تحصیل در استرالیا و بررسی شرایط آن

تحصیل در استرالیا، مراحل و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی استرالیا و چگونگی تبدیل اقامت تحصیلی به اقامت کاری و اقامت دائم استرالیا در این مطلب مورد بررسی تخصصی قرار خواهد گرفت. سیستم تحصیلی ممتاز در کشور استرالیا سبب شده است که علاقه مندان زیادی برای تحصیل در استرالیا درخواست دهند. متقاضیان با سوالاتی از این قبیل مواجه می شوند که برای پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف استرالیا چه مدارکی را باید فراهم کنند و چه مراحلی را طی نمایند؟ چه اقداماتی را انجام دهند تا بیشترین شانس را در اخذ ویزای تحصیلی استرالیا داشته باشند؟ بی شک سوالات بی شمار دیگری نیز برای یک متقاضی تحصیل در استرالیا مطرح می گردد. از این رو در این نوشتار کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) به بررسی تمامی جوانب مهم تحصیل در استرالیا از انتخاب دانشگاه گرفته تا تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری خواهند پرداخت. شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به کارشناسان مؤسسه تماس حاصل نمایید. 

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

تحصیل در استرالیا 1 تحصیل در استرالیا

برای سنجش رایگان شرایط خود جهت دریافت ویزای تحصیلی استرالیا می توانید دریافت مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند و یا در صورت تمایل می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

(دقت نمایید در ساعاتی که پاسخگوی تلفن نیستیم، فقط کافیست دریافت مشاوره رایگان را تکمیل نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.)

تحصیل دراسترالیا در یک نگاه

تحصیل در استرالیا 3 تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا و شرایط عمومی آن

کشور استرالیا یکی از پرطرف دارترین کشورها برای مهاجرت می باشد و هر ساله مهاجرین بسیاری از سراسر دنیا جذب این کشور زیبا می شوند. دانشگاه های استرالیا به علت دارا بودن بهترین متد های آموزشی همچون متد های به کار رفته در دانشگاه های آمریکا و انگلیس، سالانه پذیرای خیل عظیمی از دانشجویان می باشند. یکی دیگر از دلایل انتخاب استرالیا ارائه بهترین خدمات شهروندی و همچین آب و هوای خوب و وجود فرصت های شغلی مناسب تقریبا برای همه گرایش ها و رشته ها می باشد. شرایط مهاجرت به استرالیا و قوانین اخذ اقامت استرالیا برای دانشجویان موضوع جذاب و مهمی است که هم در این مقاله و هم در سایت های دولتی این کشور می توانید در باب آن کسب اطلاع فرمایید. در تصویر زیر می توانید اطلاعات کلی در خصوص کشور استرالیا کسب نمایید.

تحصیل پزشکی در استرالیا تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا در مدارس

تحصیل در مدارس استرالیا در مقاطع مختلف، برای افراد با سن کمتر از 18 سال امکان پذیر می باشد. دانش آموزان از سن 7 سالگی در مقطع ابتدایی به تحصیل می پردازند و تا پایان سن 12 یا 13 سالگی، مقطع ابتدایی را به پایان می رساند و وارد مقطع دبیرستان می شوند. در مقطع دبیرستان دانش آموزان تا سن 17 یا 18 سالگی به تحصیل می پردازند و سپس وارد دانشگاه های استرالیا می شوند. دوره کالج را می توان در دوره دبیرستان جای داد، دانش آموزان معمولاً در سن 15 تا 18 سال در کالج های استرالیا تحصیل می کنند.

مدارس در استرالیا به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم می شوند. مدارس دولتی معمولاً برای شهروندان یا دانش آموزانی است که والدین آن ها اقامت استرالیا را کسب کرده اند. اغلب دانش آموزان خارجی تمایل دارند در مدارس خصوصی شبانه روزی تحصیل کنند و بدین ترتیب بدون حضور والدین نیز امکان تحصیل برای آنان فراهم می باشد. البته والدین در صورتی که تمایل داشته باشند می توانند فرزند خود را همراهی کنند.

استرالیا در حال حاضر به والدین کودکی که در مدارس خصوصی آن تحصیل می کند و همچنین خواهر و برادر کوچک تر از 18 سال ویزای همراه اعطا می کند. این ویزا با نام ویزای گاردین (Guardian) استرالیا شناخته می شود.

تحصیل در استرالیا در کالج های آن

کشور مهاجر پذیر استرالیا برای تحصیل دانش آموزان شرایط ویژه ای را ارائه می دهد و دانش آموزانی که سال نهم را به پایان رسانده اند می توانند به راحتی وارد کالج های معروف استرالیا شوند. شایان ذکر می باشد که دانش آموزان در این مقطع می توانند والدین خود را نیز به عنوان همراه در کنار خود تا اتمام سن ۱۸ سال داشته باشند.

کالج های استرالیا با ارائه بهترین خدمات آموزشی برای دانش آموزان و امکانات ورزشی و تفریحی، سعی در تعلیم و پرورش نیروی کار آمد و آگاه دارند. شایان ذکر است که کالج های استرالیا به جز تحصیل به تمام زوایای پرورشی دانش آموزان می پردازد. بدین معنی که دانش آموزان در این کالج ها استعداد یابی می شوند، چه در زمینه هنر و موسیقی و چه در زمینه ورزشی و همچنین گرایش های تحصیلی. در نهایت دانش آموزان در مسیری قرار می گیرند که می توانند تصمیات درستی در زمینه استعداد کاری، هنری و تحصیلی اخذ نمایند.

کالج های استرالیا شامل کالج های خصوصی و دولتی می شود که اغلب کالج های خصوصی بهترین خدمات آموزشی را ارئه می دهند. در حال حاضر هزینه تحصیل در کالج های استرالیا سالانه مابین ۱۸ تا ۲۵ هزار دلار استرالیا می باشد. هزینه تقریبی زندگی یک دانش آموز در استرالیا نیز، در سال حدود ۱۵ تا ۱۸ هزار دلار استرالیا می باشد.

سن تحصیل در این کالج ها نیز بین ۱۵ تا ۱۸ سال می باشد و دانش آموزان بعد از اخذ دیپلم اگر تصمیم به ورود به دانشگاه دارند می توانند یک دوره فاندیشن را بگذرانند. افرادی که دوره فاندیشن را می گذرانند به راحتی می توانند وارد دانشگاه شوند و علاوه بر تقویت زبان انگلیسی دیگر دوره ها را گذرانده و به راحتی وارد دانشگاه می شوند.

پاسپورت استرالیا 5 تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا در مقطع کارشناسی

دانشگاه های معروف استرالیا شامل دانشگاه های گروه هشت و همچنین دانشگاه سیدنی و دانشگاه باسابقه وسترن با داشتن رتبه ۸۹ در دنیا از جمله دانشگاه های مطرح دراسترالیا می باشد. برای تحصیل در مقطع لیسانس توصیه می شود فرد متقاضی دوره فاندیشن را در کالج های استرالیا سپری کرده و بعد وارد دانشگاه شود. ولی در کل متقاضی مدرک 12 ساله دیپلم و تمامی ریز نمرات را جهت اپلای در مقطع لیسانس دارد. طول تحصیل در مقطع کارشناسی 4 سال می باشد. در ضمن داشتن آیلتس ۶ جزء ملزومات ورود به دانشگاه های استرالیا می باشد و حداقل معدل ورود به این سطح، بهتر است بالای ۱۵ باشد.

در صورتی که فرد معدل مورد نیاز را نداشته باشد باید ابتدا در دوره های فاندیشن شرکت کند و برای شرکت در این دوره ها نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی نمی باشد. هزینه تحصیل در استرالیا در مقطع کارشناسی بسته به دانشگاه و رشته متغیر می باشد اما به صورت تقریبی می توان گفت که هزینه تحصیل در این مقطع حدود ۲۰ تا۳۰ هزار دلار استرالیا می باشد.

تحصیل در استرالیا در مقطع کارشناسی ارشد

برای تحصیل در استرالیا در رشته های متنوعی می توان پذیرش گرفت اما کشور استرالیا جزء بهترین گزینه ها برای مهندسین می باشد. جوانان جویای تحصیل و کار می توانند با انتخاب دانشگاه های استرالیا آینده شغلی خود را تضمین نمایند. از جمله شرایط اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس فارغ التحصیلی از دانشگاه های معتبر و همچنین داشتن نمره زبان بالا و معدل بالا می باشد. متقاضی می تواند برا اساس موضوع پایان نامه خود که در مقطع فوق لیسانس تدوین می کند راه ورود به مقطع دکترا را آسان نماید. همچنین دانشجویان در هفته مجوز ۲۰ ساعت کار دانشجویی دارند و در دوران تعطیلات اجازه کار تمام وقت دارند که به تبع این کار می توانند از عهده بخشی از هزینه های خود بر بیایند.

افرادی که از دانشگاه های استرالیا فارغ التحصیل می شوند می توانند به راحتی جذب بازار کار شوند و همچنین دانشگاه های استرالیا در مقطع دکتری بیشترین میزان بورسیه را اعطا می نماید. استرالیا از جمله کشورهایی می باشد که بیشترین بودجه تحقیقاتی را به دانشگاهایش اعطا می کند. این دانشگاه ها بهترین بستر را برای دانشجویان جویای علم فراهم نموده تا بتوانند در محیط کاملا علمی و تحقیقاتی به تحصیل ادامه دهند.

افرادی که تمایل به اخذ پذیرش از دانشگاه های برجسته و مطرح استرالیا دارند، می توانند با بررسی شرایط و همچنین فراهم آوردن شرایط مورد نیاز شانس خود را امتحان نمایند. شرایط مورد نیاز برای اخذ پذیرش به صورت کلی نمره زبان بالا در حد آیلتس 6.5 یا 7، مقالات بین المللی و معدل بالا می باشد. در این میان مشورت با مشاورین مجرب و خبره در این امر بسیار راه گشا بوده و شما را در این راه یاری می نماید.

پاسپورت استرالیا 7 تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا در مقطع دکترا

جهت تحصیل دکترا در استرالیا نیاز به مدرک آیلتس 7 بوده و بدون آن سخت یا غیرممکن می باشد. همچنین ارائه ریز نمرات با ترجمه مدرک تحصیلی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس لازم است. برای پذیرش در مقطع دکترا متقاضیان باید بتوانند با ارائه رزومه ای مناسب نظر یک استاد راهنما یا سوپروایزر را جلب نمایند. اخذ بورسیه های تحصیلی معمولاً در مقطع دکترا امکان پذیر می باشد و استرالیا در زمینه تحقیق و پژوهش بودجه فراوانی صرف می کند. در صورتی که دانشجو موفق به دریافت بورسیه کامل یا فول فاند شود، می تواند تمامی هزینه های تحصیل و زندگی خود در استرالیا تأمین نماید. به طور کلی می توان گفت برای اخذ پذیرش در مقطع دکترا سه فاکتور زیر دارای اهمیت می باشد.

 • مدرک زبان، آیلتس ۷ به بالا
 • ارائه مقالات علمی ISI
 • حمایت سوپر وایزر

هزینه های تحصیل دکترا در استرالیا در این کشور سالانه مبلغی بین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار استرالیا است و دانشجو اجازه 30 ساعت کار در هفته در حین تحصیل در استرالیا را دارد.

تحصیل در استرالیا به همراه بورس تحصیلی

به طور کلی می توان گفت که در استرالیا نظام تحصیلی به صورت خصوصی می باشد و برای تحصیل باید هزینه پرداخت شود. تنها در صورتی که شخص و والدین تبعه استرالیا باشند این امکان را دارند که در برخی از مقاطع به صورت رایگان تحصیل نمایند و یا با استفاده از بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی نسبت به پرداخت قسمتی از هزینه ها اقدام نمایند. بنابراین افرادی که تمایل دارند برای تحصیل رایگان در استرالیا اقدام کنند، معمولاً باید از طریق دریافت بورسیه تحصیلی اقدام نمایند. اغلب بورسیه در مقطع دکترا اعطا می شود که باید مدارک و شرایط خاصی برای آن فراهم آورید. مدارک مورد نیاز جهت اخذ بورسیه تحصیلی در استرالیا و تحصیل رایگان در استرالیا شامل موارد زیر می باشد.

 • نمره آیلتس ۷ یا بالاتر
 • ارائه 2 توصیه نامه قوی از اساتید دانشگاه محل تحصیل
 • ارائه SOP یا بیانیه هدف قوی که شرایط شخصی فرد در آن شرح داده می شود.
 • نگارش یک cv عالی

پاسپورت استرالیا 8 تحصیل در استرالیا

بورسیه تحصیلی در استرالیا

تحصیل در استرالیا و هزینه های تحصیل و زندگی در استرالیا

هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا بسته به مقطع تحصیلی و دانشگاه متفاوت می باشد. سیستم آموزشی رایگان برای دانشجویان بین المللی در استرالیا وجود ندارد و همه دانشجویان بین المللی برای تحصیل در استرالیا ملزم به پرداخت شهریه می باشند. تحصیل رایگان در استرالیا تنها برای شهروندان یا افرادی که اقامت دائم این کشور را دارند میسر می باشد.

با توجه به سبک زندگی افراد و شهر، دانشگاه و رشته تحصیلی هزینه های زندگی و تحصیل در استرالیا متغیر می باشد، اما به صورت میانگین می توان مبالغ زیر را برای هزینه های تحصیل در استرالیا بیان کرد.

مقطع تحصیلی هزینه به دلار استرالیا
دبستان 7،800 تا 30،000
دبیرستان 4،000 تا 22،000
کالج 10،000 تا 20،000
کارشناسی 10،000 تا 25،000
کارشناسی ارشد 15،000 تا 30،000
دکترا 14،000 تا 35،000

برای مقایسه دقیق تر هزینه های زندگی و تحصیل در کشور های مطرح دنیا، در نمودار زیر هزینه سالیانه زندگی و تحصیل در برخی از این کشور ها به تصویر کشیده شده است.

تحصیل در استرالیا 7 تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا و کار دانشجویی

با توجه به اینکه سیستم آموزشی استرالیا برای دانشجویان بین المللی، تحصیلات رایگان ارائه نمی دهد، برخی تمایل دارند از طریق بورس تحصیلی یا کار دانشجویی بخشی از هزینه های خود را تأمین نمایند. خوشبختانه دانشجویان در زمان تحصیل در استرالیا امکان اشتغال به کار پاره وقت دارند و از این طریق می توانند علاوه بر تأمین بخشی از هزینه های خود، سابقه کار کسب نمایند و با جامعه استرالیایی نیز بیشتر ادغام شوند. دانشجویان می توانند در هفته تا سقف 20 ساعت به کار بپردازند و در آخر هفته ها و تعطیلات دیگر اجازه کار تمام وقت خواهند داشت. در آمده به دست آمده از کار های دانشجوی با توجه به شغل و شهر متغیر می باشد اما به طور متوسط دانشجویان می توانند حدود 60 درصد از هزینه های خود را تأمین نمایند.

شرایط کار ضمن تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا و بررسی ویزای همراه

بسیاری از افراد تمایل دارند، در زمان تحصیل در استرالیا، اعضای خانواده را نیز در کنار خود داشته باشند. برای اقامت اعضای خانواده در استرالیا نیاز به اخذ ویزای همراه می باشد که برای افراد زیر 18 سال و بالای 18 سال از قوانین متفاوتی برخوردار است. افراد زیر 18 سال که در مدارس یا کالج های خصوصی استرالیا تحصیل می کنند می توانند به صورت همزمان برای یکی از والدین خود نیز درخواست اخذ ویزای همراه یا ویزای گاردین داشته باشند و والد دیگر، خواهر و برادر دانش آموز نیز با تأخیری کوتاه می توانند جهت اخذ این ویزا اقدام نمایند. افراد بالای 18 سال نیز در صورت تأهل می توانند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود، درخواست ویزای همراه نمایند. نکته قابل توجه این است که همراه در صورتی که مدرک زبان و رزومه کاری قوی داشته باشد می تواند در استرالیا به کار نیز بپردازد.

تحصیل پزشکی در استرالیا 6 تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا و معرفی دانشگاه های برتر استرالیا

دانشگاه های استرالیا جزء برترین دانشگاه ها در دنیا می باشند و یکی از دلایل محبوبیت تحصیل در این کشور، همین امر می باشد. از بین 100 دانشگاه برتر دنیا، 8 دانشگاه در کشور استرالیا واقع شده است و در سیستم رنک بندی دانشگاه ها در دنیا از جایگاه نهم برخوردار می باشد.

دانشگاه های استرالیا در زمینه های تحصیلی زیر توانسته جزء 50 دانشگاه برتر دنیا قرار بگیرند.

تحصیل در استرالیا 6 تحصیل در استرالیا

برای تحصیل در دانشگاه های استرالیا، باید ابتدا پذیرش تحصیلی دریافت کنید. در جدول زیر برخی از دانشگاه های برتر استرالیا معرفی شده اند که برای بررسی دقیق تر وضعیت آن ها می توانید به وبسایت رسمی این دانشگاه ها که در جلوی اسم آن ها درج شده است مراجعه کنید.

دانشگاه ها برتر استرالیا
http://www.anu.edu.au/study/information-for/international-students دانشگاه ملی استرالیا
http://www.canberra.edu.au/international دانشگاه کانبرا
https://www.acu.edu.au/international دانشگاه کاتولیک استرالیا
http://www.csu.edu.au/international دانشگاه چارلز استوری
https://www.mq.edu.au/international.php دانشگاه مککری
http://scu.edu.au/international/ دانشگاه جنوب شرقی
http://sydney.edu.au/future-students دانشگاه سیدنی
http://www.uts.edu.au/future-students/international دانشگاه تکنولوژی، سیدنی
https://www.uow.edu.au/future/international/index.html دانشگاه وولونگونگ
http://www.griffith.edu.au/international دانشگاه گریفیت

تحصیل در استرالیا و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی استرالیا

برای تحصیل در کشور استرالیا در دو مرحله نیاز به ارائه مدارک می باشد. ابتدا شخص باید از یکی از مدارس یا دانشگاه های استرالیا پذیرش تحصیلی دریافت نماید و سپس برای دریافت ویزای تحصیلی و مجوز تحصیل و اقامت در استرالیا اقدام کند، که در هر مرحله مدارک خاصی مورد نیاز می باشد.

شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی از استرالیا شامل موارد زیر می باشد.

 • ارائه و ترجمه ریز نمرات تحصیلی ۱۲ ساله
 • ارائه و ترجمه مدارک تحصیلی قبلی
 • ارائه مدرک زبان معتبر
 • ارائه و ترجمه مدارک شناسایی
 • ارائه پاسپورت
 • ارائه ۴ قطعه عکس
 • ارائه و ترجمه سوابق کاری

البته برای تحصیل در مدارس استرالیا به این نکته توجه داشته باشید که مدارک تحصیلی چند سال اخیر مورد نیاز می باشد و نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی نیز نمی باشد.

پس از دریافت پذیرش تحصیلی برای ورود به استرالیا و تحصیل و اقامت در این کشور باید ویزای تحصیلی دریافت شود. مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی استرالیا شامل موارد زیر می باشد.

 • ارائه مدارک شناسایی ترجمه شده
 • ارائه پذیرش تحصیلی از دانشگاه های استرالیا (offer letter)
 • ارائه مدارک معتبر زبان
 • ارائه سوابق کاری و ترجمه شده
 • گواهی الکترونیکی ثبت نام (ECOE)
 • انگیزه نامه (State Of Purpose)
 • ترجمه سند ازدواج
 • تکمیل فرم های مربوطه

تحصیل در استرالیا و موقعیت کار پس از تحصیل

معمولاً متقاضیان پس از پایان تحصیلات خود، تمایل دارند در کشور استرالیا بمانند و به کار در این کشور بپردازند. دولت استرالیا این امکان را برای این علاقه مندان فراهم آورده است که پس از پایان تحصیلات خود، به مدت 18 ماه در این کشور اقامت داشته و به جستجوی کار بپردازند. با توجه به اینکه شخص از دانشگاه های استرالیا فارغ التحصیل شده است و به زبان انگلیسی تسلط کافی دارد، شانس کاریابی در این زمان بسیار بالا می باشد. توجه به این نکته ضروری می باشد که متقاضی در این مهلت 18 ماهه اجازه کار تمام وقت در استرالیا را دارد و محدودیتی در رابطه با نوع کار وجود ندارد، اما اگر شخص تمایل به کار پس از تحصیل در استرالیا دارد، باید حتما شغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود و در سطح استاندارد های تعریف شده بیابد.

توجه به نرخ بیکاری در استرالیا می تواند، دید مناسبی از بازار کار استرالیا برای متقاضیان فراهم آورد. براساس آخرین آمار نرخ بیکاری در استرالیا 5.39 درصد می باشد که در سال های اخیر روندی نزولی را طی کرده است. در نمودار زیر می توانید روند تغییرات نرخ بیکاری در استرالیا را مشاهده کنید.

پاسپورت استرالیا 6 تحصیل در استرالیا

تحصیل در استرالیا و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

برخی گمان می کنند که با تحصیل در استرالیا و بعد از پایان تحصیل بلافاصله اقامت دائم استرالیا را دریافت می کنند، اما این موضوع صحت ندارد و اگر دانشجویی مایل به اخذ اقامت پس از تحصیل در استرالیا می باشد باید بعد از تحصیل برای یکی از برنامه های مهاجرتی این کشور اقدام کند. در این بخش کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور قوانین مربوط به اخذ اقامت دائم و تابعیت استرالیا را بررسی نموده اند. یکی از معمول ترین راه ها برای اخذ اقامت استرالیا پس از پایان تحصیلات، کار در این کشور و اخذ اقامت کاری استرالیا می باشد. متقاضیان می توانند پس از پایان تحصیلات خود ویزای نوع 489 استرالیا را دریافت کنند، از این طریق این امکان برای آنان فراهم می باشد که به مدت 18 ماه در استرالیا اقامت داشته و به جستجوی کار بپردازند. این ویزا قابل تمدید نمی باشد بنابراین شخص باید پیش از پایان مهلت 18 ماهه، در شغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود استخدام شود و ویزای خود را به ویزای کاری استرالیا تبدیل کند.

در صورتی که متقاضی ویزای کار دریافت کند، پس از گذشت 4 سال از کار و پرداخت مالیات در استرالیا می تواند جهت اخذ اقامت دائم استرالیا (PR) اقدام کند و پس از گذشت 2 تا 3 سال از اخذ اقامت دائم، می توان برای دریافت تابعیت و پاسپورت استرالیا درخواست داد.

پاسپورت استرالیا

ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، حاصل بیش از 15 سال تجربه در امر مهاجرت می باشد که شما را با تمامی روش های مهاجرت به کشورهای برتر دنیا آشنا می سازد و می توانید وکیل خود در امر مهاجرت باشید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسخ به سوالات متداول در زمینه تحصیل در استرالیا

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio تحصیل در استرالیا
تحصیل در استرالیا سخن آخر

تحصیل در استرالیا با توجه به محبوبیت فراوان آن در میان ایرانیان، از مباحث مهمی است که در این نوشتار به آن پرداخته شد. افرادی که تمایل به اخذ پذیرش از دانشگاه های برجسته و مطرح استرالیا را دارند می توانند با فراهم آوردن شرایط ذکر شده در این مقاله، شانس خود را امتحان نمایند. در این میان مشورت با مشاورین مجرب و خبره در این امر بسیار راه گشا بوده و شما را در این راه یاری می نمایند. برای تکمیل اطلاعات خود در زمینه قوانین مهاجرت به استرالیا، شرایط تحصیل در استرالیا و اخذ پذیرش از دانشگاه های استرالیا می توانید به سایر مقالات موجود در همین وبسایت رجوع کرده و یا با وکلای مهاجرت و کارشناسان مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. قسمت دیدگاه های این مقاله نیز برای درج سوالات شما در نظر گرفته شده است، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوی سوالات شما خواهند بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

142 پاسخ
 1. سیامک گفته:

  سلام من پسرم 19 ساله هست من پزشک مخصصم و تخصص ریه و دستگاه تنفسی هستم و همسرم هم پزشک فوق تخصص زنان هست…….. هرد مطب داریم….من عمومی از ایران دارم تخصص از سوئد و همسرم هم عمومی از روسیه تخصص از هلند و فوق اخصص ازانگلستان داره…………..الان من در امدم ماهی 50 میلیون تومان هست و همسرم 70 میلیون 2 مطب داریم به ارزش 2 میلیارد و 2 میلیارد هم سرمایه……..من میخوام فوق تخصص از انگلستان یا استرالیا بگیرم ……و همسرم هم میخواد در این دو کشور مطب راهاندازی کنیم……….بفرمایید شرایطش برای ما چجوریه……..ما ایتلس 7 داریم و من در ازمون یو کی کت ( ukcat) قبول شدم و همچنین پسرم هم در انگلیس تحصیل میکنه و دوره ای لول داره میگذرونه حالا من میخوام برم بفرمایید من و همسرم چه مقدار تمکن نیاز داریم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای کار پزشکان در سایر کشورها احتیاج به معادل سازی وجود دارد در وهله اول پزشکان باید به زبان آن کشور تسلط پیدا کنند و بعد از گذراندن دوره های مورد نیاز به صورت عملی و تئوری می‌توانند جهت تخصص و یا کار در کشور مورد نظر اقدام نمایند. برای تحصیل پزشکی هم نیتز زه گذراندن دوره های پیش پزشکی هست و داشتن مدرک زبان اون کشور.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. مهرداد گفته:

  سلام من 3 ماه با ویزای ازدواج وارد انگلیس شدم و از دانشگاه ناتینگهام در همین شهر پذیرش کتبی دارم فقط چیزی که باعث شد من از ابتدا تحصیل نکنم میخواستم کار پیدا کنم که خوشبختانه کردم و در امد و قراردادی که بستم سالی 60 هزار پوند فقط میخواستم بوم مشکلی که برای تحصیل ندارم در مقطع دکترا؟ هزینه تحصیلم سالی 19 هزار پوند گفته شده و بورسیه هم بهم داده شده و تحصیلم سالی 14 هزار پوند شد……فقط از دانشگاه پرسیدم گفتم گرانترین رشته شما در دانشگاه چیه و چقدر هزینه گفت برای رشته های غیر پزشکی mba که سالی 29 هزار پوند و پزشکی هم دندان پزشکی که از 25 هزار تا شروع میشه و تا 35 هزار پوند هم ادامه داره ……….البته برای تخصص و فوق تخصص ممکنه کمتر و بیشتر هم بشه و بورسیه هم اغلب در این دوره ها برای پزشکی امکان پذیر هست
  ایا در تمام انگلیس همینه یعنی پزشکی 25 تا 35 هزار تااست ؟…رشته من مهندسی برق و برای دکترا هم وارد داشنگاه خواهم شد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. تحصیل پزشکی نیاز به شرکت در دوره های پیش پزشکی و a-level دارن در انگلستان.
   هزینه ها هم همونی هست که دانشگاه بهتون اعلام کرده.

   پاسخ
 3. سیروان گفته:

  سلام ببخشید من با ویزای ازدواج کانادا احتیاج به مجوز دارم برای کار در کانادا ….اگر ندارم و میتونم کار کنم چون در امد همسرم سالی 60 هزار دلار کاناداست که هیچی …اما اگر دارم از کجا باید بگیرم وچه شرایطی داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
 4. KASRA گفته:

  سلام بنده ویزای من 2 ماه دیگه صادر میشه برای انگلستان من از دانشگاه پذیرش دارم فقط میخوام یک بار محل زندگی خودم را قبل از اینکه برای زندگی برم ببینم من یک بار سفر کردم در ماه های پیش و اثاث وهمچی خریدیم یک خونه هم در بیرمنگام داریم ….حالا برای ویزای توریستی میخوام اقدام کنم بنظرتون میشه
  سن: 28
  مدارک شغلی و مالی هم دارم با TRUNOVER حدود 5 تا 7 میلیون در ماه …دعوت نامه هم دارم همسرم سالی 45 هزار پوند در امد اسناد ملکی هم یک ملک دارم مهندس هستم با داشتن قوق لیسانس از دانشگاه علم صنعت
  و میخوام بگم ا گر نمیشه یعنی خودتون اقدام نمیکنید لطف بفرمایید شرکت هایی که در زمینه ویزای توریستی خدمات دارند را بفرمایید؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   سلام
   شما تا 2 ماه دیگه ویزای تحصیلی می گیرید، گرفتن ویزای توریستی فقط هزینه اضافه س و حتی این احتمال هست که بیشتر از 2 ماه طول بکشه.
   اما اگر اصرار بر این موضوع دارید می تونید شماره تماستون رو بنویسید، کارشناسان ما با شما تماس می گیرند.

   پاسخ
 5. محمد گفته:

  سلام
  من دانش آموز دوره دبیرستان هستم برای انتخاب رشته ریاضی فیزیک بهترین رشته برای ویزای تحصیلی در کشور کانادا یا المان کدوم رشتس
  ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای ویزا رشته تحصیلی شما مهم نیست. اما برای پذیرش بهتر است سایت دانشگاه ها را بررسی کنید و رشته هایی که پذیرش راحت تری دارند انتخاب کنید.

   پاسخ
 6. سارا گفته:

  باسلام
  برای تحصیل در رشته روانشناسی استرالیا بهتره یا نروژ و نیوزلند؟ در مقطع لیسانس

  Rating: 5
  پاسخ
 7. کاوه گفته:

  ببخشید نوشتید در مقطع دکترا هزینه ها حداقل 14000 هزار دلار استرالیا و حداکثر 37000 دلار استرالیا….
  این شامل رشته های پزشکی و mba هم میشه؟
  و این عدد میانگین دانشگاه های خصوصی و دولتی هست؟
  یا فقط خصوصی
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بالاترین هزینه تحصیل در استرالیا مربوط به رشته ها را رشته پزشکی و دندانپزشکی دارد که حدود سالی 65 تا 70 هزار دلار می باشد. شهریه دانشگاه ها بسته به نوع رشته و دانشگاه بین 24000 تا 43000 دلاراسترالیا خواهد بود. رشته های علوم انسانی ارزانتر و بین 24 هزار تا 28 هزار دلار استرالیا در سال هزینه تحصیل دارند و رشته های هنر ، معماری و مهندسی بین 28 هزار تا 44 هزار دلار هزینه خواهند داشت.

   پاسخ
   • کاوه گفته:

    ببخشید برای پزشکی و دندان پزشکی مجموعا میشه سالی 80 هزار دلار استرالیا؟ تحصیل + زندگی
    من رشتم مهندسی برق پس نهایتش نهایتش بدون بورسیه سالی 63 هزار دلار استرالیا میشه
    و کمترین سالی 48 هزار بدون بورسیه!!!!!!!!!
    خب هزینه 63 هزار دلار استرالیا گرانه
    میشه کمتر کرد مثلا به سالی 36 هزار دلار رسوند کل هزینه هادا که بشه با کار دانشجویی تامین کرد

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. اگر فکر میکنید که با هزینه کمتر و شرایط بهتر قابلیت اقدام رو دارید شخصاً می تونید با دانشکاه ها مکاتبه و اقدام کنید، چون قوانین مهاجرتی کشورها تعریف شده هست و قابل اغماض یا تخفیف نیست.

     پاسخ
     • کاوه گفته:

      نه منظورم من هم بورسیه تحصیلی بود….
      میشه بفرمایید با چه سرمایه ای میشه برای تحصیل دکترا بدون بورسیه اقدام کرد؟
      من گفتم 400 میلیون گفتید خیلی نمیشه موفق بود و البته این سرمایه تا 500 میلیون هم میتوننه افزایش پیدا کنه

      Rating: 5
 8. Kasra گفته:

  ببخشید ممکنه بفرمایید از بین کشور های استرالیا ، انگلیس ، کانادا و هلند …کدام برای تحصیل دکترا مناسبه ؟ رشته مهندسی برق
  فقط جناب دکتر من قبل رزومه ام را دادم تمکن ببخشید سال اول از ایران کفایت میکنه یا خیر؟
  تمکن من برای استرالیا ….حداکثر 50 هزار دلار استرالیا ( برای تمامی کشور ها کل هزینه و دارایی که من دارم این هستش )
  تمکن من برای انگلیس حداکثر 29 هزار پوند
  تمکن من برای کانادا ….. حداکثر 40 هزار دلار کانادا
  و هلند سالی ……..18000 یورو البته هلند امکان پرداخت برای سال دوم هم هست
  کلی بگم من کل سرمایم 400 میلیون تومان است ایا با این شرایط و داشتن پذیرش از 2 دانشگاه کانادا و استرالیا ایا امکانش هست بدون بورسیه؟
  رشته من هم باز هم میگم مهندسی برق هستش

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تمامی کشورهایی که فرمودید شرایط کار بعد تحصیل خوبی دارند. تمکن لازم برای تحصیل تنها برای سال اول از شما خواسته می سود و برای سایر سال ها در خود آن کشور شرایط شما را ارزیابی و تایید می کنند.
   ۴۰۰ میلیون تومان با توجه به ارزش پول ایران برای تحصیل در چنین کشورهایی کافی نیست چون هزینه زندگی هم خواهید داشت. به هر حال تصمیم با خودتان است.

   پاسخ
   • Kasra گفته:

    جناب به هر حال هرکسی یک سرمایه محدودی داره ………بعدم من به عنوان یک دانشجو شناخته میشم و همه جهان درک میکنند شرایط دانشجویان چجوریه………بعدم اینجوری که شما میخواید طبقه بندی کنید هرکسی باید حداقل 1 میلیارد داشته باشه…….جناب خواهش میکنم انقدر سردرگمی ایجاد نکنید 2 از وکلای مجرب استرالیا به من گفتند خیلی ها با سرمایه کمتر از این مقدار مهاجرت میکنند درضمن من 30 ساعت حق کار دارم و در تعطیلات حق کار نامحدود و طبق گفته شما تمکن مالی را فقط سال اول میخوان و برای سال های بعد با توجه به شرایطی که دارم ارزیابی میشم
    30 ساعت کار در هفته ساعتی 25 دلار استرالیا= 3000 دلار در ماه 27000 دلار در 9 ماه
    56 ساعت کار در هفته ساعتی 25 دلار استرالیا 5600 دلار در ماه= تقریبا 17000 دلار استرالیا در 3 ماه
    جمعا=تقریبا 44 هزار دلار استرالیا در سال
    بی بورسیه

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. اگه همه جا شما رو درک می کنند شخصاً می تونید باهاشون مکاتبه و اقدام کنید، چون قوانین مهاجرتی کشورها تعریف شده هست و قابل اغماض یا تخفیف نیست.

     پاسخ
 9. KASRA گفته:

  سلام ببخشید ایا تمام داشنگاه های استرالیا دانشکده برق دارند ؟
  من سایت 4 دانشگاه گریفت و کوییزلند . ملبورن و نیوکاسل را چک کردم دانشگاه های کوییزلند در بخش factulty و در بخش fildes resarerch رفتم بعضا دانشکده ها نام استاد هارا نیاورد ؟
  الان من چیکار کنم بهتر نیست با دانشگاه مکاتبه کنم تا اون ها مرا راهنمایی کنند؟

  Rating: 5
  پاسخ
 10. mohammad86 گفته:

  سلام‌خسته نباشید
  من ۱۸ سالمه و سال ۹۹ کنکور میدم شرایط اینکه بتونم در استرالیا تحصیل کنم‌چیه؟
  چقدر پول نیاز دارم
  و مدرک زبان الزامیه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. هزینه تحصیل در استرالیا در مقاطع مختلف متفاوت است. شهریه دانشگاه ها بسته به نوع رشته و دانشگاه بین 24000 تا 43000 دلاراسترالیا می باشد. البته در مورد ذشته های پزشکی و دندانپزشکی این مبلغ بین 65 تا 70 هزار دلار استرالیا است. رشته های علوم انسانی معمولا ارزانتر بوده و بین 24 هزار تا 28 هزار دلار استرالیا در سال هزینه تحصیل دارند و هزینه تحصیل رشته های هنر ، معماری و مهندسی بین 28 هزار تا 44 هزار دلار است. برای دانشجویان بین المللی، داشتن نمره زبان یکی از لازمه های تحصیل در استرالیا است. ممکن است بنا به دلایلی دانشجویان نتوانند نمره مورد نظر دانشگاه را بگیرند در این صورت پذیرش مشروط دریافت می کنند و باید دوره های زبان دانشگاه را بگذرانند که هزینه آن هفته ایی 300$ تا 400$ دلار استرالیا می باشد.

   پاسخ
 11. علیرضا گفته:

  سلام
  بنظرتون در رشته mba و مقطع کارشناسی دانشگاهی با 15000 دلار استرالیا وجود داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تکصیل در رشته های علوم انسانی در استرالیا معمولا ارزانتر از رشته های مهندسی و پزشکی و بین 24 هزار تا 28 هزار دلار استرالیا در سال است.

   پاسخ
  • سادات گفته:

   سلام و عرض ادب
   متاسفانه این مقدار مبلغ کافی نیست برای استرالیا … چون هزینه ها در استرالیا بالای 20 الی 25 هزار دلار است.

   Rating: 5
   پاسخ
 12. محمدرضا گفته:

  سلام وقت بخیر ببخشید درامد نورساینس ها در استرالیا به طور متوسط چقدره؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
 13. کسری گفته:

  ببخشید پس ما که در مقطع دکتری تحصیل خواهیم کرد پس حق کار 30 ساعت داریم در هفته این جمله شماست؟
  و نوشتید در تعطیلات اجازه کار نامحدود را داریم
  منظور از تعطیلات شامل تعطیلات اخر هفته هم میشه؟
  2 روز در هفته تعطیل است یعنی ما 5 روز 20 تا 30 ساعت حق کار داریم و اون دو روز را نامحدود میتونیم کار کنیم؟
  خیلی ممنون از جناب اقای ملک پور دوست داشتنی و عزیز

  Rating: 5
  پاسخ
   • KASRA گفته:

    پس ما میتونیم تو هفته 30 ساعت کار کنیم برای مقطع دکتری این چیزی که شما نوشتید …..
    معمولا چند روزه تعطیلات بین دو ترم؟
    ممنونم
    و باز هم جناب اقای دکتر ملک تشکر میکنم

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. حدود ۳ تا ۴ ماه رو در نظر بگیرید برای تعطیلات بین دو ترم. البته برای هر دانشگاه متفاوته. اطلاعات دقیق تر در سایت دانشگاه ها موجوده.

     پاسخ
     • Kasra گفته:

      خب شما میفرمایید در زمان عادی ما 30 ساعت اجازه کار داریم و تو 3 تا 4 ماه سال در حق کار تمام وقت را داریم خب اینجوری براحتی اگر طبق گفته شما باشه سالی 20 هزار تا 40 هزار دلار استرالیا در امد بدون بورسیه خب خیلی هزینه ها تامین میشه .میشه اون درصد باقی مانده را یا فاند گرفت یا ساپورت شد
      در ضمن از تعطیلات بین دو ترم منظورتون تعطیلات تابستان دیگه چون تو ایران تعطیلات بین دو ترم حدود ،2 هفته هست

      Rating: 5
     • MIE.Malekpour2 گفته:

      با سلام. دوست عزیز همون طور که قبلا خدمتتون عرض کردم قوانین تمکن مالی رو ما و شما تعیین نمیکنیم و سفارت به متقاضیان اعلام میکنه و در این زمینه اتکا به کار دانشجویی نمیتونه راهگشا باشه.

 14. vahid گفته:

  سلام ببخشید 3 تا سوال داشتم
  1. ایا در مقطع دکترا در صورتی که رزومه خوب باشه ایا امکان هست بشه بورسیه گرفت و بورسیه تا چند درصد هزینه هارا پوشش میده؟
  2. تحصیل در مقطع دکترا در استرالیا میشه سالی با توجه به خصوصی یا دولتی بودن سالی 43 هزار دلار استرالیا در نظر گرفت؟
  3.و اینکه من یکی از بستگانم به استرالیا رفت و میگه اونجا میشه یعنی اگر زبان خوب باشه و تخصص خوبی داشته باشی میشه تا سقف ساعتی 50 دلار استرالیا در امد داشت. ایا درسته؟
  و ممکنه بگید چند ساعت حق کار داریک در مقطع دکتری در استرالیا؟
  یکجا نوشتید تو 2 هفته 40 ساعت حق کار داریم یک جا نوشتید هفته ای 30 ساعت …..کدوم درسته؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی بستگی به رزومه قوی تحصیلی و داشتن رضایت استاد راهنمای دانشگاه مورد نظر دارد.
   میزان بورسیه نیز بستگی به عادی، نیمه فاند و یا فول فاند بودن آن دارد.
   تحصیل دکتری در استرالیا بههمین میزانی که فرمودید و حتی بیشتر نیز ممکن است هزینه داشته باشد.
   درآمد مشاغل در استرالیا مناسب است ولی هزینه های زندگی در آن بالاست، به خصوص اجازه و خرید منزل.
   برای مقطع دکتری در استرالیا اجازه حداقل 30 ساعت کار در هفته را خواهید داشت.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. پرینت حسابی که به سفارت ارسال می شود عموماً بر اساس دلار دولتی می باشد ولی بستگی به زمان اقدام شما باشد که قوانین درباره این موضوع در آن زمان تغییر کرده باشد یا خیر.

   پاسخ
 15. tinanazari گفته:

  سلام و خسته نباشید
  برای تحصیل در رشته ژنتیک هم آیا استرالیا مناسب هست و چقدر شانس پیدا شدن کار داره؟ من خانواده پدریم ساکن استرالیا هستند و اقامت دائم دارند این موضوع برای من امتیازی محسوب میشه یا نه؟ و اینکه من لیسانس مدیریت دارم ایرادی نداره دوباره برای لیسانس ژنتیک توی استرالیا اقدام کنم یعنی شانس پذیرش دارم؟ ممنونم از پاسخگویی شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. طبیعتاً شانس برای فارغ التحصیلان دانشگاه های استرالیا برای کار پس از تحصیل بالاتر از فارغ التحصیلان سایر کشورهاست ولی خب رشته شما قبل ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در دوره های پیش پزشکی داره چرا که جزو شاخه های پزشکی محسوب میشه. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایطتون رو دقیق تر ارزیابی کنند.

   پاسخ
 16. کسری گفته:

  سلام ببخشید من برای مقطع دکتری که دوره 3ساله هستش مبلغ 110 هزار دلار استرالیا بدون بورسیه در نظر دارم ( هرچند با حق کار هم میتونم و البته من رزومه ای که دارم میتونم برای چند جا فرستادم حداقل از هزینه های تحصیل یا معاف یا حداقل تخفیفف بگیرم)
  اما در هر حال من این مبلغ دارم و اقدام هم کردم و افسر ویزا موافقت کرده
  و در ضمن من شغلم در ایران تدریس هستم در دانشگاه ها و مراکز علمی و توب پست برق اصفهان هم هستم
  من هدفم تحصیل در امریکا بود که متاسافانه امریکا هزینه ها بسیار بالاست
  به نظر شما به مشکلی مالی ممکنه بر بخورم؟
  خیلی ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 17. ali manbohi گفته:

  با سلاپ و خسته نباشید من ۱۷ ساله و ۴ ماه هستش ققط میخوام یدونم پدرم با ویزای گاردین چقدر میتونه با من بمونه؟

  Rating: 5
  پاسخ
 18. KASRA گفته:

  سلام فرمودید برای مقطع دکترا هزینه های تحصیل نوشتید سالی 30 هزار تا حدودا و هزینه زندگی هم 20 هزار تا درسته؟
  50 هزار دلار استرالیا مجموع هزینه های من میشه درسته؟

  Rating: 5
  پاسخ
 19. علی گفته:

  با سلام و خسته نباشید فقط میخواستم بدونم سنه من ۱۷ سال ۴ ماه هستش میشه رفت استرالیا درس خواند ؟ همراه پدرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 20. سعید دهقان گفته:

  سلام. بنده قصد تحصیل در استرالیا رو دارم. بین شرکت شما و موسسه myc در دو راهی قرار گرفتم. آیا برای گرفتن مستر مجدد استرالیا پدیرش با فاند میده ؟ یا مستر مجدد ویزا نمیشه معمولا ؟

  لطفا کمکم کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ پذیرش برای تحصیل مجدد در یک مقطع سخت هستش چون به محدودیت سنی میخورین و شامل گپ تحصیلی میشین.
   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 21. kaveh گفته:

  ببخشید میخواستم بدونم برای اخذ ویزای تحصیلی استرالیا از نظر مالی من باید هزینه تحصیل و زندگی و بلیط رفت و برگشت به استرالیا را داشته باشم تو حسابم درسته در مقطع دکترا ؟ خب.ایا سفارت برای سال های بعد چون دوره دکترا دوره 4 ساله هست ایا سفارت دیگه از من تمکن نمیخواد ؟
  البته باید پرینت حقوق 6 ماه اخیر ، فیش حقوقی داشته باشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ارائه تمکن مالی برای سال اول از ایران کفایت می کند. برای باقی سالها در کشور استرالیا میتوانید برای تمدید اقدام نمایید.

   پاسخ
   • kaveh گفته:

    سلام یعنی میفرمایید ارایه تمکن از ایران کافیه؟ چون نوشتید با کار دانشجویی میشه 70 درصد هزینه ها را تامین کرد . ممکنه اون 30 در صد باقی مانده و چون دوره دکترا دوره 3 سال تا 4 ساله هستش اون 30 درصد از دانشگاه فاند گرفت یا فقط همون 30 درصد برای سال های بعد از ایران داد؟ خیلی ممنون

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. دوست عزیز سفارت با اتکای به کار دانشجویی از شما تمکن کمتر نمیخواد چرا که فرض رو بر این میگیره که شما تمکن مالی لازم برای تحصیل در استرالیا رو دارید وگرنه بهتون ویا نمیده برای اینکه حدس میزنه برای تامین هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا به مشکل بر بخورید.

     پاسخ
     • kaveh گفته:

      این امکان هست که به طور مثال من باید هزینه ها را سال اول بدم این امکان هست برای اینکه سفارت راحت تر باور کنه من به مشکل بر نمیخورم یک سند خونه به ارزش 1 میلیارد تومان را بزارم؟
      فکر نمیکنم دیگه سفارت از من مدرکی دیگه ای بخواد؟
      ایا نیازی به فروش خونه هست یا فقط سند باشه کافیه برای اینکه سفارت قانع بشه؟ خیلی ممنون

      Rating: 5
     • MIE.Malekpour2 گفته:

      سلام. خیر نیازی به فروش خونه نیستش ولی طبیعتا باید هزینه شهریه رو برای دانشگاه واریز کنین به همراه بیمه تا بهتون پذیرش بدن.

     • kaveh گفته:

      منظورتون بیمه ( سالی 550 دلار استرالیا) +شهریه دانشگاه ( بین 20 تا 30 هزار دلار استرالیا )+ هزینه زندگی ( 20 هزار دلار استرالیا )=حداقل 41 هزار دلار استرالیا میشه به بالا همین قدر به سفارت بدم کافیه که برام ویزا صادر بشه؟

      Rating: 5
 22. تینا گفته:

  سلام برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس رشته کشاورزی میخواستم بپرسم استرالیا بهتر هست یا کانادا؟ من ۲۸ سالمه و لیسانسم از دانشگاه تهران گرفتم ، آیلتس ۶ هم دارم ولی تا ۶ ماه دیگه اعتبار داره، امکان بورس تحصیلی توی این مدت برای من وجود داره؟ میخوام سپتامبر اونجا باشم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه از لحاظ کار پس از تحصیل در نظر بگیرید، تحصیل در کانادا کانادا شرایطش بهتر هستش تا تحصیل در استرالیا و اینکه حین تحصیل اگه وضعیت علمیتون خوب باشه بهتون بورسیه یا تخفیف شهریه هم میده دانشگاهتون. البته نباید عجله داشته باشین چرا که اول باید پذیرش بگیرین و بعد ویزا که این زمان خودش رو نیاز داره و دو سه ماهه نمیشه.

   پاسخ
 23. ارسلان گفته:

  سلام جناب اقای ملک پور.
  من کارشناسی از دانشگاه جامع علمی کاربردی گرفتم و معدل ام ۱۸ است‌. ارشد دانشگاه ازاد خوندم معدل ام ۱۶ است. سرمایه ام ۲۳۰۰۰ دلار استرالیا است.

  آیا امکان ادامه تحصیل و دریافت بورسی که حداقل تا ۷۰ درصد شهریه دانشگاه رو پوشش بده دارم؟

  Rating: 3
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 24. کسری گفته:

  با سلام گرفتن فاند برای سال کافیه؟؟؟؟؟؟/ ایا ممکنه برای سال بعد با کار پاره وقت هزینه هارا تامین کرد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما با کار پاره وقت تنها بخشی از هزینه های خود را می توانید تامین نمایید چرا که تنها 20 ساعت در هفته اجازه کار خواهید داشت. و همچنین سفارت استرالیا برای صدور ویزای تحصیلی از شما تمکن مالی لازم را برای زندگی در این کشور طلب خواهد نمود.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سن مناسب، تمکن مالی لازم، مدرک زبان لازم و داشتن وضعیت تحصیلی قابل قبول، و داشتن مدارک کامل و ترجمه شده برای شما جهت تحصیل در استرالیا مورد نیاز خواهد بود.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه بورس نداشته باشین هزینه تحصیلتون 30 هزار دلار استرالیا هستش حدودا. البته از سفارت باز بپرسید تا مبلغ دقیقش رو مطمئن بشین.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. معمولا مدارک شناسایی و نامه پذیرش و مدرک تمکن مالی و مدارک تحصیلی و مدرک زبان به همراه سایر موارد اعلامی سفارت جهت اخذ ویزای تحصیلی استرالیا مورد نیاز است.

   پاسخ
 25. kasra گفته:

  سلام عرض ادب جماب اقای ملک پور و خسته نباشید…..شرایط بنده به این ترتیب اگر لازم شد با موسسه تماس میگیرم اگر ممکنه بگید ایا این شرایط قابل قبوله برای مهاجرت به استرالیا
  سن: 30
  تحصیلات: کارشناسی با معدل 18 و ارشد با 17.75 از دانشگاه اصفهان و رشته تحصیلی : مهندسی برق مدرک زبان: ایلتس 7 وضعیت تاهل : مجرد {قصد دارم لعد از گرفتن مدرک دکترا در همان کشور ازدواج کنم سرمایه: 20 هزار دلار استرالیا و شاغل در ایران مقاله علمی: 2 مقاله isi و 1 مقاله علمی تحقیقاتی گپ تحصیلی : شاید کمتر از 2 ماه هدف: گرفتن دکترا از دانشگاه خارج تا میشه کشور های انگلیسی زبان ممنون از کمک شایان شما و اقای ملک پور

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای تحصیل در استرالیا شرایط عمومی خوبی دارید فقط اینکه باید جهت ارزیابی تکملی با دفاتر ما تماس بگیرید تا شما رو به رایگان راهنمایی کنند و اینکه بدونین:
   برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست از طریق یافتن استاد راهنما از یکی از دانشگاه های کشور مربوطه اقدام نمایید و این امکان بستگی به داشتن شرایطی مانند رزومه تحصیلی مناسب، نداشتن گپ تحصیلی بالا، نمره زبان خوب و مواردی اینچنینی خواهد داشت. اخذ سوپروایزر توسط خودتون انجام میشه. شما میبایست با یکی از اساتید دانشگاه مورد نظرتون ارتباط بگیرین و رزومه تحصیلی و علمیتون روبرای ایشون بفرستین و در صورت موفقیت در جلب نظر ایشون، بتونین پذیرش دانشگاه رو بگیرین. اسامی اساتید هر دانشگاه در سایت اون دانشگاه موجوده. ما در مرحله اخذ ویزای تحصیلی همراه شما خواهیم بود.

   پاسخ
   • kasra گفته:

    من با استاد راهنما مکاتبه میکنم فقط ایا ممکنه یعنی این شرایط برای ایشون هست که مرا حماییت مالی کنن یا خود بنده باید حمایت را صورت بدم

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام مجدد. شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در استرالیا با پذیرش تحصیلی از دانشگاه های استرالیا متفاوت است و شما پساز اخذ پذیرش میتوانید به تدریس و یا کار علمی حین تحصیل در دانشگاه محل تحصیلتان بپردازید تا بخش مناسبی از هزینه های تحصیل و زندگی خود را تامین نمایید.

     پاسخ
   • k.s گفته:

    من با استاد راهنما مکاتبه میکنم فقط ایا ممکنه یعنی این شرایط برای ایشون هست که مرا حماییت مالی کنن یا خود بنده باید حمایت را صورت بدم

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام مجدد. شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در استرالیا با پذیرش تحصیلی از دانشگاه های استرالیا متفاوت است و شما پساز اخذ پذیرش میتوانید به تدریس و یا کار علمی حین تحصیل در دانشگاه محل تحصیلتان بپردازید تا بخش مناسبی از هزینه های تحصیل و زندگی خود را تامین نمایید.

     پاسخ
 26. saramarzban گفته:

  سلام وقتتون به خیر، پسر بزرگم ۱۵ سالشه و مدرسه تیزهوشان درس میخونه، المپیاد ریاضی در سطح کشور رتبه داره، میخواستم ببینم ما برای مهاجرت به استرالیا میتونیم برای پسرم اقدام کنیم و من و پدرش به عنوان همراه پسرم بریم؟ در اینصورت امکان کار و تحصیل برای من و همسرم هم در استرالیا وجود داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما برای تصحیل فرزندتون در استرالیا تنها برای یک نفر( مادر یا پدر) میتونین ویزای گاردین یا همراه بگیرین و نفر دوم باید جداگانه برای حضور و اقامت استرالیا اقدام کنه. برای کار هم باید از اداره مهاجرت استرالیا مجوز بگیرین.

   پاسخ
 27. amir گفته:

  عرض سلام و احترام
  بنده فارغ التحصیل کارشناسی حقوق دانشگاه دولتی هستم ؛ قصد تحصیل ارشد در دانشگاه های کانادا یا استرالیا را دارم .
  لطفا راهنمایی بفرمایید .
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکان تحصیل در کشورهای خارجی بستگی به سن، میزان گپ تحصیلی، وضعیت علمی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل، داشتن مدرک زبان با نمره مورد نیاز و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما تماس گرفته و با ارائه این اطلاعات مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 28. amin گفته:

  عرض سلام و احترام بنده ۱۷ سالمه و دوازدهم هستم می خواستم برای دانشگاه های کانادا بورس بگیرم رزومه من این است که مدال نقره در المپیاد شیمی تمامی سال ها معدلم بالای ۱۹ بوده و تافل ۸۰ دارم و نمرات زیست و شیمیم همیشه بالا بوده و شیمیم اکثرا ۲۰ بوده می خواستم بدونم که آیا می توانم برای رشته پزشکی در استرالیا بورس بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 29. زهرااسعدی گفته:

  من فوق دیپلم نقاشی ایرانی وده سال سابقه نقاشی کلاسیک دارم.برای مهاجرت هنری ب استرالیا برنامه یی هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
 30. ناشناس گفته:

  من ۶۵ سالمه میخواهم به ژاپن بروم دیگه بر نگردم چطور میتوانی راهنمایی کنی

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکان مهاجرت بستگی به شرایط شما خواهد داشت. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 31. alireza گفته:

  سلام با کارشناسی دانشگاه ازاد و داشتن مرک زبان با نمره بالا و رزومه خوب امکان گرفتن بورس کانادا هست برای ارشد ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 32. مروارید گفته:

  سلام، من 21 سالمه و دانشجوی کارشناسی روانشناسی دانشگاه آزادم
  میخواستم بدونم میتونم برای فوق استرالیا درخواست بدم و آیا مدرکمو قبول دارن؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. ارزیابی امکان تحصیل در استرالیا برای شما نیازمند دانستن شرایط شما می باشد. (مالی، تاهل، مدرک و نمره زبان، ریز تنرات تحصیلی و معدل و ….). لذا به منظور اخذ اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سایر سوالاتتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 33. amber گفته:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من امسال کنکور دارم دوازده تجربی هستم معدل نوبت اولم هم بالای 19/5 بوده و توی مدرسه نمونه دولتی هستم تو یکی از شهرستان های بوشهر برای کنکور زبان و ریاضی هم ثبت نام کردم ازنظر مالی یکم مشکل دارم زبان خارجم هم متوسطه و چندتا از آزمون های ایتلس دانش آموزی رو گرفتم میخواستم بدونم امکان تحصیل توی استرالیا برای رشته مهندسی کامپیوتر یا آی تی برای من موجوده ؟
  میتونم از خوابگاه و کار دانشجویی استفاده کنم برای رفع نیاز مالی در اونجا؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام دوست عزیز. به دلیل محدود بودن ساعات مجاز کار حین تحصیل، این موضوع به تنهایی هزینه تحصیل و یا زندگی شما در طول مدت تحصیل در استرالیا را تامین نخواهد کرد. حتی در صورت اخذ بورسه تحصیلی نیز نیاز به داشتن میزانی سرمایه جهت گذران زندگی خود خواهید داشت. در صورت داشتن میزان مشخصی از سرمایه، می توانید شانس خود برای دوره co-up کانادا که امکان 6 ماه کار و 6 ماه تحصیل را برای شما فراهم می کند ارزیابی کنید. لذا پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 34. حامد توکلی گفته:

  سلام من برای مقطع دبیرستان میخواستم ویزای استرالیا بگیرم، چه کارهایی لازمه انجام بدم و چه مدارکی لازمه؟ هم اکنون در مدارس سمپاد تحصیل میکنم و تخصص در زمینه it دارم، امکانش هست بتونم رایگان تحصیل کنم؟ ممکنه در حین تحصیل اشتغال هم داشت؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید رزومه تحصیلی خود را به مدارس مورد نظر ارسال کنید و پذیرش تحصیلی بگیرید.

   پاسخ
 35. زهرا گفته:

  با سلام من ۱۷ سالمه میخواستم بدونم برای تحصیل در دبیرستان های استرالیا چه اقداماتی رو باید انجام بدم و چه مدارکی لازم هست ؟؟ با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما باید برای کالج های استرالیا اقدام نمایید که برای تحصیل در استرالیا باید مدارکی تحصیلی خود را ترجمه شده ارائه دهید. برای اطلاعات بیشتر با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. محمد حسین گفته:

  سلام و عرض ارادت خدمت آقای ملکپور و همکاران ایشان
  من 17 سالمه و قصد تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه ملی استرالیا رو دارم.
  متاسفانه امسال(ترم اول) معدلم خوب نشده و سطح زبانمم خیلی خوبه با این شرایط امکانش هست که من از ابتدا در این دانشگاه پذیرش بشم
  ممنون میشم اگه جواب بدید

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور تحصیل رایگان در دانشگاه ملی استرالیا، شما می بایست دارای وضعیت تحصیلی مناسب، سطح علمی بالا، ترجیحاً مقالات ISI، نمره زبان بالا و پذیرش از دانشگاه های مناسب و معتبر در ایران باشید. همچنین نیاز به داشتن مقدار مشخصی سرمایه برای تامین هزینه های زندگی در این کشور خواهید داشت. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله تحصیل رایگان در استرالیا (https://legalmalekpour.com/%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86/ ) در صورت داشتن سوالات دیگر و ارزیابی شرایطتان با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. ساناز گفته:

  با سلام من لیسانس مدیریت بیمه دانشگاه ازاد رو دارم میخواستم بدونم رشته مدیریت بیمه در استرالیا جایگاهی دارد و اینکه کلاسهایی تخصصی در زمینه بیمه وجود دارد که با گذراندن کلاسها وارد بازار کار شد ؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به فهرست مشاغل مورد نیاز سالیانه استرالیا، برای رشته کارگزار بیمه امکان درخواست ویزای کاری استرالیا وجود دارد.

   پاسخ
 38. مهسا گفته:

  سلام
  من 28 سالمه و لیسانس حسسابداری از دانشگاه علمی کاربردی دارم در حال حاضر مشغول گذروندن دوره های آیلتس هستم . میخواستم بدونم با مدرک علمی کاربردی میتونم واسه کارشناسی ارشد استرالیا اقدام کنم یا نه؟ امکان تعلق بورسیه وجود داره یا نه؟ ممنون

  پاسخ
 39. نگين گفته:

  سلام و خسته نباشيد
  ببخشيد ميخواستم بدونم امكان گرفتن وام تحت شرايط(مثل معدل بالا) براي هزينه تحصيل يا زندگي بعد از اتمام يك ترم در دانشگاه هاي استراليا وجود داره؟

  پاسخ
 40. سپهر گفته:

  سلام
  من دانشجو ترم ۵ مقطع لیسانس هستم
  میخواستم برای فوق لیسانس برای استرالیا اقدام بکنم
  میخواستم بدونم هزینه تقریبی برای دانشگاه اون جا رو بدونم!؟؟ و این که علاوه بر نمره زبان چه چیز دیگری لازمه برای پذیرش گرفتن!!؟و معدل لیسانس ایا تاثیر داره یا نه !؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز بله معدل نیز در اخذ پذیرش شما تاثیر خواهد داشت. همچنین هزینه ها بسته به نوع دانشگاه و شرایط شما متغیر خواهد بود. پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل جهت اخذ مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. Saina گفته:

  سلام خسته نباشید. من ۱۶ سالم هست مایلم بدونم پس از اقدام حداکثر چقدر زمان لازمه برای دریافت ویزای تحصیلی من و ویزای گاردین برای مادرم؟چون مایلم قبل از ورود به کالج مشغول به تحصیل شم. با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست عزیز بسته به شرایط شما زمان اخذ پذیرش و ویزا متفاوت خواهد بود. از این رو باید اطلاعات جزیی تری از پرونده شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری به سوالات شما انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و دقیق تر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 42. ebrahimi گفته:

  سلام من 19 سال سن دارم و قصد دارم در رشته داروسازی و یا دندان پزشکی در استرالیا تحصیل کنم .معدل دیپلم بنده 19/56 و پیش دانشگاهی 18.90است .ایا با این شرایط بورسیه به بنده ممکن هست تعلق بگیره ؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی دقیق قرار گیرد. همچنین از آنجایی که در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بهترین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام ، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. maziar samiei گفته:

  سلام من ۱۷ ساله هستم و میخواستم بدونم از چه زمانی و چه شرایطی میتونم برای تحصیل در استرالیا اقدام کنم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 44. محمدرضا گفته:

  با سلام من محمدرضا هستم مجرد هستم ۲۵ سال دارم لیسانس مترجمی زبان دارم و برای فوق لیسانس میخوام در استرالیا تحصیل کنم شرایطش چجوری است

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام میتوانید در صورت اخذ مدرک زبان اقدام نمایید . به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 45. بهاره گفته:

  با سلام و عرض ادب، من 27 ساله هستم، کارشناسی ارشد در رشته ی بیوشیمی بالینی. کارشناسی زیست شناسی از دانشگاه خوارزمی دارم و ارشد را در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خوندم، الان هم در حال گذروندن طرح اختیاری در مرکز تحقیقات هستم. مقاله isi هم دارم، در مرکز تحقیقات هم مقاله کار میکنم. خواستم برای دکتری اقدام کنم و به دنبال تحصیل رایگان در استرالیا هستم، آیا با این شرایط امکان تحصیل رایگان برای من وجود داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 46. بهاره گفته:

  سلام
  من لیسانس اپتومتری دارم (دانشگاه دولتی شهید بهشتی) و 10 سال سابقه مرتبط. میخواستم از طریق کاری به استرالیا مهاجرت کنم که متاسفانه سازمان ارزیابی کننده مدرک اپتومتریست ها برای فارغ التحصیلان غیر استرالیا و نیوزلند شرایط ویژه از جمله برگزاری آزمون کتبی و عملی و … گذاشته. به نظرم رسید شاید بهتر باشه از راه تحصیل مقطع فوق لیسانس اقدام کنم بهتر جواب بده. الان 37 سال سن دارم. متاهلم و یه بچه دارم. امکان مهاجرت تحصیلی با شرایطی که گفتم وجود داره یا نه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار جهت اقدام برای استرالیا شرایط شما نیاز به بررسی بیشتری دارد.
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 47. sadeghi گفته:

  سلام
  من لیسانس موسیقی گرایش آهنگسازی از دانشگاه علمی کاربردی واحد موسیقی تهران دارم. و از سال 90 فعالیت مرتبط با رشته ام را آغاز کردم. آیا برای مقطع فوق لیسانس در این رشته یا رشته های مرتبط شانسی وجود دارد ؟ مدرک زبان نیز در 5 الی 6 ماه آینده دریافت میگردد.

  سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض احترام بله این امکان وجود دارد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 48. بهار گفته:

  سلام من زبانم اصلا خوب نیس میخواستم بدونم اگر بخوام برم استرالیا میشه زبانو همونجا بخونم یا باید حتما مدرک ایتلسو تو ایران بگیرم در ضمن من رشتم تجربی پیش دانشگاهیم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   جهت تحصیل در استرالیا شما باید مدرک زبان داشته باشید و بدون آن امکان دریافت پذیرش تحصیلی وجود ندارد . جهت دریافت پذیرش دوره زبان استرالیا نیز بهتر است با ما تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان به شما اطلاعات دهیم . تلفن تماس ما 49196000

   پاسخ
 49. f.sana گفته:

  سلام و خسته نباشید
  یک سوال داشتم از خدمتتون
  آیا برای گرفتن مستر مجدد استرالیا پدیرش با فاند میده ؟ یا مستر مجدد ویزا نمیشه معمولا ؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ پذیرش مستر مجدد باید شرایط شما به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد. داشتن سطح زبان مناسب، نمرات و معدل بالا، مقالات بین المللی و … برای دریافت بورس مورد نظر می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 50. مشاور حقوقی گفته:

  درود برشما . من ۱۸ سالمه دیپلم ریاضی دارم و امسال به دانشگاه آزاد رشته مکانیک میروم. تا سال آینده ۳ تا مدرک فنی حرفه ای در رابطه با تاسسیسات تهویه و تبرید در یافت میکنم که جمع آنها از هزار ساعت بیشتر میشود. شخصا علاقه مند به خلبان مسافربری شدن به عنوان شغل اصلی هستم. و اینکه کشور استرالیا را مقصد احتمالی خود قرار داده ام. منی که دوست دارم در کشوری خارجی مدرک خلبانی دریافت کنم باید از چه طریقی اقدام کنم؟ آیا از طریق ویزای کار و یا ویزای تحصیلی؟ زیرا معمولا دانشکده های آموزش خلبانی جزو بخش خصوصی هستند و نمیدانم آیا تحصیل در این دانشگاه ها را میتوان جزو ویزای تحصیلی قلمداد کرد یا خیر.؟ و آیا کشور استرالیا را به عنوان خلبانی انتخاب کنم یا خیر؟ با تشکر.

  پاسخ
 51. رضوس گفته:

  سلام من دانشجوی مهندسی صنایع هستم و در حال حاضر در ایران دو ترم خوانده ام . آیا امکان پذیرش در دانشگاه های استرالیا را دارم در رشته مکانیک و اگر بله روال انجام کار به چه شگل است

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 52. مریلا احمدی گفته:

  با عرض سلام،
  برای مقاطع فوق لیسانس در رشته های زمینه معماری در چه دانشگاه هایی شانس پذیرش بالاتری وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
Rating: 5