تحصیل در دانشگاه پزشکی دولتی Gomel در بلاروس

تحصیل در دانشگاه پزشکی دولتی Gomel شاید یک فرصت مناسب براب افرادی باشد که میخواهند در کشور بلاروس رشته پزشکس را بخوانند.
دانشگاه پزشکی دولتی Gomel در بلاروس قبلا به عنوان موسسه پزشکی دولت Gomel از شناخته شده بود. دانشگاه علوم پزشک Gomel در بلاروس به صورت یک دانشگاه مدرن به دست آمده است و توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و بسیاری دیگر از گروه های حرفه ای بین المللی شناخته شده است.
فارغ التحصیلان دانشگاه در درمانگاه در سراسر جمهوری بلاروس، غرب اروپا، آفریقا، شرق میانه و آسیا میتوانند مشغول به کار شوند

برای شناخت دانشگاهای برتر دنیا در رشته پزشکی و همچنین شرایط اخذ ویزای تحصیلی میتوانید به سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجع کنید و از تیم مشاورین موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات کافی را کسب نمایید.
آیا میخواهید در دانشگاهای برتر دنیا تحصیل کنید؟
رشته های دانشگاه پزشکی دولتی Gomel چیست؟
هزینه تحصیل در دانشگاه پزشکی دولتی Gomel چقدر میباشد؟
با مراجعه به سایت حقوقی ملک پور از تمامی اطلاعات دانشگاهای برتر دنیا مطلع شوید

دانشگاه ایالتی پزشکی Gomel شامل پردیس اصلی دانشگاه ایالتی پزشکی Gomel واقع در مرکز شهر Gomel از ۱۸ سایت های بالینی مجاور در سراسر شهرستان گسترش یافته است. پایه بالینی ااین دانشگاه که یکی از بهترین سایت ها است در بلاروس میباشد ، که در آن فن آوری های پیشرفته پزشکی در تشخیص و درمان غدد درون ریز، cardiologic، ایمونولوژی، هماتولوژی، چشم، انکولوژیک و بیماری های دیگر استفاده شده است .
بهبود و کیفیت آموزش متخصصان ماهر در دانشگاه علوم پزشکی Gomel از دولت بلاروس در به روز رسانی ساختار و محتوای آموزش پزشکی و دارویی، و همچنین برنامه ریزی درسی، در ارتقا و انطباق خود را به تکنولوژی بالا و علوم فشرده نیازهای آموزشی و نیازهای عملی بر اساس بهداشت عمومی، بر توسعه حمایت روش ها و ایجاد شرایط لازم برای کار مستقل از دانش آموزان و دانش جویان ، در مقدمه آموزش از راه دور، دیگر تکنولوژی نوآوری و روش ها در فرایند آموزشی، در زمینه بهینه سازی در حوزه نظری و آموزش عملی در موسسات آموزشی پزشکی، در آموزش پیشرفته مداوم کارکنان آموزشی، بر تقویت مواد پایه و فنی از موسسات آموزشی پزشکی چشم گیر بوده است .
دانشگاه حدود ۱۵۰۰ پزشکان ماهر را در زمینه ۵۴ تخصص های پزشکی آماده کرده است. فارغ التحصیلان دانشگاه در درمانگاه از شهرستانها مختلف در بلاروس و سایر نقاط اروپا کار قادر به کار هستند .

دانشگاه ایالتی پزشکی Gomel :

دارای زمینه ای برای علم و فن آوری های پیشرفته، آخرین تجهیزات و روش های تدریس مدرن، و از همه مهمتر معلمان با استعداد میباشد ،. بهترین نتایج مربوط میشود به بهترین کارشناسان که اجازه می دهد تا دانشگاه به برگزاری یک موقعیت پیشرو در زمینه آموزش پزشکی در زمینه علم پزشکی و مراقبت های بهداشتی به دست آورد.
از همکاری با مراکز پزشکی آموزشی و پژوهشی در مشکلات آماده سازی کارکنان پزشکی، تحقیقات پزشکی، سازمان کمک های پزشکی با دانشگاه های پیشرو روسیه، اوکراین، سوئد، اسکاتلند، فرانسه، آلمان، لهستان، ژاپن و غیره

دانشگاه ایالتی پزشکی Gomel یک برنامه آموزشی سنتی به سبک اروپایی ارائه می دهد. فرایند تدریس شامل سخنرانی ها، سمینارها، آموزشاات آزمایشگاهی و مطالعات عملی است. رتبه دانشجویان با استفاده از آزمون های کامپیوتری و امتحانات انجام میشود در طول دوره بالینی دانشجویان می توانند در طیف وسیعی از روش های تشخیصی و درمانی در بیمارستان های آموزشی شرکت کنند. آنها در بخشی از آموزش، امتحان بیماران، تظاهرات بالینی، گرفتن شرح موارد بیمار، کنفرانس موارد گفته شده، و… است برنامه آموزش و پرورش در دانشگاه علوم پزشکی Gomel از مطابق با نیازهای استانداردهای بین المللی است.

دانشگاه ایالتی پزشکی Gomelدارای :

 

۶۰۰ استادان متخصص و استادیاران؛
۳۴ بخش، ۵ آزمایشگاه های تحقیقاتی و یک آزمایشگاه تحقیقاتی مرکزی؛ ۱۸ کلینیک بزرگ مجهز در مدرن؛
پایه بالینی از دانشگاه برتر در بلاروس است، از فن آوری های پیشرفته پزشکی در تشخیص و درمان غدد درون ریز، cardiologic، دستگاه ایمنی، هماتولوژی، چشم، سرطان و بیماری های دیگر استفاده می شود.
بیش از ۵۰۰۰ (شامل بیش از ۱۳۰۰ خارج از کشور) به دانشجویان در ۵ دانشکده در دانشگاه؛
کتابخانه با حجم غنی از کتاب و قابلیت دسترسی به اینترنت، دارای سه سالن خواندن است آماده سازی کافی برای روند آموزشی را قادر می سازد ؛
دارای خوابگاه یا آپارتمان راحت ، سالن ها و اتاق تربیت بدنی، وسابل ورزشی میباشد
کلاس های کامپیوتر با دسترسی به اینترنت می باشد. ، این دانشگاه بیش از ۲۰۰۰ پزشک آماده کرده است. دانشجویان خارجی از لهستان، ترکیه، روسیه، چین، ویتنام، لبنان، ایران، امریکا جنوبی، هند، سریلانکا، نپال و کشورهای تازه استقلال و غرب اروپا به این دانشگاه برای تحصیل مراجعه میکنند.
شایان ذکر است :
دانشگاه ایالتی پزشکی Gomelدارای ۱۳۰۰ دانشجو از بیش از ۱۳۸ کشور جهان میباشد
دانشگاه ایالتی پزشکی Gomel از پزشکان عمومی آماده برای فارغ التحصی در حرفه پزشکی مدرک درجه یک دکترای پزشکی اعطا میکند. دانشجویان پس از فارغ التحصیلی، آموزش بالینی و آموزش در حوزه های مختلف پزشکی نیز برای دانشجویان در خارج از کشور در دسترس هستند.
دوره مطالعه در دانشگاه ۶ سال است. سه سال اول دانش آموزان موضوعات اساسی مانند آناتومی بدن انسان، بافت شناسی، زیست شناسی، شیمی، فیزیک، زبان لاتین، فلسفه مطالعه است و هر موضوع در امتحانات زمستان و تابستان ارزیابی میشود . با شروع از سال ۴ دانش آموزان در دوره های خود را در محل بالینی از دانشگاه – در بیمارستان ها، کلینیک ها، در مرکز تحقیقات پزشکی و محیط زیست بشر و دیگر تجهیزات پزشکی از شهرستان میگذرانند . دانشجویان از دانش عمیق از بیماری های داخلی و جراحی، زنان و زایمان، کمک های پزشکی، پیشگیری، درمان سیستم عروقی قلب، صدمات، بیماری های عفونی، سرطان، مغز و اعصاب، اطفال، اعتیاد به مواد مخدر و بیماری های روان تنی، بیماری های داخلی و بسیاری دیگر برخوردار میشوند . در پایان دوره ۴ سال ، سال ۵ و ۶ ازدانشجویان به ترتیب و ۱ یا ۱٫۵ ماه تعطیلات میباشند به منظور مطالعات خارج از بیمار. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه دانشجویان از امتحانات حالت نهایی عبور داده شده و مدرک صادر شده میشود. دانشجویان از دانشکده با تمام امکانات ارائه شده برای دریافت دانش عمیق و مهارت های حرفه ایآماده هستند . موضوع ها توسط معلمان با تجربه در هر دو زبان روسی و انگلیسی تدریس می شود.
دانشگاه ایالتی پزشکی Gomel دارای خوابگاه دانشجویی راحت با خدمات به خوبی سازماندهی شده است از جمله لباس ، آشپزخانه، کافه تریا، و کافی نت دانشجو، اداره پست، اینترنت، باشگاه ورزشی در نزدیکی هتل دانشجویان و غیره میباشد.

روابط بین المللی:

این دانشگاه با حمایت و انکشاف اطلاعات تمام سازندهی شده با دانشکده های پزشکی در سطح بالا، هر دو سطح ملی و بین المللی باعث شده ما روابط همکاری با بیمارستان کودکان دانشگاه در کراکوف، لهستان، یک سازمان از دانشمندان جوان و دانشجویان، سریلانکا مرکز توانبخشی نظامی، دانشکده پزشکی اسکاتلند تاسیس دانشگاه آبردین، و همچنین سه دانشگاه آمریکایی است داشته باشیم.

در قرارداد همکاری با ژاپنی، همکاران انجام تحقیقات مشترک در بیماری های ناشی از تابش و آسیب، و جستجو برای مؤثر ترین وسایل درمان آنها است.

از سال ۲۰۰۱، در ژاپن و بلاروس پروژه «پزشکی از راه دور»، که از طریق آن یک اتصال بین دانشگاه بلاروس دولت پزشکی، کتابخانه پزشکی جمهوری خواه، BelCMT و دانشگاه در ناکازاکی، ژاپن و آبردین، اسکاتلند (اسکاتلند) تاسیس شد است . و دانشگاه خود را به انتشار دفترچه راهنمای چند رسانه ای خود را آغاز کرده است.

در ۲۴اکتبر، ۲۰۰۵، توافق بین مرکز علوم پزشکی در دانشگاه فنی تگزاس و دانشگاه پزشکی Gomel از دولت امضا شد که منجر به ، اطمینان همکاری فعال در زمینه علم، تبادل دانشجویان و اساتید، شرکت در کنفرانس های علمی بین المللی ، و به اشتراک گذاری آثار علمی شد.
دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی Gomel:
دانشکده پزشکی عمومی
دانشکده کودکان
دانشکده دندانپزشکی
پزشکی – دانشکده تشخیصی
پزشکی – دانشکده پیشگیرانه
دانشکده در آماده سازی کارشناسان برای کشورهای خارجی
دانشگاه ایالتی پزشکی Gomel از پزشکان عمومی آماده برای فارغ التحصی در حرفه پزشکی مدرک درجه یک دکترای پزشکی اعطا میکند. دانشجویان پس از فارغ التحصیلی، آموزش بالینی و آموزش در حوزه های مختلف پزشکی نیز برای دانشجویان در خارج از کشور در دسترس هستند.

دانشکده با تمام امکانات برای به دست آوردن دانش کامل و مهارت های حرفه ای برای دانشجویان ارائه شده است. موضوع ها توسط معلمان با تجربه در هر دو زبان روسی و انگلیسی تدریس می شود.

دوره های مقدماتی

این بخش بسیار عالی برای کسانی که مایل به ورود به دانشگاه می توانید به مطالعه و همچنین دریافت آموزش های ویژه به زبان روسی ، فیزیک، شیمی و زیست شناسی است که به اصطلاح دوره پات فک میگویند
البته این دوره به دو زبان روسی و انگلسی میباشد

برای کاهش هزینه های تحصیل به حداقل، دانشجویان فرصت برای ثبت نام در یک برنامه فشرده زبان روسی ارائه می دهیم.

پس از اتمام، دانش آموز واجد شرایط برای ادامه برنامه اصلی خود را در هر دانشگاه در بلاروس در کارشناسی / کارشناسی ارشد (PG) و یا سطح دکترا میگذرانند .

دوره فارغ التحصیلی :

فارغ التحصیلان از دانشگاه ایالتی پزشکی Gomel پس از دریافت مدا رک از یک پزشک و گرفتن درجه یک دکترای پزشکیو همچنین فارغ التحصیلان تحت کارآموزی صلاحیت یک ساله که آنها به عنوان پزشکان-probationers تحت نظارت پزشکان ماهر کار می کنند.
مدت دوره فارغ التحصیلی دانشگاه ایالتی پزشکی Gomel:

دوره پزشکی به زبان انگلیسی و روسی دانشگاه ایالتی پزشکی Gomel به مدت ۶ سال
دوره دندانپزشکی به زبان انگلیسی و روسی دانشگاه ایالتی پزشکی Gomel به مدت ۵ سال
دوره داروسازی زبان روسی دانشگاه ایالتی پزشکی Gomel به مدت ۵ سال

ساختار هزینه دانشگاه علوم پزشکی Gomel:

شهریه: ۳۵۰۰ دلار آمریکا /در سال
هزینه خوابگاه: ۴۰۰ دلار آمریکا / درسال
بیمه پزشکی: ۱۵۰ دلار آمریکا / در سال
هزینه قرارداد: ۱۰۰۰ دلار آمریکا (۱ سال فقط)
برآورد هزینه کل برای یک سال = ۴۰۵۰ $ = روپیه ۲،۶۰،۰۰۰ در سال
رتبه بندی دانشگاه :
رتبه ۴۴ در بلاروس
رتبه ۲۸۹۶ در اروپا
رتبه ۱۲۷۶۱ در جهان
نمونه ای از فرم پذیرش دانشگاه :

Application form
۱-Your Name:

۲٫ Date of Birth:

۳٫ Gender: Male Female

۴٫ Nationality:

۵٫ Address :

۶٫ Country:

۷٫ E-mail:

۸٫ Passport Number:

۹٫ Phone number:

۱۰٫ Program you intend to study:

۱۱٫ Educational Background:
۱۲٫ Comments:
جهت کسب اطلاعات بیشتردر خصوص دانشگاههای سایر کشورها وکسب ویزای تحصیلی وثبت نام می توانید به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه ودوستان حاضر در موسسه آماده پاسخگوی تلفنی و حضوری شما دوست و هموطن عزیز در مورد پذیرش و اخذ ویزا و اقامت واخذ تابعیت می باشند مراجعه کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.