تحصیل در کانادا به همراه بورسیه و بررسی شرایط آن

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه، شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا و مدارک مورد نیاز برای واجد شرایط شدن بورسیه تحصیلی کشور کانادا در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار خواهد گرفت. شاید سوالات بسیاری در زمینه تحصیل در کانادا به همراه بورسیه در ذهن شما عزیزان وجود داشته باشد از جمله اینکه چگونه می توان از دانشگاه های کانادا بورسیه اخذ نمود؟ شرایط و مدارک مورد نیاز برای تحصیل در کانادا به همراه بورسیه تحصیلی کدامند؟ آیا بورسیه های تحصیلی کانادا تمام هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور را پوشش می دهند؟ پاسخ این سوالات را در این نوشتار بدست خواهید آورد. کانادا کشوری است که آن را بنا به دلایلی از جمله فرصت های شغلی ، تحصیلی و سرمایه گذاری کم نظیر می توان کشور فرصت ها نامید. شما عزیزان در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در کانادا به همراه بورسیه دارید، می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس گرفته و با کارشناسان ما مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید.

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه و شرایط عمومی آن

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه تحصیلی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. کشور کانادا به دلیل تبعیت از قانون خاک، هر ساله پذیرای زوج های جوان بسیاری است که به منظور تولد فرزندشان در این کشور و اخذ تابعیت به این کشور سفر می کنند. ولی یکی از بهترین راه های اخذ اقامت کانادا، تحصیل در این کشور می باشد چرا که تقریباً به طور تضمینی دانشجو پس از فارغ التحصیلی می تواند به کار در کانادا مشغول شده و از این طریق اقامت دائم کانادا را اخذ نماید. کشور کانادا واقع در قاره آمریکای شمالی به پایتختی اتاوا می باشد که دارای 10 استان و 3 قلمرو است. این کشور از شرق با اقیانوس اطلس، از غرب با اقیانوس آرام، از شمال با اقیانوس منجمد شمالی و از جنوب با ایالات متحده آمریکا هم مرز است. مساحت این کشور در حدود 9 میلیون و 980 هزار کیلومتر مربع و جمعیت تقریبی آن 35 میلیون و 675 هزار نفر می باشد.
کشور کانادا دارای بلندترین مرز زمینی در جهان با ایالات متحده آمریکاست. کانادا همچنین دومین کشور پهناور جهان محسوب می شود. نام سیاسی کانادا پادشاهی مشروطه است که زیر نظر ملکه الیزابت دوم، ملکه انگلستان قرار دارد و این شخص رئیس کشور کانادا محسوب می شود. از پر جمعیت ترین شهرهای کانادا می توان به تورنتو، مونترال و ونکوور اشاره نمود. زبان رسمی این شکور انگلیسی و واحد پول آن دلار کانادا (CAD) می باشد. برای مهاجرت به کانادا راه های زیادی وجود دارد ولی مهاجرت از راه تحصیل همیشه به عنوان بهترین راه برای مهاجرت توصیه می شود. چون در مقایسه با دیگر راه های مهاجرتی با هزینه کمتر می توانید اقدام کنید و اقامت متقاضی تا پایان تحصیل در کشور مورد نظر مقدور خواهد بود. برای متقاضیان ادامه تحصیل در سایر کشورها قطعاً اعتبار و رتبه دانشگاه انتخابی و همچنین امکانات موجود در کشور مورد اقدام بسیار مهم می باشد از همین بابت ادامه تحصیل در کشور کانادا جزو انتخاب های اصلی متقاضیان می باشد.

شرایط عمومی کانادا تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

بخش اول فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

video تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

بخش اول فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

audio تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

بخش دوم فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

video تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

بخش دوم فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

audio تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

بخش سوم فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

video تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

بخش سوم فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

audio تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

بخش چهارم فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

video تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

بخش چهارم فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

audio تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

بخش پنجم فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

video تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

بخش پنجم فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

audio تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه و شرایط اخذ آن

از آنجایی که کشور کانادا از امکانات رفاهی بالایی برای زندگی برخوردار است و دانشگاه های این کشور دارای رتبه مناسبی می باشد و از این رو هزینه زندگی و تحصیل در این کشور بالا می باشد.
به علت هزینه های بالا در کشور ها و دانشگاه های معتبر بسیاری از متقاضیان ادامه تحصیل مجبور به انتخاب کشور و دانشگاه های نامناسب می شوند اما تحصیل در کانادا به همراه بورسیه تا حدودی این مشکل را برطرف کرده است و بسیاری از متقاضیان می توانند با تحصیل درکانادا به همراه بورسیه به هدف خود که تحصیل در دانشگاهی با رتبه جهانی مناسب است دست یابند. متقاضیان اخذ بورسیه تحصیلی کانادا می باسیت بدانند که بورسیه های تحصیلی به دو نوع عادی (Scholarship) و فاند (Fund) تقسیم بندی می شوند که نوع اول تنها بخشی از هزینه ها و نوع دوم تمام هزینه های تحصیل و زندگی دانشجو را پوشش می دهند. همچنین بورسیه ها به دو نوع دولتی و دانشگاهی تقسیم بندی می شوند که عموماً بورسیه های دولتی دارای شرایط بهتری برای دانشجو هستند.
تحصیل در کانادا به همراه بورسیه به دلیل تقاضای بسیار بالای متقاضیان در جهان محدود بوده و اخذ آن مستلزم داشتن شرایطی است. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های کانادا نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. افرادی که قصد تحصیل در کانادا به همراه بورسیه را دارند به این نکته توجه داشته باشند که اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی مستلزم آگاهی از نکات ریز و حساسی است که چنانچه رعایت نگردد پذیرش ناموفق خواهد بود و همچنین بعد از دریافت پذیرش از دانشگاه باید برای دریافت ویزا از آن کشور اقدام کرد که قطعاً مرحله دریافت ویزا از پذیرش دانشگاه دشوارتر و حساس تر می باشد و باید با دقت و آگاهی کامل نسبت به قوانین روز کشور مذکور اقدام نمایید.
از این رو توصیه ما این است که برای موفقیت در این تصمیم مهم و حیاتی حتماً با وکلای متخصص و با تجربه در این امور مشورت نمایید زیرا در امر مهاجرت، فرصتی برای آزمون و خطا وجود ندارد و چنانچه یک بار پروسه شما به موفقیت نینجامد اقدام برای دفعات بعدی بسیار دشوار و حتی گاهی غیر ممکن خواهد بود. پس برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در کانادا به همراه بورسیه را دارند اولین قدم مشورت با وکیل مسلط به قوانین مهاجرتی می باشد .

نظام آموزشی کانادا

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه در مقطع کارشناسی

در ابتدای این بخش می بایست خاطر نشان نمود که شرایط تحصیل در کانادا به همراه بورسیه در مقطع لیسانس به نسبت سایر مقاطع تحصیلی دشوار تر است و به دلیل محدودیت ارائه، توصیه می شود که دانشجو ابتدا به کشور کانادا جهت تحصیل مهاجرت نموده و سپس بعد از گذشت یک تا دو ترک تحصیلی اقدام به اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس در کانادا نماید. در صورتی که دانشجو از ابتدا واجد شرایط تحصیل در کانادا به همراه بورسیه در مقطع باشد مبلغی بین 2 تا 5 هزار دلار کانادا را در طول تحصیل دریافت خواهد نمود و در صورتی که در حین تحصیل در کانادا این بورسیه را دریافت نماید مبلغ آن 2 تا 9 هزار دلار کانادا خواهد بود.

تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه در مقطع کارشناسی ارشد

به منظور تحصیل در کانادا به همراه بورسیه در مقطع کارشناسی ارشد، داشتن رزومه علمی و تحصیلی بالا به همراه مدرک زبان با نمره بالا و همچنین مقالات بین المللی از پیش نیاز ها محسوب می شود. بورسیه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کانادا عموماً به صورت تحقیقاتی ارائه می شود و به این صورت است که دانشگاه و مرکز آموزشی ارائه دهنده بورسیه، در ازای فعالیت های علمی و تحقیقاتی دانشجو در طول تحصیل، هزینه های تحصیل و بخشی از هزینه های زندگی دانشجو را تقبل خواهد نمود. این بورسیه ها محدود بوده و نیازمند داشتن توصیه نامه از اساتید برجسته می باشد و مبلغی در حدود 14.000 دلار کانادا را پوشش خواهد داد.

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه در مقطع دکترا

شرایط تحصیل در کانادا به همراه بورسیه در مقطع لیسانس با دوره های قبلی یک تفاوت عمده دارد و این تفاوت در نوع بورسیه است که به صورت دستیاری ارائه می شود. به این منظور که دانشجو در حین تحصیل می بایست در یک یا چند پروژه علمی و تحقیقاتی در دانشگاه محل تحصیل مشارکت نموده و یا به تدریس حین تحصیل در آن دانشگاه بپردازد. نوع اول بشیتر ویژه دانشجویان رشته های فنی و مهندسی و پزشکی می باشد و نوع دوم ویژه عموم متقاضیان است. شرایط اخذ آن نیز تفاوتی با بورسیه های سایر مقاطع تحصیلی در کانادا ندارد و مبلغی تا 18.000 دلار کانادا را پوشش می دهد.

فرم درخواست ارزیابی بورسیه تحصیلی

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه و دانشگاه های بین المللی آن

یکی از راه هایی که منجر به تحصیل در کانادا به همراه بورسیه می شود، تحصیل از دوره دبیرستان در کالج های کانادا می باشد. در واقع تعداد زیادی از دانش آموزان فارغ التحصیل از کالج های کانادا موفق به اخذ بورسیه از دانشگاه خواهند شد. دانش آموزانی که قصد اخذ بورسیه در مقاطع بالاتر را دارند باید عملکرد خوبی در کالج داشته باشند و معدل خوبی کسب نمایند که این موضوع مورد توجه دانشگاه های ممتاز کانادا قرار گیرد و منجر به اعطای بورسیه به دانشجوی متقاضی شود. دانشگاه های دیگر مانند دانشگاه یورک به دانشجویانی که رزومه بسیار عالی و نمرات بسیار بالایی دارند و همچنین مقاله های منتشر شده بین المللی و توصیه نامه از استادان خود دارند در کل دوره چهار ساله لیسانس به مقدار ۶۰ هزار دلار بورسیه به دانشجویان اعطا می کند. CGS یک برنامه آموزشی است که هدف از آن حفظ دانشجویان دکترا در سطح جهانی و معرفی کانادا به عنوان یک مرکز تحقیقات جهانی است. این بورسیه به طور مساوی بین سه مرکز در کانادا توزیع می شود:
• مؤسسه تحقیقات بهداشتی کانادا
• شورای علوم طبیعی و تحقیقات مهندسی
• شورای تحقیقات علوم انسانی
سالانه بورسیه های این مرکز به ۱۶۷ نفر اعطا می شود و برای دوره دکترای سه ساله می باشد که سالی ۵۰ هزار دلار بورسیه ارائه می شود. به طور کلی اکثر بورسیه های تحصیلی به دانشجویان در مقطع دکترا اعطا می شود.

 • دانشگاه Manitoba به دانشجویانی که بطور فول تایم در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکترا مشغول به تحصیل باشند، کمک هزینه تحصیلی اعطا می کند که البته بین ملیت های گوناگون هیچ تفاوتی نیز قائل نمی شود. مقدار این بورسیه ها در مقطع دکترا ۱۸ هزار دلار در سال و در مقطع کارشناسی ارشد ۱۴ هزار دلار در سال می باشد.
 • دانشگاه Calgary طیف گسترده ای از بورسیه های تحصیلی به صورت بورسیه های کامل و یا جزئی در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهد و هر ساله 1.000 تا 4.000 دلار بورسیه و کمک هزینه تحصیلی برای اقدامات مطالعاتی و تحصیل قائل می شود.
 • دانشگاه Waterloo برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا بورسیه تحصیلی قائل می شود. این دانشگاه برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ۱۸۸۰ دلار و دانشجویان مقطع دکترا ۳۷۶۰ دلار در هر ترم بورسیه در نظر می گیرد. البته این دانشگاه فرصت های مالی دیگری نیز برای مطالعه و تحقیقات در مقطع دکترا قائل می شود.

دانشجویان بین المللی برای درخواست بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد می بایست حداقل ۴ ترم بگذرانند و در خصوص اعطای بورسیه دانشگاه های مختلف امکانات متفاوتی را برای دانشجویان خود در نظر می گیرند در این خصوص رشته های مختلف تحصیلی نیز شرایط مختلفی برای اخذ بورسیه خواهند داشت. اکثر بورسیه های تحصیلی به دانشجویانی که ملیت کانادایی دارند اعطا می شود و دانشگاه های کانادا تمایلی به اعطای بورسیه به دانشجویان بین المللی نشان نمی دهند.

در جدول زیر به اسامی برخی از دانشگاه های ارائه دهنده بورسیه تحصیل در کانادا به همراه مبلغ بورسیه ر مشاهده خواهید نمود:

دانشگاه های ارائه دهنده بورسیه مبلغ بورسیه طول مدت تحصیل
دانشگاه بین المللی یورک 6000 تا 10000 دلار 4 سال
دانشگاه ونیر کانادا 50000 دلار 3 سال
دانشگاه واترلو 2205 تا 4090 دلار 2 تا 3 سال
دانشگاه کلگری 1000 تا 40000 دلار 3 سال
دانشگاه اوراق بهادر پیرو 60000 دلار 3 سال

 

دانشگاه های کانادا

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه و مدارک مورد نیاز

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه نیازمند داشتن شرایط و ارائه مدارکی است. این مدارک را باید کامل و دقیق تهیه و ارائه نمود تا شانس دریافت بورسیه و ویزا را افزایش داد. در این بخش به مدارک مورد نیاز برای اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا خواهیم پرداخت:

 • مدارک تحصیلی اسکن شده همراه با ترجمه
 • ریز نمرات اسکن شده همراه با ترجمه
 • عکس 3.5 در 4.5
 • کد پستی و آدرس دانشجو
 • انگیزه نامه یا SOP
 • توصیه نامه
 • مدرک زبان آیلتس یا تافل

  بسته به مقطع و دانشگاه محل تحصیل

 • ارائه مقالات بین المللی و پروپوزال های دانشجو

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه و ویزای آن

با ارائه مدارکی که در بخش قبلی ارائه شد، پرونده دانشجو برای اخذ بورسیه تحصیلی در سفارت کانادا تشکی ل می شود و سفارت با دریافت نامه بورسیه به همراه سایر مدارک از دانشجو، شرایط وی را بررسی نموده و در صورت واجد شرایط بودن، ویزای تحصیلی کانادا را صادر می نماید. بخش اعظم این پروسه آنلاین بوده و حدود 9 هفته به طول خواهد انجامید. در مرحله آخر دانشجو در صورت تایید درخواست به منظور انگشت نگاری و طی سایر مراحل اداری به سفارت کانادا دعوت خواهد شد و در انتها مهر ویزا روی گذرنامه وی ثبت خواهد شد.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه و هزینه های زندگی

یکی از مواردی که دانشجویان قبل از ورود به کشور کانادا توجه بسیاری به آن دارند، هزینه های زندگی در کانادا می باشد، چرا که به منظور تحصیل در هر کشوری می بایست هزینه های تحصیل و زندگی را توامان در نظر گرفت. هزینه زندگی بسته به سبک زندگی، شهر محل تحصیل و مواردی اینچنینی متغیر بوده و هزینه هایی که در این بخش اعلام می شوند میانگین هزینه های زندگی در کانادا می باشد. در جدول زیر میانگین هزینه زندگی در کانادا را مشاهده خواهید نمود:

فهرست اقلام قیمت به دلار کانادا
شیر یک لیتر 2.34
نان یک قرص 500 گرمی 2.84
برنج یک کیلو 4.01
تخم مرغ 12 عدد 3.31
گوشت مرغ 1 کیلو 13.34
گوشت گوساله 1 کیلو 14.89
سیب 1 کیلو 3.97
موز 1 کیلو 1.71
سیب زمینی 1 کیلو 2.69
پیاز 1 کیلو 2.62
آب یک بطری 1.5 لیتری 2.27
هزینه ما هیانه ایاب و ذهاب 95
هزینه های جانبی آب و برق و سرمایش و گرمایش برای آپارتمان 85 متری 147.43
اینترنت پرسرعت با سرعت 60 مگابایت بر ثانیه و حجم نامحدود 73.92
آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر 1238.43
آپارتمان 1 خوابه در حومه شهر 1008.03
آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر 2001.78
آپارتمان 3 خوابه در حومه شهر 1656.28

CANADA 1 تحصیل در کانادا به همراه بورسیه

هزینه زندگی در کانادا
تحصیل در کانادا به همراه بورسیه و کلام آخر

تحصیل در کانادا به همراه بورسیه، شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا، مدارک مورد نیاز برای واجد شرایط شدن بورسیه تحصیلی کشور کانادا و همچنین مبلغ بورسیه های تحصیلی در کانادا از جمله مواردی بود که در این نوشتار بررسی شد و درباره آن اطلاعاتی در اختیارتان قرار گرفته شد. کشور کانادا یکی از کشورهای پرتقاضا و محبوب مهاجران محسوب می شود که سالانه پذیرای تعداد زیادی از مهاجرانی است که از روش های گوناگون مهاجرتی موفق شده اند تا به این کشور ورود نمایند. امیدورایم که این نوشتار و اطلاعات ارائه شده توسط آن، مورد قبول شما واقع شده و برای شما عزیزان متقاضی تحصیل در کانادا به همراه بورسیه مفید بوده باشد. شما عزیزان همواره می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال و یا ابهامی در زمینه تحصیل در کانادا به همراه بورسیه، با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان و تخصصی بهره مند گردید. همچنین بخش دیدگاه ها در انتهای این مقاله به منظور پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه تحصیل در کانادا به همراه بورسیه و مهاجرت تحصیلی به کانادا تعبیه شده است.

دیدگاه ها غیر فعال است.

183 پاسخ
 1. بخشي گفته:

  سلام
  ممكنه شرايط همسر فرد محصل در كانادا را توضيح دهيد؟ ايا همسر فردي كه در حال تحصيل در كانادا است ميتواند ويزاي كاري دريافت كند؟ ( بر اين فرض كه ازدواج پيش از رفتن فرد محصل به كانادا باشد)

 2. رضا گفته:

  با سلام
  من فارغ التحصیل رشته دکترای دامپزشکی از دانشگاه آزاد واحد کرج هستم و از سال 95 هم یک کلینیک تخصصی دامپزشکی راه اندازی کردم و در حال حاضر قصد دارم نسبت به اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع PHDاز دانشگاه های کانادا در زمینه جراحی دامپزشکی اقدام کنم.از شما ممنون میشم راهنمایی کنید که هزینه های زندگی در کاندا چقدر هست و دانشگاه های کانادا بورس دامپزشکی ارائه می کنند ؟

  • elnaz qanavati گفته:

   سلام برای این منظور باید شرایط شما بررسی گردد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

 3. سرحدی گفته:

  سلام دختر من 14سالش هست و می‌خوام برای انتخاب رشته و ادامه تحصیل بفرستمش کانادا امکان اخذ بورسیه برای مقطع دبیرستان وجود داره اگر میشه لطف کنید و شرایط و نحوه انجام بورسیه رو برام توضیح بدید

 4. علی گفته:

  با سلام و عرض ادب
  بنده مدرک کارشناسی ارشدم رو از دانشگاه امارات گرفتم..و8 مقاله isi که همگی در مجلات معتبر خارجی چاپ شدن و یک مقاله داخلی…مدرک ایلتس 6.5 رو ب تازگی گرفتم.
  سابقه کاری هم 2سال در دانشگاه تدریس کردم و3سال هم مدیر مالی دانشگاه بودم…8 سال هم مدیر عامل یک شرکت حسابداری با فعالیت فراوان هستم..
  سوالم از شما اینه که ایا شرایط گرفتن فاند و بورسیه کامل دانشگاه های کانادا رو دارم؟
  با تشکر از زحمات شما

 5. حامد سلیمانی گفته:

  سلام دکتر خسته نباشید .بنده سال دوازدهم تجربی هستم ‌.مدرک زبان ندارم ولی احتمالا تا ۱ سال آینده بتونم بگیرم یا اگ نشه میتونم در حد عالی برسونم خودمو .میخوام برای فیزیوتراپی یا دارو یا پزشکی اقدام کنم .میخوام بدونم کدومو راحت تر میتونم برم هم تحصیلی هم هزینه ای برای کانادا

  • M.N گفته:

   با سلام و احترام برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

 6. پریسا گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۱ساله هستم و دیپلم تجربی با معدل19.75دارم
  می خواستم بدونم اگر رتبه ی کنکور م دو یا سه رقمی بشه میتونم بلا فاصله درخواست بورسیه از کشور های. کانادا یا اتریش یا روسیه داشته باشم

  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ بورس تحصیلی شرایط شما همچون نمرات و معدل، مدرک زبان، سن و … مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که شرایط را داشته باشید امکان اخذ بورس تحصیلی در دانشگاه های مختلف وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید ببا شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

 7. غزل گفته:

  سلام خسته نباشيد ببخشيد مى خواستم بدونم اخذ بورسيه با ديپلم ممكن تر هست يا كارشناسى؟و اينكه آيا رتبهء كنكور تاثيرى در بورسيه داره يا خير؟

 8. مصطفی رستمی گفته:

  سلام بنده دیپلم فنی هستم فوقه دیپلم مکانیک خودرو در دانشگاه دولتی گذروندم لیسانسم رو در دانشگاه علمی کاربردی گرفتم و فوق لیسانسم رو دردانشگاه دولتی گرفتم میخاستم بدونم شرایط این رو دارم که برای دانشگاه های کانادا بورسیه بگیرم خیلی ممنون

 9. الهام گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  من و همسرم قصد داریم پذیرش تحصیلی در مقطع ارشد به صورت Fund بگیریم
  من فارغ التحصیل مهندسی فناوری اطلاعات هستم با معدل 15.80 و همسرم مهندس مکانیک با معدل 18.09 از دانشگاه ازاد هستیم
  با داشتن مدرک زبان
  میخواستم بدونم امکان گرفتن بورس تحصیلی با شرایط ذکر شده برای کانادا هست؟؟

 10. سارا یعقوبی گفته:

  سلام
  من لیسانس مهندسی مکانیک دارم با معدل 13.6 از دانشگاه سراسری. آیتلس 7.2 هم دارم. آیا می توانم برای مقطع کارشناسی ارشد در کانادا در رشته ی خودم پذیرش بگیرم؟

  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز شرایط شما باید در رابطه با گپ تحصیلی و دیگر موارد مورد بررسی قرار گیرد لطف کنید با شماره دفاتر 021.49196000 جهت اخذ مشاوره و کسب اطلاعات تماس حاصل فرمایید.

 11. m.s گفته:

  با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

 12. atefeh گفته:

  سلام.
  من ۲۱سالمه و دانشجوی ترم ۶ دانشگاه فرهنگیان هستم.دیپلم انسانی دارم.میخواستم بدونم که میتونم کانادا پزشکی بخونم؟

  • m.s گفته:

   با سلام
   در صورت قبولی در آزمون پیش پزشکی بله این امکان وجود دارد در ضمن شما میبایست مدرک زبان ارائه نمایید

 13. هستی گفته:

  با عرض سلام و ادب
  من در حال حاضر دانشجوی دکترای ادبیات انگلیسی در اتریش هستم. آیا برای اخذ ویزای دانشجویی جهت انجام دوره ی تحقیفاتی پسا دکتری در کانادا منی که رشته ی تحصیلی ام در هر سه مقطع کارشناسی و ارشد و دکترا زبان بوده نیاز به مدرک IELTS جهت اخذ ویزای سفارت دارم.
  با تشکر فراوان

  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

 14. علیرضا آزادی گفته:

  سلام و عرض ادب
  من 34 ساله و متاهل هستم دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر با معدل 17.62 از دانشگاه آزاد هستم آیا واسه بورسیه میتونم اقدام کنم؟

  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

 15. شاپور گفته:

  با سلام، و عرض ارادت، خدا قوت، بنده سن 27 سالمه دانشجو اتصرافی رشته معماری، خواستم بدونم الان با همین دیپلم میتونم یا حداقل باید فوق دیپلم بگیرم؟ و برای ادامه تحصیل با این سن میتوانم در کشور کانادا یا اتریش اقدام به تحصیل کنم؟ اگه میشود چه مدارکی لازم است، با تشکر از اینکه وقت میگذارید.

  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست بزرگوار با توجه به آنچه شرح داید شانس شما برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا کمتر می باشد. این در حالی است که می توانید جهت تحصیل در اروپا اقدام فرمایید و به جهت آنکه توضیح مسائل در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما راهنمایی درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

 16. Paradise97 گفته:

  با سلام.من لیسانس مهندسی مواد دانشگاه تهران دارم با معدل 14 و خورده ای.دبیرستان فرزانگان درس خونم با معدل دیپلم 19.34 و معدل پیش دانشگاهی 19.51. میخواستم ببینم امکان گرفتن بورسیه برای گذروندن دوباره مقطع کارشناسی رو دارم یا نه؟

  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست عزیز با توجه به آنچه شرح فرمودید اخذ بورسیه تحصیلی برای مقطع کارشناسی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

 17. زهرا گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  واقعا بابت راهنمایی های مفیدتون و انرژی مثبتتون، صمیمانه از شما تشکر میکنم.
  با 32 سال سن فارغ تحصیل لیسانس معماری با معدل 16.28 از دانشگاه غیرانتفاعی و دانشجوی ارشد مدیریت پروژه و ساخت (در مرحله پایان نامه) از دانشگاه آزاد با معدل 18.50 بدون در نظر گرفتن پایانامه میباشم.امکانش هست که برای بورس دکترا اقدام کنم و اینکه کاندا یا اتریش رشته مدیریت پروژه رو برای مقطع دکتری دارا هستند.

  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام و با تشکز از شما. بزرگوار بله برای این رشته در هر دو کشور می توانید اقدام کنید. اخذ بورسیه با شرایطی که فرمودید امروزه امری دشوار می باشد و تحصیل رایگان و یا کم هزینه در صورت اخذ مدرک IELTS بالای 7 و معدل بالای 19 میسر می باشد و برای اخذ دکتری باید با استاد راهنما و دانشگاه مکاتبه فرمایید و تایید را از ایشان اخذ نمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات درباره مکاتبه با استاد میتوانید از مقالات و ویدیویی در سایت در همین جهت استفاده نمایید. در صورت تمایل جهت مشاوره کاملتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

 18. سامان گفته:

  سلام، من ۳۰ سال سن دارم، لیسانس حسابداری از دانشگاه شهید بهشتی دارم و مدرک کارشناسی ارشدم‌ رو بعد از اخذ مدرک بین المللی ACCA و با داشتن آیلتس ۷ از دانشگاه UCL انگلیس گرفتم، قصد ادامه تحصیل برای مقطع دکترا به کانادا رو‌ دارم چقدر احتمال میدین که بتونم به صورت فول فاند پذیرش بگیرم؟

  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

 19. رضا گفته:

  با سلام
  من فوق لیسانس رشته مدیریت بیمه از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران با معدل کل 18.71 هستم آیا برای ادامه تحصیل و اخذ اقامت در کشور کانادا میتوانم اقدام کنم؟ آیا پس از فراغت از تحصیل فرصت اشتغال در آن کشور داده میشود یا باید بلافاصله کشور محل تحصیل را ترک کرد؟ چه میزان شانس امکان دریافت اقامت دائم وجود خواهد داشت؟

  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

 20. یعقوبیان گفته:

  باسلام و عرض خسته نباشید
  من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم از دانشگاه فردوسی مشهد با معدل 17.77 برای فاند گرفتن در کانادا بئنبال گرفتن مدرک آیلتس و همکاری توی چندتا مقاله هستم آیا با این شرایط احتمال موفقیت دارم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین

  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست گرامی درصورتی شما که حداقل ielts 7 اخذ نمایید میتوانید از شرایط بورسیه تحصیلی استفاده نمایید. هرچند در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

 21. زهرا گفته:

  سلام و ممنون از سایت خوبتون
  ۲۸ ساله هستم
  کارشناس ارشد مهندسی شیمی از پلی تکنیک تهران با معدل ۱۶.۶۱
  کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه صنعت نفت با معدل ۱۵.۴۵
  ارائه دو مقاله در کنفرانس بین المللی
  سه سال سابقه کار به عنوان کارشناس کنترل کیفیت و اخیرا مدیر کنترل کیفیت. تمام سابقه همراه با بیمه
  در تلاش برای کسب ایلتس ۷ هستم. با این شرایط شانسی برای پذیرش در مقطع دکترا با فاند کامل دارم؟

  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی برای گرفتن فاند مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

 22. صبااشرفی گفته:

  سلام
  سئوالی دارم در مورد بورسیه شدن ممنون میشم اگر جواب بدین … من لیسانس و فوق لیسانسم هردو از دانشگاه های دولتی هست با معدل بالای ۱۷. چندین مقاله ی داخلی و علمی پژوهشی دارم و یه مقاله برای ISI هم در شرف اکسپت شدن که البته تعدادشو بیشتر هم میتونم بکنم … درحال حاضر روی مدرک زبان کار میکنم. به نظرتون بااین شرایط میتونم از کشوری بورسیه یا فول فاند بگیرم؟ سرمایه مالی هم حدود ۵۰ میلیون

  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما مورد بررسی کامل و دقیق قرار گیرد و معمولاً نیاز به معدل بالای 19 و نمرۀ زبان بالا دارد. این در حالی است که هم اکنون اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این می باشد که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید.

 23. محبوب گفته:

  سلام خسته نباشید من به تازگی مدرک کارشناسی دارویی هستم با معدل ۱۶ سن من هم ۳۱ ساله میتدتم کانادا ادامه بدم در ضمن دوفرزند دارم که مهر یکی به کلاس پنجم ودیگری کلاس دوم میره واسه تحصیل اونا هم میتونم اقدام کنم مرسی

  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

 24. Fatemeh گفته:

  برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های علوم پزشکی در دانشگاه های کدام یک از کشورهای کانادا ، استرالیا و آمریکا شانس بیشتری برای دریافت بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی وجود دارد؟

  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب شما درصورتی که حداقل ielts 7 اخذ نمایید و معدل بالای 19 داشته باشید میتوانید از شرایط بورسیه در ضمن تحصیل استفاده نمایید. بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

 25. هستی گفته:

  سلام خسته نباشید
  من۲۱سالمه ودانشجوشیمی کاربردی الزهرا هستم معدلم۱۶هست ویک رتبه دو رقمی کنکور ارشددارم
  امکانش هست بتونم برای ارشدکانادا فول فاند بگیرم؟
  من سرمایه مالی زیادی ندارم حدودا۵۰_۶۰میلیون دارم

  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست گرامی مهاجرت به کشور کانادا با شرایطی که فرمودید امروزه امری دشوار می باشد و تحصیل رایگان و یا کم هزینه در صورت اخذ مدرک IELTS بالای 7 و معدل بالای 19 امکان پذیر خواهد بود. در غیر این صورت باید برای کشورهایی با هزینه های پایین تر اقدام نمایید بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

 26. امیر ارس گفته:

  از سایت خیلی خوبتان ممنونم فقط می خواستم تشکر کنم از این همه انرژی که می گذارید و زحمت می کشید و به صورت رایگان برای ما فایل تصویری می گذارید

 27. مهناز گفته:

  سلام
  من ٣٦ سالم هست و كارشناسي ارشد معماري دارم چطوري ميشه واسه دكتري معماري اقدام كرد؟

  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ دکتری باید با استاد راهنما مکاتبه فرمایید و تایید را از ایشان اخذ نمایید. در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. جهت کسب اطلاعات درباره مکاتبه با استاد میتوانید از مقالات و ویدیویی در سایت در همین جهت استفاده نمایید.

 28. Amir گفته:

  عرض سلام و احترام …
  من دانشجوی مهندسی مکانیک تو مقطع کارشناسی دانشگاه سراسری هستم و دو سال دیگه تا اتمام دوره کارشناسی دارم ( 5 ساله تموم میکنم دوره کارشناسی رو ) معدلم هم نزدیک 17 هستش … حدود چهار سال سابقه تدریس تو تمام مقطع تحصیلی از پایه هفتم تا 12 ام رو تو مدارس استعداد درخشان دارم … رییس هیِت مدیره یه شرکت داش بنیان هستم که در حال فعالیت هست … در حال ثبت دوتا اختراع هستم و دارم برای آیلتس 7 تلاش میکنم … ( گرفتن جی آر ای و یک مقاله هم در حال انجام هستش … )
  میخواستم بدونم چقدر شانس برای گرفتن فاند ( یا فول فاند ) تو مقطع کارشناسی ارشد دارم؟؟ … در کشور کانادا … ممنونم

  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


 29. آریا گفته:

  سلام.خسته نباشید.19 سال دارم.به صورت حرفه ای در زمینه برنامه نویسی در زبان های python,java,c++ /c برای شرکت بستگان کار میکنم.کتاب های مهندس کامپیوتر به زبان اصلی از سیلابس دانشگاه های برتر دنیا خوندم و با پروژه در این زمینه فکر میکنم حرفی برای گفتن دارم.به زودی مقاله ای منتشر میکنم و فکر میکنم شرایط فاند شدن رو دارم.تافل ibt با نمره 90 دارم.دیپلم ریاضی معدل 14.در زمینه نصب پنل خورشیدی مهارت نسبی دارم.شررایط مالیم اصلا خوب نیست و نهایت داریی من چند هزار دلار.میخواستم ببینم شانسی برای بورسیه تحصیلی دارم؟…دانشگاهش فرقی نمیکنه…توانایی کار در چند حرفه مثل آشپزی و آموزش موسیقی رو دارم و میتونم همزمان با تحصیل کار کنم…لطفا اگر امکانش هست جواب قاطع بدید که اگر احتمال داره مزاحم بشم و تماس بگیرم برای اطلاعات بیشتر.سپاس.

  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


 30. Pari گفته:

  سلام جناب دکتر عزیز
  حسااابی خسته نباشید و خداقوت
  ممنون بخاطر تماااام محبت هاتون و راهنمایی های همیشه بسیار خوب و گرانقدرتون
  من کارشناسی ارشد ژنتیک مولکولی ( دانشگاه دولتی) هستم و تقریبا چندماه دیگه دفاع پایان نامم رو انجام میدم, معدلم هم 18.70
  مقاله هم انشالله حتما یکی یا دوتا ISI رو خواهم داشت
  سابقه کار هم دارم ولی بدونه بیمه …
  میخواستم راجع به شرایط ویزای کاری و تحصیلی (یا بورسیه) ازتون بپرسم که کدومش برای من بهتره و بین کشورهای کانادا، استرالیا، اتریش وحتی سنگاپور ! کجا اقدام کنم
  همسرم هم لیسانس برق و الکترونیک هستن و سابقه کار 5 ساله دارن
  از لحاظ مالی هم در حد متوسط هستیم و خیلی نمیتونیم هزینه های بالا رو تامین کنیم
  ممنون میشم راهنمایی کنید دکتر عزیز و بزرگوار

  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید. 31. Pari گفته:

  سلام جناب دکتر عزیز
  حسااابی خسته نباشید و خداقوت
  ممنون بخاطر تماااام محبت هاتون و راهنمایی های همیشه بسیار خوب و گرانقدرتون
  من کارشناسی ارشد ژنتیک مولکولی ( دانشگاه دولتی) هستم و تقریبا چندماه دیگه دفاع پایان نامم رو انجام میدم
  مقاله هم انشالله حتما یکی یا دوتا ISI رو خواهم داشت
  سابقه کار هم دارم ولی بدونه بیمه …
  میخواستم راجع به شرایط ویزای کاری و تحصیلی (یا بورسیه) ازتون بپرسم که کدومش برای من بهتره و بین کشورهای کانادا، استرالیا، اتریش وحتی سنگاپور ! کجا اقدام کنم
  همسرم هم لیسانس برق و الکترونیک هستن و سابقه کار 5 ساله دارن
  از لحاظ مالی هم در حد متوسط هستیم و خیلی نمیتونیم هزینه های بالا رو تامین کنیم
  ممنون میشم راهنمایی کنید دکتر عزیز و بزرگوار

  • n hashemee گفته:

   با سلام احتمالا ایشان بتوانند از طریق ویزای کار المان اقدام کنند.جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

 32. Zohreh گفته:

  سلام پسرم ١٩ سالشه ويكسال براش مرخصي تحصيلي رد كردم واكنون تصميم داره بره كانادا اولين گام گرفتن مدرك زبانه ولي اگر او خواسته باشه به كالج زبان ويا اينكه يكسال عقبتر به دبيرستان در كانادا بره باز هم مدرك زبان احتياج است؟؟چون نمخوام زمان را ازدست بدم و

 33. نیما گفته:

  سلام من 28 سالم هست فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه سراسری با معدل 14.5 دارم و دارای آیلتس 6 و 3تا مقاله isi هستم،با این شرایط امکان فاند گرفتن توی مقطع دکتری برای من ممکن هست یا خیر؟

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اخذ دکترا نیازمند تایید استاد راهنما میباشد و باید با ایشان مکاتبه نمایید در صورت تایید میتوانید از این خدمات بهره مند گردید . در این مورد میتوانید از ویدئوهای اقای دکتر ملک پور در این مورد کمک بگیرید.

 34. نسرین گفته:

  سلام. من ۲۳ سالمه و سال آخر روانشناسی کودکان استثنایی دانشگاه تهرانم و یک سال سابقه کار در آموزش و پرورش استثنایی رو هم دارم. معدلم ۱۶ یا کمی بالاتر هست و مدرک زبان انگلیسی هم به زودی خواهم گرفت. با توجه به این که معلولیت شدید دارم آیا میتونم از بورسیه خوبی برای مقطع دکترا استفاده کنم؟

  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

 35. محمود حسین زاده گفته:

  سلام من کارشناسی ارشد روانشناسی رو در شهریور ماه امسال تموم میکنم و سابقه کار 7 ساله به عنوان مشاور تحصیلی در آموزش و پرورش و کار کلینیکی به مدت 5 سال و6سال کارشناس مشاوره اداره بهزیستی بودم .معدل کل 16/50 شده.یه مقاله isc دارم و روی مقاله های تازه هم دارم کار میکنم .از لحاظ زبان در حال حاضر آیلتس 4 رو دارم که دارم ادامه میدم.می خوام برا بورسیه کانادا اقدام کنم لطفا راهنمایی کنین

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

 36. Mehdi گفته:

  درود بر شما، مهدی هستم ۱۸ساله دانش اموز علوم تجربی.قصد دارم در کانادا در رشته پزشکی تحصیل کنم، در واقع میخام صفر تا صد داستان برام مشخص بشه. حالا اعم از هزینه و….

  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید. 37. موسی گفته:

  سلام … پسرم یحیی دوازده ساله و دارای ضریب هوشی 123 هست و هفته قبل توی آزمون ریاضی واترلوی کانادا نفر سوم شد … میخوام برای ادامه تحصیل ببرمش کانادا ،،، برای بورس تحصیلی میخواستم کمکم کنین ،،، حیفه و همش نگرانم توی ایران تباه بشه ،،، چون خانواده ما ژنتیکی دارای استعداد ریاضی فوق العاده ایی هستیم که متاسفانه هیچکدوم نتونستیم در مسیر صحیح قرار بگیریم ،،، ممنون میشم راهنماییم کنین

 38. جواد خدادادی گفته:

  سلام. پسر من امسال میره پایه دهم و جزو دانش آموزان برتر و تیز هوش هست. میخوام برای ادامه تحصیل بفرستمش کانادا.لطفا بگید از چه پایه ای بهتره اقدام کنیم و اینکه با توجه به نمره های بالا و ممتاز بودنش میتونه در دبیرستانهای اونجا بورسیه بشه؟ اگه بورسیه نشه هزینه یکسال تحصیلش چقدر میشه؟

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

 39. امین گفته:

  سلام
  من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی از دانشگاه آزاد با معدل 17.31 دارم .زبان هم دارم میخونم برای آیلتس 7
  میخواستم برای دکتری اقدام کنم و ترجیها یا بورسیه تا تحصیل رایگان
  میخواستم بدونم برای کدوم کشور باید اقدام کنم .
  با دفتر تهران تماس گرفتم گفتن برای دکتری کاری نمیتونن کنن و خودم باید اقدام کنم. من هم هیچ سررشته ای از این کار ندارم.
  لطفا راهنمایی کنید

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اخذ دکترا نیازمند تایید استاد راهنما میباشد و باید با ایشان مکاتبه نمایید در صورت تایید میتوانید از این خدمات بهره مند گردید . در این مورد میتوانید از ویدئوهای اقای دکتر ملک پور در این مورد کمک بگیرید.

 40. زهرا گفته:

  سلام خسته نباشید
  برای تحصیل در کانادا حتما باید مدرک زبان انگلیسی داشت
  چون من زبان فرانسوی بلدم و انگلیسیم خوب نیست

 41. سینا گفته:

  سلام و عرض ادب . من دانشجوی عمران شاخه آب و فاضلاب هستم دانشگاه شهید بهشتی دارم برای لیسانس میخونم ترم 4 رو تموم کردم با معدل 17:64 و مشغول گرفتن مدرک آیلتس هم هستم میخوام بدونم من شانسی برای بورسیه شدن در کانادا رو دارم یا خیر ممنونم میشم راهنمایی کنید که فوق لیسانس رو در‌کانادا بخونم ممنونم

  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

 42. سعيده گفته:

  سلام. من 27 سالمه و فوق ليسانس هوافضا گرايش ايرو ديناميك. ميخوام براى دكترا اقدام كنم الباه فقط با يه بورس كامل ميتونم از پس هزينه هام بر بيام. شما كدوم دانشگاه ها رو توصيه ميكنيد؟؟
  و اينكه من زبان المانى هم بلد هستم اما چون دكترا خيلى سخت قبول ميكنن . المان رو الويت دومم قرار دادم. حالا كدوم كشور كم خرج تره و مقرون به صرفه تره؟

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

 43. محمد گفته:

  با سلام، من فارغ التحصيل رشته داروسازى از هند هستم. براى مهاجرت به كانادا چه راهى رو پيشنهاد ميكنيد؟! مرسي

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید از طریق تحصیل در کانادا اقدام نمایید . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

 44. علی پیک گفته:

  سلام
  من 18 سالمه تازه کنکور دادم و خیلی علاقه به تحصیل در کشور دیگه مثل کانادا را دارم. الان نمیدونم باید چکار کنم؟راهی است که از الان انجام دهم؟

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای کالج میتوانید اقدام نمایید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

 45. شیوا گفته:

  سلام، بنده کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه اصفهان دارم، 32سالمه، شاگرد دوم کلاس بودم در دوره ی ارشد، یک مقاله isi دارم، آیلتس 6.5دارم، دوتا بچه سه و یک سال و نیم دارم، رتبه دو کنکور دکتری هم دارم ک ادامه ندادم، همسرم هم 36ساله و ارشد مهندسی شیمی داره، پنج ساله جواز کسب داره، تمایل ب گرفتن بورس تحصیلی از دانشگاه معتبر کانادا دارم بطوری ک بتونم هزینه های زندگی و تحصیل رو هرچند پایین تامین کنم، آیا راهی وجود داره؟

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای دریافت بورسیه باید رزومه شما بررسی گردد .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

 46. رز گفته:

  سلام،بنده ۳۰سال سن دارم و لیسانس روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد با معدل۱۴ و خورده ای،هفت یاله که بین تحصیلم فاصله افتاده،سال ۹۸میخوام کنکور ارشد بالینی دولتی وزارت علوم یا بهداشت شرکت کنم و درهمین حین برای آیلتس یا تافل بسته به کشوری که میرم اقدام کنم،تو فکر مقاله و معدل بالا هم هستم،حالا با توجه به شرایط سنی بنده زمان فارق التحصیلی از مقطع کارشناسی ارشد و وقفه ی هفت ساله ای که داشتم امکان گرفتن بورسیه برای دکتری برای یک دانشگاه خوب وجود داره؟در آمریکا یا کانادا یا هر کشور دیگه ای.

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

 47. فاطمه مسئله گویان گفته:

  با سلام ، سوال من اینه که همسر من مهندس شیمی از دانشگاه فردوسی هست ، ۴۳ ساله مدرک نظام مهندسی هم داره والبته مدیر عامل دوشرکت خصوصی اولی تولید کود شیمیایی تا سال ۸۸ ودومی پیمانکاری شرکت گاز که مال خودشه ، ومن که فرهنگی هستم رشته زبان عربی چهل ویک ساله و پسر بزرگم میره کلاس هشتم مدرسه تیزهوشان درس میخونه با معدل ۱۹ ، ویه پسر پنج ونیم ساله دارم ، سوال اولم اینه که ایا پسرم میتونه با شرایطی که داره در مدرسه خوبی تحصیل دایگان داشته باشه در کانادا، واین که میتونیم با توجه به سوابق همسرم براحتی مها جرت کنیم ، وااز نظر کاری چه کاری برای همسرم ومن متصوره ؟سرمایمون هم حدودا صدو پنجاه هزار دلار کانا دا هست ، ویزای شینگن هم نداریم . والبته تورنتو مد نظرمون هست .بسیار سپاسگذار میشم از پاسخگوییتون .۱ تیر نودوهفت.

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله شرایط شما مناسب میباشد اما جهت اینکه بتوانید تصمیم گیری نمایید باید مشاوره تخصصی داشته باشید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

 48. مهسا گفته:

  با سلام، كارشناسي ارشد رشته آموزش زبان انگليسي با معدل ١٩.٥٣ و نمره ي آيلتس ٧ هستم.در ضمن يك مقاله چاپ شده در ژورنال آمريكا دارم.امكان بورسيه دكتري در كشور آمريكا يا كانادا را دارم؟ و احتمال پذيرش رايگان در كدام كشور بيشتر برايم ممكن است؟

  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

 49. محمد جواد گفته:

  با سلام من 18 سالمه امسال کنکور دارم اگه بشه برای دانشگاه میخوام توی کانادا ادامه بدم برای تحصیل توی کانادا چطوری میشه بورسیه گرفت ؟ اگه امکانش هست توضیح بدین

  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

 50. مسعود گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۳ سالمه تازه لیسانس مکانیکمو با معدل ۱۴.۹ گرفتم میخواستم ببینم من شرایط گرفتن پذیرش در مقطع ارشد در دانشگاه های کانادا دارم؟ یا میتونم برا پزشکی پذیرش بگیرم بنظر شما کدومش آسونتره ممنون میشم اگه کمکم کنید

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید اطلاعات بیشتری از شما داشته باشیم جهت مشاوره دقیق اما در صورت اخذ مدرک زبان میتوانید برای ارشد اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

 51. علیرضا گفته:

  با سلام و عرض ادب
  یکی از اساتید دانشگاه کانادا پذیرفته است که در مقطع ارشد سوپروایز من باشد. با توجه به اینکه احتمال میدهم مدرک آیلتس به موقع آماده نشود، آیا امکان دارد بدون مدرک آیلتس با پذیرش من موافقت شود؟
  از توجه شما متشکرم

  • n hashemee گفته:

   با سلام باید مدرک زبانتان را اخذ نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

 52. رضا گفته:

  با عرض سلام و تشکر از راهنمایی های بسیار عالی شما.واقعا وجود انسانهای رئوفی مثل شما برای امثال ما غنیمتی بسیار بزرگ است.
  بنده 26 سال دارم.کارشناس ارشد عمران-سازه از دانشگاه ازاد با معدل 15.8 و لیسانس عمران از دانشگاه دولتی با معدل 14.8 هستم.دو مقاله آی اس آی فرستادم که بزودی اکسپت خواهند شد.زبان عمومی هم در سطح متوسط هست که بزودی تلاش برای آیلتس هم شروع میکنم.قصد داشتم برای دکتری اقدام کنم.و اما سوالاتی که داشتم بشرح زیر است:
  1-امکان گرفتن بورس برای کانادا در چه حد است؟
  2-برای کانادا مدرک تاقل بهتر است یا آیلتس؟
  3-از اونجایی که ساپورت مالی ندارم و با توجه به رشته تحصیلی بنظر شما بهترین کشور برای مهاجرت و گرفتن بورس کدام کشور است؟
  4-رکامندیشنی که استاد ایران مینویسن بصورت عمومی هست یا باید برای دانشگاه خاصی نوشته شود؟(یعنی اینکه برای هر دانشگاه باید استاد ایران یک رکامندیشن به اسم اون داشنگاه بنویسه یا یک رکامندیشن کلی مینویسه و برای ارائه برای همه دانشگاهها کفایت میکنه؟)
  باز هم بسیار از شما و تیمتون تشکر میکنم که این همه اطلاعات را بصورت رایگان در اختیار ما قرار می دهید.

  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . بهتر است ابتدا اقدام به تحصیل نمایید و پس از گذراندن یک ترم درخواست بورس نمایید . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

 53. ک.اشرف زاده گفته:

  با سلام و وقت بخیر

  شرایط من:
  رتبه ۵ کنکور ناپیوسته کارشناسی
  (رشته مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی)
  معدل بالای ۱۷
  فارغ التحصیل سال ۹۱
  دیپلم زبان انگلیسی

  متولد ۱۳۶۸ هستم.

  آیا امکان دریافت بورسیه تحصیلی در کشور کانادا رو دارم؟

  باتشکر از توجه و پاسخگویی شما

  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

 54. sepid گفته:

  سلام
  من کارشناسی و ارشد رو تو رشته میکروبیولوژی دانشگاه ازاد تموم کردم. تازه فارغ التحصیل شدم و 1 سالی هست تو پژوهشکده کار میکنم. دارم رو زبانم هم کار میکنم. مقاله هم دارم مینویسم. معدل ارشدم 16 هست. به نظرتون برای کانادا میشه با این شرایط بورسیه گرفت؟ یا کشور دیگه میشه راهنماییم کنید .

  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

 55. ع. محمدی گفته:

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته دامپزشکی با مدرک دکتری عمومی از دانشگاه ازاد هستم. زبان انگلیسی در حد متوسط هست.
  معدل کل دکتری هم ۱۵.۳۵ هست. میخواستم ببینم ایا امکان بورسیه تحصیلی هست یا خیر؟ ممنون میشم شرایط بورسیه شدن برام بگید. میخوام حد امکان کمترین هزینه برای ادامه تحصیل و پرداخت کنم.

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

 56. علیرضا گفته:

  با عرض سلام و وقت بخیر

  کارشناسی و کارشناسی ارشد خودم رو در رشته تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه شهیدبهشتی گرفتم. دارای چند مقاله آی اس آی نیز هستم.

  با پژوهشکده های معتبری هم همکاری داشته ام. ولی زبان انگلیسی ام ضعیفه. میتونید راهنماییم کنید که امیدی هست یا نه؟

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

 57. محمدرضا گفته:

  با سلام من دانشجوی سال دوم پرستاری دانشگاه سراسری هستم.دبیرستان سمپاد بودم.الان هم درحال یادگیری زبانم.خواستم ببینم برای بورسیه ارشد برا کشورهای اروپایی یا کانادا چه مدارکی لازم دارم.حداقل چه معدلی لازمه؟اصلا شدنی هست؟

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید.

 58. علي گفته:

  با عرض درود و خسته نباشيد خدمت شما…
  من ليسانس عمران-عمران دارم با معدل ١٥.١٠ در تاريخ ١٣٩٠/١٢/٠٩ فارغ التحصيل شدم …٧ ساله هم هست به عنوان طراح و مجري به صورت خويش فرما مشغول به كارم …رزومه پروژه اي نسبتا قوي دارم…ميخواستم تو مقطع كارشناسي ارشد رشته معماري پذيرش تحصيلي بگيرم …چه بصورت بورس يا غير بورسي…فعلا در حال گذروندن كلاسهاي زبان براي ازمون ILTS هستم …خواستم ببينم با شرايط موجود اگه مدرك زبانمو بگيرم شانسي براي پذيرش تحصيلي دارم…؟؟؟؟ ٣٢ سال سن دارم …متاهل هستم…ولي همسرم قصد اومدن به كانادا نداره و ايشون ايران ميمونن …اگه شانس دارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد ..با تشكر

  • n hashemee گفته:

   با سلام اخذ مدرک زبان برای شما الزامی می باشد و جهت بورسیه باید رزومه شما به صورت کامل بررسی شود.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

 59. طاها گفته:

  سلام من دانش آموز برتر سال نهم تیزهوشان هستم، با لوح تقدیر، هشتاد درصد مسلط به زبان انگلیسی و امریکایی، اما هنوز برای گرفتن تافل یا ایلتس اقدام نکردم، آیا میتوانم برای سال دهم بورسیه تحصیلی استرالیا یا آمریکا یا کانادا را بگیرم؟؟

  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

 60. طلاکوب گفته:

  سلام من کارشناسی ارشد زبان از دانشگاه آزاد دارم و معدلم هم بالای 19. میخواستم بدونم آیا راهی برای بورس کامل در کانادا وجود داره؟

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید.

 61. شیوا گفته:

  سلام خسته نباشید،من پایه هشتم هستم میخواستم برای نهم و رشته ی تجربی به کانادا یرم،زبانم متوسطه خییلی فول نیست،معدلم 19/95. افغانم ولی ایران زندگی میکنم و اقامت اینجا رو دارم،
  و اینکه کلاس زبان انگلیسی میذارن تو کانادا برای اینجور افراد؟
  ممکنه چندسال عقب بیوفتم از پایه ای که هستم؟

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

 62. حمی گفته:

  باسلام
  همسر من فوق لیسانس شیمی از دانشگاه سراسری هستن
  بامعدل ۱۶،درالمپیاد ومسابقات ملی هم جزو نفرات برتر بودن و یک مقاله هم در isi دارن
  چندین بار ازمون دکترا دادن ولی به دلیل وجود معلولیت علی رغم رتبه برتر در ازمون درمصاحبه رد شدن
  از زمان فوق لیسانس ایشون هم ۱۰سال میگذره
  میخواستم اگر امکانش هست مارو راهنمایی کنید چطور میتونیم برای مهاجرت تحصیلی ایشان اقدام کنیم و اینکه امکان این هست که بتونن بورسیه بشن یانه
  ممنون وسپاسگزارم

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امکان اخذ بورسیه با این شرایط بالا نیست ، همچنین میتوانید با مدرک ielts 6.30 برای پذیرش فوق لیسانس اقدام فرمایید.

 63. شرمین گفته:

  سلام . من دانش آموز رشته تجربی پایه یازدهم هستم . میخواستم بدونم آیا من میتونم کنکور ندم و پزشکی رو تو کانادا بخونم . یعنی ادامه تحصیل من تو اونجا باشه . چجوری واسه اونجا بورسیه بگیرم .

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی جواب شما مثبت است اما برای اخذ بورسیه می بایست بعد از گذراندن یک ترم در دانشگاه باید پیگیرش باشید دقت نمایید درست است کنکور ندارد اما در انتهای کالج از شما تستی از دروسی که خواندید خواهند گرفت تا بتوانند برای شما دانشگاه مناسبی انتخاب کنند.
   بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

 64. سعید داودی گفته:

  سلام ممنون میشم اگه راجب بورسیه دکترا در رشته زمین شناسی و ژئوفیزیک اطلاعات در اختیار بزارین….من فارق التحصیل زمین شناسی دانشگاه شیرازم…سابقه کار پروژهای دارم…مقاله دارم و میخوام اقدام کنم…دوره زبان تافل رفتم و دارم اماده میشم تافل امتحان بدم…..میخواستم کمکم کنید برای تحصیل یا کار ….کار در رابطه با رشته من میشه شرکت نفت .معدن. عمران. سازمان آب موسسه لرزه نگاری

  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای اقدام برای دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایبد و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه نیز استفاده نمایید . همچنین در خصوص ویزای کار باید امتیازات شما محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

 65. Amin گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید 
  بنده 20 ساله هستم و در حال تحصیل رشته ی مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی در دانشگاه پیام نور مرکز رشت معدلم هم اكنون 17.3 است و كوششم بر این است كه معدلم را بالای 17 نگه دارم، مقاله هم ندارم  می خواستم بدونم با وضعیتی كه من دارم می تونم شانسی برای ارشد در كانادا داشته باشم وایا ممكن هست قبل سربازی برای ارشد اقدام كنم، ممنون میشم پاسخ بدید .
  با تشكر از شما

  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل برای شما در این کشور وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

 66. سالار عسکری گفته:

  با سلام و عرض ادب؛ ببخشید من دانش آموز پایه هشتم هستم با نمرات 20 (همه سال های تحصیلی) و سطح ADVANCED زبان انگلیسی (آمریکایی). میخواستم بدونم که من میتونم برای تحصیل در مدارس کانادا و اخذ بورسیه اقدام کنم؟ میتوانم بورسیه بگیرم؟ (میخواهم برای پایه نهم اقدام کنم؛ یعنی پایه نهم در آنجا باشم)
  منتظر پاسخ از شما هستم.

  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

 67. تقی‌زاده گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  من دانشجوی ارشد پژوهش هنر از دانشگاه شاهد تهران هستم، برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری و استفاده از شرایط تحصیل رایگان و بورسیه رشته هنر(نقاشی_ پژوهش‌هنر)، ممنون میشم کشورهای مربوط رو به من معرفی کنید.
  بی‌نهایت از راهنمایی شما سپاسگزارم.

  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

 68. یوسف گفته:

  با عرض سلام و عرض ادب
  ابتدا از زحمات حضرتعالی و همکاران نهایت تشکر را دارم چرا که با مراجعه به وبسایت شما خیلی از سوالها ‍پاسخ گرفتند.
  امیدوارم سوال تکراری و خسته کننده ای نباشه سوالم ینده
  سوالم این است که من دانشجوی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه تربیت مدرس هستم و در حال آمادگی مدرک زبان و 2 تا مقاله ISI هستم. نامزد بنده هم دانشجوی رشته مهندسی شیمی در سهند تبریز هستش که تقریبا 6 ماه بعد از بنده فارغ التحصیل خواهند شد. ما به اتفاق هم برای ادامه تحصیل و بورس میخواهیم اقدام کنیم. آیا میسر است در یک دانشگاه بورس و پذیرش بگیریم؟
  با تشکر از وقتی که گذاشتید.

  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

 69. حامدجوهریان گفته:

  سلام وخسته نباشید..ممنون از سایت بسیارخوبتون.ازتون خواهش میکنم جواب منوبدین.من سال دوم پرستاری کرمانشاه هستم و میخوام بعداز اتمام تحصیل برای اقامت کانادا اقدام کنم.تا اون موقع هم نقدینگیم نهایتا شصت ملیون میشه.ایلس هم میگیرم تا اون موقع..ایا میتونم با این شرایط اقدام کنم؟؟؟

  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. در صورتی که تمایل به اخذ ویزای کار کشور کانادا دارید اخذ ویزای کاری کشور کانادا امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. ویزای تحصیلی نیز شرایط خاص خود را دارا می باشد که سرمایه شما برای تحصیل و زندگی در این کشور کافی نمی باشد. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در خصوص شرایط موجود با رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید

 70. setareh گفته:

  سلام آقای دکتر من تازه 1ساعت هست با سایت شما و شخصیت سخاوتمند وفول انرژی مثبتتون آشنا شدم . صمیمانه از این همه سخاوت و مهربانی و انرژی مثبتتون تشکر میکنم. انقدر که ویدیو های بورسه دکترای شما که بدون وقفه همه رو دنبال کردم و بسیار برام مفید بود من رو به وجد آورد که نتونستم این انرژی مثبتی که ازتون گرفتم رو بی پاسخ بگذارم . و بدون شک تمام سایت هاتون و کانال تلگرامتون رو فالو میکنم . چون من دانشجو ترم آخر ارشد مکانیک گرایش طراحی جامدات هستم وده سال سابقه کار مرتبط با رشتم دارم و تصمیم جدی برای اپلای و گرفتن بورسه برای دکترا دارم که مطمئن هستم به امید خدا و پشتکار خودم و راهنمایی های بجا و کاربردی شما موفق به گرفتن بورسه میشم.
  با آرزوی موفقیت روز افزون شما

 71. رهام گفته:

  با سلام
  من دانشجوی فوق لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه تهران هستم، میخواستم بدونم چقدر شانس برای گرفتن بورس در دکتری در رشته ی مدریت کسب و کار دارم ؟ اصلا امکان چنین کاری وجود داره ؟؟
  با تشکر از سایت خوبتون

  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ بورس تحصیلی باید شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

 72. Rozhan گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من متولد ۸۳/۱۰/۱ هستم و دو بار جهشی خوانده ام و اکنون در پایه ی نهم تحصیل میکنم و تا الان تمامی نمراتم ۲۰ بوده است *چه در کلاس و چه در کارنامه ام* و میخواهم برای سال دهمم به کانادا بروم میخواستم بدونم آیا میتوانم با بورسیه وارد مدارس کانادا بشوم ؟؟
  لطفا راهنمایی ام کنید ممنون میشم❤

  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله شانس اخذ بورس تحصیلی با توجه به شرایط شما وجود دارد. برای دریافت اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

 73. محسن گفته:

  با سلام
  بنده فارغ التحصیل حقوق از دانشگاه تهران میباشم و قصد دارم برای مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های کانادا در رشته حقوق تجارت بین الملل اقدام بکنم.لطفا بفرمایید که بنده با نمره لیسانس١۵و نمره زبان ۶.۵و دو مقاله پژوهشی امکان پذیرش دارم یا خیر و اینکه میتونم فاند هم بگیرم یا نه؟ممنون از شما

  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط مطلوب امکان اخذ پذیرش در زیر شاخه های رشته حقوق برای شما وجود دارد. دریافت بورس تحصیلی ملزم به داشتن رزومه قوی می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

 74. رضا بویری گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما جناب دکتر ملک پور
  من ۴۱ سالمه و آیلتس ۶.۵ دارم و ۲ ماه پیش در مقطع فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر از دانشگاه امیرکبیر با معدل ۱۷ فارغ‌التحصیل شدم و ۱ مقاله آی اس آی دارم . منتهی یه وقفه ۱۲ ساله بین لیسانس و فوق لیسانس ام وجود داره که ۲ سال از اون گپ تحصیلی رو یه تحصیل ناتمام فوق لیسانس داشتم و ۶ سال از اون گپ تحصیلی رو به تدریس مشغول بودم. حالا می خواستم بدونم که با این شرایط آیا می تونم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری کانادا اقدام کنم؟ آیا ویزا میشم؟ آیا شانس بورسیه شدن دارم؟

  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام شرایط بورسیه شدن توسط خود دانشگاه بررسی میشود زیرا هر دانشگاه تعداد محدودی بورسیه اعطا میکند. در ارتباط با شرایط دیگر شما نیز مناسب به نظر می آید ولی بهتر است با دفتر مرکزی Mie تماس حاصل نمایید تا شرایط را دقیق تر بررسی نماییم با تشکر

 75. امين فرد گفته:

  سلام اقای دکتر
  انشالله هر جا هستین موفق و سلامت باشین…
  بنده جوانی هستم ٢۵ ساله،فوق لیسانس طراحی شهری با معدل ١٨ و داری دو دیپلم و دو پیش دانشگاهی تجربی و ریاضی معدل دیپلم تجربی و پیش دانشگاهی هر دو زیر ١۴ ولی دیپلم ریاضی و پیش دانشگاهی ریاضی که همین تازگی ها گرفتم داری معدل بالا ١٨ هستش،علاقه بسیار بسیار زیادی به رشته پزشکی دارم،خیلی دوس دارم در کشور هایی مثل المان و اتریش تحصیل کنم و اقامت،داری سرمایه ٣٠٠-۴٠٠ میلیون تومنی هستم،و میتونم در سال فقط برای هزینه تحصیلم ۴٠ میلیون تومن کنار بگذارم،سوالم اینه که ایا من میتونم از راه تمکن مالی ابتدا اقامت اتریش رو دریافت کنم و بعد به تحصیل در اونجا بپردازم،و یا مستقیم میتونم واسه تحصیل اقدام کنم یا حتی ثبت شرکت،به هر حال هدفم کاملا مشخص هستش،تحصیل پزشکی در اتریش و المان،و از هر روشی که بشه حاضر به انجامش هستم،حتی اگر تحصیل در کشور دیگر باشه و بعدا به اون کشور بیام، بی نهایت ازتون سپاس گذارم…….

  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط شما را به صورت دقیق بررسی نماییم . با تشکر

 76. Arash گفته:

  سلام . خسته نباشید من دانشجوی رشته ی کارشناسی پیوستهحسابداری هستم و ترم۵هستم .معدلم تا به اینجا ۱۷.۷۰است و در حال گرفت ILTS هستم و مدارک پیرامون مانند ICDLو… هم دارم و یک سال هم رزومه ی کاری دارم و تا حدودی به برنامه نویسی یاد دارم و درحال یادگیری بیشتر هستم .میخواستم بدونم من شانس گرفتن بورسیه دوره کارشناسی ارشد حسابداری رو در کانادا دارم یا اگر امکانش کم است تغریبیش چه مقدار میشه ؟
  اگر امکانش وجود داشت خوشحال میشم پاسخم رو بدید.
  ممنون از وبسایت عالیتون.

  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   برای دریافت بورسیه در کانادا نیاز است که با دانشگاه ارتباط برقرار نمایید زیرا هر دانشگاه با دانشگاه دیگر شرایط متفاوتی دارد . بهتر است در ابتدا سایت های دانشگاه های کانادا را مطالعه نمایید و در صورت نیاز به راهنماهایی بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

 77. Sahar گفته:

  سلام من ۱۸سالمه و رشته ام تجربیه و معدلم ۱۹هس مدرسه تیزهوشان هم هستم میخواستم بدونم که ممکنه از الان برای ورود به دانشگاه رشته پزشکی بورسیه بگیرم؟؟؟؟

 78. مهشید گفته:

  با سلام‌
  من مهشید ۲۶ ساله، فارغ لتحصیل رشته ی روانشناسی بالینی از دانشگاه ازاد یزد با معدل ۱۸.۵۹ میباشم. دو مقاله ی isi دارم.‌ برای ادامه‌ی تحصیل در مدرک دکتری دارم اقدام میکنم. ایا امکان بورسیه شدن من وجود دارد و چگونه؟؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

 79. شیما محمدی گفته:

  با سلام. از وبسایت بی نظیر شما بسیار سپاسگزام. من ۲۵ سالمه و فارغ التحصیل رشته مهندسی کشاورزی (گرایش باغبانی) از دانشگاه گیلان با معدل ۱۶٫۵۶ هستم. در حال حاضر دارای ۱ مقاله ی همایشی داخلی بوده و مقاله ی دیگری در مجله علوم باغبانی در حال چاپ هستم. یک مقاله ی ISI نیز در یک سال آینده مینویسم. از لحاظ زبان هنوز مدرک ILTS یا TOFELL دریافت نکرده ام و درحال خواندن زبان در یک موسسه هستم. آیا برای من شرایطی وجود دارد که طی دو یا سه سال آینده بخواهم اقدام به گرفتن بورسیه در دانشگاه کانادا بکنم؟ و یک سوال دیگر اینکه آیا میشود در صورت پذیرش شوهرم نیز با من مهاجرت کنند؟ لطفا مرا راهنمایی کنید که چه اقداماتی باید انجام دهم تا شانس بیشتری برای گرفتن بورسیه داشته باشم؟ سپاسگزارم

 80. حسین عظیمی گفته:

  سلام، ضمن تشکر از زحمات و راهنماییهای مفید جناب آقای ملک پور.
  فرزند پسر بنده ۱۴ سالش هست و در دبیرستان تیزهوشان مشغول به تحصیل ، می خواستم ببینم برای ادامه تحصیل و بورسیه در یکی از کشورها که به نظر مناسب تر هست، (ترجیحا کانادا) می تونم اقدام کنم؟ در ضمن خودم هم لیسانس عمران هستم، سن ۴۱ سال، آیا می تونم برای ادامه تحصیل با بورس تحصیلی یا کار در آن کشور اقدام کنم.ممنون از لطف شما.

  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

 81. سید میکائیل گفته:

  سلام و خسته نباشید.
  بی مقدمه عرض میکنم
  شرایط خودم رو خیلی خلاصه براتون تیتر میکنم
  ۱- دانشجوی لیسانس مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک هستم ۳ ترم از تحصیلم باقی مونده
  ۲- چندین تا اختراع
  ۳- چندین مقاله داخلی و بین المللی(در حال کار بر روی چند مقاله isi هم هستم به امید خدا اونارو هم تو این یک سال به رزومم اضافه میکنم)
  ۴- چند جلد کتاب تخصصی تو رشته خودم نوشتم
  ۵- کلی تخصص روی انواع نرم افزار ها و شبیه ساز های تخصصی هم دارم
  ۶- سابقه کاری خاص دارم ( سوابق مدیریتی تو شرکت های تخصصی و البته خودم به همراه برادرم قصد داریم شرکتی تاسیس کنیم و چنتا از اختراعاتمون رو به خط تولید ببریم ولی مسائل مادی …)
  ۷- دبیر انجمن علمی مهندسی پزشکی در دانشگاه خودمون
  ۸- تخصص های ویژه (تخصص رو انواع میکروکنترل ها، تخصص الکترونیک و …)
  ۹- به چند زبان برنامه نویسی مسلط هستم
  ۱۰- تحت حمایت های مالی از طرف دانشگاه هم هستم(عضو باشگاه پژوهش گران هستم و به عنوان نخبه تخفیف شهریه و وام به منظور انجام کارای تحقیقاتیم پرداخت میشه و …)
  ۱۱- دستی هم به هنر بردم(تو یکی از سایت های دانشگاه کانادا خونده بودم که توانایی رهبری یکی از شاخص هاشون بود وهنرمندان رو هم جزو این گروه نوشته بودن)
  ۱۲- …
  بشدت علاقه مند به علم و تحصیل هستم اما شرایط مالی مناسب برای ادامه تحصیل درمقطع بالاتر رو ندارم بخاطر همین رو آورد به بورسیه های تحصیلی
  حالا تعدادی از سوالاتم به این شرح
  ۱- اساسا چه مواردی باید ارسال کنم (منظورم چیز هایی مثل رزوم هستش)؟
  ۲- میتونم تحصیل کاملا رایگان داشته باشم؟
  ۳- علاوه بر تحصیل رایگان چه راه هایی برای کسب درآمد وجود داره؟ (حمایت های مالی دانشگاه به چه شکلی هستش؟ شرایط کار برای دانشجو ها چطور؟ و…)
  ۴- من میخوام تا مقطع دکترا بخونم بعد رشته دیگه ای رو شروع کنم ممکن هستش؟
  ۵- شاید بعد از دکترا تو کانادا ادامه تحصیل ندم و بخوام برگردم مشکلی خواهد بود؟
  ۶- مهم ترین سوال: خانوادم(مادر و برادرم) رو میتونم با خودم ببرم؟(حالا چه بعد از تحصیل چه در حال تحصیل)
  ۷- به نظر شما با توجه به تجربه و تخصصتون رزومه بنده نقطه ضعفی داره که اصلاحش کنم؟ و اساسا رزومه قوی حساب میشه؟
  سوالاتم خیلی زیاد هستن اما بهتره که کمتر اذیت بدم با تشکر ویژه از هموتون که امید به ادامه تحصیل رو به من برگردوندید

  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

 82. سید میکائیل گفته:

  سلام و خسته نباشید.
  بی مقدمه عرض میکنم
  دانشجوی لیسانس مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک هستم ۳ ترم از تحصیلم باقی مونده
  به رزومم خیلی اعتماد دارم چندین تا اختراع، مقاله داخلی و بین المللی(در حال کار بر روی چند مقاله isi هستم به امید خدا اونارو هم تو این یک سال به رزومم اضافه میکنم)، چند جلد کتاب تخصصی تو رشته خودم و کلی تخصص روی انواع نرم افزار ها و شبیه ساز های تخصصی دارم اما شرایط مالی مناسب برای ادامه تحصیل درمقطع بالاتر رو ندارم بخاطر همین رو آورد به بورسیه های تحصیلی چطور میتونم کارامو انجام بدم؟ عملا هیچ آشنایی با بورسیه های مقطع مستر رو ندارم متشکر میشم راهنمایی بفرمایید

  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

 83. ساناز گفته:

  سلام
  من فوق لیسانس ژنتیک مولکولی هستم از دانشگاه سراسری تبریز معدل ام ۱۶/۰۸ هست میخواستم بدونم برای دکترای ژنتیک پزشکی برای کانادا میتونم اپلای کنم و از بورس تحصیلی استفاده کنم ؟ و شما گفتید توی مقاله اتون تحصیل در دکتری معادل شغل هست و حقوق دریافت میکنیم ،؟ میشه روی این حقوق برای زندگی کردن تکیه کرد
  من۳۷ سالمه و یک پسر ۸ ساله دارم آیا پسرم میتونه اونجا تحصیل رایگان داشته باشه .
  با توجه به شرایطم میتونم مهاجرت کنم هم خودم هم پسرم درس خونیم ؟
  ممنون میشم از لطفتون اگه

  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

 84. مشاور حقوقی گفته:

  سلام آقای ملک پور خسته نباشید من فوق لیسانس تحقیقات آموزشی هستم معدل١۶/۵٠اگر بخوام تحصیل کنم برای کانادا یا آمریکا برای رشته دندانپزشکی یا داروسازی درسام تطبیق میدن ومن بورسیه می شم واگر بورسیه نمی شم چقد هزینه اش می شه هنوز آیلس هم نگرفتم

  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

 85. سپيده گفته:

  سلام مرسی اذ مطالبتون
  من دانشجوی رشته مهندسی معدن هستم در دانشگاه محیط زیست کرج
  میخوام برای دوره ی کارشناسی ارشد به کانادا برم
  میخواستم کمی منو راهنمایی کنید

  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

 86. arshia گفته:

  سلام . از وبسایت بی نظیر شما سپسگزارم . من دانشجوی کارشناسی امیرکبیر هستم و در ماه های آتی قصد گرفتن پذیرش از کانادا رو دارم . میخواستم بدونم من چه جوری هم زمان مدارکم رو از دانشگاه بگیرم و سربازی نرم ؟ مگه برای فرستادن مدارک جهت گرفتن پذیرش نباید انصراف داد ؟ در صورت انصراف سرباز میشم و اجازه ی خروج از کشور رو ندارم !!

  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

 87. مرتضی گفته:

  سلام من ازافغانستان هستم، ویکی ازمخاطبان وعلاقه مندان دوکترملیک پور در تیلگرام هستم، درقدم نخست از زحمات شبانه روزی ایشان وهمکارانش سپاس گزاری میکنم. اینجانب ۲۶ سال دارم،دوره لیسانس درسال ۲۰۱۴ بامعدل ۸۶،۷۵ در رشته حقوق وعلوم سیاسی به یکی ازدانشگاهای کابل تمام کردم، پنج سال سابقه کاری درادارت دولتی دارم، زبان انگلیسی من نیز خوب است. علاقه مند هستم دوره ماستری خودرابه رشته روابط بین الملل یا رشته مشابه آن به یکی ازدانشگاهای امریکا، کاندا،جرمنی، استرالیان با اخذبورسیه ادامه دهم.چگونه میتوانم اقدام نمایم؟ چگونه ازشما کمک بگیرم؟

  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

 88. مهتا گفته:

  سلام.ببخشید اگه بخواهیم در مقطع دبیرستان بورسیه تحصیلی کانادا رو دریافت کنیم باید چه اقداماتی انجام بدیم؟ چه نمراتی باید داشته باشیم؟هزینه تحصیل چقدر میشه؟چطور باید اقدام کنیم؟ خیلی ممنون میشم ازتون اگه پاسخ بدید

  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

 89. محمد جباری گفته:

  با سلام، احتراما برای بورسیه دکترا ژنتیک پزشکی یا انسانی در دانشگاه کانادا تقاضا دارم. لیسانس میکروبیولوژی و کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی دانشگاه سراسری ساری هستم . رزومه خوبی دارم. مفاله هم دارم. سابقه کار بالای در آزمایشگاه تشخیص طبی دارم. ای برای کانادا می توان اپلای گرفت.

  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

 90. امين.خ گفته:

  سلام، من مقطع ارشد شیمی آلی رو توی دانشگاه دولتی گذروندم و دارای مقاله ISI و کنفرانسی هستم، میخواستم بدونم چطور میتونم برای مقطع دکترا بورسیه بگیرم، آیا موسسه خودش اقدام به درخواست و مکاتبه میکنه و اقدامات لازم رو خودش انجام میده یا نه؟

  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

 91. شبنم گفته:

  سلام. من دانشجوی انصرافی سال آخر کارشناسی هستم و ۳۶ سالمه. چطوری باید برای بورسیه اقدام کنم؟ چند مقاله کنفرانسی و ژورنالی هم دارم.

  • amin serafat گفته:

   amin_serafat@yahoo.com
   ۹۳٫۸۵٫۲۵٫۴۱ در پاسخ به آرش.
   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

 92. mehrsa گفته:

  سلام
  خیلی بابت مقاله ی مفیدتون سپاس گذارم ،من دخترم متولد۱۳۸۳/۰۱/۰۵هستش و امسال وارد پایه ی هشتم میشه و نمراتش بالا ۱۹ هستش، و الان در زبان انگلیسی وارد سطح advance شده می خواستم بدونم می تونه با بورسیه وارد مدارس کانادا بشه و ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
  و

  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  • minoo گفته:

   برای تحصیل تو کانادا نمرات متوسطه اول مهم نیس، مهم متوسطه دوم، و اینکه از سطح واقعی دخترتون مطلع بشین چون تقریبا همه موسسات بچه ها رو الکی پاس میکنن، من خودمم سطح پیشرفته زبانم اما بیشتر بچه های کلاس خیلی چیزای مبتدی رو هم نمیدونن

   • مشاور ارشد حقوقی گفته:

    از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
    ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
    https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
    ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
    https://goo.gl/YSG82A
    ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

    باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   • مشاور ارشد حقوقی گفته:

    از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
    ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
    https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
    ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
    https://goo.gl/YSG82A
    ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

    باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

 93. غزال گفته:

  با سلام میخواستم بپرسم که شرایط علمی برای تحصیل در کانادا چیه یعنی نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی حداقل چقدر باید باشن؟