصیل چه کار چیست ؟سپاس

  Rating: 3
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به عدم ارائه اطلاعات کافی از سو شما پیشنهاد می شود به منظور ارزیابی و بررسی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 19. mehran گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من 19 ساله با معدل 16.57 دیپلم و می خوام برای مدرک ایلتس اقدام کنم با این شرایط شانس پذیرش دارم ؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام. برای تحصیل رایگان در اتریش باید در کنکور ایران شرکت کنید و در رشته مورد نظر قبول شوید تا بتوانید در آن رشته در دانشگاه های رایگان اتریش تحصیل کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 20. کیانی گفته:

  سلام من 39 ساله هستم و مدرک ارشد IT از دانشگاه شیراز دارم و 14 سال سابقه کار مرتبط در زمینه مخابرات به نظرتون میتونم برای دکترا توی اتریش اقدام کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در مقطع دکترا باید شخصا با اساتید دانشگاه ها مکاتبه کنید و آن ها با توجه به رزومه شما را می پذیرند. اما با توجه به اطلاعاتی که در مورد خودتان در اختیار گذاشته اید به نظر می رسد گزینه کار در اتریش و اخذ ویزای جستجوی کار اتریش برای شما انتخاب راحت تر و مناسب تری باشد. شرایط کار در اتریش را می توانید از لینک زیر مطالعه کنید:

   https://malekpour.ir/%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4/

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 21. محسن گفته:

  سلام با عرض خسته نباشید
  فارغ تحصیل رشته مهندسی برق قدرت از دانشگاه فنی حرفه منتظری هستم با معدل ۱۵/۵ زبان خاصی را یاد ندارم همچنین کارت پایان خدمت نیز ندارم وتا یک سال زمان دارم برای خدمت همچنین یک مقاله البته در کنفرانس های داخل کشور نیز دارم آیا بنده شانسی را برای ادامه ی تحصیل در اتریش دارم با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله شما شانس تحصیل در اتریش و دیگر کشورهای اروپایی را دارید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 22. کامران گفته:

  با سلام.من مدرک کارشناسی ارشد برق قدرت با معدل19.75 از دانشگاه آزاد مشهد دارم و متاهل. شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی در اتریش یا عمان رو میخوام بدونم دارم. ضمنا مقاله ی علمی هم دارم . عمان از نظر شرایط زندگی برای من بهتره.

  Rating: 4
  پاسخ
 23. faygh گفته:

  با سلام.کاردانی IT دارم و زبان انگلیسی در حد متوسط میخوام برای کارشناسی اتریش پذیرش بگیرم.آیا امکان اخذ اقامت بعد از تحصیل امکان داره یا نه؟واینکه شانس پذیرش دارم یا نه؟معدل 16

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله شما امکان تحصیل در اتریش را دارید و پس از پایان تحصیل امکان جستجوی کار در اتریش و اخذ ویزای کاری اتریش را نیز دارید.

   پاسخ
 24. مهدی گفته:

  با سلام . من 27 سالمه و مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه غیر انتفایی با معدل نزدیک به 14 و 1سال سابقه کار مرتبط با بیمه و بدون مدرک زبان دارم آیا میتونم برای تحصیل رایگان در اتریش اقدام کنم؟
  با تشکر از پاسخگویی شما.

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. مدرک کارشناسی شما باید ارزیابی شود. توصیه می کنم برای این امر با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 25. گرامی گفته:

  سلام آقای دکتر من ۲۵ سالمه متاهل هستم و میخام تحصیلی خودم بیام اتریش وهمسرم کاری ۷سال سابقه کار داره مدرک نظام مهندسی رشته برق .من میخام رشته های پزشکیو دارو یا دندانپزشکی بخونم خودم لیسانس مامایی هستم آیا امکان تحصیل هست به صورت رایگان ؟نیاز ب زبان آلمانی داره ؟راهنمایی کنید ممنون میشم .

  پاسخ
 26. hani گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من در حاله حاضر در حاله تحصیل در رشته معماری در مقطع کارشناسی دانشگاه سراسری هستم و معدل دیپلمم۱۸/۵۰شده در حاله حاضر هم در حاله خواندنه زبان المانی هستم چقد شانس پذیرش دارم

  پاسخ
 27. سهیل گفته:

  با سلام و ارادت با توجه ب فرمایش شما مبنی بر عدم پذیرش مدرک‌های دانشگاه آزاد آیا امکان تحصیل با آخرین مدرک تحصیلی یعنی دیپلم در کشور اتریش وجود دارد ؟

  پاسخ
 28. Mohammad گفته:

  باسلام و خسته نباشید من کارشناسی ارشد مهندسی نفت از دانشگاه آزاد تهران مرکز با معدل ۱۵/۴۶ دارم آیا امکان اخذپذیرش وجود دارد؟چقد احتمال داره و آیا احتمال تحصیل رایگان وجود داره؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام
   در خصوص اتریش باید بدانید که مدرک دانشگاه آزاد مورد پذیرش واقع نمیگردد.ولی اتریش دانشگاه های رایگان دارد و شهریه نیازی نیست.

   پاسخ
 29. مریم گفته:

  سلام آقای ملک پور خسته نباشین و وقت بخیر
  من لیسانس راهنمایی و مشاوره دارم از دانشگاه دولتی با معدل 14/99 میخواستم ببینم میتونم برای تحصیل رایگان در اتریش اقدام کنم

  پاسخ
 30. محمد گفته:

  سلام،دوستان من لیسانس نقشه برداری از دانشگاه ازاد هستم،میخواستم ببینم برای اتریش میتونم اقدام کنم؟؟؟

  پاسخ
 31. شهرزاد گفته:

  سلام ۲۹ سالمه دانشجوی کارشناسی رشته نقاشی میتونم برای تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی ارشد در اتریش اقدام کنم ؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از جزئیات شرایط شما آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم. از این رو باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. س.پ گفته:

  باسلام بنده ۳۰سالمه و متاهلم فوق لیسانس حقوق دارم از دانشگاه ازاد معدلم ۱۶.۳۰ و مقاله هم ندارم..ایا شانس اینکه پذیرش بشم تو مقطع دکترا در اتریش دارم؟؟و ایا امکان اینکه همسرم هم با بنده مهاجرت کنن وجود داره؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 33. نادر گفته:

  سلام وقت خوش من 34 دارم کارشناسی رشته برق دارم امکان تحصیل ارشد به صورت رایگان هست یا خیر البته متاهل ودارای یک فرزند هستم.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   در صورت قبولی در دانشگاه های سراسری ایران در مقطع و رشته تحصیلی مورد نظرتان بله می توانید به صورت رایگان در اتریش تحصیل کنید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. mahdi گفته:

  با سلام جناب ملک پور عزیز،
  من لیسانس مهندسی برق با معدل 14.37 و یه مقاله ی تو IEEE دارم و مدرک زبان B1 دارم.با این شرایط میتونم تو انریش یا آلمان رایگان (به غیر هزینه ی زندگی) تو دوره ی مسترتحصیل کنم؟
  اسم چند دانشگاه که با شرایط من امکانش هست پذیرش شم رو میفرمایین؟
  با سپاس

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   اگر در دانشگاه های سراسری ایران در مقطع فوق لیسانس قبول شده باشید می توانید اقدام نمایید برای تحصیل رایگان اتریش.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام با توجه به معدل پایین شما شانس کمی برای اخذ پذیرش دارید ولی با نمره ی زبان و سایر موارد می توان شانس شما را بالاتر برد.

   پاسخ
 35. یاسمن گفته:

  با سلام
  من‌ 18 سالمه و تیر کنکور دادم. دیپلم فنی حرفه ای دارم و پیش دانشگاهی هم گذروندم. امکانش هست که بتونم تحصیل رایگان تو یکی از دانشگاه های هنر اتریش داشته باشم؟!

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست بزرگوار بله این امکان برای شما وجود دارد. البته باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. محسن گفته:

  با سلام
  من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی هستم ۲۷ سال سن و مجرد . آیا میشود برای تحصیل رایگان مقطع کارشناسی ارشد در اتریش اقدام کنم یا شانسی ندارم؟ بعد از اتمام تحصیل اگر بخوام برای کار و اقامت اقدام کنم چطور؟
  با این شرایط من در آلمان یا لیختن اشتاین یا اتریش بهتر است؟
  پیشاپیش تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 37. مهسا گفته:

  سلام من 24 سالمه و مدرک کاردانی موزه داری دارم از دانشگاه میراث فرهنگی تهران(دولتی) و میخوام رشته مرتبط بخونم.شانسی دارم؟البته کلای های زبان المانی رو هم شروع کردم.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از جزئیات پرونده شما آگاه باشیم تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم و جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. فرهاد تصوف گفته:

  با سلام
  من کارشناسی مهندسی تکنولوژی طراحی و نقشه کشی صنعتی از دانشگاه علمی کاربردی هستم با معدل ۱۵.۵ و میخوام کارشناسی ارشد رو در اتریش پذیرش بگیرم. زبان المانی رو هم شروع به خوندن کردم و راهنمایی دقیق میخوام.
  البته بنده سال ۹۳ از همسرم جدا شدم و یه پسر ۷ ساله دارم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا قصد رفتن دارم.
  09195304090

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 39. Mastane گفته:

  سلام و خسته نباشید به دکتر ملک پور من میخام برای ارشد رشته حقوق برای اتریش اقدام کنم میخاستم بپرسم با وجود اینکه متاهل هستم من و همسرم در کل باید چقد سرمایه برای اینکار داشته باشیم با توجه به اینکه گفته بودید دانشگاه های اتریش رایگان هستن ایا با پس اندازی کمتر از ۱۴۰ میلیون میشه مهاجرت کرد؟ و اینکه فقط همسر بنده قصد تحصیل داره و من بعنوان همراه میتونم ایا میتونم اونجا کار کنم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 40. سامان گفته:

  با سلام و ادب واحترام.ضمن عرض خسته نباشی و تشکر بابت مطالب فوق مفیدتان.
  لیسانس مدیریت دانشگاه پیام نور را دارم و در حال حاظر هم ترم اخر مدیریت اجرایی تهران جنوب هستم به نظره شما شانس برای پذیرش دارم.
  باتشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 41. Reza گفته:

  سلام
  من 20 سال سن دارم . پسر هستم .رشته تجربی رو خوندم. و دانشگاه نرفتم و میخواستم برای ادامه تحصیل مهاجرت کنم. چه مدارکی برای تحصیل لازم است . نمرات دیپلم چگونه باید باشد؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 42. محسن گفته:

  با سلام
  من ۲۷ سال سن مجرد و لیسانس ?مهندسی شیمی ? از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی هستم . برای کارشناسی ارشد به شرط تحصیل رایگان و هزینه زندگی پایین تر و اجازه کار در حین تحصیل و همچنین اجازه کار و مهاجرت بعد اتمام تحصیلات اتریش بهتر است یا آلمان یا لیختن اشتاین؟؟
  پیشاپیش تشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 43. صدف نجاتی نیا گفته:

  سلام آقای دکتر ملک پور.من 22 ساله و دانشجوی مهندسی پرتو پزشکی از دانشگاه آزاد هستم.میخواستم بدونم با معدل دیپلم 15 شانسی برایه پذیرش تو دانشگاه برای رشته دندون پزشکی دارم؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادرب. دوست گرامی طبق آمار رسمی درصد بیکاری در کشور اتریش بسیار پایین است. این آمار خود حاکی از وضعیت کار در اتریش به خصوص برای فارغ التحصیلان دانشگاهی می باشد.

   پاسخ
 44. بهنام گفته:

  با سلام من مدرک کارشناسی ارشد گرایش شیمی فیزیک از دانشگاه علم و صنعت دارم و همچنین مقاله ISA میخاستم از دوباره ارشد مهندسی مواد _ متالوژی گرایش استخراج رو در اتریش بخونم آیا امکانش است؟ باتشکر

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. بله این امکان برای شما وجود دارد که برای تحصیل اتریش اقدام فرمایید. جهت بررسی های کامل و جامع در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 45. مهسا گفته:

  سلام…. من لیسانس مهندسی کامپیوتر از پیام نور رو دارم.. سی ساله هستم و متاهل با دو فرزند یک و شش ساله…. آیا امکان پذیرش رایگان برای من وجود دارد… امکان گرفتن ویزای همراه حتما وجود دارد ویا راهی برای همزمان گرفتن ویزا بخاطر سن کم فرزندانم وجود دارد و اینکه . میزان تمکن مالی چقدر باید باشه.. بسیار سپاس گزارم از راهنماییتون

  پاسخ
 46. نجلا وطانى گفته:

  سلام من ٢٦سالمه ليسانس طراحي صنعتى دارم براى ارشد ام بى اي بهدر دانشگاه دولتي به صورت رايگان مى تونم براى اتريش اقدام كنم؟و مدرك b2 آلمانى و آيلتس ٧هم دارم

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض احترام. شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش برای شما وجود دارد ولی برای پاسخ گویی دقیق تر باید اطلاعات بیشتری از شما را داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی دقیق تر شرایط و مسائل آن با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. رها گفته:

  با سلام. میخواستم اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی رایگان در اتریش چه میزان هزبنه بر هست؟ منظورم هزینه ای هست که باید پرداخت بشه تا بشه ویزا گرفت

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 48. Mehran گفته:

  با سلام . من مدرک ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران دارم با معدل ۱۷ . و چند مقاله هم منتشر کردم . و نمره ایلتس
  هم ۶.۵ هستش میخواستم ببینم برا پذیرش برای دکترا در دانشگاه های اتریش چقدر شانس دارم . و همچنین هزینه زندگی تقریبا چقدره ؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماییید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید . در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. همچنین هزینه زندگی ماهیانه بین 1000 تا 1200 یورو می باشد. شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 49. پژمان گفته:

  سلام من ٢٩سالمه و كارشناسى مديريت بازرگانى از پيام نور دارم و الان اخراى فوق ليسانس روانشناسى ام هست ميخواستم ببينم بعد از اينكه تموم شد امكان تحصيل رايگان در دكتراى روانشناسى هست ؟؟؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 50. سولماز گفته:

  با سلام
  من کاردانی زیست شناسی از دانشگاه دولتی دارم و الان در حال تحصیل هستم میخواستم بدونم میتونم برای تحصیل رایگان اقدام کنم و ایا برای گرفتن تحصیل رایگان تمکن مالی نیاز هست؟

  پاسخ
 51. محبوبه فرخنده گفته:

  سلام جناب آقای دکتر ملک پور من ۳۹ سالمه ارشد مدیریت بازرگانی از دانشگاه غیرانتفاعی از مشهد رو دارم می‌خواستم بپرسم امکانش هست برای ارشد مجدد از اتریش اقدام کنم متشکرم

  پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5