تحصیل رایگان در آلمان

تحصیل رایگان در آلمان

تحصیل رایگان در آلمان و شرایط اخذ پذیرش فوری از دانشگاههای رایگان آلمان ۲۰۱۸ و شرایط و قوانین ۲۰۱۸ تحصیل رایگان در آلمان برای متقاضیان خارجی تحصیل در آلمان، تحصیل رایگان در آلمان بهمراه بورسیه تحصیلی آلمان و تحصیل رایگان در آلمان و هزینه های زندگی در آلمان را به بحث و بررسی خواهیم گذاشت ،  کشور آلمان یکی از کشور هایی است که امروز مورد تقاضای اکثر دانشجویان و فارغ التحصیلان هموطنان عزیز است، بسیاری از دانشجویان به دنبال تحصیل رایگان در کشورهای اروپایی هستند کشور آلمان یکی از کشورهایی که تحصیل در این کشور رایگان می باشد. موسسه حقوقی ملک پور با کادر مجرب و برجسته خود آماده همکاری با شما عزیزان همیشه همراه موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور برای رسیدن به اهدافتان می باشد. تحصیل رایگان در آلمان از سوالات متعدد امروز دانشجو ها است ، نگاه به ادامه تحصیل در کشور آلمان و همچنین تحصیل رایگان در آلمان باید دقیق و صادقانه باشد تا شما دانشجویان و فارالتحصیلان بزرگوار و هموطن گرامی با اطلاعات دقیق و درست مناسب ترین گزینه را برای آینده خود انتخاب کنید. در ابتدا لازم دانستیم یک مختصاتی درباره کشور آلمان دهیم . آلمان کشوری در قاره اروپا است که  پایتخت آن برلین می باشد. آلمان از سمت شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از سمت شرق با لهستان و چک، از سمت جنوب با اتریش و سوئیس و از سمت غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند مرز دارد.تقریاً ۴۰میلیون نفر از جمعیت مشغول به کار هستند،. این امر باعث شده تحصیل رایگان در آلمان امری شود که مهاجرت به کشور آلمان از این طریق علاقه مندان زیادی پیدا کند .

تحصیل رایگان در آلمان در حال حاضر با توجه به علاقه مندان زیاد شرایط خاص و محدودیت هایی دارد که تلاش شده است در این مقاله به تمامی این راه پرداخته شود که انشاءالله مثمر ثمر واقع شود . تحصیل رایگان در آلمانامروزه به جهت تبلیغات گسترده و همچنین شرایط مناسب این کشور هدف نهایی سیل کثیری از متقاضیان است .

تحصیل رایگان در آلمان از اهمیت بالایی برخوردار است ، دولت آلمان برای دانشجویانی که اقدام به مهاجرت از طریق تحصیل رایگان در آلمان می کنند ارزش بالایی می گذارد و این امر را محترم می شمارد . به این علت نظام آموزشی کشور آلمان بسان کشور هایی از جمله نروژ ، فرانسه ، فنلاند و اتریش رایگان می باشد و تنها شما برای ورود به دانشگاه مبلغی معادل ۳۸۰ تا ۷۶۰ یورو برای ثبت نام دانشگاه پرداخت خواهید کرد .

کشور آلمان در رشته های مختلف و همچنین در تمامی مقاطع پذیرش دانشگاه می دهد ولکن با توجه به رشته و مقطع شما دانشجویان گرامی و همچنین دانشگاه مورد نظر قوانین حقوقی و آیین نامه های داخلی دانشگاه متفاوت خواهد بود . تحصیل رایگان در آلمان فرآیند خاصی برای پذیرش و همچنین برای اخذ ویزا خواهد داشت که پیشنهاد می شود جهت بهره مندی از اطلاعات جامع با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده نمایید .

00000 تحصیل رایگان در آلمان

فایل های صوتی توضیحات آقای  ملک پور در باب تحصیل رایگان در آلمان

audio تحصیل رایگان در آلمان

 

audio تحصیل رایگان در آلمان

زمان ورود به دانشگاه برای تحصیل رایگان در آلمان یکی دیگر از مسائل مهم و حائز اهمیت دانشجویان است ، شما برای تحصیل رایگان در آلمان در دو زمان مختلف می توانید اقدام کنید ، ابتدا اکثر دانشگاه های سراسر دنیا در سپتامبر و دیگری در ماه ژانویه شما می توانید برای تحصیل رایگان در آلمان وارد دانشگاه شوید . زمانی که شما باید ثبت نام کنید خیلی حائز اهمیت است که شما به کلاس های دانشگاه های معتر آلمان برسید و از ظرفیت ها ی ممکن استفاده نمایید که پیشنهاد می شود جهت بهره مندی از اطلاعات جامع با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده نمایید .

شما دانشجویان گرامی جهت برخورداری از تحصیل رایگان در آلمان می توانید از موسسات آکادمیکی که در کشور آلمان وجود دارند استفاده کنید ، استفاده از این تحصیل رایگان در آلمان بدین صورت است که شما بعد از ورود به خاک آلمان می توانید پروژه و تحقیقات و مقالات و اختراعات خود را به این موسسه معرفی کرده و بعد از تائید علمی اساتید این موسسات شما می توانید از تحصیل رایگان در آلمان استفاده نمایید ولکن اینکه درصد تحصیل رایگان در آلمان برای شما بسته به توانایی و رزومه شما خواهد بود .

جدا از هزینه شهریه دانشگاه در کشور آلمان که به صورت رایگان هست در آلمان برای دانشجویان در مراکز مختلف و همچنین اماکنی از جمله موزه ، سینما ، مراکز ورزشی ، تعرفه های تلفن ، اشتراکات جراید و بلیط وسایل نقلیه عمومی تخفیفات قابل توجهی وجود دارد که این امر سبب شده نداشتن دغدغه در ذهن دانشجویان دانشگاه های آلمان به سطح علمی و رتبه این افراد بیافزاید .

در مقاطع بالاتر یعنی همان لیسانس و فوق لیسانس امکان ورود به این دانشگاه ها بالاتر بوده اما برای دانشجویانی که از دانشگاه های آزاد و یا پیام نور در ایران فارغ التحصیل شده اند شانس تحصیل رایگان در آلمان را از دست می دهند ولیکن در مقطع دکترا ( به صورت مستقیم ) در صورت تائید استاد راهنمای آلمانی امکان تحصیل رایگان در آلمان خواهد بود اما باید توجه داشت قانع کردن استاد راهنما از طریق اینترنت و ایمیل امری دشوار به نظر می رسد .

شما برای ورود به دانشگاه های آلمان و اخذ تحصیل رایگان در آلمان احتیاج به مدرک زبان B1و یا B2 است ولیکن اگر دانشجویان متقاضی تحصیل رایگان در آلمان اگر مدرک زبان B1داشته باشد باید در کشور آلمان قبل از تحصیل در دانشگاه در کالج های زبان کشور آلمان زبان خود را تقویت کرده و بعد از گرفتن مدرک زبان مورد نیاز دانشگاه وارد دانشگاه شوید . توصیه می شود جهت بهره مندی از اطلاعات دقیق با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده نمایید . هزینه تحصیل در آلمان نسبت به سایر کشورهایی اروپایی در حد وسط قرار دارد . دانشجویان متقاضی تحصیل در آلمان به طور متوسط در یک ماه شما حدوداً مبلغ ۸۰۰یورو نیاز دارند . اما باید در نظر داشته باشید جهت اخذ تحصیل رایگان در آلمان این مبالغ به شما پرداخت خواهد شد اما این که به شما این مبالغ تعلق خواهد گرفت و یا نه به توانایی شما و همچنین به رزومه قوی شما بستگی خواهد داشت اما برخود وظیفه دانستیم که هزینه ها را به صورت میانگین خدمتتون ارائه دهیم .

در مقاطع بالاتر یعنی همان لیسانس و فوق لیسانس امکان ورود به این دانشگاه ها بالاتر بوده اما برای دانشجویانی که از دانشگاه های آزاد و یا پیام نور در ایران فارغ التحصیل شده اند شانس تحصیل رایگان در آلمان را از دست می دهند ولیکن در مقطع دکترا ( به صورت مستقیم ) در صورت تائید استاد راهنمای آلمانی امکان تحصیل رایگان در آلمان خواهد بود اما باید توجه داشت قانع کردن استاد راهنما از طریق اینترنت و ایمیل امری دشوار به نظر می رسد .

هزینه‌های دانشجویی هر یک از قسمت های آلمان قانون آزاد و مستقلی درباره هزینه‌ها و عوارض دانشجویی و آموزشی دارا هستند و دانشجویان نخبه قانوناً از پرداخت هزینه معاف می‌باشند. دانشجویان کار‌شناسی ارشد و نیز دانش آموختگان کشور‌های دیگر در موسسات آموزشی عالی مستقل و آزاد موظف به پرداخت هزینه می‌باشند اما دقت بفرمایید جهت اخذ پذیرش تحصیلی رایگان در آلمان برای دانشجویان نخبه شرایط و امتیازاتی قائل هستند که توصیه می شود جهت بهره مندی از اطلاعات دقیق با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده نمایید .

هزینه‌های بیمه درمانی کسانی که در آلمان تحصیل می‌کنند بایستی بیمه درمانی داشته باشند. شرکت‌های بیمه طبق قانون موظف هستند لذا بیمه درمانی در کشور آلمان جدای از انواع مختلف به صورت میانگین شما باید در ۶ ماه که تحت نظارت و درمان بیمه درمانی کشور آلمان هستید مبلغ ۳۰۰ یورو پرداخت نمایید ، امکانات و سطح درمانی در کشور آلمان باعث شده است ضمن گرفتن اعتبار های جهانی بسیاری از مردم دنیا جهت درمان بیماری های صعب العلاج خود راهی کشور آلمان شوند .

هزینه‌های ترم تحصیلی کمک هزینه تحصیلی در آلمان: این کمک هزینه شامل تمامی دانشگاههای آلمان می‌باشد و همچنین هزینه‌هایی مانند هزینه‌های اداری، خوابگاه دانشجویی، ناهار خوری دانشجویان را در بر می‌گیرد. علاوه بر تحصیل رایگان در آلمان در بسیاری از دانشگاه‌ها شامل هزینه بلیط برای استفاده از حمل و نقل عمومی هم می‌شود. این کمک هزینه با توجه به نوع دانشگاه در هر ترم بین ۲۰بورو تا ۱۵۰یور متغیر می‌باشد.دیگر هزینه‌های دانشجویی دانشجویان در هنگام تحصیل باید به این امر توجه داشته باشند که برخی از هزینه‌های دانشگاه شامل: خرید کتاب، گردش‌های علمی و تجهیزات کامپیو‌تر را خودشان پرداخت کنند.

در پایان برای راهنمایی و مشاوره شما فارغ التحصیلان عزیز و دانشجویان گرامی لیستی جامع از دانشگاه های کشور آلمان که بسیاری از آنان رایگان و آماده اهدای تحصیل رایگان در هستند به شما ارائه می شود که جدای از آن ما در موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور می توانیم شما را به صورت رایگان جهت اخذ پذیرش تحصیل رایگان در آلمان راهنمایی کنیم . شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به دفاتر همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در ابران مراجعه و هم چنین از طریق تماس تلفنی با تلفن های موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران از مشاوره تلفنی رایگان  در باب مهاجرت به آلمان و تحصیل در آلمان و همچنین تحصیل رایگان در آلمان بهره مند گردید.

 

Rating: 5
57 پاسخ
 1. Ehsan گفته:

  سلام، من دانشجوی مهندسی کامپیوتر در ایتالیا هستم. می خواستم بدونم اگر بخوام آلمان همین مقطع و رشته رو بخونم باید از ایران اقدام کنم یا از ایتالیا؟ مدرک زبان آلمانی B1 دارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای تحصیل در آلمان از کشور ایتالیا هم میتونید اقدام کنید فقط اینکه در زمینه سربازی اگه مشکلی دارید جهت اینکه برای برگشت به ایران مشکلی نداشته باشید با داشتن ویزای تحصیلی آلمان به سفارت مراجعه کنید تا معافیت تحصیلیتون تمدید بشه. مهندسی کامپیوتر شرایط بسیار عالی برای کار و اقامت بعد از تحصیل تو آلمان داره.

   پاسخ
 2. کارو گفته:

  سلام و عرض ادب
  من امسال‌ دیپلم ریاضی گرفتم و کنکور دادم ولی تعیین رشته نکردم میخواستم بدونم میتونم به کالج های آلمان برم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاههای خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.

   پاسخ
 3. ارتمیس کاسپین گفته:

  سلام ، من ۲۰ سال دارم ، معدل سال دوم و سوم دبیرستان ام ۱۹/۵ هست و معدل سال چهارم دبیرستان ام ۱۲ هست. تا ۱۵۰ میلیون تومان هم میتونم سالانه هزینه کنم ، به زبان المانی و انگلیسی کاملا مسلط هستم ، ایا میتونم با این شرایط در المان پزشکی تحصیل کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط تحصیل پزشکی آلمان به شرح زیر است:
   • الزاماً خواندن پیش دانشگاهی (از سال گذشته اعمال میشه) – ام کورس باید خوانده بشه و بعد وارد دوره علوم پزشکی دانشگاه شود.
   • شروط:
   1. ماکزیمم سن اپلای 21 (برای مثال 19 سال لب مرز هست به خاطر وقت سفارت)
   2. حداقل معدل: 16
   3. حتما دیپلم یا پیش دانشگاهی تجربی (لزوماً همان رشته)
   4. اینتیک سپتامبر: مدرک زبان ب آینس – اینتیک ژانویه: بتسوای
   • آزمون ام کورس و در صورت قبولی ورود به دانشگاه

   پاسخ
 4. larki گفته:

  سلام 😍😍😍😍در تلگرامتون خوندم میشه کالج ۹ ماهه گذروند و بعد وارد دانشگاه دولتی المانشد.اینکه کسی که فنی خونده تاسیسات میتونه اقدام کنه و چه رشته هایی با این روش میتونه بره دانشگاه المان؟دوره کالج شامل چیا هست و چند تا ازمون تا ورود به دانشگاه باید داده شه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاههای خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.

   پاسخ
 5. ریحانه گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  هزینه رفتن به دوره ی زبان تویه یه کشور دیگه و از اونجا درخواست ویزا برای المان دادن هزینش چقدره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   هزنه دوره زبان در کشورهای مختلف متفاوت است مثلا در کشور مجارستان هزینه یک سال دوره زبان حدود 7000 یورو می باشد

   پاسخ
 6. Parnia گفته:

  سلام و خسته نباشید اقای ملک پور عزیز
  ایا من بدون دادن کنکور و با مدرک زبان المانی B2 و انگلیسی میتونم برای تحصیل به المان اقدام کنم؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. بابک گفته:

  سلام من فارغ تحصیل دانشکده ها فنی در رشته برق هستم دارای مدرکb1.آیا برای دانشکدهای فنی اخذ پذیرش رایگان هست.
  باتشکر

  پاسخ
 8. احمد گفته:

  با سلا من 24 سالمه ترم آخر کارشناسی حسابداری برای تحصیل در مقصع ارشد و دکترا در آلمان چه اقداماتی لازم است انجام دهم
  آیا مدرک دانشگاههای علمی کاربردی هک معتبر میباشد لطفا راهنماییم کنید ککمون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. ژاله گفته:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید. من 32سالمه مهندسی نرم افزار خوندم معدلم 17 هست و 5سال سابقه کار دارم که مرتبط با کامپیوتر نیست. میخوام فوق لیسانس رو تو رشته طراحی مدولباس بخونم تو آلمان یا اتریش . زبان انگلیسیم بد نیست ولی هیچ مدرک زبانی ندارم ترجیح میدم واسه اینکه دیر نشه زبان رو تو کشور آلمان یاد بگیرم بعد وارد دانشگاه بشم آیا امکانش هست ؟ چون اگه بخوام اینجا زبان بخونم گفتن که 2سال طول میکشه ! سوال دیگه اینکه خواهرم18سالشه تجربی کنکور داده وانتخاب رشته کرده ولی میخواد که آلمان دندونپزشکی بخونه تا چند ماهه دیگه هم مدرک آیلتس رو میگیره . چطور میشه پذیرش تحصیلی واسه هردومون بگیریم ؟شرایط ما یکم پیچیده هست لطفا راهنمایی بفرمایید . خیلی ممنونم .

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. دوست گرامی شما و خواهر گرامیتان باید مدرک زبان آلمانی اخذ فرمایید. در این راستا بله این امکان برای شما وجود خواهد داشت که دوره زبان را در اروپا بگذرانید. اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور مشاوره و نظارت گردد. پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. اروين گفته:

  سلام من ١٧ سالمه يه دو ماه ديگه ١٨ سالمه مدرك زبان b1 هم دارم ميخوام بعد از گرفتن مدرك ديپلم بدونم راهي براي تحصيل در رشته خلباني رايگان كه بعد به شركت هاي مسافربري ميپيوندد هست يا خير اگه هست كه ياعلي همكاري كنين باهامون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 11. علی نوبری گفته:

  سلام
  لیسانس عمران از دانشگاه سراسری (خواجه نصیر) دارم. معدلم 12 هست. 30 سالمه. دارم برای امتحان آیلتس میخونم. 2 سال سابقه کار در یک شرکت دارم ولی در ازتباط با کار عمران نبود. قصد ادامه تحصیل در مقطع ارشد در رشته عمران یا MBA دارم. آیا با این شرایط امکان تحصیل رایگان (در این 2 رشته) در آلمان وجود دارد؟ و آیلتس چند میخواد؟ و اگر کشور دیگه امکانش هست ممنون میشم راهنمایی کنید.
  با تشکر.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 12. مهتاب گفته:

  سلام، من ۲۶ سالمه آیلتس ۷ دارم و دانشگاه آزاد لیسانس مدیریت دارم. می خوام بدونم شرایط تحصیل رایگان برای من در اتریش یا آلمان فراهم هست یا نه؟

  پاسخ
 13. محمود گفته:

  باسلا م من یکی از چشم هام کم بینا است و دارای مدرک لیشانس برق دانشگاه شیراز هستم می خواستم بخواطره بیماری پذیرش راحتری بهم نمی دن برای ارشد یا دکترا

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 14. Pari گفته:

  سلام
  من مدرك ليسانس نرم افزار دانشگاه آزاد دارم و براي فوق دانشگاه تهران درس ميخونم ميخواستم بدونم امكان قبولي من در دانشگاه هاي رايگان آلمان يا اتريش وجود داره؟؟؟
  و اينكه يكي از بستگان قصد تغيير رشته در مقطع فوق ليسانس دارد مشكلي براي گرفتن پذيرش پيش نمي آيد؟؟
  از سايت خوبتون بينهايت متشكرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله این امکان وجود دارد . در مورد تغییر رشته باید رزومه کامل بررسی شود.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. شایان بهروری گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما. من دانش آموز سال آخر دبیرستان ( پیش دانشگاهی) هستم. معدل سال سومم 18/40 و پیش دانشگاهیم بالای 18/50 هست. هنوز کنکور ندادم. تواناییم واسه کنکور هم یه رتبه ایه حدود3000.مدرک آیلتس با نمره ی 7 دارم. مدرک b2 هم دارم. من خیلی به خلبانی علاقه دارم. تو خانواده ی نسبتا مرفحی زندگی می کنم.شرایط بدنی آماده ای هم دارم. طبق گفته ی پزشک مشکلی که مانع انتخابم واسه خلبانی بشه ندارم. می خواستم بدونم که آیا دانشکده های آموزش خلبانی در آلمان رایگان هست(مخصوصا برلین)؟ آیا بعد از فارغ التحصیلی در آلمان کار هست؟ اگر که هزینه ای داره حدودا چقدر می تونه باشه؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان ادامه تحصیل برای شما وجود دارد ولی برای تحصیل در این کشور نیاز است شرایط لازم برای ورود به این کشور را بدانید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. مينا صدري گفته:

  سلام من هفده سال دارم و پايه دهم هستم در مدرسه نمونه دولتي و معدل بالآي نوزده زبانم در حد متوسطه اما ميتونم تو يه سال كامل مسلط بشم سوالم اينه زبان ألماني رو بايد تا چه اندازه بلد باشم و تا دو سال ديگه اگه بخوام صد در صد پذيرفته بشم بايد از الان چيكار بكنم ممنون ميشم اگه پاسخ بديد واينكه ازموني هم براي تحصيل در رشته پزشكي بايد داده بشه يا خير

  پاسخ
 17. مائده گفته:

  سلام جناب ملک پور،وقتتون بخیر
  من ترم ۲حسابداری دانشگاه دولتی اصفهان هستم
  من برای خوندن فوق در آلمان چه شرایطی رو باید داشته باشم که خودم رو تا ۳سال آینده آماده کنم؟باید هم زبان آلمانی رو بلد باشم هم انگلیسی رو؟حداقل معدلم چه قدر باید باشه؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به تغییر شرایط و قوانین تصمیم گیری برای ۳ سال اینده درست نیست اما با توجه به شرایط فعلی می توانید در صورت داشتن مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی برای این کشور اقدام نمایید. معدل شما بهتر است بالای ۱۴ باشد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. Marzieh k گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۵ سالمه نهم هستم مدرک زبان انگلیسی و آلمانی رو تا پایان۲۰۱۸ میگیرم.معدلم ۱۹/۷۱ هستش. می خوام در مدارس آلمان اگر میشه به صورت رایگان و یا کم هزینه تحصیل کنم اگر میشه راهنمایی کنید ممنون میشم
  و می خواستم بدونم چیزهایی مثل مهارت در داستان نویسی و یا مثلا کمربند مشکی ورزش و چیزهایی از قبیل اینها هم موثر است؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل برای شما وجود دارد که مدرک زبان شما باید جزئی تر بررسی گردد. مدارک فنی و مهارت های شما برای اخذ ویزا تاثیر گذار نخواهد بود اما در خود کشور آلمان می تواند موثر باشد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. سپیدہ گفته:

  با عرض سلام و خستہ نباشید
  من فارغ التحصیل ارشد از دانشگاہ آزاد در رشتە ی زبان و ادبیات انگلیسی ھستم ومیخوام جھت تحصیل در مقطع دکتری بصورت رایگان در دانشگاہ ھای آلمان اقدام کنم.
  آیا این امکان وجود دارہ؟
  ممنونم از لطفتون .

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. محمد گفته:

  سلام.دانشگاه های المان مدرک دانشگاه ها ی غیره انفاعی ایران راقبول دارند برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد .رشته مهندسی کامپیوتر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. دانشگاه محل تحصیل شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص میتوانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. علیرضا گفته:

  سلام و عرض ادب دارم خدمت شما اقای دکتر. واقعا ممنون و سپاس گذارم از این که پاسخ بنده رو محبت فرمودبد. خیلی لطف میفرمایید و مطمئن هستم که خدا وند بزرگ مهری که شما عرضه میکنید رو پاسخ گو هست. جناب ملک پور ، در مورد بجه های حسابداری فرمودین قوانین متفاوته و ما بجه های حسابداری باید امتحان بدیم چون ما در ایران تحصیل کردیم و بنده هم اکنون دانشجوی حسابداری هستم ایا میشه بعد از اتمام لیسانس دوباره لیسانس حسابداری المان یا اتریش رو اون جا خوند؟

  پاسخ
 22. مائده قاسمي گفته:

  سلام آقای ملک پور من ١٨سالمه و پیش دانشگاهی تجربی هستم
  با معدل ١۶ می خوام در رشته دارو سازی تحصیل کنم در آلمان من اگر کنکوره سراسری قبول نشم می تونم در المان داروسازی بخونم لطفا راهنماییم کنین
  تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   برای تحصیل در کشور آلمان نیازمند مدرک زبان آلمانی هستید و قبل از هر گونه اقدام نیازمند مدرک زبان آلمانی هستید . معدل شرط خاصی نیست ولی باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشید یا قبولی در دانشگاه سراسری
   بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 23. علی گفته:

  ممنون از پاسختون من علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته حقوق در المان هستم . با توجه به اینکه الان دارم در دانشگاه کامپیوتر میخونم اگر تغییر رشته بدم و یکی دو ترم حقوق بخونم شانسم بیشتر میشه واسه ادامه تحصیل در المان اصلا این یکی دو ترم تاثیری داره یا فقط مدرک پیش و دیپلم تاثیر داره. شرایط بازار کار رشته حقوق در المان خوب هست؟ چون من می خوام کارشناسیمو اونجا بگیرم و بعدشم همونجا بمونم و اقامت دائم بگیرم. ممنون میشم پاسخ بدین. و اینکه شما وقت مشاوره حضوری هم میدین؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   تغییر رشته در دانشگاه های آلمان بستگی به شرایط مختلف دارد و حتی ممکن است که به طور مثال شما قصد تحصیل در کارشناسی ارشد را داشته باشید و دانشگاه اعلام نماید که شما باید در ابتدا دو ترم را در مقطع کارشناسی سپری نمایید . جهت دریافت وقت مشاوره حضوری میتوانید با هر دفتری که مایل هستید تماس حاصل نمایید و درخواست وقت نمایید.

   پاسخ
 24. علی گفته:

  سلام خسته نباشید. من بیست و سه سال سن دارم و دیپلم کاردانش کامپیوتر با معدل چهارده و پیش دانشگاهی ریاضی با معدل ده دارم و بعدش یک سال رفتم دانشگاه ازاد و انصراف دادم و رفتم سربازی و تموم کردم سربازیمو. الان ترم دو کامپیوتر دانشگاه ازاد در مقطع کارشناسی هستم و معدلم تو دانشگاه بیست شده . من خیلی دوست دارم بتونم ادامه کارشناسیمو المان بخونم مدرک زبان المانیمو هم چند سال گرفتم و مدرک b2 دارم. از چندجا مشاوره گرفتم ولی درست جوابمو نمیدن میشه لطفا خیلی واضح بگین با این شرایط و معدل پیش دانشگاهی بدم اصلا شانسی واسه ادامه تحصیل تو المان دارم یا نه ؟ چه دانشگاه رایگان چه غیر رایگان لطفا هر دوشو بهم بگین چون من واقعا درسم خوبه اما بخاطره مشکلاتم اون معدلارو دارم اما الان تو دانشگاه خیلی خوبم . ممنون میشم جوابمو کامل بدین. چون ادامه زندگیم خیلی به این مورد بستگی داره. لطفا اگر راهی داره بگین بهم چون واقعا من هر طور داره باید برم المان.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   امکان تحصیل در کشور آلمان با توجه به مدرک آلمانی شما وجود دارد ولی باید بررسی های بیشتر صورت گیرد تا بتوان پاسخ بهتری به شما ارائه نمود . به طور مثال شما رشته ی مورد علاقه خود را در دانشگاه های آلمان ذکر نکرده اید . شما میتوانید جهت اعلام شرایط کامل خود با ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 25. مشاور حقوقی گفته:

  سلام و خسته نباشید من مهندسی کامپیوتر خوندم و ۲۶ سالم هست ، میخواستم ببینم شرایط تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی ارشد به چه شکل هست؟ آیا فقط دانشگاه های سطح پایین پذیرش رایگان دارند؟ یا دانشگاه های تراز اول آلمان مثل Technical University of Munich هم پذیرش رایگان دارند ؟ آیا اگر شروع به یادگیری آلمانی کنم شرایط پذیرشم آسانتر هست یا همین انگلیسی رو بیشتر تقویت کنم برای گرفتن تافل نمره بالا خواهش میکنم کامل پاسخ بدید سپاس فراوان

  پاسخ
 26. مشاور حقوقی گفته:

  سلام اقای ملک پور عزیز،من به یکی از دفاتر مهاجرتی و مراکز همکار شما تماس گرفتم و راجب مهاجرت به آلمان و تحصیل رایگان در انجا پرسیدم و اون خانوم بهم گفت اگر معدل سال چهارمم بیشتر از ١٩ بشه و در کنکور رتبه ی خوب بیارم که بتونم دانشگاه سراسری قبول شم میتونم مهاجرت کنم به المان و تو دانشگاهای اونجا رایگان تحصیل کنم……این حرفش خیلی بهم انگیزه داد….امیدوار شدم و از اون روز دارم تلاش میکنم و درس میخونم….ولی شما تو کانال یه وویس دادید راجب دیپلم و مهاجرت که توصیه کردید تا لیسانس باید صبر کنیم…..الان من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟لطفا راهنماییم کنید خواهش میکنم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.