تحصیل در انگلستان و بررسی شرایط آن

تحصیل در انگلستان ، مهاجرت تحصیلی به انگلستان و شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی  انگلستان در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار خواهد گرفت. تمامی موارد مرتبط با تحصیل در انگلستان در این مقاله به صورت ساده و خلاصه بیان خواهد شد تا شما عزیزان با دید بازتری نسبت به مهاجرت تحصیلی به انگلستان اقدام نمایید. تحصیل در کشور انگلستان طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد و هر ساله شهروندان کشورهای مختلف جهان عزم تحصیل در دانشگاه های این کشور را دارند.

در رابطه با تحصیل در کشور انگلستان سوالات و ابهامات زیادی وجود دارند که از جمله آنها می توان به این موارد اشاره کرد که آیا امکان کار حین تحصیل در انگلستان برای متقاضی وجود دارد؟ آیا با تحصیل در کشور انگلستان می توان پاسپورت این کشور را اخذ نمود؟ شرایط کار پس از تحصیل در انگلستان چگونه است؟ آیا امکان بردن همراه برای متقاضی وجود خواهد داشت؟ در این مقاله به تمامی این ابهامات و سوالات پاسخ خواهیم داد. شما همواره می توانید در صورت داشتن هرگونه نیاز به راهنمایی و مشاوره تخصصی، با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

 • تحصیل در انگلستان و شرایط عمومی آن
 • تحصیل در انگلستان در مقطع مدارس
 • تحصیل در انگلستان در مقطع کارشناسی
 • تحصیل در انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد
 • تحصیل در انگلستان در مقطع دکتری
 • تحصیل در انگلستان به همراه بورسیه تحصیلی
 • تحصیل در انگلستان و هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان
 • تحصیل در انگلستان و کار دانشجویی
 • تحصیل در انگلستان و بررسی ویزای همراه
 • تحصیل در انگلستان و معرفی دانشگاه های برتر انگلستان
 • تحصیل در انگلستان و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی انگلستان
 • تحصیل در انگلستان و موقعیت کار پس از تحصیل
 • تحصیل در انگلستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل
تحصیل در انگلستان 1 تحصیل در انگلستان

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل در انگلستان و شرایط عمومی آن

دانشگاه های انگلستان به دلیل بهره گیری از نظام آموزشی بسیار پیشرفته و امکانات آموزشی فراوان و همچنین تحصیل به زبان انگلیسی، همواره جزو مقاصد اصلی مهاجرت تحصیلی به شمار رفته است. ویزاهای تحصیلی انگلستان با نام Tier 4 Student شناخته می شود که به دو گروه General Tier4  (بالای 17.5 سال) و Tier4 Child (پایین 17.5 سال) تقسیم بندی می شوند. در حال حاضر تعداد دانشجویان بین المللی انگلستان نزدیک به 460 هزار نفر می باشد. در این کشور کشور انگلستان مهمترین کشور پادشاهی بریتانیای کبیر واقع در غرب اروپا به پایتختی لندن می باشد.

بریتانیا متشکل از 4 کشور انگلستان، ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی است که انگلستان بزرگترین و مهمترین کشور آن محسوب می شود. انگلستان با کشورهای اسکاتلند و ولز مرز خاکی و با ایرلند و فرانسه مرز آبی دارد. انگلستان دارای 66.040.229 نفر جمعیت و 242.495 کیلومتر مربع مساحت می باشد. واحد پول این کشور پوند استرلینگ، زبان رسمی انگلیسی و دین رسمی آن مسیحی می باشد. تحصیل در انگلستان از مقطع مدارس تا مقاطع دانشگاهی امکان پذیر می باشد که در ادامه به شرایط هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

شرایط عمومی تحصیل در انگلستان تحصیل در انگلستان

شرایط عمومی تحصیل در انگلستان

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تحصیل در انگلستان

video تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان در مقطع مدارس

نظام آموزشی بریتانیا به دلیل کیفیت و استانداردهای آن شهرت بسیاری دارد. مدارس انگلستان به دو گروه مدارس شبانه روزی (خصوصی) و مدارس دولتی تقسیم بندی می شوند. تحصیل برای شهروندان ایرانی تنها در مدارس شبانه روزی و با هزینه سالیانه ای بین 30 تا 40 هزار پوند امکان پذیر خواهد بود. به طور کلی، نظام آموزش عالی انگلستان دارای پنج سطح آموزشی است: سالهای اولیه، مدرسه ابتدایی، آموزش متوسطه، تحصیلات تکمیلی (FE)و آموزش عالی (HE). دانش آموزان انگلیسی در سن سه سالگی وارد نظام آموزش و پرورش این کشور می شوند.

تحصیل در انگلستان برای افراد بالای 5 سال و کمتر از 16 سال اجباریست. این دوره آموزشی دارای دو بخش می باشد: ابتدایی و ثانویه.

آموزش اجباری در انگلستان به چهار مرحله تقسیم می شود:

 پس از اتمام این دوره ها، دانش آموزان وارد دوره A-Level  و Foundation می شوند که آخرین دوره تحصیلی قبل از مقاطع دانشگاهی به شمار می رود. این دوره ها به نوعی دوره های کارآموزی محسوب می شوند. دوره اول یکساله و ویژه دانش آموزان دارای سطح علمی بالا و دوره دوم دو ساله و ویژه دانش آموزان دارای سطح علمی پایین و متوسط می باشد. در بخش های بعدی به تحصیل در مقاطع دانشگاهی در انگلستان خواهیم پرداخت.

تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلستان

تحصیل در انگلستان در مقطع کارشناسی

تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان نیازمند داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می باشد. محتوای این دوره به گونه ای برنامه ریزی شده است که دانشجو بتواند درک کاملی از موضوع یا حوزه مطالعاتی خود داشته باشد. متوسط زمان لازم برای اخذ مدرک کارشناسی تقریباً سه سال است اما در بعضی موارد می تواند تا چهار سال به طول بیانجامد. مدرک زبان مورد نیاز برای این سطح آیلتس 6 تا 6.5 می باشد. مدرک تحصیلی این دوره برای رشته های نظری BA و برای رشته های فنی  BSC نامیده می شود. از جمله مهمترین رشته های این مقطع تحصیلی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

انسان شناسی و باستان شناسی علوم اجتماعی (جامعه شناسی، روانشناسی و غیره)
تاریخ زبان نگلیسی (ادبیات، و غیره)
علوم کامپیوتر بازرگانی (اقتصاد، مدیریت)
حقوق  پزشکی و پیش پزشکی
موسیقی و هنر مهندسی
فلسفه علوم طبیعی(زمین شناسی، زیست شناسی، شیمی)
ریاضیات علوم دینی

تحصیل در انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد نیازمند داشتن مدرک کارشناسی می باشد. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در بریتانیا به دو صورت پیوسته و ناپیوسته امکان پذیر می باشد. کارشناسی ارشد پیوسته شامل دوره کارشناسی بعلاوه کارشناسی ارشد می باشد که مجموعاً سه سال به طول خواهد انجامید و پس از اخذ دیپلم تحصیل در آن امکان پذیر خواهد بود. کارشناسی ارشد ناپیوسته ویژه دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی بوده و یک سال به طول می انجامد. مدارک کارشناسی ارشد به چند دسته تقسیم بندی می شوند: کارشناسی ارشد تجارت(MBA)، کارشناسی ارشد فنی (MSc) و کارشناسی ارشد (MA) .

سطح زبان آیلتس مورد نیاز برای تحصیل در این مقطع تحصیلی آیلتس حداقل 6.5 می باشد. از جمله رشته های تحصیلی مطرح در این دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

تاریخ فلسفه
مردم شناسی علوم دینی
علوم  پزشکی (همه گرایش ها) هنر (فیلم، موسیقی، هنرهای زیبا)
زبان انگلیسی (ادبیات، زبان شناسی و غیره) علوم طبیعی(زیست شناسی، نجوم، و غیره)
حقوق علوم اجتماعی (جامعه شناسی، روانشناسی)

همانطور که در بالا ذکر شد، تحصیل در دوره کارشناسی ارشد تنها حدود یک سال طول می کشد. به منظور اخذ پذیرش در این دوره، داشتن مقالات علمی بین المللی امتیاز محسوب می شود. با داشتن این مدرک امکان تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه های انگلستان را خواهید داشت.

تحصیل در انگلستان در مقطع دکتری

تحصیل در مقطع دکتری نیازمند داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد است. اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی انگلستان در این مقطع نیازمند داشتن سوپروایزر و یا همان استاد راهنماست. مقطع دکتری بالاترین سطح تحصیلی است که هرشخصی در انگلستان می تواند به آن دست یابد. افرادی که برای اخذ درجه دکتری اقدام می کنند، تحصیلات خود را به دو روش علمی و تحقیقاتی صورت می پذیرد (مگر اینکه پزشک یا حقوقدان باشد). تحصیل در مقطع دکتری به مدت 3 سال به طول خواهد انجامید. مدرک زبان مورد نیاز برای تحصیل در مقطع دکتری در انگلستان، آیلتس 7 به بالا می باشد.

مقایسه تحصیل دکتری در آلمان و انگلستان

تحصیل در انگلستان به همراه بورسیه تحصیلی

تحصیل در انگلستان از طریق بورس تحصیلی دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد. عموماً اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه های انگلستان به دلیل تقاضای بسیار زیاد متقاضیان نیازمند داشتن ویژگی های خاصی مانند رزومه تحصیلی و علمی بسیار قوی، سطح زبان بالا، مقالات علمی معتبر و تحصیل در دانشگاه های معتبر در کشور مبدا می باشد تا دانشگاه مورد نظر را متقاعد به اعطای بورسیه تحصیلی به متقاضی نماید. بورسیه های تحصیلی انگلستان برای دانشجویان بین المللی  می تواند بخش زیادی از هزینه های تحصیلی آنان را تامین و جبران نماید .

دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا در انگلستان هزینه های بسیار بالایی دارند که در برخی دوره های خاص به بیش از 50،000 پوند در هر سال تحصیلی می رسد. طبق تصمیم دولت انگلستان در سال 2017، اگر دانشجویان ساکن اتحادیه اروپا می توانند از مزایای وام های دانشجویی استفاده کنند، لازم به ذکر است که این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش نگاشته شده و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام می باشد. اما اگر دانشجوی غیر اتحادیه اروپا و غیر اروپایی هستید و بخواهید کمک مالی دریافت کنید کار سخت تری در پیش خواهید داشت. بورسیه تحصیلی انگلستان به دو گروه اصلی برای دانشجویان بین المللی تقسیم بندی شده است:

 • بورسیه تحصیلی دولتی
 • بورسیه تحصیلی غیر دولتی

بورس های دولتی انگلستان به دو گروه chevening  و  commonwealth تقسیم بندی می شوند.

بودجه بورسیه فاندchevening   توسط اداره امور خارجه و کشورهای مشترک المنافع (FCO) و شرکای آنها از جمله دانشگاه ها تامین می شود. این برنامه دو نوع کمک مالی را به متقاضیان ارائه می دهد:

 • بورس تحصیلی
 • جوایز

بورسیه commonwealth همانطور که از اسم آن پیداست ویژه دانشجویان کشورهای مشترک المنافع انگلستان شامل 53 کشور بوده و عموماً برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می شود. این بورسیه ویژه رشته های زیر می باشد:

مهندسی و فناوری علوم نظری و کاربردی
کشاورزی علوم انسانی و علوم اجتماعی

در ادامه به معرفی برخی از بورسیه های تحصیلی انگلستان برای دانشجویان بین المللی خواهیم پرداخت:

بورس تحصیلی گیتز کمبریج بورس تحصیلی تحصیلات تکمیلی دانشگاه آکسفورد
بورس تحصیلی جهانی اینبورگ دانشنامه دنیس هلند در یونیورسیتی کالج لندن
بورس تحصیلی دانشگاه بین المللی بریستول

شرایط بورس تحصیلی انگلستان
فرم درخواست ارزیابی بورسیه

تحصیل در انگلستان و هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان

به منظور تحصیل در انگلستان، دانستن هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور ضروریست. اگر به عنوان یک دانشجو تصمیم به زندگی در لندن داشته باشید،هزینه زندگی شما در این شهر بیشتر از سایر شهرهای انگلستان خواهد بود. در ماه مارس 2012، لندن 25 امین شهر گران جهان برای زندگی اعلام شد. در ابتدای این بخش ذکر این نکته ضروریست که هزینه زندگی در انگلستان بستگی مستقیمی به سبک زندگی دانشجو خواهد داشت. به طور خاص دو مورد در ارزیابی هزینه های زندگی در انگلستان تاثیرگذار هستند: هزینه مسکن و هزینه خوراک

در ادامه به شرح این هزینه ها به طور خلاصه خواهیم پرداخت.

هزینه زندگی دانشجویی در انگلستان

تحصیل در انگلستان و کار دانشجویی

در انگلستان، شبیه به بسیاری از مقاصد تحصیلی بین المللی ، دانشجویان خارجی مجاز به کار پاره وقت هستند. در انگلستان به عنوان یک دانشجوی بین المللی، شما مجاز به حداکثر 20 ساعت کار در هفته در دوره تحصیلی تمام وقت در طول ترم تحصیلی و زمان تعطیلات می باشید. البته این کار بدون محدودیت نبوده و شرایطی وجود دارد که باید آنها را دانسته و در نظر بگیرید. از جمله این شرایط می توان به لزوم موافقت دانشگاه محل تحصیل با کار دانشجو و سن بالای 16 سال اشاره نمود.

اگر دانشجو یکی از شرایط زیر را داشته باشد می تواند در انگلستان بصورت پاره وقت حین تحصیل کار کند:

کار ضمن تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان و بررسی ویزای همراه

بی شک یکی از مهمترین مباحث پیرامون تحصیل در انگلستان، مبحث همراهی خانواده با دانشجو می باشد. در ابتدا ذکر این نکته ضروریست که والدین محصل نمی توانند به عنوان همراه ویزای گاردین را دریافت کنند، به این معنی که افراد زیر 17 سال می بایست در انگلستان قیم داشته و یا در مدارس شبانه روزی ثبت نام کنند.

به منظور اخذ ویزای همراه دانشجو در انگلستان، برخی از محدودیت ها و معافیت می بایست در نظر گرفته شوند.. به عنوان یک دانشجوی تحت حمایت دولت، اگر در دوره کارشناسی بیش از 6 ماهه یا دوره تحصیلات تکمیلی دارای اعتبار بیش از 12 ماه در یک دانشگاه معتبر ثبت نام کنید، می توانید برای همراهان خود ویزای همراه اخذ نمایید.

 • نکته اول شناخت افراد معتبر برای اخذ ویزای همراه است. همراه شامل همسر و فرزندان زیر سن قانونی شما می باشند و دیگر بستگان شامل قوانین اخذ ویزای همراه نیستند.
 • نکته دوم این است که متقاضی باید منابع مالی خوبی داشته باشد تا بتواند برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی خود ویزای همراه دریافت نماید.

همراه شما می تواند تحت شرایطی در انگلستان کار کند، البته به شرطی که متقاضی ویزای دانشجویی با اعتبار بیش از 9 ماه داشته باشد.

مدارک ویزای همراه:

 • سند ملک و املاک در خارج از انگلستان
 • اثبات توان مالی برای پوشش هزینه های زندگی برای همسر و فرزندان
 • داشتن سابقه سفر به انگلستان
 • کپی رزرو بلیط
 • منابع مالی کافی برای پوشش دادن هزینه های سفر

تحصیل در انگلستان و معرفی دانشگاه های برتر انگلستان

به منظور کسب اطمینان از افزایش شانس اقامت پس از تحصیل در انگلستان و همچنین امکان کار پس از تحصیل در کشور مبدا، دانشجو می بایست اعتبار دانشگاه محل تحصیل خود را ارزیابی نماید. در ادامه فهرست معتبرترین دانشگاه های انگلستان به همراه رتبه آنهاذکر شده است.

نام دانشگاه تایمز گاردین GCU
دانشگاه کمبریج 1 1 1
دانشگاه آکسفورد 2 2 2
دانشگاه سنت آندرو 3 3 5
امپریال کالج لندن 4 7 4
دانشگاه لافبورو 5 4 7
دانشگاه لنکستر 6 9 8
دانشگاه دورهام 7 5 6
یونیورسیتی کالج لندن 8 11 10

معرفی کالج بلربیز

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب معرفی کالج بلربیز

video تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی انگلستان

به منظور اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و تحصیل در این کشور، داشتن شرایط و مدارکی مورد نیاز است که با داشتن و ارائه آن دانشجو بتواند ویزای تحصیلی Tier4  را اخذ نماید. این مدارک شامل موارد زیر می باشند:

 • فرم درخواست ویزا
 • عکس پاسپورتی جدید
 • پاسپورت معتبر
 • اثبات تمکن مالی مورد نیاز
 • پرینت حساب بانکی
 • سایر مدارک اعلامی سفارت
 • نامه پذیرش از دانشگاه یا CAS Letter
 • آدرس محل سکونت
 • نتیجه آزمون TB
 • رسید پرداخت هزینه ویزا
 • اثر انگشت بیومتریک

هزینه درخواست ویزای تحصیلی انگلستان 335 پوند می باشد.

تحصیل در انگلستان و موقعیت کار پس از تحصیل

یکی از اهداف تحصیل در کشور انگلستان، امکان کار پس از تحصیل به منظور تمدید زمان اقامت در این کشور می باشد. اگر می خواهید در دوره زمانی معینی پس از اخذ مدرک تحصیلی در انگلستان بمانید، گزینه های مختلفی برای شما وجود دارد. تا زمانی که ویزای دانشجویی شما معتبر باشد مجاز به یافتن یک شغل تمام وقت و کار در انگلیس خواهید بود. پس از اینکه ویزای شما منقضی می شود، اگر می خواهید اعتبار آن را افزایش دهید، باید با هوم آفیس (Home Office) مکاتبه نمایید. با این حال، برخی از محدودیت ها برای این کار وجود دارد که می بایست از آن آگاه باشید.

این ها انواع شغلی هستند که مجاز به جست و جوی آن نیستید:

طبق قوانین کنونی، دانشگاه شما در صورت عدم رعایت قوانین از سوی شما، می تواند موضوع را به هوم آفیس (Home Office) اطلاع دهد.

در نمودار زیر نرخ بیکاری انگلستان آورده شده است.

نرخ بیکاری انگلستان تحصیل در انگلستان

نرخ بیکاری انگلستان

کار پس از تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

یکی از مهمترین اهداف تحصیل در انگلستان و سایر کشورهای جهان، امکان اخذ اقامت پس از تحصیل می باشد. ولی می بایست بدانید تحصیل در انگلستان مستقیماً منجر به اخذ اقامت و تابعیت برای شما نخواهد شد. به منظور اخذ اقامت و تابعیت انگلستان پس از فارغ التحصیلی، دانشجو می بایست به جست و جوی کار در انگلستان پرداخته و در صورت یافتن کار ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری انگلستان تبدیل نماید. به منظور اخذ اقامت دائم انگلستان، پس از گذشت 5 سال از کار در این کشور امکان درخواست اقامت دائم و سپس تابعیت این کشور را خواهد داشت.

راهنمای گام به ام انتخاب مسیر مهاجرت
تحصیل در انگلستان و سخن پایانی

تحصیل در انگلستان ، مهاجرت تحصیلی به انگلستان و شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان از زوایای گوناگون مورد بررسی قرار گرفته شد. دانشگاه های کشور انگلستان دارای یکی از پیشرفته ترین نظام های آموزشی در سطح جهان است و هر ساله خیل عظیمی از دانشجویان را به سمت خود جذب می کند. دانشجویان ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و تحصیل در کشور انگلستان جزو اولویت های اول آنها محسوب می شود. پیشنهاد می شود در صورت نیاز به اخذ مشاوره و راهنمایی در زمینه تحصیل در انگلستان و اخذ ویزای تحصیلی این کشور، با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان و تخصصی ما بهره مند شوید. همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهامی در زمینه تحصیل در کشور انگلستان، آن را در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح نموده و پاسخ آن را در کوتاه ترین زمان دریافت کنید.

law تحصیل در انگلستان
15 پاسخ
 1. Taha گفته:

  سلام وقت شما بخیر.
  بنده ۳۱ سالمه و رتبه ی ۱۱ کنکور و مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه تهران دارم همچنین یک مقاله ISI دارم، آیلتس ۷ دارم و از نظر مالی هم هیچ مشکلی ندارم ضمن اینکه سربازی رو هم تموم کردم. به نظر شما شانس من برای دریافت پذیرش دانشگاه های انگلستان و اخذ ویزای تحصیلی انگلستان چقدر می باشد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکان تحصیل در کشورهای خارجی علاوه بر مواردی که فرمودید بستگی به گپ تحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم اطلاعات زیر را ارسال نمایید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم و یا اینکه با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره تخصصی رایگان داشته باشید.

   پاسخ
   • Taha گفته:

    با عرض سلام مجدد.
    بنده مجرد هستم. حدود ۳۵۰۰۰ پوند پس انداز دارم و در خصوص گپ تحصیلی خدمتتون عرض کنم که بنده بعد از اینکه در سن ۱۴ سالگی مدرک سیکلم رو که گرفتم، ترک تحصیل کردم و در سن ۱۸ سالگی تحصیلات دبیرستان رو در مدرسه آموزش از راه دور گذروندم و حسابی درس خوندم و در سن ۲۱ سالگی دیپلمم رو گرفتم و در کنکور با رتبه ی ۱۱ دانشگاه تهران رشته حقوق قبول شدم. در سن ۲۳ سالگی کاردانی و در ۲۷ سالگی مدرک کارشناسی و آیلتس رو گرفتم و به سربازی رفتم. بعد از اینکه سربازیم رو هم تموم کردم، به تحصیلاتم ادامه دادم و مدرک کارشناسی ارشدم رو هم گرفتم .
    به نظرتون امیدی هست تا من در یکی از دانشگاه ها یا کالج های انگلستان پذیرش بگیرم؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام مجدد. دوست عزیز با توجه به رشته تحصیلی و میزان سرمایه شما نیاز به مشاوره تخصصی دارید که پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس بگیرید تا به طور رایگان و دقیق شرایط شما رو ارزیابی کنند.

     پاسخ
   • Taha گفته:

    با عرض سلام مجدد
    بنده مجرد هستم و از نظر مالی حدود ۳۵ هزار پوند پس انداز دارم . در خصوص گپ تحصیلی خدمتتون عرض کنم که بنده بعد از اینکه سیکلم رو گرفتم ترک تحصیل کردم و مجددا در ۱۸ سالگی ادامه تحصیل دادم و در دبیرستان آموزش از راه دور تا ۲۱ سالگی حسابی درس خوندم و دیپلمم رو گرفتم و کنکور شرکت کردم و رشته حقوق دانشگاه تهران با رتبه ۱۱ قبول شدم. تحصیلاتم رو تا مقطع کارشناسی ادامه دادم و بعد به سربازی رفتم و پس از اتمام سربازی تحصیلاتم رو ادامه دادم و امسال کارشناسی ارشدم رو گرفتم.
    به نظر شما امیدی هست تا بتونم ویزای تحصیلی و پذیرش دانشگاه ها یا کالج های انگلستان رو بگیرم؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام مجدد. دوست عزیز با توجه به رشته تحصیلی و میزان سرمایه شما نیاز به مشاوره تخصصی دارید که پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما تماس بگیرید تا به طور رایگان و دقیق شرایط شما رو ارزیابی کنند.

     پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. می توانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نموده و شرایط خود را برای اقدام برای تحصیل در انگلستان بسنجید تا در صورت داشتن شرایط لازم بتوانید اقدامات مورد نیاز را انجام دهید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 2. Danial moghaddam گفته:

  سلام من بیست و دو سالم هست پدرم در کامبریا یک مغازه و خانه دارد مادرم تا یک سال دیگه درخواست ویزا می‌کنه.امکان اخذ ویزای برای من در صورتی که پدرم حمایت مالی کنه وجود داره؟من کنکور ۹۵رو رشته برق هواپیمایی قبول شدم امکان ویزای تحصیلی چطور میباشد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ویزای همراه ویژه افراد زیر سن قانونیست. مقاله زیر را در این زمینه مطالعه نمایید.
   https://malekpour.ir/شرایط-ویزای-همراه-انگلستان/
   امکان دریافت ویزای تحصیلی بستگی به داشتن شرایط آن می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • behaminkarimi گفته:

   سلام وقت بخیر . در قوانین بین المللی فرزندان برای زیر مجموعه قرار گرفتن سن مخصوصی دارند ولی باز هم بهتر هست با یک متخصص مشورت بفرمایید.

   Rating: 4
   پاسخ
 3. آکام گفته:

  سلام
  ببخشید من که داییم انگلستان زندگی میکنه به نظرتون
  این میتونه به من کمک کنه که من کارهای دریافت ویزای تحصیلیمو بهتر انجام بدم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. ایشان می توانند شما را در پیدا کردن محل مناسب زندگی و آشنایی با شرایط زندگی در این کشور آشنا نمایندو در باقی شرایط می بایست روال قانونی را طی نمایید.

   پاسخ
 4. sima گفته:

  سلام آقای دکتر جواب نامه قبلی منو ندادید میخواستم در مورد شرط معدل در پذیرش دانشگاههای انگلستان توضیح بدید و در مورد اسپانسر های مالی دانشجوها مثل شرکتهایی که هزینه شهریه دانشجو رو به عهده میگیرن و یه قرار داد کاری میبندن مثل رشته Lpc بیشتر توضیح بدین آیا شرایط خاصی داره این کمک هزینه ها یاشرط معدل خیلی بالا داره ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان آیلتس بالای 7 و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5