تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان

 

تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان 2018 امروزه یکی از بهترین و مناسب ترین راه های مهاجرت به سوئد و اخذ اقامت سوئد است ، دانشجویان بسیاری امروزه به فکر اخذ اقامت تحصیلی و مخصوصاً تحصیل بدون مدرک زبان را در ذهن دارند و با این راه مناسب بتوانند به این دانشگاه های سوئد راه یابند ، قوانین مهاجرتی سوئد به نوعی است که باید با علم دقیق و کامل به آن باید حتی تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان را انتخاب کرد .

فایل صوتی آقای ملکپور (فارغ التحصیل حقوق,عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل در سوئد

audio تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان

 

پیشنهاد می شود پیش از هر گونه اقدام با مشاوران ارشد حقوق بین الملل و وکیل مهاجرتی سوئد مشاوره داشته باشید و با مشورت با متخصصین این امر بتوانید به تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان دست یابید ، در این زمینه اگر خواهان اطلاعات کامل هستید می توانید با موسسه حقوقی ملکپور با همکاری موسسه MIE اتریش تماس بگیرید و اطلاعات مفید مشاوران ارشد استفاده نمایید .

سوئد کشوری پادشاهی است که در شمال اروپا قرار گرفته که با فنلاند و نروژ همسایه می باشد . با داشتن هستمین درامد سرانه در جهان اقتصادی توسعه یافته دارد.دانشگاه های سوئد به سدت بر توانایی های فرد برای بررسی وضعیت موجود باارزیابی اطلاعات و جستجوی دیدگاه های جدید برای ارائه نظرات صحیح تمرکز دارد.سوئد همچنین بررشد تحقیقات  و برابری دانش اموزان و حق انتخاب ایشان اهمیت قائل شده وان را مهم میشمارد. و دانش اموزان را تشویق میکند که مهارت های ذهنی خود را تقویت کنند.

اگر مایل به تحصیل در سوئد هستید باید بداتید سوید یکی از بهترین  سیستم های اموزشی در اروپا را داراست و فرد مایل به تحصیل در سوئد میتواتد در مقطع فوق لیسانس بدون مدرک زبان تحصیل کند در صورتی که مدرک کارشناسی را در یکی از رشته های زیر داشته باشد‌ این رشته ها عبارتند از :مهندسی ،دانش کامپیوتر ، نرم افزارهای کامپیوتر ، دارد سازی ، پزشکی ، علوم و فن اوری.

سوئد یک بار در سپتامبر جذب را انجام میدهد اگر مایل به گرفتن مذیرش هستید باید در ژانویه اقدام کنید.

با ۷قدم برای تحصیل در سوئد اقدام کنید.اولین قدم مطالعه درباره دانشگاه ها و کسب اطلاعات از دوره های مختلف میبلشد در قدم بعدی باید برنامه ای انتخاب کنید سپس مدارک خود را اماده کنید و درباره بورس اطلاعات کسب کنید سپس در ۱۵ ژانویه برای درخواست به صورت انلاین اقدام کنید و برای دریافت بورس موسسات سوئد اقدام کنید  وسپس در اپریل نتیجه معلوم خواهد شد.

هزینه تحصیل در سوئد از ۸۰۰۰۰ sek تا ۱۳۰۰۰۰ sek  در سالمیباشد که معادل ۸۳۰۰ تا ۱۳۰۰۰  €در سال و ۹۲۰۰ تا ۱۴۰۰۰ دلار امریکا میباشد.

دانشجویان خارجی که نایل به تحصیل در سوئد میباشند باید برای وردو  به دانشگاه یا کالج مورد نظر واجد شرایط باشند و سطح خاصی از درک زبان سوئدی انگلیسی و ریاضیات را نشان دهند.برای ورود به دوره لیسانس به زبان عمونی در سطح دبیرستان  در سوئد است به عبارتی دیگر انگلیسی ۶/دوره زبان b

در سطح کارشناسی ارشد زبان انگلیسی نیز انگلیسی ۶ یا دوره زبان b مورد نیاز است. باید توجه داشت که برخی دانشگاه ها در مورد زبان شرایط خاص خود را دارند.شگسطح زبان به چند طریق قابل نشان دادن است ۱_تحصیلات متوسطه

۲_تحصیلات دانشگاهی

۳تست بین المللی زبان انگلیسی

بورس تحصیلی

بسیاری از موسسات و دانشگاه های سوئد بورس تحصیلی برای دانش جویان بین المللی در مقطع فوق لیسانس که در ترم ماییز شروع میشود ارائه نیدهند‌باید توجه داشت که برای مقطع لیسانس و ترمی که در بهار شروع میشود بورس ارائه نمیشود‌.در بسیاری از دانشگاه های سوئد دانش جویان اجازه کار برای موشش هزینه های خود را دارند و ساعت کاری قانونی و مشخصی برای دانشجویان بین المللی تعیین نشده است.

چند دلیل برای انتخاب سوئد

برای تحصیل در سوئد به ایلتس نیاز ندارید و نیتوان بدون مدرک زبان در سوئد تحصیل کرد.به این طریق که فردی که مدرک زبان ندارد برای دوره زبان وارد این کشور میشود و دوره ای ۶ ماهه را سپری میکنند و میتوانند ویزای خود را تا ۱۲ ماه تمدید کنند.افرادی کا مدرک لیسانس دادرند نیاز به مدرک زبان ندارند ولی افراد با دیپلم یا پیش دانشگاهی باید ایلتس ۵.۵ داشته باشند.

یکی دیگر از دلایل انتخاب سوئد اینست که برای ویزا مصاحبه ندارید.سوئد کشوری است دارای بیشترین تعداد شرکت های چند ملیتی در سراسر جهان مانند volvo ,ikea , ericsson, h&m که فرصتی عالی برای پیشرفت شرکت ها را ارائه میدهد.بعد از دریافت میشنهاد کار  در زمانی که فرد در سوئد تحصیل نیکند میتواند برای اجازه کار درخواست دهد و از توازن کاری که ارائه میشود بیشترین بهره را ببرد.سوئد با وجود ۲۹ مارک نلی با حدودا ۴۰۰۰ ذخایر طبیعی امکان تفریحاتی از قبیل اسکی،ماهی گیری، دوچرخه سواری کوهستانی، شنا را فراهم میاورد.

سوئد با محیطی غیر سلسله مراتبی و مسئولانه به دانش اموزان سراسر جهان امکان همکاری در محیطی خلاق و غیر رسمی را میدهد‌.دانشگاه های سوئد بر توسعه توانایی دانش اموزان برای مشارکت در تفکری انتقادی تمرکز دارند.و همانطور که پیش تر گفته شد سوئد دارای یکی از بهترین سیستم های انوزشی در اروما نیباشد که برای افراد امکان تحصیل بدون مدرک زبان را فراهم کرده است‌.

در پایان شایان ذکر است که بسیاری از کشور ها در حال حاضر دوره های زبان انگلیسی ارائه می دهند که می توان در این باب به کشور های مجارستان ، مالتا ، هلند ، دانمارک ، آفریقای جنوبی و غیره اشاره کرد و با هزینه های کمتر و داشتن حتی یک پذیرش تحصیلی در مقطع بالاتر می توانید به مدارج عالی دست یابید ، تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان در سال اخیر بسیاری از دانشجویان را به این کشور کشانده است ولی باید خاطر نشان کرد که اکنون شاید افسر های ویزا که یک مقام قضایی آن کشور محسوب می شوند را نتوان با این مسیر قانع کرد .

در این زمینه توصیه ما این است که تمام تلاش خود را برای اخذ اطلاعات دقیق و صحیح به کار گیرید و قبل از هرگونه صرف هزینه ی گزاف با داشتن اطلاعات صحیح به نتیجه مطلوب برسید . همچنین می توانید با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی ملکپور با همکاری MIE اتریش در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس داشته باشید و از قوانین مهاجرت به سوئد و تحصیل در سوئد بدون مدرک زبان دست پیدا کنید .

 

8 پاسخ
 1. m.s گفته:

  سلام شرمین هستم 36 سالمه از کردستان.مدرک پیش دانشگاهی ناقص سال 78 دارم چون 16 واحد پاس نشده دارم اونم بخاطر شرکت در المپیاد ورزشی اهمیت ندادم.متاهلم و میخوام مدرک تافل رو بگیرم برای مهاجرت چه اقدامی لازمه .دوره تخصصی حرکات اصلاحی رو هم گذروندم و 9 المپیاد ورزشی هم حضور داشتم و مدرک مربیگری امادگی جسمانی و اروبیک رو هم دارم.و خیلی دوست دارم در زمینه ورزش و مربیگری فعالیتهامو ادامه بدم حتی بصورت خیرخواهانه ایا اینا کمک میکنه به مهاجرتم یا نه ؟ کشورهای مورد نظرم هم سوئد یا نروژ یا فنلاند هستش ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 2. الناز گفته:

  سلام آقای دکتر
  خسته نباشید
  همسرم فوق لیسانس مهندسی بهداشت محیط از گرایش های محیط زیست با معدل 16.70 از دانشگاه علوم پزشکی هستند با 15 سال سابقه کار مرتبط و یک مقاله ISI و برای گرفتن مدرک آیلتس تلاش میکنند. به نظر شما جهت بورسیه میتونن در یکی از دانشگاههای سوئد قبول شوند. و اینکه من با ارشد ارتباطات سطح زبان ضعیف میتونم اونجا کار کنم. در ضمن ما دو فرزند پسر یکی 10 ساله و یکی سه ساله داریم که باید همراه همسرم بریم.
  لطفا مارو راهنمایی بفرمایید.
  متشکرم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 3. غلامرضا اشرفی گفته:

  باسلام و عرض ارادت خدمت جناب آقای ملک پور و همکاران محترم ایشان و با تشکر از تلاش جنابعالی جهت خدمت به هموطنان ایرانی. من غلامرضا اشرفی ۳۶ ساله دارای مدرک لیسانس مهندسی بهره برداری نیروگاه از موسسه آموزش عالی صنعت برق آذربایجان از شهر تبریز. رشته بنده از زیر مجموعه های مهندسی مکانیک هست. اینجانب ۳سال سابقه کار و پرداخت بیمه در شرکت ایران خودرو تبریز در سمت تکنسین کنترل کیفیت مونتاژ خودرو دارم و ۷سال سابقه کار و بیمه در نیروگاه حرارتی تبریز در سمت تکنسین تعمیرات مکانیک دارم. متاهل هستم و بدون فرزند. خانمم مهندسی شیمی صنایع پتروشبمی خوندن و خانه دار هستن. بنده استخدام رسمی نیروگاه هستم مدرک زبان نداریم راهنمایی بفرمایید ما چیکار کنیم کجا بریم چطوری بریم. سرمایه نداریم هر جا بربم باید کار کنم. کار باشه کار میکنم حتی کار جنرال. لطفا کمک کنید و ما رو نجات بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. َAli jafari گفته:

  سلام و احترامات بنده مدرک لسانس دارم و به چهار زبان میتوانم تکل کنم میخواهم فوق لسانس خود را دراین کشور شروع کنم بعد از آن میتوانم اقامت آن کشور را اخذ کنم اگر لطف کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله میتوانید باید مدارک شما بررسی بیشتری شود .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.