بررسی شرایط تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

 • تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

 • بررسی تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

 • اجازه کار ضمن تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

 • مزیت تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

تحصیل رایگان در آلمان تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

از طریق دریافت مشاوره رایگان شما می توانید شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما بعد از بررسی اطلاعات شما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش همواره یکی از مهمترین مسائلی بوده که در سال های اخیر برای دانشجویان وجود داشته است . دانشگاه های آلمان جزو برترین دانشگاه های دنیا محسوب میگردد و دانشگاه های اتریش نیز دارای رتبه ی بسیار بالایی همانند آلمان هستند . تحصیل رایگان در این دو کشور زیبا همواره مورد توجه همگان بوده است و از این رو تعداد زیادی درخواست در سال های اخیر برای این دو کشور ثبت شده است . تحصیل رایگان در این دو کشور برای دانشجویان بین المللی بوده و شامل بیشتر رشته های تحصیلی میگردد . تحصیل رایگان در کشور های آلمان و اتریش را میتوان یکی از راه های مهاجرت شناخت که در اصل سکوی پرتاب شما به اتحادیه اروپا به شمار میرود .

مهاجرت به اتریش و مهاجرت به آلمان نیز در سال های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است زیرا این دو کشور شرایط بسیار خوبی برای کار و زندگی دارند . پیشنهاد میگردد قبل از مطالعه این مقاله ویدیو های موجود در این بخش و فایل های صوتی را که توسط آقای ملک پور دانشجوی دکتر حقوق بین الملل در دانشگاه ملی وین و دانشجوی حقوق تجارت بین الملل در سوئیس و وکیل پایه یک دادگستری ایران در باب تحصیل در اتریش و تحصیل در آلمان را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری در این باب کسب نمایید .

تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش و اخذ پذیرش از دانشگاههای رایگان آلمان و اتریش و اخذ ویزای دانشجویی آلمان و اتریش در تخصص وکلا و مشاوران موسسه حقوقی ملک پور میباشد که با توان و علم کافی در این زمینه میتوانند شما را یاری نمایند .

برای مثال دانشگاه وین جزء صد دانشگاه برتر دنیا است و همچنین است دانشگاه فنی و مهندسی در آلمان نظیر دانشگاه اشتودگارت ، هانوفر و بسیاری از دانشگاههای دیگر. چنانچه مایلید در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش بیشتر بدانید این مقاله را کامل مطالعه فرمایید .اگر شما عزیزان در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش سوالاتی دارید مشاورین برتر موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش به شما عزیزان مشاوره تخصصی و رایگان ارائه می نمایند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

video تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

مقاله مرتبط

تحصیل در مقاطع مختلف آلمان

بررسی تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

شایسته است به شما عرض کنیم منظور از تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش ، تحصیلاتی است که بسیار ارزان می باشد. دانشگاههای آلمان و اتریش برای تحصیلات از شما هزینه شهریه دریافت نمیکنند و فقط ترمی بین ۱۵۰ الی ۱۳۰۰ یورو هزینه ثبت نام دریافت می کنند و بدین مفهوم که شما برای تحصیل تنها هزینه ی ثبت نام پرداخت می کنید ( حدود سالی ۲ الی ۷ میلیون تومان ) و دیگر شهریه نمی پردازید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

audio تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

مقاله مرتبط

هزینه های زندگی دانشجویی در آلمان

اجازه کار ضمن تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

زمانی که شما مشغول تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش هستید اجازه ی کار هم خواهید داشت و معمولا دانشجویان بین ۱۰ تا ۳۰ ساعت در هفته اجازه کار خواهند داشت. در آلمان برای اقدام جهت تحصیلات رایگان شما نیازمد ارائه مدرک آیلتس ۶٫۵  یا مدرک زبان آلمانی B2به بالا هستید اما در اتریش در بسایری از رشته ها شما می توانید به طور رایگان و بدون نیاز به مدرک زبان آلمانی تحصیل کنید. کافی است مدارک خود را به طور صحیح آماده نموده و از مشاوره صحیح برخوردار باشید و آنها را پست فرمایید تا دانشگاه به شما پاسخ دهد. اگر شما عزیزان در خصوص تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش سوالاتی دارید مشاورین برتر موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش به شما عزیزان مشاوره تخصصی و رایگان ارائه می نمایند.

تحصیل رایگان در آلمان و اتریش و اخذ پذیرش از دانشگاههای رایگان آلمان و اتریش و اخذ ویزای دانشجویی آلمان و اتریش در تخصص مشاوران موسسه حقوقی ملک پور میباشد که با توان و علم کافی در این زمینه میتوانند شما را یاری نمایند .

دانشگاههای اتریش و آلمان دارای این سیاست کلی هستند که دانشجویان در تمام دنیا باید حق تحصیل آزاد و رایگان را داشته باشند لذا شما می توانید هم اکنون جهت تحصیل رایگان در آلمان و اتریش اقدام فرمایید. البته بایستی کلیه ی مدارک خود را ترجمه کرده  و سپس مهر دادگستری و امور خارجه زده و بعد آنها را در سفارت اتریش یا آلمان تایید کنید. اگر شما عزیزان در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش سوالاتی دارید مشاورین برتر موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش به شما عزیزان مشاوره تخصصی و رایگان ارائه می نمایند.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

audio تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

مقاله مرتبط

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

مزیت تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

به دلیل کیفیت بالای تحصیل ،امکانات بسیار بالا در اتریش و آلمان و همچنین هزینه ی رایگان دانشگاهها (تقریبا رایگان ) بسیاری از دانشجویان در سال های اخیر جهت تحصیل رایگان در آلمان و اتریش اقدام کردند.

این کشورها بعد از اتمام دوره تحصیل به شما اجازه می دهند بین یک تا دوسال در این کشورها اقامت داشته باشید و به دنبال کار باشید محض یافتن کار می توانید مشغول به کار شوید و اگر سه سال در اتریش یا آلمان شما کار کرده و مالیات بپردازید از خدمات اقامت بهره مند خواهید شد.

بدیهی است درباب تحصیل رایگان در آلمان و اتریش سوالات زیادی وجود دارد شما می توانید هر روز سوالات خود را از موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور سوال نموده و همچنین در باب تحصیل رایگان در آلمان و اتریش مشاوره رایگان دریافت نمایید.

همکاران ما در این موسسات با توجه به آموزش های هفتگی از سوی دفتر ما در اتریش کاملا به روز بوده و اطلاعات دقیقی را در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش به شما ارائه می نمایند. ضمنا موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور این امکان را دارد که تنها برای پذیرش و ویزای شما اقدام کرده و به شما مشاوره صحیح ارائه کند بلکه پس از اخذ ویزاتان در کشور اتریش و آلمان به شما خدمات خاص و بسیار موثری را ارئه نماید.

مقاله مرتبط

لیست دانشگاه های رایگان آلمان

مقاله مرتبط

کار دانشجویی در آلمان

مقاله مرتبط

قوانین تحصیل در آلمان
سخن پایانی در مورد تحصیل رایگان در آلمان

خواهشمندیم توجه فرمایید موسساتی که هیچ گاه در اتریش و آلمان نبوده و یا دانشجویانی که در این کشورها دارای مشکلات مالی هستند با ارائه وعده هایی از مردم مبالغی دریافت کرده و خدماتی را ارائه نمی کنند لذا اطمینان مردم از این جهت سلب گردیده است .تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش موقعیت مناسبی است برای افرادی که قصد ادامه ی تحصیل به صورت رایگان را در خارج از کشور دارند به حساب می آید و البته مهاجرت به آلمان و مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل در این دو کشور زیبا نیز امکان پذیر است .باز هم پیشنهاد میکنیم که ویدیوها و فایل های صوتی موجود در این بخش را که به صورت رایگان در باب تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش برای شما عزیزان تهیه و تنظیم شده است مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری را کسب نمایید .

222 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. saramarzban گفته:

  سلام و عرض ادب، برای رشته های زیرشاخه هنر هم آلمان میشه رفت برای تحصیل و کار؟ برادرم ساکن آلمان هست میخواستم ببینم اینکه فامیل درجه یک آلمان داشته باشی تاثیری داره برای پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی؟ ‌اجازه کار حین تحصیل هم به من داده میشود و اینکه کار حین تحصیل هم الزاما باید مرتبط با رشتم باشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. برای تحصیل در آلمان میشه امکان کرد در صورتی که گپ تحصیلیتون و سنتون بالا نباشه و مدرک زبان بتونین ارائه کنین و تمکن مالی لازم(برای دانشگاه های غیر دولتی). برای کار متاسفانه رشته هنر جزو مشاغل مورد نیاز آلمان نیستش. داشتن فاملی هم میتونه سود شخصی داشته باشه مثلا راهنمایی برای زندگی در آلمان و همچنین امکان سکونت به همراه ایشون.اجازه کار حین تحصیل هم میتونید درخواستشو بدید ولی فقط بخشی از هزینه هاتونو پوشش میده. کار حین تحصیل الزاما نباید در راستای رشته تحصیلیتون باهش و لی اگه باشه براتون امتیاز محسوب میشه

   پاسخ
 2. محسن گفته:

  با سلام
  آیا دانشگاههای رایگان اتریش فقط به زبان المانی هستند یا امکان تحصیل به زبان انگلیسی بصورت رایگان نیز فراهم است؟

  باتشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   سلام
   تحصیل رایگان فقط به زبان آلمانی امکان پذیر هست. برای تحصیل به زبان انگلیسی باید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل کنید.

   پاسخ
 3. حسین گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید من می خواستم برای ثبت اختراع در المان و در کنار ان تحصیل اقدام کنم ببخشید من چگونه می توانم اختراعم را ثبت کنم و بعد از ان تحصیل کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دانشگاه های آلمان دو گونه هستند: دانشگاههای خصوصی که اغلب هزینه های 4 تا 7 هزار یورو دارند و دانشگاه های دولتی که تقریبا رایگان و یا دارای حدودا هزینه 500 تا هزار یورو در سال می باشد. شما می توانید در صورتی که درکنکور سراسری ایران قبول شده اید در آلمان به صورت مجانی تحصیل کنید یا در دانشگاه های خصوصی که امکان تضمین کار بعد از تحصیل شما را می دهند اقدام نمایید. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان گپ تحصیلی، شرایط سنی و مواردی اینچینی خواهد داشت.

   در صورتی که بتوانید نمرات درخشانی در دانشگاه محل تحصیلتان در آلمان داشته باشید می توانید بورسیه تحصیلی شوید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر بورسیه ای برای مقطع مدارس ارائه نمی شود چرا که این مدارس خصوصی بوده و به دلیل شبانه روزی بودن هزینه تحصیل بسیار بالاتری در قیاس با دانشگاه ها دارند.

   پاسخ
 4. N.m گفته:

  با توجه به اینکه وقت دهی سفارت آلمان خیلی طولانی هست مقدوره که از کشور دیگه ای مثل ترکیه اقدام به گرفتن وقت سفارت انجام بشه؟

  پاسخ
 5. امیر حسین گفته:

  سلام من رشته هوشبری درس میخوانم و تا ارشد ایران میگیرم ولی مقطع دکترا میخوام برم آلمان. یا ترکیه یا سوعد لطفا میتوانید شرایط تحصیل یا بورسیه دکترا رو بگید . ممنون میشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی به همراه داشتن مدرک زبان مورد نیاز آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. شما اطلاعات کامل و دقیق را برای ارزیابی ارائه نکرده اید تا بتوانیم دقیق تر شما را راهنمایی نماییم.

   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 6. ازاده گفته:

  من کارشناسی ارشد رشته علم اطلاعات و دانش شناسی در دانشگاه دولتی ایران را دارم چگونه میتوانم در مقطع دکترا در المان درس بخونم

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید.

   پاسخ
 7. زهرا گفته:

  سلام خسته نباشد
  ببخشید من ۱۵ سال سن دارم و امسال نهم را تمام کرده و به کلاس دهم میروم معدل نوبت دوم نهمم ۱۹.۷۹ و معدل کل هم ۱۹.۶۷ شد و قصد دارم سال یازدهم به آلمان بروم به نظرتون من میتوانم به آلمان بروم؟مقیم آلمان نداریم
  زبان انگلیسی تا حدودی بلدم و انشالله آلمانی هم یاد میگیرم
  به نظرتون میتونم برم آلمان؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما باید در مدارس شبانه روزی آلمان تحصیل کنید. هزینه های تحصیل در این مدارس بسیار گران می باشد به همین دلیل معمولا مدارس انگلیس یا کانادا را توصیه می کنیم.
   علاوه بر این وقت سفارت آلمان حدود 2 سال طول می کشد به این معنا که شما تا 2 یا 3 سال دیگر نمی توانید آلمان باشید.

   پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     خیر مدارس بورسیه تحصیلی ندارند. شهریه در انگلیس و کانادا نسبت به آلمان کمتر است. در انگلیس هزینه شهریه و زندگی حداقل 27،000 پوند در سال می باشد و در کانادا شهریه مدارس از 20،000 دلار تا حدود 50،000 دلار در سال است.

     پاسخ
   • زهرا گفته:

    با سلام
    در کانادا یا انگلیس نباید قیم داشته باشم؟آخه کسی رو اونجا نداریم و نمیتونم هزینه زیادی پرداخت کنم

    Rating: 4
    پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     با سلام
     دانش آموزانی که در مدارس بین المللی شبانه روزی تحصیل می کنند نیازی به قیم دیگری ندارند. شما باید بتوانید هزینه شهریه و زندگی را بپردازید. شهریه در انگلیس و کانادا نسبت به آلمان کمتر است. در انگلیس هزینه شهریه و زندگی حداقل 27،000 پوند در سال می باشد و در کانادا شهریه مدارس از 20،000 دلار در سال است.

     پاسخ
 8. غزل گفته:

  من میخوام برم هشتم من وقتی نهمم تمام شد تابستانش اونجا باشم عمم هم المان زندگی میکنه و میخوام برم اونجا زبان انگلیسی هم در حد بیان هستم شرایط تحصیل دبیرستان در المان چیست

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما می توانید در مدارس بین المللی آلمان که به زبان انگلیسی هستند تحصیل کنید. البته عمه شما باید سرپرستی شما در آلمان را بر عهده بگیرد.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5