ایا به دنبال پاسخهایی برای سوالاتتان می باشید؟

آیا به دنبال راه حل مطمئن برای ادامه تحصیلات خود می باشید؟

ایا برای ادامه تحصیل کشور هلند مد نظرتان می باشد اما از شرایط و ضوایط تحصیل در هلند بی اطلاعید ؟

همانطور که می دانید چندین راه برای مهاجرت وجود دارد

 

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا بتوانیم به بهترین شکل راه های مهاجرت را توضیح دهیم. یکی از راه های مهاجرت،مهاجرت تحصیلی باشد بهترین  راه های مهاجرت به مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت تقسیم میشود.

همه روزه افراد بسیار زیادی با موسسه حقوقی ملک پور  تماس گرفته و سوالاتی را در مورد راه های تحصیل در هلند، اخذ اقامت هلند و ویزای تحصیلی هلند میپرسند و بسیاری از آنها به علت عدم اطلاعات کافی سردرگم هستند.

که البته تمام تلاش مشاورین زبده موسسه حقوقی  ملک پوربر آن است که با ارایه اطلاعات کافی و مشاوره صحیح هم میهنان عزیزمان را جهت اتخاذ تصمیم مقتضی  و شایسته راهنمایی کنند.

موسسه حقوقی ملک پوربا در نظر گرفتن تمامی شرایط از جمله میزان هزینه، میزان تحصیلات، تعداد اعضای خانواده و بسیاری مسائل دیگر بهترین راه را به شما پیشنهاد خواهد کرد.

یکی از عللی که باعث می شود  بسیاری از افراد تمایل بیشتری برای ادامه تحصیل در کشور هلندرا داشته باشند ، امکان  بهره مندی از عالی ترین امکانات آموزشی دانشگاه های کشور هلند، بهرمندی از فضای بین المللی تحصیل در هلندو استفاده از فرصت اشتغال در کشور هلندپس از تحصیل و همچنین بهره مندی ازشرایط  و امکانات  یک کشور بسیار پیشرفته می باشد.

هلند یکی از پیشرفته ترین کشور های جهان در زمینه های تجارت، توریسم و کشاورزی محسوب می شود. عضویت در اتحادیه اروپا و پیمان شنگن از مزایای ویزه زندگی و تحصیل در کشورهلنداست ، و امروزه بسیاری از افرادی که از هوش بالایی برخوردار باشند کشوری را انتخاب می نمایند که بتوانند از طریق ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای سرمایه گذاری و یا هر ویزای دیگر از آن کشور وارد کشورهای عضو اتحادیه اروپا بشوند. شما می توانید از طریق ویزای تحصیلی در کشور هلند به راحتی به تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر داشته باشید.

کشور هلند در شمال اروپا واقع شده، پایتخت آن شهر آمستردام و واحد پول آن یورو است.جمعیت این کشور در حدود ۱۶ میلیون نفر و مساحت آن حدود ۳۴ هزار کیلومتر مربع می باشد. هلند به ۱۲ استان و ۴۶۷ شهرستان تقسیم شده است.

طول دوره هایی تحصیلی در کشور هلند

 

دوره کارشناسی درکشور هلند ۴-۳سال به طول می انجامد و میزان زمانی که برای مدت تحصیل نیاز هست ، بستگی به شخص  دانشجو و فشردگی گذراندن دوره دارد.

داشتن مدرک دیپلم متوسطه ۱۱ ساله برای ورود به دانشگاهها  یا دیپلم ۱۲ ساله از شرایط تحصیل در این دوره می باشد.

دوره کارشناسی ارشد بین ۲-۱سال است. اما معمولا دانشجویان در زمان کوتاه تری به طور مثال یکسال و نیم درسشان را به اتمام می رسانند.

برای ورود به مقطع فوق لیسانس داشتن حداقل مدرک کارشناسی از یکی از دانشگاههای ایران (اعم از دولتی، آزاد، پیام نور یا غیرانتفاعی) ضروری است.

اکثر دوره‌های دانشگاهی به مدرک دکترال(Doctoral)که‌‌ همان کار‌شناسی ارشد است ختم می‌شود. و برای ورود به مقطع دکتری داشتن مدرک دکترال یا کار‌شناسی ارشد الزامی است.

در هلند سیستم آموزشی دو گانه است یعنی هم مانند سیستم انگلستان و آمریکا مدارک (BSc) و (Msc) وجود دارد و هم سیستم هلندی که منجر به مدرک ‌ دکتراندوس، یا می‌س‌تر می‌شود.

تحصیل در مقطع لیسانس در کشور هلند:

همانطور که در مطالب فوق ذکرشد دوره تحصیل در مقطع لیسانس در کشور هلند ۳ الی ۴ سال به طول می انجامد و این نکته حائز اهمیت است که دوره ۴ساله لیسانس به زبان آلمانی تدریس می شود و فرد متقاضی می بایستی مدرک زبان انگلیسی آیلتس ۶ را داشته باشد .

موسسه حقوقی ملک پوربر  این موضوع را تاکید دارد  که در ایران این مدرک را کسب کرده و بعد به کشور هلند مهاجرت تحصیلی کنید، چرا که  گذراندن دوره ی کالج زبان آلمانی در کشور هلند دوره ای است که در سفارت با این موضوع به مشکل برخورد خواهید کرد اما با داشتن مدرک زبان به راحتی می توانید برای اخذ پذیرش تحصیلی اقدام نمایید.

 

 

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور هلند:

دوره کارشناسی ارشد بین ۲-۱سال است. اما غالبا  به این صورت است که  دانشجویان در زمان کوتاه تری تحصیلاتشان  را به اتمام می رسانند. بسیاری از افراد وجود دارند که تمایل دارند مقاطع بالاتری را در کشور هلند به علت امکانات بسیار زیاد طی نمایند.

دروس دانشگاهی کشور هلند به دو صورت آلمانی و انگلیسی تدریس میشوند .

متقاضیان به اخذ پذیرش تحصیلیبه زبان آلمانی ، می بایست مدارکی دال بر تسلط به این زبان را ( در سطح B2) قبل از ورود به دانشگاه کسب نمایند . گفتنی است کشورهلندمجوز یادگیری زبان آلمانی را در کشور هلند به دانشجویان اعطا نمی نماید .

تحصیل در مقطع دکترا در کشور هلند:

اکثریت دانشجویان دکتری در زمان تحصیل به صورت استادیار انتخاب می شوند و موظف به انجام پژوهشهای نوینی هستند.

تحصیل در مقطع دکتری در کشور هلند به دو صورت می باشد. این افراد یا از طریق بورسیه پذیرفته می شوند و یا افرادی هستند که باید برای دانشگاه هزینه پرداخت کنند. البته افرادی که از طریق ویزای بورسیه اقدام می نمایند شرایط خاصی را به شرح ذیل باید دارا باشند :

داشتن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های معتبر

اخد مدرک دال بر تسلط کافی به زبان انگلیسی و آیلتس ۶٫۵ به بالا

تایید یک استاد راهنما

مدارک معتبر بین المللی و برخی دیگر از مدارک مورد نیاز

مهلت ثبت نام و  شروع سال تحصیلی در کشور هلند:

مهلت ثبت نام بستگی به دانشگاه، مقطع و حتی رشته تحصیلیبسیار متغیر می باشد و باید رشته تحصیلی و نوع دوره انتخاب شود. در تعدادی از رشته ها پذیرش برای بار دوم در ماه ژانویه یا فوریه نیز انجام می شود که مدارک باید چند ماه قبل به دانشگاه تحویل داده شود.

موسسه حقوقی ملک پوراین موضوع را به شما پیشنهاد می کند در اسرع وقت نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایید تا گزینه های بیشتری برای درخواست پذیرش داشته باشید.

همه افراد هنگامی که برای ادامه تحصیلات قدام می نمایند تمایل دارند در یکی از بهترین دانشگاه ها مشغول به تحصیل باشند. شما هم اگر می خواهید در بهترین شرایط و دانشگاه ها به درس خواندن مشغول شوید هرچه سریع تر با موسسه حقوقی ملک پورتماس حاصل نمایید تا بتوانید از تجارب وکلای برجسته بهره مند شوید.

مدارک لازم مورد نیاز ویزای تحصیلی در کشور هلند:

اصل یا ترجمه رسمی مدارک و ریزنمرات دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاه

کپی تمام صفحات گذرنامه

توصیه نامه از دو نفر استاد (برای افراد با تحصیلات دانشگاهی) یا recomendation letter

گواهی سابقه کار (در صورت داشتن سابقه کاری) افرادی که مشغول به کار هستند باید یک نامه کاری و یا افرادی که قبلا مشغول به کار بوده اند حتما باید نامه کاری و سوابق خود را در پرونده درج نمایند.

نمونه کار برای رشته های معماری و هنر. افرادی که در رشته های خاصی مانند هنر و معماری هستند باید نمونه ی کار خود را در پرونده درج کنند.

 

عکس پاسپورتی

اصل یا کپی تأیید شده مدرک زبان

رزومه

انگیزه نامه

کار دانشجویی در کشور هلند:

دانشجویان میتوانند هزینه های خود را با کار در چهارچوب ضوابط (بویژه از سال دوم به بعد) تأمین نمایید. این موضوع را در نظر داشته باشید که همیشه برای ورود به کشورهای دیگر و کار در آن کشور در سال اول و یا ماه های اول نمیتوانید کار پیدا کنید این یک مساله بدیهی است و علت اینست که با فرهنگ، مردمان آن کشور، تفکر اقتصادی آن کشور کاملا آشنا نیستیم.

بر اساس ضوابط دولت هلند، دانشجویان مجازند ۱۰ الی ۳۰ساعت در هفته کار کنند. محدودیت کار کردن در حین تحصیل بستگی به میزان تحصیلات و مقطع تحصیلی دارد.

هر ساعت کار دانشجویی دستمزدی در حد ۷ تا ۱۰ یورو (خالص، پس از کسر مالیات) خواهد داشت. البته این موضوع بستگی به نوع کار هم دارد و توجه داشته باشید که در صورت کار با حداکثر ساعات مجاز، شما میتوانید هزینه مسکن خود را تأمین نمایید. توصیه میشود به شرطی در هلند تحصیل کنید که بدون کار هم بتوانید مخارجتان را از خانواده خود دریافت نمایید.

 

فرهنگ مردمان کشور هلند:

کشور هلند از قومیت های مختلفی تشکیل شده است و به دلیل همجواری با کشورهای آلمان,بلژیک, فرانسه و انگلیس, محل تلاقی فرهنگ های این دسته از کشورها نیز می باشد.

مردمان هلند بسیار کم تر اهل تعارف هستند و نظرشان را واضح و صریح بیان می کنند و از طرف مقابل هم انتظار دارند که چنین رفتاری داشته باشد.

هلندی ها افرادی بسیار رک هستند اما در ارتباط های اجتماعی خود بسته به میزان رسمی بودن روابط ملاحظاتی انجام می دهند.

به طور مثال در ارتباط با خارجی ها بسیار صبورتر و متین تر برخورد می کنند و همواره سعی دارند خود را مهمان نواز جلوه دهند.

کشور هلند بر خلاف کشورهایی همچون فرانسه, ایتالیا و اسپانیا غذاهای معروفی زیادی ندارد. اما این بدان معنی نیست که هلند از سنت آشپزی و طبخ بی بهره است.

هلندی ها علاقه عجیبی به خوردن سیب زمینی دارند. آن ها از از بشقاب های گوشتی سنتی همراه با سیب زمینی, سبزیجات بخارپز شده و نوعی آبگوشت استفاده می کنند.

زبان رسمی هلند، هلندی است.  این زبان شاخه‌ای از زبان‌های ژرمنیاست و به آلمانی شباهت‌هایی دارد( برای کسب اطلاع بیشتر با موسسه با موسسه ملکپور در ارتباط باشید)

Rating: 4

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

36 پاسخ
 1. مهسا گفته:

  سلام
  من میتونم با مدرک کاردانی ناپیوسته حسابداری دانشگاه آزاد برای کارشناسی هلند اقدام کنم ؟
  میتونم به یکی از این دانشگاه ها یعنی اوترخت یا آمستردام درخواست بدم؟

  پاسخ
 2. elnaz qanavati گفته:

  با سلام.من دندانپزشک عمومی با سابقه ۱۲ سال کار در ایران و ۳۷ ساله می باشم.میخواستم بدانم برای مهاجرت از طریق تحصیل و نهایت اقامت در کشور هلند میتوانم اقدامی انجام دهم؟؟لطفا راهنمایی بفرمایید.باتشکر
  پاسخ:
  با سلام و احترام دوست گرامی وابسته به نوع دانشگاه و رزومه پژهشی یا تحصیلی شما شرایط متفاوت است لذا جهت اگاهی کامل از مدارک و شرایط تحصیل درهلند  توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه  در این لينك مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان روزانه توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 3. علی گفته:

  با سلام
  من کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی از دانشگاه شهید بهشتی دارم قصد ادامه تحصیل بصورت بورس در مقطع دکتری در هلند رو دارم. مدرک زبان ندارم ایا حتما نیازه؟

  پاسخ
 4. محمدرضا گفته:

  با سلام محمدرضا هستم ۲۵ سال دارم و لیسانس مترجمی زبان از دانشگاه علمی و کاربردی دارم به نظر شما مدرک علمی و کاربردی قبول دارند

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
  • فیروز گفته:

   سلام من متاهل هستم لیسانس زبان دارم ۳۸سال‌سن دارم یه بچه هم دارم می خوام واسه تحصیلات و البته کار برم هلند وجوشکار حرفه ای لوله های گاز هستم میتونید منو راهنماییم کنید.ممنون

   Rating: 4
   پاسخ
   • shahram shahidi گفته:

    سلام و عرض ادب. کار در هلند نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای هلندی می باشد. به این منظور می بایست از قرار داشتن شغل و مدرک تحصیلی خود در لیست مشاغل مورد نیاز این کشور اطمینان و آگاهی پیدا کنید. همچنین نیاز به دانستن میزان سرمایه، نوع و سطح مدرک زبان و اعتبار مدرک تحصیلی و سایر شرایط و اطلاعات خواهد بود تا بتوان شما را راهنمایی ننمود. لذا پیشنهاد می کنیم پس از مطالعه مقاله زیر با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
    https://malekpour.ir/کار-در-کشور-هلند
    شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

    https://malekpour.ir/contact-us/

    پاسخ
 5. فرحناز گفته:

  با سلام و احترام ،کاردان هوشبری ،کارشناس پرستاری و ارشد مراقبت های ویژه پرستاری هر سه مقطع از علوم پزشکی دارم ،استخدام رسمی،سوپروایزر UB بیمارستاان ،۱۲سال سابقه ،۴۰ساله و مجردم ،برای ادامه تحصیل دکترا در رشته پرستاری یا سالمند شناسی هلند شرایط رو می خواستم بدانم ،بنده حجاب دارم ،امکان همراهی مادریا برادر ۱۵سالم هست یا خیر و اینکه حدودا چقدر هزینه همراه داشته باشم ،آیا باید نقد باشه یا ایران املاک داشته باشم و مقداری با خودم ببرم چقدر نیازه ببرم ،ممنون از شما بزرگوار

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض احترام خدمت شما

   برای پذیرش دکتری مسیر دشواری پیش روست
   به شما پیشنهاد میشه حتما با هررشته ای که مرتبط باشه براتون در مقطع حتی فوق لیسانس،‌ورود بفرمایید و سپس با داشتن کارت اقامت دوساله ی هلند برای اخذ پذیرش دکتری اقدام نمایید
   برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 6. سینا گفته:

  سلام خسته نباشید .من دانشجوی رشته عمران شاخه آب هستم دانشگاه شهید بهشتی الان دارم واسه لیسانس میخونم ترم 4 رو تموم کردم با معدل 17:64 میخوام بدونم من میتونم بورس هلند بشم یا نه آیا وضعیت تحریم ها اثری رو بورسیه دانشجوها میزاره یا نه ؟ ممنون میشم جواب رو بهم ایمیل کنید باتشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 7. باران گفته:

  سلام خسته نباشید من لیسانس م رو تو علمی کاربردی گرفتم قابل قبول هست برای ارشد تو هلند اقدام کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله در صورتی که مدرک زبان اخذ نمایید میتوانید اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. حسين گفته:

  سلام،خسته نباشيد
  بنده دي ماه ١٣٩٦ دوره ي ليسانسم رو با معدل ١٦ در دانشگاه آزاد تمام كردم
  شهريور١٣٩٧ به احتمال زياد مشمول خواهم شد

  راهي براي بنده براي ادامه تحصيل،يعني فوق ليسانس كامپيوتر،در هلند موجود هست؟
  لازم به ذكر هست كه بنده مدرك زبان هم ندارم،ولي مسلط هستم.

  ممنون.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک ielts میتوانید اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. امین گفته:

  سلام میخواستم بدونم آیا با مدرک لیسانس دانشگاه آزاد می توان برای مقطع فوق لیسانس در هلند اقدام کرد؟

  پاسخ
 10. Farzaneh گفته:

  سلام . آيا امكانش هست كه براي گذروندن دوره زبان انگليسي در كالج هاي هلند، بتونيم ويزاي تحصيلي بگيريم؟و هزينه اش چقدر ميشه؟؟ يا حتما بايستي براي تحصيلات دانشگاهي اقدام كنيم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بهتر این است که برای مقطع لیسانس با ielts 5.5 اقدام فرمایید . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. عارفه گفته:

  با سلام و وقت بخیر،من در کنسرواتوار تهران تحصیل کردم و ازونجایی که سیستم کنسرواتواری ربطی به کارشناسی و ارشد و… نداره ،چه طوری میتونم تو هلند ادامه تحصیل بدم؟اشکالی داره اگر زبان هلندی رو به جای آلمانی یاد بگیرم؟(البته به غیر از آزمون آیلتس ۶)

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 12. Zahra گفته:

  با سلام من مقطع کارشناسی ناپیوسته الکترونیک هستم و الان در حال حاضر ۲ترمم باقی مونده و میخوام برای فوق لیسانس مهاجرت کنم شرایط لازم و اقداماتی که باید انجام بدم و نمیدونم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما این امکان را دارید که با اخذ مدرک ielts 6 برای هلند اقدام نمایید . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. سپهر گفته:

  من میخوام برای لیسانس اقدام کنم. دانشگاهی که می خوام اقدام کنم دانشگاه خرودینگر هست و متاسفانه برای ترم سپتامبر ۲۰۱۸ زمان اقدام تمام شده. و میتونم برای ترم سپتامبر ۲۰۱۹ اقدام کنم. می خواستم بدونم اگر برای سپتامبر ۲۰۱۹ اقدام کنم، میتونم خیلی زود تر از این تاریخ وارد هلند بشم؟ چون سپتامبر ۲۰۱۹ ، ۱ سال و ۵ ماه دیگست. اگر بهم زود admission بدن و من بتونم زود شهریه را پرداخت کنم، امکانش هست بتونم وارد هلند بشم و چون شهریه پرداخت می کنم کارت اقامت را زودتر بگیرم تا ترمم شروع بشه؟
  ممنون

  پاسخ
 14. مريم گفته:

  سلام
  من ٣٥سالمه و قصد مهاجرت به هلند دارم ولي نميدونم از طريق پسرم كه ١٣سالشه براي تحصيل اون در دبيرستان اونور اقدام كنم؟يا خودم براي ارشد مجدد اقدام كنم؟
  ميشه منو راهنمايي كنيد
  قصد من گرفتن اقامت و ميشه هزينه ماهانه زندگي رو به من بگيد
  سپاس

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای راهنمایی شما به اخذ اطلاعات جزئی در خصوص رزومه شما نیاز است. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

   پاسخ
 15. بهداد قدیریان گفته:

  با سلام
  من ۱۶ سالمه و رشته تربیت بدنی می خوانم و فوتبالیستم .خواستم بدونم بهترین راه برای مهاجرت کدومه ؟
  اگر تحصیلی ، چگونه باید پذیرش کالج بگیرم ؟
  و به تحصیل و فوتبال بطور حرفه ای ادامه بدم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. ویزای تحصیل مناسب ترین گزینه با توجه به شرایط شما می باشد. تحصیل در هر کشور شرایط خاص خود را داراست که باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. ghazale گفته:

  سلام من متولد ۱۳۷۲ و دانشجو رشته حسابداری هستم برای تحصیل در دوره کارشناسی ارشد از ه طریقی میتونم اقدام کنم البته یک سال و نیم از درسم باقی مونده که همراه با اون زبان انگلیسیمم دارم میخونم ایا ممکنه من بتونم مهاجرت کنم و همون جا مشغول به کاربشمو هزینه های تحصیلمو پرداخت کنم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. تا سال آینده ممکن است شرایط با تغییراتی همراه باشد اما با توجه به شرایط فعلی امکان تحصیل در رشته های مرتبط یا رشته های مدیریتی و بیزینس برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات و بررسی بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. الهه بارانی گفته:

  سلام. پذیرش دکترا در رشته تاریخ هنر در دانشگاه های هلند به چه صورت انجام میشود؟واینکه چه دانشگاه هایی رشته تاریخ هنر در مقطع دکترا پذیرش دارند؟من در حال نوشتن مقاله isi هستم و هم چنین کتاب هم میخوام چاپ کنم و دوره ایلتسایلتس هم دارم میگذرونم.معدل کل ارشد من هم ۱۸/۳۷ هست.ایا شانسی برای گرفت فاند یا بورس داره؟ ضمن متأهل هستم ایا به همسرم ویزا همراه تعلق میگیره؟ممنون از لطف محبت شما برای پاسخگویی به سوالات ما.متشکرم.

  پاسخ
 18. اشکان گفته:

  سلام
  ویزای هلندبرای من که معدل دیپلمم ۱۹.۰۵ هست و سنم ۱۸ هست؛برای تحصیل پزشکی چه طوره؟یعنی باید امتحان بدم و دقیقا باید چی کارکنم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ