دانشگاه آکسفورد

دانشگاه آکسفورد

دانشگاه آکسفورد و شرایط تحصیل در دانشگاه آکسفورد 2018 ، هزینه های تحصیل در دانشگاه آکسفورد 2018 و امکان اخذ پذیرش از دانشگاه آکسفورد انگلستان و مهاجرت تحصیلی به انگلستان از این طریق را برای شما شرح خواهیم داد ، دانشگاه آکسفورد انگلستان برترین دانشگاه انگلستان بشمار میرود ، آیا نحوه ی اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه آکسفورد را می دانید؟ آیا می دانید مدارک لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه آکسفورد و تحصیل در انگلستان چیست؟ آیا می دانید به منظور اخذ پذیرش از دانشگاه آکسفورد چه مدارک و مستنداتی مورد نیاز می باشد؟ آیا زمان ثبت نام در دانشگاه آکسفورد را می دانید؟

 

این سوال ها و دهها سوال دیگر از جمله موضوعاتی است که هموطنان همیشه همراه سایت مؤسسه حقوقی ملک پور در تماس با مؤسسات همکار مؤسسه ملک پور در مورد آن ها سوال می پرسند. در این نوشتار که توسط وکلا و مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور با مشورت وکیل مهاجرت به رشته ی تحریر در آمده است، سعی گردیده تا به تمامی سوالات شما عزیزان در مورد نحوه ی اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه آکسفورد و مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه آکسفورد پاسخ داده شود.

 

دانشگاه آکسفورد دانشگاه آکسفورد

 

دانشگاه آکسفورد به عنوان قدیمی ترین دانشگاه انگلیسی زبان در دنیا، مرکزی مطالعاتی، پژوهشی و آکادمیک است که  در شهر آکسفورد کشور انگلستان واقع گردیده است. شهر دانشگاهی و زیبای آکسفورد، در حدود ۹۰ کیلومتری لندن واقع گردیده و بالغ بر ۱۶۵ هزار نفر جمعیت دارد. دانشگاه آکسفورد در حال حاضر به عنوان یک دانشگاه بزرگ، حدوداً ۰۰۰/۳۰ نفر دانشجو دارد. آکسفورد، دانشگاهی عمومی،دولتی و بزرگ محسوب می شود که از بودجه دولتی استفاده می نماید.

در خصوص تاریخ دقیق تأسیس دانشگاه آکسفورد اتفاق نظر وجود ندارد، علی هذا بنا بر مدارکی که در این دانشگاه وجود دارد که نشان دهنده ی این موضوع است که از سال ۱۰۹۶ میلادی در این دانشگاه دوره های آموزشی برگزار می گردیده است، لذا به نظر می رسد زمان تأسیس دانشگاه آکسفورد، سال ۱۰۹۶ میلادی می باشد. تا سال ۱۲۰۱ میلادی، ریاست دانشگاه آکسفورد، تحت عنوان صدر اعظم شناخته می شد. اولین اساسنامه دانشگاه آکسفورد در سال ۱۶۳۶ میلادی توسط ویلیام لاد، رئیس وقت دانشگاه آکسفورد تهیه و تدوین گردیده است. این اساسنامه تا اواسط قرن ۱۹ میلادی در تدوین نظامنامه ها، آیین نامه ها و مقررات علمی، پژوهشی، تحقیقاتی، استخدامی و…. دانشگاه آکسفورد مورد استفاده قرار می گرفت.

دانشگاه آکسفورد از ۳۸ دانشکده، مراکز پژوهشی و تحقیقاتی، بخش های اداری، کتابخانه و موزه ها تشکیل گردیده است. دانشگاه آکسفورد دارای چهار بخش دانشگاهی است. که عبارتند از :

۱٫علوم انسانی

۲٫ریاضی، فیزیک و علوم زندگی

۳٫علوم پزشکی

 1. علوم اجتماعی

از سال ۱۸۰۲ میلادی، دانشکده های مجزا و مستقلی در دانشگاه آکسفورد تشکیل گردیده است، که عبارت بودند از دانشکده های ۱٫ ریاضی، ۲٫ ادبیات، ۳٫ علوم طبیعی، ۴٫ تاریخ ، ۵٫حقوق و نیز ۶٫ تکنولوژی.

در سال ۱۸۷۸ میلادی، اولین دانشکده ی مخصوص زنان در دانشگاه آکسفورد تأسیس گردید، هر چند که تا سال ۱۹۲۰ میلادی، دانشگاه آکسفورد عملاً در انحصار مردان قرار داشت. دانشکده های شش گانه ی دانشگاه آکسفورد تا دهه ی ۱۹۷۰ میلادی، از لحاظ جنسیتی، دسته بندی گردیده بود. امروزه تمامی دانشکده های دانشگاه آکسفورد پذیرای دانشجویان زن و مرد از هر نقطه ای از جهان بوده و دیگر اثری از تفکیک جنسیتی مذکور به چشم نمی خورد.

دانشگاه آکسفورد را می توان یک پردیس دانشگاهی دانست که تمامی امکانات لازم از جمله دانشکده ها، دپارتمان ها، مراکز پژوهشی و تحقیقاتی، خوابگاه ها و… در آن وجود دارند. آکسفورد دارای ساختمان هایی با شهرت جهانی است، از جمله ساختمان های مشهور و معروف آکسفورد، می توان به کلیسای جامع کرایس‌چرچ، کلیسای سن مری و سالن نمایش شلدونیان اشاره نمود.

کتابخانه ی بادلین به عنوان کتابخانه ی اصلی دانشگاه آکسفورد، دومین کتابخانه ی بزرگ بریتانیا محسوب می شود که در سال ۱۵۹۸ میلادی تأسیس گردیده است. استفاده از کتابخانه ی بادلین از سال ۱۶۰۲ میلادی علاوه بر اساتید و دانشجویان دانشگاه آکسفورد، برای عموم آزاد گردید.

لیست برخی از کالج های آکسفورد

کالج balliol   /   blackfriars  /  brazenose / کلیسای مسیح / کالج کورس کرینی/ کالج اکستر/ کالج هرس منچستر/ کالج  hertford / علیسی کالج/ کالج خانم مارگارت هال / کالج لینکن در / مگدالن کالج / کالج مرتون / کالج جدید / کالج ملکه / کالج پارک / کالج سنت هیلدا / کالج سنت هیو / کالج سنت جان /کالج سنت پیتر/ خانه سنت اسفان / کالج سامرویل / کالج تربیتی / دانشگاه کالج / کالج  / کالج دوستر

لیست برخی رشته های مقطع کارشناسی در دانشگاه آکسفورد

باستان شناسی و مردم شناسی- بیو شیمی ( سلولی – مولکولی ) – علوم بیولوژیک – پزشکی – شیمی- باستان شناسی کلاسیک و تاریخ باستان – زبان های مدرن و کلاسیک – مطالعات شرقی- علوم کامپیوتر – فلسفه- زمین شناسی – اقتصاد و مدیریت- علوم مهندسی – زبان و ادبیات انگلیسی – زبان اروپای شرقی و میانه- هنرهای زیبا -جغرافیا – تاریخ – تاریخ باستان و مدرن-  تاریخ وسیاست – تاریخ هنر- قانون ( فقه )- علم مواد – ریاضیات و فلسفه -ریاضیات و آمار- دارو- زبان های مدرن و زبان شناسی – موسیقی- فلسفه، سیاست و اقتصاد – فلسفه و کلام – فیزیک-  فیزیک و فلسفه – روانشناسی تجربی – روانشناسی، فلسفه و زبان شناسی – الهیات و مطالعات شرقی.

تحصیل در آکسفورد دانشگاه آکسفورد

 

 

قدیمی ترین موزه ی دانشگاهی جهان به نام موزه اشمولین (Ashmolean Museum)، در آکسفورد واقع گردیده است. این موزه در سال ۱۶۸۳ میلادی تأسیس گردیده و مجموعه ای بی نظیر از باستان شناسی و آثار هنرمندان مشهوری همچون داوینچی، پیکاسو و… در آن نگهداری می شود. موزه های دیگری همچون موزه های تاریخ علوم و تاریخ طبیعی نیز در آکسفورد وجود دارند که از جمله مراکز مهم دانشگاه آکسفورد محسوب می شوند. اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه آکسفورد زمانی به عنوان عضوی از آکسفورد محسوب می شوند که عضوی از یک دانشکده یا تالار در آکسفورد باشند.

آکسفورد دارای ۳۸ دانشکده و ۶ تالار خصوصی دائمی است که توسط فرقه های مسیحی انگلستان تأسیس گردیده اند. حدود یک سوم از دانشجویان دانشگاه آکسفورد و حدود ۱۷ درصد از دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه آکسفورد، دانشجوی بین المللی می باشند.

در رتبه بندی به عمل آمده از سوی مؤسسه ی تایمز، دانشگاه آکسفورد در سال ۲۰۱۲ میلادی در میان شش دانشگاه برتر جهان ارزیابی گردیده بود. این مؤسسه، دانشگاه آکسفورد را از سال های ۲۰۱۳ تا به حال (سال ۲۰۱۶ میلادی)، به عنوان اولین و برترین دانشگاه اروپا و دومین دانشگاه برتر جهان معرفی نموده است.

رتبه دانشگاه آکسفورد انگلستان دانشگاه آکسفوردعلی هذا در رتبه بندی سایت QS، در حال حاضر دانشگاه آکسفورد رتبه ی دوم را در میان دانشگاه های قاره ی اروپا و رتبه ی ششم را در میان دانشگاه های جهان داشته و در رشته هایی همچون هنر، علوم انسانی و آموزش زبان انگلیسی رتبه ی اول را در میان دانشگاه های دنیا دارد.

رتبه دانشگاه آکسفورد دانشگاه آکسفوردتعداد کل دانشجویان دوره ی کارشناسی :

مردان زنان جمع
دانشجویان دوره کارشناسی ۶۱۳۱ ۵۴۷۲ ۱۱،۶۰۳
فارغ التحصیلان ۵۹۰۹ ۴۵۹۰ ۱۰،۴۹۹
بازدید، به رسمیت شناخته شده و دیگر دانشجویان ۲۰۱ ۲۹۹ ۵۰۰
جمع ۱۲،۲۴۱ ۱۰،۳۶۱ ۲۲،۶۰۲

دانشگاه آکسفورد دارای ۴ بخش می باشد که هر یک دارای دانشکده ها، مؤسسات و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی و… می باشند. در ذیل

بخش علوم انسانی شامل زیرگروه ها، دانشکده ها و مراکز ذیل می باشد

دانشکده کلاسیک

دانشکده زبان و ادبیات انگلیسی

دانشکده تاریخ

دانشکده زبانشناسی، زبانشناسی و آواشناسی

دانشکده قرون وسطی و زبان های مدرن

دانشکده موسیقی

دانشکده مطالعات شرقی

دانشکده فلسفه

مرکز تحقیقات آکسفورد در علوم انسانی

موسسه آمریکایی Rothermere

مدرسه راسکین هنر

دانشکده الهیات و دین

بنیاد ولتر

بخش ریاضی، فیزیک و علوم زندگی شامل زیرگروه ها، دانشکده ها و مراکز ذیل می باشد

پارک علم  Begbroke

گروه شیمی

گروه علوم کامپیوتر

گروه علوم زمین

گروه علوم مهندسی

آکسفورد الکترونیکی مرکز تحقیقات

موسسه ریاضی

گروه مواد

گروه فیزیک

گروه علوم گیاهی

گروه آمار

گروه زیست شناسی

بخش علوم پزشکی شامل زیرگروه ها، دانشکده ها و مراکز ذیل می باشد

گروه بیوشیمی

وزارت نافیلد پزشکی بالینی

وزارت نافیلد از علوم اعصاب بالینی

گروه روانشناسی تجربی

وزارت رادکلیف پزشکی

وزارت نافیلد زنان و زایمان

گروه انکولوژی

وزارت نافیلد ارتوپدی، روماتولوژی و علوم اسکلتی عضلانی

گروه اطفال

سر ویلیام دان مدرسه پاتولوژی

گروه فارماکولوژی

گروه فیزیولوژی، آناتومی و ژنتیک

وزارت نافیلد سلامت جمعیت

وزارت نافیلد از بهداشت و درمان بهداشت و درمان علوم اولیه

گروه روانپزشکی

وزارت نافیلد علوم جراحی

بخش علوم اجتماعی شامل زیرگروه ها، دانشکده ها و مراکز ذیل می باشد

دانشکده انسان شناسی و موزه فرهنگ شناسی

دانشکده باستان شناسی

مدرسه Blavatnik دولت

گروه اقتصاد

اداره آموزش و پرورش

دانشکده جغرافیا و محیط زیست

دانشکده مطالعات میان رشته ای منطقه

گروه توسعه بین المللی

انستیتوی اینترنتی آکسفورد

دانشکده حقوق

مدرسه مارتین آکسفورد

بخش روابط سیاست و بین المللی

گفت که مدرسه کسب و کار

گروه سیاست اجتماعی و مداخله

گروه جامعه شناسی

زبان تدریس و تحصیل در دانشگاه آکسفورد

تحصیل و تدریس در کلیه رشته ها در دانشگاه آکسفورد به جز برخی از رشته های زبان خاص، به زبان انگلیسی است. استاد باید متقاعد شود که شما تسلط کافی در گفتار و نوشتار متناسب با دوره خود را از ابتدا دارید.

بنابراین تمامی متقاضیان غیربومی باید مدرک زبان به شرح ذیل ارائه دهند :

نمره کلی آیلتس ۷ با حداقل ۷ در هر یک از چهار جزء

نمره کلی تافل مکتوب ۶۰۰

نمره کلی تافل اینترنتی نمره کلی ۱۱۰ با نمرات جزئی حداقل :

گوش دادن ۲۲

خواندن ۲۴

صحبت کردن۲۵

نوشتن۲۴

گواهی تسلط به زبان انگلیسی کمبریج : ( اگر قبل از ژانویه ۲۰۱۵ گرفته شده است)

نمره حداقل ۱۶۵ و یا B

برای IGGSE  مدرک زبان B  با سطح ۰

دیپلم سطح بین المللی استاندارد ( SL  ) …..   B یا A  یا نمره ۵

دیپلم اروپا ، نمره زبان ۷۰% به بالا

مؤسسه حقوقی ملک پور ضمن بهره گیری از بروزترین مطالعات و خدمات مؤسسه MIE اتریش، با مطالعات پژوهشی و راهبردی در قوانین و مقرّرات مربوط به اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های برتر کشورهای مختلف، آماده ی ارائه ی مشاوره حقوقی تخصّصی در زمینه ی اخذ پذیرش از دانشگاه آکسفورد در تمامی رشته ها و در همه ی مقاطع تحصیلی می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام در مورد نحوه ی اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه آکسفورد ، مدارک و مستندات مورد نیاز، و مهاجرت به انگلستان ، تحصیل در انگلستان و …. می توانید سوالات خود را با وکلا و مشاورین مؤسسات حقوقی همکار مؤسسه ملک پور در وین و یا با دفاتر همکار در ایران در میان بگذارید.

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

41 پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام دوست عزیز برای تحصیل در این دانشگاه باید سطح زبان خوب و رزومه تحصیلی قوی داشته باشید. اکثر دانشگاه های top به منظور صدور پذیرش از شما ازمون ورودی خواهند گرفت و همینطور قبولی در دانشگاه های سراسری ایران شانس پذیرش شما را بالا خواهد برد.

   پاسخ
 1. امیرمهدی صحافی گفته:

  سلام، دانش آموز تیزهوشان هستم پایه 11 رشته انسانی. این رزومه من امروز هست
  # آیلتس 7
  2# مقاله isi که یکی ایمپکت دار هم هست
  #طلای المپیاد جغرافیا ایران
  #برنز المپیاد جغرافیا جهان به میزبانی national Geography در هنگ کنگ
  # 3 مدرک فنی
  # بالای 10 لوح تقدیر استانی و شهرستانی
  # معدل همه بالای 19.5
  # آزمون gre نمره متوسط

  شانس من برای پذیرش و بورس این دانشگاه چقدره؟ +تورنتو+هاروارد
  تو رو خدا بگین کمه زیاده چیه ک من تکلیفمو بدونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان آیلتس بالای 7 و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. سامان گفته:

  سلام وقت بخير ميخواستم بپرسم در مقطع كارشناسي بدون بورسيه يا كمك هزينه برا رشته اقتصاد ميشه اقدام كرد؟؟! ٢٠سالمه و متاسفانه رزومه خوبي هم ندارم ولي ميتونم هزينه تحصيل رو كامل پرداخت كنم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. بهار سعادت گفته:

  سلام خسته نباشید من دانشجوی رشته ی دندانپزشکی از دانشگاه شهید بهشتی هستم با معدل 19/40,و مدرک تافل و آیلتس با نمره ۷ دارم اما از ابتدا رشته ی تجربی نبودمو معدل دیپلمم برای رشته فنی پایین بوده،خواستم ببینم بورسیه تحصیلی آکسفورد برای مقطع کارشناسی شامل من میشه؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. Mina گفته:

  سلام
  میخواستم بپرسم که دانشگاه اکسفورد برای لیسانس بورسیه نمیدهد؟ یا فقط بعضی از رشته ها این شرایط دارند؟
  یک سوال دیگه ای که داشتم اینه که برای پذیرش یا بورسیه در دانشگاه اکسفورد حتی اگر رشته ی انتخابیتون ادبیات زبان انگلیسی باشد باز هم نیاز به مدرک ایلتس با نمره ی بالا هست ؟ و اینکه شرایط پذیرش و بورسیه مثل هم هستش؟ و یک سوال دیگه اینکه ایا برای پذیرش و یا بورسیه در دانشگاه اکسفورد باید امتحان و یا مصاحبه ای گرفته بشود؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. غزل گفته:

  سلام من ۱۵ سال دارم و معدلم در مدرسه ی تیزهوشان ۱۹/۹۵ هست و در رشته ی تجربی مهارت دارم .
  میخواستم بدونم که چطور میتونم بورسیه ی دانشگاه اکسفورد رو برای تحصیل در رشته ی دندانپزشکی بگیرم ؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 6. محمد گفته:

  سلام واسه تحصیل در دانشگاه اکسفورد چقدر باید پول بدیم؟(یعنی بورسیه نشیم با هزینه شخصی در این دانشگاه درس بخونیم) و اینکه ایا با هزینه شخصی در هر رشته ای در مقطع کارشناسی میشه درس خوند؟(مثلا در رشته حقوق یا جامعه شناسی یا علوم سیاسی یا اقتصاد)؟ خیلی ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. محمد گفته:

  سلام خسته نباشید خواستم بدونم ایا میشه پول بدیم و در دانشگاه اکسفورد درس بخونیم(((یعنی بورسیه نشیم پول بدیم تا بزارن تو دانشگاهشون درس بخونیم))) اگه میشه شرایطش چیه و هزینش چقدره؟ ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. نیلوفر صناعی گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  اگر شخصی با لیسانس زیست شناسی با معدل هفده یا هجده از دانشگاه دولتی فارغ التحصیل شود و همچنین دارای اختراع و مقاله های علمی پژوهشی پزشکی ISI باشد و همچنین مدال طلای المپیاد دانشجویی بیاورد و آیلتس بالای هشت و نیم بیاورد و همچنین دبیرستان و راهنمایی را در مدرسه تیزهوشان با معدل نوزده و هشتاد سپری کرده باشد و سابقه کار کوچکی در زمینه علوم پزشکی نیز داشته باشد ، چه قدر شانس گرفتن بورس تحصیلی در دانشگاه آکسفورد در رشته ی پزشکی را دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 9. Javad گفته:

  سلام
  شرایط بورسیه گرفتن از مرکز مطالعات اسلامی آکسفورد به چه صورت انجام میشه؟؟؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 10. Javad گفته:

  سلام
  برای تحصیل در دوره ی کارشناسی حقوق در دانشگاه آکسفورد، حتما باید دیپلم بین المللی داشته باشیم؟؟؟؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل کارشناسی در این کشور به مدرک دیپلم نیاز است اما نیاز به دیپلم بین المللی نیست. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. نیکا گفته:

  سلام می خواستم بدونم برای گرفتن بورسیه از اکسفورد مهمه که تو ایران تو چه دانشگاهی مدرک گرفتی منظورم این هست ک حتما باید از دانشگاه معتبر سراسری تو ایران باشی یا نه از دانشگاه معمولی با نمره بالا میشه بورس گرفت؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. linda گفته:

  باسلام
  بند15سال دارم و قصد دارم در آینده داخل دانشگاه آکسفورد تحصیل کنم
  معدل من20 و در رشته ی علوم تجربی مهارت دارم
  شرایط تقبل من از دانشگاه آکسفورد به چه صورت هست؟
  آیا اگر من این معدل را در دوره دوم متوسطه حفظ کنم و مدرک زبانم رو بگیرم آیا قبول میشوم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله امکان تحصیل در این دانشگاه برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات کامل در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. مهسا گفته:

  سلام بعد این که بورسیه رو گرفتیم از بدو ورودمون بهمون تعلق میگیره ؟ یا باید چند ماهی با هزینه ی خودمون تو انگلستان زندگی کنیم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. دریافت بورس بسته به نوع آن متفاوت است. در صورتی که از ایتدا بورس تحصیلی دریافت نکنید پس از چند ترم شرایط شما از طرف خود دانشگاه برای اعطای بورس مورد بررسی قرار می گیرد. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. هزینه تحصیل در این دانشگاه بسته به مقطع و نوع رشته بین ۱۳ تا ۲۳ هزار پوند محاسبه شده است. برای بررسی بیشتر پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. mie editor2 گفته:

  با سلام بنده دانشجوی دانشگاه آزاد ترم ۶ رشته عمران هستم معدل دیپلمم خیلی پایین بود میخواستم بپرسم راهی وجود داره که بتونم توی دانشگاه آکسفورد مقطع فوق رو ادامه تحصیل بدم ؟ اخه من خیلی ها رو دیدم به راحتی توی آکسفورد قبول میشن . میخواستم بپرسم دوره ایی چیزی داره که بخوام برم ؟ مثلا اگه دوره پیش دانشگاهی برم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط و رزومه شما برای این امر باید مورد بررسی قرار گیرد. پس از اتمام مقطع لیسانس و اخذ مدرک زبان لازم (آیلتس بالای ۶.۵) می توانید در دانشگاه های کشور انگلیس مشغول به تحصیل شوید. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما (نمرات، مدرک زبان، معدل و….) به صورت جزئی باید مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. میتراطاهری گفته:

  سلام من برای پزشکی میخوام برم اکسفورد نه فقط برای این که خارجه چون جزع بهترین دانشگاست میخواستم بدونم چه جوری میتونم وارد دانشگاه بشم و دوران تحصیلمو بگزرونم ازمون ورودی داری قبلش باید چی کار کنم چی باید داشته باشم و دانشگاه خوابگاه داره یا خودم باید تهیه کنم اگه میشه جوابمو به ایمیل بفرستید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای راهنمایی بهتر نیاز است شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. نسیم داوری گفته:

  سلام من میخواستم بدونم شرایط گرفتن ویزای تحصیلی برای دانشگاه اکسفورد چیه و چه مدارکی لازم داره من دیپلم پیش دانشگاهی دارم با معدل ۱۹

  پاسخ
 17. مشاور حقوقی گفته:

  سلام وقت بخیر پوریا هستم ٢٠ ساله از آذربایجان شرقی،در مورد دانشگاه کمبریج یا آکسفورد میخواستم بدونم چجوری پذیرش میدن و بورسیه میشه گرفت ،میتونم رایگان تحصیل کنم ؟ مدرک IELTS &Tofel هم رو در حال حاضر دارم میگیرم لطفا راهنماییم کتین ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ