تحصیل در اتریش در مقطع دکترا

تحصیل در اتریش در مقطع دکترا

تحصیل در اتریش در مقطع دکترا در سال ۲۰۱۸ بصورت رایگان و با امکان اخذ بورسیه تحصیلی اتریش میباشد و تحصیل در اتریش در مقطع دکترا یکی از پر متقاضی ترین مقاصد جهت ادامه تحصیل میباشد ، آیا می خواهید شرایط تحصیل در اتریش در مقطع دکترا ۲۰۱۸ را داشته باشید ؟ آیا می خواهید در رابطه با تحصیل در اتریش در مقطع دکترا اطلاعاتی داشته باشید ؟ مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش و تحصیل در اتریش در مقطع دکترا به چه صورت خواهد بود ؟ چه کسانی می توانند تحصیل در اتریش در مقطع دکترا داشته باشند ؟ شرایط تحصیل در اتریش در مقطع دکترا به چه صورت خواهد بود ؟  موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل در اتریش در مقطع دکترا مقاله ای را به نگارش درآورده است ، که به نکات مهم این موضوع اشاره شده است ، لذا اگر می خواهید در زمینه موضوع تحصیل در اتریش در مقطع دکترا اطلاعاتی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان در خصوص تحصیل در اتریش در مقطع دکترا مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

video تحصیل در اتریش در مقطع دکترا

اتریش یکی از کشورهایی است که بیشترین تعداد جوایز نوبل را در سرتاسر دنیا به خود اختصاص داده است و همچنین دارای مبانی برتری فرهنگی و فکری است. اتریش دارای شهرها و دانشگاه هایی است که نقش مهمی در تحقیق و سرمایه فکری این کشور ایفا می کنند.

موضوع مهم در خصوص تحصیل در اتریش در مقطع دکترا این است که براساس گزارش کمیسیون اروپا، اتریش به لحاظ توسعه و پژوهش در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا رتبه سوم را دارد. در دهه گذشته، میزان تحقیقات صورت گرفته در اتریش سریع تر از متوسط ​​اتحادیه اروپا بوده است. اتریش در رشته های تخصصی مختلف و به ویژه علوم تجربی و علوم انسانی، گزینه خوبی برای محققان در تمام مقاطع تحصیلی، از جمله دانشجویان دکترا است.

تحصیل تخصص برای پزشکان و دندان پزشکان در آلمان و اتریش

video تحصیل در اتریش در مقطع دکترا

آموزش عالی

برای کسانی که تحصیل در اتریش در مقطع دکترا را انتخاب می نمایند ذکر این نکته خالی از لطف نمی باشد که بخش آموزش عالی اتریش شامل ۲۳ دانشگاه عمومی، ۱۳ دانشگاه خصوصی و ۱۸ موسسه آموزشی است که به طور رسمی به عنوان دانشگاه علوم کاربردی شناخته می شود. این موسسات تقریباً مستقل هستند و طیف کاملی از دوره های تحصیلی ازجمله دکترا ارائه می دهند.

از آنجا که اتریش یکی از امضا کنندگان پروسه بولونیا است، مدارک تحصیلی سنتی با یک دوره سه ساله در مقطع کارشناسی جایگزین شده است که به دنبال آن مقطع کارشناسی ارشد (به مدت یک یا دو سال یا بیشتر) و سپس تحصیل در اتریش در مقطع دکترا به مدت سه سال می باشد.

 

با این حال، در خصوص تحصیل در اتریش در مقطع دکترا می توان بیان نمود که سیستم قدیمی هنوز در برخی از دانشگاه ها کاربرد دارد و دوره تحصیلی ممکن است ۴ تا ۵ سال بسته به مقاطع تحصیلی قبلی و پیشرفت فردی به طول بینجامد. به عنوان مثال، اگر مدرک کارشناسی ارشد داشته باشید، دوره اخذ مدرک دکترا در اتریش کوتاهتر می شود.

این دوره ها اغلب به دو مرحله تقسیم می شوند: قبل و بعد از آزمون مقدماتی. دانشجویانی که پس از اخذ مدرک کارشناسی خود مستقیماً در مقطع دکترا مشغول تحصیل شده اند، حداکثر دو سال از تاریخ شروع تحصیل و دانشجویانی که مدرک کارشناسی ارشد دارند، یک سال از تاریخ شروع تحصیل واجد شرایط شرکت در آزمون می باشند.

از لحاظ برنامه درسی، دانشجویان در اتریش در مقطع دکتری  در زمینه روش تحقیق (کمی / کیفی)، بررسی ادبیات پژوهش، آمار و روش های تحقیقاتی خاص (در علوم تجربی) آموزش می بینند. دانشگاه ایسبرک در این زمینه بسیار پیشرفته است. آزمون دکترا و تحصیل در اتریش در مقطع دکترا شامل ارائه شفاهی پیش نویس پایان نامه در حضور کمیته آزمون، و سپس پاسخگویی مربوط به پایان نامه است. برای دریافت مدرک دکترا باید برخی واحدهای درسی را بگذرانید و مقالاتی را در مجلات معتبر به چاپ برسانید.

Austria تحصیل در اتریش در مقطع دکترا
فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب دکترای اتریش

audio تحصیل در اتریش در مقطع دکترا

شرایط پذیرش تحصیلی در اتریش در مقطع دکترا

علیرغم تصویب سیستم گزینش اروپایی بولونیا در اتریش و مشابه سیستم گزینش انگلستان، دوره دکترا در برخی از دانشگاه ها به طور مستقیم پس از اخذ مدرک کارشناسی (و یا معادل آن) قابل دسترسی است. در بیشتر موسسات پیرو سیستم بولونیا برای ورود به مقطع دکترای سه ساله نیاز به مدرک کارشناسی ارشد است.

زبان تحصیل در اتریش در مقطع دکترا

با اینکه زبان انگلیسی زبان پژوهشی است، اما تعدادی دوره های دکترا وجود دارد که به زبان آلمانی برگزار می شود. در این صورت باید مدرک تسلط به آلمانی حداقل در سطح DSH II ارائه دهید.

اگر زبان مادری شما انگلیسی نیست و برای پذیرش نیاز به مدرک زبان آلمانی ندارید، باید مدارک زبان انگلیسی مانند تافل یا آیلتس ارائه دهید.

فرآیند ارائه درخواست تحصیل در اتریش در مقطع دکترا

مهلت ارائه درخواست در موسسات مختلف تفاوت دارد. به طور کلی، برای ورود به دانشگاه در ماه سپتامبر شما باید قبل از آغاز سال تحصیلی جدید، درخواست خود را در دسامبر یا ژانویه ارسال کنید. برای دریافت بورس تحصیلی کامل و یا بودجه پژوهشی باید در مصاحبه شرکت کنید که بخشی از روند گزینش است.

لطفا توجه داشته باشید که روند اداری در اتریش بسیار جدی است و بنابراین مطمئن شوید که تمام مدارک را تهیه کنید و تمام دستورالعمل ها را دنبال کنید. و متقاضیان تحصیل در اتریش در مقطع دکترا باید تمام دیپلم ها و گواهی های ارسال شده به عنوان بخشی از پرونده باید با مهر رسمی یا تمبر رسمی موسسه محل صدور آنها باشد. علاوه بر این، تمام مدارک مورد نیاز برای پذیرش که در آلمان صادر نشده است باید توسط مترجم رسمی به زبان آلمانی ترجمه شود و ترجمه آن باید از طرف یک وکیل حرفه ای مورد تایید قرار گیرد. مدارکی که اصل آنها زبان انگلیسی باشد، قابل قبول است.

علاوه بر فرم درخواست ، باید مدارک زیر را جهت تحصیل در اتریش در مقطع دکترا ارائه دهید:

 • مدارک تحصیلی برای متقاضیانی که فارغ التحصیل شده اند.
 • کپی از تمام مدارک مربوط به مقاطع تحصیلی قبلی از جمله ریز نمرات، برنامه هفتگی و امتیاز ECTS.
 • اطلاعاتی در مورد طول مدت دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد و امتیاز ECTS و یا برنامه هفتگی تا پایان دوره.
 • مدرک زبان انگلیسی ( و / یا زبان آلمانی).
 • نامه حاوی توضیحاتی در مورد اهداف و علایق خود که در آن توضیح می دهید که چرا متقاضی تحصیل در اتریش در مقطع دکترا هستید و زمینه های پژوهشی مورد علاقه خود را ذکر می کنید.
 • در صورت امکان رزومه یا نمونه کارهای پژوهشی خود را ارائه دهید.

 

شهریه تحصیل در اتریش در مقطع دکترا

سیستم دانشگاهی کشور اتریش تا سال ۲۰۰۱ رایگان بود؛ در حال حاضر در هر ترم تحصیلی مبلغ ۳۶۰ یورو از شهروندان اتریش و دیگر شهروندان اتحادیه اروپا و حدود ۷۰۰ یورو شهریه از شهروندان غیر اتحادیه اروپا اخذ می شود). در سال ۲۰۰۸، دولت طرحی تصویب نمود که طی آن از شهروندان اتحادیه اروپا یا مجارستان که تحصیلات خود را در مقطع زمانی مشخص به اتمام می رسانند، شهریه اخذ نمی شود. در مورد دانشجویان بین المللی، هزینه تحصیل در اتریش در مقطع دکترا حدود ۷۰۰ یورو در هر ترم است، حتی اگر مدرک خود را در زمان مقرر به پایان برسانند. با این حال، قوانین مختلفی برای کشورهای مختلف جهان وجود دارد.

در پایان بحث تحصیل در اتریش در مقطع دکترا می توان بیان نمود که موسسه حقوقی ملک پور دارای کاملترین اطلاعات در خصوص مهاجرت تحصیلی به اتریش از جمله تحصیل در اتریش در مقطع دکترا می باشد بنابراین اگر در خصوص تحصیل در اتریش در مقطع دکترا هرگونه سوال و ابهامی داشتید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی در باب مهاجرت به اتریش و تحصیل در اتریش دریافت نمایید .

 

Rating: 4
64 پاسخ
 1. حسین گفته:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید بنده حوزوی هستم مدرک لیسانسم حوزویه اما برافوق دارم دردانشگاه آزاد تهران گرایش حقوق تجارت بین الملل میخونم وزبان انگلیسی هم کار میکنم حال برای دکترای اتریش که مدرک لیسانسم حوزویه آیا مشکلی پیش میاداونا چنین مدرکیوقبول دارند ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
 2. محمد گفته:

  با سلام
  دارای مدرک دانشگاهی کارشناسی ارشد رشته هنر اسلامی با معدل ۱۹
  دارای مدرک کارشناسی صنایع دستی با معدل ۱۷/۹۰
  همچنین دارای مدرک درجه هنری معادل فوق لیسانس از سوی وزارت ارشاد
  سابقه تدریس صنایع دستی به مدت ۱۰ سال
  کسب مقام های هنری مختلف در جشنواره ها
  برگزاری نمایشگاه ها و ….
  تقریبا رزومه مناسبی تا ۲۹ سالگی کسب کردم و در صورت نیاز میتونم cv خودم رو ارسال کنم
  *من هیچ مدرک زبانی ندارم و از این نظر ضعف دارم
  برای مقطع دکترا علاقمند به رشته های مرتبط با رشته تحصیل خودم هستم و اگر در مقطع دکترا رشته های مثل صنایع دستی، تاریخ هنر، پژوهش هنر در دانشگاه های خوب سراغ دارید لطفا راهنمایی کنید
  با توجه به اینکه شرایط مالی قوی ندارم لذا خواستارم که یک دانشگاه رایگان در مقطع دکترا با این رشته برایم شناسایی کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   برای تحصیل در مقطع دکترا باید شخصا با اساتید دانشگاه ها مکاتبه کنید و یک استاد سوپروایزر مناسب بیابید که به شما بورس تحصیلی اعطا کند.

   پاسخ
 3. محمد هادی گفته:

  سلام استاد عزیز وقت بخیر
  بنده کارشناسی ارشد علوم سیاسی از دانشگاه آزاد دارم با معدل17 مدرک آیلتس هم دارم مقاله isi هم دارم میخوام فاند بگیرم برای دکتری آیا اتریش مناسب برای ادامه تحصیل این رشته هست؟یا کشورهای دیگه اروپا برای فاند بهتر است؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شانس شما در دریافت فاند به رزومه تحصیلی شما بستگی دارد. شما باید رزومه خود را در اختیار دانشگاه های مختلف قرار دهید تا مورد بررسی قرار گیرد.

   پاسخ
 4. فائزه فتاح گفته:

  سلام من فوق لیسانس کشاورزی دارم از دانشگاه فردوسی مشهد مقاله همایشی هم دارم یه مقاله isi هم دارم.و 35 سالمه میخوام برای گرفتن پذیرش دکترا در آلمان یا اتریش یا یه کشور اروپایی خوب اقدام کنم زبانم در حد 6 آیلتسه و b1آلمانی هم از موسسه گوته دارم قصدم درس و در نهایت گرفتن اقامته وقت سفارت آلمان هم گرفتم و سفارتم رفتم ولی پذیرش ندارم میشه راهنماییم کنید ممنونم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام جهت تحصیل در مقطع دکتری نیاز به داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید و می بایست شخصاً اقدام نمایید. همچنین بدانید که تحصیل در آلمان منجر به اخذ اقامت برای شما نمی شود و برای این منظور پس از پایان تحصیل باید ویزای تحصیلی خود را تبدیل به ویزای کاری کنید تا پس از چند سال کار بتوانید درخواست اقامت دائم آلمان را بدهید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. فائزه فتاح گفته:

  سلام من فوق لیسانس کشاورزی دارم و 35 سالمه میخوام برای گرفتن پذیرش دکترا در آلمان یا اتریش یا یه کشور اروپایی خوب اقدام کنم زبانم در حد 6 آیلتسه و b1آلمانی هم از موسسه گوته دارم قصدم درس و در نهایت گرفتن اقامته وقت سفارت آلمان هم گرفتم و سفارتم رفتم ولی پذیرش ندارم میشه راهنماییم کنید ممنونم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام جهت تحصیل در مقطع دکتری نیاز به داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید و می بایست شخصاً اقدام نمایید. همچنین بدانید که صرف تحصیل در اتریش منجر به اخذ اقامت برای شما نمی شود و برای این منظور پس از پایان تحصیل باید ویزای تحصیلی خود را تبدیل به ویزای کاری کنید تا پس از چند سال کار بتوانید درخواست اقامت دائم اتریش را بدهید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 6. صادق گفته:

  سلام خدمت دکتر ملک پور عزیز چه قدر طول میکشه که موسسه جواب قطعی برای کرفتن پذیرش رو بده من cv رو فرستادم دارای شرایط خاص هم هستم مثل مدرس موسیقی مدرس شنا دارای مدرک گواهی حرفه ای مهارت دررشته معماری از اتحادیه اروپا ونوازنده پیانو هنوز به من خبر ندادند. متشکرم

  Rating: 4
  پاسخ
 7. حسینی گفته:

  سلام وقت بخیر ، بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران گرایش سازه هستم و حدود ۲۰ گواهینامه بین المللی از ژیک سرت دارم، همچنین دارای پروانه اشتغال نظام مهندسی در زمینه نظارت و اجرای ساختمان ؛ میخواستم بدانم چطور میتوانم برای گرفتن فاند در اروپا اقدام کنم؟با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
 8. جواد سرافراز گفته:

  سلام بنده 32 سالمه و فوق لیسانس حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی و وکیل پایه یک دادگستری هستم و 10 سال سابقه وکالت دارم مدرک زبان ندارم معدل فوق لیسانسم 16 هست متاهل هستم و میخام برای دکترا اتریش رو انتخواب کنم امکان داره راهنمایی کنید ممنون

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای رشته تحصیلی شما باید واحد های درسی تطابق داده شود. معمولا باید یک دوره دوساله در اتریش بگذرانید و سپس می توانید برای تحصیل در مقطع PhD در اتریش پذیرش بگیرید.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 9. حسین ریکی گفته:

  سلام وقت بخیر آقای دکتر ملک پور، من تا پایان شهریور ماه 97 مدرک فوق لیسانس اقتصاد انرژی از دانشگاه آزاد میگیرم سن ام 30 ساله میخوام واسه دکترا اقتصاد دانشگاه های اتریش اقدام کنم مقطع دکترا اقتصاد در دانشگاه های اتریش چند سال هست آیا این بصورت پروژه کل دوره دکترا انجام میشه یا به نحوه دیگه ای هست ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در مقطع دکترا نیاز به یک سوپروایزر دارید. شرایط دوره تحصیلی توسط دانشگاهی که از آن پذیرش می گیرید برای شما مشخص می شود.

   پاسخ
 10. محمدرضا گفته:

  سلام
  خسته نباشید
  لطفاراهنمایی کنید
  بنده ۴۰ساله کارمندرسمی تامین اجتماعی با۱۸سال سابقه کار جهت ادامه تحصیل درمقطع دکتری ودرنهایت اقامت بعدازتحصیل دراروپا کدام کشورانگلیسی زبان رامیتوانم انتخاب کنم که ازنظرهزینه کمترین وازنظرآینده برای همسر وفرزندانم (۹ساله و ۴ساله)بهترین باشد وبنده تا۳سال هم میتوانم مرخصی بدون حقوق بگیرم ولی مایل به برگشت به نیستم ازمشورت وراهکارشماسپاسگزارم

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 11. سعید گفته:

  با سلام. بنده کارشناسی ارشد رشته فیزیک رو از دانشگاه سراسری دی ماه 95 گرفتم. خدمت م رفتم و مدارکم رو جهت ازادسازی گذاشتم کاریابی و اسفند ازادن میشن. 5 تا مقاله isi دارم و پایان نامم در حوزه نانو، شیمی و مواد بوده. فقط مدرک ندارم ولی دارم اماده میشم براش. به نظرتون میتونم قبل از گرفتن مدرک زبان جهت دکتری اقدام کنم و ارتباط برقرار کنم و در صورت مصاحبه و قبولی در مقطع دکتری از دانشگاه اتریش وقت بگیرم برا تحویل دادم مدرک زبانم؟

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام تحصیل در اتریش امروزه کمی دشوار شده و توصیه ما این است حتما ار مشاوره های تخصصی ما استفاده نمایید.

   پاسخ
 12. دانیال گفته:

  سلام. 34 سال دارم. مدرک دکتری مکانیک از ایران. ایا با داشتن مدارک مورد نظر : زبان ، مقاله، پروپوزال ، امکان تحصیل مجدد در دوره دکتری در اتریش هست؟ مورد مشابهی داشته اید؟ ممنون…

  پاسخ
 13. خانم اکبری گفته:

  سلام و درود.
  34 ساله دارای مدرک کارشناسی مامایی از دانشگاه دولتی و کارشناسی ارشد از دانشگاه دولتی در رشته آموزش پزشکی هستم.
  عضو بنیاد ملی نخبگان و حایز رتبه دانشجوی نمونه کشوری و دارای یک دو مقاله مقاله به زبان انگلیسی در ژورنال های علمی معتبر و مقالات فارسی در همایش های داخلی هستم.
  اما متاسفانه آیلتس ندارم!
  آیا جهت گرفتن بورسیه ی دکترا در اتریش که دیگر جهت تحصیل نیازی به دادن هزینه نباشد، شانس بالایی دارم و چکار باید بکنم؟
  یه کوچولوی دو ساله هم دارم.
  ممنون از راهنمایی تون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 14. Alborz گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد، بنده فارغ التحصيل رشته مهندسي مكانيك إز دانشگاه نوشيرواني بابل هستم در مقطع ليسانس، داراي مدرك ب١ زبان الماني هم هستم و٣٣ سال سن دارم، خواستم بدونم ايا ميتونم به طور مستقيم در دانشگاه هاي اتريش براي مقطع دكتراي مكانيك ويزا بگيرم يا حتما بايد اول فوق ليسانس بگيرم در ايران، البته تا زمان وقت سفارت ميتونم زبان رو تا ب٢ ارتقت بدم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 15. فرشته فخرآذر گفته:

  با سلام و قت بخیر خدمت آقای دکتر ملک پور و همکاران Mie
  من دانشجوی ترم اخر ارشد، رشته شیمی آلی از دانشگاه ازار اردبیل هستم قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری رو در دانشگاههای اتریش و یا آلمان رو دارم .دو تا مقاله نوشتیم که یکی موضوع پایان نامه ام هست و یکی هم در زمینه کاتالیزورها ،برا ایلس هم ابان یا مهر امتحان میدم .البته معدل ارشدم بالای ۱۷ هست تا الان
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اخذ دکترا نیازمند تایید استاد راهنما میباشد و باید با ایشان مکاتبه نمایید در صورت تایید میتوانید از این خدمات بهره مند گردید . در این مورد میتوانید از ویدئوهای اقای دکتر ملک پور در این مورد کمک بگیرید.

   پاسخ
 16. مصطفی دهقانی گفته:

  سلام خدمت شما
  من کارشناسی فقه و حقوقی اسلامی دارم و میخوام بعدا در مقطع دکترا به دانشگاه های اروپایی ای برم که علاوه بر تحصیل رایگان بابت کارهای تحقیقاتی در مقطع دکترا حقوق ماهیانه هم دریافت کنم آیا امکانش هست؟آیا چنین کشور و‌ دانشگاهی وجود دارد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 17. M.E.1988 گفته:

  با سلام
  اینجانب دارای کارشناسی ارشد رشته نانوشیمی با معدل 16/96 (دانشگاه دولتی) و سابقه 4 سال اشتغال در یکی از موسسات اقتصادی سپاه با عضویت قراردادی موقت (سالیانه) و نیز همسر اینجانب کارشناسی پرستاری دانشگاه دولتی تهران می باشد. باید چه مقدماتی را جهت ادامه تحصیا دکتری در اتریش در ایران فراهم نمایم؟ هم چنین چه قدر زمان دارم؟ (زبان ، مقاله isiو…)
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 18. nilufar گفته:

  سلام استاد من چندبار خدمتتون ایمیل زدم آقای دکتر من و همسرم فوق لیسانس روانشناسی بالینی هستیم 35و37 ساله قصد مهاجرت داریم ترجیحا یه نفر تحصیلی درمقطع دکتری(مرد) (بورسیه هر کشوری که شما صلاح میدونین)و یه نفر کاری( زن) (با 7 سال سابقه بیمه که 2 سال مرتبط با رشته می باشد و سرمایه 700 میلیون واینکه زبان انگلیسی مدرک نداریم ولی در حد upper intermediate هستیم ؟ خواهش میکنم بفرمایید آیا ما راهی برای مهاجرت داریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه راهی شما استاد بزرگوار پیشنهاد میکنین؟ خواهش میکنم به ایمیل من جواب بدهید شخصا؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید برای مقطع دکتری در اروپا اقدام نمایید و روشهای مهاجرت برای شما متفاوت وجود دارد غیر از روش تحصیل میتوانید از طرق ثبت شرکت و یا کارافرینی هم اقدام نمایید و این موضوعیست که در ایمیل نمیتوان در مورد ان صحبت کرد و جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. kazem گفته:

  سلام وقت بخیر
  من لیسانس پرستاری و مدیریت ارشد mba از دانشگاه پیام نور دارم
  ۴۸ سال سن دارم
  میخوام دکترای mba رو بخونم ولی فاقد مدارک زبان هستم آیا این امکان وجود دارد در کشور اتریش و یا آلمان تحصیل کنم ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض سلام
   برای پذیرش دکتری در اتریش نیاز به مصاحبه با سوپروایزر و تاییدشان را دارید بنابراین ابتدا باید با ویزای دانشچویی ورود نمایید
   ممکن است بخاطر دشواری پذیرش دکتری ابتدا پذیرش مقطع فوق لیسانس را اخذ نمایید و در این حالت پس از ورود میتوانید به مقطع دکتری تغییر دهید.

   پاسخ
 20. mie.editor2 گفته:

  سلام‌ وقت به خیر ۴۷ سال دارم لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و فوق لیسانس حقوق بین الملل ۷ سال سابقه کار در شرکتهای بین المللی در قسمت باز گانی و روادید اتباع خارجی دارم دو فرزند ۱۶ ساله پسر و ۹ ساله دختر همسرم لیسانس زمین شناسی و فوق لیسانس mba و ۴۸ ساله ۲۵ سال سابقه کار در زمینه کنترل پروژه های نفتی .امکان مهاجرت برای دکترا برای هر کدام مقدور باشد یا از طریق سرمایه گذاری راهنمایی فرمایید با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. saeid گفته:

  با سلام من علاقه مند به ادامه تحصیل و مهاجرت به اتریش هستم لطفا من را راهنمایی کنید از چه طریق اینکار می توانم اینکارو انجام بدهم
  باتشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار راه های مهاجرت به اتریش و تحصیل برای شما نیاز به اطلاعاتی از جانب شما دارد و
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 22. امین گفته:

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت جناب دکتر ملک پور عزیز و همکاران محترمتون
  بنده ۳۶ ساله و متاهل بهمراه یک فرزند ۲ ساله هستم.به تازگی از رساله ارشدم دفاع کردم و تونستم امتیاز کل رو بگیرم و در حال حاضر مشغول استخراج مقاله از پایان نامه ام هستم. رشته تحصیلی من مدیریت بازرگانی با گرایش بازاریابی از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل ۱۸/۲۴ هستش. از لحاظ زبان انگلیسی متوسط متمایل به ضعیف هستم البته از اردیبهشت ماه سال آینده کلاس خصوصی ثبت نام کردم.
  با توجه به توضیحات فوق از شما درخواست راهنمایی در مورد اینکه در کدام کشور اروپایی برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در رشته تحصیلی خودم برام بهتره و آیا امکان تحصیل رایگان و یا بورسیه رو دارم؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید.
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام
   جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است همچنین تحصیل در مقطع دکترا به استاد راهنما نیازمند است و رزومه شما در این خصوص باید مورد بررسی قرار گیرد. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم . با تشکر

   پاسخ
 23. mie editor2 گفته:

  سلام وقتتون بخیر آقای دکتر همسرم دکترای فیزیولوژی گیاهان زراعی دانشگاه آزاد تبریز و ارشد روزانه دانشگاه گیلان هستن دوتا مقاله isi و گواهی مقاله در یه اختراع و پژوهشگر برتر 88و تعدادی کارهای تخصصی با گواهی .مدرک زبان دارن ولی دارن واسه آیلتس آماده میشن.ضمنا ایشون متولد 57 هستن 5ساله بیمه دارن حق التدریس دانشگاه هم بودن.خودمم ارشد روانشناسی دانشگاه آزادم و مدیر یکی از مرکز بهزیستی بصورت خصوصی.قصد ما گرفتن فاند در مقطع دکترای مجدد در اتریش برای همسرمه .یه دختر 5ساله هم داریم.بنظر شما چقد شانس داریم و آیا گزینه بهتری دیگه هم میتونیم داشته باشیم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.موفق و پایدار باشید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. رزومه شما مناسب است اما برای اخذ پذیرش دکتری به استاد راهنما نیاز است. در صورت داشتن شرایط مطلوب امکان پذیرش وجود دارد اما برای دریافت بورس تحصیلی رزومه شما باید به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. برای اطلاع از شرایط دریافت بورس و بررسی رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. mie editor2 گفته:

  سلام آقای دکتر، خسته نباشید، بنده ۲۶ سالمه و متاهلم، دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه سراسری ارومیه با معدل ۱۸٫۱۵هستم و لیسانسمو از همین دانشگاه با معدل ۱۷٫۹۱ گرفتم و دیپلم تجربی دارم،در حال حاضر در حال گذراندن دوره ی آیلتس میباشم و دوره ی Ttc رو گذروندم! چه کشورایی رو با در نظر گرفتن تحصیل رایگان برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری یا ارشد برام صلاح میدونید؟ البته بعدش قصد اقامت دایم گرفتن دارم!

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. مدرک زبان شما، مقالات بین المللی شما و نمرات شما برای اخذ پذیرش و یافتن استاد راهنما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. امکان اقدام برای کشورهایی نظیر هلند، ایتالیا، اتریش و…. برای شما وجود دارد که باید بسته به رزومه شما مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در ارتباط با روند اخذ پذیرش پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. ایمان گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی هستم. و ارشدم رو از دانشگاه آزاد فیروزکوه با معدل ۱۵٫۱۴ گذروندم ضمن اینکه کارشناسی رو هم در دانشگاه غیرانتفاعی بودم. در حال حاضر بیش از ۱۵ مقاله پژوهشی و ترویجی داخلی و خارجی isc دارم. و همچنین امسال هم حتما در یکی از دانشگاههای آزاد یا پیام نور قبول خواهم شد. میخواستم بدونم با این شرایط میتونم بورس بشم؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. mie editor2 گفته:

  با سلام و وقت بخیر خدمت جناب آقای دکتر ملک پور. لطفا در خصوص الحاق همسر برای دانشجویان مقطع دکتری در اتریش و اسلوونی شرایط رو بفرمایید. منتظر پاسختان هستم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت دریافت اقامت موقت کشور، متقاضی می تواند از طریق سفارت برای الحاق همسر خود درخواست دهد. در خصوص اطلاع از جزئیات پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام . آقای دکتر من ۳۵ سالمه PhD فیزیولوژی دارم با معدل تقریبا ۱۸٫۵ از دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران و دوتا هم مقاله isi وهمینطور۱۱ سابقه کاراداری و نمره آیلتس ۶ و حدود ۳۰ میلیون پس انداز برای پست داک و بعد هم مهاجرت میخوام برای یه کشور اروپایی غیراز کشورهای اسکاندیناوی اقدام کنم بهترین کشور با شرایط من میخواستم بدونم کدوم کشورهست ممنون از پاسخگویی و راهنماییتون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. باید سطح زبان خود را برای دریافت ویزای تحصیلی افزایش دهید. برای بررسی شرایط خود با دفتر مرکزی ما در وین با شماره های ۴۹۱۹۶۰۰۰ ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. به طور معمول رشته های هنر در اکثر کشورها آزمون ورودی دارند. برای اخذ پذیرش در مقطع دکترا رزومه شما مانند مدرک زبان، نمونه کار، نمرات و … مورد بررسی قرار می گیرد. پیشنهاد می شود برای دریافت اطلاعات کامل با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 29. mie editor2 گفته:

  سلام. وقت بخیر.برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا بصورت بورس و گرفتن فاند در رشته مطالعات فرهنگی یا مرتبط به پژوهش هنر در کشورهای اتریش ، فنلاند و یا کشوری که به تشخیص شما و با توجه به رزومه م مناسب تره، نیاز به راهنمایی داشتم. مدرک تحصیلی من ارشد پژوهش هنر هست. سنم ۴۳ و خانم هستم. قصدم از گرفتن ویزای تحصیلی اقدام برای موندن و کار هست. حدود ۱۶ سال سابقه کار در حیطه هنرهای تجسمی ،کارآفرینی و خلاقیت، و هنر و خلاقیت کودک دارم. با داشتن آموزشگاه در همین رشته ها و مجوز از سازمان فنی و حرفه ای که بنام خودم هست. سرمایه اولیه زیادی ندارم و در صورت پذیرش تحصیلی می بایست کار کنم. سرمایه در حال حاضرم زیر ۴۰ میلیون تومن هست. از وقتی که میذارید ممنون و سپاسگزارم.

  پاسخ
 30. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ پذیرش در مقطع دکتری بدون مدرک زبان وجود ندارد و برای دریافت پذیرش باید حتما مدرک زبان ارائه نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 31. mie editor2 گفته:

  با سلام و ادای احترام و عرض خسته نباشید.من دختری ۳۱ ساله هستم .تمایل دارم که برای مقطع دکترا در اروپا پذیرش بگیرم.کارشناسی ارشد را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در رشته فیزیولوزی پزشکی با معدل ۱۶ گرفتم.دو مقاله ISIدارم ولی فعلا مدرک زبان ندارم.خواستم از خدمتتون سوال کنم که امکان این وجود داره که با شرایط فعلی پذیرش بگیرم؟ایا امکان پذیرش گرفتن بدون مدرک زبان وجود دارد از جمله کشور اتریش؟؟پیشاپیش از راهنمایی های شما و جملات انرژی بخشتون سپاسگذارم

  پاسخ
 32. mie editor2 گفته:

  با سلام و سپاس از الطاف و محبت های بسیار شما. ادامه تحصیل در مقطع دکترا و اخذ پذیرش در این مقطع ملزم به داشتن مدرک کارشناسی ارشد می باشد و بسیار به رزومه و شرایط متقاضی وابسته است. در صورتی که شرایط وجود داشته باشد امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری در کشورهای مختلف همچون اتریش وجود دارد. در صورتی که تمایل دارید به صورت مستقیم با جناب اقای دکتر ملک پور ارتباط بگیرید می توانید با دفتر مرکزی ما در وین تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را دریافت نمایید. با تشکر

  پاسخ
 33. mie editor2 گفته:

  با عرض درود خدمت جناب آقای دکتر ملک پور و تشکر از زحمات و راهنمایی های بی دریغ جنابعالی طی سالهای گذشته اینجانب رضا نوری و همسرم از انرژی و الطاف بیش از حد شما بی نصیب نبوده ایم و فایل های شما روبا جان و دل ، کاملا گوش فرا میدهیم وهمچنین از مشغله فراوان جنابعالی کاملا آگاهیم اما من مجبورم پرویی کنم و تقاضا کنم درصورت امکان ایمیل بنده رو ،خودتون بررسی و پاسخ بدهید البته شما درفایلها ارسالی فرمودید که چطور سوالات توسط کارشناسان IT مجموعه شما فایل بندی میشه و هرکشور مورد تقاضا باید زیر همان کشور در قسمت طرح دیدگاه جهت سهولت پاسخ دهی تایپ بشه ولی با توجه به پیچیده بودن موضوع درخواست مهاجرت ما نیاز به تجربه حضرتعالی را میطلبد . ضمنا لازم به ذکرمیباشد که اسم همسر من در مجموعه شما قبلا ثبت نام شده و ما یک مراجعه به دفتر مسقل میرداماد و مذاکره با کارشناسان شما را داشته ایم اما سطح علمی جنابعالی و نحوه برخورد و انرژی مثبت شما بدون اغراق قابل مقایسه با هیچ یک از همکاران شما در سطح کشور نمیباشد،بیشتر از این وقت جنابعالی رو نمیگیرم و میرم سر اصل موضوع: سن بنده۳۷سال و همسرم ۳۵ سال و یک دختر ۷ساله داریم. مدرک تحصیلی من لیسانس مدیریت امور نمایشگاهی از دانشگاه علمی و کاربردی با معدل ۱۸/۳۰ (تسلط به زبان انگلیسی معمولی )و مدرک همسرم لیسانس دانشگاه علامه در رشته ادبیات زبان انگلیسی با معدل ۱۶ و با توجه به گپ تحصیلی ۱۲ساله در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه رود هن ترم دوم میباشند .(تسلط به زبان انگلیسی عالی ) درسال ۸۴ با اخذ مدرک NAATI مترجمان استرالیاتوسط همسرم برای اقامت استرالیا اقدام نمودیم که پس از کش و قوس های فراوان و طی نمودن مراحل بسیار زیاد و حتی انجام دادن دو بار مدیکال چک جهت اخذ ویزا در نهایت سال گذشته دولت استرالیا فرمودند که ظرفیت پرشده و مبلغ درخواست ما به حسابمان عودت گردید. در سال ۸۹ چند ماه اقامت در کشور سوئد شهر فالون جهت ادامه تحصیلی همسرم در رشته سیاست اروپا داشتیم ولی با توجه به باردار بودن همسرم به ایران بازگشتیم و از ادامه تحصیل با توجه به وضعیت آب و هوا سوئد منصرف شدیم.(که الان متوجه اشتباه خود در خصوص برگشت به ایران شدیم) در حال حاضر همسرم در شهرداری کارمند رسمی با ۱۳سال سابقه بیمه میباشد و اینجانب نیز در یک شرکت خصوصی احداث خطوط انتقال نیرو و پست های برق به عنوان مسئول قراردادها با ۱۶سال سابقه بیمه در حال کار میباشیم. با توجه به سمت و پست همسرم تاکنون ۳بار ویزای شینگن کاری از دولت فرانسه اخذ نموده ایم (بجز مورد ویزای تحصیلی سوئد در سال ۸۹) و در حال حاضر اینجانب و دخترم ویز ا با اعتبار ۲ساله داریم و همسرم هم اکنون ویزا با اعتبار ۱ساله دارد . ضمنا برادر خانوم من هم حدود ۶ساله که در کشور کانادا (مونترال )اقامت دارن و امسال موفق به اخذ ویزااقامت میشن سرمایه من حدود یک میلیارد تومن هست ( بابت مجموع یک منزل مسکونی و خودرو پس از فروش ) حال با توجه به توضیحات ذکر شده در سطور بالا از جنابعالی تقاضای عاجزانه دارم با وسواس و دقت زیاد نسبت به بررسی فایل خانواده ما بهترین پیشنهاد مهاجرتی رومطرح بفرمایید.ضمنا اگر لازم و صلاح بدونین با توجه به حساسیت موضوع و آینده فرزندم حاضرم با توجه به داشتن ویزا ،حضوری در اتریش برای مشاوره با جنابعالی خدمت برسم و هزینه مشاوره رو حضوری یا غیر حضوری خدمت حضرتعالی تقدیم کنم لازم به ذکر است طی استعلامهای به عمل آمده اینجانب و همسرم طی سالهای گذشته از دفاتر حقوقی در ایران و بستگان در خارج از کشور بحث ادامه تحصیلی همسرم برای دکترا در سال آینده شمسی با توجه به هزینه ها و رسیدن آن به ثمر و دریافت کارت اقامت بیشتر مورد نظر و توجه میباشد از جنابعالی تقاضا دارم با توجه به مدرک همسرم و نظر ایشان در خصوص ادامه تحصیل دکترا در یکی از کشورهای اروپایی یا کانادا با توجه به هزینه های زندگی و داشتن بازار کار برای همسرم در زمان تحصیل و پس از فارغ التحصیلی و در ادامه آن اخذ اقامت دائم ازآن کشور و همچنین وضعیت بنده به لحاظ زبان و مدرک ،پیشنهاد و توصیه حضرتعالی بسیار برای خانواده ما راهگشا خواهد بود. پیشاپیش از بذل توجه و مهر و محبت شما به اینجانب و دیگر هموطنان مستاصل و سردرگم سپاسگزاری مینمایم و امیدوارم که همیشه سلامت و باعزت باشید و سایه پر مهر شما مستدام باشد. به امید دیدار خدانگهدار

  پاسخ
 34. علی گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای دکتر ملک پور.
  بنده کارشناسی ارشد روانشناسی دارم ، یه مقاله بین المللی و یه مقاله پژوهشی داخلی دارم، ۳۵ ساله و متاهل هستم.قصد دارم برای مقطع دکتری در اتریش یا آلمان اقدام کنم.ممنون میشم راهنمایی بفرمائید در مورد سرمایه مورد نیاز ، شرایط بورسیه، شرایط کار ، ….
  با تشکر از زحمات شما و تیم MIE

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   جهت تحصیل در مقطع دکترا بهتر است تمامی شرایط را در نظر بگیرید زیرا دریافت پذیرش در مقطع دکترا دارای شرایط ویژه ای است . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا تمامی شرایط را با شما بررسی نماییم .

   پاسخ
 35. مينا پولادي گفته:

  با ادای احترام به محضر شریف جناب ملک پور و همکاران محترم MIE. من با ٣٣ سال سن دارای مدرک کارشناسی پرستاری و ارشد روانشناسی میباشم. کارمند رسمی هستم و قصد ادامه تحصیل را در کشور اتریش دارم. آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع دکترا برای من فراهم میباشد؟ و اگر باید ارشد را مجدد در اتریش بخوانم ترجیح میدهم پرستاری را ادامه دهم در این صورت چقدر زمان برای پروسه پذیرش لازم است؟ و مدرک زبان آلمانی را باید ارائه دهم ؟ قبلا از زحمات شما بزرگوارن نهایت تشکر و قدر دانی را دارم. پاینده باد ایران و ایرانی

  پاسخ
 36. سیما رحمتی نژاد گفته:

  سلام جناب آقای دکتر ملک پور من برای دکترای مردم شناسی می خوام اقدام کنم ولی شنیدم دانشگاههای اتریش اصلا مدرک دانشگاه آزاد را قبول ندارند آیا این موضوع صحت دارد؟ اگر مدرک زبان نداشته باشیم نمی توانیم پذیرش مشروط بشیم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.