کالج زبان ICAN

تحصیل در کالج زبان ICAN

تحصیل در کالج زبان ICAN یکی از برترین کالج های اروپا است که میتوانید در آن به راحتی مشغول به تحصیل گردید . دقت نمایید تحصیل در کالج زبان ICAN را میتوان یکی از راه های مهاجرت به اسلواکی 2018 پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای تحصیل در اسلواکی و یا مهاجرت تحصیلی به اسلواکی و یا اخذ ویزای تحصیلی اسلواکی و در نهایت اخذ اقامت اسلواکی 2018 شمرد که خود نیز یکی از شاخه های راه های مهاجرت به اسلواکی به شمار می آید .

کالج زبان ICAN یکی از کالج های سطح بالا در اتحادیه اروپا است که همه ساله تعداد افراد بسیاری جهت آموزش زبان در این کالج ثبت نام به عمل می آورند . تحصیل در اسلواکی نیز یکی از راه های مهاجرت به اسلواکی شناخته میشود که همه ساله تعداد بسیاری از افراد در دنیا از این طریق به اسلواکی مهاجرت میکنند . هدف اصلی این دانشگاه و کالج خصوصی این است که به دانش آموزان و متقاضیان در زمینه آموزش زبان انگلیسی و آموزش زبان اسلواکی خدمات آموزشی ارائه می کند.

این کالج خصوصی با استفاده از معلمین و اساتید برجسته با تجربه بسیار عالی در زمینه کاری و تخصصی ،استفاده از روش های تدریس مدرن با اثربخشی بالا همچنین تجزیه تحلیل بر روی این Method ها آماده ارائه خدمات آموزشی برای متقاضیان می باشد. این کالج با ارائه شرایط زندگی راحت و بدون استثنا کمک به همه متقاضیان خارجی در باب اقامت خود در کشور اسواکی بهترین محیط را برای آموزش زبان به وجود آورده است و این امکان و فرصت را برای علاقه مندان به وجود می آورد که پس از اتمام دوره یک دیپلم اروپایی کسب کنند و با این دیپلم اروپایی و certificate که کالج پس از اتمام دوره در اختیار دانشجویان قرار می دهد این امکان فراهم می آید که بتوانند در اتحادیه اروپا کار پیدا کنند.

آموزش عالی در اسلواکی مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا و جهان است و مدارک و certificate به دست آمده از دانشگاه های اسلواکی به طور گسترده ای در تمام دنیا پذیرفته شده است و نیاز نمی باشد که در کشورهای اروپایی دیگر،کانادا و یا آمریکا تایید شوند اخذ مدرک از اسلواکی مزایای قابل توجهی در پیدا کردن کار و موقعیت شغلی در اروپا خواهد بود. هزینه تحصیل و زندگی در اسلواکی در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی بسیار به صرفه است هزینه ماهانه حدود ۲۵۰ تا ۳۰۰ یورو می باشد.

قابل ذکر است در بعضی دانشگاه ها بدون امتحان ورودی امکان تحصیلات آکادمیک اوجود دارد. دانشگاه های اسلواکی به دنبال توسعه این کشور و منطقه هستند و در راستای این هدف دولت شرایط اخذ ویزا را دشوار نکرده است و اخذ ویزا نیاز به روش های پیچیده و بوروکراتیک ندارد دانشجویان international در کشور اسلواکی بسیار مورد حمایت قرار می گیرند زیرا منافع دولت در جذب دانشجویان خارجی است که سود دولت را تامین می کند به همین دلیل خدمات آموزشی بسیار عالی برای دانشجویان و دانش آموزان به وجود آورده است و دانشجو این امکان را دارد به صورت part time 10 ساعت در هفته کار کند دانش آموزان حتی این امکان را دارند که از سیستم حمل و نقل راه آهن در خاک اسلواکی به صورت رایگان استفاده کنند.

این کالج خصوصی برای دورهای آموزشی زبان انگلیسی و زبان اسلواکی به طور تخصصی برنامه های متنوعی تنظیم و ارائه کرده است که متقاضیان  در راستای این آموزش ها بتوانند با توجه به برنامه ریزی های خود پس از اتمام این دوره ها به اهداف خود در هر زمینه ای درست یابند به طور مثال اگر شخص تمایل دارد با بالا بردن سطح دانش زبان خود بتواند در مقاطع بالاتر به تحصیلات آکادمیک دست یابد و یا بتواند موقعیت شغلی جدیدی پیدا کند و یا حتی برای تبادل ارتباطات و زندگی روزمره این کالج زبان در کشور اسلواکی بهترین گزینه می باشد.

قابل ذکر است اگر دانش آموزان، دوره زبان انگلیسی و یا دوره زبان اسلواکی را در کشور اسلواکی بگذراند هزینه تحصیل در مقطع دانشگاهی برای آنها رایگان خواهد بود. در این کشور معلمین به طور مستقیم ویژگی های فرهنگی و سنت و آداب و رسوم را آموزش می دهند و تمام موانع و نگرشی که بین خارجیان با مردمان این کشور وجود دارد را برطرف می کنند. زبان اسلواک  زبان اصلی و رسمی کشور اسلواکی می باشد و این زبان شباهت بسیاری به زبان روسی، بلاروس و اوکراین است و اگر اگر شخص می خواهد برای تحصیلات آکادمیک در دانشگاه های اسلواکی ادامه تحصیل دهد می بایست حتما زبان اسلواکی را بگذراند.

آماده سازی دانش آموزان برای ورود به دانشگاه جهت تحصیلات آکادمیک به زبان اسلواکی تحت برنامه A می باشد به دو course تقسیم می شود. Course شش ماهه و course یک ساله که از ماه سپتامبر و یا February شروع می شود، این نکته را باید در نظر داشت که حداقل سن مورد تایید بابت apply کردن ۱۵ سال می باشد. کلاس های درسی روزانه حدود الی ۵ الی ۶ ساعت می باشد و هزینه تحصیل در course شش ماهه حدود ۱۸۹۹ یورو و در Course یک ساله هزینه تحصیل حدود ۳۷۹۸ یورو می باشد.

بهترین مزیت کلاس زبان این کالج خصوصی این است که این دوره ها به عنوان پیش نیاز برای ورود به دانشگاه های اسلواکی در نظر گرفته می شود به طور مثال اگر شخصی خارج از اسلواکی تحصیلات آکادمیک داشته باشد به طور مثال شخص در خارج از کشور اسلواکی مدرک لیسانس دارد حتی برای مقطع فوق لیسانس و دکترا می تواند از این دوره های زبان استفاده کند و پس از اتمام این دوره های زبان بتواند به صورت رایگان در مقاطع بالاتر تحصیلات آکامیک داشته باشد. دانشگاه technical، دانشگاه اقتصاد و دیگر کشورهای معروف اسلواکی دانشجویان international را ساپورت خواهند کرد که اجازه اقامت در اسلواکی را بگیرند.

حتی اشخاصی که از نظر سنی پایین هستند و می بایست به مدرسه وارد شوند ولی دانش زبان اسلواکی ندارند بدون نیاز به دانستن این زبان می توانند در مدرسه پذیرش شوند برای آموزش بچه ها از یک برنامه آموزشی تحت عنوان B استفاده می شود که دانش آموزان کم سن و سال را برای ورود به مدرسه آماده می کند این برنامه نیز به دو course شش ماهه و یک ساله تقسیم می شود که هزینه تحصیل برای دوره شش ماهه ۱۸۹۹ یورو و برای دوره یک ساله ۳۷۹۸ یورو می باشد و تعداد دانش آموزان موجود در هر کلاس ۱۲ نفر است. .

برنامه دیگری تحت عنوان برنامه C وجود دارد که اگر شخص به دنبال پیدا کردن کار در کشور اسلواکی است برای ارتباطات عادی، روزانه و کاری نیاز است دانش زبان اسلواکی خود را تقویت نماید بنابراین کارشناسان به این نتیجه رسیده اند که برنامه ای مخصوص خارجیان تحت عنوان برنامهC  (زبان اسلواکی برای ارتباطات روزمره) به وجود آورند که پیشنهاد خود کالج برای کیفیت و نتیجه بهتر دوره فشرده شش ماهه است و دوره کمتر فشرده به نام D که سه بار در هفته به مدت ۲ ساعت آموزش زبان اسلواکی برای متقاضیان انجام می گیرد.

شرایط و ویژگی های برنامه آموزشی زبان اسلواکی به صورت فشرده: به دو COURSE تقسیم می شود شش ماهه و یک ساله، محدودیت سنی از ۱۵ سال می باشد و تعداد دانش آموزان در کلاس ۱۲ نفر می باشد و روزانه ۴ ساعت کلاس آموزش زبان خواهند داشت. هزینه دوره شش ماهه ۱۸۴۹ یورو است و هزینه دوره ده ماهه (یک ساله) ۳۵۹۸ یورو است.

برای دوره نیمه فشرده تحت عنوان برنامه D که مانند دیگر دوره ها به دو Course شش ماهه و یک ساله تقسیم می شود. دوره آموزشی سه بار در هفته به مدت دو ساعت برگزار می شود که هزینه دوره شش ماهه ۴۴۹ یورو است و دوره یک ساله ۸۹۸ یورو می باشد.

maxresdefault2 تحصیل در کالج زبان ICAN

نکته جالب توجه این است که این کالج خصوصی حتی برای اشخاصی که تمایل دارند بیزینسی برای خود در کشور اسلواکی راه بیندازند کلاس های آموزش زبان اسلواکی تحت عنوان برنامه آموزشی E (دوره کسب و کار و ارتباطات) طراحی وتنظیم کرده اند که برای تسریع در امور آنها جهت رسیدن به اهداف خود علاقه مندان را یاری می کند. که این برنامه شامل دو دوره فشرده و نیمه فشرده است دوره فشرده با نام E شامل دوره شش ماهه و یک ساله می شود که روزانه حدود ۴ ساعت آموزش زبان برای افراد در نظر گرفته اند و هزینه تحصیل برای دوره شش ماهه۱۸۴۹ یورو و برای دوره یک ساله ۳۵۹۸ یورو می باشد.

برنامه نیمه فشرده کسب و کار تحت عنوان دوره F کلاس آموزشی سه بار در هفته و به مدت ۲ ساعت دانشگاهی می باشد. و هر ساعت تحصیلی ۴۵ دقیقه است.هزینه دوره شش ماهه ۴۴۹ یورو است و هزینه دوره یک ساله ۸۹۸ یورو است.

زبان انگلیسی سال های بسیاری به عنوان زبان محبوب در سراسر جهان باقی مانده است و در کشور اسلواکی بسیاری از مردم محلی انگلیسی صحبت می کنند و با توجه به نزدیکی با مرزهای مجارستان،اتریش و ظهور تعداد زیادی از شرکت های خارجی در کشور اسلواکی این فرصت به وجود آمده است که دانش آموزان  با یادگیری زبان انگلیسی در دیگر دانشگاه های کشورهای اروپایی و یا حتی در اسلواکی ادامه تحصیل دهند.

تحصیل دوره زبان انگلیسی در اسلواکی شرایط ذیل را گارانتی می کند:

آموزش با کیفیت بالا و با سیستم تدرس مدرن که پس از اتمام دوره شخص بتواند مانند زبان مادری انگلیسی صحبت کند.

هزینه پایین آموزش نسبت به هزینه آموزش در انگلیس و آمریکا و دیگر کشورها…

هزینه پایین زندگی و اخذ خدمات مختلف در یکی از بهترین کشورهای اروپایی و اخذ یک دیپلم دیگر در اروپا

کاهش هزینه حمل و نقل باعث می شه که برای دیدار بیشتر با دوستان و خانواده به کشورهای دورتر نروند.

برنامه G (آموزش زبان انگلیسی برای ورود به دانشگاه) که هدف از تنظیم و آماده سازی این برنامه آماده کردن دانش آموزان برای تحصیلات دانشگاهی در کشورهای اروپایی و… است. کلاس های آموزشی ۶ ساعت در روز است که دوره ها مانند دوره های زبان اسلواکی به شش ماه و یک سال تقسیم می شود. هزینه یک ساله  ۳۷۹۸ یورو و هزینه شش ماهه ۱۸۹۹ یورو می باشد.

در میان محبوب ترین و دپارتمان های انگلیسی زبان سه گزینه ذیل از همه شاخص تر می باشند:  دانشگاه پزشکی، مدرسه مدیریت و دانشگاه اقتصاد.

تحصیلات آکادمیک در اتحادیه اروپا به دو دلیل تقاضای بالایی دارد:  کیفیت آموزش ، اجازه اقامت موقت در اروپا و امکان پیدا کردن شغل پس از اتمام تحصیل. همچنین در کشورهای اروپایی که زبان اصلی آن کشور انگلیسی نمی باشد دانشگاه ها Course هایی ارائه می کنند به زبان انگلیسی که اگر شخص دانش زبان انگلیسی بالایی داشته باشد می تواند برای ادامه تحصیل در این دانشگاه ها اقدام نماید.

برنامه آموزشی تحت عنوان H (انگلیسی برای هر روز) به صورت فشرده است و هدف از تنظیم این برنامه برای دانش آموزان، بالا بردن سطح دانش زبان انگلیسی برای ارتباطات روزمره است و دوره نیمه فشرده تحت عنوان برنامه I برای دانش آموزان کلاس ارائه کرده اند.  برای دوره فشرده ۴ ساعت در روز کلاس آموزش زبان تنظیم شده که هزینه تحصیل برای دوره یک ساله ۳۵۹۸ یورو و برای دوره شش ماهه ۱۸۴۹ یورو می باشد.    برای دوره نیمه فشرده هزینه تحصیل دوره یک ساله ۸۹۸ یورو و برای دوره شش ماهه ۴۹۹ یورو می باشد و کلاس های آموزشی سه بار در هفته به مدت ۲ ساعت خواهد بود.

کشور اسلواکی و شهر براتیسلاوا جزء یکی از زیباترین کشورها و شهرهای جهان است و با آموزش زبان انگلیسی و یا اسلواکی در این کشورها با جاذبه های این کشور همراه خواهید بود. کشور اسلواکی و این کالج با کیفیت، این امکان را برای علاقه مندانی که تمایل دارند تجارت و بیزینس خود را گسترش دهند و یا شغلی را در شرکت های بین المللی به دست آورند مهیا کرده است و برنامه آموزشی تحت عنوان برنامه J (انگلیسی برای ارتباطات در تجارت) فشرده و دوره نیمه فشرده K به وجود آورده اند.

که هزینه های دوره فشرده J مانند Course های زبان اسلواکی می باشد، دوره یک ساله ۳۵۹۸یورو و دوره شش ماهه ۱۸۴۹ یورو می باشد و دوره نیمه فشرده حدود ۴۴۹ یورو برای دوره شش ماهه و دوره یک ساله ۸۹۸ یوو می باشد.

این کالج زبان خصوصی برای دانش آموزان بین المللی خوابگاه ارائه می کند ولی باید این نکته را در نظر داشت که اگر متقاضیان به سن ۱۸ سال نرسیده باشند می بایست در خوابگاه مربیان اقامت داشته باشند که مربیان نظارت کافی را داشته باشند.هزینه خوابگاه در ماه ۵۰ تا ۱۵۰ یورو می باشد اگر دانشگاه خوابگاه ارائه نکند شخص این امکان را دارد که خانه و یا آپارتمان اجاره کنندهزینه خوابگاه و محل اقامت بسته به منطقه شهر متفاوت خواهد بود. در براتیسلاوا هزینه اجاره اتاق در یک خانه یا یک آپارتمان حدود ۱۵۰ تا ۲۵۰ یورو می باشد و هزینه اجاره آپارتمان یک خوابه ۴۰۰ یورو می باشد و آپارتمان دو خوابه ۵۰۰ یورو می باشد.

به صورت کلی اجازه اقامت در کشور اسلواکی ۹۰ روز می باشد و برای بیشتر از ان می بایست شخص دلایل خاص مانند: کار، آموزش، الحاق به خانواده، کارت آبی اتحادیه اروپا، توسعه  پژوهش و…

به منظور تحصیل در اسلواکی باید اسناد و مدارکی ارائه شود مانند انگیزه نامه، نسخه اصل دیپلم و ترجه آن به زبان اسلواکیایی.

کشور اسلواکی برای به رسمیت شناختن دیپلم به دست آمده از دانشگاه های خارجی از سیستم Nostrification اسفاده می کند. اگر فرزند شما دوره ابتدایی بین سال ۱ تا ۹ باشد و پس از آن قرار باشد دبیرستان خود را در کشور اسلواکی ادامه دهد نیاز به تایید و سیستم nostrification ندارد ولی اگر شخص دیپلم داشته باشد و تحصیلات high school داشته باشد نیاز است برای ادامه تحصیل در کشور اسلواکی حتما مدارک ارزیابی شود.

انگیزه نامه، ترجمه شناسنامه، نسخه اصل و ترجمه شناسنامه با نرم افزار apostille ، تایید مجوز کلاس زبان اسلواکی .

حداقل می بایست دو ماه برای سیستم ارزیابی nostrification در نظر گرفت همچنین در برخی موارد بنابر تصمیم مدرسه این احتمال وجود دارد که ریز نمرات برای ارزیابی تخمین نمرات به اسلواکی بررسی و ارزیابی شود که این مورد حدود یک ماه زمان می برد.

برای ویزا مدارک ذیل می بایست ارائه شود:

۲قطعه عکس ۳ در ۳٫۵

آدرس محل اقامت ارائه عدم سوء پیشینه از محل اقامت خود در سه سال گذشته که بیشتر از ۹۰ روز شخص آنجا بوده باشد.

ارائه پرینت بانکی بابت حمایت مالی جهت اقامت در کشور اسلواکی. هزینه خدمات مربوط به اقدامات جهت اخذ ویزا ۵۰۰ یورو می بایست پرداخت شود.

در این بخش سعی شد که توضیحات کاملی در باب کالج زبان اسلواکی به شما عزیزان ارائه گردد . بهتر است دقت نمایید که کالج زبان در اسلواکی یکی از برترین کالج های زبان در اتحادیه اروپا است که میتوانید برای تحصیل زبان انگلیسی برای آن اقدام نمایید و زبان انگلیسی را در اتحادیه اروپا فرا بگیرید .

جهت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به اسلواکی از جمله مهاجرت تحصیلی به اسلواکی و یا شرایط تحصیل در اسلواکی و یا هزینه تحصیل و  زتدگی در کشور اسلواکی و در نهایت شرایط اخذ اقامت اسلواکی با موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار این موسسه در سراسر دنیا و یا در شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نمایید و از مشاوره های رایگان ما نهایت استفاده را بکنید .

.

Rating: 5
11 پاسخ
 1. majid گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور
  45 سال دارم .لیسانس شیمی.متاهل.ميخواستم در کالج زبان اسلواکی ثبت نام کنم. آیا این امکان وجود دارد؟ با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکان تحصیل در کشورهای خارجی بستگی به سن، میزان گپ تحصیلی، وضعیت علمی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل، داشتن مدرک زبان با نمره مورد نیاز و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما تماس گرفته و با ارائه این اطلاعات مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 2. سامان گفته:

  با سلام و درود فراوان خدمت شما جناب دکترملک پور و تیم زحمت کشتان،اسم من سامان و ۲۶سالمه.لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد شهرستان دارم.خیلی وقته که وبسایت و کانالتون رو دنبال میکنم قصد دارم به خارج از کشورم مهاجرت کنم اماقبلش میخواستم برای یک دوره زبان برم و شرایط رو بسنجم.لذا ازشما خواهشمندم منو راهنمایی کنید که چه کشورهایی میتونم برم و هزینه دوره ها کلا چقدره؟آیا بعداز اتمام دوره میتونم برای ادامه تحصیل اقدام کنم ونیازی به بازگشت به ایران نیست؟خیلی ممنون از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله شما میتوانید برای دوره زبان اقدام کنید اما باید مشاوره صورت گیرد تا کشور مورد نظر مشخص شود. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. علی گفته:

  سلام آیا با ویزایی که برای تحصیل زبان در اسلواکی گرفته میشه امکان خروج از اسلواکی و رفتن به کشورهای دیکه مثه آلمان وجود داره؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. به دلیل وجود کشور اسلواکی در لیست کشورهای شنگن امکان ورود و خروج به کشورهای شنگن برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. مائده گفته:

  سللام خسته نباشید
  من بیست سال دارم و دانشجوی سال سوم دانشگاه فردوسی هستم، معدل دیپلمم 19 هست، ازمون ایلتس ندادم هنوز، اگر بخوام برای دوره فشرده زبان انگلیسی ثبت نام کنم، پرسه ثبت نام و اخذ ویزا چقدر زمان میبره و اینکه تو ایران میشه برای سفارت وقت گرفت یا باید ترکیه برم؟
  ممنون از وقتی که میزارید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. محمد صادق محمدیان گفته:

  به نام خدا
  با عرض سلام و ارادت خدمت جناب آقای دکتر ملک پور و همکاران گرامی ایشان …
  متشکرم که پاسخگوی سوالات بیشمار ما جوانان ایرانی هستید که در این روزگار حتی به فردای خودمان هم امید نداریم .
  من صادق هستم ۳۱ سالمه و دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد عمران-سازه پردیس دانشگاه سمنان هستم(فقط پایان نامه مانده است ) . متاهلم و از سال ۸۷ تاکنون مشغول کار هستم و بیمه تامین اجتماعی دارم . همسرم ( نرگس ) ۲۹ ساله هستند و کارشناس مامایی هستند و حدود ۴ سال سابقه بیمه دارند .ما فرزند نداریم و دارایی ما در حدود ۴۰-۵۰ میلیون تومان است .( پول پیش خانه و ماشین )
  درآمد من در حدود ماهانه ۴ میلیون و همسرم نیز حدود ۱٫۳ میلیون تومان حقوق می گیرند . (( البته من از ۶ ماه پیش تا کنون بدلیل مشکلات کارفرما (سیاسی و انتخابات و … )حقوق نگرفته ام )) من در مسکن مهر پرند مشغول کار هستم .و همسرم در خانه بهداشت مشغول کار میباشند .
  یکی از دلایل من برای انتخاب اسلواکی عدم نیاز ویزا برای همراه بوده ، نمیدانم همچنان هست یا خیر ؟؟؟
  ما برای دوره زبان ، کالج ICAN رو انتخاب کردیم ( سطح زبان ما مبتدی هست). سوالاتی در ذهن ما بود که بشرح زیر است :
  ۱٫برای اخذ ویزا چقدر میبایست در بانک پول داشته باشیم ؟؟ آیا مثلا ۴۰ یا ۶۰ میلیون تومان باید ۳ ماه در حسابمان باشد ؟؟؟ یا در حسابی که ۶ ماه تراکنش مالی دارد باید آخرین موجودی مبالغ فوق باشد ؟؟؟ آیا همسرم نیز باید ویزا بگیرند ؟؟؟
  ۲٫ . آیا کالج به متاهل ها نیز خوابگاه میدهد یا خیر ؟
  ۳٫هزینه زندگی در براتیسلاوا ماهانه چند میلیون تومان است ؟
  ۴٫آینده کاری برای خودم و همسرم بعد از اتمام کالج ؟ آیا همسرم میتواند در خصوص مامایی یا پرستار ماما کار کند ؟؟؟ و من نیز در رشته عمران مشغول بکار شوم ؟؟
  ۵٫ما دوره ۶ ماهه زبان H را انتخاب کردیم ، آیا مناسب است ؟؟؟
  ۶٫اجازه اقامت در اسلواکی ۹۰ روز است آیا بعد از اتمام ۹۰ روز میبایست مجدد پروسه ویزا را دوباره طی کنیم ؟ یعنی (ارائه پرینت بانکی بابت حمایت مالی جهت اقامت در کشور اسلواکی) و…
  ۷٫ در آخر آیا با شرایط من اسلواکی گزینه مناسبی هست و یا پیشنهاد شما برای دوره زبان خارج از کشور( نمیخواهم در ایران دوره زبان را طی کنم ) چیست ؟؟؟؟
  از اینکه وقت گذاشته اید و مطالب من را مطالعه فرمودید متشکرم .

  با تشکر
  نرگس و صادق

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.