تحصیل در هلند

تحصیل در هلند

تحصیل در هلند در سال 2018 به دلیل شرایط نسبی آسان تر اخذ ویزای تحصیلی هلند به یکی از پر متقاضی ترین راههای مهاجرت به هلند بدل گردیده است . آیا به دنبال مهاجرت به اروپا می باشید ؟ و همچنان راهی را برای خود مشخص نکرده اید ؟ ما می خواهیم در این مقاله به تفسیر دو موضوع اخذ ویزای تحصیلی هلند و ویزای سرمایه گذاری هلند و تغییر در شرایط اخذ ویزاهای تحصیلی هلند و سرمایه گذاری هلند و اینکه چه مدارکی برای اخذ ویزاهای سرمایه گذاری هلند و تحصیل در هلند نیاز می باشد مطالبی را به خدمت شما عزیزان برسانیم . هزینه های جاری در زمینه سرمایه گذاری هلند ، ثبت شرکت در هلند ، تحصیل در هلند را بررسی خواهیم نمود و تمامی موارد برای اقدام به این موضوعات را تحلیل خواهیم نمود . هزینه های زندگی در کشور هلند و مزایای اخذ شهروندی در کشور هلند را شرح خواهیم داد . کشور هلند ، کشوری است مناسب و ایده آل برای مهاجرت که سالانه بسیاری از ایرانیان مقصد مهاجرت خود را کشور هلند بر می گزینند . در کشور هلند به علت حضور در جمع کشور های حوزه شنگن موقعیت مناسبی برای ادامه زندگی و تحصیل را دارد . کشور هلند شرایط بسیار عالی برای سرمایه گذاری در هلند فراهم نموده است که بر مبنای آن می توانید به اقامت دائم نائل آیید . برای کسب اقامت دائم در کشور هلند راه های متفاوتی وجود دارد . که از مهم ترین آنها می توان به ازدواج ، نامزدی ، کار ، تحصیل و سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و کار آفرینی اشاره نمود .

فایل تصویری آقای  ملک پور( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین)در باب تحصیل در هلند

video تحصیل در هلند

” این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد ”
در میان راه های فوق الذکر باید توجه داشت که همه موارد می توانند در مدت زمانی معلوم بسته به اجرای قوانین مدون کشور هلند ، در خواست اقامت دائم و در نهایت به تابعیت مضاعف هلند نیم نگاهی داشت . لذا در میان راه های فوق بحث ویزای تحصیلی می تواند کم ریسک ترین و کم هزینه ترین راه ها در بحث مهاجرت به کشور هلند باشد . که تحصیل در کشور هلند بنا به قوانین کشور هلند به شرح ذیل می باشد :

تحصیل در کشور هلند زیر نظر وزارت علوم ، فرهنگ و آموزش می باشد . ابتدای شروع کورس تحصیلی برای دانش آموزان از سن چهار سالگی آغاز می شود . مقاطع تحصیلی در کشور هلند عبارت است از :
۱٫ Basisonderwijs یا مقطع ابتدایی :
در این مقطع که تحصیل ابتدایی دانش آموزان شروع خواهد شد و تا سن ۱۲ سالگی دانش آموز به صورت متوالی ادامه دارد . در این دوره تحصیلی که به نوعی دوره آمادگی و مهد کودک نامیده خواهد شد دانش آموز باید در مباحث مطالعه و املاء در زبان رسمی کشور تحصیل نماید . و دروسی از قبیل اعداد ، تجربی و مدنی و زبان انگلیسی را سپری نماید .
” این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد ”
۲٫دوره دبیرستان در هلند :
این دوره برای دانش آموزانی می باشد در بازه سنی ۱۲ سال الی ۱۶ سال می باشد و دانش آموز پس از سپری نمودن مقاطع ابتدایی ، مستقیما وارد دوره دبیرستان شده و در یکی از مقاطع دبیرستانی ذیل شروع به تحصیل می نمایند . این دوره برای همه افراد در این بازه سنی اجباری می باشد . این مقطع برابر با دوره دیپلم دوازده ساله ایران خواهد بود . لذا اگر فردی با اخذ دیپلم دو تا سه سال تحصیل مداوم داشته باشد ، می تواند در خواست معادل کاردانی را بدهد .
*دوره دیپلم مقدماتی vwo :
این دوره تحصیلی در مقطع دبیرستان می باشد که در بالاترین درجه تحصیلی در کشور هلند در مقطع دبیرستان را دارد . مدت زمان این نوع کالج دبیرستانی شش سال خواهد بود .
*دوره آموزشی متوسطه عمومی HAVO :
دوره آموزش متوسطه عمومی HAVO در مقطع دبیرستانی می باشد که مدت زمان پنج سال برای تحصیل به طول خواهد انجامید .
*دوره آموزش متوسطه مقدماتی MAVO :
در این نوع دوره آموزش که به صورت مقدماتی و عمومی در مقطع دبیرستان می باشد . مدت زمان تحصیل چهار سال خواهد بود .
*دوره آموزش حرفه ای VBO :
در این نوع دوره آموزش که به مدت زمان چهار سال برگزار می گردد . این دوره آموزش پایه می باشد که جهت آمادگی برای ورود به کار آموزش دیده و آماده خواهند شد .

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور (فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین)در باب تحصیل در هلند

audio تحصیل در هلند

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور (فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین)در باب دکتری هلند

audio تحصیل در هلند

فایل صوتی توضیحات آقای  ملک پور(فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب دندانپزشکی هلند

audio تحصیل در هلند

تحصیل در مقاطع دانشگاهی در کشور هلند :

۱٫دوره تحصیلی لیسانس:
دوره تحصیلی لیسانس که با نام bachelor شناخته شده است . فرد متقاضی برای اقدام در این مقطع موظف به سپری کردن یکی از دوره ی مدارس عالیه HBO اجازه اولیه ورود به این مقطع را کسب می نماید . این دوره همانند کشور ایران چهار ساله می باشد . این دوره چهار ساله در حدود ۱۷۰ واحد در کورس تحصیلی شما می باشد . اتمام دوره تحصیلی در این مقطع منوط به سپری کردن تعداد واحد های درسی و ارائه پایان نامه آموزشی و کسب نمرات مورد قبول از واحد های درسی اخذ شده در طول دوره آموزشی خود می باشد . این مدرک در ایران معادل مقطع کارشناسی خواهد بود .
” این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد ”
۲٫دوره فوق لیسانس :
دوره فوق لیسانس و یا Master و یا Doctoraal نام هایی است که بر این مقطع تحصیلی گذاره اند . طول این مقطع تحصیلی بنا به رشته تحصیلی متفاوت و متغییر می باشد . که در حدود دو سال الی هشت سال می تواند به طول انجامد . معمولا این دوره در مدت زمان چهار سال به اتمام می رسد . تعداد واحد های تحصیلی در این مقطع بین ۸۴ واحد درسی تا ۲۵۲ واحد درسی متغییر می باشد . که کم ترین سهم برای دوره هنر های تجسمی تعلق دارد . در سال ابتدایی ورود به این مقطع تحصیلی propedeuse نام دارد . در حدود ۴۰ واحد درسی می باشد . سپری کردن و کسب نمره قبولی در این مقطع تحصیلی شرط ورود به سال های آتی خواهد بود . سال آخر در تحصیل دانشجو می بایست پایان نامه آموزشی تنظیم نماید . در غایت با کسب نمره قبولی در واحد ها و رسیدن به نمره کل مورد پذیرش به انضمام پایان نامه آموزشی فرد فارغ التحصیل در این مقطع خواهد شد . این مقطع در ایران معادل کارشناسی ارشد خواهد بود .

۳٫دوره دکتری :
برای ورود به مقطع دکتری و یا PHD می بایست مقطع post doctoraal را سپری نمایند و این دوره یکساله را گذرانده باشند تا بتوانند در مقطع دکتری ورود نمایند . این دوره در زمینه تربیت دبیری می باشد . در دوره دکتری که به مدت ۴ سال و نیم تا پنج سال طول می کشد دانشجو باید در رشته های تحصیلی خود استاد راهنما و یا سوپروایزر خود را انتخاب نمایند و از طریق آن بتواند پذیرش تحصیلی خود را کسب نماید . در این دوره تحصیلی به دانشجو اجازه ۳۰ ساعت کار موقت دانشجویی اعطا می گردد و در حین تحصیل می تواند استاد یار و یا کمک استاد یار باشد . این مقطع تحصیلی در ایران در صورت ارائه پایان نامه در یکی از دانشگاه ممتاز هلند ، معادل مقطع دکتری ارزش گذاری خواهد شد .

اگر شما همچنان سوالاتی در ذهن خود در باب تحصیل در هلند و یا مهاجرت به هلند از طریق تحصیلی دارید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و اطلاعات کافی را کسب نمایید. همچنین اگر هیچ یک از شرایط ذکر شده را دارا نیستید می توانید با تماس با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران و بررسی اطلاعات و شرایط خود بهترین راه مهاجرت به هلند و تحصیل در هلند را از طرق دیگر پیدا کنید.

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

53 پاسخ
 1. fattaneh گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  من یک فرزند 17 ساله دارم که کلاس یازدهم تجربی را گذرانده با معدل بالای 19 و سطح زبان عالی,مدرک ادونس کانونو زبان دارد البته آیلتس آزمایشی داده که نمره ی بالا 7 گرفته ولی مدرک آن را نگرفته ,قصد ادامه ی تحصیل در اروپا دارد ولی نمیتونیم تنها بفرستیمش ,البته چند تا اقوامم حدود 30سال هست در سوئد زندگی میکنند ولی به امیدآنها نمیخوام فرزندم رو بفرستم , خودم لیسانس زیست شناسی دارم و 17 سال سابقه ی بیمه و کار در رشته ی حسابداری دارم ,البته مدرک دیپلم آرایشی از سازمان فنی و حرفه ای هم دارم همسرم دیپلم کامپیوتر دارد ولی بسیار فنی و کار بلد است شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید که فرزند ما بتونه برای ادامه ی تحصیل و زندگی در یکی از کشورهای خوب اروپایی همراه یکی از والدین و یا مهاجرت خانوادگی اقدام کنه. با سپاس فراوان

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما سوالات مختلفی را در زمینه های مختلفی بیان نموده اید که هر یک پاسخ جداگانه های دارد که آن پاسخ ها نیازمند داشتن اطلاعات تکمیلی از شما می باشد که متاسفانه موجود نیست. لذا لطفاً با دفاتر ما تماس گرفته و به صورت رایگان پاسخ سوالاتتان را دریافت نمایید.

   پاسخ
 2. Diana گفته:

  سلام وقتتون بخیر من ترم ۳ کاردانی گریم هستم
  میخواستم بدونم درهلند این رشته وجودداره برای ادمه تحصیل در مقطع کارشناسی؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای تحصیل گریم در هلند می بایست مجدداً از ابتدا شروع به تحصیل در این رشته نمایید و هزینه تحصیلی بسیار بالایی نیز خواهید داشت که به همراه هزینه زندگی خود می بایست بپردازید.

   پاسخ
 3. مجتبی گفته:

  سلام .
  در صورتی که یکی از ما (من در مقطع فوق لیسانس و یا همسرم در مقطع دکترا) قصد تحصیل در هلند را داشته باشیم‏‏ء آیا نفر همراه(کسی که تحصیل نمی کند)اجازه کار در هلند خواهد داشت؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. همراه از ابتدا اجازه کار ندارد و باید از اداره کار هلند اجازه کار بگیرد.

   پاسخ
   • مجتبی گفته:

    آیا گرفتن این مجوز از اداره کار هلند امکانپذیر است یا شرایط سختی دارد؟ گرفتن این مجوز حدودا چقدر زمان میبرد؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • shahram shahidi گفته:

     با سلام . کار در هلند نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای هلندی و داشتن مدارک لیسانس رشته های مورد نیاز این کشور بوده و نیاز به تسلط به زبان رسمی آن به همراه سرمایه مورد نیاز برای زندگی در این کشور و همچنین هزینه های وکالتی و سن زیر 35 می باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
     شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
     https://malekpour.ir/contact-us/

     پاسخ
 4. سوگل گفته:

  سلام
  من ١٨ سال دارم و همينطور ديپلم دارم
  زبانمم خوب نيست
  رشته تجربي هستم
  براي خواندن رشته هاي مامايي و راديولوژي چقدر طول ميكشه و هزينش چقدر ميشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. بسته به شرایط و وضعیت شما متفاوت خواهد بود و اعلام هزینه در این بخش ممکن نیست. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. رضا طالبیان گفته:

  باسلام و احترام
  38 سال دارم برای مقطع لیسانس میتونم درخواست بدم و اقامت بگیرم؟ اگر بله هست خانواده هم میتونم ببرم و اجازه کار داریم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما احتمال موفقیت برای مقطع لیسانس کمتر می باشد. شرایط همسر شما نیز باید بررسی شود. در صورت تحقق خانواده امکان همراهی شما در هلند را دارند اما اجازه کار ندارند. در صورتی که برای کشورهای دانمارک یا اتریش اقدام کنید همراه شما نیز اجازه کار خواهد داشت.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. زهره گفته:

  سلام
  در صورت سرمایه گذاری در هلند و گرفتن اقامت،هزینه تحصیل فرزندان در. مقطع ابتدایی و. راهنمایی چقدر خواهد بود؟

  پاسخ
 7. پری ناز گفته:

  سلام خسته نباشید
  ایا دختر ۱۴ ساله من میتواند در کالج های هلند ثبت نام بشه؟شرایطش چطوره؟ایا من و پدرش هم میتوانیم اقامت بگیریم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. محمد اسدی گفته:

  سلام همسر من لیسانس ادبیات داره و پسرم 8 سال دارد میخواستم بدونم همسرم میتواند از طریق تحصیل پسرم اقامت بگیره

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از پرونده شما داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که امکان پذیر است یا خیر. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی تکمیلی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. مهری جوادی گفته:

  سلام….هزینه ی تحصیل در دبیرستانهای هلند چه مقدار است؟؟؟ و شرایط پذیرش ؟؟؟دبیرستان دولتی هم دارن یا فقط خصوصی؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت خصوصی بودن مدرسه زندگی و تحصیل 25000 یورو و در صورت دولتی بودن 11000 یورو میباشد .

   پاسخ
 10. ارزو گفته:

  سلام . من ۳۲ سالمه و فوق لیسانس طراحی شهری دارم و مدرک MBA یکساله از تهران . میتونم برای مهاجرت از طریق پذیرش زبان داچ اقدام به رفتن کنم ؟
  اگر بخوام خودم خودمو سادورت کنم چطور اونجا میتونم ؟ من هزینه ۸۰۰۰ یورو برای یکسال درسمو هم جمع کردم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان میتوانید اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. respina گفته:

  با سلام و احترام
  من ترم ۲ علوم و مهندسی محیط زیست از دانشگاه ازاد واحد علوم و تحقیقات هستم
  سوالم این هست که با توجه به رشتم و اینکه ازاد میخونم شما کدام کشور ها را توصیه میکنید؟
  واینکه آیا میتونم ویزای تحصیلی هلند بگیرم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید برای هلند اقدام نمایید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 12. سهیل احمدی گفته:

  با سلام و احترام
  من و همسر قصد مهاجرت به کشور هلند از طریق تحصیلی داریم. من فوق لیسانس MBA دانشگاه پیام نور و همسرم فوق لیسانس تجارت الکترونیک دانشگاه آزاد تهران مرکز با مقاله ISI.
  همسرم قصد گرفتن وذیرش برای دکترا داره. و من BA یه رشته جدید میدخواستم بخونم.
  از اونجا که دکترا ماهی ۲۰۰۰ یورو حقوق داره شانس من و همسر برای وذیرش و گذران اموز با این شهریه چقدره. سپاسگزارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است برای دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری مورد بررسی قرار گیرد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. Nastaran گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید من دختر ۱۸ساله هستم و برای دانشگاه میخواستم برم هلند سطح زبانم بالاست و تا الانم چن سفر ب هلند داشتم میخواستم بدونم برای تحصیل در رشته های مهندسی چقدر هزینه لازمه و آیا چنین چیزی ممکنه ؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب بله دوست بزرگوار ممکن است و برای اخذ ویزای تحصیلی هلند باید مدرک ای التس خود را برسانید و سپس اقدام فرمایید و هزینه سالیانه شما 15000 یورو به بالا می باشد . همچنین اگر شما نیت اقامت و کار بعد از تحصیل دارید بهتر است برای رشته های مدیریت اقدام بفرماید تا شانس بیشتری در اقامت و کار داشته باشید همچنین شرایط شما باید به صورت کامل برای این امر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. حمیرااحمدی گفته:

  با سلام
  من جهت تحصیل رشته طراحی پارچه و لباس در مقطع کارشناسی ارشد قصد مهاجرت به اروپا را دارم متاهل هستم و24 سال دارم همسرم 29 ساله است در ابتدا قصد مهاجرت به کاناداوهلند رو داشتم اما بدلیل اینکه میخوام حتما با همسرم از کشور خارج بشیم نه جداجدا و با فاصله منصرف شدم.از لحاظ مالی و نمرات دانشگاهی هیچ مساله ای ندارم و از شما راهنمایی میخوام که با توجه به شرایطم که نمیخوام تنها برم و همسرم چند ماه بعد بیاد(حتما میخوام با هم مهاجرت کنیم) ما به کدام کشورها میتونیم مهاجرت کنیم . ضمنا همسرم هم
  فوق دیپلمه و دارای مدرک قنادی هستن و اینجا از قنادان و شیرینی پز های به نام هستن .
  امیدوارم شما راهنماییم کنید ممنونم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس نیاز است که در زمینه رشته تحصیلی لیسانس خود یا رشته های مدیریتی و بیزینس ادامه تحصیل دهید. تقریبا شانس ویزای همراه در کشورهای اروپایی برای پروسه های تحصیلی به صورت همزمان اندک می باشد و ویزای نفر اصلی را نیز با ریسک همراه می کند. برای بررسی شرایط در هر کشور و اخذ اطلاعات پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. الهام گفته:

  سلام و عرض ادب.
  من ٣٢ سال و مدرك ارشد طراحي صنعتي از دانشگاه علم و صنعت رو با معدل ١٨.٥٠ و نمره پايان نامه ٢٠ دارم.
  براي ارشد تو زمينه طراحي مد و فشن ميخواستم اقدام كنم. البته براي سال تحصيلي ٢٠٢٠ . ميشه بفرماييد شرايطم مناسب هست و درصد موفق شدنم براي پذيرش چقدره؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. تحصیل در رشته های فوق شامل ازمون ورودی می گردد و تصمیم گیری برای سالهای اتی باتوجه به تغییر قوانین امری صحیح نمی باشد. برای اخذ اطلاعات متناسب با شرایط فعلی خود می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. حمید افتخاری گفته:

  با سلام
  من 16سال سن دارم و در رشته تجربی در حال تحصیل هستم.
  آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان در اتریش یا هلند هست؟

  پاسخ
  • MJ Support گفته:

   با سلام
   امکان تحصیل در دبیرستان های اتریش و هلند برای شما محیا است ولی بهتر است قبل از هر گونه اقدام با ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شرایط دقیق شما را بررسی نماییم تلفن تماس 49196000 .
   با تشکر

   پاسخ
 17. mie editor2 گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور وقت بخیر.من ۳۲ سال سن دارم و فوق دیپلم زبان انگلیسی دارم ومدرک فنی و حرفه ای اسکین کر ومدرک بین المللی تزریق ژل و بوتاکس دارم.قصد مهاجرت به اروپا رو دارم ولی نمیدونم از چه راهی میتونم اینکار رو انجام بدم و کجا برام بهتره.لطفا راهنماییم کنید یا یه وقت مشاوره برام تعیین کنید.با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط سنی شما با افزایش سطح زبان خود می توانید برای کشورهایی نظیر هلند یا دانمارک اقدام نمایید. برای بررسی بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. mie editor2 گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید به آقای ملک پور . من مدرکم رو از یکی از دانشگاه های آزاد تهران گرفتم تو یه رشته ی مهندسی و با معدلی خوب . می‌خواستم بپرسم که با توجه به اینکه مدرک من از دانشگاه آزاد ایران هست شما چه کشور های رو برای مهاجرت پیشنهاد میکنید ؟ ممنون از پاسختون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط دقیق شما باید بررسی شود. در صورت داشتن شرایط می توانید برای کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا، هلند، دانمارک و … اقدام نمایید. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام، برای راهنمایی شما به شرایط سنی شما، مدرک زبان، سابقه کار و … نیاز است. قطعا راه هایی برای اقدام شما وجود خواهد داشت. پیشنهاد می کنیم در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 20. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت اقای دکتر ملک پور و تیم پر تلاشتون. من امسال (۹۶) از دانشگاه ازاد تهران مرکز در رشته مکانیک با معدل ۱۴ فارغ التحصیل شدم. و مشمول نظام وظیفه هم هستم. میخواستم بدونم برای مهاجرت در کیس های تحصیلی و یا کاری کشوری هست که بتونم اقدام کنم؟ از لحاظ مالی هم در حدود ۵۰ میلیون میتوانم هزینه کنم.

  پاسخ
 21. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. ادامه تحصیل با توجه به شرایط شما امکان پذیر است هم چنین می توان برای دریافت ویزاهای کاری نیز اقدام نمود. بیماری شما با توجه به عدم منع حرکتی مانعی برای تحصیل یا کار شما محسوب نمی شود و می توانید از خدمات بیمه ای کشورهای گوناگون در این زمینه بهره مند شوید. برای اطلاع از شرایط هر یک از کشورها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 22. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب، من ۳۳ ساله هستم،مدرک مهندسی صنایع دارم و مدرک بین المللی مدیریت پروژه(PMP) از انستیتو مدیریت پروژه آمریکا هم گرفتم و حدودا ۱۰ سال سابقه کاردارم.زبان انگلیسی رو خوب بلدم ولی مدرک ندارم. علاوه بر اینها من بیماری Ms دارم ولی به لحاظ حرکتی مشکل ندارم.متاهل و دارای یک فرزند میباشم. ممنون میشم بفرمایین برای مهاجرت باید به چه نحو اقدام کنم و آیا بیماری که دارم برام مسئله ساز هست یا نه، وبعد از مهاجرت میتونم از خدمات بیمه ای اونجا استفاده کنم؟

  پاسخ
 23. mie editor2 گفته:

  با سلام و سپاس از پیشنهادات و دقت نظر شما، برای اخذ پذیرش دکترا سطح زبان خود را به آیلتس ۷ برسانید. برای دریافت بورس به خصوص در مقطع دکتری باید رزومه خود را تقویت نمایید. امکان پذیرش دکتری در کشورهایی چون هلند، ایتالیا، اسپانیا و … وجود دارد. پیشنهاد می شود برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه و بررسی شرایط خود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 24. mie editor2 گفته:

  ضمن سلام و تشکر بابت اطلاعات مفیدی که شما جمع آوری فرموده اید. من سعید هستم ۲۹ ساله سربازی رفتم ، لیسانس عمران ازغیر انتفاعی با معدل ۱۳ الان فارق التحصیل دانشگاه آزاد مقطع ارشد عمران با معدل ۱۵، ۴ مقاله کنفرانس بین المللی دارم در ایران و یک مقاله فرانسه و یک مقاله در دانمارک ( که ارائه شفاهی حضوری داشتم که در مجلشون چاپ شده) سابقه کاری بدون بیمه دارم و بیمه ای حدود ۲ سال، مدرک زبان در حال حاظر ندارم ولی میتونم ۶ تا ۶٫۵ رو بگیرم . آیامن میتونم برای بورسیه دکترا در کشور های اروپایی خصوصا اسکاندیناوی اقدام کنم؟ و بورسیه کامل بشوم؟ در مورد علی آقا که مهندسی مکانیک بود از دانشگاه دولتی یا سراسری بودند توضیح دادید من هم دانشگاه آزاد لطف می فرمایید با فایل صوتی در کانال تلگرام توضیح بفرمایید.با تشکر فراوان از راهنمایی های خوب وشفاف خودتون (هدف من اقدام برای دکترا برای مهاجرت کامل تا شغل های دانشگاهی و پژوهشی دست پیدا کنم

  پاسخ
 25. کیانوش گفته:

  سلام آقای دکتر ٰ من وهمسرم دارای مدرک کارشناسی مدیریت ودوفرزند پسر ۱۱ساله و۸ساله می باشم علاقه زیادی به ادامه تحصیل فرزندانم درکشوری مثل سوئدٰفنلاند ویا هلند می باشم ٰ خودم کارمند می باشم وسرمایه حدود ۱۰۰میلیون دارم ٰ از شما خواهش می کنم با داشتن همچنین شرایط برای تحصیل فرزندانم می توانم اقدام کنم با تشکر.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل فرزندان شما در این کشورها یا کشورهایی چون انگلیس، کانادا، اتریش و … وجود دارد اما اخذ اطلاعات از شرایط لازم و هزینه های هر یک از کشورها از مسائل مهم برای تصمیم گیری شما می باشد. پیشنهاد می کنیم در این ارتباط با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. با توجه به شرایط شما امکان دریافت ویزای تحصیلی برای شما وجود دارد. می توان شانس شما برای کشوری چون هلند یا دانمارک امتحان کرد اما دقت نمایید که در بسیاری از کشورها از ابتدا امکان بردن همراه وجود ندارد. برای اخذ اطلاعات در ارتباط با کشورهای مختلف متناسب با شرایط شما با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 27. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت شما آقای دکتر خدا قوت، من خانمی سی ودو ساله هستم لیسانس نرم افزار از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل ۱۲٫۱۲دارم آیلتس شیش دارم و کل سرمایه ای که برای مهاجرت دارم صد و سی میلیون تومان است در ضمن من یک دختر شش ساله هم دارم که خیلی دوست دارم شرایط زندگی خودم و دخترم رو خیلی بهتر از این بکنم وااااقعا دوست دارم که مهاجرت کنم و در مقطع فوق لیسانس تحصیل کنم و رویه ی زندگی خودم و دخترم رو تغییر بدم اما همه ی اطرافیانم همه منو میترسونن و از این کار منع میکنن خواستم از شما خواهش کنم بفرمائید که چه کاری میتونم بکنم که بتونم درست مهاجرت کنم خودم کشور هلند و اتریش رو خیلی دوست دارم

  پاسخ
 28. mie editor2 گفته:

  با سلام. بله شما می توانید سطح زبان خود را در کشور هلند افزایش دهید. برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 29. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام ….سوْال من در مورد دوره زبان هلند ….من مدرک فوق لیسانس معماری دارم و ایلتس ۵ جنرال در سال ٢٠١۴ می خواستم بدونم امکان گذروندن دوره زبان هلند رو دارم …لطفا راهنمایی فرمایید

  پاسخ
 30. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. بی شک یکی از بهترین گزینه های مهاجرت به کشور هلند ویزای تحصیلی این کشور می باشد. برای اخذ پذیرش دکتری سن، مقالات بین المللی، مدرک زبان، نمرات و … از اهمیت برخوردار است. در صورتی که شرایط همسر شما متناسب باشد امکان اخذ پذیرش در مقطع دکتری وجود دارد. برای بررسی شرایط خود می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 31. mie editor2 گفته:

  سلام خدمت شما . من مهندس کامپیوتر هستم و اخیرا یک استارتاپ در زمینه اینترنت اشیا که موضوع فوق العاده جدیدو پرکاربردیه رو راه اندازی کردم اما هنوز به درآمد نرسیدم . خانمم هم دانشجوی ارشد مهندسی کامپیوتر میخونه . میخواستم ببینم که میتونیم با ویزای استارتاپ یا بورسیه دکتری برای خانمم بریم هلند یا خیر ؟ اگر من همین امروز بخوام اقدام کنم برای یکی از همین راه ها اقدام کنم . کدوم یکی از راه ها سریعتر ما رو به هلند میرسونه ؟ ممنونم

  پاسخ
 32. mie editor2 گفته:

  با سلام. امکان اخذ پذیرش برای شما با داشتن مدرک زبان در سطح آیلتس ۵ به بالا وجود دارد. هزینه های تحصیل بسته به هر کشور متفاوت است. این نکته را در نظر بگیرید که همراه، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشند و پدر و مادر و خواهر و برادر همراه محسوب نمی شوند. برای اطلاع از راه های مهاجرت برای خانواده خود می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 33. mie editor2 گفته:

  با سلام ما یک خانواده ۵نفره هستیم من میخواستم اول خودم بتونم در یکی از شهرهای اروپایی مستقر بشم تا بعد بتونم خانوادمو ببرم درواقع من میخواستم بپرسم چطوری میتونم از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنم چه شرایطی لازمه من ۲۳سال دارم با مدرک کاردانی امپیوتر البته مدرک زبان ندارم ولی اگه لازم باشه میگیرم میخوام هرچه سریعتر بتونم از طریق ویزای تحصیلی یا هرویزای دیگه ای که با شرایط من سازگار به یکی از دانشگاهه ای اروپا برم البته هزینه هم برام مهمه که چقدر هزینه بر خواهد بود.

  پاسخ