تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش ۲۰۱۸ برای افرادی که در ایران مقطع لیسانس و فوق لیسانس را گذرانده اند مقدور میباشد .چنانچه قصد تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش را داریدو دوست دارید از شرایط تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش ۲۰۱۸ مطلغ شوید می تواند این مقاله را در باب تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش را مطالعه بفرمایید.همچنین مدارک لازم برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش نیز بطور کامل بیان شده اند.و اینکه تاچه سنی می توان برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش اقدام نمود وآیا برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش نیازی به مدرک زبان دارید یا خیر همه در این مقاله برای شما عزیزان بررسی شده اند.تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش  در چه رشته های مختلف ممکن است .جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در اتریش و همچنین مهاجرت به اتریش می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید .

فایل تصویری اقای ملک پور(دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش)در باب تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش 

video تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

کشور اتریش از برترین کشور های حوزه شنگن از نظر رفاه اجتماعی و بعد اقتصادی می باشد . کشور اتریش دارای نظام آموزشی رایگان می باشد و از این رو بسیاری از افراد خواهان ادامه تحصیل در این کشور می باشند . لذا شما برای اقدام به پذیرش باید نسبت به مراحل پذیرش و اخذ ویزای آن آشنا  شوید . مرحله اول باید شما با مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش را جمع آوری نمایید .

1212 تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش
 فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور (دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب کارشناسی ارشد در اتریش

audio تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

مدرک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع فوق لیسانس اتریش

*کسب مدرک گواهی اشتغال به تحصیل از وزارت علوم در مقطع تحصیلی مربوطه که باید به زبان آلمانی ترجمه شده باشد . ( برای دانشگاه های آزاد و سراسری و … نیز مورد وثوق کشور اتریش می باشد ) .

گواهی عدم منع تحصیل در مقطع فوق لیسانس ( در صورتی که دارای لوگو و مهر به زبان انگلیسی باشد مورد تأیید است و نیازی به ترجمه نخواهد داشت ) .

ترجمه مدرک تحصیلی لیسانس و ریز نمرات آن به زبان آلمانی

ترجمه مدرک تحصیلی کاردانی و ریز نمرات آن به زبان آلمانی ( در صورت وجود )

ترجمه مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی و ریز نمرات آن به زبان آلمانی

ترجمه مدرک تحصیلی دیپلم و ریز نمرات آن به زبان آلمانی

کپی از صفحه اول پاسپورت ( ترجمه شناسنامه به زبان آلمانی و یا انگلیسی هم مورد تأیید است ) .

تکمیل نمودن فرم پذیرش اولیه دانشگاه مربوطه .

ارائه رزومه کامل و مستند که قابلیت استعلام را داشته باشد

ارائه توصیه نامه برای دانشگاه از دو استاد در دانشگاه های ایران

ارائه انگیزه نامه برای رشته منظور در دانشگاه مربوطه در کشور اتریش

مراکز آموزشی برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و اخذ مدرک فوق لیسانس

در گام دوم شما باید نسبت به مراکز آموزشی در کشور اتریش اطلاعات جامعی را کسب نمایید . مراکز آموزش عالی در کشور اتریش را می توان به دانشگاه ها ، دانشکده های هنر های عالی ، مدرسه های عالیه فنی و مدارس تخصصی رشته ها که دو و یک ساله می باشند . شاید از قبل می دانستید که دانشکده های موسیقی و هنر فوق العاده قوی می باشد و از برترین دانشکده های موسیقی و هنر در کشور اتریش واقع شده است . برای ورود به تمامی مرکز های آموزش عالی در کشور اتریش می بایست مدرک Reifeprufungszeugins را اخذ نمایید . در کشور اتریش برای ورود به برخی از رشته های تحصیلی باید در آزمون ورودی دانشگاه شرکت نمایید و در صورت قبولی اجازه ورود به کورس تحصیلی در فوق لیسانس را داشته باشید .

انواع دوره های تحصیلی دانشگاهی در اتریش :

*دوره های تحصیلی عمومی در اتریش Der erste Studienabschnitt

** دوره های تحصیلی تخصصی در اتریش Der Zweite Studienabschnitt

در اتمام ادوار عمومی تحصیلی  آزمون ها برگزار خواهد شد منتهی مدرکی صادر نخواهد شد . تمامی مراکز آموزش عالی در اتریش فدرال می باشند و بودجه خود را از دولت کسب می نمایند و از این رو دانشجو هزینه ای بابت شهریه ای تحصیلی نمی پردازد .

در سال ۱۹۹۳ میلادی مراکزی مثل ‌Fachhochschulen در کشور آلمان را اجازه تأسیس مدارس عالی فنی را صادر نمود . این مراکز به دلیل سرعت بخشیدن به پرسه اتمام تحصیل محصل و ورود سریع آن به بازار کار به وجود آمدند . یک سال پس از تصویب این موضوع در حدود چهل موسسه عالی فنی در اتریش اجازه تأسیس را اخذ نمودند . این موسسه ها در رشته های مختلف پذیرش را ارائه می نمایند . تفاوت اعظمی که در نوع ادوار تحصیلی اتریش وجود دارد می توان به کاربرد و حرفه ای بودن تحصیل فرد است . برای  این دوره ها شما پس از اتمام تحصیل باید در دوره کار آموزی که به مدت بازه شش ماهه الی ۱ ساله می باشد شرکت نمایید . شروع تحصیل در این مراکز هم چون مراکز دوره آموزش عمومی می باشد . امکان برگزاری آزمون در این مراکز نیز وجود دارد و علت برگزاری آن ، در خواست بیش از حد ظرفیت می باشد که پذیرش رقابتی می شود .

هزینه تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

بر اساس مصوبه قانون اتریش در سال ۲۰۱۲ میلادی مقرر شد برای ترم سپتامبر سال ۲۰۱۳ به بعد برای دانشگاه های دولتی این کشور دانشجویان باید برای ثبت نام تحصیلی مبلغی در حدود ۷۲۶ یورو در سال برای دانشجویان خارج اتحادیه اروپا و برای شهروندن داخل اتحادیه اروپا در حدود ۳۶۰ یورو در سال می باشد . تا قبل از تصویب این قانون در حدود ۱۷٫۵ یورو اخذ می گردید .

دوره های تحصیلی در مقطع فوق لیسانس اتریش

Magister (FH) – Diplom Ing. (FH) این مقطع برای موسسات آموزش عالی فنی می باشد. و در این رشته ها به دیپلمه های رشته های مهندسی  diplom lng مختص رشته های فنی مهندسی و برای غیر از فنی مهندسی magister ارائه می شود . این دوره در حدود هفت الی هشت ماه به طول می انجامد ، منتهی باید یم دوره ۶ الی ۱ ساله بابت کار آموزی شرکت نمایند . و برای پایان نامه فرد باید یک شرح از پژوهش کار عملی ارائه نمایند .

Diplomtierarzt – Magister – Diplom Ingenieur این مقاطع در موسسات دانشگاهی فدرال برگزار خواهد شد.  این دوره ها در بازه هشت الی ده ماه ارائه می شود و برای دوره های مدیکال حداقل دوازده ماه می باشد . و در این رشته ها به دیپلمه های رشته های مهندسی  diplom lng مختص رشته های فنی مهندسی و برای غیر از فنی مهندسی magister ارائه می شود و برای رشته های مدیکال باید Diplomtierarzt ارائه می شود . این دوره ها برای رشته های هنر و معماری در بازه چهار الی هشت سال ارائه می شود که مدارکی به نام های Magister. Art و Magister. Arch را اعطا می نمایند. حال برای کسب مدرک خود باید یک پایان نامه قوی ارائه نمایند که دفاع لازمه را در آن داشته باشند .

ارزیابی مدارک کارشناسی ارشد اتریش در ایران

مدرک های Diplom Ingenieur , Magister. Art , Magister با مدت تحصیل در حدود ۴ الی ۵ سال صادر شده از تمامی دانشگاه ها ، دانشکده های هنری عالی با همراه داشتن پایان نامه معتبر در کشور ایران معادل کارشناسی ارشد پیوسته ارزش گذاری می شوود و در صورت دارا بودن مدرک لیسانس ، فوق لیسانس ارزش گذاری می شود .
تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش یک فرصت بسیار خوب بشمار می رود.شما می توانید تمام سوالات خود در باب تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و تحصیل در اتریش و مهاجرت به اتریش را از موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین در میان بگذارید .

Rating: 5
180 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. نیلوفر گفته:

  سلام خسته نباشید،من دارای مدرک لیسانس معماری هستم، و مدرک زبان المانی ندارم و زبان انگلیسی هم در سطح خوبی هستم و میتوانم تا ۳الی۴ماه اتی ب ایلتس ۶.۵برسم،برای تحصیل در مقطع ارشد (چ تحصیل رایگان در کشورهایی مثل المان، و چ از طریق‌بورسیه در دیگر کشور ها) چ کشوری را پیشنهاد میکنید ک هزینه تحصیل در انها کم باشد و بتوان با وضعیت فعلی دلار و یورو از پس مخارج ان برامد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   در هر کشوری که بخواهید تحصیل رایگان داشته باشید باید به زبان آن کشور تحصیل کنید و در بسیاری از آنها امکان تحصیل به واسطه آزمون ورودی می باشد. اگر اطلاعات بیشتری از خود ارائه نمایید و بفرمایید که پشتوانه مالی تان تا چه حد است بهتر می توانیئ در خدمت تان باشیم

   پاسخ
 2. بهار گفته:

  باسلام و تشکر از مطالب مفیدی که گذاشتین.من 26 سال دارم و مدرک کارشناسی ناپیوسته تکنولژی نرم افزار دارم با مدل 14.5 آیا امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه های اتریش رو دارم؟ الان در حال خواندن زبان انگلیسی هستم و ترجیح میدم به زبان انگلیسی ادامه تحصیل بدم ولیاگردوره های زبان آلمانی رو بشه گذروند به آلمانی هم مشکلی ندارم چون رشته ام بیشتر به زبان انگلیسی هست اولویتم انگلیسیه. در اتریش هم فامیل داریم میتونم محل سکونتم رو برای اخذ ویزا اونجا اعلام کنم. در حال حاظر هم شاغل در زمینه رشته خودم هستم.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش تنها در دانشگاه های خصوصی امکان پذیر است. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 3. محمد گفته:

  سلام
  گواهی عدم منع تحصیل در مقطع فوق لیسانس رو از کجا باید تهیه کنم؟ و همچنین آیا با نامه پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه غیرانتفاعی هم میتونم اقدام به پذیرش کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. طبعاً این گواهی را می بایست از دانشگاه محل تحصیل خود تهیه نمایید. با داشتن مدرک غیر انتفاعی تنها می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش با صرف هزینه شخصی تحصیل نمایید.

   پاسخ
 4. محمد گفته:

  سلام.
  دانشجوي کارشناسي دانشگاه شيراز هستم
  خدمت هم نرفتم
  براي مقطع ارشد حتما بايد در حال تحصيل ارشد باشيم و از اونجا انصزراف بديم و بعد وارد مقطع ارشد اتريش بشيم؟
  چون چنين امکاني براي آقايان ميسر نيست(انصراف از تحصيل و صدور معافيت تحصيلي مجدد در همان مقطع)

  Rating: 4
  پاسخ
 5. سارا گفته:

  با سلام من فارغ التحصیل ارشد رشته مهندسی صنایع با ۲۹ سال سن و آیلتس ۷ امکان دوباره میتونم برا ارشد تو اتریش اقدام کنم؟ معدل لیسانس ۱۳/۵ ارشدم ۱۶/۵. بنظرتون مدرک ارشدمو هم بذارم یا ندارم بهتره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای هر دو مقطع دکترا یا ارشد اقدام کنید. در مقطع دکترا شما باید رزومه ای قوی ارائه دهید و یک استاد سوپروایزر ارائه دهید. بنابراین ممکن پذیرش در مقطع فوق لیسانس ساده تر باشد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. FSSS گفته:

  باسلام . لیسانس مهندسی صنایع هستم. 31 ساله . سال 89 فارغ التصیل شدم با معدل 17.40. امکان تحصیل در مقطع فوق لیسانس بات وجه به سن و گپ 8-9 ساله از تحصیل در اتریش را دارم. و اینکه در مدت زمانی که در اتریش آموزش زبان میبینیم درس را چطور در دانشگاه میتوان ادامه داد؟؟؟باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. گپ تحصیلی شما برای تحصیل در اتریش مانعی ایجاد نمی کند.
   بعد از پایان کورس زبان می توانید با اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظر، تحصیل خود را ادامه دهید.

   پاسخ
 7. Farhang گفته:

  با سلام و خسته نباشید بنده فارغ تحصیل رشته حسابداری با معدل ۱۷.۸۶ از دانشگاه سراسری هستم آیا امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه های اتریش یا دانشگاه هایی که هزینه تحصیل کمی دارند وجود دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. رزومه تحصیلی و شرایط عمومی شما باید با جزئیات بیشتری بررسی شود تا بتوان پاسخ قاطعی به پرسش شما داد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. مسعود نادری گفته:

  با سلام. کارشناسی رشته هوشبری از دانشگاه دولتی هست . 37 ساله. تسلط کامل به زبان انگلیسی. آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اتریش برای اینجانب وجود دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد برای شما وجود دارد اما ممکن است نیاز به انتخاب رشته تحصیلی دیگری باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 9. م گفته:

  با سلام و درود …من لیسانس علوم ازمایشگاهی از دانشگاه ازاد دارم درحال حاظرم دانشجوی ارشد سراسری هستم با ایلتس ۶و نیم ..ایا من میتونم واسه مقطع ارشد اپلای کنم..؟ممنون میشم جواب بدین

  Rating: 5
  پاسخ
 10. S. A گفته:

  سلام. من دانشجوی ترم آخر مقطع کارشناسی پیوسته رشته روان شناسی عمومی هستم. میخواستم بدونم دانشگاه های اتریش ارشد روانشناسی بالینی رو دارن یا ن؟!

  Rating: 4
  پاسخ
 11. آرزو علیدادپور گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده دارای مدرک کارشناسی روانشناسی با معدل ۱۸به بالا هستم
  در دانشگاه سراسری تحصیل کردم
  متاسفانه در مبحث زبان چیزی در حد صفر هستم
  میخواستم بدونم با این شرایط آیا امکان بورسیه در مقطع ارشد روانشناسی در دانشگاه های اتریش،ایتالیا،انگلیس یا سوئد وجود دارد یا خیر؟

  Rating: 4
  پاسخ
 12. محمد مقدم گفته:

  با سلام خدمت شما
  بنده دیپلم ریاضی با معدل 17 و مدرک لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه غیرانتفاعی شمال امل با معدل 16 را دارم و به زبان انگلیسی مسلط هستم و به دنبال اخذ مدرک ایلتس هستم و مسلط به نرم افزار های اکسل و ام اس پی و مینی تب و کامفار نیز هستم
  در حال حاضر نیز دانشجوی ارشد دانشگاه تهران در رشته ی مدیریت کسب و کار ام بی ای هستم ایا شانسی برای پذیرفته شدن در دانشگاه وین اتریش را در مقطع دکترای ام بی ای (دی بی ای ) دارم ؟؟
  به دنبال چاپ مقاله و کتاب پس از پایان دوره ی ارشد هستم اما اگر هیچ یک از این دو را نداشته باشم شانسی دارم ؟
  و اینکه حداقل چقدر هزینه دارم چقدر سرمابه کافیست
  ممنون میشم ک جواب بدید

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به اینکه در حال حاضر در دانشگاه دولتی تحصیل می کنید ممکن است بتوانید به صورت رایگان در اتریش تحصیل کنید. برای پاسخ گویی دقیق تر شرایط شما باید با جزئیات بیشتری بررسی شود. توصیه می شود جهت بررسی شرایط خود با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 13. Mohammad گفته:

  با سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت خوبتون چندتا سوال داشتم ؟.
  بنده با مدرک دیپلم ۱۸ و لیسانس ۱۷.۳۵
  و نمره ایلتس ۶.۵ و مدرک B2المانی
  مسلط به نرم افزار های autocad,powermill,3dsmax,catia
  شانس پذیرش شدن در دانشگاه های دولتی اتریش رو دارم؟؟؟؟
  ضمنا پشتوانه مالی قوی هم ندارم بورسیه تعلق میگیره؟؟؟؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب.علیرغم رایگان بودن تحصیل، زندگی و اقامت در اتریش مستلزم داشتن سرمایه می باشد. اخذ بورسیه نیز شرایط خاص خود را دارد. پیشنهاد می شود جهت بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 14. محمد گفته:

  با سلام‌ایا امکان ادامه تحصییل مقطع ارشد برای اتریش با مدرک لیسانس دانشگاه ازاد هست ؟

  پاسخ
 15. Niki گفته:

  باسلام و عرض خسته نباشید، بنده فارغ‌التحصیل رشته ی شنوایی شناسی از دانشگاه تهران با معدل بالای هفده هستم، میخواستم بپرسم آیا در اتریش ارشد این رشته هست و یا مثل کانادا باید با یک امتحان ورودی در مقطع دکتری ادامه تحصیل بدم؟ و اینکه آیا امکان گرفتن بورسیه ی تحصیلی هست؟؟

  پاسخ
 16. MM گفته:

  سلام بنده لیسانس علوم ازمایشگاهی از دانشگاه ازاد یا معدل حدود ۱۶ دارم ..ایا میتونم واسه مقطع ارشد بیوشیمی یا ایمونولوژی اتریش اقدام کنم …یا باید قبولی مقطع ارشد این رشته هارو که عرض کردم داشته باشم که بتونم اقدام کنم

  پاسخ
 17. محمد گفته:

  با سلام خدمت شما ..من یه سوال برام پیش اومده راجب به ارشد در اتریش ..ایا با توجه به اینکه مدرک دانشگاه ازادو قبول ندارن ایا با قبول شدن در ازمون ارشد دولتی باید دانشجو این مقطع باشیم یا بعد از فارغ التحصییلی مقطع ارشد وگرفتن مدرک میشه مجددا برای کارشناسی ارشد اتریش اقدام کرد..ممنون

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست عزیز
   میتوانید برای هر مقطعی که میخواهید اقدام نمایید.
   چنانچه بخواهید مجدد در همان رشته ی ارشد قبلی به تحصیل بپردازید نیازی به ارائه مدرک آن نیست چون در آن صورت برای دانشگاه ابهام ایجاد میگردد که چرا شما مجدد میخواهید همان مقطع و رشته را در اتریش بخوانید..

   پاسخ
 18. r.rezaee گفته:

  سلام با تشکر از وب سایت خوبتون
  اگر در یکی دو تا از دروس دبیرستان یا پیش دانشگاهی قبول نشده باشیم دانشگاه اتریش واسه ارشد پذیرش نمیده؟

  پاسخ
 19. morteza گفته:

  با سلام من لیسانس صنایع غذایی با معدل 12/5 و فوق لیسانس زیست شناسی گرایش بیوشیمی با معدل 17/5 از دانشگاه سراسری ارومیه دارم. ایا شانس قبولی ارشد مجدد در رشته های مشابه را دارم؟ خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدید.

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. H گفته:

  باسلام
  من ۲۱سالمه ترم اخر تربیت بدنی در مقطع کارشناسی هستم معدلم تا به الان ۱۷ و دانشگاه آزاد هستم،مقطع کاردانی دانشگاه دولتی بودم
  مربی گری بدنسازی و شنا رو دارم و در حال خواندن زبان المانی آیا امکان تحصیل در المان یا اتریش رو دارم؟

  پاسخ
 21. مسعود گفته:

  سلام،من ۳۸ سالمه متاهل هستم،دارای دو فرزند،لیسانس حقوق از دانشگاه علمی کاربردی با معدل ۱۸.۱۳دارم،۸سال سابقه حراستی در شرکت نفت و گاز هم دارم،آیا میتونم در اتریش به همراه بچه هام ویزای تحصیلی بگیرم،یا بطور کل پیشنهاد شما با توجه به هزینه کمتر کدام کشور است؟تشکر از راهنماییتون

  پاسخ
 22. سحر گفته:

  با سلام
  ضمن تشکر و قدردانی از کارشناسان محترم که افراد رو در انتخاب بهترین روش یاری میکنید، بنده لیسانس زبان از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس teaching از دانشگاه پیام نور با معدل نزدیک به 16 دارم و 37 ساله هستم. متاهل و دارای یک فرزند 8 ساله. میخاستم بدونم با شرایط مذکور، آیا میتونم جهت فوق لیسانس رشته IT در دانشگاههای اتریش یا آلمان اقدام کنم؟ و مورد دوم اینکه در صورت کسب ویزای تحصیلی از آلمان یا اتریش، ویزای افراد همراه به چه صورت است؟
  بسیار سپاسگزارم.

  پاسخ
 23. مهرداد گفته:

  با سلام و خسته نباشید.
  من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه سراسری با معدل ۱۶/۶۱ دارم و در حال حاضر دارم انگلیسی برای آیلتس و آلمانی برای گرفتن مدرک آلمانی میخونم. و قصد دارم که دو سه تا مقاله هم کار بکنم. آیا برای گرفتن بورسیه تحصیلی رایگان کارشناسی ارشد در اتریش یا آلمان حتما باید مدرک فوق لیسانس هم داشته باشم؟ یعنی دوسال دیگه هم باید فوق بخونم و بعد اقدام کنم؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید. با تشکر

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   بله دوست عزیز سن و گپ تحصیلی و قبولی در دانشگاه دولتی و مدرک زبان و…

   پاسخ
 24. سلیمه حیاتی گفته:

  سلام،من لیسانس معماری فارغ تحصیل۹۴با معدل ۱۷.۵از موسسه آموزش عالی تابناک هستم و ۳۶ساله ،بدونـ مدرک زبان هستم با نه سال سابقه کار با مدرک فوق دیپلم و سه سال با مدرک لیسانس .اگر شرایط اقدام برای فوق رو دارم لطغا در مورد مدرک زبان مورد نیاز و بردن همراه توصیحاتی بفرمایید.

  پاسخ
 25. javadbagherzadeh69 گفته:

  سلام من بیست سالمه و دارم رشته اتاق عمل در دانشگاه ازاد میخونم میخاستم بدونم برای کارشناسی ارشد کدوم کشور ها مناسبه ک متناسب با کشور برم مدرک زبان اون کشورو بگیرم.از نظر بازر کارم خوب باشه ک همونجا بمونم

  پاسخ
 26. elnaz qanavati گفته:

  با سلام و عرض ادب.پسرم ترم آخر مهندسی صنایع دانشگاه آزاد هست مدرک زبان آلمانی ندارد و معدلش15.7میباشد میتونه برای ارشد اتریش اقدام کند؟ممنون

  پاسخ:
  با سلام و احترام دوست عزیز جهت اگاهی کامل از مدارک و شرایط تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه  در این لينك مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان روزانه توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 27. ناشناس گفته:

  سلام من فارغ التحصیل رشته ریاضی کاربردی شهید بهشتی هستم میخواستم ببینم امکان پذیرش من در دانشگاههای اتریش با فاند وجود داره معدل 15.5 در ضمن انگلیسی من کامل هست. ممنون از پاسخگویی شما

  پاسخ
 28. مریم گفته:

  سلام و عرض ارادت
  من ۳۴ سالمه و لیسانس مامایی دارم. ۵ سال سابقه کار در بیمارستان.
  متاهل هستم و دو فرزند دارم. میخواستم برای مقطع فوق لیسانس اتریش اقدام کنم؟ آیا حتما باید گواهی اشتغال به تحصیل یا قبولی در کنکوررا داشته باشم؟

  پاسخ
 29. الهام گفته:

  روز بخیر
  من 17سال قبل مدرک لیسانس خود را دریافت نموده ام و 23 سال سابقه کار دارم .45 ساله هستم و خواهان ادامه تحصیل در اطریش- زبان آلمانی را سالها قبل آموختم و دو سال هم در آلمان مشغول تحصیل و کار بودم.(2007و2008). با توجه به فاصله یزمانی بین لیسانس تا کنون و عدم داشتن گواهی اشتغال به تحصیل آیا میتوانم برای فوق لیسانس درخواست ویزای تحصیل یکنم؟

  پاسخ
 30. میثم راد گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من 24 سالمه لیسانس مکانیک دارم میخواستم برای ارشد در اتریش به تحصیل بپردازم
  هم فوق دیپلم و هم لیسانسم از دانشکده فنی (دانشگاه دولتی ) است معدل لیسانسم 14.8 هست. چون زیاد کار میکردم وقت برای درس کم داشتم برای همین معدلم پایین هست.
  مدرک زبان ندارم ولی میتونم اونجا بخونم
  من میتونم ویزای تحصیل اتریش در دانشگاه دولتی را بگیرم ؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار باید از شرایط شما آگاه باشیم، تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم از این رو باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. میثم گفته:

  با سلام بنده ۳۱ ساله هستم. لیسانس برق کنترل ابزار دقیق از دانشگاه غیرانتفاعی و همچنین کاردانی برق از دانشگاه سراسری.دیپلم هم برق از مدرسه فنی حرفه ای گرفتم.
  همچنین ۴ سال سابقه کار مرتبط با رشته برق و بیمه
  امکان تحصیل در مقطع ارشد در اتریش را دارم؟برای مهاجرت کاری میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم و بهترین روش را به شما معرفی کنیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. مجید گفته:

  با سلام بنده ۳۱ ساله هستم ترم اخر فوق لیسانس ایمنولوژی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی سمنان با معدل ۱۸.۵
  کارشناسی علوم ازمایشگاهی را در دانشگاه شهید بهشتی تهران با معدل ۱۷ گذراندم.۲ تا مقاله isi دارم ونیز ایلتس ۶
  همچنین ۴ سال سابقه کار مرتبط با بیمه
  امکان تحصیل در مقطع ارشد در اتریش را دارم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با غرض سلام و احترام. دوست عزیز شما میتوانید هم از طریق روش تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و یا ویزای کار برای مهاجرت اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد جزئیات و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 33. نازنین گفته:

  سلام
  من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه سراسری تهران دارم با معدل 16 . ده سال از فارغ التحصیل شدنم میگذره توی این مدت سابقه کار خوب و مرتبط با رشته تحصیلیم دارم آیا برای تحصیل در دانشگاه فنی وین نیاز به تکرار مقطع دارم؟ اگه نیاز هست این معادل سازی برابر با چند ترم تحصیلی هست؟ کارشناسی کامل؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 34. D.v گفته:

  سلام . وقت بخیر
  ۲۳ساله و دانشجوی ترم آخر زیست شناسی،گرایش عمومی از دانشگاه پیام نور ، و در حال آموزش زبان آلمانی . معدل کارشناسی ام حدود ۱۵ است‌‌.قصد دارم در مقطع ارشد و رشته فیزیوتراپی از دانشگاه های اتریش پذیرش بگیرم میشه لطفا بفرماییدآیا برای من با این معدل و بدون رزومه علمی امکان تحصیل رایگان در اتریش و در این رشته هست؟ رشته های دیگر چطور؟
  ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض احترام. دوست گرامی در صورتی که در مقطع مورد نظر در ایران قبولی کنکور داشته باشید شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش برای رشتۀ شما وجود دارد. البته شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 35. F.s گفته:

  سلام.دختری هستم ۲۳ ساله و لیسانسِ زیست شناسی از پیام نور با معدل ۱۵ دارم. در حال خوندن و تقویت زبان هستم.خیلی نمیتونم هزینه زیادی بپردازم.. آیا شانسی برایِ من قائل میشید؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   برای تحصیل رایگان در دانشگاه های اتریش باید در همان مقطع تحصیلی در دانشگاه های سراسری ایران قبولی داشته باشید.

   پاسخ
 36. sepideh.s گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه پیام نور با معدل 13 هستم و 26 سال دارم. دارای سابقه کار 5ساله در رشته مرتبط هستم. در حال حاضر قصد دارم جهت پذیرش در دانشگاه های اتریش یا آلمان اقدام نمایم. سوال اول اینکه با توجه به معدل پایین و دانشگاه پیام نور شانس پذیرش دارم؟ آیا در این خصوص نیاز به شرکت و قبولی در آزمون کنکور ارشد در ایران هستم ؟ و سوال دومم این هست که جهت تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی نیاز به آزمون ورودی و مدرک زبان آلمانی می باشد؟
  ممنون از سایت خوبتون و وقتی که اختصاص میدید.
  موفق باشید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب برای پذیرش در آلمان باید قبولی دانشگاه سراسری و همچنین مدرک زبان b2 آلمانی را اخذ نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. زهرا گفته:

  سلام زهرا هستم.بنده لیسانس اقتصاد از دانشگاه سراری با معدل الف هستم .سطح زبانم پایینه ولی اگر مهاجرت از طریق درسم حتمی بشه به صورت فشرده میخونم.به دنبال تحصیل کاملا رایگان در مقطع فوق یا دکترا در اتریش هستم .و اینکه از پشتوانه مالی خوبی برخوردار نیستم و سوالم اینه که باتوجه به اینکه متاهلم همسرم هم میتونه بیاد؟و ایا کار برای ایشان هست ؟و اینکه خونه و هزینه تحصیل رو خودشون میدن ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 38. سعید استاد گفته:

  سلام ضمن تشکر از وقتی ک میگذارین و اطلاعاتی ک رایگان در اختیار ما قرار میدین.
  بنده ۲۹ ساله فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی از دانشگاه تهران با معدل ۱۸.۸۰ و لیسانس مدیریت جهانگردی از پیام نور(پذیرش از طریق کنکر سراسری) با معدل ۱۷ دارم.میخام برای ارشد بازاریابی(مارکتینگ) اتریش اقدام کنم.
  چقدر شانس پذیرش دارم و مدرک زبان لازم هست ؟؟؟
  ممنون از پاسخگوییتون.
  با سپاس

  پاسخ
 39. سعید گفته:

  با سلام خدمت جناب دکتر عزیز
  من 28 سالمه.با وضعیت مالی نه چندان جالب. میخواستم رشته ارشدmba در اتریش بخونم. در اولویت من بورسیه هست. آیا میتونم شرایط بورسیه رو اخذ کنم. مبلغ احتمالی بورس چقدره؟ اصلا برای اینکه بتونم برای تامین مخارج اونجا کار کنم؟ یا اگه شما کیس بهتری دارین کجا رو پیشنهاد میکنین؟ فارغ التحصیل از پیام نور هستم. بعد از فارغ التحصیلی امکان پیدا کردن کار هست ؟ زبان آلمانی یاد بگیرم بهتره؟
  ممنون بابت راهنمایی شما بزرگوار

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و احترام. برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی دقیق قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد. میزان بورسیه نیز بستگی به نوع بورسیۀ اهدایی به شما دارد. اگر در ابتدای راه هستید جهت مهاجرت به اتریش زبان آلمانی برای شما متیازات بیشتری را در پی خواهد داشت. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در باب بهترین گزینه برای شرایط شما با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. مهدوی گفته:

  با سلام.
  بنده 31 ساله متاهل و دارای یک فرزند دارای کارشناسی فیزیک از دانشگاه سراسری با معدل 15.25 و کارشناسی ارشد مهندسی انرژی از دانشگاه شریف با معدل 16.45 هستم.آیلتس 6.5 آکادمیک دارم و در حال خواندن زبان آلمانی هستم. می خواستم بدونم که امکان پذیرش فوق لیسانس برای اتریش برای بنده هست؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی بله به نظر می رسد شما شرایط لازم برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های اتریش را داشته باشید. لطفاً جهت اخذ مشاوره و بررسی های تکمیلی با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. هادی گفته:

  سلام من لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل ۱۸دارم مدرک زبان ندارم می خوام برای دوره زبان به اتریش برم سپس فوق لیسانسمو در اتریش بخونم امکان پذیرش هست یا نه؟و هزینه دوره زبان چقدره؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب. بله این امکان برای شما وجود دارد که برای دوره های زبان در اتریش اقدام کنید اما گرفتن ویزا با توجه به شرایط با ریسک زیادی همراه است. از این رو جهت بررسی راه های مناسب تر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 42. هادي گفته:

  سلام من لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل۱۸.۵۰دارم مدرک زبان ندارم مي خوام اول براي دوره زبان بعد براي فوق اقدام كنم
  شانس پذيرشم چقدر است؟
  چقدر بايد هزينه كنم؟

  پاسخ
 43. شاداب گفته:

  با سلام و خسته نباشید من ۳۵ سالمه و ارشد حقوق از دانشگاه تهران با معدل ۱۸ دارم .ولی معدل لیسانسم ۱۲ هست. میخواستم ببینم برای دانشگاه وین ارشد مجددا اقدام کنم یا دکترا. کدوم راحتره. ضمنا دانشگاه وین برای ارشد حقوق پول میگیره چطور شما گفتین فقط ۷۶۰ یورو؟؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 44. faeze گفته:

  سلام خسته نباشید
  من لیسانس مکانیک از دانشگاه سراسری با معدل 14.70 هستم
  میخاستم بدونم برای تحصیل تو اتریش شانسی دارم یا نه

  پاسخ
 45. ناشناس گفته:

  سلام.خسته نباشید. پسری 27 ساله و مجرد هستم با مدرک مهندسی مکانیک معدل 16 از دانشگاه آزاد . مدرک زبان ایلتس 6/5 هم دارم. میخاستم ببینم شرایطی وجود داره که بتونم برای کارشناسی ارشد اقدام بکنم برای اتریش یا آلمان یا حتی سوئد. از طرفی وقت سفارت اتریش به چه شکلی هستش باید چند ماه منتظر موند ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام با مدرک دانشگاه ازاد شانس پایینی دارید و اینکه وقتهای سفارت طولانی مدت است این پروسه ممکن است یک سال و نیم زمان ببرد.

   پاسخ
 46. امیرحسین گفته:

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی رشته مهندسی برق در دانشگاه سراسری هستم و تقریبا 1 سال و نیم دیگه درسم تموم میشه قصد دارم برای ادامه تحصیل به اتریش مهاجرت کنم معدلم در حال حاضر 15 هست اما مطمئنم میتونم بالاتر بیارمش سطح زبان انگلیسی بنده هم خوبه ولی هنوز آزمون آیلتس یا تافل ندادم ولی میتونم آیلتس 6.5 یا 7 بگیرم من حدودا تا پایان تحصیلم میتونم 50 یا 60 میلیون جمع کنم و بعد از اون ماهیانه 2 میلیون پشتوانه مالی دارم میخواستم ببینم میتونم با کار دانشجویی در اتریش بقیه هزینه زندگی رو در بیارم؟ و اینکه الان شدیدا به مشاوره احتیاج دارم اگه ممکنه کمکم کنید ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با هزینه بسیار پایین به شما توصیه به مهاجرت نمکنیم زیرا این امر به صلاح شما نمیباشد این مسیر ، مسیر پر هزینه ای است و نرخ ارز بسیار افزایش داشته همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. سجاد گفته:

  سلام و خسته نباشید من دانشجو لیسانس رشته مکانیک از دانشگاه دولتی با معدل 13.5 هستم و یک ترم مشروط شدم آیا میتوانم برای اخذ پذیرش اقدام نمیایم باتشکر .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای رشته های فنی پذیرش اتریش شانس بالایی ندارد در حال حاضر با توجه به وقت سفارت اتریش بهتر است برای کشور دیگری اقدام نمایید مانند هلند یا دانمارک و …

   پاسخ
 48. Ashkan گفته:

  سلام بنده متولد ۱۳ ژانویه ۱۹۸۷ هستم.
  مدرک کاردانی و کارشناسی را در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه علمی کاربردی با معدل بالای ۱۷ اخذ نموده ام. در حال حاضر در دانشگاه سراسری در رشته مذکور و در دوره شبانه در حال تحصیل می باشم. ۶.۵ سال سابقه بیمه داشته و زمینه تحقیقات بازار برای شرکت خارجی کار می کنم.
  سال ۹۰ مدرک آیلتس ۶ با بند اسکور حد اقل ۶ دریافت کرده ام.
  متأهل هستم و فرزندی ندارم.
  تمایل به ادامه تحصیل در خارج از ایران و در جایی که امکان کار داشته باشم، دارم.
  چگونه باید اقدام کنم؟
  با سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امکان ادامه تحصیل برای شما در کانادا و یا دانمارک یا هلند و … وجود دارد باید در مورد جزییات این پلن با کارشناسان ما مشورت نمایید

   پاسخ
 49. ماه گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید.من 23 سالمه و لیسانس مهندسی آب از دانشگاه سراسری ارومیه دارم.معدلم ۱۴ هس.آیا امیدی هس که اقدام کنم برای فوق؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید مدارکتان برای اقدام بررسی شود.جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 50. ف.ش گفته:

  سلام و خسته نباشید.
  بنده ۳۴ سال سن و لیسانس انیمیشن از دانشگاه مالتی مدیا مالزی دارم. و در حال حاضر متاهل هستم و یک فرزند دارم.
  میخواستم بدونم ایا امکال ادامه تحصیل به صورت رایگان در مقطع فوق لیسانس در اتریش را دارم .
  و هزینه زندگی برای یک خانواده به صورت ماهیانه چقدر هست. با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اگر دانشگاه شما را سفارت اتریش تایید بکند میتوانید اقدام نمایید . هزینه یک خانواده در ماه حدود ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ یورو میباشد .

   پاسخ
 51. پری ناز گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من مدرک کارشناسی مهندسی تولیدات گیاهی گرایش زراعت با معدل 14/21 دارم و 25 سالمه میخواستم بدونم ک شانسی برای بورسیه اتریش یا آلمان دارم یا خیر؟ حداقل سرمایه ای ک باید داشته باشم چ مقداری هست؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 52. ف.ش گفته:

  با سلام و خسته نباشید.
  بنده لیسانس فیلم و انیمیشن از دانشگاه مالتی مدیا مالزی،دارم با معدل ۳.۲۸ و سن ۳۴ . میخواستم بدونم میتونم از دانشگاههای اتریش در مقطع فوق لیسانس پذیرش بگیرم.
  البته بنده دارای همسر و یک فرزند هستم.
  و هزینه زندگی با خانواده حدودا چه مقدار هست.
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 53. سفید برفی گفته:

  سلام و عرض احترام
  بنده مهندس معمار(کارشناسی) و شوهرم ارشد مهندس مکانیک هستن. با سابقه کار(بدون بیمه) من ۲ سال و همسرم حدود ۱۰ سال. مدرک زبان نداریم اما همسرم میخوان آیلتس شرکت کنن. و علاقمند به رفتن به کانادا.
  سوال اصلیم من انه: آیا من میتونم در اتریش بدون مدرک زبان و در مقطع ارشد “رشته غیرمرتبط” شرکت کنم؟ و تقریبا چقدر از اقدام تا اتریش بیایم طول میکشه؟ هزینه دانشگاه در اتریش چقدره؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای رشته غیر مرتبط نمیتوانید اقدام نمایید . و به علت وقتهای سفارت این پروسه بیش از یک سال زمان میبرد .جهت کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 54. Saghar گفته:

  سلام وقت بخیر
  من دارای مدرک کارشناسی رشته تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر از یکی از دانشگاههای دولتی هستم و دوست دارم برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد در اتریش اقدام کنم … آیا با این توضیحات کم من میتوانم اقدام کنم و پذیرش بگیرم ؟ هزینه ی تحصیل در این مقطع چقدر میشه ؟ میتوانم از طریق اتریش اقامت در کشورهای دیگر رو هم بگیرم ؟ یعنی اونجا تحصیل کنم بتونم اونجا اقامت بگیرم و بعد برای ادامه زندگی به کشورهای اروپایی و یا حتی امریکایی برم ؟ آیا اجازه ی کار خواهم داشت ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 55. ناشناس گفته:

  درود به شما . بنده رضا ، ۳۴ ساله مجرد ، لیسانس علوم دامی دارای ۸ سال سابقه در بیمه ی محصولات کشاورزی ( شاخه ی دامی ) و آشنایی متوسطی به زبان آلمانی دارم ، آیا برای ویزای کار کشور اتریش شانصی دارم ؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اگر مدرک شما از دانشگاه دولتی باشد میتوانید اقدام کنید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 56. سارا گفته:

  باسلام بنده لیسانس پرستاری با۶سال سابقه کار ۳۳ساله و همسرم فوق دیپلم ۳۴ساله بدون مدرک زبان با توجه به شرایط بنده ایا امکان ادامه تحصیل در اتریش رو دارم ممنون از راهنمایی شما.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که مدرک شما از دانشگاه دولتی باشد میتوانید اقدام فرمایید همچنین شما شرایط ویزای کار در المان را نیز دارا می باشید جهت اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 57. حسین گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده لیسانس مهندسی شیمی صنایع گاز دارم. وقصد مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل در مقطع ارشد(ترجیحا رشته های علوم انسانی) یا هم از طریق ویزای کاری رو دارم.ای شانسی بنده برای اخذ اقامت دارم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که از دانشگاه دولتی فارغ التحصیل باشید میتوانید جهت تحصیل در اتریش اقدام نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 58. زهرا گفته:

  با سلام من 23 سالمه و فارق تحصیل عمران از یک دانشگاه غیر انتفاعی هستم، تا چند ماه آینده مدرک IELTS رو هم با نمره 5.5 میگیرم ، میخوام ببینم آیا میتونم برای ارشد اتریش APPLY کنم؟ حداقل سرمایه برای رفتن چقدر براورد میکنید شما؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب پذیرش برای رشته های فنی و مهندسی برای اتریش دشوار است و شانس بالایی ندارد میتوانید کشور دیگری را جهت مهاجرت انتخاب نمایید که رشته شما هم بازار کار خوبی داشته باشد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 59. کوروش گفته:

  با درود و سپاس از شما بزرگواران

  کوروش هستم 30 ساله مجرد

  لیسانس برق کنترل ابزاردقیق از دانشگاه علمی کاربردی

  حدود 4 سال سابقه کار طراحی و اجرای اتوماسیون صنعتی ماشین آلات فولادی
  17 عنوان ثبت اختراع تجهیزات پزشکی ، تجهیزات برقی و …
  3 عنوان مقاله علمی پژوهشی چاپ شده در ژورنالهای خارجی
  1 عنوان مقاله چاپ شده در کنفرانس برق ایران
  2 عنوان طرح پژوهشی اجرا شده و دارای تاِییدیه رسمی
  1 عنوان مقام برتر پژوهشی جشنواره های بنیاد ملی
  1 عنوان مقام برتر تجهیزات پزشکی جشنواره ایده و فکر برتر کشور
  عضو انجمن مخترعین کشور
  عضو فدراسیون بین المللی مخترعین
  عضو باشگاه پژوهشگران و مخترعین دانشگاه علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد
  عضو هیئت علمی و تحریریه نشریه نوآوری
  تخصص در تجاری سازی طرح های نوآورانه

  مدرک زبان ندارم ولی زبان در حد متوسط
  سرمایه حدود 40 میلیون تومان

  هدف : ادامه تحصیل در مقطع ارشد در رشته برق کنترل در اتریش و پس از تحصیل اخذ ویزای کار و اقامت

  سوال :
  1. شانسم برای اخذ پذیرش و کار دانشجویی چقدره ؟
  2. اقدام برای تحصیل واسم بهتره یا برای کاریابی ؟

  ممنون بابت بزرگواریهاتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در بین مدارک پیام نور یا علمی کاربردی امکان دارد نشود و یا شانستان کم باشد و باید چک و بررسی شود. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 60. محمد مرادی گفته:

  با سلام و عرض ادب و تشکر از زراهنماییاتون..
  احتراما بنده خودم کاردانی مکانیک هستم و متاهل با یک بچه 4 ساله و سرمایه ی صدو پنجاه میلیونی..میخواستم برای همسرم که لیسانس ادبیات زبان اگلیسی از دانشگاه دولتی دارن اقدام کنم برای کارشناسی ارشد اتریش..
  1آیا رشته ی ارشد باید مرتبط باشه و اصلا ارشد این رشته در اتریش هست؟
  2- هزینه تحصیل در دانشگاه انگلیسی زبان حدودا چقدره؟
  3- من و بچم به عنوان همراه از کی میتونیم وارد اتریش بشم و بنده اجازه کار کامل دارم یا نه؟
  و هزینه خواندن زبان المانی چقدره و حداکثر مدتی که براش ویزا میدن چقدره؟
  ممنون میشم اگه جوابمو بدین جناب دکتر..

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله میتوانند برای ارشد اقدام کنند و تحصیل در دانشگاه های خصوصی رایگان نبوده و از 10.000 یورو به بالا هزینه دارد و همراه همزمان نمیتواند ورود داشته باشد و چند ماه بعد این امکان فراهم است . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 61. ابتین گفته:

  سلام ببخشید سوالی داشتم من کاردانی برق دارم و شش ماه سابقه کار برق و سه سال و نیم سابقه ای تی شبکه دارم میخواستم بپرسم برای کاری میشه ? و اینکه یه دوره داره بزای کاردانی به لیسانس شش ماهه هست و به کارشناسی ارشد 1وساله به نام top off corse. میشه توضیح بدید سپاسگذارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با مدرک کاردانی برای ویزای کاری شانس بسیار پایینی دارد . این دوره را اگر در هلند بگذرانید امکان ورود به بازار کار رادارید . در اصل یا میتوانید در این دوره شرکت کنید یا در لیسانس .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 62. سروش شيرازي گفته:

  سلام،
  من دانشجو كارشناسي سال آخر رشته مكانيك هستم در دبي. ٢٣ ساله هستم. دانشگاه آمريكايي اينجا تحصيل ميكنم. هدفم مهاجرت به اتريش يا آلمان هست. ميخواستم بدونم ميشه با ويزا كار رفت اتريش يا آلمان و بعد از ١ سال كار كردن همون جا ادامه تحصيل بدم در مقطع فوق ليسانس؟

  و اينكه همسرم هم بهش ويزا ميدن ديگه به عنوان همراه؟؟

  همراه اجازه كار خواهد داشت؟

  و اين كه در مورد رشته هاي مكانيك و يا مهندسي و مديريت توليد يكم توضيح بديد كه خوبه موقعيت شغلي يا نه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام ویزای کار مختص افرادی است که سابقه کاری داشته باشند . رشته شما برای کار در المان عالی است اگر سایقه کار مرتبط با آن حداقل سه سال داشته باشید و همراه پس از اخذ کار شما می آید .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 63. امیر گفته:

  با سلام
  بنده دانشجو کارشناسی معماری در دانشگاه آزاد شیراز هستم -سطح زبان متوسط و مجرد
  قصد ادامه تحصیل در کشور های اتریش یا سوئد یا نروژ دارم.
  شانس من و یا اقدامات لازم برای انجام چیست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای تحصیل در اتریش از سال 2018 به مدارک دانشگاه ازاد پذیرش داده نمیشود . در مورد کشور اتریش نیز مدرک زبان و سن شما باید مورد بررسی قرار گیرد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 64. مرتضی گفته:

  باسلام مرتضی هستم دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی سن ۳۱ و دارای سابقه کار حسابداری. همسرم هم پرستار و دارای مدرک لیسانس. آیا شرایط گرفتن ویزای کار به کشور اتریش را داریم. ممنون. شرایط لازم جهت اقدامات رو ذکر بفرمایید ممنون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. اخذ ویزای کاری کشور اتریش امتیازبندی بوده و باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در صورت داشتن امتیازات لازم می توانید برای کار به این کشور وارد شوید. برای بررسی امتیازات و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 65. مهرداد گفته:

  با سلام واحترام خدمت جناب دکترملک پور عزیز وخنده رو .بنده مهرداد هستم – 45 ساله .متاهل ودارای دو فرزند (دختر- 3و12ساله -که در مدرسه تیزهوشان میباشد -) لیسانس عمران از دانشگاه آزاد- پایه 3 نظارت.-8 سال سابقه اجرایی -زبان انگلیس متوسط-دارای مدارک فنی شامل (بازرس فنی جوش ASNT با5 مدرک بین اللملی- کارشناس HSE-نقشه بردار-نصاب کاغذ دیواری وپارکت-.نقاشی درجه 1 چوب-آشپز درجه 2 هتل…) و همسرم 38 ساله -لیسانس مدیریت بازرگانی.از دانشگاه آزاد-وشاغل در مدرسه غیر انتفاعی 5سال سابقه-زبان انگلیس خوب-سرمایه نقدی حدود 30میلیون تومان-سئوالی که از محضر شما داشتم اینکه بهترین راه برای در یافت اقامت در اتریش از چه طریق میتوانم اقدام کنم.؟؟البته منظورم هرکدام راحت تر و مناسب تر بشود گرفت چه تحصیلی باشد چه کاری؟؟؟؟خیلی سپاس گذار میشم اگه راهنمایی کنید.ارادنمند شما مهرداد

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   با سرمایه ای که ذکر کرده اید دقت نمایید که مهاجرت برای شما بسیار پیچیده خواهد بود . بهتر است در ابتدای امر سرمایه ی خود را افزایش دهید تا بتوانید بهترین راه را انتخاب نمایید . اگر از طریق تحصیل قصد اقدام داشته باشید باید در نظر داشته باشید که دانشگاه آزاد در کشور اتریش مورد قبول نیست و همچنین اگر از طریق کاری بخواهید اقدام نمایید شانس پیدا کردن کار در رشته عمران نیز برای شما بسیار کم خواهد بود زیرا فقط میتوانید در شاخه تحصیلی خود مشغول به کار گردید . با تشکر

   پاسخ
 66. مينا گفته:

  با سلام
  من ٢٣ سال سن دارم دانشجوي ترم اخر هوشبري هستم دوسال طرح دارم بعدش ميخوام اقدام كنم براي ويزاي كاركشور اتريش اين دوسال ميخوام زبان الماني خوب ياد بگيرم.سوالم اينه ك ميتونم موفق بشم؟هزينه چقدر بايد داشته باشم؟واينكه كشور خوبي انتخاب كردم يا كشور با شرايط بهتر هم هست؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   با توجه به اینکه برای دو سال دیگر قصد اقدام دارید باید قوانین آن زمان را در نظر داشته باشید . ولی در حال حاضر قوانین فعلی به این صورت است که شما شامل این ویزا خواهید بود . البته باید در نظر داشته باشید که پیدا کردن کار ممکن است برای شما سخت باشد . با تشکر

   پاسخ
 67. mahsa گفته:

  سلام من ٢٣ سالمه و دارم كارشناسي كارگردانيمو تموم ميكنم ميخواستم بدونم كجا ميتونم پذيرش بگيرم براي ارشد كه هزينه تحصيل رايگان و ترجيحا انگليسي زبان باشه

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   تحصیل در رشته های هنر معمولا در اتریش دارای آزمون ورودی است . در چه دانشگاهی مشغول به تحصیل هستید ؟ و نکته ی بسیار مهم این است که تحصیل به زبان انگلیسی در اتریش نیز هزینه دارد . بهتر است با ما تماس حاصل نمایید تا شرایط را برای شما بررسی نماییم . تلفن تماس 49196000

   پاسخ
 68. سعید گفته:

  عرض سلام و ادب

  ضمن تشکر از راهنمایی و زحمتی که میکشین .
  بنده 28 ساله فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی با معدل 18.80 از دانشگاه تهران (شبانه) و لیسانس مدیریت جهانگردی از دانشگاه پیام نور با معدل 17.07 دارم و میخواهم مجدد برای اخذ پذیرش کارشناسی ارشد در دوره های با زبان انگلیسی (رشته ام بی ای یا مدیریت توریستی و…)از کمکتون بهره بگیرم.
  1.آیا این که من ارشد دارم و مجدد میخواهم ارشد بخونم مشکلی ایجاد نمیکنه یا امتیازی محسوب نمیشه؟
  2.آیا برای اخذ پذیرش نیاز به مدرک زبان انگلیسی هست ؟یا میشه پذیرش گرفت و در کشور اتریش دوره های زبان رو گذروند؟
  3.بنده در شرف ازدواج هستم .با گرفتن پذیرش همسرم هم می تونن همراه بنده بیان؟دوتایی هم زمان با هم می تونیم بریم یا اول بنده باید بروم و بعد ایشون ملحق بشن؟و در این صورت اصولا چند ماه زمان می بره تا ایشون هم بتونن بیان؟

  با سپاس
  سعید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. تحصیل فوق لیسانس مجدد منعی برای شما ایجاد نکرده و می توانید برای تحصیل زبان در کشور اتریش اقدام نمایید. متاسفانه امکان بردن همراه از ابتدا به این کشور نمی باشد و بهتر است ابتدا خود شما اقدام نموده و سپس برای همسر خود درخواست نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 69. علی گفته:

  سلام من ۲۳ سالمه کارشناسی مهندسی برق گرایش قدرت دارم (دانشگاه ازاد)معدلم ۱۸٫۲۳ هست ایلتس هم دارم
  ایا شانسی برای پزیرش دارم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. بله امکان اخذ پذیرش با توجه به شرایط شما وجود دارد اما در حال حاضر اخذ پذیرش با مدرک دانشگاه آزاد برای کشور اتریش با دشواری هایی همراه است. پیشنهاد می کنیم برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 70. امیرحسین گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من ۲۰ سال دارم در حال تحصیل در رشته ی مهندسی برق در دانشگاه سراسری هستم تقریبا نصف کارشناسی رو با معدل ۱۵ گذروندم اما میتونم افزایش بدم سطح زبانم خوبه و آیلتس ۶٫۵ دارم تمایل به مهاجرت تحصیلی به آلمان یا اتریش دارم چون وضع مالی بنده خوب نیست توانایی پرداخت ۱۰۰۰ یورو در ماه که به گفته شما هزینه زندگی یک دانشجو هست رو ندارم میخواستم از شما راهنمایی بگیرم که آیا با کار پاره وقت میتوان هزینه زندگی در آلمان یا اتریش را در آورد یا برای گرفتن فاند یا بورس چه کاری در دو سال باقی مونده از درسم میتوانم انجام دهم؟
  ممنون بابت پاسخگویی خوبتان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان کار پاره وقت در این کشورها وجود دارد اما تمامی هزینه های شما را پوشش نمیدهد و باید باقی هزینه ها را متحمل شوید. برای اخذ بورس رزومه شما مانند نمرات، مقالات، مدرک زبان و … بررسی می شود. برای دریافت اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 71. mie editor2 گفته:

  با سلام و سپاس از الطاف شما. پذیرش شما می تواند در رشته خود شما یا رشته های مرتبط با رشته تحصیلی شما باشد، برای بالا رفتن شانس پذیرش منعطف بودن شما مفید خواهد بود. پس از تحصیل، کشور اتریش به شما اجازه کار می دهد که با یافتن شغل و تمدید آن پس از ۵ سال می توانید به اقامت دائم این کشور دست یابید. مدرک زبان برای اخذ پذیرش نیاز نیست اما داشتن مدرک زبان شانس شما را بالاتر خواهد برد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 72. mie editor2 گفته:

  سلام جناب آقای دکتر ملک پور. سپاسگزارم بابت همه اطلاعاتی که از طریق وبسایت و کانال تلگرام در اختیار مخاطبین گذاشتید و باید بگم که ویدیوهاتون سرشار از انرژی مثبت هست و انگیزه حرکت رو برای مخاطب مضاعف میکنه . سپاس من فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته انفورماتیک پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با معدل ١۶.٧ هستم. مدرک لیسانس من در رشته مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک از دانشگاه آزاد است. ٣٢ سال سن دارم. در حال مطالعه برای امتحان آیلتس هستم که با توجه به آزمون های آزمایشی میتوانم نمره ٧ کسب کنم و همچنین یادگیری زبان آلمانی را دو ماه هست که شروع کردم. قصد من تحصیل مجدد در مقطع کارشناسی ارشد در کشور اتریش در رشته های مهندسی پزشکی یا انفورماتیک پزشکی یا بیوانفورماتیک هست . من در ایران با یکی از دفاتر همکار شما مشاوره حضوری داشته ام و بسیار تلاش کردم با دفتر وین تماس بگیرم ولی موفق نشدم. سپاسگزار خواهم بود در موارد زیر راهنمایی بفرمایید: ۱٫ برای دریافت اصل دانشنامه کارشناسی ارشد اقدام کرده ام ولی پروسه تا آخر بهمن ماه طول میکشد . بدون داشتن اصل دانشنامه میتوانم اقدامات لازم را شروع کنم؟ ۲٫ همکاران شما فرمودند که در انتخاب رشته و دانشگاه نیاز هست کمی منعطف بود و دست مشاورین را بازگذاشت. این به چه صورت هست؟ آیا پذیرشی که از طریق موسسه شما انجام شود در یکی از رشته های مورد نظر من در وین امکان پذیر است یا ممکن است پذیرش در رشته های مشابه یا مربوط باشد؟ ۳٫ قصد بنده علاوه بر ادامه تحصیل کسب اقامت کشور اتریش هست. از طریق ورود دانشجویی چند سال برای کسب اقامت زمان لازم هست و مراحل مورد نیاز کدام است؟ ۴٫ آیا داشتن مدرکی برای زبان آلمانی در پروسه پذیرش موثر هست؟ ۵٫ تفاوت های اقدام کردن از طریق وکیل برای پذیرش و یا اقدام شخصی جهت اخذ پذیرش چیست؟ ( البته من در کلاس آنلاین شما برای پذیرش و اخذ ویزا ثبت نام کرده ام)

  پاسخ
 73. شبنم گفته:

  باعرض سلام
  هرکجا که درباره اتریش خوندم خبری از رشته حسابداری نبود دراتریش رشته حسابداری تدریس نمیشه؟فوق لیسانس حسابداری دارم با معدل ۱۷/۳۴،بانوی ۳۱ هستم و مجرد هستم کلاسهای آمادگی آیلتس هم شرکت کردم ولی هنوز آزمون شرکت نکردم،دراتریش جهت فوق لیسانس یا دکترا نمیتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. شانس اخذ پذیرش و ویزا برای رشته حسابداری در مقطع فوق لیسانس و دکترا در کشور اتریش بسیار پایین است، ترجیحا بهتر است برای رشته های مدیریتی در مقطع فوق اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 74. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. با توجه به رشته تحصیلی شما امکان تحصیل تقریبا رایگان در کشور اتریش برای شما وجود دارد.علاوه بر اینکه می توانید رشته خود را ادامه دهید، حق کار ۲۰ ساعت در هفته را نیز خواهید داشت که می توانید بخشی از هزینه های خود را جبران نمایید. پس از تحصیل نیز فرصت کاریابی در این کشور برای شما وجود دارد.برای دریافت اطلاعات دقیق تر با دفتر مرکزی ما در وین یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید. با ارزوی موفقیت

  پاسخ
 75. mie editor2 گفته:

  سلام و درود بر آقای ملک پور. من کامران هستم ۲۷ ساله مجرد فارغ التحصیل لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد واحد تهران هستم که سال ۹۴ با معدل ۱۵/۲۶فارغ التحصیل شدم و بعدش رفتم سربازی و الان خدمتم تموم شده میخوام از طریق تحصیلی مهاجرت کنم. بنده صد میلیون سرمایه دارم. هدف اصلی من گرفتن اقامت اروپا هستش.اول میخواستم از طریق ویزا کاری برم آلمان که متوجه شدم با رشته حقوق نمیشه ویزا کاری آلمان رو گرفت. یک موسسه به من گفت برات ویزا توریستی پنج ساله کانادا رو میگیرم برو اونجا دنبال کار بگرد اگه کاری پیدا کردی میتونی اقامت کانادا رو بگیری.این کار به نظرشما عملی هست؟؟؟برای رشته حقوق کانادا کارپیدا میشه؟؟ استاد ملک پور من و شما هم رشته هستیم خواهش میکنم منو راهنمایی کنید. اول میخواستم برم فرانسه که شما فرمودید اقامت نمیده.الان بین آلمان و فرانسه و اتریش موندم چیکار کنم از طرفی خودم دوس دارم برم انگلستان یا کانادا ولی صدمیلیون بیشتر ندارم. آقای ملک پور شما کدوم کشور رو با توجه به شرایط بنده توصیه میکنید؟؟ من میخوام یه کشوری برم که بتونم کار کنم خرج زندگیمو بدم چون اگه بخوام از جیب بخورم همون سال اول صدمیلیون ام تموم میشه.الان بعضی ها میگن آلمان برای رشته ی حقوق خوب نیست و نمیشه بعد تموم شدن درس ات اقامت بگیری این حرف درسته؟؟؟؟ من خودم حاضرم تغییر رشته بدم اگه نشه رشته ی خودم رو ادامه بدم. با ادامه تحصیل در رشته ی حقوق میشه اقامت آلمان رو گرفت؟؟؟برای ادامه تحصیل ارشد حقوق کدوم کشور رو توصیه میکنید که بشه بعد درس اقامت گرفت؟؟؟؟؟من فقط صدمیلیون دارم. معدل دیپلم ام ۱۸/۴۱ معدل پیش دانشگاهی ۱۷/۳۶ معدل لیسانس ۱۵/۲ زبان انگلیسی ام متوسط هست اما مدرک زبان ندارم ولی میخوام برم کلاس زبان اما نمیدونم کدوم کشور برای من خوبه که برم زبان اش رو یادبگیرم. آقای ملک پور مسیر زندگی من بستگی به نظر شما داره چون شما همیشه حقایق رو میگین. ممنون میشم اگه برادر کوچیک تون رو راهنمایی کنید

  پاسخ
 76. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور اتریش به مدرک اشتغال به تحصیل یا نامه عدم منع تحصیلی نیاز است. امکان تحصیل در این کشور با توجه به شرایط شما وجود دارد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 77. mie editor2 گفته:

  سلام وقت بخیر من یک دختر ۲۹ ساله مجرد هستم لیسانس اقتصاد کشاورزی با معدل ۱۶/۱۷ سطح زبان انگلیسی خوب هستش لطفا راهنماییم کنید اگر بخواهم برای ادامه تحصیل به کشوری مثل اتریش برم چه شرایطی باید داشته باشم:آیا برای پذیرش در یکی از دانشگاه ها باید اول تو ایران تو دانشگاهی قبول بشم و بعد اقدام کنم؟ ممنون از راهنماییتون؟

  پاسخ
 78. mie editor2 گفته:

  با سلام. با توجه به رزومه شما امکان تحصیل در کشورهای مختلف همچون اتریش، هلند، دانمارک، ایتالیا و …. برای شما وجود دارد. کشورهایی که هزینه تحصیل در آنها رایگان است مانند آلمان و اتریش یا کشورهای اعطا کننده بورس مانند ایتالیا با توجه به شرایط شما می تواند گزینه های مناسبی باشد. به جز ویزای توریستی امکان الحاق خانواده به ویزای تحصیلی شما وجود ندارد. برای همراه کردن خانواده با خود گزینه های متفاوتی برای شما در نظر داریم. می توانید با دفاتر ما در این زمینه تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 79. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید. بسیار ممنونم از مطالبی که در کانال برای ما به صورت رایگان می گذارید. من دانشجوی سال سوم کامپیوتر دانشگاه امیرکبیردر مقطع لیسانس هستم. به زبان انگلیسی مسلطم و معدل لیسانسم تا الان ۱۷ است و سابقه شرکت در مسابقات رباتیک و کسب مقام در این زمینه را دارم. و می خواهم در خارج از ایران با اخذ بورس به ادامه تحصیل بپردازم.(شرایط تحصیل بدون اخذ بورس را ندارم.) اما قصد دارم بعد یا حین تحصیل برای خانواده ام هم شرایط اقامت در آن کشور را فراهم کنم. من دو برادر ۱۰ و ۱۶ ساله دارم و مادرم لیسانس ریاضیات و کاربرد ها با گرایش کامپیوتر هستند و الان کارمند دولت هستند. کل سرمایه ما دو آپارتمان(به ارزش۸۰۰ میلیون تومان) و حدود ۵۰ میلیون تومان است. می خواستم بدانم که آیا به نظر شما اخذ اقامت و زندگی خانواده ام در کشوری دیگر شدنی است؟ به نظر شما من برای دانشگاه های چه کشوری درخواست بدهم؟ با این شرایط کدام کشور مناسب تر برای زندگی من و خانواده ام است؟ در بهترین حالت چه موقع می توانم خانواده ام را به کشوری که در دانشگاه آن پذیرش گرفته ام بیاورم؟

  پاسخ
 80. لیلا گفته:

  سلام و احترام خدمت شما آقای ملک پور ارجمند،

  لیلی هستم ۲۶ساله و دارای مدرک کارشناسی آمار از دانشگاه سراسری،
  برای مقطع ارشد قصد مهاجرت به کشور اتریش رو دارم، البته انتخاب کردن کشور اتریش صرفا بخاطر اطلاعات مفید شما در مورد این کشور و شرایط موجود بود، و ویزای تحصیلی در واقع راهی برای گرفتن ویزای کاری برای من خواهد بود بهمین علت شروع کردم به یادگیری زبان آلمانی،
  منتها آقای دکتر یک سری سوال مهم دارم که واقعا نمیتونم به هرکسی بابت صحیح بودن پاسخی که به این سوال ها میدن اطمینان داشته باشم، بعنوان مثالی که خدمتتون عرض کنم درخصوص این سوال هست که شرایط برای منی که قصد تغییر رشته در مقطع ارشد دارم به چه صورت هست؟ یکبار به من پاسخ داده شد که بهتره دوباره از کارشناسی شروع کنم به خوندن، یعنی برای مقطع لیسانس درخواست بدم، چون تحصیلش رایگانه از نظر اقتصادی به سودم خواهد بود ولی هزینه فقط هزینه مالی نیست زمان هم برای من جزو دارایی م محسوب میشه و من نمیخام مجدد چهار پنج سال برای دوره ای که گذروندم وقت بذارم، پاسخ دیگه ای که دریافت کردم این بود که اونجا تغییر رشته بدم !!! و چیزی که من از تحقیقات دیگم بهش رسیدم اینه که اینکار تقریبا نشدنیه، و واقعا از شما خواهش میکنم که منو راهنمایی بفرمایید درخصوص سوالات پایین،
  ۱. من با مدرک کارشناسی آمار میتونم برا مقطع ارشد تغییر رشته بدم؟ دو رشته ی مد نظر من برای تغییر رشته، مدیریت و یا اقتصادهستش، و اینکه کدوم یک از این رشته ها بهترن برای ادامه تحصیل و بازارکار ، در بحث اقتصاد من تقریبا سی واحد در طول دوره ی دانشگاه بعنوان دروس کهاد گذروندم، و در بحث مدیریت امسال قصد شرکت در کنکور ارشد ایران رو دارم و چهار سال هم سابقه ی مدیریتی دارم که دو سالش با بیمه س، اگه امسال در کنکور ارشد بتونم دانشگاه دولتی قبول شم بدون مشکل میتونم درخواست ویزا بدم و اثر مثبت داشته باشه این قبولی؟
  ۲. آیا داشتن مقاله ی ISI تاثیری در گرفتن پذیرش داره؟
  ۳‌.چقدر پول به عنوان تضمین مالی نیاز هست که سپرده داشته باشیم؟
  ۴.کل هزینه ی دریافت اقامت از طریق موسسه شما حدودا چه مقدار خواهد بود؟
  و در نهایت برای فرستادن رزومه ی تحصیلی رزومه کاری هم فرستاده بشه می‌تونه تاثیری در روند پذیرش داشته باشه، چون من هم سابقه ی کاری دارم و هم اینکه هم در حیطه هنری فرهنگی (در زمینه ی تئاتر دارای لوح تقدیر و دیپلم افتخار هستم) و هم در زمینه ی ورزشی سابقه ی شرکت در مسابقات داخلی رو دارم و بتازگی هم درحال تمرین در تیم بیسبال بانوان هستم برای راهیابی در تیم ملی,
  بازهم از وقت و زمان ارزشمندی که میگذارین و پاسخ میدین بسیار از شما ممنون و سپاسگزارم،

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ پذیرش شما برای رشته غیر مرتبط مدیریت در کشور اتریش وجود دارد و مقالات isi شانس پذیرش شما را افزایش می دهد. برای اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ها می توانید با دفاتر ما در ایران یا دفتر مرکزی ما در وین به طور مستقیم تماس بگیرید.

   پاسخ
 81. سيمين گفته:

  سلام…ممنون از اطلاعات مفیدتون…همسر من کارشناسى صنایع غذایى دارن و خودم کاردانى معمارى…فعلا هم ۴٠ تومن نقد داریم…بهترین راه واسه مهاجرت براى ما کجاس به نظرتون؟حتى اگه بهتره همسرم واسه تحصیل برن و بعد من بتونم برم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. سن شما و همسرتان و مدرک زبان شما از پارامترهای اصلی برای مهاجرت محسوب می شود. برای راهنمایی شما به اطلاعات دقیق تری در این خصوص نیازمندیم. لطفا اطلاعات خود را به صورت کامل مطرح نمایید یا برای اخذ اطلاعات می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 82. مریم گفته:

  با درود فراوان خدمت آقای دکتر ملکپور عزیز و همکاران گرامیتون
  خیلی ممنونم که وقت گذاشتین و سوال من رو خوندین و پاسخ دادین. اینکار شما برای من و همسرم خیلی ارزشمند بود.
  وقتتون رو نمیگیرم، قصدم تشکر از شما و همکاران گرامیتون بود. امیدوارم همیشه موفق ومثل همیشه پراز انرژی مثبت باشین.
  ارادتمند شما مریم

  پاسخ
 83. مریم گفته:

  با درود فراوان خدمت آقای دکتر ملکپور عزیز
  در ابتدا از شما و همکاران گرامیتون بابت تلاش بی وقفه در جهت کمک و پاسخگویی به سوالات فراوان مردم کمال تشکر رو دارم.
  من هر روز فایلهای صوتی شما رو گوش میدم و نوشته های مفید شما رو چک میکنم و میخونم. خیلی مفید و کاربردی هستند و جا داره که باز هم ازتون تشکر کنم. با اینحال نتونستم تصمیم بگیرم که چه راهی برای مهاجرت برای من و همسرم مناسبه و به همین علت مزاحم شما شدم که اگربراتون مقدوره راهنمایی بفرمایید.
  من ۳۶ ساله هستم ، ۱۴ سال پیش مدرک کاردانی بیهوشی را از دانشگاه دولتی علوم پزشکی بابل و یکسال پیش مدرک کارشناسی رو با کسب رتبه دوم و با معدل ۱۸٫۶۱ از دانشگاه دولتی گیلان دریافت کردم. سابقه ی کارم ۱۱ سال در رشته خودم یعنی هوشبری هست. زبان انگلیسیم خوبه ولی آیلتس ندارم و هم اکنون من و همسرم درحال خوندن زبان آلمانی هستیم و در سطح ( A1 ) هستیم. همسرم ۴۰ سالشه و مدرک دیپلم فنی داره. قبلا کافی شاپ داشت ولی الان مغازه رو اجاره دادیم و همسرم دوره طراحی فضای سبز رو به صورت فشرده دیده و در همین زمینه مشغوله.
  سرمایه نقدی ما ۱۰۰ میلیون تومان هست ویک قطعه زمین و یک مغازه و یک ماشین داریم و تصمیم داشتیم که در صورت اطمینان از مهاجرت آنها را تبدیل به پول کنیم ولی با توجه به آینده ی غیر مطمئن و نامعلوم در اینجا و بی ثباتی اقتصادی، اصلا احساس امنیت نمیکنیم وبا توجه به این شرایط تصمیم برای مهاجرت داریم که بتونیم زندگی بهتری رو در کشورجدید و با ارامش شروع کنیم ، ولی این تغییره بزرگیه واسترس بالایی داره.
  با توجه به شرایطه ما، شما چه راهی رو به ما پیشنهاد میکنید؟ البته ما هر دو علاقه مند به تحصیل هستیم. اما سوال من اینه که اگر از طریق تحصیل برای اتریش اقدام کنیم ، بعد از پایان دوره ی تحصیل و با توجه به بالا رفتن سنمون میتونیم کار مرتبط به رشته مون رو پیدا کنیم و مشغول به کار بشیم؟ به نظر شما من میتونم برای ارشد از دانشگاه پذیرش بگیرم؟ و اینکه چه رشته ی ارشدی میتونم بخونم؟
  ببخشید که مزاحم اوقات شریفتون شدم و بازهم مچکرم از اینکه وقت گرانبهاتون رو برای راهنمایی کردنه به ما میذارین
  ارادتمند شما مریم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از الطاف شما. با توجه به شرایط بیان شده امکان اخذ پذیرش فوق لیسانس برای شما در کشور اتریش وجود دارد. پس از تحصیل کشور اتریش اجازه یکسال اقامت را برای جستجوی کار در این کشور خواهید داشت. شما می توانید برای اخذ اطلاعات تکمیلی در این زمینه با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 84. فاروق اماني گفته:

  باعرض سلام خدمت جناب اقای ملکپور و همکاران گرامی. خواستم تشکر بکنم ازشما و همه همکاراتون که شب و روز به بفکر ما جوانان ایرانی هستید و امید میدهید. ای کاش روزی برسد که بتونم همه الطافتان را جبران کنم. اقای ملکپور بنده دانشجو رشته کامپیوتر در یکی از دانشگاه سراسری روزانه هستم. ولی وقتی میبینم که در ایران طبیب ها و شغل های زیر گروه پزشکی درامد بهتری دارند دو دل میشم که ایا انصراف بدم و زیر گروه پزشکی بخونم؟درحالی که علاقه ای به زیر گروه پزشکی ندارم و رشته دبیرستانم ریاضی فیزیک هستش. اگه میشه بنده رو راهنمایی کنید که با این دودلی و اوضاع بد مهندسان ایرانی چه باید بکنم؟ایا به ادامه تحصیل در رشته کامپیوتر بپردازم یا انصراف بدم و زیر گروه پزشکی بخونم؟ لازم به ذکر است که علاقه زیادی تحصیل در خارج در مقطع ارشد دارم و از الان برنامه ریزی کردم تا معدل الف شوم و تمام سعی و تلاشم را بکار گیرم تا بتوانم پذیرش از یکی از دانشگاه های معتبر اروپا بگیرم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   به صورت عادی تحصیل پزشکی در کشور اتریش دارای آزمون ورودی است و اگر شخص در داخل آزمون نمره قبولی کسب نکند پذیرش برای او صادر نمیگردد . باید این مورد را حتما مد نظر داشته باشید . امکان تحصیل در رشته کامپیوتر در مقطع ارشد نیز در کشور محیا است ولی رشته کامپیوتر نیز دارای آزمون ورودی است . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با دفاتر ما در ایران یا سایر نقاط جهان تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 85. ثمین گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما استاد و همراه همیشگی .ممنون بابت لطف و ارادت و وقتی که میگذارید. ثمین هستم با مدرک لیسانس معماری از طریق کنکور سراسری موسسه اموزش عالی میرداماد گرگان با معدل ۱۵ و فوق دیپلم معماری دانشگاه سراسری در آموزشکده فنی حرفه ای ۱۷شهریور کرج با معدل ۱۴ .متولد سال ۶۴ مجرد و فارغ تحصبل سال ۹۰ هستم .و زبان المانی رو تازه میخام شروع کنم به خوندن . سوال بنده … ایا عنوان های دانشگاههایی که من درس خوندم و فارغ تحصیل شدم (موسسه اموزش عالی) و کنکور سراسری دادم مورد قبول با عنوان دانشگاه سراسری هستش جهت گرفتن پذیرش تحصیلی؟به نظر شما کدام گرایش رشته معماری در آلمان آینده کاری بیشتری داره یا در اتریش ؟ و اینکه من بعد گرفتن پذیرش باید امتحانی به عنوان ازمون مهارت و تخصصی باید بدم بخاطر عنوان رشته معماری؟ و اینکه رشته معماری جزو رشته های مهندسی محسوب میشه یا هنر ؟ و آیا برگه رضایت تحصیلی از دانشگاه مقطع کاردانی هم لازم ؟ایا میشه در میانه ترم مقطع ارشد تغییر رشته داد و از این طریق بازه تحصیلی رو طولانی کرد و به ۵ سال رسوند و مالیات رو پرداخت کرد و ویزا دایم رو گرفت ؟علاوه بر مدرک زبان تفاوت پذیرش المان و اتریش چیه ؟و در اخر با توجه به مشخصات و سن که خدمتتون گفتم و شرایط اگر مدرک زبان المانی رو بگیرم بهتره تحصیلی وارد بشم یا جستجوی کار ؟ با سپاس ار لطف و مهر شما … سایتون مستدام
  و اینکه درمانده موندم که برای اتریش اقدام کنم یا المان … به نظر شما میسرتر و سریع تر و کم هزینه تر هستش برام ؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام به صورت کلی شرایط اولیه شما مناسب به نظر میرسد . باید در نظر داشته باشید که برای تحصیل در کشور آلمان یا اتریش نیازمند مدرک لیسانس هستید و باید مدرک اصلی را در اختیار داشته باشید . جهت کسب اطلاعات در رابطه با مراحل بعدی میتوانید با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را از مراحل بعدی مطلع سازیم

   پاسخ
 86. امیرحسین گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور عزیزو همکاران ایشان
  در اتریش هزینه ی دانشگاه های انگلیسی زبان چگونه است؟
  در اتریش هزینه دانشگاه های آلمانی زیان چگونه است؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   دانشگاه های دولتی به زبان آلمانی است و دانشگاه های خصوصی نیز به زبان انگلیسی برگزار میگردد که با توجه به رشته های مختلف دارای مبالغ مختلفی نیز است . با تشکر

   پاسخ
 87. امیر گفته:

  سلام خسته نباشید خدمت موسسه حقوقی وزین ملک پور و دست اندرکاران وبسایت
  من در رشته عمران دانشگاه آزاد درس میخونم دوتا سوال دارم:
  ۱٫اینکه میتونیم رشته رو تغیر بدیم و برای ارشد رشته حقوق رو بخونیم در اتریش؟
  ۲٫زبان آلمانی لازمه واقعا؟یا میشه با زبان انگلیسی پذیرش گرفت ؟
  ۳٫برای تابعیت چی؟انگلیسی کفایت میکنه؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   امکان دریافت پذیرش در رشته های دیگر نیز وجود دارد ولی ممکن است که تعدادی دروس به عنوان پیش نیاز به شما اضافه گردد و یا اینکه به طور مثال به یک مقطع قبل انتقال داده شوید . لطفا اطلاعات خود را به صورت کامل در همین بخش اعلام نمایید یا با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران یا جهان تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 88. علی گفته:

  با درود فراوان خدمت شما استاد گرامی
  بنده علی هستم ۳۰ ساله هستم لیسانس مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد تهران جنوب ، علاقه فوق العاده به رشتم دارم ، زبان انگلیسی در حد آیلتس ۵ ، زبان آلمانی رو تازه شروع کردم ، سعی می کنم با برنامه ریزی روزانه و نظم فراوان به اهداف زندگی برسم و تلاش زیادی می کنم . از لحاظ مالی توانایی تحصیل و مخارج زندگی در اتریش را دارم . در نظر دارم برای رشته mba اقدام کنم . به نظرتون آلمان بهتره یا اتریش یا حتی اسپانیا ؟چون من یکم اسپانیایی هم بلدم . از لحاظ کار و اقامت بعد از تحصیل . و سوال بعدیم در مورد انتخابات اخیر اتریش هست . تحلیلتون از نتیجه انتخابات چه هست ؟ چون شنیدم حزبی که برنده شده مقررات مهاجرتی رو سخت تر می کنه . ممنون میشم به سوالم پاسخ دهید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   تحصیل در کشور اتریش تقریبا رایگان است و آلمان هم به همین صورت ولی شرایط این دو کشور کاملا با هم متفاوت است . در ابتدا نیز هر دو کشور نیاز به مدرک زبان آلمانی دارند ولی نحوه دریافت آنها توسط دانشگاه متفاوت است . شما بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر مستقل تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی کنیم .
   با تشکر از سوال کامل شما

   پاسخ
 89. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض خسته نباشید جناب اقای ملک پور یک سوال داشتم در مورد :من در اصفهان مشغول به تحصیل هستم در رشته ساخت تولید در دانشگاه ازاد میخواستم ببینم در اتریش میتونم ادامه تحصیل بدم برای ارشد و فرق بین خوابگاه و خونه گرفتن تو اتریش چه قدر تو هزینه ها تفاوت داره

  پاسخ
 90. مشاور حقوقی گفته:

  عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت جناب آقای دکتر ملک پور و همکاران گرامیتون. درخواستی که ازتون دارم اینه که در مورد چگونگی پذیرش در رشته علوم آزمایشگاهی در مقاطع کارشناسی ارشد در آلمان و اتریش منو راهنمایی کنید. من فارغ التحصیل رشته علوم آزمایشگاهی درمقطع کارشناسی هستم و خیلی راغب به ادامه تحصیل در همین رشته خودم هستم ولی اصلا نمیدونم باید چکار کنم.

  پاسخ
 91. مينا پولادي گفته:

  باسلام و درود بیکران خدمت جناب آقای دکتر ملک پور و همکاران محترمشان. من خانم مجرد با ۳۳ سال سن دارای مدرک کارشناسی پرستاری و ارشد روانشناسی و شش سال سابقه کار میباشم.
  چندین بار با موسسه همکار در ایران تماس گرفتم ولی هر بار با اطلاعات جدیدی روبرو شدم. من قصد ادامه تحصیل در اتریش را دارم. ضمن اینکه کارمند رسمی یک ارگان معتبر هستم ، قصد دارم با مرخصی بدون حقوق و حفظ شغلم برای تحصیل اقدام کنم. حال با توجه به مرتبط نبودن دو مقطع تحصیلم ، گویا باید مجدد برای ارشد اقدام کنم. اگر قصدم ارشد پرستاری در اتریش باشد باید از کجا شروع کنم؟ و آیا همزمان میتوانم کار هم کنم در آنجا؟ و دوم اینکه من آلمانی را در ایران یاد بگیرم یا در اتریش با توجه به محدود بودن زمان مرخصی بدون حقوق. لطفا مرا با راهنمایی ارزشمندتان از این حالت بلاتکلیفی نجات بدهید. بسیار سپاسگزارم. یاحق

  پاسخ
 92. سينا رخيده گفته:

  با سلام و وقت بخیر خدمت شما جناب آقاى ملک پور و همکاران محترمتان؛
  بنده مدتهاست پست ها، مقالات و وویس هاى شما را در وبسایت و کانال تلگرامتان دنبال کرده و اخیرا در صدد دریافت مشاوره دقیق مِن باب ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و مهاجرت به کشور اتریش، برآمده ام. امروز متوجه شدم که به مناسبت ایام سوگوارى ماه محرم تخفیفاتى را براى درخواست هایى که زیر مقالات مطرح میشود قائل میشوید. درخواست بنده از شما این است که در صورت امکان، پرونده هاى مربوط به تحصیل در مقطع کارشناسى ارشد در کشور اتریش را نیز شامل این تخفیفات قرار بدهید.
  قبلا از شما و زحمات بى دریغتان سپاس گزارم.

  پاسخ
 93. رز گفته:

  سلام و خسته نباشید
  رز سالار اهل امل هستم . و ۲۳ سال دارم . مجرد. تخصیل در کرده در مقطع کارشناسی رشته حقوق در دانشگاه غیرانتفاعی شمال. مدرک کارشناسی ام را با معدل ۱۵٫۱ گرفتم .دارای مجوز موسسه داوری و دفتر داوری هستم و دارای ۵ سال سابقه کاراموزی در یک دفتر وکالت با سابقه ام و دارای گواهی پیشرفته و مقدماتی فنی حرفه ا یی کامپیوتر هستم به زودی مدرک ائلس خود را نیز میگیرم .قصد تحصیل در دانشکده ها ی معتبر اتریش در رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد را دارم اگر ممکن است راهنمایی فرمائید.

  پاسخ
 94. ازاده گفته:

  با سلام ووقت بخیر
  ممکنه بفرمایین که اگر برای تحصیل در دانشگاههای رایگان اتریش اقدام کنیم و ویزای تحصیلی بگیریم ، دقیقا چه مدت حداکثر باید در کالجهای زبان به یادگیری زبان المانی بپردازیم ،؟؟و در این مدت به چه سطحی از زبان المانی میرسیم ؟؟و ایا میشه ازین راه استفاده کرد و بعد ازینکه در کالجهای زبان المانی یادکرفتیم ویزای تحصیلی رو تبدیل به ویزای کاری بکنیم و از ادامه تحصیل کلا منصرف بشیم ؟؟؟ در واقع این راه رو میشه به این شکل از ابتدا شروع کرد ولی باهدف اینکه بعد از یادگیری المانی در کالج ، کار پیدا کنیم و دیگه ادامه تحصیل ندیم و ویزا رو هم تبدیل به کاری بکنیم ؟؟؟این امکان پذیره ؟؟و همچنین میخوام بدونم در این صورت چقدر هزینه بطور دقیق بابت کالج زبان باید پرداخت و همینطور جقدر هزینه بابت زندکی در مدت کالج و یادگیری زبان نیاز هست؟؟؟ایادر این صورت اختمال کار پیدا کردن زیاد خواهد بود ؟؟ البته منظور من گرانتی کردن یافتن کار از طرف شما نیس، درواقع منظورم اینه که به این شکل چقدر احتمال یافتن کار وجود داره؟؟
  و ممنون میشم اگربفرمایین که چقدر هزینه باید به شما برای گرفتن ویزای تحصیلی اتریش پرداخت ؟؟؟؟و چقدر زمان میبره از زمان اقدام تا اکی شدن کامل ویزا ؟؟؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 95. نیکی گفته:

  سلام
  نیکی شریفی هستم
  فوق لیسانس روان شناسی از دانشگاه وستر وین / نمرات ممتاز دارم
  ۵۰۰ ساعت کارآموزی گزرانده ام. تسلط کامل بر زبان انگلیسی دارم
  سه سال در وین زندگی کردم اما متاسفانه نتوانستم کار پیدا کنم . در حال حاضر در ایران زندگی می کنم. اقامت دانشجویی من در کشور اتریش در فوریه ۲۰۱۸ اتمام می یابد. میشه راهنمایی کنید چطور کار پیدا کنم در اتریش؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 96. عليرضا مفتاحي گفته:

  سلام و درود خدمت جناب دکتر ملکـ پور عزیز
  شرایط من
  ٢٢ سال دارم
  پیش دانشگاهی ندارم
  دارای مدک کاردانی معدل ١۴
  دارای مدرک کارشناسی عمران ناپیوسته دانشگاه ازاد با معدل ١۵
  مدرک زبان هم ندارم اما تا حدودی هم به المانی و هم انگلیسی اشنایی دارم
  تا اخر شهریور ٩٧ دارای گواهی اشتغال به تحصیل هستم
  لطفا راهنمایی کنید برای ادامه تحصیل چطور میتونم برای اتریش یا هر کشور اروپایی دیگر اقدام کنم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 97. پويا گفته:

  سلام و عرض ادب شرایط بنده به شرح ذیل بوده و خواستار مهاجرت به اتریش هستم :
  لیسانس عمران دانشگاه آزاد
  سابقه کاری ٧ سال در پروژه های گودبرداری و نیلینگ
  متاهل
  بدون مدرک زبان ولی در سطح متوسط
  پیشنهاد شما جهت بهترین راهکار مهاجرت من و خانواده ام چیست؟

  پاسخ
  • مشاور ارشد حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
  • مشاور ارشد حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 98. مشاور حقوقی گفته:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
 99. عزت اله زنگنه گفته:

  سلام و خسته نباشید. شرایط بنده:
  ١- مرد ۴٣ ساله متأهل
  ٢- کارمند شرکت نفت اهواز با ٢۴ سال سابقه رسمی
  ٣- دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس مهندسی نفت(با معدل ١٧/٠۶) از دانشگاه آزاد امیدیه
  ۴- فاقد مدرک زبان، سطح زبان متوسط
  ۵- علاقمند به ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا دکترا در اتریش
  ۶- پیشنهاد و توصیه شما در خصوص شانس اخذ پذیرش و ادامه تحصیل بنده چیست؟
  ممنون از حوصله و پاسخگویی شما

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   دوست عزیز شرایط شما شرایط خوبی است . برای کشورهای مختلف جهت تحصیل و کار میتوان اقدام کرد . شما در متن سوالتان اشاره به کشوری نکرده اید . به صورت خلاصه میتوان گفت شرایط خوبی دارید
   و جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با دفتر وین یا دفتر مستقل ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.