تحصیل دکتری در انگلستان

تحصیل دکتری در انگلستان بعنوان یکی از راههای مهاجرت به انگلستان از جمله مهاجرت تحصیلی به انگلستان  به چه صورت است؟ آیا اخذ اقامت انگلستان از طریق تحصیل دکتری در انگلستان و پس از گرفتن وکیل مهاجرت امکان پذیر می باشد؟ میزان هزینه های تحصیل دکتری در انگلستان چه میزان است؟ آخرین قوانین 2018 برای تحصیل دکتری در انگلستان و یا تحصیل رایگان در انگلستان و یا شرایط اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان چیست؟ شرایط بورس تحصیل دکتری در انگلستان و در کل شرایط تحصیل در انگلستان چیست؟

در دنیای امروزه اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل یکی از راه های مهاجرت می باشد که در حال حاضر مورد استقبال کثیری از متقاضیان قرار گرفته است.تحصیل در مقطع دکتری یکی از را های تحصیلی می باشد که متقاضی می تواند از این طریق اقدام مهاجرت نماید و به اقامت برسد. موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله تمام سعی خود را بر این گذاشته است که اطلاعاتی در باب شرایط تحصیل در انگلستان از جمله تحصیل دکتری در انگلستان در اختیار شما قرار دهد.امید بر این است که با به اتمام رسیدن این مقاله توانسته باشیم اطلاعاتی در باب تحصیل دکتری در انگلستان در اختیار شما قرار دهیم.

چرا انگلستان؟

این سوالی می باشد که در ذهن متقاضیان تحصیل در انگلستان سوق پیدا خواهد کرد. بریتانیا دانش آموزان را فرصتی برای کسب مدرک تحصیلی بین المللی شناخته شده و مورد احترام قرار می دهد، در حالی که در عین حال در یک محیط فرهنگی غنی و متنوع زندگی می کند. آموزش عالی بریتانیا برای کیفیت آموزش و تحقیقاتش مشهور است .بسیاری از دانشگاه های پیشرو در بریتانیا از امکانات تحقیقاتی در سطح جهانی برخوردار هستند و تحقیقات خود را با بالاترین استاندارد انجام می دهند و دانش آموزان و دانش پژوهان را قادر می سازد تا از دانش و تخصص برخی از متخصصان تحسین برانگیز دنیا بهره مند شوند. دانشگاه های بریتانیا دانش آموزان را تشویق می کنند که خلاقانه و مستقل در محیط یادگیری محرک فکر کنند و اعتماد، دانش و توانایی خود را برای پیشرفت در حرفه انتخابی خود فراهم کنند. کارفرمایان در سرتاسر جهان، کیفیت تحصیلات دانشگاهی انگلستان را به رسمیت می شناسند. تحصیل و زندگی در بریتانیا همچنین دانشجویان بین المللی را فرصتی عالی برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود و همچنین افزایش توانایی های کار در آینده خود را فراهم می کند.

تحصیل دکتری در انگلستان

دانشجویان دکتری به طور مستقل تحقیقات اصلی و قابل توجهی را در زمینه یا موضوع خاص انجام می دهند، قبل از اینکه یک پایان نامه انتشاراتی به طور معمول 80،000 تا 100،000 کلمه در طول انجام دهند. در حالی که برخی از دکترها شامل اجزاء آموزشی می شوند، دانشجویان دکترا تقریبا همیشه بر کیفیت و اصالت استدلال ارائه شده در پروژه تحقیق مستقل خود ارزیابی می شوند.

دکترای تمام وقت معمولا سه یا چهار سال طول می کشد، در حالی که دکترای دوره شغلی شش یا هفت ساله است. با این حال، مهلت پایان نامه را می توان تا چهار سال در اختیار نهاد تمدید کرد. در واقع، بسیاری از دانش آموزانی که در سال های دکترای سه ساله ثبت نام می کنند پایان نامه خود را در سال چهارم پایان می دهند. اکثر PhDs در ماه سپتامبر یا اکتبر آغاز می شود.

اکثریت موسسات نیاز به داوطلبان دکترای دارای مدرک کارشناسی ارشد و همچنین مدرک لیسانس درجه 2: 1 یا بالاتر دارند. با این حال، برخی از دانشگاه ها تنها از آن درخواست می خواهند، در حالیکه دانشجویان دکترا خودشان یا کسانی که دارای تجربه حرفه ای قابل توجه هستند ممکن است با نمرات پایین تر پذیرفته شوند.

ممکن است لازم باشد در ابتدا برای یک مدرک کارشناسی ارشد فلسفه (MPhil یا Master of Research (MRes)) یک یا دو ساله ثبت نام کنید تا یک دکترا. اگر پیشرفت کافی داشته باشید، کار شما و سپس شما به یک برنامه دکترا ارتقا خواهد یافت. اگر نه، شما ممکن است بتوانید با مدرک کارشناسی ارشد تحصیل کنید.

استاندارد PhD معمولا به سه مرحله تقسیم می شود. به طور مثال، دکترای سه ساله ممکن است الگوی زیر را دنبال کند:

سال اول : شما با سرپرست خود ملاقات خواهید کرد تا در مورد پیشنهاد تحقیق خود بحث کنید و یک برنامه عملیاتی با مهلت مقرر داشته باشید. سپس بررسی ادبیاتتان را تکمیل می کنید که در آن کارهای موجود را ارزیابی و نقد می کنید تا مسیر پروژه را مطلع کنید و اطمینان حاصل کنید که تحقیق شما اصلی خواهد بود.

دوم سال : تمرکز شما به جمع آوری نتایج و توسعه پایان نامه شما تغییر خواهد کرد و به طور بالقوه نوشتن فصل پایان نامه شما را آغاز خواهد کرد. شما همچنین ممکن است نتایج و ایده های خود را در کنفرانس های دانشگاهی، تجربه آموزش، همکاری با دانش آموزان دیگر در پروژه های مشابه، ارائه مزایای تحقیق خود را به عموم مردم از طریق کارگاه ها، سخنرانی ها و سخنرانی ها، و یا ارسال مقاله برای انتشار در یک مجله دانشگاهی یا کتاب

سومین سال : این مرحله در درجه اول شامل نوشتن پایان نامه شما است، اگرچه تحقیقات اولیه شما ممکن است در حال انجام باشد. پس از اینکه سرپرست شما موافقت خود را دریافت می کند، قبل از انجام یک امتحان شفاهی یک تا سه ساعت (Viva voce)، پایان نامه خود را ارسال کنید، که در آن شما با حضور حداقل یک امتحان داخلی و خارجی .
برنامه های کارشناسی ارشد در بریتانیا دوره های فشرده ای از تحصیل هستند و به عنوان یک فرصت برای دانش آموزان برای یادگیری زبان انگلیسی در حین تحصیل نیست. شما مطمئنا مهارت های زبان انگلیسی خود را بهبود خواهید بخشید، اما انتظار می رود که در ابتدا سطح خوبی داشته باشید.

دانش آموزانی که به زبان انگلیسی تحصیل نکرده اند، معمولا قبل از پیوستن به دانشگاه باید یک مدرک بین المللی زبان انگلیسی مانندIELTS یا TOEFL داشته باشند. شرایط دقیق زبان انگلیسی به دانشگاه و دوره بستگی دارد، اما معمولا از IELTS 5.5 تا IELTS 7.5 (TOEFL 525-625) متغیر است.

دانش آموزانی که به زبان انگلیسی تحصیل کرده اند، اغلب می توانند به جای IELTS یا TOEFL مدارک تحصیلی دبیرستانی انگلیسی (به عنوان مثال GCSE یا O-level) را ارائه دهند . اکثر دانشگاه ها نیاز به معادل درجه C در سطح GCSE برای برآوردن این شرایط دارند.

هزینه دکترای چقدر است؟

در بریتانیا، داشتن یک دانشجوی دکترا با درآمد خود می تواند یک هزینه وظیفه گران باشد، با یک لایحه سالانه شهریه از حدود 3،000 پوند به 6000 پوند (حدود 4،300 تا 8،700 دلار آمریکا) برای دانش آموزان داخلی و تا 18،000 پوند (26،000 دلار) برای دانشجویان بین المللی برای سه سال اول در ایالات متحده، برچسب قیمت برای دکترا حتی بالاتر است، از 28،000 دلار آمریکا تا 40،000 دلار در سال. از سوی دیگر، در آلمان، دانشجویان دکترای بدون پرداخت هزینه تحصیلی، از مجموع سهم اسمی نیمسال اول 150 یورو (~ 162 دلار) و 200 یورو (217 دلار) برخوردار نیستند.

نیمه جنوبی جزیره بریتانیای کبیر و یکی از چهار بخش کشور پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی است.

بورسیه در بریتانیا شامل بورسیه دواتی و بورسیه های دانشگاهی می باشد.

بورس تحصیلی برای متقاضیان از سوی کشور ایرانبرنامه های کمک هزینه تحصیلی chevening 2019 بسته می باشند. بازگشایی مجدد در ماه اوت 2018 برای فرصت تحصیل در انگلستان در سال 2019-2020 دوباره فعال خواهند شد.مدارک مورد نیاز:-         مدرک کارشناسی-        حداقل 2 سال تجربه کار واجد شرایط-        نیاز به  زبان انگلیسی

در زیر لیستی از پارتنر های این نوع بورسیه اورده شده است:

Bangor University

Birkbeck, University of London

Bournemouth University

Cardiff University

Coventry University

Cranfield University

Durham University

Lancaster University

Oxford University Foreign Service Programme

Queen Mary University of London

Schumacher College

University of Birmingham

University of Aberdeen

University of Bath

University of Bradford

University of Bristol

University of Cambridge

University of Central Lancashire

University of Dundee

University of East Anglia

University of Edinburgh

University of Exeter

University of Glasgow

University of Leeds

University of Liverpool

University of Oxford

University of Salford

University of Sheffield

University of South Wales

University of Southampton

University of Stirling

University of York

BBC World Service

 

وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه ام آی ای اتریش در این مقاله مفتخر می باشد که این اطلاعات را در خصوص مهاجرت به انگلستان از جمله شرایط مهاجرت تحصیلی به انگلستان و همچنین تحصیل دکتری در انگلستان و همینطور راههای اخذ اقامت انگلستان در اختیار شما متقاضیان گرامی قرار دهد . توصیه وکلا و کارشناسان ما به شما عزیزان این می باشد که قبل از هر گونه اقدامی با دفاتر همکار این موسسه در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس بگیرند و از مشاوره تلفی رایگان بهرمند شوید .

Rating: 4
4 پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. مهاجرت دارای روش های متفاوتی است که هر کدام هزینه و شرایط خاص خود را دارند. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.