تحصیل رایگان در آمریکا

تحصیل رایگان در آمریکا

تحصیل رایگان در آمریکا ۲۰۱۸ چگونه است؟ آیا با تحصیل رایگان در آمریکا  آشنایی دارید؟ آیا مایل به اخذ اطلاعات در زمینه تحصیل رایگان در آمریکا  هستید؟ نکات تحصیل رایگان در آمریکا چیست؟ شرایط تحصیل رایگان در آمریکا چگونه است؟ شرایط تحصیل رایگان در آمریکا  ۲۰۱۸ برای افراد خارجی به چه نحو است؟‌ شرایط  تحصیل رایگان در آمریکا  ۲۰۱۸ برای ایرانیان به چه صورت است؟‌در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره مهاجرت تحصیلی به آمریکا و تحصیل رایگان در آمریکا  دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با تحصیل رایگان در آمریکا  با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره مهاجرت به آمریکا و تحصیل رایگان در آمریکا  پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

آمریکا امروزه برای جوانان یکی از بهترین انتخاب ها برای مهاجرت است ، تحصیل رایگان در آمریکا  در حال حاضر یکی از موارد مورد تقاضای دانشجویان است . آمریکا سرزمین رویا ها و سرزمین فرصت ها لقب گرفته است، به گونه ای که شاید ورود به این خاک مقداری سخت و پیچیده به نظر برسد ولکن تلاش شده است پاسخ این سوال که آیا شما می توانید از طریق تحصیل رایگان در آمریکا  اقامت این کشور را اخذ نمایید یا خیر ارائه می گردد.

تحصیل رایگان در آمریکا  در نگاه اول شاید امکان پذیر نباشد ولیکن اگر شما شرایط تحصیل رایگان در آمریکا  را داشته باشید می توانید به راحتی و با رعایت قوانین مهاجرتی و ارائه مدارک مورد نیاز دانشگاه و سفارت وارد این کشور شوید و آینده خود را در دانشگاه های آمریکا رقم بزنید، البته که اخیرآ با بر روی کار آمدن ترامپ اخذ ویزای آمریکا کاری تقریبآ سخت شده ولی گاها افراد موفق به اخذ ویزا نیز شده اند و به همین جهت میتوان گفت به صورت صرفآ نشدنی محسوب نشده و شانس برای اخذ ویزای آمریکا و تحصیل رایگان در آمریکا هست حال به مقداری کمتر از قبل از ترامپ ، که در رابطه با تحصیل رایگان در آمریکا  پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر می توانید با موسسات حقوقی معتبر تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید .

محدودیت  سنی یکی از شرایط تحصیل رایگان در آمریکا  است ، به عبارت دیگر افرادی که برای تحصیل رایگان در آمریکا  می خواهند اقدام کنند نباید گپ تحصیلی بالایی داشته باشند ، خیلی از سوالات شما دوستان اخیراً درباره گپ تحصیلی ما را بر این داشته است که در این فرصت به این سوال شما پاسخ دهیم . گپ تحصیلی فاصله زمانی بین دو مقطع تحصیلی است که اگر شما به این علت روادیدتان مردود شود یک نکته خیلی منفی در پرونده خود کسب کرده اید و همچنین شانس مهاجرت خود را به مدت زیادی شاید از دست خواهید دادید.

در حال حاضر افسر های ویزا آمریکا برای تحصیل رایگان در آمریکا  روی این گزینه به شدت سختگیرانه نگاه می کنند و همچنین باید گفت باتوجه به سختگیرانه نگاه کردن افسر های ویزای آمریکا برای حتی ادامه تحصیل رایگان در آمریکا  می تواند شما را از هدف نهایی خود بازدارد.

به طور کلی دانشگاه‌ های آمریکا به دو گروه ایالتی (state school) و خصوصی  (private school) تقسیم می شوند. دانشگاه های ایالتی معمولا بسیار ارزانتر هستند اما ممکن است برای پذیرش دانشجویان خارجی (international students) محدودیت ظرفیت داشته باشند و این محدودیت ظرفیت منجر شده است که با توجه به سیل عظیم تقاضا برای تحصیل رایگان در آمریکا  سفارت و حتی دانشگاه های آمریکا با سختگیری بیشتری نسبت به پذیرش و ویزا نگاه کند.

برابر گزارش سال ۲۰۱۴ HSBC ایالات متحده جهت تحصیل رایگان در آمریکا از نظر بالابودن هزینه های تحصیل بعد از استرالیا و سنگاپور در رتبه ی سوم قرار دارد. این نشریه هزینه های زندگی و تحصیل در آمریکا را ۳۶۵۶۴ دلار اعلام کرد. اما با بررسی دقیق تر هزینه های تحصیل در ایالات متحده باید میان هزینه های عنوان شده و پرداخت واقعی تمایز قائل شد. طبق آمار سال ۲۰۱۱-۲۰۱۲ ، هشتاد و پنج درصد از دانشجویان دوره ی کارشناسی چهار ساله در دانشگاه های آمریکا به نوعی از کمک های مالی تحصیلی استفاده کرده اند. از این میزان سهم کالج های دولتی ۸۳% و کالج های خصوصی غیر انتفاعی ۸۹% می باشد.

در ابتدا جهت تبیین تحصیل رایگان در آمریکا آمار و ارقام نشان می دهد . دانشگاه های دولتی و خصوصی آمریکا از نظر هزینه های تحصیل  به چهار دسته تقسیم می گردند : ( این هزینه ممکن است بسته به دانشگاه و رشته متفاوت باشد . )

 • دسته ی اول دانشگاه ها و موسسات دولتی کم هزینه که شهریه ی آنها به طور میانگین ۱۲۰۰۰ دلار است
 • دسته ی دوم دانشگاه ها و موسسات دولتی پر هزینه که شهریه ی آنها به طور میانگین ۲۵۰۰۰ دلار است
 • دسته ی سوم دانشگاه ها و موسسات غیر دولتی و خصوصی کم هزینه که شهریه ی آنها به طور میانگین ۱۸۰۰۰ دلار است
 • دسته ی چهارم دانشگاه ها و موسسات غیر دولتی و خصوصی پر هزینه که شهریه ی آنها به طور میانگین ۳۵۰۰۰ دلار است

برای تمام دانشجویان بین المللی که به تحصیل رایگان در آمریکا  می اندیشند این نکته ضروری است که چگونه مخارج تحصیل اولیه را پرداخت کنند. بعضی از کالج ها، دانشگاه ها و یا کنسولگری های آمریکایی امکان استفاده از بورسیه را برای دانشجویان خارجی فراهم می نمایند. در این مقاله شما با برخی از طرح های دانشگاه ها و کالج هایی که بورسیه های تحصیلی ارائه می کنند و امکان تحصیل رایگان در آمریکا  وجود دارد ، آشنا می شوید.

بورس دانشگاه برکلی برای دانشجوهای بین المللی

فرم درخواست بین المللی برکلی

زندگی یک هفته ای در کالج

انواع کمکهای دانشجویی فدرال

برنامه دانشجویان خارجی فولبرایت Fulbright

سازمان ایالات آمریکایی، صندوق لئو اس روئه پان آمریکا

بورس تحصیلی BrokerFish برای دانشجویان بین المللی

راهنمای بورس تحصیلی نهایی

اما در آمریکا کالج هایی هستند که به دانشجویان خود امکان تحصیل رایگان در آمریکا  را می دهند. دقت داشته باشید که این مهم باید با مشورت وکلای مهاجرتی انجام شود ، در حال حاضر قوانین مهاجرتی و قوانین اخذ پذیرش و ویزا مقداری تغییر یافته است.

به عنوان مثال از کالج هایی که امکان تحصیل رایگان در آمریکا  را دارد ، کالج ازارکس Ozarks با احترام به ارزش های مسیحی و تعهد به مسئولیت های مالی این کالج یکی از بهترین کالج های منطقه به شمار می رود. طیف گسترده ای از رشته های تحصیلی از حسابداری تا آشپزی در این کالج تدریس می شود. این کالج با استفاده از کمک های مالی خیرخواهانه سالانه برای ۱۴۰۰ دانشجو تحصیل رایگان فراهم می سازد. اگرچه دانشجویان باید حداقل ۱۵ ساعت در هفته و دو بازه ی ۴۰ ساعتی داخل کمپ کار کنند تا بتوانند از مزیت تحصیل رایگان در آمریکا  بهره مند شوند.

کالج Deep Springs یک مجموعه ی آموزشی واقع در کالیفرنیاست و یک مزرعه به حساب می آید. این کالج تنها دوره های آموزشی دو ساله علوم انسانی ارائه می کند و هر سال تنها ۱۵ دانشجو را پذیرش می نماید. این کالج موسسه ای صمیمی است که آموزش را در سطح عالی ارائه می کند. هر دانشجویی که وارد این کالج می شود پاداش کامل مالی دریافت می کند که در حدود ۵۰ هزار دلار است. بعلاوه می تواند از اتاق و امکانات حمل و نقل رایگان نیز استفاده کند. تنها شرط استفاده از تحصیل رایگان در آمریکا  این کالج کار بصورت هفته ای ۲۰ ساعت در مزرعه ی داخل کالج است.

کالج آلیس لوید Alice Lloyd که در گذرگاه KY پیپا به عنوان مدرسه ی تخصصی علوم انسانی غیر دولتی شناخته شده است. این کالج دوره های لیسانس چهار ساله در علوم، هنر و سایر گرایشات ارائه می نماید. همچنین دوره های آموزشی در حوزه ی حسابداری و علوم اجتماعی نیز در این دانشگاه تدریس می گردد. درحالی که شهریه این کالج سالیانه ۷ هزار دلار می باشد، دانشجویانی که حداقل ۱۰ ساعت در هفته کار کنند نیازی به پرداخت شهریه ندارند، متقاضیان خوابگاه و حمل و نقل رایگان نیز باید حداقل ۱۵ ساعت در هفته کار کنند.

دانشکده برآ Berea توسط اصلاح طلبان و مخالفان نظام برده داری در سده ی ۱۸۰۰ تاسیس شد. این کالج نیز بر اساس سیستم کار دانشجویی امکان تحصیل رایگان برای دانشجویان را فراهم می سازد. حداقل میزان کار برای دانشجویانی که قصد دارند در این دانشگاه به صورت رایگان تحصیل کنند ۱۰ ساعت در هفته می باشد. این دانشگاه به دانشجویان اجازه می دهد تا سقف ۲۴۵۰۰ دلار در هر سال از پرداخت شهریه معاف باشند.

موسسه موسیقی کورتیس به عنوان یکی از برجسته ترین مدارس هنر در ایالات متحده در کنار مدرسه Juliard برای دانشجویان امکان اجرای زنده در کنسرت را فراهم می کند. به طور سالیانه تنها ۱۶۵ دانشجو مجاز به ورود به این مدرسه ی معتبر می شوند. این مجموعه با استفاده از کمک های مالی و اموال وقفی شهریه ی دانشجویان ممتاز و با استعداد را به طور کامل پرداخت می نماید و دانشجویان می توانند به صورت تحصیل رایگان در آمریکا  اقدام نمایید .

کالج بارکلی دانشجویان را بر اساس آموزه های دین مسیحیت برای زندگی و خدمت به جامعه آماده می نماید. این مجموعه برنامه های آموزشی خود را با توجه به طرح های وزارت جوانان و براساس باورها و ارزشهای دینی مسیحیان تدارک می بیند. همه ی دانشجویان این کالج قابلیت استفاده از بورسیه کامل را دارند. تنها شرط برای بهره مند شدن از بورسیه کامل الزام دانشجویان به زندگی داخل کمپ کالج است.

آکادمی نظامی ایالات متحده (آکادمی ارتش، نیروی دریایی، گاردساحلی، تجار دریایی و نیروی هوایی) که شامل آموزش در سطوح عالی می شود و افراد گزینش شده قادر به ورود به این دوره ها هستند و در واقع از هر ۱۵ نفر تنها ۸ نفر پذیرفته می شوند.

موسسه وب یکی از مدارس فوق العاده معتبر ایالات متحده در حوزه مهندسی سازه های دریایی است و سالیانه حدوداً ۸۰ دانشجو در دوره ی کارشناسی می پذیرد. فارغ التحصیلان این موسسه به طور ۱۰۰ % بعد از فارغ التحصیلی وارد بازار کار می شوند. این موسسه تنها مرکز آموزش مهندسی دریایی است که بورسیه چهار ساله برای دانشجویان خود در نظر گرفته است.

در پایان شایان ذکر است تحصیل رایگان در آمریکا  دیگر یک رویا نیست و امروزه با وجود مفاخر و مشاهیری برجسته در کشور عزیزمان با آگاهی نسبت به حقوق بین الملل و قوانین مهاجرتی می توان برای تحصیل رایگان در آمریکا  اقدام کرد ولکن شاید این عدم آگاهی شما نسبت به قوانین اخذ پذیرش و ویزا و مهاجرت تحصیلی به آمریکا و اقدام با استفاده از تجارب عملی دوستان و آشنایانتان برای ادامه تحصیل رایگان در آمریکا  سبب شود راه شما سخت تر و پیچیده تر شود. به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره تحصیل رایگان در آمریکا، شرایط تحصیل رایگان در آمریکا، نکات تحصیل رایگان در آمریکا و سایر موارد، اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تحصیل رایگان در آمریکا با موسسه مشاوره ای ام آی ای همکار موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب مهاجرت به آمریکا و تحصیل رایگان در آمریکا شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت به آمرزیکا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

Rating: 5
48 پاسخ
 1. sahelkhaghani گفته:

  سلام خسته نباشین
  میخواستم بپرسم که واقعا این امکان هست که بشه رفت آمریکا برایه تحصیل و اقامت؟

  Rating: 5
  پاسخ
 2. احمد گفته:

  سلام
  بنده 16 سال سن دارم و مهر ماه 98 وارد کلاس دهم میشم
  من هم به رشته مهندسی علاقه دارم هم به خلبانی نظامی
  آیا امکانش هست که هر دو رو همزمان برم؟!
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام بستگی به شرایط شما داره اینکه بتونید از کدوم دانشگاه پذیرش بگیرید ولی تحصیل همزمان در دو رشته فقط برای شهروندان آمریکا میتونه امکان پذیر باشه چونکه برای شهروندان خارجی مثل ما نیاز به گرفتن پذیرش و ویزای جداگانه داره .

   پاسخ
 3. Fatemeh گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من ۱۷ ساله ام و می خوام بعد از گرفتن دیپلم در رشته ی اخترفیزیک دانشگاه MIT تحصیل کنم. می خواستم شرایط پذیرش و دریافت بورس تحصیلی کامل رو بدونم.
  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   با توجه به اینکه پذیرش در دانشگاه MIT بسیار رقابتی می باشد باید بتوانید رزومه ای بسیار قوی ارائه دهید. جزئیات پذیرش را می توانید از طریق وبسایت رسمی دانشگاه دنبال کنید.
   متاسفانه در مقطع کارشناسی بورسیه به ندرت و به افراد خاص اعطا می شود.

   پاسخ
 4. ناشناس گفته:

  خسته نباشيد ؛ ميخواستم بپرسم من با اين شرايط ( رتبه كنكور تجربي زير ١٠٠٠، معدل ديپلم ١٩/٥ و معدل پيش دانشگاهي ١٧، سن ٢٠، الان هم درگير گرفتن مدرك زبان هستم)شانسى براي بورسيه دندانپزشكى به امريكا و به تبع تحصيل رايگان تو اون رشته دارم ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های آمریکا با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. هالع گفته:

  سلام وقت بخیر
  برای دوره لیسانس در دانشگاه های تاپ مثل هاروارد/استنفورد ایا با نمره بالای تافل و SAT و مقاله درمورد درمان بیماری خاص میتونیم بورس بگیریم؟ ولی gpa کمتر باشه؟
  Gpa دیپلم رو حساب میکنن یا دبیرستان؟ (چون مثلا دبیرستانهای فرزانگان همیشه ازمونها سخت تر از مدارس عادی وشاید نمرات کمتر باشه)
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ بورس تحصیلی در مقطع لیسانس باید رزومه قوی ای داشته باشید. برای پاسخ گویی دقیق به پرسش شما باید شرایط شما با جزئیات بیشتری بررسی شود. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 6. Omid Mohammadi گفته:

  سلام خسته نباشی.
  ببخشید من کم شنوا هستم من الان دانشجویی مهندسی برق هستم.ترم7 هستم میخواستم دانشگاه گالودت امریکا پذیرش کنم راستی دانشگاه گالودت مخصوص دانشجوای کم شنوا هستند.من دوست داشتم دانشگاه های عادی امریکا تحصیل کنم ایا میشه برای من پذیرش کنم تو رو خدا من سالها ب فک دانشگاه امریکا هستم بخدا.

  پاسخ
 7. Hanie abdi گفته:

  سلام من 17 سال دارم یازدهم رشته حسابداری هستم و معدلم 19 و نیم به بالاست همیشه از عید هم میخوام شروع کنم برای کنکور آماده شدن و مدرک تافل رو هم امسال میگیرم میخواستم ببینم امکان اینکه اقدام کنم و در دانشگاه های آمریکا کارشناسی و کارشناسی ارشدم و بگیرم هست یا ن؟

  پاسخ
 8. سعید گفته:

  سلام من دانشجوی کارشناسی عمران در دانشگاه غیر انتفاهی هستم معدلمم 18 هستش میخوام میتونم ارشدمو در خارج ادامه بدم هر کجا که با شه

  پاسخ
 9. سارا گفته:

  با سلام و خسته نباشید و من دارای مدرک مهندسی مماری از دانشگاه ملی باهنر کرمان با معدل بالای 17 و مدرک کارشناسی ارشد طراحی شهری از دانشگاه ازاد کرمان با معدل بالای 17 می باشم و دارای 2 سال سابقه کارمی باشم و به تمامی نرم افزارهای رشته خودم واردم و زبان انگلیسیم هم متوسط رو به بالا می باشد ایا با توجه به شرایطی که من دارم می توانم در یکی از دانشگاه های امریکا به طور رایگان برای مقطع دکتری تحصیل کنم یا نه ؟ لطفا راهنماییم کنید ممنون

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 10. فاطمه گفته:

  باسلام وخسته نباشید،من دیپلم انسانی دارم بامعدل13من به رشته ی روانشناسی خیلی علاقه دارم وازنظرمالی ضعیف هستیم،آیاامکان تحصیل رایگان برایم درآمریکا امکان پذیرهست والبته به همراه کاردانشجویی…مرسی وممنون ازتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 11. مونا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من سال گذشته مدرک کارشناسی رو در رشته بیوشیمی گرفتم. با توجه به صحبت هایی که در بالا داشتیم این میزان فاصله گپ تحصیلی زیادی محسوب میشه. و سوال دیگه اینه که لگر بخوام بورسیه تحصیلی برای ادامه تحصیل تو رشته خودم رو بگیرم باید چه شرایطی داشته باشم ؟ میشه یه سایت که بورسیه های رشته های پیرا پزشکی در آمریکا رو معرفی میکنه هم معرفی کنید ؟
  با تشکر از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 12. سهیل گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۷ سالمه و رشتم فنی حرفه ایی کامپیوتر است
  معدل مدرسمم ۱۸.۵ شده
  تا ۳ ماه دیگ هم مدرک آیلتس میگیرم
  مدرک شبکه cisco و microsoft هم دارم
  میخواستم سوال بپرسم که ممکن است با این شرایط ، رشته فنی و حرفه ایی و با این معدل برای مقطع کارشناسی در آمریکا تحصیل کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام در حال حاضر برای ویزای امریکا شانس بالایی وجود ندارد بهتر است ابتدا در کانادا و یا اروپا اقدام به تحصیل نمایید و سپس برای امریکا اقدام نمایید

   پاسخ
 13. محمد گفته:

  با سلام خدمت شما.پسر من ۱۴ ساله است و در مدرسه نمونه دولتی در مقطع هشتم تحصیل می کند و با معدل ۲۰ برای تحصیل در امریکا یا کانادا در سال تحصیلی بعدی او چه دبیرستانی را پیشنهاد می کنید(که هزینه کمی داشته باشد و خوابگاه هم داشته باشد). باتشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
   • محمد. گفته:

    لطفا اگر می شود نظر اجمالی تان درمورد این که احتمال گرفتن پذیرش از کدام کشور(آمریکا یا کانادا)برای مدارس ارزان قیمت و یا رایگان که داری خوابگاه هم باشد را همین جا بطور کلی بیان کنید و این که از نظر شما برای تحصیل چه کشور بین این دو و از چه مقطعی بهتر است برای اقدام. باتشکر فراوان

    پاسخ
    • n hashemee گفته:

     با سلام و عرض ادب دوست گرامی این نوع مشاوره تحلیلی و نیازمند توضیحات میباشد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

     پاسخ
 14. مهرداد گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت جناب ملکپور
  من مهرداد هستم 18 سالمه و دیپلم برق صنعتی و plc درجه2 دارم
  الان هم درحال تحصیل برای فوق دیپلم در دانشگاه دولتی همدان هستم
  خیلی مشتاق مهاجرت به کانادا هستم نه تنها کانادا بلکه هرجا که شد.
  سو‌عد.نروژ.هلند.اتریش.هرجایی جز ایران…وضع مالیمم بد نیست..
  راستش علاقم به رشته های نظامیه از اونجا که تو ایران زیاد شغل جالبی نیست هر کدام از این کشورا که بشه میخوام وارد ارتش یا پلیس بشم.
  لطفا کمکم کنید جناب ملک پور… با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. aref گفته:

  درود بر شما
  آقا من یه سوالی داشتم تو رو خدا جوابمو بدید
  انقد تو جواب ننویسید که با دفترمون تماس بگیرید
  خداییش نمیشه باهاتون تماس گرفت و باید چند ساعت پشت خط بمونیم و کلی هم هزینه تماسمون میره به ایمیلمون هم پاسخی نمیدین آخرش نفهمیدیم چطوری باید باهاتون ارتباط برقرار کرد
  من دانشجوی مقطع کارشناسی رشته تاریخ دانشگاه پیام نور ساری هستم
  میخوام بدونم با توجه به نمرات خوب و رزومه خیلی قوی میشه تو رشته تاریخ بورسیه رایگان از یکی از دانشگاه های آمریکا گرفت؟ حالا اینکه کدوم شهر و دانشگاه باشه زیاد مهم نیست
  از هرجا پرس و جو کردم ندیدم کسی تونسته باشه تو دانشگاه های آمریکا و یا خارج از کشور در اروپا یا آمریکا تو رشته تاریخ بورسیه گرفته باشه و رایگان تحصیل کنه
  میخواستم بدونم امکان تحصیل رایگان در آمریکا یا کشور های اروپایی در رشته تاریخ وجود داره یا نه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی راه ارتباطی همه مراجعین از طریق تلفن بوده و با ما در تماس هستند.
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با صبوری منتظر باشید تا بتوانیم صدای شما گرم شما را شنوا باشیم.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 16. عماد گفته:

  سلام وعرض ادب خدمت شما
  من عماد ۱۸ ساله از قم هستم. در حال حاضر برای کنکور سراسری سال ۹۷ مطالعه می کنم و در حال دیپلم ریاضی فیزیک دارم.
  می خواستم با یاری شما در آمریکا تحصیل کنم، البته با هزینه های پایین و کار دانشجویی.
  خیلی علاقه مند به تحصیل در رشته ریاضی هستم.
  از شما تقاضای راهنمایی بیشتر دارم.
  منتظر پاسخ شما هستم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی مهاجرت به کشور امریکا با شرایطی که فرمودید امروزه امری دشوار می باشد و تحصیل رایگان و یا کم هزینه در صورت اخذ مدرک IELTS بالای 7 و معدل بالای 19 می باشد که ممکن است بتوانید جهت تحصیل و استفاده از شرایط بورسیه اقدام نمایید در غیر این صورت باید برای کشورهایی با هزینه های پایین تر اقدام نمایید بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. مریم گفته:

  سلام خسته نباشید من 18 سالمه و تیر کنکور تجربی دارم معدل دیپلمم 19:64هست و اینکه الان دارم خیلی تحقیق میکنم و فهمیدم که رشته های تجربی رو دوست ندارم بین کشور های المان و ایتالیا و امریکا بیشتر دارم فکر میکنم برای خواندن رشته ی مدیریت یا اقتصاد و در اینده وارد شدن به دنیای تجارت بنظر شما تحصیل تو به
  دانشگاه خوب تو امریکا با هزینه ی کم امکان پذیره ؟مثلا همون کالج هایی که گفتین با این شرایط سخت پذیرش از ایران هم ممکنه کسی رو قبول کنه؟؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط موجود اخذ ویزای تحصیلی کشور امریکا با دشواری هایی همراه است. ما تحصیل در سایر کشورها نظیر المان، کانادا، انگلیس و … را به شما پیشنهاد میکنیم. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. Maria fr گفته:

  سلام خسته نباشید. من ۲۱سالمه و فعلا دانشجوی رشته حسابداری هستم این صفحه سایتتون رو که خوندم علاقه مند شدم به تحصیل در آکادمی نظامی.
  فکر میکنید برای کسی که آیلتس داره ولی نمره های دیپلمش معمولیه این دانشگاه یا کلا تحصیل در امریکا انتخاب خوبیه؟ اصلا میتونه تحصیل رایگان‌ داشته باشه؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. متاسفانه با شرایط موجود اخذ ویزای کشور امریکا از شانس کمی برخوردار است. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. فربد گفته:

  ببخشید بنده دبیرستانی هستم،میخواستم بدونم هزینه ی تحصیل در مدارس دولتی آمریکا میانگین بین چه مقدار تا چه مقداری است؟مدارس دولتی و مدارس خصوصی چه تفاوتی با هم دارند؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. امير گفته:

  سلام خسته نباشید من ترم دو دانشگاه پزشکی سملوایز مجارستان هستم میخواستم از دانشگاه خودم به دانشگاهای امریکا انتقالی بگیرم و البته خیلی هم پولدار نیستم برای همین اگر بشه میخوام برای تحصیل رایگان اقدام کنم باید چه کارهایی انجام بدم
  و یه سوال دیگه هم داشتم بطور کلی بدون درنظر گرفتن شرایط مالی بین امریکا و المان برای پزشکی خوندن کدام بهتره

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. در حال حاضر اخذ ویزای کشور آمریکا با دشواری هایی همراه است و برای اقدام برای این کشور یا کشور آلمان باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
   • امير گفته:

    چشم ولی من جواب اینکه تحصیل در امریکا بهتره با به زبان المانی در المان اگه خوندن زبالن المانی برات مشکل نباشه و سوال دومم اینه که تحصیل در امریکا به غیر از شرایط بورسیه در دانشگاهای خوب بصورت رایگان امکان پذیره

    پاسخ
    • mie editor2 گفته:

     در حال حاضر با توجه به دشواری های اخذ ویزا از کشور آمریکا، کشور آلمان با وجود سخت گیری های موجود می تواند جایگزین مناسبی باشد. تحصیل در کشور آمریکا رایگان نمی باشد و دارای هزینه است. برای بررسی های بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

     پاسخ
 21. یاسر گفته:

  با سلام و عرض ادب و تشکر از راهنمایی های بی مزد و منت شما و گروه بزرگتان
  بنده یاسر هستم – ۳۴ ساله – مجرد – دیپلم = الکترونیک – فوق دیپلم = الکترونیک – لیسانس = مدیریت فناوری ارتباطات و اطلاعات – ارشد = الکترونیک.
  متقاضی ادامه تحصیل رایگان در امریکا – ایالت کالیفرنیا برای ارشد ثانویه یا دکتر در زمینه الکترونیک-سلول های خورشیدی هستم. آیا این امکان وجود دارد که به بنده مساعدت داشته باشید ؟

  ارادتمند
  یاسر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   شرایط تحصیل در آمریکا در حال حاضر دارای ویژگی های خاصی است که باید با شما بررسی گردد . آیا دارای مدرک زبان هستید ؟ میتوانید شرایط دقیق خود را اینجا ذکر نمایید یا با دفاتر ما در ایران و سایر نقاط جهان تماس حاصل نمایید .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.