تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا  ۲۰۱۸ به جهت امکان تحصیل رایگان در کانادا به همراه اخذ بورسیه تحصیلی از کانادا ۲۰۱۸ به مقصدی جذاب برای متقاضیان تحصیلات عالی خارج از کشور مبدل گردیده است ، از دیگر دلایل پر متقاضی بودن مهاجرت تحصیلی به کانادا  ۲۰۱۸ امکان تحصیل به زبان انگلیسی در کانادا میباشد ، شرایط تحصیل در کانادا ۲۰۱۸ و هزینه های تحصیل در کانادا ۲۰۱۸ ، مدارک لازم تحصیل در کانادا ، شرایط ادامه تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی ارشد ، شرایط بورسیه تحصیلی کانادا ، اخذ بورسیه تحصیلی کانادا ، اخذ ویزای تحصیلی کانادا ، اخذ پذیرش از دانشگاههای کانادا ، برترین دانشگاههای کانادا ،  تحصیل دکترا در کانادا به همراه امکان بورس ، هزینه های تحصیل پزشکی در کانادا ، تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم ، تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان ، هزینه تحصیل در کانادا در مقطع فوق لیسانس ، تحصیل در مدارس کانادا ، دبیرستانهای کانادا ، و از جملۀ این موارد ، موضوعات پر طرفداری هستند که روزانه افرادی که جهت مشاوره با ما تماس میگیرند سوال مینمایند ،

فایل تصویری آقای ملک پور(دانشجوی دکترا حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل در کانادا

 

video تحصیل در کانادا

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل در کانادا و بورس تحصیلی کانادا بخش اول

video تحصیل در کانادا

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل در کانادا و بورس تحصیلی کانادا بخش دوم

video تحصیل در کانادا

فایل تصویری آقای ملک پور (دانشجوی دکترا حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل در کانادا و ویزای تحصیلی کانادا

video تحصیل در کانادا

 

مقاله تحصیل در کانادا، از جانب موسسه برتر حقوقی ملکپور، به شما عزیزان ارائه می گردد؛ در مقاله مهاجرت تحصیلی در کانادا، ضمن ارائه ی اطلاعاتی جامع و کامل در باب مهاجرت تحصیلی به کانادا ، بررسی راه مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تحصیلی و تحصیل در کانادا . سیستم آموزشی کشور کانادا، دوره های تحصیل در کانادا، هزینه تحصیل در کانادا، بورسیه در مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا، مدارک لازم برای اخذ پذیرش، تحصیل در کالج های کانادا، با بیان مطالبی ویژه در خصوص ویزای تحصیلی در مهاجرت به کشور کانادا و ویزای همراه و فرزندان جهت تحصیل در کشور کانادا، به همه ی جوانب و ابعاد مهاجرت از طریق تحصیل در کشور کانادا می پردازیم. شما می توانید با راهنمایی و مشورت از مشاوران و وکلای مطرح و شناخته شده ی ایران که با موسسه برتر حقوقی ملکپور، همکاری می کنند، سرنوشت خود را به دست فردایی طلایی بسپارید.

در کانادا، والدین برای آموزش و پرورش فرزندانشان مسئولیت دائمی دارند. دولت های استانی و ایالتی سیستم های آموزشی را اداره و تنظیم می کنند. هیچ حوزه آموزشی واحد و یکپارچه و سیستم ملی ای وجود ندارد، به جای آن هر استان و ایالت سیستم آموزشی خودش را دارد.

اما سیستم های آموزشی با وجود بعضی تفاوت هایی که بین استان ها و ایالت ها وجود دارد، معمولاً در برابر سراسر کانادا، مشابه می باشند.

وبسایت انجمن ادارات آموزش و پرورش کانادا در دیدگاه کلی یا over view آموزش و پرورش کانادا می نویسد:

علی رغم اینکه تشابهات بسیار زیادی در سیستم آموزشی ایالات و استان های کانادا وجود دارد، تفاوت های قابل توجهی نیز د برنامه تحصیلی، ارزشیابی و سیاست های مسئولیت پذیری  میان حوزه های مختلف وجود دارد که جغرافیا، تاریخ، زبان، فرهنگ و نیاز های تخصصی شده ی مربوط به جمعیت را بیان می کند.

ماهیت قابل فهم، متنوع و گستردگی دسترسی به سیستم آموزشی در کانادا، باور و اعتقاد جامعه را در اهمیت آموزش و پرورش منعکس می کند.

بچه ها از سن ۵ تا ۱۷ یا۱۸ سالگی در ۱۲ سطح  به مدرسه می روند. این که کدام یک از این سطوح به دوره ی ابتدایی یا راهنمایی و دبیرستان اختصاص دارد در ایالت های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال بچه ها به جای ۱۲ سال ۱۱ سال تحصیلی را می گذرانند و دو سال دوره ی پیش دانشگاهی دارند. دانش آموزان ۵ روز در هفته به مدت ۵ الی ۶ ساعت در روز از زمان خود را در مدارس می گذرانند. سال تحصیلی آنان از ماه سپتامبر که تقریباً برابر با مهرماه ما می شود، آغاز می شود و تا ماه ژوئن که مصادف با خرداد ماه است، ادامه می یابد. اما برخی از مدارس برنامه هایی را برای دوره ی تابستان نیز ارائه می دهند.

مدارس دولتی کانادا برای شهروندان و کسانی که دارای کارت اقامت دائم کانادا می باشند، رایگان است اما دانش آموزان خارجی باید ۱۰ تا ۱۴ هزار دلار هزینه بپردازند. شهریه مدارس خصوصی بین۳۰ تا۶۰ هزار دلار می باشد که طبعاً کیفیت و امکانات بالاتری را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد؛ همچنین مدارس شبانه روزی نیز در این کشور موجود می باشد که دانش آموزان در آنجا اقامت دارند و شهریه ی آن به طور میانگین بین ۳۰ تا ۶۰ هزار دلار می باشد. همچنین از نظر دور نداریم که به دلیل دو زبانه بودن کشور کانادا، مدارس هم به زبان انگلیسی و هم به زبان فرانسوی قابل دسترسی است.

برنامه درسی در مدارس کانادا:

دروس مدارس کانادا در دوشاخه ی دروس اختیاری و اجباری ارائه می شود: دروس اختیاری شامل بیزینس، نساجی، برنامه نویسی با کامپیوتر، شیمی، فیزیک، زیست، یادگیری زیبان های سایر کشور های دنیا، تاریخ و جغرافیا، زیست، مکانیک خوددرو و آشپزی می باشد و دروس اجباری ریاضی، کامپیوتر، علوم، زبان و هنر است.

 

تحصیل در کانادا ، اخذ پذیرش از کانادا ۲۰۱۸ ، مهاجرت به کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، کار در کانادا ، اخذ ویزای کانادا در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد ، جهت اخذ مشاوره با ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید .

 

دانش آموزان خارجی:

دانش آموزان زیر ۱۷ سال که برای تحصیل وارد کشور کانادا می شوند، باید به همراه شخص دیگری که می تواند غیر از پدرو مادر دانش آموز باشد و نقش حمایتی و حفاظتی دارد، بیایند؛ این اشخاص برای ورود باید با ویزایی تحت عنوان گاردین ویزا وارد کشور کانادا شوند. البته کودکان زیر ۱۰ سال، لزوماً باید به همراه پدر یا مادر خویش برای تحصیل وارد کانادا شوند. این اشخاص یعنی کسانی که به عنوان گاردین می آیند و والدین وی باید قبل از ورود، فرم مخصوصی را پرکنند.

این فرم از جانب موسسه حقوقی ملک پور ضمیمه ی این مقاله ی باشد.

همچنین، دانش آموزان بین المللی می توانند، با پرداخت هزینه معینی به مبلغ ماهیانه حدود ۹۰۰ دلار به برخی خانواده های کانادایی که در طرح مخصوصی به نام Home Stay  برای این موضوع اختصاص داده شده اند، در کنارآنان و فرزندانشان اقامت داشته باشند.

اما اگر والدین بخواهند به همراه فرزندانشان در زمان تحصیل او در کانادا باشند، تنها می توانند با ویزای توریستی وارد کشور کانادا شوند.

موسسه حقوقی ملک پور پیشنهادات ارزشمندی برای آینده ی طلایی فرزندانتان دارد، یک تماس کوتاه و مشاوره با مشاوران و وکلای برجسته ی مادر مقابل آینده و سرنوشت فرزندانتان، قطعاً امر با ارزشی خواهد بود.

همچنین ناگفته نماند که فرزندان دانشجویان خارجی که در دانشگاه های کانادا، مشغول تحصیلند؛ برای ورود به مدارس دولتی کانادا، در برخی از استان ها باید شهریه بپردازند و در بعضی از استان ها می توانند به طور رایگان درس بخوانند.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش در مدارس کانادا:

 

 • پرداخت هزینه ی پذیرش
 • آدرس به همرا کد پستی و شماره تماس
 • نام و مشخصات والدین دانش آموز
 • اسکن یک عکس ۳٫۵ در ۴٫۵
 • اسکن ترجمه ی کارنامه ی سه سال اخیر دانش آموز
 • اسکن پاسپورت

 

ورود به دانشگاه:
دانش آموزان دوره ی دبیرستان برای اینکه وارد دانشگاه شوند، باید در سال یازدهم تحصیلی خود دروس انگلیسی، علوم، زبان خارجی و اجتماعی و در سال دوازدهم تحصیلی خد، دروس انگلیسی و تا ۴ درس آکادمیک دیگر را بگذرانند.

فارغ التحصیلان دوره ی مدارس کانادا، برای ورود به دانشگاه با توجه به دانشگاه و رشته ی انتخابی شان ، باید معدل کافی و لازم را در سال یازدهم و دوازدهم تحصیلی خود در مدارس ( یعنی سال سوم و چهارم دبیرستان، سطح دوره ۱۱ و ۱۲) را به دست آورده باشند.

در صورت کافی نبودن معدل، آنان می توانند با ورود به کالج ها و دانشگاه های که رنک پایین تری دارند، تحصیل کنند و پس از کسب معدل کافی که معیار دانشگاه مورد نظرشان می باشد به آن جا منتقل شوند.

دوره های زبان:

در کشور کانادا، موسسات آموزش زبان، دانشگاه ها، کالج هایی وجود دارند که دوره های آموزش زبان انگلیسی و فرانسه را برای مدت ۶ ماه تا دو سال برگزار می کنند، متقاضیان می توانند با اخذ پذیرش در این دوره ها از طریق ویزای دانشجویی وارد کشور کانادا شوند.

تحصیلات پس از اتمام دوره ی مدارس در کانادا به سه صورت وجود دارد:

 

 • کالج ها
 • موسسات فنی
 • دانشگاه ها

کالج ها:

دوره تحصیل در کالج ها بین ۲ تا۴ سال می باشد و شهریه ی آن ها به طور میانگین از ۸۰۰۰دلار تا۱۶هزار دلار است. اکثر کالج های کانادا برای پذیرش مدرک دیپلم و آیلتس۶ می خواهند اما در صورت نداشتن این مدرک نیز شما می توانید با گذراندن دوره ی زبان کالج به تحصیل در رشته مورد نظرتان بپردازید.

رشته های تحصیلی کالج ها معمولاً فنی، کاربردی،مهندسی و هنری می باشد و آنان را برای ورود به بازار کار آماده می کنند. از همین روی تکیه چندانی بر مسائل تئوریک وجود ندارد. با این وجود، طی موافقت نامه ای که با دانشگاه های کانادا دارند، دانشجویانی که نتوانستند در دوره ی دبیرستان معدل کافی را برای پذیرش در دانشگاه های موردنظرشان کسب کنند، پس از تحصیل در کالج و تقویت زبان انگلیسی می توانند با کسب نمرات لازم به دانشگاه مورد نظرشان انتقال یابند.

برای کسب اقامت دائم کانادا، پس از دوره ی تحصیل باتوجه به نوع کالج و رشته ی مورد نظر برخی از ایالت های کانادا پس از اخذ مجوز کار، آن را اعطا می کنند و برخی پس از پایان دوره ی تحصیل  آن را به فارغ التحصیلان عرضه می دارند.

تحصیل در کانادا ، اخذ پذیرش از کانادا ۲۰۱۸ ، مهاجرت به کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، کار در کانادا ، اخذ ویزای کانادا در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد ، جهت اخذ مشاوره با ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید .

مقاطع تحصیلی در کانادا در دوره ی دانشگاه:

 • دوره مقدماتی مقطع لیسانس در کانادا : pre bachelor

این دوره مخصوص کسانی است که نمره ی کافی در دوره دبیرستان و زبان را کسب نکردند؛ لذا برای ورود به مقطع لیسانس مجبور به گذراندن آن هستند.

 • مقطع لیسانس در کانادا : bachelor

پس از گذراندان ۱۲ سطح در دوره ی مدرسه و گرفتن مدرک آن و داشتن آیلتس۶ می توان وارد مقطع لیسانس شد، مقطع لیسانس در کشور کانادا۴ ساله است اما در استان کبک دانشجویان می توانند پس از گذراندن ۱۱ سطح در دوره ی مدرسه وارد کالج شود و یا پس از گذراندن ۲ سال دوره پیش دانشگاهی، بعد از ۳ سال مقطع لیسانس خود را به پایان برساند.

 • دوره مقدماتی مقطع فوق لیسانس در کانادا : pre master

این دوره را دانشجویانی طی می کنند که نمره ی کافی را برای ورود به مقطع فوق لیسانس و همچنین نمره ی زبان کافی را کسب نکردند. برای اخذ پذیرش این دوره مدرک زبانی که ۵٫۵ باشد و معدل بالای ۱۲ در دوره لیسانس لازم است.

همچنین دانشجویان رشته ی حقوق، مدیریت و مهندسی پس از گذراندن این دوره، دیگر ملزم به دادن آزمون های خاص این رشته ها، مانند LSAT,GRE و GMAT نیستند.

 • مقطع کارشناسی ارشد در کانادا : Master

شرط ورود به این مقطع داشتن معدل بالای۱۳ در دوره کارشناسی و باتوجه به رشته و دانشگاه مورد نظر داشتن آیلتس ۶ و یا ۶٫۵ است. این مقطع باتوجه به تعداد واحد هایی که در هر رشته باید گذرانده شود یک ساله و یا دوساله است. دانشجویان این مقطع را یا به صورت پژوهش با همراهی استاد مورد نظر و مشخص یا نشستن در سر کلاس و گذراندن واحد های درسی و یا به صورت ترکیبی از هر دو می گذرانند.

 • مقطع دکترا در کانادا :

برای پذیرش در دوره ی دکترا، شما باید معدل بالای ۱۳ در دوره ی کارشناسی و کارشناسی ارشد داشته باشید، همچنین داشتن مدرک زبان بالای ۶یا ۶٫۵با توجه به رشته و دانشگاه مورد نیاز می باشد. این دوره ۳ تا۵ سال طول می کشد و شخص هم دوره های کورس یا آموزش و هم پژوهش یا پروژه را برعهده دارد. این پروژه ها معمولا، توسط شرکت ها، حمایت می شوند. لذا به دانشجوی این مقطع در اکثر موارد کمک هزینه تحصیلی اعطا خواهد شد.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش در دوره های تحصیلی دانشگاه:

 • پرداخت هزینه ی پذیرش
 • آدرس به همرا کد پستی و شماره تماس
 • نام و مشخصات والدین دانشجو
 • اسکن یک عکس ۳٫۵ در ۴٫۵
 • اسکن ترجمه ی همه ی مدارک تحصیلی و ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی
 • اسکن پاسپورت
 • اسکن مدرک زبان
 • برای دانشجویان فوق لیسانس به بالا: ارائه رزومه
 • انگیزه نامه
 • توصیه نامه

تحصیل در کانادا ، اخذ پذیرش از کانادا ۲۰۱۸ ، مهاجرت به کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، کار در کانادا ، اخذ ویزای کانادا در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد ، جهت اخذ مشاوره با ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید .

 

زیر چارت سیستم آموزشی کانادا را مشاهده می کنید:

لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم دانشگاه های کانادا:

دانشگاه هایی که در رده ی دانشگاه های ممتاز قرار دارند:

 

 • دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University
 • دانشگاه لاوال Laval University
 • دانشگاه اچ ای سی مونترال (Montréal School of Higher Commercial Studies (HEC Montréal
 • دانشگاه مک گیل McGill University
 • دانشگاه مک مستر McMaster University
 • دانشگاه کوئینز Queen’s University
 • دانشگاه سایمن فریزر SFU Simon Fraser University
 • دانشگاه مونترال Université de Montreal
 • دانشگاه پلی تکنیک مونترال Universitié de Montreal Ecole Polytechnic
 • دانشگاه آلبرتا University of Alberta
 • دانشگاه بریتیش کلمبیا UBC University of British Columbia
 • دانشگاه کلگری University of Calgary
 • دانشگاه گلف University of Guelph
 • دانشگاه اتاوا University of Ottawa
 • دانشگاه تورنتو University of Toronto
 • دانشگاه ویکتوریا University of Victoria
 • دانشگاه واترلو University of Waterloo

دانشگاه هایی که در رده ی خوب قرار دارند:

 

 • دانشگاه کارلتون Carleton University
 • دانشگاه کنکوردیا Concordia University
 • دانشگاه کبک دانشگده عالی فنی Ecole de Technologie Supérieure, University of Quebec
 • دانشگاه وسترن انتاریو The University of Western Ontario
 • دانشگاه کبک Université du Québec
 • دانشگاه گلف University of Guelph
 • دانشگاه مانیتوبا University of Manitoba
 • دانشگاه ساسکاچوان University of Saskatchewan
 • دانشگاه یورک York University
 • دانشگاه نیوبرانزویک University of New Brunswick
 • دانشگاه رجینا university of Regina
 • دانشگاه مموریال نیوفاندلاند Memorial University of Newfoundland
 • دانشگاه ملی تحقیقات علمی کبک National Institute Scientific Research, University of Quebec
 • دانشگاه وینزور University of Windsor

دانشگاه هایی که در رده ی متوسط قرار دارند:

 

 • دانشگاه آکیدیا Acadia University
 • دانشگاه آگوستانا Augustana University College
 • دانشگاه بیشاپ Bishops University
 • دانشگاه براندون Brandon University
 • دانشگاه براک Brock University
 • دانشگاه کیپ برتون Cape Breton University
 • دانشگاه لیکهد Lakehead University
 • دانشگاه لورانتین Laurentian University
 • دانشگاه مانت آلیسون Mount Allison University
 • دانشگاه مانت سن ویسنت Mount Saint Vincent University
 • دانشگاه کبک – مدرسه ملی مدیریت National School of Public Administration, University of Quebec
 • دانشگاه نیپیسینگ Nipissing University
 • دانشگاه کشاورزی نوا اسکوشیا Nova Scotia Agricultural College
 • دانشگاه رایرسون Ryerson University
 • دانشگاه سن آن Universite Saint – Anne
 • دانشگاه سن پائول Saint Paul University
 • دانشگاه سنت ماریز Saint Marys University
 • دانشگاه سنت فرانسیس خاویر Francis Xavier University
 • دانشگاه کینگز کالج The Kings University College
 • دانشگاه لت بریج The University of Lethbridge
 • دانشگاه سنت جرومز The University of St. Jeromes College
 • دانشگاه وینیپگ The University of Winnipeg
 • دانشگاه ترنت Trent University
 • دانشگاه ترینیتی وسترن Trinity Western University
 • دانشگاه مونکتون Universite de Moncton
 • دانشگاه پرنس ادوارد University of Prince Edward Island
 • دانشگاه کبک چیکوتیمی University of Quebec at Chicoutimi
 • دانشگاه کبک هول University of Quebec at Hull
 • دانشگاه کبک ریموسکی University of Quebec at Rimouski
 • دانشگاه کبک تروسی ریویر University of Quebec at Trosi – Rivieres
 • دانشگاه کبک آبیتیبی تمیسکامینگ University of Quebec, Abitibi – Temiscamingue
 • دانشگاه شربروک University of Sherbrooke
 • دانشگاه کالج سنت میشل University of St. Michaels College
 • دانشگاه سودبوری University of Sudbury
 • دانشگاه ترینیتی کالج University of Trinity College
 • دانشگاه کالج سن بونیفاس University College of Saint – Boniface
 • دانشگاه ویلفرید لوریر Wilfrid Laurier University دانشگاه‌های کانادا

بورسیه ی تحصیلی:

بورسیه ها در کانادا یا به صورت  اسکولارشیپ Scolarship هستند و یا به صورت فاند Fund و یا کمک هزینه تحصیلی که fellowship  نامیده می شود.

(http://www.scholarships-bourses.gc.ca/scholarships-bourses/non_can/opportunities-opportunites.aspx?lang=eng)

اسکولار شیپ یا بورسیه تحصیلی، معمولاً از سوی دانشگاه به دانشجویانی تعلق می گیرد که رتبه ی علمی بالایی در دانشگاه داشته باشند مانند معدل خوب و انجام کارهای پژوهشی و نمره ی بالا در مهارت های آزمون زبان.

اما فاند و فلورشیپ نوعی کمک هزینه ی تحصیلی محسوب می شود که ممکن است از طرف مراکزی غیر از دانشگاه برای حمایت از دانشجویان (مخصوصاً دانشجویان خارجی) به افرادی تعلق بگیرد که حتی رتبه ی علمی بالایی هم ندارند.

گاهی نیز ممکن است دانشگاه بورس هایی را برای برخی از دانشجویان با عنوان Teaching Assisstantship و همچنین برای پروژه های تحقیقاتی بودجه هایی با عنوان Reasearch Assisstantship در نظر بگیرد.

علاوه بر موارد فوق نهاد هایی غیر از دانشگاه برای جذب نیرو های متخصص هزینه هایی را می پردازند که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

بورس تحصیلی فارغ التحصیلان ونیر کانادا: Vanier CGS

این برنامه به نهاد ها و موسسات کانادایی کمک می کند تا دانشجویان مجرب کانادا را جذب کنند که هر سال مبلغ ۵۰ هزار دلار کانادایی به مدت سه سال برای مطالعات دکتری در نظر می گیرند و برای آن سه معیار برتری علمی، توسعه ی تحقیقاتی، و رهبری به طور مساوی لحاظ می شود.

(http://www.vanier-cgs-bes.gc.ca/en/home-accueil.html)

بورس دکترا بنیاد ترودو : Trudeau Foundation Doctoral Scholarships

این بنیاد با هدف تشویق تحقیقات، انعکاس و عمل در ۴ حوزه  ی مهم کانادا: حقوق بشر و کرامت، شهروندان مسوول، نقش کانادا در جهان، مردم و محیط زیست آنها، سالیانه مبلغ ۶۰هزار دلار برای دانشجویان دوره دکترا، در نظر می گیرد.

(http://www.vanier-cgs-bes.gc.ca/en/home-accueil.html)

مخارج تحصیل در کانادا:

شهریه ی دانشگاه برای دانشجویان بین المللی با توجه به نوع مدرسه، رشته، دانشگاه، دولتی و یا خصوصی بودن آن متغیر است اما به طور کلی می توان گفت هزینه ی تحصیل به طور میانگین بین ۱۲ تا ۱۵ هزار دلار در سال است.

هزینه ی زندگی در شهر های کوچک و بزرگ کانادا، متفاوت است. در زیر لیستی از هزینه ها را به طور کلی ارائه می دهیم:

 

 • هزینه ی خوابگاه: حدود ۷ هزار دلار
 • هزینه ی سوخت و انرژی: حدود ۹۰۰دلار
 • هزینه ی غذا: حدود ۲ هزار دلار
 • هزینه ی حمل و نقل: حدود ۲۵۰ دلار
 • هزینه ی پوشاک: حدود ۵۰۰ دلار
 • هزینه ارتباطات: حدود ۱۵۰ دلار
 • و دیگر هزینه های اضافی حدود ۷۰۰ دلار

تحصیل در کانادا ، اخذ پذیرش از کانادا ۲۰۱۸ ، مهاجرت به کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، کار در کانادا ، اخذ ویزای کانادا در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد ، جهت اخذ مشاوره با ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید .

 ویزای تحصیلی:

برای تحصیل در کانادا شما به مجوز تحصیل نیاز دارید و این امکان بعد از دریافت پذیرش از دانشگاه یا مدارس کانادا، برای شما فراهم می شود.

برای دریافت مجوز تحصیل مدارک  زیر باید تامین شود:

 • مدارک پذیرش: (گواهی پذیرش دانشگاه)
 • مدارک هویت:

شما باید پاسپورت معتبر یا سند مسافرت را برای خودتان و هرکدام از اعضای خانواده تان که همراه شما هستند، آماده کنید، این پاسپورت باید به شما اجازه دهد که به کشوری که از آن صادر شده بازگردید. شهروندان ایالات متحده ی آمریکا به پاسپورت احتیاج ندارند.

به هر حال شما باید مشخصاتتان را که تابعیت یا اقامت دائم شما را ثابت می کند، به همراه داشته باشید.

دو کپی از صفحه آخر پاسپور خود و اعضای خانواده تان که با شما می آیند نیز باید آماده کنید که نام و تاریخ تولد هر شخص پشت هر برگه ی کپی نوشته شده باشد.

 • نشان دادن توانایی مالی

شما باید ثابت کنیدکه می توانید خود و اعضای خانواده تان را تامین مالی کنید. شما می توانید ثابت کنیدکه منابع مالی کافی برای حمایت از خود در کانادا را با نشان دادن برخی از موارد زیر دارید:

 • مدرکی مبنی بر یک حساب بانکی در کانادا به نام خود, اگر پول به کانادا منتقل شده باشد
 • مدرکی مبنی بر یک وام دانشجویی از یک موسسه مالی
 • حساب بانکی شما در چهار ماه گذشته
 • یک پیش نویس بانکی ارز قابل تبدیل.
 • دلایلی مبنی بر توانایی پرداخت شهریه و هزینه های محل اقامت.
 • نامه ای از کسی یا نهادی مبنی بر پرداخت پول
 • اثبات فاند در کانادا وپرداخت آن اگر شما در یک بورس تحصیلی و یا در یک برنامه آموزشی کانادا فاند گرفته باشید

جدول زیر حداقل مبلغی را که شما نیاز دارید را نشان می دهد:

Number of persons

(نام شخص)

All provinces except Quebec

(همه ی استان ها به جز کبک)

Quebec

(کبک)

Single student

(دانشجوی تنها)

Tuition plus $10,000 for a 12-month period (or $833 per month) Tuition plus $11,000 for a 12-month period (or $917 per month)
+ one family member

(دانشجو به انضمام یکی از اعضای خانواده)

$۴,۰۰۰ for a 12-month period (or $333 per month) $۵,۱۰۰ more for a person 18 years of age or older for a 12-month period (or $425 per month)

$۳,۸۰۰ more for a person under 18 years of age for a 12-month period (or $317 per month)

+ each additional family member

(دانشجو به انضمام هر عضو اضافه دیگر خانواده)

$۳,۰۰۰ for a 12-month period per dependent child of any age (or $255 per month) $۵,۱۲۵ more for a person 18 years of age or older for a 12-month period (or $427 per month)

$۱,۹۰۳ more for a person under 18 years of age for a 12-month period (or $159 per month)

 

 • نامه ی توضیحی:

در برخی موارد ممکن است شما برای مجوز تحصیل درخواست کنید، درحالیکه فوراً به آن نیاز ندارید. داشتن مجوز تحصیل، حتی اگر شما به آن احتیاج نداشته باشید، مزایای یادی دارد؛ اگر شما مجوز تحصیل معتبر داشته باشید، می توانید:

 1. به صورت نیمه وقت در محوطه ی دانشگاه یا کالجی که در آن به عنوان یک دانشجوی تمام وقت، ثبت نام کردید، به صورت پاره وقت کار کنید.
 2. اگر تصمیم داشتید تا تحصیلاتتان را در کانادا، ادامه دهید، می توانید مجوز تحصیلتان را در کانادا تمدید کنید.

در حالی که اگر این نامه ی توضیحی را نداشته باشید و بخواهید پس از اتمام تحصیلاتتان در برنامه های دیگر، ادامه تحصیل دهید، باید درخارج از کانادا به اداره ی ویزای کانادا، درخواست دهید.

اگر شما به مجوز تحصیل احتیاج ندارید و برای آن درخواست می کنید، باید یک نامه ای داشته باشید که در آن توضیح دهید چرا این درخواست را می کنید؟ نامه به اداره ی ویزا اطلاع خواهد دادکه شما گزینه های خودتان را می فهمید، برای مثالیک نامه ممکن است در بردارنده ی محتوای زیر باشد:

آفیسر ویزای عزیز:

من مجوز ویزا را برای دوره ی هشت هفته ای زبان می خواهم، چون می خواهم بعد از اتمام آن برای دانشگاه کانادایی درخواست بدهم.

 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت پزشکی

علاوه بر این مدارک، ممکن است زمانی که درخواست اجازه ی تحصیل می کنید، مجبور باشید اطلاعات دیگری را نیز آماده کنید که به اداره ی ویزایی که درخواست می دهید بستگی دارد.

اگر شما شهروند کشوری نباشید که درآنجا درخواستتان را ارائه دادید شما باید مدارک وضعیت مهاجرتی اکنونتان در کشوری که درخواست می دهید را نیز آماده کنید.

درخواست ویزای تحصیلی یا به صورت آن لاین و یا به صورت کاغذی صورت می گیرد. موسسه حقوقی ملک پور تمام مشاوره های لازم در این خصوص را به طور کامل به شما ارائه خواهد داد.

تحصیل در کانادا ، اخذ پذیرش از کانادا ۲۰۱۸ ، مهاجرت به کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، کار در کانادا ، اخذ ویزای کانادا در تخصص موسسه حقوقی ملک پور میباشد ، جهت اخذ مشاوره با ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید .

مدت زمان روند کار:

مدت زمان گرفتن ویزا بستگی به اداره ی ویزایی دارد که شما درخواستتان را آنجا مطرح می کنید.

همراه و فرزندان:

همسر یا شریک زندگی عرفی و همچنین فرزندان کسانی که برای ویزای تحصیل در کانادا اقدام می کنند، می توانند با او به کانادا بروند و جالب است بدانید که آنها در کانادا هم اجازه ی تحصیل و هم اجازه ی کار خواهند داشت، بدون اینکه برای کار نیاز به پیشنهاد کارفرما و تایید اداره ی منابع انسانی و توسعه ی کانادا داشته باشند.

 

مهاجرت به کانادا ازطریق تحصیل در کانادا ، یکی از روش های رایج و همچنین بسیار آسان و پرسرعت برای مهاجرت به کانادا است. در این مقاله با جزئیات تحصیل در کشور کانادا آشنا شدیم، برای دریافت اطلاعات در باب مهاجرت به کانادا ، تحصیل در کانادا ، کار در کانادا ، کار ضمن تحصیل در کانادا ، اخذ ویزای تحصیلی کانادا و راه کارهای اقامت دائم پس از تحصیل در کانادا با موسسه حقوقی ملک پور در وین، که بزرگ ترین و معتبر ترین موسسه حقوقی در سطح خاورمیانه است تماس بگیرید تا فردایی متفاوت را با زندگی در کشور پهناور و زیبای کانادا تجربه کنید.

Rating: 5
96 پاسخ
 1. متین گفته:

  سلام وقت بخیر خواستم بدونم ک اگر در ایران مثلا لیسانس شیمی داشته باشم میتو‌نم واسه فوق لیسانس رشته مدیریت بخونم‌ در کانادا امکانش هست همچین چیزی البته ایلتس۶ هم دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. این موضوع بستگی به شرایط شما خواهد داشت. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. Matin گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشيد
  بنده دانش آموز پايه ١١ هستم.و قصد تحصيل در كانادا را دارم ميخواستم بدونم حداقل معدل كه براي پذيرش نياز دارم چنده و چه مدت براي درست شدن پذيرش و ويزام زمان ميبره
  با تشكر.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور پاسخ به سوالتان می بایست از میزان سرمایه و وضعیت تحصیلی شما اطلاع داشته باشیم. در صورت نیاز به اخذ راهنمایی و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. Sara گفته:

  با سلام خسته نباشید
  من 23 ساله هستم و 5 سال گپ تحصیلی دارم مدرک زبان آیلتس 6.5 دارم و دیپلم و پیش دانشگاهی رشته ریاضی با معدل 19.80 دارم تمکن مالی هم دارم آیا به علت گپ تحصیلی شانسی برای ویزای تحصیلی کانادا دارم؟ تشکر فراوان

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. گپ تحصیلی در پرونده شما می تواند تاثیر منفی داشته باشد اما با توجه به اینکه سن کمی دارید و رزومه تحصیلی مناسبی نیز دارید این تاثیر زیاد نمی باشد و شانس خوبی برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا دارید.

   پاسخ
 4. امین گفته:

  با سلام بنده ۱۶ سالمه و کلاس دهمم من معدلم در راهنمایی همه بالای ۱۹.۵ و معدل ترم اولم ۱۹.۴۸ شده من و دوستم با سرمایه ۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون حتی بیشتر می خواستیم این تابستان به کانادا برای ادامه تحصیل برویم ولی پدر و مادرمان همراهمان نمی ایند و جفتمان هم زبان انگلیسی و فرانسه ای بلدیم آیا می توانیم برای تابستان اقدام کنیم تا تابستان آنجا باشیم با این پول؟؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله این امکان برای شما فراهم می باشد. اگر والدینتان شما را همراهی نمی کنند مدارس و یا دولت کانادا برای شما قیم معرفی خواهد کرد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. امین گفته:

  با سلام بنده ۱۸ سالمه و دوازدهم رشته تجربی می خوانم من تافل ۸۷ دارم و معدل هایم در دهم و یازدهم و دوازدهم همش بالای ۱۹ بوده آیا شرایط بورسیه دانشگاه های کانادا رو دارم؟؟!

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. معمولا در مقطع کارشناسی امکان دریافت بورسیه کم است. شما می توانید رزومه خود را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا برای دریافت بورسیه یا تخفیف های شهریه بررسی شود.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. سمیرا گفته:

  سلام من متاهل و یک فرزند یک ساله دارم، 34 ساله دارای لیسانس مترجمی زبان دانشگاه ازاد با معدل 14/93 ایا میتونم برای دانشگاههای کبک پذیرش بگیرم؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای بررسی شانس پذیرش عوامل زیادی تاثیر گذار می باشد. با توجه به اطلاعاتی کمی که در اختیار گذاشته اید می توان گفت که اگر محدوده انتخاب خود را گسترده تر کنید و دانشگاه ها و شهرهای مختلفی را در نظر بگیرید شانس بالاتری خواهید داشت. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 7. مهرسا کا گفته:

  سلام
  کارشناس ارشد معماری با معدل ۱۵ از دانشگاه آزاد
  مدرک زبان ندارم
  دارای ۲ مقاله چاپ شده داخلی.
  ۲۸ سال دارم
  شرایط مالی مناسب.
  رزومه کاری متوسط و کار به صورت هم پاره وقت هم نیمه وقت انجام داده ام.
  آیا شرایط پذیرش از کالج و یا موسسات فنی حرفه ایی کانادا را بدون مدرک زبان دارم؟

  پاسخ
 8. فريبا گفته:

  سلام مرسي از وقتتون
  من فريبا هستم ٢٤ سالمه مدرك بيولوژي دارم ايلتس ٥ كه الان دارم ميخونم كه به ٦ با٦،٥ برسونم ولي معدلم ١٢ هست و ٢سال اتمام دانشگاهم ميگذره و ميخوام براي كالج اقدام كنم بودجمم خوب هست ٣٠,٠٠٠ دلار ///// ولي ميگن كه نميتونم با پذيرش كالجي كه شرط معدل نداشته باشه ويزا بگيرم و خيلييي سخت هست ايا درسته؟

  پاسخ
 9. نگین گفته:

  سلام من 20 سالمه دیپلم تجربی با معدل 15/55 دارم 6 سال کلاس زبان رفتم الان زبان انگلیسی در حد عالی بلدم زبان فرانسوی هم در حد متوسط بلدم میخواستم بدونم میتونم بورسیه کانادا توی رشته زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی رو بگیرم مدرک تافل هم ندارم اما زبان رو کاملا بلدم ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز با توجه به شرایطی که شرح فرمودید اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. سمیه متقی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  سمیه متقی هستم داری مدرک فوق لیسانس با معدل ۱۶:۹۶ از دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تهران
  در رشته علم اطلاعات و دانش شناسی که همون کتابداری و اطلاع رسانی است.
  یه مقاله علمی در زمینه ایرانشناسی دارم می‌نویسم و در حال خواندن زبان انگلیسی برای آیلس هستم
  میخواستم بدونم من واجد شرایط برای اقدام به بورسیه با کمک هزینه در رشته کتابداری هستم؟؟؟؟
  و اگه هستم باید چه مراحلی را بگذرانم تا به این شرایط برسم؟؟؟؟
  ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. همچنین برای اخذ بورسیه معمولاً باید مدرک بالای زبان و معدل بالای 19 ارائه دهید. جهت کسب اطلاعات درباره مکاتبه با استاد میتوانید از مقالات و ویدیویی در سایت در همین جهت استفاده نمایید.

   پاسخ
 11. پرهام هادیخانی گفته:

  سلام من دانشجوی ارشد it با معدل17.42از غیر انتفاعی هستم، کارشناسیم را از دانشگاه دولتی با معدل 15.40 اخذ کرده ام و در حال حاضر روی پایانامه ام کار می کنم و تا اذر مدرک ielts را هم خواهم گرفت. ایا شانس پذیرش همراه با فاند دارم ؟
  ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر با توجه به شرایط شرح داده شده اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. Romina گفته:

  با سلام و وقت بخیر.
  ممنون از اینکه برای پاسخگویی وقت می گذارید.
  من ۲۲ سالمه و امسال لیسانس میکروبیولوژی گرفتم.
  حدود یک ساله که گیتار می نوازم و الان هم روی تئوری موسیقی ام دارم کار می کنم.البته در نوجوانی ساز سنتور می نواختم.
  علاقه مندم که در رشته ی موسیقی تحصیل کنم. با توجه به لیسانس غیر مرتبط،امکان داره در دوره ی کوتاه مدت حداکثر تا ۲ سال یا کالج تحصیل کنم و بعد برای کار و اقامت اقدام کنم؟
  زبان انگلیسی خوبی هم دارم و اگه لازم باشه میتونم برای آیلتس اقدام کنم.

  با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   دوست عزیز با عرض سلام و احترام. بله با توجه به شرایط شرح داده شده شما شانس خوبی خواهید داشت. البته نشان دادن انگیزۀ قوی برای گرفتن پذیرش از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پیشنهاد میکنیم جهت راهنمایی و مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. الهام گفته:

  سلام من لیسانس مدیریت بانکداری دارم و ۳۲ سالمه می خواستم ببینم می تونم از راه تحصیل در کالج ارایشگری بخونم و بعد بتونم اقامت بگیرم ؟ اصلا کالج شرایط سنی داره؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 14. سعید گفته:

  با عرض سلام و احترام
  من کارشناسی ارشد زمین شناسی رو با معدل ۱۶ در سال ۹۲ از دانشگاه تبریز تموم کردم. معدل کارشناسیم هم ۱۷.۵ هست. از سال ۹۲ تا الان تعداد سه مقاله آی اس آی Q1 چاپ کردم که در هر سه نویسنده اول هستم. نمره آیلتس ام هم ۶.۵ هست. با توجه به فاصله ۵ ساله ای که افتاده (که دو سالش رو در خدمت سربازی بودم) آیا شانسی برای اخذ پذیرش دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. فریدون گفته:

  باسلام من دکترای پزشکی و بیش از ۲۰ سال سابقه کار دارم .پرونده ی مهاجرتی اسکیل ورکر کبک داریم که هنوز csqنگرفتیم با توجه به طولانی شدن پروسه مهاجرتی درصورتیکه بخواهیم زودتر، از طریق ویزای دانشجویی اقدام کنیم ایا برای من امکان گرفتن ویزای دانشحویی در رشته های مستر یا زبان در مونترال وجود داره . ؟ بطوریکه برای همسر و فرزندم هم ویزا بتوان گرفت؟ با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید از طریق تحصیلی اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. میعاد گفته:

  باعرض سلام وادب…بنده لیسانس مکانیک وارشد ازدانشگاه ازادرودارم…لیسانس 14.15وارشد15.05…باداشتن مدرک زبان ایاشانس گرفتن پذیرش ازدوره های کالج درمقطع دیپلمایاادونس دیپلمارودارم؟…34سالمخ

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اگر شما مدرک زبان داشته باشید باید برای مقطع فوق و یا بالاتر اقدام نمایید بجای کالج . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. AD گفته:

  سلام.
  امیدوارم حال همگی خوب باشه.
  دو تا سوال داشتم:
  ۱.برای پذیرش در مدارس دبیرستان معدل باید چند باشه؟
  ۲.چه جوری میشه با خانواده وارد کانادا شد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب معدل حداقل 13 باید باشد . در مورد حضور خانواده باید مشاوره انجام گیرد در صورت داشتن شرایط multiple میتوانید اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. میعاد گفته:

  باسلام خدمت اقای ملک پور..من لیسانس مکانیک سیالات بامعدل 14.15 وارشدمکانیک تبدیل بامعدل 15.05هردوازدانشگاه ازادکرج وتهران رادارم…زبان خوب ولی بدون مدرک بین المللی…ایاشانس پذیرش ام بی ای ویادیگرشاخه های مدیریت رادارم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب . بله میتوانید پس از اخذ مدرک ielts بالای 6 جهت تحصیل اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. میعاد گفته:

  سلام وعرض ادب…من لیسانس مکانیک سیالات کرج بامعدل 14.15وارشدمهندسی مکانیک دردانشگاه ازادتهران غرب رادارم…سال 94فارغ التحصیل شدم و34ساله هستم…چقدرشانس پذیرش ارشدmba ویاشاخه های مدیریت مهندسی رادارم…سطح زبان خوب ولی مدرک ندارم…درصورت لزوم تهیه میکنم

  پاسخ
 20. نرگس گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشید من 20 سالمه و پشت کنکوری هستم میخواستم برای ادامه تحصیل به کانادا (دانشگاه مونترال )برم معدل دیپلمم 19.53 و پیشدانشگاهیم 18.68هستش من اینجا پرس و ج وکردم گفتن که باید یکسال کالج بخونی که شاما درسهای ریاصی وفیزیک وزیست وشیمی هستش بعد اگه تونستی از رو 100نمره 65 به بالابگیریوارد دانشگاه میشی و ماهانه 1000دلار بورس تحصیلی میگیری در ضمن من مدرک زبان هم ندارم میخواستم بدونم اگه توکالج خوب هزینشم گفتن10000دلارهستش اونوقت میشه مثل کنکور خودمون چون زبان هم بلد نیستیم خوب سخت میشه دیگه واقعا اپکان قبولیش هست ودرصمن ایا خودشون زبان رو اموزش میدن یا بابت اموزش اونم هزینه دریافت میکنن و همچنین دانشگاه مونترال میگن فقط 1 یا2 درصد دانشجو ها زبان انگلیسی بلدن تو مراحل بعدی این دردسرسازنشه بگه باید زبان فرانسه بلد باشی واین کالج رو باید چه جوری بگذرونیم واقعا نشه مثل کنکور خودمون؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب لطفا در صورتی که اخذ مدرک زبان داشتید برای انجام امورتان با موسسه تماس بگیرید در غیر اینصورت برای کالج زبان برای شما اقدام میگردد. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. احسان گفته:

  با عرض سلام خدمت دکتر ملک پور . احسان هستم 21 ساله .-در حال یادگیری زبان انگلیسی .
  بنده ترم اخر کارشناسی مهندسی عمران هستم . میخواستم در مورد رشته مهندسی عمران تو کانادا گرایش های ارشد و دکتراش یکم بنده رو راهنمایی کنید . از بین شاخه های محیط زیست و مدیریت ساخت و سازه و خاک و راه سازی کدوم گرایش برای تحصیل در کانادا بهتره و زمینه شغلی بعد تحصیل فراهم تره . بنده قصد دارم فوق لیسانس در ایران بگذرونم و برای دکترا اپلای کنم اما تابستون که زمان انتخاب گرایش ارشده و به راهنمایی شما نیازمندم که در مورد گرایش بنده رو راهنمایی کنید من علاقه شخصیم به رشته مدیریت ساخته ولی در مورد این گرایش در کانادا اطلاعی ندارم .
  سوال دوم اینه که در بعضی از سایت های اینترنتی که در مورد تحصیل و کار خوندم گفته شده که کار پیدا کردن با مدرک دکترا فوق العاده سخته و شرکت ها بیشتر به دنبال دانشجویان کارشناسی هستند .
  باز هم از این که سوال های زیادی پرسیدم معذرت می خواهم . بعد از خدا امید ما به راهنمایی های شماس .
  امیداروم که شما شخصا جواب سوالات بنده را بدهید .
  تشکر فراوان

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   جهت تحصیل در کشور کانادا اول باید مدرک زبان خود را آماده نمایید که میفرمایید در حال مطالعه زبان هستید . باید مواردی همچون آزمون ورودی بعضی از رشته ها را در نظر داشته باشید که اگر در بعضی از رشته ها آزمون وجود داشته باشد پاس کردن آزمون به این آسانی ها نخواهد بود . بهتر است در ابتدای امر بر روی رشته ی خاصی تاکید نفرمایید و دست ما را باز بگذارید تا بتوانیم برای شما پذیرش اخذ نماییم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با ما با شماره تماس 49196000 تماس حاصل نمایید . با تشکر

   پاسخ
 22. امیر حسین گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما من امیر حسین هستم ۱۶ ساله و الان کلاس ۱۱ رشته تجربی در حال تحصیلم میخواستم بدونم با معدل ۱۷ میتونم به به یکی از دبیرستان های کانادا برم
  احتمالا هم هر ایالات فرق میکنه معدل وردودیشون میشه یه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با معدل شما امکان تحصیل در مدارس کشور کانادا برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. متاسفانه امکان تبدیل ویزای توریستی کانادا به ویزای تحصیلی در خود کشور وجود ندارد و باید برای ویزای تحصیلی از ابتدا درخواست نمایید. در این خصوص می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 23. Mkm گفته:

  سلام من آیاتش آکادمیک ۶ دارم. لیسانس رو سال ۸۶ و فوق لیسانس را سال ۹۱ گرفتم.. آیا امکانش هست در کانادا برا مقطع لیسانس ویزای دانشجویی بگیرم
  البته به همراه همسر و دوفرزندم…

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط همسر و فرزندان شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. mehrdad گفته:

  سلام خسته نباشید … بنده 18 سالمه و مدرک ایلتس 7 و تی تی سی و مدارک مختلف فنی حرفه ای از دانشکده فنی تهران و مجتمع فنی تهران دارم …سربازی معاف و رشته تحصیلیمم کامپیوتر میباشد……..خواستم بدونم شانس دریافت بورسیه تحصیلی رو برای مقطع کارشناسی دارم؟؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 25. sepidee گفته:

  سلام و عرض ادب
  من ميخواستم براي ويزاي دانشجويي كانادا اقدام كنم
  من ٢٠ سال سن دارم
  من ديپلم تجربي با معدل ١٨/٤٠ و پيش دانشگاهي تجربي با معدل ١١/٥٠ داشتم به من گفتن كه با اين معدل پيش دانشگاهي نميتونم براي دانشگاه كانادا اقدام كنم
  براي همين من براي مدرك پيش دانشگاهي مجدد اقدام كردم و مدرك پيش دانشگاهي رشته رياضي با معدل ١٧/٥٠ گرفتم
  ميخواستم بدونم كه الان من ديپلم رشته تجربي دارم اما پيش دانشگاهي رشته رياضي دارم
  ميتونم براي دانشگاه هاي كانادا براي رشته كامپيوتر پذيرش بگيرم؟؟يا اين كه بايد حتما مدرك ديپلمم هم رياضي باشه؟؟؟
  ممنون ميشم اگه جواب من رو بديد
  با تشكر

  پاسخ
 26. سینا گفته:

  سلام من سینا هستم می خواستم بدونم که من اگه با معدل ۱۶بخوام برم کانادا بدون مدرک دیپلم وارد کالج بشم آیا با این معدل پذیرش میدن بهم میدن یا نه .

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما به صورت جزئی باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. ایمان مومنی گفته:

  باسلام و ادب
  و تشکر از شما به جهت صداقت در کارتون
  من ۳۱ سالم هست و به تازگی فوق لیسانس نرم افزارم رو با معدل ۱۵.۶۴ دریافت کردم معدل لیسانس ام ۱۷ بوده و درحال سپری کردن زبان به صورت فشرده برای آزمون آیلتس هستم تا ۷ ماه آینده میتونم آزمون آیلتس رو شرکت کنم . شانس من برای دریافت بورس چقدر هست در ضمن من مجرد هستم
  متشکرم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. سیروس گفته:

  سلام من خواستم برای مقطع ارشد در رشته کامپیوتر اقدام کنم. سن من ۳۵ سال است و سال ۹۴ فارغ التحصیل شدم ِ. محدودت سنی برای این کار وجود دارد. شانش گرفتن ویزا با این سن کم نیست؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   سلام و عرض ارادت. با توجه به فاصله تحصیلی موجود شانس اخذ ویزای تحصیلی برای این کشور برای شما اندک است اما میتوان برای سایر کشورها اقدام کرد. برای بررسی کشورهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. sina گفته:

  سلام. من ۱۷ سالمه و دوست دارم به کانادا برای ادامه تحصیل بیام معدل هر سه سال قبلیم ۱۶ بوده ایا امکانش هست که به کانادا بیام.و اینکه بخاطر سربازی اجازه میدن بیام؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله شانس اخذ پذیرش برای شما وجود دارد. مسائل مربوط به خدمت سربازی را باید از نظام وظیفه استعلام بگیرید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. سعید گفته:

  سلام.وقت بخیر
  سوالی داشتم…برای ادامه تحصیل در کانادا بهترین راه با شرایط من رو میخواستم بدونم…۳۱ سال سن،لیسانس کامپیوتر با معدل ۱۴،آیلتس ۷جنرال…حدود ۵ سال سابقه کار و بیمه دارم.
  آیا فاصله گرفتن لیسانس تا الان که میخوام فوق بخونم در کانادا مشکل سازه برام؟معدل لیسانسم مشکل سازنیست؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید…

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ویزای تحصیلی شما به زمان اخذ مدرک لیسانس شما وابسته است که باید به همراه نمرات شما مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. جواد گفته:

  با سلام.در قسمت اجازه کار دانشجو ،شما فرموده اید که فقط در محیط دانشگاه در صورتیکه چندین موسسه گفتن که میتونید با ویزای تحصیلی بیست ساعت اجازه کار در هفته دارید حتی بیرون از دانشگاه و در شهر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. یکی از مزیت های این ویزا کار در محیط دانشگاه بیان شده است اما قطعا امکان کار پاره وقت در خارج از محیط دانشگاه نیز به صورت پاره وقت برای دانشجویان وجود دارد.

   پاسخ
 32. امین گفته:

  با درود فراوان خدمت استاد عزیز و عرض خسته نباشید
  اگر که میشود اطلاعات جامع و کاملی در زمینه ی قانون اقامت از طریق common law partner در کانادا در اختیار ما قرار دهید
  با تشکر فراوان

  پاسخ
 33. محمدجواد اعوانی گفته:

  سلام ببخشید میخواستم بپرسم طبق قانون اعزام محصل به خارج از کشور حتما باید با مدرک لیسانس رفت یا با مدرک های دبیرستان هم میسه اقدام به دریافت پذیرس کرد برای مقطع لیسانس در خارج ازکشور؟؟؟

  پاسخ
 34. حسینی گفته:

  سلام جناب ملک پور سوالی داشتم در مورد شرایط سنی ادامه تحصیل.اینجانب ۳۰ ساله هستم و سال ۱۳۸۹ فارغ التحصیل کارشناسی فیزیک شدم. به علت گپ زیادی که از آن زمان افتاده آیا میتوانم ادامه تحصیل دهم.و آیا میتوانم در رشته ای غیر از فیزیک ادامه دهم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   امکان دریافت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد برای شما وجود دارد و شانس دریافت پذیرش نیز وجود دارد ولی باید تمامی شرایط را کاملا بررسی کرد تا بتوان پاسخ دقیقی به شما ارائه کرد. شما میتوانید با دفتر مرکزی Mie اتریش تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های بیشتر به شما ارائه گردد

   پاسخ
 35. ehsan گفته:

  با سلام و درود خدمت شما جناب ملکپور
  از اطلاع رسانی خوب و مفید شما برای فرزندان این مرز و بوم به نوبه خودم سپاس گذارم . من سوالاتی داشتم که امید وارم از راهنمایی های خوب شما بی بهره نباشم ،من لیسانس تربیت بدنی از دانشگاه دولتی دارم ، با معدل ۱۵ ، مدارک داوری و مربی گری زیادی دارم و سابقه ورزشی کشوری دارم ، من برای مستر میخام در حوزه اسکاندیناوی یا کانادا تحصیل کنم ولی نظر اصلی ایم کاناداست ولی هنوز شک دارم بتونم با شرایطی که دارم فاند یا با بدون هزینه تحصیل ، درس بخونم . در کانادا ابن امکان هست بدون هزینه تحصیل ، تحیل کرد و با کار دانشجویی که سختم میگن گیر میاد هرینه های زندگی رو چرخوند ؟ ایا کار دانشجویی جواب گویه هزینه های کانادا هست ؟ من نمیخام هزینه زیادی برای تحصیل بذم و تا جای امکان هست فاند بگیرم به نظر شما این هدف ها در کانادا امکان پذیره یا نه من روی کشور دیگه ای تمرکز کنم
  با سپاس و درود

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   به طور معمول مقدار در آمد برای کار دانشجویی هزینه های هر شخص را به صورت کامل ساپورت نمیکند ولی تا حدودی پاسخگوی هزینه های شما است . دریافت فاند تحصیلی نیز شرایط خاصی دارد که باید از آن مطلع باشید زیرا برای هر دانشگاه متفاوت است . شما میتوانید با دفاتر ما در سراسر دنیا تماس حاصل نماییم تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی کنیم .

   پاسخ
 36. Negin گفته:

  سلام . من کارشناسی الکترونیک دارم و ٢٧ ساله هستم. میخواستم کارشناسی ارشد در رشته معماری بخونم در ایران و دکترا هم در معماری ادامه بدم اما در خارج از کشور.سوالم اینه، چون لیسانسم فرق داره . میتونم دکترای معماری رو ادامه بدم خارج یا ب خاطر لیسانسم قبول نمیکنن؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   دقت نمایید که تغییر رشته در تمامی کشور ها ممکن است که باعث خوردن دروس پیش نیاز گردد . آیا مدرک زبان انگلیسی را دارا میباشید یا خیر ؟ لطفا شرایط خود را در همین قسمت ذکر یا با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 37. سارا گفته:

  سلام من فوق لیسانس حقوق خصوصی دارم مدرک ارشد پارسال گرفتم مدرک لیسانس سه سال قبلش آیا امکان گرفتن بورس تحصیلی برای مقطع دکتری برای کانادا یا هر کشور دیگه که مدرک تحصیلیش معتبر باشه وجود داره یا نه ؟ من ۳۱سال سن دارم.خیلی سعی کردم با دفتر وین تماس بگیرم اما متاسفانه مشغول بود.اگر میشد یه راه ارتباطی غیر از تماس تلفنی با شعبه وین داشت مثل ایمیل خیلی خوب بود پیشاپیش از پاسخگویی شما سپاسگزارم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   متاسفانه راه ارتباطی با دفتر وین فقط از طریق تلفن است و راه دیگری وجود ندارد . در ارتباط با سوال شما باید گفت که شرایط دریافت بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا بسیار ویژه است و نیاز است که قبل از هر گونه اقدام از آنها مطلع باشید . لطفا با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل یا در صورت عدم موفقیت با سایر دفاتر ما تماس حاصل تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 38. سحر گفته:

  سلام روزتان بخیر
  من دانشجو پزشکی مجارستان هستم
  می خواستم بپرسم شرایطی برای انتقالی به کانادا هست؟
  یا من برای رزیدنتی باید اقدام کنم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   شرایط انتقالی برای کشور کانادا باید توسط دانشگاه مورد تایید قرار گیرد . زیرا اگر مایل باشید تا دروس خود را در آنجا یکسان سازی نمایید دانشگاه باید مجوز های لازم را صادر نماید . شما میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 39. مسعود ربیعی گفته:

  بابت کار در کانادا و تامین هزینه های زندگی در کانادا سوال داشتم. به این صورت که من تصمیم به خواندن mba در ونکوور رو دارم . متاهل هستم و فرزندی ندارم.
  با پاره وقت کار کردن من و تمام وقت همسرم چقدر میتونیم هزینه هامونو پوشش بدیم. دانشگاه تو این دوسال نردیک به ۳۶ هزار دلار شهریه داره و هزینه زندگی در ونکوور هم هست. راجع به ساده ترین کارها از یک سو و پر درامد ترین کارهایی که میتونیم انجام بدیم. من مدیریت خوندم و کارهای خدماتی فنی رو تا حدی بلدم و در ضمن تجربه زیادی در مدیریت اماکن ورزشی به خصوص پینت بال دارم. دارای مدرک مربیگری پینت بال هم هستم. و همسرم نقاشی ، آرایشگری، قالیبافی و کارهای هنری رو به نحو احسن انجام میدن.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   درآمد کار پاره وقت فقط بخشی از زندگی شما را پوشش خواهد داد و به این صورت نیست که تمامی هزینه ها را شامل گردد و باید حتما این مورد را مد نظر قرار دهید . با تشکر

   پاسخ
 40. هانیه گفته:

  سلام و خسته نباشید، میخواستم بپرسم برای افرادی که مجرد هستن و میخوان در کانادا ادامه تحصیل بدن، شرایط سنی هم مهمه؟ سوال بعدیم اینه امکانش هست رشته ی تحصیلی ای که لیسانس یا فوق لیسانسش رو تو ایران گذروندیم با رشته ی تحصیلی که میخوایم برای تحصیل در کانادا انتخاب کنیم، متفاوت باشه؟ یا حتما باید رشته ی مرتبط رو انتخاب کرد؟ ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   به صورت معمول شرایط سنی مهم نیست ولی نیاز است که گپ تحصیلی زیاد نداشته باشید . امکان تحصیل در سایر رشته ها نیز ممکن است وجود داشته باشد ولی در ابتدای امر ممکن است در آن رشته ها مقداری به شما پیش نیاز برخورد کند .

   پاسخ
 41. امیرحسین گفته:

  با سلام
  من دانشحوی کارشناسی مهندسی برق در دانشگاه سراسری هستم و تقریبا نصف تحصیلم باقی مونده معدلم در حال حاضر ۱۵ هست و میتونم بالاتر بیارم سطح زبانم خوبه مدرک b1 زبان انگلیسی دارم و توی آیلتس هم ۶.۵ ۷ رو میتونم کسب کنم به خاطر وضعیت مالیم توانایی پرداخت هزینه های دانشگاه رو به شخصه ندارم و نیازمند فاندم میخواستم راهنمایی کنید منو که توی این ۲ سال چه کار هایی میتونم انجام بدم تا بتونم از دانشگاه های کانادا فاند دریافت کنم
  با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   شرایط دریافت فاند در دانشگاه های مختلف کشور کانادا متفاوت است و این شرایط نیز هر ساله تغییر پیدا میکند . بهترین تصمیم این است که در حال حاضر مقدار بودجه خود را افزایش دهید و دوم اینکه معدل تحصیلی خود را بالاتر ببرید

   پاسخ
 42. پري گفته:

  سلام من دانشجوی ترم ۵ میکروبیولوژی آزاد هستم میخواستم برای پزشکی کانادا اقدام کنم و میدونم که یک دوره لیسانس باید گذروند و بعد ازمون داد و وارد پزشکی شد . میخواستم بدونم اگر من لیسانسم را بگیرم نمیتونم ازمون بدم و وارد پزشکی بشم؟ و اینکه چون زمان تحصیل خیلی زیاده آیا وام هایی که دانشگاه میدهد به دانشجویان اینترنشنال تعلق نمیگیرد؟؟ یا اینکه کمک هزینه ها در چه حدی است؟ و اینکه آیا این حقیقت داره که دو سال از شروع تحصیلمون کخ بگذره میتونیم درخواست اقامت دایم بدیم و با اینکار شهریه کانادایی پرداخت کنیم؟؟؟
  ببخشید که طولانی شد ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   شرایط ورود به رشته های پزشکی برای هر دانشگاه و هر رشته متفاوت است . ممکن است بتوان برای شما رشته های دیگر پزشکی را اقدام کرد ولی باید کاملا از شرایط شما مطلع شویم . به طور مثال سن شما مدرک زبان شما و … . میتوانید اطلاعات لازمه را به صورت کامل در این قسمت ارسال یا با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 43. عبدالحسین قنبرنژاد گفته:

  با سلام
  من ۴۴ سال سن دارم ، فوق مدیریت محیط زیست دارم، بنظر شما اگر بخواهم استارت آیلتس را بزنم، امیدی برای پذیرش اقامت و تحصیل در کانادا دارم؟ موفق باشید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   کشور کانادا یکی از شرایط مهمی که برای تحصیل دارد نداشتن گپ تحصیلی زیاد است . باید این مورد را در نظر بگیرید و اگر از نظر شما این مورد کمی شرایط را سخت میکند میتوانید از روش های دیگر برای ورود به کانادا اقدام نمایید .

   پاسخ
 44. عباسی گفته:

  سلام آقای دکتر روزتون بخیر
  من ۴۴ سال دارم و مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی شاخه ژنتیک و اصلاح نژاد با معدل ۱۸ از دانشگاه دولتی مشهد سابقه کار و بیمه ۷ سال که برایم رد شده است . دو دانگ چاه کشاورزی هم دارم و حدود ۳۰۰ هزار دلار کانادا دارایی بهترین روش برای گرفتن اقامت کانادا با شرایط من چیست؟ در ضمن متاهل و دو فرزند ۱۷ و ۷ ساله دارم . با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   راه های زیادی برای مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد و باید دید که از چه طریقی شما مایل به اقدام هستید ! شما میتوانید با دفاتر ما در سراسر نقاط جهان تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 45. بهناز گفته:

  سلام
  من رشته مدیریت مالی خوندم. برای ادامه تحصیلی اکثر رشته ها مدرک جی مت یا جی ار ای نیاز دارند . در مطلبی که بالا قرار دادید دیم که در مورد دوره پری مستر نیاز به جی مت نیست. آیا با پذیرش در دوره پری مستر مشکلی برای گرفتن ویزای تحصیلی وجود نداره؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   باید شرایط شما دقیقا مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان پاسخ دقیق تری به شما ارائه کرد . شما میتوانید با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران یا جهان تماس حاصل نمایید تا بتوانیم بهتر شما را راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 46. مشاور حقوقی گفته:

  هر دو کشور شرایط متفاوتی برای تحصیل دارند . باید شرایط خود را به صورت دقیق اعلام نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم . شما میتوانید اطلاعات خود را در همین جا اعلام یا با دفاتر ما در سایر نقاط جهان تماس بگیرید .

  پاسخ
 47. مشاور حقوقی گفته:

  سلام وقت بخیر ،امکان دارد ی مقایسه برای شرایط ویزا تحصیلی کانادا و اتریش بفرمائید؟اتریش و المان آیا بدلیل ورود مهاجران در چند ساله اخیر آیا میتواند گزینه خوبی باشد؟اگر امکان دارد ی مقایسه و ارزیابی بین شرایط المان و کانادا بفرمایید؟سپاسگذارم

  پاسخ
 48. مشاور حقوقی گفته:

  سلام خسته نباشین میخواستم بدونم با شرایط فعلی که دارم میتونم ویزا تحصیلی کانادا را دریافت کنم یا نه .اینجانب ۲۶ ساله دارای مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی و با معدل ۱۴/۹ و دارای مدرک ایلتس ۶/۵ ممنون میشم راهنماییم کنین.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.