تحصیل در سوئد

 • بررسی شرایط تحصیل در سوئد
 • تحصیل درسوئد در مقاطع مختلف تحصیلی
 • دانشگاه های سوئد
 • ویزای همراه دانشجویی سوئد
 • هزینه زندگی و تحصیل در سوئد
سوئد تحصیل در سوئد

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

بررسی شرایط تحصیل در سوئد

کشور سوئد کشوری است در شمال اروپا که ششمین کشور بزرگ اروپا محسوب می گردد ، کیفیت زندگی ، بهداشت ، امنیت و رفاه در این کشور بسیار بالاست هم چنین این کشور شرایط بسیار مناسبی برای تحصیل دارد ، نظام اموزشی مطلوب و وجود بهترین دانشگاه ها در کشور سوئد بسیاری از افراد را تشویق به تحصیل در این کشور می نماید . هزینه تحصیل در کشور سوئد قبل از سال ۲۰۱۱ بطور رایگان بود و این هزینه رایگان از دلایل دیگر انتخاب این کشور توسط متقاضیان محسوب می گشت اما پس از سال ۲۰۱۱ نظام تحصیلی کشور سوئد دست خوش تغییراتی شد و تحصیل دانشجویان با پرداخت هزینه همراه گشت .

دانش اموزان در کشور سوئد از سن ۷ سالگی مشغول به تحصیل می شوند ، شروع مدارس از ابتدای ماه اگوست تا ماه ژوئن و از اواخر ماه دسامبر تا ابتدای ژانویه می باشد ، تحصیل در مقطع دبیرستان در کشور سوئد به مدارکی مانند سابقه تحصیلی ، توصیه نامه ، گواهی استطاعت مالی ، مدرک زبان و …. نیاز دارد هم چنین تحصیل در کشور سوئد در هر سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر است. درادامه به بررسی کامل تمامی شرایط تحصیل در سوئد پرداخته ایم.

audio تحصیل در سوئد

تحصیل درسوئد در مقاطع مختلف تحصیلی

 • تحصیل در سوئد در مقطع لیسانس

  طول دوره کارشناسی در کشور سوئد ۴ سال می باشد ، دروس در این مقطع به زبان سوئدی ارائه می گردد و تسلط افراد به زبان سوئدی برای تحصیل در این مقطع الزامی است . شروع ترم ها در ماه های ژانویه و سپتامبر می باشد . برای تحصیل در مقطع کارشناسی مدرک زبان در سطح ایلتس ۶ مورد نیاز است هم چنین دانشجویان در حین تحصیل در مقطع کارشناسی ۱۰ ساعت در هفته حق کار بصورت پاره وقت دارند.

 • تحصیل در سوئد در مقطع فوق لیسانس

  طول دوره کارشناسی ارشد در کشور سوئد ۲ سال می باشد ، دروس در این مقطع هم به زبان سوئدی هم به زبان انگلیسی ارائه می گردد . شروع ترم ها در ماه های ژانویه و سپتامبر می باشد . تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور سوئد مستلزم داشتن مدرک زبان در سطح ایلتس ۶.۵ می باشد هم چنین دانشجویان در حین تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ۲۰ ساعت در هفته حق کار بصورت پاره وقت را دارا می باشند .

 • تحصیل در سوئد در مقطع دکترا

  طول دوره دکتری در کشور سوئد ۴ تا ۵ سال می باشد ، دروس در این مقطع به دو زبان انگلیسی و سوئدی ارائه می شود . شروع ترم ها در این مقطع به زمان تعیین شده توسط استاد راهنما بستگی دارد و زمان مشخصی برای ان تعیین نشده است . برای تحصیل در مقطع دکتری مدرک زبان در سطح ایلتس ۷ مورد نیاز است هم چنین معدل فرد متقاضی باید در رده A  باشد و مطلوب است متقاضی در رزومه خود مقالات ISI داشته باشد ، دانشجویان در حین تحصیل ۳۰ ساعت در هفته حق کار پاره وقت را دارا می باشند و علاوه بر کار متقاضیان می توانند در این مقطع بورس دریافت نمایند که دریافت بورس به نظر استاد راهنما ، تاییدیه وی ، معدل مقطع کارشناسی ارشد ، سطح زبان و شرایط دیگر بستگی دارد .

  در رشته هایی مانند رشته های مالی ، علوم اقتصادی و مدریریت گذراندن ازمون GRE یا GMAT الزامی می باشد .

 • تحصیل دوره زبان در سوئد

  افرادی که به کشور سوئد سفر می نمایند فرصت فراگیری زبان سوئدی در کشور سوئد به مدت ۶ ماه را دارا می باشند ، هزینه این دوره ها حدود ۴۶ هزار کرون می باشد ، بسیاری از افراد تنها برای یادگیری زبان سوئدی وارد کالج های زبان سوئدی در این کشور می شوند که دریافت این ویزا قطعی نمی باشد و بهتر است که فرد پذیرش از دانشگاه های سوئد را داشته و سپس برای این نوع ویزا اقدام نماید که در این صورت شانس اخذ ویزا برای فرد افزایش می یابد .

دانشگاه های سوئد

 • دانشگاه لوند Lund University

  دانشگاه لوند یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگاه های شمال اروپا است و رتبه 78 در جهان را تشکیل می دهد. دانش آموزان با 42000 دانش آموز، تقریبا نیمی از جمعیت شهر لوند را تشکیل می دهند که 20٪ آنها از خارج از سوئد است. این دانشگاه با 600 دانشگاه در بیش از 70 کشور همکاری می کند، هم در تحقیقات و هم در برنامه های تبادل دانشجو.

 • KTH, Royal Institute of Technology

  KTH بزرگترین، قدیمی ترین و دانشگاه بین المللی پلی تکنیک سوئد و یکی از بهترین ها در اروپا می باشد. واقع در استکهلم می باشد و در حال حاضر رتبه 98 در جهان است که یک سوم از تحصیلات پژوهشی و مهندسی سوئد را فراهم می کند، و به طور مداوم به عنوان یکی از دانشگاه ها برتر سوئد در موضوعات مهندسی و فن آوری می باشد.

 • دانشگاه اوپسالا Uppsala University

  دانشگاه اوپسالا در سال 1477 تاسیس شد و قدیمی ترین دانشگاه در سوئد و تمام کشورهای شمال اروپا است.

 • دانشگاه صنعتی چالمرز Chalmers University of Technology

  دانشگاه صنعتی چالمر در دانشگاه گوتنبرگ یکی دیگر از دانشگاههای بسیار قوی دانشگاه پلی تکنیک است که در سطح 133جهانی قرار دارد. بیش از یک سوم دانش آموزانی که در برنامه های کارشناسی ارشد در Chalmers ثبت نام می کنند، بین المللی بوده، که شاید بخشی از این امر به این دلیل باشد که تمام دوره های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی تدریس می شود.

 • دانشگاه استکهلم Stockholm University

  دانشگاه استکهلم دانشگاه ایالتی پایتخت سوئد است و در حال حاضر رتبه جهانی 195 در جهان میباشد. این یکی از بزرگترین دانشگاه های اسکاندیناوی است که بیش از 70،000 دانش آموز را در چهار دانشکده آموزش می دهد. دانشگاه استکهلم برنامه های زیادی را به زبان انگلیسی ارائه می دهد و در حال حاضر در بین 100 دانشگاه برتر جهان برای هنر و علوم انسانی قرار دارد.

 • دانشگاه صنعتی چالمرز Chalmers University of Technology

  دانشگاه صنعتی چالمر در دانشگاه گوتنبرگ یکی دیگر از دانشگاههای بسیار قوی دانشگاه پلی تکنیک است که در سطح 133جهانی قرار دارد. بیش از یک سوم دانش آموزانی که در برنامه های کارشناسی ارشد در Chalmers ثبت نام می کنند، بین المللی بوده، که شاید بخشی از این امر به این دلیل باشد که تمام دوره های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی تدریس می شود.

 • دانشگاه صنعتی چالمرز Chalmers University of Technology

  دانشگاه صنعتی چالمر در دانشگاه گوتنبرگ یکی دیگر از دانشگاههای بسیار قوی دانشگاه پلی تکنیک است که در سطح 133جهانی قرار دارد. بیش از یک سوم دانش آموزانی که در برنامه های کارشناسی ارشد در Chalmers ثبت نام می کنند، بین المللی بوده، که شاید بخشی از این امر به این دلیل باشد که تمام دوره های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی تدریس می شود.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب تحصیل در سوئد

audio تحصیل در سوئد
دانشگاه سلطنتی سوئد (KTH)
دانشگاه لوند
دانشگاه استکهلم

ویزای همراه دانشجویی سوئد

ویزای همراه برای تحصیل در سوئد با شرایطی خاص ممکن می باشد و همراه اجازه کار نیز دارد. اعضای خانواده شامل همسر، شوهر، شریک زندگی مشترک، شریک قانونی و کودکان مجرد زیر 18 سال است.

بورسیه تحصیلی در سوئد

هزینه زندگی و تحصیل در سوئد

از سال ۲۰۱۱ به بعد هزینه تحصیل در کشور سوئد ازحالت رایگان به پولی تبدیل گشت و برای دانشجویانی که اقدام به ادامه تحصیل در این کشور نموده اند باید هزینه تحصیل را بپردازند .

مقطع لیسانس و فوق لیسانس در کشور سوئد بین : ۵۰٫۰۰۰ کرون الی ۲۰۰٫۰۰۰ کرون سوئد بسته به نوع دانشگاه سوئد متغیر است..

دوره های زبان برای آمادگی در زمینه ورود به کورس های تحصیلی- یک دوره ۶ ماهه : حدود ۴۰٫۰۰۰ کرون الی ۴۲٫۵۰۰ کرون سوئد

هزینه خوابگاه ها – دوره ۶ ماهه زبان : بین ۳۰الی ۴۰ هزار کرون

اجاره در هر ماه

آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر 8،013.62 کرون از 5،000.00-13،000.00

آپارتمان (1 خوابه) خارج از مرکز 5،609.47 کرون از 3،500.00-9،000.00

آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر 12،831.56 کرون از 8،500.00-20،000.00

آپارتمان (3 اتاق خواب) خارج از مرکز 9،317.72 کرون از 6،500.00-15،000.00

رستوران

وعده های غذایی، رستوران ارزان از 85.00-135.00 کرون

وعده های غذایی برای 2 نفر، رستوران متوسطه، سه دوره از 450.00-800.00 کرون

McMeal در McDonalds (یا غذای کمبریج معادل) از 69.00 -85.00 کرون

آب (0.33 لیتر بطری) 16.49 کرون

جهت اطلاع از سایر قیمت ها به لینک زیر مراجعه فرمایید.

هزینه تحصیل و زندگی در سوئد
جمع بندی

تحصیل در سوئد همان گونه که در متن ذکر شد مورد تقاضای بسیاری از افراد می باشد . وجود کالج زبان ، امکان بردن همراه ، امکان تحصیل در مقاطع مختلف ، حق کار حین تحصیل و ….. از شرایط و مزیت های تحصیل در سوئد می باشد . شما عزیزان می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه تحصیل در سوئد با موسسات وکالتی معتبر تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را اخذ نمایید .

هدف ما از این مقاله ارائه اطلاعات مفید در باب تحصیل در سوئد میباشد. شما با خواندن این مقاله می توانید اطلاعات و دانش خود را در خصوص تحصیل در سوئد  بالا ببرید. شما متقاضیان گرامی می توانید در خصوص تحصیل در سوئد از طریق تلفن با دفتر وین یا دفاتر همکار ما در ایران و یا به صورت حضوری از مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور مشاوره بگیرید. مشاورین و وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات کاملی را در باب تحصیل در سوئد را به شما عزیران ارائه خواهد داد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

97 پاسخ
 1. mhsnahani گفته:

  سلام خدمت شما عزیزان و رحمت کشان
  بنده ۲۰ ساله و دانشجوی ترم ۱ کارشناسی هوشبری هستم از دانشگاه ازاد (مورد تایید سایت معتبر انابین) میخواستم برای تحصیل پزشکی بعد از پایان دوره کارشناسی در کشور سوئد اقدام کنم
  بنده متاهل هستم و دنبال کشور هایی هستم که همزمان با همراه خود وارد ان کشور شوم از لحاظ مالی پشتیبان خوبی دارم ولی خودم ترجیح میدهم از خانواده درخواست پول نکنم ایا بنظرتون با توجه به شرایط من سوئد مقصد خوبی برای من هست
  در ضمن در حال خواندن کلاس های ایلتس هستم و

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط با آن در اکثر کشورها نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی و یا آزمون های تخصصی مربوطه به همراه داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد.
   کشور سوئد به آسانی ویزای همراه همزمان صادر نمی کند. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را ارزیابی کنند.

   پاسخ
 2. مهاجر ایرانی گفته:

  سلام و عرص ادب.
  من 27 سالمه لیسانس مدیریت بازرگانی با معدل 15از دانشگاه پیام نور و ارشد مدیریت بازرگانی واحد بین المللل با معدل 16 دارای 1 سال سابقه اموزش دبستان و 2 ترم دانشگاه علمی کاربردی به صورت استاد پاره وقت.آیلتس 6/5 و دارای 2 مقاله isi .آیا با توجه به شرایط موجود میتونم دکتری پذیرش بگیرم یا اینکه باید در ارشد مجدد ادامه تحصیل بدم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما باید با اساتید رشته خود در دانشگاه مقصد مکاتبه کنید و با ارائه رزومه خود یک استاد سوپروایزر بیابید. البته در صورت تمایل می توانید فرم موجود در لینک زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما شرایط شما برای پذیرش دکترا را بررسی نمایند.

   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   برای ارشد مجدد نیز در برخی رشته این امکان وجود دارد ؟

   پاسخ
 3. نوید گفته:

  سلام
  با توجه به گپ تحصیلی میشه برای سوئد مقطع لیسانس اقدام کرد؟
  و با ایلتس پایین بریم دوره زبان رو توی کالج بگذرونیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای تحصیل در کشور سوئد گپ تحصیلی نسبت به کشوری مانند کانادا حساسیت کمتری دارد. با توجه به اینکه سنتان را اعلام نکرده اید نمی توان پاسخ دقیقی به شما داد اما اگر گپ تحصیلی زیادی دارید ممکن است کالج برای شما انتخاب مناسبی نباشد.

   پاسخ
 4. ناشناس گفته:

  باسلام.دیپلم تجربی هستم.28سال دارم.امکان ادامه تحصیل درکشورسوئد هست وبا چه شرایطی؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. سوئد معمولا به گپ تحصیلی حساس نیستش ولی چون شما تحصیلاتدانشگاهی نداشتین بهتره با موسسه تماس بگیرین تا شرایطتون به طور دقیق و رایگان ارزیابی بشه.

   پاسخ
 5. کیارش گفته:

  با سلام خدمت شما.من معدل دیپلمم 16.70 هست و مدرک ایلتس 7.5 را دارم و تا حدی با ربان سوئدی اشنایی دارم و هم 20 سال دارم و حدود 2 سال هم در رشته تراشکاری سابقه دارم می خواستم بدونم که ایا میشود در مقطع کارشناسی به سوئد رفت ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بله این امکان وجود دارد. دوره های تحصیلی به زبان سوئدی و هم به زبان انگلیسی وجود دارد و شما باید با توجه به دوره ای که انتخاب می کنید مدرک زبان ارائه دهید.
   البته نکته مهم در خصوص تحصیل در سوئد این است که تمکن مالی مناسب داشته باشید چرا که تحصیل در این کشور نسبت به دیگر کشورهای اروپایی مثل آلمان و اتریش هزینه بیشتری دارد.

   پاسخ
 6. Amirhosein گفته:

  باعرض سلام ،
  من الان نورده سالمه و تازه ترم دوم دانشگاه رشته ی برق هستم،
  چه جوری میتونم برای مقطع لیسانس برای سوئد پذیرش بگیرم؟
  باسپاس فراوان…

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. این مورد بستگی به نوع دانشگاه محل تحصیل، وضعیت علمی و تحصیلی و همچنین میزان سرمایه و داشتن مدرک زبان مورد نیاز خواهد داشت. لذا پیشنهاد میکنیم در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 7. نگار گفته:

  سلام خسته نباشيد
  من ٢٣ سال دارم و مدرك ليسانس ميكروبيولوژي
  دوتا كتاب ترجمه كردم و در دانشگاه يكيش تدريس ميشه
  رزومه خوبي دارم
  ميخوام ببينم براي كشور سوئد چجوريه ؟ آيا شانسي دارم

  Rating: 5
  پاسخ
 8. ولی گفته:

  سلام
  بنده لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد با معدل 16/21 دارم. 30ساله هستم و متاهل و دو فرزند چهار و دو ساله دارم. با این شرایط در کدام کشورهای اروپایی امکان ادامه تحصیل رایگان و اخذ اقامت به همراه خانواده را می توانم داشته باشم؟ مدرک زبان ندارم و در حال یادگیری زبان هستم. با بودجه حدودا سیصد میلیونی ویزای تحصیلی کدام کشور را می توانم راحت بگیرم؟ چقدر طول می‌کشد تا ویزا بگیرم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از پروندۀ شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدام کشور و کدام روش برای شما مناسب تر می باشد. همچنین بسته به شرایط و روش مهاجرت میزان زمان آن متغیر خواهد بود. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی شرایط و انتخاب گزینۀ مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. مریم خلج گفته:

  با سلام و احترام من پرستار هستم و ۴۴ سال سن دارم دو پسر ۱۶ و ۱۰ ساله دارم ایلتس ۵.۵ دارم بهترین راه مهاجرت به سوئد برای من و خانواده ام چگونه است و در خصوص هزینه های مهاجرت و اقامت در سوئد برای یک خانواده ۴ نفره راهننایی بفرمایید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. همچنین هزینه ها بسته به شرایط شما متغیر خواهد بود. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. فروغ گرامی گفته:

  سلام.وقت بخیر ،دانشجوی فوق لیسانس روانشناسی تربیتی بامعدل ۱۸/۸۰ از دانشگاه غیرانتفاعی و لیسانس علوم تربیتی از دانشگاه فرهنگیان با معدل ۱۹/۳۳ هستم که درحال حاضر شاغل رسمی در اموزش وپرورش هستم و معلم ابتدایی هستم ، میخواستم بدونم برای ویزای تحصیلی مقطع دکترا ، هزینه تقریبا چقدر میشه و از کجا باید برای شروع مراحل ویزا شروع کنم ؛ و اینکه میتونم در اگنجا به حرفه معلمی بپردازم و شرایطش چطور هست ،ممنون ،لطفتون پایدار

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 11. نسترن گفته:

  آقای دکتر سلام منو مامانم خیلی طرفدار شماییم ازتون انرژی میگیریم
  خدمتتون عرض کنم نامزد من ۲۲سالشه امسال سال آخرمهندسی مکانیکه ایلتس۶/۵هم میتونه بگیره دوره ی ۳دی مکس هم گذرونده مدرک فنی حرفه ای رشته های ایمنی هم میخواد بگذرونه
  به نظرشماچه کشوری مناسبشه و هزینش برای ارشد چقدرمیشه
  سال آخرکارشناسی مکانیکه
  لطف میکنید قابل بدونید راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 12. mhm گفته:

  با سلام و عرض ارادت خدمت جناب ملک پور
  من30 سالمه لیسانس ای تی از دانشگاه پیام نور دارم وسابقه ی 3 سال کار در پروژه ی ساخت پتروشیمی دارم می خواستم بدونم برای کار میتونم به این کشور مهاجرت کنم.مدرک زبان ندارم ولی متونم درصورت نیاز اونو تهیه کنم. آیا هزینه ی زیادی لازم هست

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. محمد صادق گفته:

  وقتی میگویید سالانه بین 10 تا 20 هزار دلار مخارج زندگی در سوعد است آیا این هزینه همراه با شهریه میباشد یا شهریه هزینه اش جدا از این است؟

  پاسخ
 14. سینا گفته:

  سلام.19 سال سن دارم و نمره 6.5 ایلتس هم دارم.و دیپلم 17.5…..ایا میتونم واسه پذیرش فیزیوتراپی در سوید اقدام کنم؟ممنون.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. مهنار گفته:

  سلام.عذر میخوام مزاحم وقتتون شدم.همسر من لیسانس تئاتر با معدل ۱۷ هستش.خودمم فرهنگی هستم و یک دختر سه ساله داریم.سوال من اینه؟آیا همسر من میتونه برای ادامه ی تحصیل در سوئد درخواست بده و من و دخترم رو با خوش ببره؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام در حال حاضر سخت گیری در این ویزا بیشتر شده و کمی ریسک دارد . جهت کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. matin گفته:

  سلام
  من لیسانس معماری دارم و 28 سالمه. در حال حاضر مدرک advance برای زبان دارم و برای ایلتس دارم میخونم. میخواستم برای دکترا سوئد اقدام کنم اما نمیدونم چه رشته ای برای ارشد بخونم که تایید شدنش از سوی دانشگاه های سوئد برای مقطع دکترا راحت تر باشه.
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم نیاز به اطلاعات کاملتر و جزیی تری از شما داریم و برای اینکه بتوانیم پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 17. ثمین واثق گفته:

  سلام.خسته نباشین.
  میخوام بدونم
  1_شرایط پذیرش از دانشگاه لینه سوعد چطوریه؟
  در مقطع کارشناسی ارشد.

  2_سوال مهم ترم اینه که به شخصی که ازین دانشگاه پذیرش گرفته چقدر اقامت میدن ؟؟
  3_و نوع اقامت چیه ؟؟
  4_ با توجه به نوع اقامت چند وقت میتونه اونجا بمونه؟؟
  5_ چند وقت طول میکشه اقامت داعم بهش بدن.؟؟

  ممنون میشم پاسخ تک تک سوالات رو بدین.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم نیاز به اطلاعات کاملتر و جزیی تری از شما داریم و برای اینکه بتوانیم پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 18. مازیار گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید
  آیا شما پذیرش برای دوره های زبان سوئدی یکساله در سوئد رو پیشنهاد میکنید؟ آیا ارزش آکادمیک دارند و میتوان با این مدرک زبان سوئدی وارد دانشگاه برای مقطع فوق لیسانس شد؟ ممنونم از مطالب و راهنمایی شما.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 19. یگانه گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  بنده دختر ۲۶ساله، مجرد با یک سال سابقه تدریس اول دبستان و دارای مدرک ارشد مارکتینگ هستم با معدل خوب و یک مقاله کنفرانسی بین المللی و فقط ۱۰۰ میلیون تومن سرمایه دارم. آزمون آیلتس رو امسال شرکت میکنم و در حد نمره ۶.۵ هستم. برای اینکه بتونم اقامت دائم بگیرم از چه راهی اقدام کنم ریسک کمتری داره؟
  ممنون از راهنمایی های خوبتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 20. فاطمه گفته:

  سلام
  خسته نباشید اقای ملک پور عزیز
  دانشجویی ارشد جزا و جرم شناسی هستم لیسانسم عیر مرتبط 27 سال سابقه ی تدریس در اموزش و پرورش به صورت رسمی دارم و قصد ادامه ی تحصیل در مقطع دکترا
  47سال دارم ایا امکان گرفتن بورسیه با شرایط سنی من وجود داره با نه لطفا راهنمایی فرمایید
  از زحمات بی دریغ شما سپاسگزارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. آرشام گفته:

  سلام خسته نباشید… من کنکوری هستم و قصد تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ برای رشته مهندسی صنایع رو دارم… میشه شرایطش و نظرتون رو درباره هدف من بگین؟؟ هزینه هاش چطوریه.. چطوری اونجا میتونم در کنار تحصیلم مخارج زندگم رو به خوبی تامین کنم؟

  پاسخ
 22. Arman گفته:

  سلام. من لیسانس عمران دارم با 5 سال سابقه کار و عضو سازمان نظام مهندسی هستم. متاهل هم هستم.مدرک زبان ندارم ولی زبانم در حد خوبی هستش. آیا امکان این رو دارم برای فوق لیسانس به سوئد یا کشورهای دیگه برم و همونجا هم مدرک زبان بگیرم ?

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله این امکان وجود دارد اما طبق قوانین اخیر سختگیری هایی هم در این نوع ویزا وجود دارد همچنین شما جهت ویزای کاری المان نیز شانس دارید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. Mahrokh گفته:

  سلام. من سال یک دندان پزشکی مجارستان هستم. میخواستم بدونم که چطوری میتونم به یکی از دانشگاه های انگلیسی زبان سوید انتقالی بگیرم و شرایطش چی هست!؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 24. نازنین اسدی گفته:

  با سلام
  بنده 34 ساله دارای ارشد مهندسی محیط زیست_تنوع زیستی و دو سال سابقه کار بدون بیمه هستم
  همسرم 40 ساله و استاد دانشگاه و دارای دو مدرک دکترا در رشته فوق و آیلتس7.5 و همچنین دارای مقالات و سمینارهای مرتبط زیادی میباشد
  ما دو دختر سه و یک ساله داریم
  آیا راه مناسبی برای دریافت اقامت دایم کشور سوئد براي ما هست؟متشکرم اگر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض احترام
   با وجود انکه بهترین گزینه برای شما سوئد نیست اما شاید به همسر شما پذیرش فوق لیسانس یا دکترا بدهند . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. arash گفته:

  سلام
  عرض ادب و خسته نباشيد و نشكر پيشاپيش از راهنمايي هاي مفيد و دلسوزانه شما

  بنده داراي مدرك پزشكي عمومي با سابقه كاري بالاي ١٥سال هستم
  مدرك زبان ايلتس يا سوئدي ندارم
  آيا از طريق skill worker ميتوانم به همراه خانواده به سوئد مهاجرت داشته باشم
  سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اخذ این ویزا با توجه به قوانین کنونی این کشور بسیار دشوار بوده پیشنهاد میکنیم امتیازات خود را برای کشورهای دیگری در اروپا جهت ویزای کاری بررسی نمایید.. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. maziar samiei گفته:

  سلام اقاي دكتر.من چندين بار سوالم را مطرح كردم ولي اينجا مشاهده نميكنم.من و همسرم هر دو ٣٣سال سن داريم.مدرك من فوق ليسانس مديريت فناوري اطلاعات دارم و داراي ١٠سال سابقه غير مرتبط در زمينه فروش و بازرگاني داخلي،همسرمم فوق ليسانس عمران حمل و نقل دارند و داراي٥ سال سابقه مرتبط.خواستم درخصوص بهترين نوع مهاجرت براي ما به كشور المان يا سوئد را بفرماييد

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   شما میتوانید از طریق تحصیلی اقدام کنید و همسر شما نیز میتوانند ویزای کاری در صورت داشتن مدرک زبان را درخواست کنند
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 27. maziar samiei گفته:

  سلام. وقتتون بخیر. من یک خانم متاهل ۳۸ ساله و دارای مدرک دکترا هستم.میخواستم برای مهاجرت اقدام کنم. برای کشور سوئد و ترجیحا در یکی از شهرهای جنوب سوئد.من مدرک زبان ندارم ولی در مکالمه مشکلی ندارم. میخواستم بدونم میشه از طریق خواندن یک فوق لیسانس دیگر و یا حتی یک لیسانس غیر از رشته تحصیلی خودم و زندگی چند ساله در سوئد اقامت بگیرم. البته با توجه به نداشتن مدرک زبان و مقالات معتبر قصد اپلای و گرفتن فاند رو ندارم چون خیلی طول میکشه و رقابت هم زیاده. نظر شما رو میخاستم بدونم که آیا اگه خودم بخام با هزینه شخصی در یکی از دانشگاههای سوئد درس بخونم مقدور هست با این شرایط؟ و هزینه ش هم حدودا سالی چقدر میشه بطور میانگین؟ با تشکر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   بله امکان تحصیل در رشته های دیگر را دارید اما شما باید دارای مدرک زبان باشید که در مقطع لیسانس حداقل آیلتس 5.5 و فوق لیسانس6.5 نیاز است
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 28. maziar samiei گفته:

  با سلام و وقت بخیر. میخواستم بپرسم آیا اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس یا PhD در رشته های علوم پایه پزشکی مثل ژنتیک پزشکی یا فیزیولوژی پزشکی برای کسانی که مدرک پزشکی عمومی از ایران دارند ، در اروپا یا کانادا امکانپذیر هست؟ چه شرایطی لازم هست و تقریبا چقدر هزینه دارد؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   بله این امر مقدور میباشد و باید مدرک تحصیلی معادل سازی شود
   برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 29. mie.editor2 گفته:

  سلام.من جانی هستم که در رشته علوم انسانی سال دوم دبیرستان را میگذرانم.من دوست دارم بعد از کنکور برای ادامه تحصیل وارد کشور سوئد شوم.آیا در آنجا برای من خانه وشغل به خاطر ادامه تحصیل وجود دارد یا خیر کمکم کنید

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. در صورت تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور سوئد ۱۰ ساعت اجازه کار هفتگی خواهید داشت و می توانید منزل اجاره نمایید. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. mie.editor2 گفته:

  سلام.با عرض خسته نباشید.جناب ملک پور بنده دانشجوی ترم آخر رشته ادبیات عربی از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستم.یعنی فقط دفاع پایان نامه ام مونده.از طرفی عضو بنیاد ملی نخبگان هم هستم.دانشجوی ممتاز دانشگاه شهید بهشتی هستم.معدلم بالای ۱۸ هستش.قصد دارم برای ادامه تحصیل به سوئد مهاجرت کنم.درحال حاضر مدرک زبان ILETS ندارم اما دیپلم زبان از کانون زبان ایران دارم.میخوام در رشته ادبیات تطبیقی یا ادبیات کودک یا زبان شناسی پذیرش بگیرم.ازدواج کردم و متاهل هستم.لطفا راهنماییم کنید چطور میتونم ویزای تحصیلی برای خودم بگیرم و اینکه برای همسرم باید چه کنم؟همسرم باید ویزای کاری بگیره یا ویزای همراه؟۱ سری اطلاعات هم راجع به مخارج و هزینه هامون.درآمدی که میتونیم من و همسرم داشته باشیم و از این قبیل مسائل میخوام.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما به صورت جزئی تر باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ پذیرش تحصیلی به مدرک زبان نیاز است و شما می توانید در رشته های مرتبط با رشته لیسانس یا رشته های مدیریتی و بیزنس ادامه تحصیل دخید. برای اخذ اطلاعات متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. miss lady گفته:

  سلام.من کارشناسی برق الکترونیک از دانشگاه ازاد دارم.معلدم 17 خورده ای است.برای ارشد شاید الکترونیک شاید یه رشته ی دیگ بخونم.برای پذیرش در یکی از دانشگاه های استکهلم سوئد چه اقرامی بکنم؟ زبان انگلیسی خوب هستم

  پاسخ
 32. نیلوفر علیخانی گفته:

  سلام

  ۱۶سال دارم و ودر مقطع دبیرستان هستم

  میخواستم بدونم هزینه تقریبی زندگی و شرایط بدون حضور قیم توی سوئد چطوره

  ممنون میشم پاسخ بدین..

  پاسخ
 33. Farnaz گفته:

  سلام. من ترم آخر کارشناسی ارشد میکروبیولوژی با معدل ۱۹.۶۴ هستم. معدل کارشناسیم ۱۲.۵ از دانشگاه تهران بوده. با داشتن آیلتس ۷ و یک مقاله isi با توجه به معدل پایین کارشناسیم آیا امیدی به فاند گرفتن در مقطع دکتری هست؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 34. Raha.p78 گفته:

  سلام.۱۸سالمه دیپلم ادبیات دارم،ولی برا دیپلم کاردانش دارم میخونم ایا میتونم با دیپلم وارد سوئد شوم برای ادامه تحصیل؟!شرایطش چیه ؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله با اخذ مدرک زبان امکان تحصیل در کشور سوئد برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. علی گفته:

  سلام. من مدرک دکترا دارم. معدل لیسانس 15 و ارشد 16 دارم. آیا میتونم مجدد در کشور سوئد در مقطع دکترا تحصیل کنم و بعد از تحصیل اقامت دائم بگیرم؟

  پاسخ
  • MJ Support گفته:

   دقت نمایید که تحصیل در مقطع دکترا نیازمند استاد مشاور یا سوپروایزر است که باید خود شما به دنبال این افراد بگردید . بعد از تحصیل نیز به شما فقط اقائم موقت اعطا میگردد و باید این اقامت 5 سال تمدید گردد تا به صورت دائم لحاظ شود . با تشکر

   پاسخ
 36. nrn گفته:

  سلام خسته نباشید . شوهرم برای ادامه تحصیل میخواد از ایران بره کشورش هنوز مشخص نیست. میخواستم ببینم شرایط بردن من به عنوان همسرش چیه

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. شرایط شما و همسرتان باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. در خصوص این امر توصیه میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 37. علیرضا نیک پی گفته:

  سلام وقت بخیر من و همسرم دیپلم هستیم میتونیم برای ادامه تحصیل و دانشگاه برای سوئد اقدام کنیم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 38. لاله گفته:

  سلام. ۲۵ سالمه، کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی با معدل ۱۴/۳۰ از دانشگاه پیام نور دارم. دو سال سابقه ی تدریس . دو ماه دیگه هم امتحان ایلتس میدم. میتونم واسه ارشد بورس بگیریم ? ، هزینه زندگی رو میتونم پرداخت کنم. همچنین شنیدم یک دوره تحصیل رایگان زبان برای کسایی که لیسانس زبان یا ایلتس ۶٫۵ دارن ،وجود داره .چجوری میتونم اقدام کنم?

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ بورس باید رزومه شما (نمرات، معدل، مدرک زبان و …) قوی باشد. در غیر این صورت اخذ بورس تحصیلی امکان پذیر نخواهد بود. برای بررسی شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 39. احمد گفته:

  سلام مرسی از مطلب مفیدتون. من به شدت دوست دارم در یکی از کشور های اروپایی رشته تجربی رو ادامه بدم و ۱۸سالمه و از لحاظ مالی زیاد قوی نیستم میخاستم بدونم اصلا راهی هست که من بتونم در یکی از اون دانشگاه ها ادامه تحصیل بدم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله در صورت داشتن نمرات خوب و سطح زبان معقول امکان ادامه تحصیل برای شما وجود دارد. برای اخد اطلاعات میتوانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. احمد گفته:

  سلام من مقاطع لیسانس با معدل ۱۸٫۳۰ و فوق لیساس رو با معدل ۱۶٫۹۰ در دانشگاه آزاد در رشته نرم افزار گرفتم. سال آخر مقطع دکتری دانشگاه آزاد هستم. ۷ سال سابقه هیات علمی و ۸ مقاله ISI با Q1 , Q2 دارم . در حال حاضر مدرک زبان ندارم ولی قادر به اخذ مدرک زبان هستم. آیا شرایط اخذ پذیرش در مقطع پست دکتری در سوئد با فاند رو دارم یا خیر. ممنونم از راهنمایی تون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. در صورت داشتن مدرک دکتری و همینطور مدرک زبان (آیلتس ۷ به بالا) با بررسی شرایط شما می توان اقدام نمود. برای بررسی رزومه خود می توانید با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 41. علی گفته:

  سلام . ۲۸ سالمه برای ویزای دانشجویی چه مدارکی لازمه و هزینه زندگی در حین تحصیل چقدر میشه و میتوان مشغول به کار شد و بعد تحصیل کار پیدا کرد و اقامت گرفت .ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله حین تحصیل بسته به مقطع تحصیلی اجازه کار پاره وقت خواهید داشت و پس از تحصیل فرصت کاریابی خواهید داشت. برای اطلاع از مدارک و هزینه ها می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 42. امیرمحمد گفته:

  سلام من دانشجوی ترم دوم کارشناسی رشته ی مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه فردوسی هستم و دوستم هم دانشجوی رشته ی نرم افزار همون مقطع همون دانشگاه هست
  من خودم دانش انگلیسی خوبی دارم و میتونم آیلتس یا تافل با نمره ی بالا بگیرم ولی دوستم اینطوری نیست
  ضمنا ما توانایی پرداخت هزینه ی زندگی و تحصیل خودمون رو توی سوئد داریم
  ایا میتونیم برای ادامه تحصیل در سوئد اقدام کنیم یا باید حتما مدرک کارشناسیمون رو از اینجا بگیریم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم هم می توانید از ابتدا تحصیل نمایید و هم می توانید پس از اخذ مدرک کارشناسی برای مقطع ارشد اقدام کنید. البته توجه نمایید که قوانین و شرایط برای سالهای آینده ممکن است با تغییراتی همراه باشد. برای دریافت اطلاعات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 43. mie editor2 گفته:

  با سلام. لازم است برای راهنمایی شما سوالات و شرایط خود به صورت جامع مطرح شود. برای اخذ اطلاعات می توانید با دفاتر ما نیز تماس بگیرید.

  پاسخ
 44. mie editor2 گفته:

  باسلام من ۱۸سالمه و میخوام به سوئد سفرکنم ودرانجا اقامت دائم خود را بگیرم و ادامه تحصیل داشته باشم لطفا راهنمایم کن

  پاسخ
 45. كيان منش گفته:

  سلام و ممنون به خاطر مطالب مفیدتون
  من ٣٧سالمه و لیسانس طراحی صنعتی از دانشگاه علمی کاربردی دارم مَی خواستم بدونم آیا برای فوق لیسانس برای سوئد مَی تونم اقدام کنم و اگر نه کدوم کشورها مَی تونم برای فوق اقدام کنم
  و اینکه کدوم کشور با شرایط سنی و همراه فرزند و همسرم امکان ادامه تحصیل دارم
  ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام برای تحصیل در کشور سوئد نیاز به مدرک زبان دارید بعد از داشتن مدرک زبان باید شرایط شما را دقیقا بررسی نماییم که بتوانیم پاسخ دقیقی به شما ارائه نماییم .میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی Mie اتریش تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 46. ابراهیمی گفته:

  سلام وعرض ادب جناب ملک پور.خداییش مابه داشتن هموطنی مثل شما افتخارمیکنیم.خیلی دمتون گرم.ی سوال داشتم پس ازتحصیل درسوئداگه کارپیداکنیم وشاغل بشیم میشه ویزای کارگرفت یابایدازسوئدخارج شدومجددازایران درخواست ویزای کارداد؟یا اگردرطول تحصیل کارپیداکنیم میشه ویزای تحصیلی روبه ویزای کارتبدیل کرد

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   شما در طول تحصیل در کشور سوئد اجازه کار دانشجویی خواهید داشت ولی شاید بتوان تحت شرایطی ویزای دانشجویی را به ویزای کاری تبدیل نمود . لطفا با دفاتر ما در تمامی نقاط ایران و جهان تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم

   پاسخ
 47. پریسا گفته:

  سلام و خسته نباشید.
  همسر من قصد داره برای دکترای رشته معماری در سوئد اقدام کنه. میخواستم بدونم من به عنوان همراه میتونم همزمان با خودش ویزا بگیرم و با هم بریم ؟ و اینکه امکان اخذ اقامت بعد از تحصیل اونجا رو داریم یا خیلی سحت میشه اقامت گرفت. ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 48. amir گفته:

  سلام عرض خسته نباشید
  من لیسانس پرستاری هستم از دانشگاه دولتی (علوم پزشکی گیلان) من قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی در سوئد را دارم می خواستم بدونم آیا برای من امکانش وجود دارد و اینکه داشتن لیسانس پرستاری می تواند مزیتی برایم باشد یا خیر ؟ سطح زبان اینگلیسی من خوب است ولی مدرک زبان ندارم و از طرفی کمی هم با زبان سوئدی آشنایی دارم، آیا میتوانم از طریق دوره زبان در سوئد اقدام کنم برای ادامه تحصیل در سوئد؟ لطفا از هزینه تحصیل پزشکی هم اطلاعاتی به من بدهید.
  با تشکر از راهنمایی های خوبتون دکتر ملک پور

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
Rating: 5