بررسی شرایط تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

 • تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

 • بررسی تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

 • اجازه کار ضمن تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

 • مزیت تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

تحصیل رایگان در آلمان تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

از طریق فرم ارزیابی شما می توانید شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما بعد از بررسی اطلاعات شما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش همواره یکی از مهمترین مسائلی بوده که در سال های اخیر برای دانشجویان وجود داشته است . دانشگاه های آلمان جزو برترین دانشگاه های دنیا محسوب میگردد و دانشگاه های اتریش نیز دارای رتبه ی بسیار بالایی همانند آلمان هستند . تحصیل رایگان در این دو کشور زیبا همواره مورد توجه همگان بوده است و از این رو تعداد زیادی درخواست در سال های اخیر برای این دو کشور ثبت شده است . تحصیل رایگان در این دو کشور برای دانشجویان بین المللی بوده و شامل بیشتر رشته های تحصیلی میگردد . تحصیل رایگان در کشور های آلمان و اتریش را میتوان یکی از راه های مهاجرت شناخت که در اصل سکوی پرتاب شما به اتحادیه اروپا به شمار میرود .

مهاجرت به اتریش و مهاجرت به آلمان نیز در سال های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته است زیرا این دو کشور شرایط بسیار خوبی برای کار و زندگی دارند . پیشنهاد میگردد قبل از مطالعه این مقاله ویدیو های موجود در این بخش و فایل های صوتی را که توسط آقای ملک پور دانشجوی دکتر حقوق بین الملل در دانشگاه ملی وین و دانشجوی حقوق تجارت بین الملل در سوئیس و وکیل پایه یک دادگستری ایران در باب تحصیل در اتریش و تحصیل در آلمان را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری در این باب کسب نمایید .

تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش و اخذ پذیرش از دانشگاههای رایگان آلمان و اتریش و اخذ ویزای دانشجویی آلمان و اتریش در تخصص وکلا و مشاوران موسسه حقوقی ملک پور میباشد که با توان و علم کافی در این زمینه میتوانند شما را یاری نمایند .

برای مثال دانشگاه وین جزء صد دانشگاه برتر دنیا است و همچنین است دانشگاه فنی و مهندسی در آلمان نظیر دانشگاه اشتودگارت ، هانوفر و بسیاری از دانشگاههای دیگر. چنانچه مایلید در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش بیشتر بدانید این مقاله را کامل مطالعه فرمایید .اگر شما عزیزان در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش سوالاتی دارید مشاورین برتر موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش به شما عزیزان مشاوره تخصصی و رایگان ارائه می نمایند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

video تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

مقاله مرتبط

تحصیل در مقاطع مختلف آلمان

بررسی تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

شایسته است به شما عرض کنیم منظور از تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش ، تحصیلاتی است که بسیار ارزان می باشد. دانشگاههای آلمان و اتریش برای تحصیلات از شما هزینه شهریه دریافت نمیکنند و فقط ترمی بین ۱۵۰ الی ۱۳۰۰ یورو هزینه ثبت نام دریافت می کنند و بدین مفهوم که شما برای تحصیل تنها هزینه ی ثبت نام پرداخت می کنید ( حدود سالی ۲ الی ۷ میلیون تومان ) و دیگر شهریه نمی پردازید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

audio تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

مقاله مرتبط

هزینه های زندگی دانشجویی در آلمان

اجازه کار ضمن تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

زمانی که شما مشغول تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش هستید اجازه ی کار هم خواهید داشت و معمولا دانشجویان بین ۱۰ تا ۳۰ ساعت در هفته اجازه کار خواهند داشت. در آلمان برای اقدام جهت تحصیلات رایگان شما نیازمد ارائه مدرک آیلتس ۶٫۵  یا مدرک زبان آلمانی B2به بالا هستید اما در اتریش در بسایری از رشته ها شما می توانید به طور رایگان و بدون نیاز به مدرک زبان آلمانی تحصیل کنید. کافی است مدارک خود را به طور صحیح آماده نموده و از مشاوره صحیح برخوردار باشید و آنها را پست فرمایید تا دانشگاه به شما پاسخ دهد. اگر شما عزیزان در خصوص تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش سوالاتی دارید مشاورین برتر موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش به شما عزیزان مشاوره تخصصی و رایگان ارائه می نمایند.

تحصیل رایگان در آلمان و اتریش و اخذ پذیرش از دانشگاههای رایگان آلمان و اتریش و اخذ ویزای دانشجویی آلمان و اتریش در تخصص مشاوران موسسه حقوقی ملک پور میباشد که با توان و علم کافی در این زمینه میتوانند شما را یاری نمایند .

دانشگاههای اتریش و آلمان دارای این سیاست کلی هستند که دانشجویان در تمام دنیا باید حق تحصیل آزاد و رایگان را داشته باشند لذا شما می توانید هم اکنون جهت تحصیل رایگان در آلمان و اتریش اقدام فرمایید. البته بایستی کلیه ی مدارک خود را ترجمه کرده  و سپس مهر دادگستری و امور خارجه زده و بعد آنها را در سفارت اتریش یا آلمان تایید کنید. اگر شما عزیزان در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش سوالاتی دارید مشاورین برتر موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش به شما عزیزان مشاوره تخصصی و رایگان ارائه می نمایند.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

audio تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

مقاله مرتبط

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

مزیت تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش

به دلیل کیفیت بالای تحصیل ،امکانات بسیار بالا در اتریش و آلمان و همچنین هزینه ی رایگان دانشگاهها (تقریبا رایگان ) بسیاری از دانشجویان در سال های اخیر جهت تحصیل رایگان در آلمان و اتریش اقدام کردند.

این کشورها بعد از اتمام دوره تحصیل به شما اجازه می دهند بین یک تا دوسال در این کشورها اقامت داشته باشید و به دنبال کار باشید محض یافتن کار می توانید مشغول به کار شوید و اگر سه سال در اتریش یا آلمان شما کار کرده و مالیات بپردازید از خدمات اقامت بهره مند خواهید شد.

بدیهی است درباب تحصیل رایگان در آلمان و اتریش سوالات زیادی وجود دارد شما می توانید هر روز سوالات خود را از موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور سوال نموده و همچنین در باب تحصیل رایگان در آلمان و اتریش مشاوره رایگان دریافت نمایید.

همکاران ما در این موسسات با توجه به آموزش های هفتگی از سوی دفتر ما در اتریش کاملا به روز بوده و اطلاعات دقیقی را در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش به شما ارائه می نمایند. ضمنا موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور این امکان را دارد که تنها برای پذیرش و ویزای شما اقدام کرده و به شما مشاوره صحیح ارائه کند بلکه پس از اخذ ویزاتان در کشور اتریش و آلمان به شما خدمات خاص و بسیار موثری را ارئه نماید.

مقاله مرتبط

لیست دانشگاه های رایگان آلمان

مقاله مرتبط

کار دانشجویی در آلمان

مقاله مرتبط

قوانین تحصیل در آلمان
سخن پایانی در مورد تحصیل رایگان در آلمان

خواهشمندیم توجه فرمایید موسساتی که هیچ گاه در اتریش و آلمان نبوده و یا دانشجویانی که در این کشورها دارای مشکلات مالی هستند با ارائه وعده هایی از مردم مبالغی دریافت کرده و خدماتی را ارائه نمی کنند لذا اطمینان مردم از این جهت سلب گردیده است .تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش موقعیت مناسبی است برای افرادی که قصد ادامه ی تحصیل به صورت رایگان را در خارج از کشور دارند به حساب می آید و البته مهاجرت به آلمان و مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل در این دو کشور زیبا نیز امکان پذیر است .باز هم پیشنهاد میکنیم که ویدیوها و فایل های صوتی موجود در این بخش را که به صورت رایگان در باب تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش برای شما عزیزان تهیه و تنظیم شده است مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری را کسب نمایید .

law تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش
218 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. الهام گفته:

  سلام من فوق دیپلم نرم افزار دارم از دانشگاه دولتی با معدل 15.43
  میخواستم بپرسم میتونم برای مقطع لیسانس در رشته روانشناسیی کشور المان یا اتریش اقدام کنم؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   احتمالا مشکلی برای تحصیل رایگان در آلمان یا اتریش نخواهید داشت اما برای پاسخ گویی دقیق تر باید رزومه تحصیلی شما بررسی شود.

   پاسخ
 2. حسین گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  مشمولین خدمت سربازی که قصد مهاجرت تحصیلی به آلمان را دارند پس از کسب مدرک خود از دانشگاه آلمان چگونه میتوانند برای اخذ اقامت اقدام کنند؟
  آیا شرایطی اعم از تسلیم وثیقه میتواند فرصت اخذ اقامت را به دانشجوی فارغ التحصیل شده بدهد؟
  ولاغیر در صورتی که شخص برای خدمت به ایران باز گردد، باز هم امکان اخذ اقامت از کشور آلمان وجود دارد؟
  ممنون میشم بهم پاسخ بدید

  Rating: 5
  پاسخ
 3. الهام عابد گفته:

  سلام،
  بنده 25سالمه و کارشناسی مهندسی برق الکترونیک‌، دانشگاه پیام نور با معدل 14.1 بودم، در حال حاضر مهندسی پزشکی بیوالکتریک دانشگاه تربیت مدرس میخونم و برای آزمون تافل آماده میشم، برای دکترای آلمان قصد اقدام دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید، آیا برای مقطع دکترا به زبان انگلیسی ارائه میشه دروس یا آلمانی؟ و اینکه اطلاعاتی در مورد دانشگاه هایی که دکترا ارائه میدن رو بررسی کنید،
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. مدارک دانشگاه پیام نور برای تحصیل رایگان در اتریش و آلمان معتبر نمی باشند. . همچنین با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و اتریش طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. مطالب نیز به عموما به زبان آلمانی ارائه می گردند.
   https://malekpour.ir/تحصیل-دکترا-آلمان
   جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. Mahsa گفته:

  سلام من ٢٤سالمه در حال حاضر دانشجوي ارشد رشته ي مكاترونيك دانشگاه علم وصنعت با معدل ١٦.٣٥هستم و كارشناسي در رشته ي مكانيك دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل ١٧.٥٨فارغ الاتحصيل شدم و اكنون براي پروژه ارشد در زمينه ي ربات هاي جراح فعاليت ميكنم و٦سال سابقه ي كاري در زمينه ي واردات قطعات الكترونيك دارم و همچنين به زبان هاي انگليسي و چيني مسلط هستم (مدرس هستم) و زبان آلماني را به تازگي شروع كردم.
  آيا ميتونم با اين شرايط از تحصيل رايگان در دانشگاه هاي آلمان بهره مند شوم ؟
  و اينكه آيا شغلي در زمينه ي بازرگاني براي من وجود داود يا خير؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما هم می توانید برای تحصیل رایگان در آلمان یا اتریش اقدام کنید و هم برای دریافت ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش.
   در صورتی که تمایل به ثبت شرکت نیز دارید در هر دو کشور ذکر شده این امکان برای شما فراهم می باشد و تحت شرایط خاصی می تواند برای شما آثار اقامتی نیز داشته باشد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. ehsan گفته:

  سلام من 17 سالمه و کلاس یازدهم ریاضی دبیرستان نمونه دولتی بودم معدل دهم ۱۹.۰۹و معدل یازدهم هم هنوز مشخص نیست
  در ضمن ۸سال در زمینه رباتیک کار کردم و دارای رتبه ی سوم مسابقات ایران اپن و رتبه ۲ مسابقات آسیا و اقیانوسیه هستم در لیگ جونیور و یکسری مسابقات درون گروهی و امسال عازم کره جنوبی برای مسابقات برنامه نویسی (شبیه ساز) هستم و همچنین مسلط به زبان c و c++ هستم همین طور زبان انگلیسی بلدم ولی مدرکی ندارم و زبان آلمانی هم تازه شروع کردم به یادگیری خواستم ببینم با این شرایط میتونم از تحصیل در مدرسه یا دانشگاه رایگان آلمان بهره مند شوم یا خیر ؟ و اینکه در سن ما شغلی وجود دارد که هزینه ی زندگی فراهم شود یا خیر؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. رزومه شما فوق العاده و درخشان است و امیدواریم شاهد درخشش بیشتر شما باشیم. شما می توانید در دانشگاه های آلمان و اتریش به تحصیل رایگان بپردازید. امکان کار پاره وقت در زمان تحصیل برای شما وجود دارد.

   پاسخ
   • ehsan گفته:

    سلام
    بسيار ممنونم از پاسخ شما
    يه سؤال داشتم اينكه آيا من با اينكه دو دوره در كالج رباتيك در كنار دانشجو هاي رشته ي مربوطه درس خواندم و در آزمون هاي آن نمره بالا كسب كردم (دانشگاه صنعتي امير كبير) آيا با وجود اينكه حال حاضر دانش آموز هستم آيا به مدرسه ورود پيدا ميكنم يا به دانشگاه در آلمان ؟
    و اينكه بعد تحصيل ميتونم در آلمان اقامت كنم يا خير؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • azadehnoory گفته:

     با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در دانشگاه باید مدرک دیپلم 12 ساله داشته باشید. برای اینکه بتوانید پس از تحصیل اقامت آلمان را اخذ نمایید در این کشور به کار بپردازید و اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل کنید.

     پاسخ
 6. اکبر گفته:

  سلام
  من دانش اموز پایه یازدهم هستم تا تابستان مدرک ایلتسم رو میگیرم میخواستم ببینم میشه از ابتدا وارد رشته پزشکی دانشگاه های المان بشم بدون اینکه حتی هزینه ای بدم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. برای تحصیل در رشته ی پزشکی در کشور آلمان دو راه اخذ پذیرش وجود دارد.
   اول: فرد متقاضی در کنکور ورودی ایران در رشته پزشکی قبول شده و دارای حداقل سطح B2 در زبان آلمانی باشد.
   دوم: فرد متقاضی دارای سند قبولی کنکور ایران نیست که در این صورت او می تواند با ثبت نام کردن در کالج های آلمان و پاس کردن واحدهایی تخصصی در علوم پایه مانند زیست شناسی و دریافت مدرک پایانی آن در آزمون ورودی پزشکی در آلمان شرکت کند. این کالج ها شامل یک دوره ی تحصیلی یک ساله می شوند که دارای شهریه هستند.
   مقاله زیر را مطالعه نمایید.
   https://malekpour.ir/تحصیل-پزشکی-در-کشور-آلمان

   پاسخ
 7. محمد گفته:

  سلام من یک پشت کنکوری هستم و هنوز فاقد مدرک تحصیلی زبان هستم و دنبال بورسیه هستم در کشور انگلیس و یا آمریکا به چه چیزهایی نیازمند و چه کار هایی باید انجام دهم

  Rating: 4
  پاسخ
 8. Sadegh گفته:

  سلام من 21 سالمه عمران میخونم میخوام کارشناسی در المان اگه بشه تحصیل رایگان داشته باشم b1 المان هم یه مدت دیگه میگیرم امکان تحصیل رایگان وجود داره و از لحاض نظام وظیفه هم مشکلی ندارم
  میشه یه توضیح بدین
  مرسی

  پاسخ
 9. aysan sbk گفته:

  باسلام وخسته نباشید
  من دخترم، ۲۲ سال سن دارم مجرد هستم دانشجوی مهندسی صنایع غذایی دانشگاه آزاد تهران شمال ترم ۶ هستم به کلاس های فشرده ی آیلتس می روم و به صورت خصوصی زبان آلمانی را تا سطح B2خوانده ام و الان هم برای امتحان B2 می خوانم سال بعد فارغ التحصیل می شوم
  آیا با این شرایط میتوانم برا ی فوق لیسانس برای آلمان اقدام کنم؟
  هزینه های ارشد دانشگاه های آلمان چقدر است؟
  ویزای دانشجویی و گرفتن پذیرش چقدر زمان ب است

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. مسعود گفته:

  سلام
  من لیسانس مهندسی مواد با معدل 13.90 و ارشد معدل 15 از دانشگاه صنعتی اصفهان دارم.مدرک ایلتس 6.5 هم دارم.امکان پذیرش رایگان برای ارشد مجدد در المان دارم؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام معدل و رزومه بسیارمهم است اما شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 11. babak گفته:

  سلام . من ،دیپلم انسانی دارم . فوق دیپلم معماری . لیسانس عمران واز دانشگاه ازاد بدون کنکور میخام ارشد عمران رو تو المان ب صورت رایگان ادامه بدم ایا مشکلی پیش میاد یا ن؟؟

  پاسخ
 12. sina گفته:

  سلام من 18 سالمه امشسال پزشکی شهید بهشتی نیمسال اول روزانه دراومدم و معدل دیپلمم هم 19.88هستش مدرک زبانی هم ندارم می خواستم بدونم من توانایی بورسیه شدن رو دارم با توجه به اینکه در ایران نیز می توانم پزشک شوم

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   شما برای مهاجرت تحصیلی نیاز به مدرک زبان دارید.در صورت اخذ مدرک زبان شرایط مهاجرت تحصیلی را خواهید داشت.

   پاسخ
 13. رضا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  ببخشید من دارای مدرک کارشناسی در رشته حقوق با معدل ۱۹ به بالا در دانشگاه پیام نور میباشم.
  و مدرک تاافل هم دارم بعلاوه مدرک زبان b2 آلمانی.
  میخواستم ببینم آیا من میتوانم برای مقطع کارشناسی ارشد برای آلمان بورسیه شوم؟؟؟و ضمنا اگر بورسیه شوم زبان تحصیلی من به زبان آلمانی خواهد بود یا انگلیسی؟؟؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   شما شرایط مهاجرت تحصیلی رو دارا میباشید.تحصیل در آلمان به زبان آلمانی است.برای اخذ مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. علی مقدسی گفته:

  با عرض سلام.
  بنده 18 سال سن دارم با مدرک دیپلم تجربی با معدل 19 و مدرک آیلتس7 وضع مالی چندان خوبی ندارم.میخواستم بدونم که آیا تحصیل رایگان پزشکی یا دندانپزشکی به زبان انگلیسی در کشور های آلمان یا اتریش میسر می باشد؟ اخذ کمک هزینه های تحصیلی چگونه است؟ لطفا راهنمایی کنید با سپاس فراوان.

  پاسخ
 15. رهاا گفته:

  سلام وقت بخیر .من ۱۷ ساله هستم و معدل سال یازدهمم ۱۹ و۷۸ است وامسال به دوازدهم میرم .
  سپاسگزارم راهنمااییم کنین در کدام کشور می توانم تحصیل رایگان در پزشکی یا دندان پزشکی داشته باشم که بورسیه داشته باشه مدرکش معتبر باشه و امنیت خوبی داشته باشه؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. میترا گفته:

  سلام خسته نباشید ممنون میشم به سوالاتم پاسخ بدین
  من ۲۱ سالمه و سال دیگه مدرک کارشناسی رشته معماریم رو از دانشگاه آزاد تهران میگیرم و از الان تصمیم گرفتم برای ۲ سال آینده برنامه تحصیل در آلمان رو پیگیری کنم و تازه میخوام زبان آلمانی رو یاد بگیرم. ازونجا که تحقیق کردم تحصیل در آلمان نسبت به کشورای اروپایی دیگه کم هزینه‌تر هست ولی زندگی در اونجا هم هزینه های زیاد خودش رو داره. سوالم اینه که آیا کشور کم هزینه‌تری شبیه به شرایط آلمان هم هست برای تحصیل و بعد زندگی؟ و با این شرایط تحصیلی من برای مدرک ارشد با زبان سطح b2 میشه رایگان تحصیل کرد یا خیر یعنی معدل خیلی مهم هست؟ و در آخر اینکه پروسه مهاجرت چقدر زمان میبره؟ خیلی ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. حمید واله گفته:

  سلام وقت بخیر
  ضمن عرض خسته نباشی خدمت دوستان و کارمندان فهیم موسسه بنده با زحمت توانستم با دفتر وین تماس بگیرم واطلاعات خود را به مشاور شرکت اعلام و ثبت نمایم اما متاسفانه درهنگام توضیح مشاور موسسه تماس قطع شد و نتوانستم جواب سوالات وراهنمایی مشاور رادریافت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید به چه شکل و چگونه می توانم با همان مشاور یا مشاور دیگری تماس بگیرم یا با من تماس گرفته شود ۰۹۱۱۹۳۴۲۷۴۴
  سپاسگذارم از انرژی خوب و مثبت دکتر و همکاران فهیم موسسه
  به امید روزهای خوب و موفقیت برای شما

  پاسخ
 18. محمد گفته:

  سلام
  من یک ترم دیگ مونده تا مدرک لیسانسمو بگیرم در رشته مهندسی صنایع دانشگاه غیرانتفاعی با معدل الف(۱۷.۵۰) میخواستم بدونم میتونم واسه گرفتن بورسیه برای تحصیل به المان و اتریش اقدام کنم لطفا راهنماییم کنید چه کار باید بکنم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان، مدارک تحصیلی شما و مقطع مورد نظر و …) توسط تیم مجرب ما باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد. جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 19. Vahid7sh گفته:

  سلام و عرض ادب دارم خدمت مشاوران محترم.من 19 سالمه و رشته م تجربی هست میخواستم بدونم معدل دیپلم و پیش دانشگاهی باید در چه حدی باشه تا بتونم برم کالج در آلمان ادامه تحصیل بدم؟مدرک آیلتس 7 دارم و روی آلمانی هم دارم کار میکنم.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز داشتن مدرک آلمانی در سطح B1 برای شما جهت پذیرفته شدن در دانشگاه رایگان آلمان و اخذ ویزای تحصیلی از اهمیت بیشتری برخوردار است. البته باید اطلاعات جزیی تری از شرایط شما داشته باشیم تا بتوان پاسخ دقیق تری انجام داد. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. شهریار قاسمی گفته:

  با سلام
  من 23 سال سن دارم و لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد تهران جنوب دارم و برای ارشد MBA کنکور دادم احتمال زیاد یکی از پردیس بین الملل دانشگاه های سراسری تهران قبول میشم. دوستم هم لیسانس مهندسی مکانیک داره از دانشگاه تهران و ارشد دانشگاه تربیت مدرس درحال تحصیل هستش، با توجه به اینکه ما از ماه دیگر شروع به یادگیری زبان آلمانی خواهیم کرد، میخواستم بدونم در صورتی که مقاله ی ISI هم بدیم آیا من برای دکترا یا همون DBA بصورت رایگان میتونم نحصیل کنم یا نه در آلمان و دوستم نیز برای یه فوق لیسانس دیگه یا دکترا رایگان در گرایش های مربوط به رشته اش میتونه میتونه تحصیل کنه یا نه.
  مرسی

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 21. محمد رضا عسگري گفته:

  سلام من دانشجوي سال اخر در رشته مكانيك ساخت وتوليد هستم ودر مسابقات ملي مهارتي فني حرفهاي شركت كردم ولي نتوانستم مقام بياورم ولي چند تا مدرك فني حرفهاي در زمينه رشته خودم دارم مي خواستم بدونم ميتونم از دانشگاه هاي المان پذيرش بگيرم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی برای پذیرش در آلمان باید قبولی دانشگاه سراسری و همچنین مدرک زبان B2 آلمانی را اخذ نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. صنم گفته:

  سلام
  من ۳۲ سالمه و همسرم ۳۳ ساله
  خودم لیسانس معماری دارم معدلم ۱۷.۹۵
  همسرم لیسانس مکانیک معدلشون ۱۵،۲۳
  خواستم ببینم شرایط تحصیل رایگان چه جوریه برای ما؟
  در نظر بگیرید برای فوق میخوایم
  ما یه بچه دو سال و نیم هم داریم

  بیمه ای تعلق میگیره برای بچه؟ هزینه زندگی برای ۳ نفر چند میشه؟

  ممنون

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   برای تحصیل رایگان باید در مقطع تحصیلی مورد نظرتان در دانشگاه های سراسری ایران قبول شده باشید.
   ویزاهای تحصیلی نیاز به مشاور هی کلی دارند که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شمارهی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. الیاس گفته:

  با سلام خدمت استاد ملک پور عزیزوبزرگوار.
  26 سالمه.معدل تقریبا 15 مهندسی رباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود.میخاستم در اتریش پزشکی بخونم مدرک ایلتس هم دارم میگرم.آیا کار مرتبط با رباتیک میشه در اتریش پیدا کرد تا بتونم در حین تحصیل پزشکی خرج و مخارجمو در بیارم.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. شیرین گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی مواد سرامیک (متالورژی) در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد هستم. و مسلط به زبان انگليسي هستم. میخوام اگه ممکن باشه برای مقطع دکتری در یکی از دانشگاههای خوب استرالیا بورسیه شوم. متاهل میباشم. و میخوام که همسرم با من همراه باشد. و اگه بشه بعد از تحصیلم اقامت دائم بگیرم هم واسه خودم هم همسرم.
  اگه میشه لطف کنید راهنمایی کنید که در کدامیک از دانشگاههای استرالیا میتوانم بورسیه شوم؟ چه شرایطی و چه مدارکی برای بورسیه شدن باید داشته باشم؟ آیا همسرم میتواند همراهم باشد؟
  خانه، اقامت، کار به چه صورت است؟ چه مقدار پول نیاز داریم و…؟ و توضیحات تکمیلی
  ممنون میشم در اولین فرصت راهنمایی کنید.
  اکر شما کشور بهتر با شرایط بهتر و مناسب تری را پیشنهاد میکنید ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی با شرایطی که فرمودید امری دشوار می باشد و تحصیل رایگان و یا کم هزینه در صورت اخذ مدرک IELTS بالای 7 و معدل بالای 19 می باشد که ممکن است بتوانید جهت تحصیل و استفاده از شرایط بورسیه اقدام نمایید. بنابراین شاید بتوان گفت راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. البته پس از فارغ التحصیلی شما شانس بالایی برای گرفتن اقامت خواهید داشت. پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل جهت اطلاعات بیشتر و انتخاب بهترین گزینه با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. احسان گفته:

  سلام، لیسانس حقوق دارم، سطح زبان آلمانی B1 . می خوام مجددا در آلمان لیسانس حقوق بخونم. وقت سفارت هم گرفتم البته می دونم که ممکنه خیلی طول بکشه. ولی تو این مدت تصمیم دارم سطح زبان رو تا C2 بالا ببرم و همچنین در آزمون وکالت ایران شرکت کنم. فقط میخواستم بدونم برای اخذ اجازه وکالت نیاز به گذراندن دوره خاصی بعد از لیسانس هست یا خیر؟ متشکرم

  پاسخ
 26. فاطمه هیزمی گفته:

  با عرض سلام آیا مدرک کارشناسی رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد تهران برای ادامه در رشته طب ورزشی در آلمان مورد قبول میباشد؟

  پاسخ
 27. علی اکبر توپچی گفته:

  سلام من دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی هستم از دانشگاه آزاد تهران آیا لیسانس دانشگاه آزاد برای ادامه در مقطع ارشد از نظر دانشگاه آلمان اعتبار دارد

  پاسخ
 28. عسل گفته:

  سلام خسته نباشيد ميخواستم بدونم من ١٧ سالمه ميرم ١١ هم دارم زبان الماني ميخوانم تا ١ سال ديگه ايلس ميگيرم براي رشته انساني داره المان دانشگاه مجاني؟!

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 29. مریم نوری گفته:

  سلام من 33 سال دارم کارشناسی فیزیک دانشگاه سراسری با معدل 13 و ارشد زبان دانشگاه آزاد با معدل 16 آگه امکانش هست بگید میشه در صورت داشتن مدرک زبانی برای رشته ی فیزیک اقدام کنم یا نه (با توجه به کمی معدل)

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 30. شادی گفته:

  سلام من ترم ۲ شیمی کاربردی دانشگاه سراسری هستم با معدل دیپلم ۱۸ و پیش ۱۶/۵ مدرک b1 و ایلس ۶ دارم میخواستم بدونم با این شرایط میتونم واسه آلمان مقطع کارشناسی برم؟ اگه اره چه رشته هایی؟؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 31. مهسا گفته:

  سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم برای تحصیل رایگان آلمان امکانش هست مستقیم اقدام کرد یا حتما باید یک سال مجارستان و گذروند؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   در صورت داشتن مدرک زبان میتوانید مستقیما اقدام نمایید اما در حال حاضر سفارت آلمان در ایران وقت مصاحبه را بسیار دیر رزرو میکند

   پاسخ
 32. خاطره گفته:

  با سلام روزتون بخير من تلزه ارشد حسابداري مديريتم رو از دانشگاه غيرانتفاعي گرفتم ٢٤ سالمه آيا امكانش هست من اتريش دكتري رو رايگان شروع كنم؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اخذ دکترا نیازمند تایید استاد راهنما میباشد و باید با ایشان مکاتبه نمایید در صورت تایید میتوانید از این خدمات بهره مند گردید . در این مورد میتوانید از ویدئوهای اقای دکتر ملک پور در این مورد کمک بگیرید.

   پاسخ
 33. پوریا گفته:

  با سلام و تحیات خدمت آقای ملک پور بنده 27 سال سن دارم در حال گذراندن سربازی هستم و یک سال به پایان سربازیم مانده است همچنین مجرد هستم! دارای مدرک لیسانس فیزیک و فوق لیسانس فوتونیک (اپتیک و لیزر) هر دو از دانشگاه دولتی هستم! متاسفانه معدل لیسانسم 13.46 و معدل کارشناسی ارشدم 16.64 هست. بین مدرک لیسانس و فوق لیسانسم فاسله ای نیست و در حال کار کردن روی 3 تا موضوع برای دادن مقاله هستم و در دو مورد آن در حال نوشتن مقاله و فرستادن آنها هستم، همچنین در حال مطالعه زبان انگلیسی برای گرفتن مدرک IELTS هستم! و شرایط مالی ضعیفی دارم! و علاقه مند به تحصیل رایگان در مقطع دکترا در کشور آلمان یا اتریش در رشته خودم هستم! تصمیم دارم در ایران 4 الی 5 سال کار کنم تا هزینه زندگی را در یکی از از این دو کشور بتوانم پرداخت کنم! با این اوصاف آیا شانسی در پذیرش مقطع دکترا یا گرفتن بورس در دانشگاههای یکی از این دو کشور را دارم؟ برای تحصیل در مقطع دکترا در این دو کشور چه چیزهایی لازم است و آیا می توان حین تحصیل کار کرد و هزینه زندگی را حین تحصیل درآورد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
 34. mm گفته:

  سلام وقت بخیر
  آیا دانشگاه های آلمان و اتریش مدرک لیسانس دانشگاه های غیرانتفاعی رو برای تحصیل رایگان در مقطع ارشد قبول دارند؟
  با تشکر

  پاسخ
 35. محمد گفته:

  سلام من ۱۸ سال دارم معدل دیپلمم ۱۹.۲۴ هست و به زبان انگلیسی مسلط هستم . زبان المانیم در حد A1 هست و در یادگیری بیشتر هستم .میخواستم بدونم با گذروندن ۲ یا ۳ ترم در دانشگاه امکان نرفتن به کالج یک ساله هست و میشه مستقیم دانشگاه رو شروع کرد یا در هر حال فرقی نمیکنه؟

  پاسخ
 36. علی گفته:

  سلام من رشته متالورژی هستم در یک دانشکده فنی در کارشناسی ناپیوسته تحصیل میکنم 21سالمه و معدلم حدود 15 هستش مدرک زبان ندارم ولی میتونم بگیرم ولی از پشتیبانی مالی بسیار ضعیفی برخوردارهستم بهترین کشور برای پذیرش ارشد کدام است راهنمایی میکنید چون میخواهم یک زبان دیگه غیر انگلیسی رو یاد بگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام اگر مدرک b2 المانی اخذ نمایید میتوانید برای تحصیل در المان اقدام نمایید اما این پروسه حدود یک تا دوسال زمان بر است .

   پاسخ
 37. محبوبه یعقوبی گفته:

  سلام خسته نباشید من 37 سالمه لیسانس وفوق لیسسانسم از دانشگاه ازاد با معدل بالای17 گرفتم پروانه وکالت ایران دارم زبان انگلیسی تاحد زیادی بلدم و دارم برای ایلتس میخونم یه دختر شانزده ساله دارم که چون پدرش اد دنیا رفته حتما باید همزمان با خودم بیارمش در ایدان حدود 12 میلیون در ماه اجاره میگیرم 120 میلیون هم سرمایه نقدی دارم قصد دارم برای ترجیحا دکتری یا ارشد مجدد اقدام کنم به نظر شما کدوم کشور برای ما مناسبه
  پیشاپیش اد توجه و پاسخ گویی شما بسیار متشکرم پایدار باشید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 38. امیرحسین گفته:

  سلام ببخشید من مدرک دیپلم و پیشدانشگاهی دارم و معاف از سربازی هستم و تنها 18 سال سن دارم میخواسم بدونم بهترین کشو برای سن من چ کشوریه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اگر مدرک زبان اخذ نمایید برای بسیاری از کشورهای انگلیسی زبان میتوانید برای تحصیل اقدام نمایید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 39. زانیار.شیخ ویسی گفته:

  سلام.30سالمه ارشد فیزیولوژی ورزش دانشگاه ملی را دارم برای ایا ادامه تحصیل زایگان شامل من هم میشه ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 40. فرید گفته:

  درود و عرض ادب
  وقت بخیر آقای دکتر
  ۳۳ ساله هستم
  لیسانس الکتورنیک صنعتی همراه با ۶ سال کار مرتبط با رشته
  از سال ۹۴ لیسانس رو گرفتم
  و بین فوق دیپلم و لیسانس یه گپ ۸ ساله بود
  سوالی که داشتم اینه که با این شرایط سنی من
  برای ارشد در اتریش یا آلمان امکان ادامه تحصیل هست
  پیشاپیش ممنونم بابت راهنماییتون
  ممنون از سایت

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام به گپ زیاد و مسایل اخیر سفارت های اتریش و المان توصیه نمیشود از این طریق اقدام نمایید . میتوانید برای بررسی دیگر کشورها با کارشناسان مشورت نمایید

   پاسخ
 41. نبات گفته:

  با سلام. من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم. و زبان انگلیسی تدریس میکنم .
  به حد خیلی کم با زبان المانی اشنا هستم و علاقه دارم که زبان المانی رو در دانشگاه آلمان بصورت رایگان بخونم . ایا برای من امکانپذیره؟

  پاسخ
 42. مصطفی گفته:

  باسلام من ۳۷سالمه متاهل ودارای یم فرزند۷ساله دانشجوی ترم آخرکارشناسی ارشدرشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی دانشگاه آزادهستم اگه بخواهم درمقطع دکترادراتریش ادامه تحصیل بدهم چندمدت پذیرش من طول خواهدکشیدوآیامن میتوانم اقامت دایم اتریش رابگیرم وچه موقع میتوانم خاتواده ام روهم ببرم باتشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 43. Fateme گفته:

  باسلام و خدا قوت لطفا در مورد تحصیل رشته داروسازی در ترکیه توضیح بفرمایید که آزمون ورودی دانشگاه ها آیا نسبت به کنکور ایران سطحش آسونتره یا سختر؟ یا مثلا اگه بار اول قبول نشیم باید یک ساله دیگه منتظر بمونیم یانه؟از کی و چه سالی اجازه کار به دانشجو میدن؟
  چندین بار با شماره ای ک فرموده بودین تماس گرفتم اما موفق نشدم
  با تشکر.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 44. Fateme گفته:

  سلام وقت بخیر من ۱۹سالمه رشته تجربی و معدل کتبی دیپلمم۴۱\۱۸ هست مسلط به زبان نیستم ،میخواستم شما بفرمایید برای من امکان تحصیل در آلمان یا اتریش در رشته دندان پزشکی با توجه به اینکه زبان بلد نیستم وجود داره؟ و اگر از الان بخوام اقدام کنم حدودا تا کی میتونم وارد دانشگاه بشم؟ آیا امکان اینکه بورس تحصیلی بگیرم و تمامی هزینه ها رایگان باشه برای من وجود داره؟ورود به رشته های دندان یا پزشکی این دانشگاه ها آزمون ورودی داره؟و برای مشاوره با موسسه شما با چه شماره ای تماس بگیریم از ایران .ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب مدرک زبان برای المان باید داشته باشید . بله ازمون وجود دارد .جهت سایر اطلاعات جزیی تر که در این بخش امکان پذیر نمیباشد پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 45. علی گفته:

  سلام من سال دوم تجربی هستم و میخواستم بدونم که با مدرک قبولی آیلتس میتوان برای تحصیل رایگان در المان اقدام کرد

  پاسخ
 46. Sh گفته:

  با سلام…
  من لیسانس مترجمی زبان دارم از دانشگاه آزاد با معدل تقریبا 18…سال 85 فارغ التحصیل شدم و از اون موقع تا حالا مشغول کار مترجمی هستم و 3 کتاب چاپ شده هم دارم…دارای همسر و دو فرزند…
  خیلی علاقه دارم فوق لیسانس رشته ی creative writing در یکی از دانشگاههای آلمان یا اتریش بخونم(به خاطر شهریه های پایین)…نمی دونم با توجه به این گپ تحصیلی زیاد و سنم که در حال حاضر 36 ساله چنین امکانی برای من وجود داره؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای المان باید مدرک b22 المانی داشته باشید و برای اتریش با مدرک دانشگاه ازاد نمیتوانید اقدام نمایید .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. Sara گفته:

  سلام وقت بخیر اقای دکتر من ۱۹ سالم هست و دوره کالج رو تو مجارستان گذروندم و قبولی پزشکی رو هم گرفتم و شهریه ترم یک رو هم واریز کردم .میخواستم بدونم امکانش هست تحصیل رایگان در المان داشته باشم بدون اینکه دوباره کالج بخونم .و اینکه زبان المانی رو تازه شروع کردم .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله ممکن است انجام شود باید سطح زبان b2 داشته باشید و با دانشگاه های المان مذاکره کنید.

   پاسخ
 48. سارا گفته:

  سلام
  من ١٨ سالمه و معدل ديپلمم بالاي ١٦ هستش ولي معدل پيش دانشگاهيم پايينه…رشتمم تجربيه
  ميخواستم بدونم امكانش هست كه در المان دندون پزشكي بخونم يا خير…
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 49. کیانا گفته:

  سلام ببخشید من کلاس نهم هستم و 15 سال دارم و به زبان انگلیسی تا حدودی تسلط دارم می خواستم ببینم آیا امکان دریافت بورسیه رایگان یا با هزینه نچندان بالا برای من در مقطع دبی ستان وجود دارد

  پاسخ
 50. آرش گفته:

  سلام وقت بخیر.بنده دانشجوی صنایع هستم کارشناسی پیوسته.و الان میتونم مدرک معادل برای کاردانیمو بگیرم.انگلیسیم خوبه.آیلسم میتونم بالای شیش بگیرم.میخواستم ببینم میتونم با مدرک کاردانی صنایع و زبان،برای آلمان یا اتریش درخواست تحصیل بدم یا خیر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید پس از اتمام تحصیل و اخذ اصل مدارک اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 51. Sara گفته:

  با سلام من مدرک کارشناسی هوشبری از دانشگاه آزاد دارم با سابقه ۵ سال کار میخواستم برای تحصیل ارشد پرستاری یا بیهوشی در کشور آلمان اقدام کنم آیا امکان تحصیل ارشد این رشته ها در آلمان وجود دارد یا خیر؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بله این امکان وجود دارد اما باید در مورد شرایط ان مشاوره کنید
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 52. مهدی گفته:

  سلام من ترم ۴ رشته عمران در دانشگاه سراسری هستم میخوام ببینم اگه بخوام برا ارشد بخوابم تو آلمان یا اتریش و…درس بخونم در مجموع چه هزینه ای برام داره اگه هزینه هاش برام مشخص باشه میتونم برا گرفتن مدارک لازم زبان هم اقدام کنم معدل کل دیپلمم بالای ۱۹‌هستش ولی پیش دانشگاهی ۱۵ هست اگه لازم باشه میتونم معدل دانشگاهمم بالای ۱۷ ببرم،۲۲ سال هم سنم هستش فقط یه راهنمایی جامع و مطمئن میخوام تا بدونم چیکار باید بکنم ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان المانی برای المان میتوانید اقدام فرمایید اما رشته های فنی برای اتریش شانس بالایی ندارند. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 53. علی گفته:

  با سلام خدمت شما مرد بزرگ
  بنده لیسانس معماری از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 13 هستم.دارم ایلتس و زبان المانیمو تا سطح ب 2 تقویت می کنم که به زودی مدرکاشو میگیرم.کم و کاستی های دانشگاه رو هم با کلاس های ازاد جبران کردم..خواستم بدونم برای تحصیل رایگان در مقطع ارشد در المان یا اتریش شانسی دارم؟هدف مند هستم حتی تا دکترا ..و هرجور شده میخوام برم ..وضعیت مالی متوسطی دارم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب رشته شما برای تحصیل در اتریش بسیار دشوار میباشد . بهتر است کشور دیگری را همچون انگلیس که فوق لیسانس یک ساله است را انتخاب نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 54. ستاره گفته:

  سلام .من ۳۱ سالم هستش لیسانس مدیریت بازرگانی از پیام نور هستم میخوام برای همین رشته یا رشته مشابه برای المان اقدام کنم در حال حاضر دارم A1رو تموم میکنم بخاطر سنم ایا شرایط سنی برای کارشناسی تاثیر داره ؟؟یا من فقط میتونم برای ارشد اقدام کنم؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب تا 32 سال برای المان میتوان اقدام کرد باید دانشگاهتان و معدلتان بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 55. محسن گفته:

  سلام.من کارشناسی ناپیوسته برق قدرت دارم.دیپلم هنرستان معدل ۱۶ کاردانی دانشگاه آزاد معدل۱۸ کارشناسی آزاد معدل ۱۶.سابقه کاری ندارم.آشنایی با زبان خارجه ندارم.منابع مالیم هم محدود هستش.می خواستم ببینم برای تحصیل رایگان تو آلمان و اتریش و….. می تونم اقدام کنم یا خیر؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما برای ویزای تحصیلی المان باید مدرک زبان المانی و همچنین لیسانس داشته باشید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 56. نیلوفر محبی گفته:

  با سلام و خسته نباشید جناب ملک پور
  بنده ۲۴ ساله هستم و کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارم
  میخواستم ببینم برای ادامه تحصیل در رشته خودم و یا ارشد رشته ی دیگه ای در المان میتونم اقدام کنم؟ شرایط معدل ایا داره؟
  من از ارومیه سعی کردم با دفترتون تماس بگیرم اما اپراتور های شهرستان ها فقط کرمانشاه پاسخگو بود اگر راه ارتباطی مستقیمی به من معرفی کنید ممنون میشم چون سوال خیلی دارم…. با سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای تحصیل در المان نیازمند اخذ مدرک B2 زبان المانی هستید . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 57. Nargess گفته:

  سلام و عرض ادب….
  من ۱۸ ساله هستم با معدل دیپلم ۱۸ و پیش دانشگاهی ۱۷ و قصد دارم در کلاس های زبان آلمانی شرکت کنم …..و امسال تازه در کنکور سراسری شرکت میکنم… میخواستم ببینم من میتونم رایگان در آلمان تحصیل کنم و اینکه مناسب ترین کشور برای تحصیل هم از نظر هزینه و هم از نظر اینکه از لحاظ اموزش خوب باشه کجاست

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله میتوانید به زبان المانی تحصیل رایگان داشته باشید . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 58. Mohammad گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید امروز در اینجا خوندم که معدل دیپلم و پیش دانش باید بالا 17 باشه خب من معدلل کتبی امتحان نهایی هایم بیشتر از اینه ولی معدل کلم به دلیل دورس داخلی و غیرنهایی کمتره میخواستم ببینم که برای دانشگاه پذیرش کننده امتحانات نهایی ملاکه یا کل.

  پاسخ
 59. امیر گفته:

  با سلام.بنده ۱۹ سال دارم و قصد دارم امسال وارد رشته دبیری در دانشگاه فرهنگیان شوم و بعد از اخذ لیسانس در دانشگاه آزاد یا پیام نور رشته حقوق بخوانم و در نهایت برای دکترا به آلمان مهاجرت کنم.سوال من اینه که آیا این امر ممکنه یا نه؟؟خیلی ممنون بابت پاسخگوییتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب به علت تغییر قوانین مهاجرت در تایمهای زمانی از اکنون برای اینده نمیتوان پاسخ صریحی داد زیرا ممکن است تا ان زمان قوانین این کشورها تغییر کرده باشد.

   پاسخ
 60. محمدیان گفته:

  سلام.وقتتون بخیر.
  من کاردانی حسابداری دارم و قصد دارم کارشناسی رو همینجا بخونم و برای ارشد برم آلمان.
  میخواستم بدونم اگه کارشناسی رو بدون کنکور بخونم در آینده برای اپلای به مشکل میخورم؟
  ممکنه چون کنکور ندادم برای کارشناسی،ایراد بگیرن؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. مدارک شما باید مورد تایید قرار گیرند و بررسی شوند. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 61. هادی گفته:

  هادی حیدرپورپاسخ آوریل 26, 2018 at 11:54 ق.ظ
  با سلام وخسته نباشید اینجانب با سن 38 سال دانشجوی ترم اخر حسابداری از دانشگاه آزاد قزوین با سابقه 12 سال کاری هستم و خانم بنده نیز دارای مدرک کارشناسی حسابداری از دانشگاه پیام نور با سابقه 6 سال کاری بوده همچنین دارای یک فرزند 2 ساله نیز هستیم آیا با این شرایط امکان تحصیل رایگان ودر گام بعدی اقامت در آلمان یا دیگر کشورهای اروپایی برای ما امکان پذیر هست ممنونم بابت توجه ووقتی که میذارید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب و احترام
   شرایط شما و همسر محترمتان برای ویزای تحصیلی و کاری باید مورد بررسی کامل قرار بگیرد و
   از آنجاییکه در این اینحا شرایط شما را کامل نمیتوان بررسی نمود و ممکن است حق مطلب ادا نگردد
   پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 62. م.م گفته:

  درود بر شما.
  من 18 سال دارم و مدرک پیش دانشگاهی ریاضی م را تا.چند ماه دیگر میگیرم. سطح دانش زبان انگلیسیم در c1 است. هدفم ادامه تحصیل در رشته موسیقی است ولی نمیدانم آیا امکانش هست یا خیر. امسال کنکور میدهم و رشته ی مدیریت در.نظرم است.
  کدام رشته پذیرش آسانتر دارد؟
  آیا امکان ادامه تحصیل در دو.رشته موسیقی و.مدیریت به زبان انگلیسی وجود دارد؟
  آیا میتوان بعد از پذیرش در رشته مدیریت در اتریش،تغییر رشته به موسیقی داد؟
  آیا قبولی در کنکور برای تحصیل رایگان کافیست یا حتما باید مشغول به تحصیل باشم؟
  من کنکور هنر هم میدم ولی امکان قبولی در دانشکاه های سراسری ضعیف است بدلیل آزمون عملی دانشگاهها چون نوازندگی است و من میخوام در رشته ی اهنگسازی ادامه تحصیل بدهم.
  با تشکر از دکتر ملک پور.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. تحصیل در رشته موسیقی دارای ازمون ورودی می باشد و رشته های مدیریتی گزینه مناسب تری برای شما خواهد بود. برای اطلاع از شرایط تحصیل در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 63. مهدی گفته:

  سلام خسته نباشید ممنون از ارائه خدمات شما من دهم رشته ی ریاضی هستم ودارم کلاس زبان آلمانی شرکت میکنم و میخواهم بعد از کسب دیپلم (کنکور نمیدم)برم سربازی و ویزای تحصیلی بگیرم در ضمن در آلمان اقوامی هم دارم آیا میتونم برم شرایطش چیه؟ممنون آقای ملکپور

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای تحصیل در این کشور به مدرک زبان و قبولی کنکور سراسری نیاز است. شرایط شما برای تحصیل باید مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 64. Farnaz گفته:

  سلام من ۱۹سال دارم دیپلم دارم با معدل ۱۶/۴۰ قصد تحصیل در المان یا اتریش رو دارم . سرمایه هم در حدود۱۰۰میلیون هست، برای تحصیل در رشته های مدیریت و بیزنس یا مهندسی در کشوری که کار هم کنار درس راحت باشه، کدام است؟
  در ضمن من سال ۹۷ کنکور دارم ، ایا قبولی من در دانشگاه دولتی یا ازاد تاثیر گذار هست؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. قبولی شما در کنکور (به خصوص کنکور سراسری) در دانشگاه های کشور آلمان یا اتریش تاثیر گذار خواهد بود. برای تحصیل در دانشگاه های این کشورها به قبولی یا نامه اشتغال به تحصیل نیاز است. برای بررسی شرایط هر یک پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 65. احسان حاتمی گفته:

  با عرض سلام ببخشید می خواستم بپرسم تحصیل رایگان در آلمان چه شرایطی رو میخواهد و اینکه آیا سفارت وثیقه میخواد یا نه؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. شرایط شما برای تحصیل در کشور آلمان (سن، مدرک تحصیلی، مدرک زبان و …) باید مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 66. مهدي گفته:

  درود عزیز خوب هستید؟
  بنده ١٧ ساله هستم و در مقطع یازدهم علوم انسانی تحصیل میکنم. میخواستم در رشته فلسفه در یکی از کشور های اروپایی (مخصوصا کشور های المانی زبان) برای مقطع لیسانس بورسیه بشم.
  بنده چندین مقاله در موضوعات مختلف رشته مذکور نوشته ام، و مطالعات گسترده ای در این زمینه داشتم. همینطور مدرک زبان انگلیسی و آلمانی را دارا هستم. میخواستم بدونم شرایط بنده برای اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس کافی است؟ و چه کار هایی باید صورت بگیره. ممنونم میشم پاسخ بدید ?????

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. تحصیل در کشورهای مذکور تقریبا رایگان است و هزینه آن اندک می باشد. برای اخذ بورس تحصیلی باید شرایط شما (مدرک زبان، معدل، نمرات و…) مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 67. حامد گفته:

  با سلام و عرض ارادت خدمت دکتر ملک پور عزیز و دوست داشتنی
  در مورد بورس تحصیلی کانادا اطلاعات جامع و کاملی ارائه دادید و مطالعه کردم و بسیار ممنونم.
  سئوال بنده اینه که شرایط بورس دکتری برای دانشگاههای آلمان و خصوصا اتریش هم وجود داره یا خیر. ممنون میشم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. تحصیل در این کشورها تقریبا رایگان می باشد و در مقطع دکتری با داشتن رزومه قوی و رعایت شرایط مورد نیاز می توانید بورس تحصیلی نیز دریافت کنید. برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 68. mie editor2 گفته:

  با سلام. تحصیل در کشورهایی با نظام اموزشی رایگان همچون المان، اتریش، نروژ و…. شرایط خاص خود را داراست که برای تحصیل در هر یک ملزم به رعایت آن می باشید. ما به هیچ عنوان روش پناهندگی را به شما توصیه نمیکنیم. برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 69. mie editor2 گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما اقای ملک پور خیلی ممنون از زحماتتون و خیلی خسته نباشید میگم به خاطر این همه پاسخ به سوالاتمون. اقای ملک پور از شما خواهش داشتم که الان تحصیل در کدام کشور رایگانه و بورس نیاز نداره و من ۱۹ سالمه و چطور میتونم پناهندگی بگیرم و تحصیل هم داشته باشم بدون بورس

  پاسخ
 70. آتنا گفته:

  سلام خسته نباشید دانشجو کارشناس برق هواپیما ( اویونیک ) هستم
  میخوام لیست دانشگاه های المان ک دولتی هم باشه در رشته خودم بدونم و این که شرایط ورود به دانشگاه ؟
  معدل باید تا چند باشه برای ارشد و همچنین کارشناسی اگه بخوام بخونم از اول معدلم باید چند باشه؟
  و این که دبیرستانم کاردانش رشته هوانوردی بود و دانشگاه هم علمی کاربردی هست از این نظر مشکلی نداره؟
  هزینه زندگی چقدر هست ؟ و این که چطور میشه اقامت بگیرم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام بیشتر دانشگاه های کشور آلمان دولتی هستند و برای پیدا کردن رشته خود باید سایت ها دانشگاه ها را مرور نمایید . هزینه زندگی در آلمان متفاوت است و بیشتر به اجاره مسکن بستگی دارد . بعد از فارغ التحصیلی به شما یک سال و نیم مدت پیدا کردن کار داده میشود که اگر در این مدت کار پیدا نمایید به شما کارت اقامت موقت داده خواهد شد . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 71. معصومه گفته:

  سلام.خسته نباشید
  لطفا یه توضیح هم درموردکسایی مثل من که هنوزوارددانشگاه نشدن بدیدکه چگونه میتوانندوارددانشگاههای آلمان بشوند.من ۲۰سالمه وامسال سال سومم هست که کنکورتجربی میدم اماتورشته ی دلخواهم پزشکی قبول نمیشم.معدل سومم ۱۷وپیش۱۶است.درحال حاضرمشغول گرفتن مدرک ایلتس هستم.برادرمن چهارسالی میشه که درآلمان هستندومن هم قصددارم ازطریق تحصیل به آلمان مهاجرت کنم.میخواستم بدونم بدون گرفتن مدرک زبان آلمانی وباداشتن ایلتس میتونم اقدام کنم یاخیر؟همچنین برای قبولی دررشته ی پزشکی لطفاشرایط روتوضیح بدید.بسیارممنون وسپاس بابت لطف وکمک هاتون به جوانان

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   جهت ورود به دانشگاه های آلمان باید مدرک زبان آلمانی داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید . بدون مدرک زبان میتوانید جهت کشور اتریش اقدام نمایید ولی باید شرایط شما دقیقا مورد بررسی قرار گیرد . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 72. صادق گفته:

  سلام جناب ملک‌پور.من ۲۶ سالم هست و دانشجوی سال دو رشته پزشکی در مجارستان شهر پچ هستم با معدل بالا.زبان انگلیسی رو کاملا روان صحبت میکنم و مدرک ب۲ در زبان آلمانی دارم.شرایط مالی خوبی دارم.آیا برای من امکان ادامه تحصیل در آلمان یا اتریش وجود داره ؟

  پاسخ
 73. سالار گفته:

  سلام خسته نباشید
  من برای تحصیل در اتریش میخواهم اقدام کنم،من بهمن ماه لیسانس صنایع میگیرم از دانشگاه ازاد اراک،معدلمم حدودا ۱۳ است ، الانم دارم زبان المانی میخونم تا شهریور سال دیگه A2 یا B1 میگیرم،ضمناا سربازی هم نرفتم میتونم ۱۵ میلیون وصیقه بزارم و از ایران خارج شم،از نظر مالی هم وضیعتم بد نیست خوبه، برای مقطع فوق لیسانس شرایط چجوری هستش؟ باید در رشته خودم تحصیل کنم یا رشته ای دیگر هم میتوانم؟میتونم در حین تحصیل بعد از ۱ سال اونجا فست فود بزنم مثل لی برگر یا Subway … یا باید حتما درسم تمام شه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   جهت تحصیل در اتریش میتوانید با مدرک لیسانس خود اقدام نمایید یا اگر تعداد واحد زیادی نیز گذرانده باشید میتوانید اقدام نمایید . باید شرایط شما دقیقتر بررسی گردد تا ببینیم میتوانید در مقطع ارشد مشغول به تحصیل گردید یا خیر .

   پاسخ
 74. زهرا گفته:

  سلام
  برای ارائه مدارک به دانشگاه های آلمان یا اتریش باید به کدوم سایت و از چه طریقی اقدام کنم?
  رشته تحصیلیم محیط زیست بوده تو دانشگاه پیام نور فارغ التحصیل شدم و سال ۸۹ یعنی ترم ۶ با معدل ۱۸/۹۹به عنوان دانشجوی برتر معرفی شدم
  نیاز به یه مشورت خوب دارم چون به هیچ وجه نمیخوام ایران بمونم و قصد رفتن از ایران دارم اما میخوام بیشتر تحصیلی باشه… اگه ممکنه راهنماییم کنید و شرایط بهم بگید …..

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام جهت تحصیل در دانشگاه های آلمان نیازمند مدرک زبان آلمانی هستید ولی برای اتریش نیازمند مدرک زبان نیستید
   بهتر است با دفتر مرکزی Mie اتریش تمتس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را جهت انجام مراحل بعد مطلع سازیم

   پاسخ
 75. علی اکبر کریمی گفته:

  با سلام به جناب اقای ملک پور و تشکر از سایت بسیار خوبشون و راهنمایی و دلسوزیشون برای جوانان این مملکت

  بنده دانشجویه کارشناسی معماری در دانشگاه ازاد هستم و معدل هر ترمم ۱۹ هستش ،،۲۰سالم هست و بنده مدرک ایلتس ۶.۵ دارم و میخوام شرایط رو برسی کنم که اگر شانس خوبی برای بورسیه شدن در المان و یا اتریش دارم زبان المانی رو نیز در سطح b1 یا b2 دریافت کنم و کارت معافیت سربازی نیز دارم ،،همچنین در حال نشوتن چندین مقاله هستم که با رزومه نسبتا قوی وارد عمل بشم

  سوال بنده این است که اگر برای ارشد در رشته خودم در المان بورسیه بشم ایا رزومم خوب هست یا خیر و چقد شانس دارم ،،، و دوم این ک بنده از نظر مالی قوی نیستم ، هر چقد از نظر استعداد و هوش و تجربیات کاری مختلف تو سطح خیلی خوبیم ولی از نظر مالی ضعیفم ، ایا من شانسی برای تحصیل رایگان در این کشور دارم و این که اگر زبان المانی بلد باشم کار دانشجویی با هفته ۲۰ ساعت کار پاره وقت میتونه هزینه های زندگیم رو پوشش بده،، و سواله اخرم این که اگر با این شرایط بنده شانس خوبی در کشور های المان اتریش ندارم ، کدوم کشور بیشترین سازگاری رو با من داره و میتونم با خیال راحت تا ارشد درس بخونم و براش برنامه ریزی کنم ،،باز هم ممنون از مطالب خوبتون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   دریافت بورسیه از دانشگاه آلمان یا اتریش باید قبل از هر گونه اقدامی بررسی شود . میتوانید با دانشگاه های کشور آلمان و اتریش از طریق وب سایت های آنها در ارتباط باشید و مدارک خود را برای آنها ارسال نمایید تا شرایط را به اطلاع شما برسانند .به طور کلی دانشگاه های آلمان نیازمند زبان آلمانی هستند ولی ما شرایط ویژه ای برای آلمان داریم که میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا از شرایط مطلع گردید .

   پاسخ
 76. محسن مرادخاني گفته:

  با عرض سلام خدمت اقای دکتر
  من ٢۶ ساله فوق دیپلم مکانیک -ساخت و تولید دارم مدت ٢سال نصاب محصولات ابلوی فنلاند هستم می خواستم بدونم می تونم برای کارشناسی در دانشگاه المان اقدام کنم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   شرایط تحصیل در دانشگاه های آلمان به این صورت است که باید دارای مدرک زبان آلمانی باشید و سپس اقدام نمایید . البته ما برای شما شرایط ویژه ای داریم میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا از این شرایط ویژه مطلع شوید .

   پاسخ
 77. هادی گفته:

  سلام هادی هستم ۳۰ ساله خدمت رفتم پاسپورت دارم فوق دیپلم برق قدرت ۸ سال تجربه کاری ۵ سال سابقه بیمه و از سال۹۱ شرکت ثبت شده دارم که کار میکنم الانم پیمانکار برقم می خواستم بدونم من میتونم شرایط تحصیل تو المان را داشته باشم واینکه درصد موفقیت من چه قدر هست واینکه من هیچ اشنایی با زبان آلمانی رو ندارم واز کی کلاس های المانی شروع کنم سپاس از لطف شما جناب دکتر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   برای دریافت پذیرش از دانشگاه های آلمان نیاز به مدرک زبان قبل از هر گونه اقدام است . ولی ما برای شما شرایط ویژه ای داریم که میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا از این شرایط مطلع گردید . با تشکر

   پاسخ
 78. فرناز گفته:

  جناب آقای دکتر ملک پور؛
  با سلام و احترام فراوان خدمت شما دوست و برادر بزرگوار که منصفانه و دلسوزانه، دانش خود را در اختیار بنده و امثال بنده ای قرار می دهید که به دلیل برخی بی انصافی ها، همیشه از قدم گذاشتن در مسیر مهاجرت ترسیده ایم و حال این جرات را پیدا کرده ایم که به پشتوانه حضور شما بیشتر و جدی تر به آمال و آرزوهایمان فکر کنیم و تا رسیدن به هدف، تلاش کنیم.
  جناب دکتر ملک پور…
  بنده خانمی ۳۱ ساله با مدرک لیسانس IT از دانشگاه آزاد قزوین هستم که سال ۸۷ با معدل ۱۴٫۱۵ فارغ التحصیل شده ام.
  سال ۸۸ تا ۹۲ بعنوان کارشناس Database درشرکت خصوصی داده پردازی برق و ۹۵ تا کنون بعنوان کارشناس IT در شرکت خصوصی کاشی مرجان مشغول به کار بوده و هستم و در کل ۶ سال سابقه کار با بیمه و ۱ سال و نیم بیمه بیکاری بین این دو سابقه کار را دارم.
  همسر بنده ۳۳ ساله با مدرک فوق دیپلم صنایع پتروشیمی از دانشگاه آزاد دزفول و لیسانس شیمی( گرایش صنایع شیمیایی) از دانشگاه آزاد اهر هستند که سال ۸۹ با معدل ۱۵ فارغ التحصیل شده اند و از سال ۸۹ تا کنون در نیروگاه شهید منتظری اصفهان با سمت اپراتور شیمی مشغول به کار با بیمه هستند. و دوره سربازی را نیز گذرانده اند.
  هر دو ما در حال یادگیری زبان انگلیسی و در سطح متوسط هستیم. همچنین همسر بنده بصورت خودآموز در حال یادگیری زبان آلمانی در سطح مبتدی نیز می باشد.
  ما در حال حاضر حدود ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه داریم.
  گزینه های مورد نظر ما با توجه به فرمایشات و راهنمایی های جنابعالی، روش مهاجرت تحصیلی و کاری برای کشورهای کانادا، آلمان، اتریش و سوئد می باشد.
  (لازم به ذکر است دایی همسر بنده حدود ۴۰ سال است که مقیم سوئد و کارمند متروی استکهلم می باشند.)
  از آنجایی که هر دو ما در رشته ی تحصیلی مان کاملا متوسط هستیم و متاسفانه مدارک تحصیلی بالا و مهارت های زیادی نداریم و ضمنا با توجه به علاقه بنده به ادامه تحصیل، از شما خواهشمندم بفرمایید کدام کشورها و چه روش مهاجرتی برای ما مناسب تر و ممکن تر است.
  آیا تا سنمان بالا نرفته، با شرایط فعلی می توانیم اقدامی کنیم یا بهتر است فعلا بدنبال مدرک آیلتس و ارتقاء مهارت هایمان باشیم؟ و همچنین بفرمایید بهتر است کدامیک از ما اقدام کند؟
  پیشاپیش از زمانی که در اختیار بنده گذاشتید سپاسگزارم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   بهتر است که در ابتدا تمامی شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد زیرا میتوان برای کشورهای مختلف برای شما تصمیم گیری کرد. شما میتوانید برای بررسی دقیق شرایط با دقتر مرکزی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 79. مينو گفته:

  سلام من ٣١ ساله با مدرک کارشناسی کاردرمانی با معدل ١۶/٧٢ و ٨ سال سابقه کار مرتبط هستم می خواستم بدونم می تونم برأی ارشد در اتریش پذیرش و ویزا بگیرم .من متاهل هستم همسرم کی می تونه به من ملحق بشه اگه بتونم ویزا بگیرم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   باید شرایط به صورت دقیق بررسی گردد . زیرا ممکن است مدت زمان یک ماه یا بیشتر زمان الحاق به خانواده به طول بی انجامد . شما میتواند جهت دریافت راهنمایی های بیشتر در ارتباط با تحصیل در اتریش با ما تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 80. مهسا گفته:

  سلام من مدرک فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه ازاد تهران جنوب را دارم و تازه هم فارغ التحصیل شدم میخواستم در اتریش یا المان ادامه تحصیل بدم ولی مدرک زبان ندارم میخواستم بدونم تو چه مقطعی میشه تحصیل کنم که هزینه دانشگاه زیاد نباشه ؟ درضمن من ازدواج کردم وضعیت همسر من چگونه میشود؟
  ممنون از راهنمایتون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   تحصیل در دانشگاه های اتریش بسیار کم هزینه در اصل رایگان محسوب میگردد . باید شرایط شما به صورت تخصصی بررسی گردد تا بتوان پاسخ دقیقی به شما ارائه کرد . میتوانید در ساعات اداری با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 81. امیر عراقی گفته:

  سلام جناب ملک پور، من امیر عراقی هستم ، ۱۲ سال سابقه کار در Telecommunication در شرکتهای بین المللی Nokia Siemens Networks و Ericsson رو دارم. ۳۷ سالمه، زبان انگلیسیم‌ در حد IELTS 7 است و میخوام با ویزای جسجوی کار به آلمان یا اتریش مهاجرت کنم و فقط نگرانیم پیدا کردن شغله، ممنون میشم راهنماییم کنید و بگید کجا برام مناسب تره و احتمال پیدا کردن شغل برای من در ۶ ماه چقدره؟ یا بهتره برای افیقای جنوبی اقدام کنم؟ سپاسگذارم از پیغامهای بسیار مفیدتون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   بهتر است که شرایط شما به صورت دقیق بررسی گردد زیرا برای ارتباط با کارفرما آلمانی یا اتریشی نیاز به زبان آلمانی است . به هیچ عنوان نمیشود گفت درصد پیدا کردن کار برای شما چقدر است و همه چیز بستگی به شرایط مختلف دارد . شما میتوانید با دفتر MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم راهنمایی های بیشتر به شما ارائه نماییم .

   پاسخ
 82. نرگس گفته:

  سلام
  من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه سراسری دارم ٢٣ سالمه حدودا ۴-۵ ماه دیگه کلاس زبانم تموم می شه می تونم آزمون آیلتس بدم .هنوز وقت پذیرش واسه دانشگاه نرسیده…می خواستم بدونم از کی برای وقت گرفتن سفارت آلمان اقدام کنم ؟و اینکه آیا همسرم می تونه همزمان با من ویزا همراه بگیره یا نه؟و آیا همسرم باید مدرک زبان آلمانی داشته باشه؟
  با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   بهتر است تمامی شرایط را بررسی نمایید و سپس اقدام به گرفتن وقت نمایید چون گویا در حال حاضر سیستم وقت دهی سفارت آلمان بسیار دیر وقت را تعیین میکند بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بهتر بتوانیم شرایط را با شما مرور کنیم .

   پاسخ
 83. علی دهقان گفته:

  سلام.ممنون از خدمات خوبتون و فایل های صوتی که در کانال تلگرامی میذارین برای استفاده ما.
  من لیسانس مکانیک دارم و قصد ادامه تحصیل در همین رسته رو در آلمان دارم. در حال حاضر مشغول خدمت سربازی هستم.و همزمان دارم کلاس آلمانی میرم که بتونم مدرک b1 رو بگیرم.اینجور که شنیدم نوبت سفارت یک سال طول میکشه و از اون جایی که پاسپورت مورد نیاز هست، خواستم بدونم راهی هست که من بتونم زودتر اقدام کنم که بعد از خدمت سربازی مجبور نباشم یک سال دیگه منتظر نوبت سفارت بمونم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   شما میتوانید در طول دوران سربازی خود برای گرفتن پذیرش اقدام نمایید ولی دقت نمایید که در بعضی از رشته های کشور آلمان نیاز به مدرک B2 و یا حتی بالاتر است . حتما قبل از هر گونه اقدام از این موضوع اطمینان حاصل نمایید و سپس اقدام نمایید .

   پاسخ
 84. سارا گفته:

  سلام عرض میکنم خدمت آقاى ملک پور، من دانشجوى کارشناسى روانشناسى هستم٢۶ سال دارم ، اگر براى ویزاى تحصیلى اتریش اقدام کنم ویزاى همراه برای همسرم و دخترم هم میتونم بگیرم؟میشه در مورد رشته روانشناسى اتریش یک بار صحبت کنید من خیلی وقت عضو کانال شما هستم ولی اصلا نشنیدم در مورد رشته روانشناسى صحبت کنید، سپاس گزارم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   در ابتدای امر دریافت ویزای همراه برای شما امکان پذیر نیست ولی در مراحل بعدی میتوانید اقدام نمایید . در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در ارتباط با دریافت پذیرش و دریافت ویزای تحصیلی اتریش دارید میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر همکار ما تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 85. علي گفته:

  با سلام
  بنده لیسانس معماری از دانشگاه غیرانتفاعی هستم، مدرک آیلتس هم دارم، با شرایط من امکان تحصیل در مقطع ارشد در کشور اتریش یا آلمان هست یا خیر؟
  ممنون از راهنمایی همیشگیتون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   شرایط خود را به صورت کامل ذکر نکرده اید . ولی باید این نکته را اشاره کرد که جهت تحصیل در کشور اتریش و آلمان نیازمند مدرک زبان آلمانی است که البته شرایط اتریش در این مورد بسیار آسان تر است و پیشنهادات جالبی به شما ارائه میکنند . شما میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی و مشاوره نماییم .

   پاسخ
 86. مریم گفته:

  سلام
  من دیپلم تجربی با معدل بالادارم در حال حاضر دانشجوی شیمی پیام نور هستم میخام برای دندانپزشکی اتریش اقدام کنم چه کاری باید انجام بدم؟

  پاسخ
 87. رضا مهدوی پور گفته:

  سلام من مدرک فوق دیپلم رشته حسابداری از دانشگاه فنی حرفه ای شمسی پور تهران دارم و الان هم ترم ۱ لیسانس توهمین دانشگاه که دانشگاه برتر ایران تو فنی حرفه ای هست مشغول به تحصیلم و خدمت سربازی هم نرفتم.ایا درسته ک میگن جدیدا یه قانونی گذاشتن که بدون سربازی فقط از لیسانس به بالارو ویزا تحصیلی میدن؟ و اینکه کدوم دانشگاه های رایگان آلمان و اتریش رشته حسابداری داره؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   دانشگاه های کشور آلمان و اتریش به صورت معمول دارای رشته های حسابداری هستند ولی نیاز است که به طور دقیق شرایط شما بررسی گردد . آیا پاسپورت برای خروج از کشور دارید ؟ شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 88. مانا گفته:

  با سلام من از جایی شندیم که برای گرفتن مدرک لیسانس در دانشگاه های فدرال المان حتما باید سن زیر ۲۵ سال باشه میشه لطفا راهنمایی کنید،من ۲۴ سال سن دارم دیپلم هنر دارم ایا میتونم در المان ادامه تحصیل بدم مرسی از راهنمایی های همیشگیتون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   تحصیل در کشور آلمان و اتریش دارای شرایط مختلفی است . بستگی به این موارد دارد که چه مقدار شما گپ تحصیلی دارید و چه مقطعی و چه رشته ای را برای ادامه تحصیل در آلمان انتخاب نمایید . جهت اعلام شرایط خود میتوانید با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 89. پیام اکرمی پور گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب دکتر ملک پور.با توجه به اینکه تعدادی از افراد،مسئله ی مالی برایشان در اولویت قرار دارد،شما تحصیل در اتریش را توصیه میکنید یا تحصیل در آلمان؟با توجه به میزان درآمد از کار دانشجویی و مخارج دانشجو.با تشکر فراوان

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   هزینه ها در کشور اتریش و آلمان تقریبا مشابه است ولی این را در نظر داشته باشید که ممکن است به طور مثال رشته مورد نظر شما در آلمان ارزانتر و در اتریش گرانتر باشد ولی خوابگاه شما برای آن دانشگاه در آلمان گرانتر و در اتریش ارزانتر است . همه ی موارد را باید جمع بندی کرد تا بتوان مجموع هزینه ها را بررسی کرد .

   پاسخ
 90. ardalan گفته:

  سلام
  امکانش هست من و همسرم بخوایم بریم اتریش واسه دانشگاه انگلیسی زبان؟
  خوابگاه دانشجویی امکانش هست؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   بعضی از رشته ها در کشور اتریش به زبان انگلیسی است که باید دید آن رشته ها امکان دریافت پذیرش وجود دارد یا خیر . برای دادن پاسخ بهتر به شما نیاز داریم که اطلاعات بیشتری از شما داشته باشیم . شما میتوانید اطلاعات خود را در اینجا اعلام یا با دفاتر ما در تمامی نقاط جهان تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 91. لیلا گفته:

  با سلام و احترام
  خانم ۳۵ ساله کارشناس مامایی دانشگاه سراسری هستم، ده سال سابقه کار دارم، متاهل هستم و یک فرزند۵ ساله دارم، مدرک زبان ندارم . آیا جای امیدی هست که برای ادامه تحصیل در آلمان یا اتریش اقدام کنم ؟ برای کار چطور؟وضعیت مالی متوسط به بالا، زبان متوسط

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   در همه ی زمان ها امید خود را از دست ندهید . باید موارد مختلفی را برای تحصیل شما در کشور های آلمان یا اتریش بررسی کرد . قصد ادامه تحصیل در چه رشته ای را دارید ؟ شما میتوانید پاسخ خود را در همین جا اعلام یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید که شرایط شما را کاملا بررسی نمایند و بتوانند به شما بهتر پاسخ دهند .

   پاسخ
 92. خانوم راد گفته:

  اقای ملک پور من سوالم اینکه ایا بعد از قبولی در کنکور و ثبت نام در دانشگاه سراسری در ایران…میشه پذیرش گرفت واس تحصیل در دانشگاه های المان؟یا باید صبر کرد تا لیسانس و فوق لیسانس؟؟؟؟من میخوام فوق دیپلم برم المان ایا امکانش هست؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   به صورت معمول امکان دریافت پذیرش از مقطع لیسانس امکان پذیر است . ما باید از تمامی شرایط شما مطلع باشیم تا بتوانیم پاسخ بهتری به شما ارائه نماییم . جهت اعلام شرایط خود میتوانید در همین قسمت شرایط را ارسال نمایید یا با دفاتر ما در تمامی نقاط جهان تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 93. بهنام گفته:

  سلام و عرض احترام؛
  اقای دکتر من لیسانس عمران از دانشگاه ملی از ایران گرفتم خدمت بنده هم ۶ ماه هست الان تمام شده،تورو خدا اگه پیام منو میخونین به من کمک کنین برای رفتن به اتریش سوئد یا المان،۲۰ میلیون تومن هم بیشتر ندارم ۲۶ سالمه زبانمم مدرک ندارم ولی میتونم صحبت کنم منتظر جوابتون میمونم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   امکان مهاجرت و تحصیل در کشور های مختلف نیاز به مبالغ بیشتر از ۲۰ میلیون تومان است و با این مبلغ تقریبا میشه گفت که امکان تحصیل و مهاجرت و زندگی در کشورهای خارجی وجود ندارد . با این وجود میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با کمترین کشور جهت تحصیل با ما تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 94. طناز گفته:

  سلام من لیسانس معماری از دانشگاه آزاد دارم مدرک زبان هم ندارم میخواستم بدونم با چه شرایطی میتونم تو رشته خودم یا رشته های مرتبط ادامه تحصیل بدم ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   امکان تحصیل برای شما در کشور آلمان و اتریش فراهم است ولی باید شرایط را دقیقا بررسی نماییم که بتوانیم پاسخ بهتری به شما ارائه نماییم . جهت کسب اطلاعات بیشتر و اعلام شرایط خود میتوانید در همین قسمت اقدام و یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 95. عرفان گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت جناب ملک پور عزیز
  من لیسانس گرافیک دارم و قصد دارم برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و بالاتر به آلمان برم. سوال اولم اینه که آیا من می تونم از شرایط رایگان (یا همون مبلغ کم برای ثیت نام) جهت تحصیل در آلمان استفاده کنم؟ چون از یکی دوتا منبع خوندم که باید لیسانس رو تو آلمان یا حداقل اتحادیه اروپا گرفته باشم. و دوم اینکه چند درصد شانس پذیرش در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی دارم؟ چون در حال حاضر مشغول خوندن و اخد مدرک آیلتس هستم. ( مشکلی هم در مورد کار عملی و رزومه ندارم و سعی می کنم یک پورتفولیو کاملا حرفه ای و کامل ارائه بدم )

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   اصولا بیشتر رشته های ارشد در کشور آلمان به زبان آلمانی است ولی رشته هایی نیز به صورت انگلیسی وجود دارد . جهت بررسی دقیق شرایط شما میتوانید با دفاتر ما در سایر نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 96. حامد گفته:

  سلام ،چه شرایطی نیاز داره؟
  من که ۳۰سال داذم و مدرک کاردانی الکتروتکنیک از دانشگاه ازاد دارم،میتون برا ادامه تحصیل اقدام کنم،؟راهنمایی کنین،ممنون

  پاسخ
 97. سید مسلم بت شکن گفته:

  سلام برای تحصیل در اتریش به چه زبانی نیاز است آیا زبان انگلیسی کاربرد دارد؟ پسرم در حال حاضر در کلاس یازدهم متوسطه در رشته تجربی مشغول به تحصیل میباشد جهت تحصیل ایشان در اتریش بنده را راهنمایی فرمایید باتشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام با توجه به رشته های مختلف و دانشگاه های مختلف کشور اتریش تحصیل در اتریش به صورت انگلیسی و آلمان امکان پذیر است . شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت اخذ پذیرش در دانشگاه های انگلیسی زبان یا آلمانی زبان در اتریش با ما تماس بگیرید .

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5