تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و بررسی شریط آن

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی اتریش و به طور کلی اقامت اتریش از طریق تحصیل در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفته است. اما سوالی که بسیاری از متقاضیان با آن روبرو هستند این است که آیا بدون محدودیت سنی و یا با چه شرایط سنی می توان در اتریش تحصیل کرد؟ تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی برای چه مقطع تحصیلی در اتریش امکان پذیر می باشد؟ به همین دلیل تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی از جهات بسیاری قابل بحث و بررسی می‌باشد بنابراین سعی گردیده در این مقاله به صورت ساده و خلاصه اصلی ترین و اساسی ترین نکات پیرامون آن را خدمت شما دوستان گرامی شرح دهیم. کشور اتریش در زمره بهترین کشورهای جهان از نظر ثروت، امنیت، اقتصاد قرار دارد و از نظر جغرافیایی همجوار کشورهایی نظیر آلمان، سوئیس، لیختن اشتاین، مجارستان، چک، ایتالیا، اسلوونی و اسلواکی می باشد و همواره کیفیت بالای زندگی در این کشور باعث گردیده افراد زیادی را مجذوب خود گرداند. تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی جز درخواست های همیشگی متقاضیان بوده است. امید است توانسته باشیم دراین مقاله که توسط تیم حرفه ای و متخصصین مجرب موسسه حقوقی ملک پور (مؤسسه MIE اتریش) به نگارش درآمده است، به تمامی سوالات شما متقاضیان پاسخ داده و تمام ابهامات ذهنی شما عزیزان را برطرف سازیم. با این حال در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی 4 تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و شرایط عمومی

تحصیل در اتریش به دلیل فرهنگ و نظام آموزش و پرورش از دیر باز در سراسر جهان مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. نظام تحصیلی در اتریش از گذشته دارای آموزش عالی است و تحقیقات علمی در این کشور در سطح بین الملل شهرت بالایی دارد. علاوه بر این کشور اتریش دارای امنیت بالای اجتماعی و ثبات اقتصادی بالا می باشد و این موضوع تاثیر مستقیم در بازار کار خواهد داشت. در ادامه می توانید برخی از حقایق را در تصویر زیر مشاهده فرمایید.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی

به طور کل می توان گفت تحصیل در دانشگاه های اتریش از نظر ساختار تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. افرادی که مایل به تحصیل در اتریش هستند می توانند در دانشگاه هایی همچون دانشگاه وین، گراس، اینسبروک، کلاگنفورت، لینز و سالزبورگ طیف گسترده ای از موضوعات دانشگاهی را با انتخاب برنامه های تحصیلی متنوع انتخاب نمایند و ادامه تحصیل دهند. تدریس و پژوهش به عنوان یک امر تفکیک ناپذیر در دانشگاه های اتریش شناخته شده است. آموزش در کلیه رشته های دانشگاهی همانند (رشته های علوم انسانی، علوم پزشکی، حقوق، فناوری، رشته های فنی مهندسی و…) موجود می باشد. اما از عمده ترین دلیل ارتقای آموزش در دانشگاه می توان اشاره داشت به کار تحقیقاتی در بین رشته ای با هدف توسعه مفاهیم و راه حل های ایده آل که در نهایت این اوامر منجر به همکاری نوآورانه بین ادارات و دانشگاه های اتریش شده است. شرایط سنی در زمان تحصیل در کشور خارجی دارای اهمیت می باشد و بسیاری از کشورها به این فاکتور اهمیت زیادی می دهند، از این رو همواره سوالات زیادی بر روی وبسایت مؤسسه MIE در رابطه با تحصیل در اتریش بدون محدویت سنی مطرح می باشد. در ادامه شرایط سنی برای تحصیل در مقاطع مختلف اتریش و دوره های بدون محدویت سنی معرفی می گردد. با ما همراه شوید و اطلاعات کاملی در باب شرایط سنی تحصیل در اتریش کسب نمایید.

نکته قابل توجه در رابطه با تحصیل در اتریش این است که در صورتی که شما در ایران در دانشگاه دولتی پذیرفته شده باشید یا فارغ التحصیل دانشگاه دولتی باشید، می توانید با هزینه بسیار کم و تقریباً رایگان در دانشگاه های دولتی اتریش به زبان آلمانی تحصیل نمایید.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در اتریش

video تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با تحصیل در اتریش

audio تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی در دوره های Foundation

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی در دوره هایFoundation برای دانشجویان خارجی که دوره دبیرستان خود را گذرانده و اصطلاحا دیپلم 12 ساله خود را کسب نموده اند، امکان پذیر می باشد. این دوره های یک ساله از دو بخش آموزش زبان انگلیسی و آموزش اصول پایه ای تجارت تشکیل شده است و پذیرش در آن به صورت انحصاری توسط مؤسسه حقوقی ملک پور صورت می گیرد. این نوع دوره ها بیشتر برای دانشجویانی می باشد که قصد دارند با سیستم آموزشی کشور اتریش آشنا شوند و مهارت های تحصیلی خود را ارتقا دهند. البته قابل ذکر می باشد که دانشجویان بین المللی با بالا بردن مهارت های خود در هر درس می توانند توانایی خود را در زبان انگلیسی و آلمانی ارتقا دهند تا با شرایط عالی بتوانند در دانشگاه های اتریش شرکت نمایند. فلذا در این میان متقاضیان مهاجرت که دارای مدرک تحصیلی دیپلم می باشند، می توانند از طریق تقویت سطوح علمی خود در این دوره ها شرکت نمایند و با بررسی شرایط کار و سرمایه گذاری و یا ایجاد کسب و کار در این کشور بستر را برای این امر میسر سازند. مزیت هایی که دوره فاندیشن برای بسیاری از متقاضیان خواهد داشت شامل موارد زیر می باشد.

ویزای های جستجوی کار در کشور اتریش محدود به 6 ماه می باشد و متقاضیان می توانند در این بازه زمانی در اتریش حضور داشته باشند و درصورتی که نتوانند کار مد نظر خود را در یابند، می بایست به کشور مبدا بازگردند. در حالی که ویزاهای تحصیلی برای دوره زبان این مزیت را به ارمغان خواهند داشت که افراد بتوانند به مدت 1 سال در اتریش حضور داشته باشند و علاوه بر تقویت زبان انگلیسی و فراگیری اصول تجارت، در این بازه زمانی تلاش نمایند تا کار مورد نظر خود را پیدا کنند. علاوه بر این در حالی که از طریق ویزای جستجوی کار امکان همراهی خانواده فراهم نمی باشد، در زمان تحصیل در این دوره می توان اعضای خانواده را نیز به همراه داشت و برای همسر نیز مجوز کار تمام وقت کسب نمود.

از دیگر مزیت های تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی در دوره هایFoundation اشاره به سرمایه گذاری و اقدام از روش قرمز سفید قرمز می باشد. برخی از متقاضیان ترجیح می دهند در ابتدا با دوره زبان وارد کشور اتریش شوند و مدتی در این کشور اقامت گزینند و شرایط کسب و کار را در اتریش از نزدیک بررسی نمایند و پس از آن اقامت تحصیلی خود را از طریق سرمایه گذاری تبدیل به اقامت دائم نمایند.

هزینه این دوره یک ساله بین 13 تا 14 هزار یورو می باشد و شما می توانید بدون محدودیت سنی در آن شرکت نمایید.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی در مقطع کارشناسی

تحصیل در اتریش در مقطع کارشناسی از سن 18 سالگی شروع می شود و دانشجویان می توانند با تحصیل در این مقطع به مدت 4 سال مدرک کارشناسی خود را دریافت نمایند. تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی در مقطع کارشناسی امکان پذیر می باشد اما دانشجویان خارجی که برای تحصیل در اتریش نیاز به ویزا خواهند داشت بهتر است برای تحصیل در این کشور و بالا بردن شانس ویزای خود نهایتا با گپ تحصیلی 6 ساله اقدام به اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش نمایند. قابل ذکر است که طبق قوانین کشور اتریش برخی از رشته های تحصیلی محدودیت هایی برای پذیرش در نظر دارند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

 • رشته داروسازی
 • رشته های پزشکی
 • رشته دندان پزشکی
 • رشته دامپزشکی

از سال 2011 / 2012 رشته های زیر نیز به محدودیت های پذیرش اضافه گردیده است.

 • روزنامه نگاری و ارتباطات (دانشگاه وین)
 • مطالعات و ارتباطات (دانشگاه سالزبورگ)
 • مطالعات رسانه و ارتباطات (دانشگاه کلاگنفورت)

تحصیل در اتریش و محدودیت های سنی برای پذیرش و تصمیم مراحل پذیرش در دانشگاه های اتریش تحت نظر معاونت آموزشی دانشگاه های اتریش صورت می پذیرد.

شرایط مهاجرت تحصیلی به اتریش

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی 1 تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی در مقطع کارشناسی ارشد برای تمام دانشجویان بین المللی امکان پذیر می باشد و افراد بسیاری علاقه مند هستند که بتوانند در مقطع کارشناسی ارشد در اتریش تحصیل نمایند که در ادامه به محسنات آن می پردازیم. اما قبل از آن باید اشاره داشت که تمام افراد برای اخذ پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی از دانشگاه های اتریش باید نامه عدم منع تحصیل را ارائه دهند. یکی از دلایل مهم برای دانشجویان بین المللی جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد زمان تحصیل است که بسته به رشته تحصیلی به طور میانگین 2 ساله می باشد. همانطور که مستحضر هستید تحصیل در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد دارای محدودیت سنی خاصی نمی باشد و تمام افراد می توانند با هر سنی در دوره کارشناسی ارشد شرکت نمایند اما طبق مطالبی که پیشتر در این مقاله اشاره شد، دانشجویان بین المللی و خارجی که نیاز به ویزای دانشجویی خواهند داشت باید ریسک ویزا را نیز در نظر بگیرند.

کشور اتریش امکان تحصیل در دانشگاه های دولتی و در دانشگاه های بین المللی را برای متقاضیان فراهم آورده و اشخاص به راحتی می توانند با کمترین هزینه تحصیلات خود را در این مقطع به اتمام رسانند و پس از تحصیل در این مقطع امکان اقامت پس از تحصیل برای افراد فراهم گردد. نکته قابل توجه برای تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان در اتریش و اخذ پذیرش از دانشگاه در این مقطع داشتن مدرک زبان انگلیسی معادل آیلتس 6 الی 6.5 و در دانشگاه های آلمانی زبان داشتن مدرک زبان آلمانی 2B یا C1 می باشد. البته برخی از دانشگاه های خصوصی در اتریش شرایط ویژه ای را برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته اند که دانشجویان می توانند بدون ارائه مدرک زبان و پذیرش در دوره های زبان در خود کشور اتریش از دانشگاه پذیرش دریافت نمایند.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی در مقطع دکتری

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی در مقطع دکتری هم به صورت self found (با هزینه های شخصی) و هم به صورت استفاده از تحصیل رایگان در دانشگاه های ملی این کشور امکان پذیر می باشد که با توجه به تامین بودجه های دولتی صورت می گیرد. البته متقاضیان باید در نظر داشته باشند که برای تحصیل در دانشگاه های ملی اتریش الزاما باید به زبان آلمانی ادامه تحصیل دهند تا بتوانند از تحصیل رایگان بهره مند شوند. تحصیل در دانشگاه های دولتی اتریش برای مقطع دکتری به صورت تقریبی 726 یورو در ترم و در دانشگاه های بین المللی در همین مقطع 5 هزار یورو در ترم می باشد. از دیگر الزامت تحصیل در مقطع دکتری و دریافت پذیرش از دانشگاه داشتن استاد راهنما (سوپروایزر) می باشد. بهترین راه ارتباط با استاد راهنما می تواند ایمیل باشد که افراد می توانند از سایت دانشگاه ها و یا از طریق دستیابی به مقالات معتبر اساتید برجسته را بسته به موضوع تحقیق خود دریابند. به طور معمول تحصیل در مقطع دکتری بسته به رشته تحصیلی بین 3 الی 4 سال به طول می انجامد. عموما تحصیل در دانشگاه های اتریش و شروع ترم در ماه های اکتبر و سپتامبر می باشد. داشتن مدرک زبان انگلیسی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های بین المللی و داشتن مدرک زبان آلمانی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های دولتی اتریش الزامی است.

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی 2 تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی به همراه بورسیه تحصیلی

تحصیل در اتریش در دانشگاه های دولتی و به زبان آلمانی برای تمام دانشجویان خارجی امکان پذیر می باشد و تحصیل در دانشگاه های دولتی اتریش تقریبا رایگان می باشد چرا که فقط متقاضیان سالیانه برای ثبت نام و بیمه دانشجویی پرداخت می نمایند که خود این موضوع نوعی بورسیه محسوب می گردد. در این نوع بورسیه، افراد صرفا هزینه های زندگی و هزینه های ثبت نام را متقبل می شوند. دریافت این نوع از بورسیه تحصیلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به مراتب سهل الوصل می باشد و دانشجویان بین المللی از شانس بالاتری برخوردار خواهند بود. از شرایط دریافت این بورس می توان اشاره داشت به معدل بالا، دانش زبان آلمانی، گذراندن واحد های درسی در دانشگاه های ملی کشور خود و یا قبولی در دانشگاه های ملی اتریش از طریق آزمون شرط آزمون. اما تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و دریافت بورسیه تحصیلی برای تمام افراد و متقاضیان امکان پذیر نمی باشد چرا که برای دریافت بورسیه تحصیلی متقاضیان باید پرونده بسیار قوی را ارائه دهند که شانس آنان نسبت به متقاضیان دیگر بالاتر باشد. به همین دلیل گپ تحصیلی یکی از موارد مهم در بحث دریافت بورسیه تحصیلی می باشد.

بورسیه تحصیلی در اتریش

اخذ اقامت اتریش از طریق کار 3 تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش

هزینه های تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی از سال 2013 با تغییراتی رو برو بوده است که در ادامه به آن می پردازیم.

دانشجویان اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا می توانند با بهره گیری از حقوق برابر شهروندان اتریشی با پرداخت 363.36 یورو در هر ترم در کشور اتریش ادامه تحصیل دهند. البته این شهریه به طور تقریب می باشد و هزینه های شهریه بسته به مقطع تحصیلی و بسته به رشته تحصیلی متغیر می باشد.

دانشجویان غیر اتحادیه اروپا برای تحصیل در اتریش می بایست در هر ترم 726.72 یورو به دانشگاه پرداخت نمایند که باز هم این مبلغ بسته به رشته و مقطع تحصیلی کاملا متغیر است.

قابل ذکر است هزینه هایی که در متن بالا ذکر شد هزینه های تحصیل در دانشگاه های دولتی اتریش می باشد. اما هزینه های تحصیل در دانشگاه های بین المللی در کشور اتریش تقریبا بین 14 الی 20 هزار یورو در سال است. هزینه زندگی دانشجویان بین المللی بسته به سبک زندگی و بسته به شهر محل تحصیل متفاوت می باشد و به دلیل اینکه بتوانید یک برآورد در این زمینه داشته باشید می توانید در جدول زیر قیمت برخی از اقلام مهم را مشاهده فرمایید.

رستوران
غذا برای یک فرد در رستوارن ارزان قیمت 12
غذا برای 2 نفر در رستوران میان رده 50
کاپوچینو 3.09
0.33 لیتر آب 2.11
0.33 لیتر نوشابه 2.76
بازار
1 لیتر شیر 1.09
500 گرم نان 1.81
1 کیلو گرم برنج 1.76
12 عدد تخم مرغ 2.73
1 کیلو پنیر 10.95
1 کیلو مرغ 10.49
1 کیلو گوشت 16.91
1 کیلو سیب 2.21
1 کیلو موز 1.72
1 کیلو پرتقال 2.44
1 کیلو گوجه فرنگی 2.19
1 کیلو پیاز 1.38
15 لیتر آب 0.62
حمل و نقل
بلیط یک طرفه 2.40
1 کیلو متر تاکسی 1.50
1 لیتر بنزین 1.23
اجاره آپارتمان
آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر 719.18
آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز شهر 570.21
آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر 1،326.79
آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز شهر 1،017.88
هزینه های ماهیانه برای آپارتمان 85 متری 175.65
هزینه تحصیل و زندگی در اتریش

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و کار دانشجویی

کار دانشجویی برای دانشجویانی که قصد دارند بدون محدودیت سنی در اتریش تحصیل نمایند، امکان پذیر می باشد. البته طبق قوانین کشور اتریش کار دانشجویی برای دانشجویان اتحادیه اروپا بدون مجوز محیا می باشد، اما دانشجویان غیر اتحادیه اروپا می توانند با در دست داشتن مجوز کار، 20 ساعت در هفته مشغول به فعالیت شوند و اشتغال داشته باشند. این محدودیت زمانی برای این موضع در نظر گرفته شده است که هدف اصلی دانشجویان به خطر نیافت. باید در نظر داشت که دانشجویان مقطع دکتری می توانند با دریافت مجوز کار بین 30 الی 40 ساعت در هفته اجازه کار دانشجویی و یا کار پاره وقت را دریافت نمایند. دانشجویان می توانند از طریق اشتغال پاره وقت بخشی از هزینه های زندگی دانشجویی را تامین نمایید. کار پاره وقت بسیار می تواند در آینده دانشجویان تاثیر گذار باشد چرا که متقاضیان می توانند با بررسی کار و نیاز بازار کشور اتریش بهتر آشنا شوند و در راستای آن فیلد مورد نظر مشغول به فعالیت شوند و شرایط را به طور تخصصی آموزش ببیند و این مسئله در آینده کاری آنان امری حیاتی محسوب می شود.

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی 3 تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و بررسی ویزای همراه

بسیاری از دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در اتریش بدون محدویدت سنی را دارند با توجه به علقه های خانوادگی، علاقه مند هستند که در ضمن تحصیل در اتریش خانواده خود را به همراه داشته باشند و این موضوع جز نکاتی محسوب می شود که بسیار برای آنان حائز اهمیت است. در این قسمت سعی گردیده شما عزیزان را از شرایط و قوانین مهاجرتی اتریش آشنا سازیم تا با اطلاعات دقیق بتوانید با تحصیل در اتریش به فکر ویزای همراه باشید. به طور کل می توان گفت کشور اتریش همانند برخی از کشورهای اروپایی به متقاضیان تحصیل در این کشور اجازه همراهی خانواده را به طورت همزمان نمی دهد، فلذا متقاضیان می توانند پس از ورود به خاک اتریش و بعد از یک بازه زمانی 3 ماهه همراهان خود را در اتریش در یابند. البته این بازه زمانی به نوبت و زمان دهی سفارت در کشور مبدا نیز بستگی دارد. اما در برخی از موارد استثنا نیز وجود دارد و اگر دانشجویان مقطع دکتری بتوانند با عنوان شغلی وارد کشور اتریش شوند می توانند خانواده خود را نیز به همراه داشته باشند. نکته قابل توجه در باب ویزای همراه و پیوست به خانواده شرایط مالی و توان مالی دانشجوی بین المللی می باشد و در صورتی که متقاضی از توانایی مالی خوبی برخوردار باشد می تواند شانس دریافت ویزای همراه خود را افزایش دهد. در قوانین بین الملل، خانواده متقاضی اصلی شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد.

از دیگر الزامات درخواست ویزای همراه اشاره به این موضوع است که حتما می بایست قبل از درخواست ویزای همراه، ازدواج آنان در خاک مبدا صورت گرفته باشد و در غیر این صورت قوانین و مقررات برای آنان به شکل دیگری خواهد بود.

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و معرفی دانشگاه های برتر اتریش

در این قسمت برخی از دانشگاه های معتبر کشور اتریش را جهت اخذ پذیرش در اختیار شما متقاضیان گرامی قرار می دهیم. تا شما عزیزان بتوانید با تحقیق و شناخت کافی از دانشگاه ها و مراکز تحصیلی در اتریش اقدام به دریافت پذیرش نمایید. در این بین برخی از دانشگاه ها می باشند که دانشجویان به راحتی می توانند برای تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی، دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایند. کشور اتریش بین دانشجویان بین المللی محبوبیت زیادی دارد و این موضوع نه فقط بخاطر شهریه های مقرون به صرفه دانشگاه ها بلکه بخاطر رده بندی دانشگاه های اتریش در سطح بین الملل می باشد. یکی از دانشگاه های برتر کشور اتریش، دانشگاه وین می باشد که توانسته دانشمندان مشهور زیادی را من جمله زیگموند فروید و یا اروین شرودینگر را به جامعه بین المللی عرضه کند. به همین دلیل در جدول زیر، چشم اندازی به دانشگاه های برتر اتریش در سال 2019/ 2020 خواهیم داشت.

نام دانشگاه نام شهر رتبه کشوری رتبه بین المللی
دانشگاه ملی وین وین 1 115
دانشگاه پلی تکنیک وین وین 2 507
دانشگاه اینسبورگ اینسبورک 3 549
دانشگاه صنعتی گراز گراز 4 576
دانشگاه گراس گراس 5 791
دانشگاه اقتصاد و تجارت وین وین 6 871
داشنگاه یوهانس کپلر لینز لینز 7 922
دانشگاه منابع طبیعی و علوم زندگی وین 8 1443
دانشگاه کلاگنفورت کلاگنفورت 9 1450
دانشگاه علوم پرشکی وین وین 10 1481

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی اتریش

مدارک مورد نیاز جهت تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی برای دانشجویان خارجی شامل موارد زیر می باشد.

 • پاسپورت معتبر، کارت شناسایی عکس دار
 • ارائه مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات
 • فرم پر شده درخواست ویزای تحصیلی اتریش
 • ارائه تمکن مالی مناسب
 • گواهی عدم سو پیشینه و سو سابقه
 • ارائه نامه کاری و سابقه کار (در صورت نیاز)
 • ارائه نامه ای مبنی بر پذیرش متقاضی از دانشگاه مقصد

علاوه بر مواردی که در بالا به آن اشاره شد دانشجویان خارجی برای تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی باید یک انگیزه نامه (نامه SOP) را جهت تحصیل در اتریش ارائه دهند.

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و موقعیت کار پس از تحصیل

دانشجویان برای تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی می توانند پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه های تحصیلی خود، اقامت تحصیلی خود را به اقامت کاری تغییر دهند. ابتدا یک دوره 12 ماه اقامت پس از تحصیل در اتریش به فارغ التحصیلات اعطا می شود و در صورتی که متقاضیان در مدت زمان حضور خود در خاک اتریش بتوانند با جستجوی شغل مورد نظر و یا شروع یک کار مرتبط با رشته تحصیلی خود در اتریش، اقامت تحصیلی خود را تبدیل به اقامت کاری نمایند. قطعا یکی از اولویت های بسیار مهم متقاضیان خارجی برای تحصیل در اتریش، امکان اخذ اقامت کاری پس از تحصیل در این کشور می باشد. متقاضیان کار در اتریش می توانند پس از ورود به بازار کار و با پرداخت مالیات پس از گذشت 5 سال در خواست خود را مبنی بر کسب اقامت دائم تسلیم دولت اتریش نمایند. تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی یکی از عوامل مهم جهت ورود آسان متقاضیان به بازار کار اتریش می باشد. از دیگر عوامل مهم تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی، شرایط کار و نرخ بیکاری در این کشور می باشد. شما عزیزان می توانید با مطالعه نمودار زیر نرخ بیکاری در این کشور را مشاهده فرمایید.

تحصیل پزشکی در اتریش 1 تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی

اقامت پس از تحصیل در اتریش

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

تحصیل در اتریش یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد و متقاضیان می توانند پس از تحصیل از روش های متفاوت در خواست اخذ اقامت در اتریش نمایند. به طور مثال برخی از دانشجویان خارجی بعد از فارغ التحصیلی در اتریش می توانند پس از اتمام تحصیل خود در این کشور بمانند و شغل مورد نظر خود را در یابند. طبق قوانین اتریش فارغ التحصیلان باید بتوانند در حرفه ای مرتبط را رشته تحصیلی خود مشغول به کار شوند و حقوق قابل توجهی بیش از 2،300 یورو دریافت کنند و با رعایت شرایط مذکور بتوانند در خواست اقامت در اتریش دهند. از این رو فارغ التحصیلان می توانند پس از 5 سال کار در اتریش و پرداخت مالیات در خواست اقامت دائم دهند و پس از 6 تا 10 سال در خواست خود را مبنی بر تابعیت به کشور اتریش تسلیم نمایند. از دیگر دلایلی که برخی از افراد به تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و کسب اقامت و تابعیت پس از تحصیل در اتریش علاقه مندند می توان به سرمایه گذاری در این کشور اشاره کرد. بسیاری از متقاضیانی علاقه مند هستند که بتوانند از طریق تحصیل وارد کشور اتریش شوند و ابتدا شرایط کسب و کار های متنوع را مورد بررسی قرار دهند و بسته به تخصص خود و تلفیق آن با شرایط کاری آن کشور با راه اندازی یک کسب و کار فعال اقدام به کسب اقامت و تابعیت کشور اتریش نمایند و از این طریق ریسک شکست سرمایه گذاری را به حداقل برسانند.

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و سخن پایانی

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی و به طور کل شرایط تحصیل در کشور اتریش در این نوشتار مورد بحث و بررسی قرار گرفت. از آنجا که شرایط سنی جهت تحصیل در اتریش مورد سوال بسیاری از افراد واقع شده است بر آن شدیم تا پیرامون مسائل مهم راجع به تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی مطالبی را به نگارش درآورده تا راهنمای شما مخاطبان همیشگی مان شود. در این نوشتار محدودیت‌های سنی جهت تحصیل در هر مقطع، هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش، شرایط کار دانشجویی و شرایط ویزای همراه از جمله مواردی بود که مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. امید است در این مقاله توانسته باشیم به تمامی سوالات شما متقاضیان در باب تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی پاسخ داده و تمامی نیازهای شما مخاطبین را برطرف سازیم. با این حال شما عزیزان می توانید در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید همچنین شما عزیزان می توانید در انتهای مقاله در قسمت دیدگاه نظرات و سوالات خود را بیان کرده و پاسخ آن را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

97 پاسخ
 1. ae گفته:

  سلام من 22 سالمه دیپلم تجربی با معدل کل 17/5 ولی متاسفانه معدل کتبی دیپلم و پیش دانشگاهی کمی پایینه …در حال حاضر رشته علوم تربیتی سال اول هستم …زبانم در سطح بالاییه . میخواستم بدونم میتونم در رشته پزشکی در دانشگاه های رایگان اتریش یا هر یک از کشورهای دیگه اقدام کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 2. ناشناس گفته:

  با سلام.خانمی 42 ساله هستم با مدرک فوق لیسانس روانشناسی تربیتی و با معدل 14/80 و آیلتس 6/5 شرایط اخذ پذیرش دانشگاه اتریش را دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpour.ir/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 3. ناشناس گفته:

  با سلام.خانمی 42 ساله هستم با مدرک فوق لیسانس روانشناسی تربیتی و با معدل 14/80 و آیلتس 4 شرایط اخذ پذیرش دانشگاه اتریش را دارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpour.ir/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 4. ناشناس گفته:

  با سلام.خانمی 42 ساله هستم با مدرک فوق لیسانس روانشناسی تربیتی و با معدل 14/80 و آیلتس 4شرایط اخذ پذیرش دانشگاه اتریش را دارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpour.ir/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 5. ناشناس گفته:

  با سلام.خانمی 42 ساله هستم با مدرک فوق لیسانس روانشناسی تربیتی و با معدل 14/80 و آیلتس 4 شرایط اخذ پذیرش دانشگاه اتریش را دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpour.ir/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.تنها با دانستن سن شما نمی توان شرایط شما را برای تحصیل در اتریش اریابی نمود. برای ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس بگیرید تا مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
   • ناشناس گفته:

    با سلام.خانمی 42 ساله هستم با مدرک فوق لیسانس روانشناسی تربیتی و با معدل 14/80 و آیلتس 6/5 شرایط اخذ پذیرش دانشگاه اتریش را دارم.

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
     پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
     https://malekpour.ir/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

     پاسخ
  • ناشناس گفته:

   با سلام.خانمی 42 ساله هستم با مدرک فوق لیسانس روانشناسی تربیتی و با معدل 14/80 و آیلتس 6/5 شرایط اخذ پذیرش دانشگاه اتریش را دارم.

   Rating: 5
   پاسخ
   • MIE.Malekpour2 گفته:

    با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
    پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
    https://malekpour.ir/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

    پاسخ
 6. مینا گفته:

  سلام
  بسیار ممنونم بابت وقتی که میزارید و پاسخ میدید.
  من 28سال سن دارم و قصد دارم برای تحصیل در مقطع کارشناسی تربیت بدنی اقدام کنم ضمن اینکه یه مدرک کارشناسی غیرمرتبط به تربیت بدنی هم دارم، ممنون میشم منو راهنمایی کنید که برای چه کشوری اقدام کنم که هم شرایط سنی نداشته باشه و هم تحصیل رایگان یا ارزانی داشته باشه.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکان تحصیل در کشورهای خارجی بستگی به سن، میزان گپ تحصیلی، وضعیت علمی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل، داشتن مدرک زبان با نمره مورد نیاز و برخی عوامل دیگر خواهد داشت.
   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 7. مرجان گفته:

  سلام وقت بخیر
  من 38 سالمه و دانشجوی سال آخر ارشد رشته بازرگانی بین الملل هستم
  آیا می توانم در آلمان ادامه تحصیل بدم در مقطع دکتری؟
  یا باید مجدد با ارشد شروع کنم؟
  در ضمن معدلم بالای 19 هست.

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   با توجه به شرایط سنی تان بهتر است در مقطع دکتری اقدام نمایید. برای تحصیل در مقطع دکتری باید دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب نموده و با اساتید دانشگاه مکاتبه داشته باسید و پروپزال بنویسید و در صورت قبولی آن می توانید پذیرش دریافت نمایید

   پاسخ
 8. saeed گفته:

  سلام
  50 ساله ارشد حقوق بین الملل از آزاد دامغان سال 96 با معدل 17
  زبان انگلیسی و آلمانی خوب نیست آیا برای دوره زبان آلمانی و بعد دکتری پذیرش میدهند

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   جهت اخذ پذیرش دکتری داشتن استاد راهنما لازم است و مدرک زبان انگلیسی لازم است و باید با دانشگاه های مورد نظر خود و اساتید آنجا مکاتبه داشته باشید تا بتوانید پذیرش تحصیلی دریافت دارید

   پاسخ
 9. فرشاد گفته:

  سلام خسته نباشید جناب من 27 سالمه کارشناسی ارشد شیمی آلی هستم اما میخوام با مدرک کارشناسی که شیمی کاربردی از دانشگاه آزاد هست به اتریش برم برای بورس زبان آلمانیم خوبه آیا مانعی هست ؟؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما می توانید با مدرک لیسانس خود پذیرش بگیرید اما بورس تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد به ندرت اعطا می شود و معمولا در مقطع دکترا با ارائه رزومه مناسب می توان بورسیه گرفت.

   پاسخ
 10. کریمی گفته:

  سلام
  30 سالمه.مشغول تحصیل پزشکی عمومی سال دوم .
  میخواستم بدونم امکان گرفتن انتقالی به یکی
  از دانشگاه های المان یا اتریش وجود داره..لطفا راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز متاسفانه امکان انتقالی گرفتن وجود ندارد و شما باید از ابتدا تحصیل کنید و در آزمون ورودی دانشگاه شرکت کنید.

   پاسخ
 11. ماهرخ گفته:

  سلام. من فوق دیپلم فیزیک از دانشگاه دولتی دارم. ۲۸ سالمه. میخواستم ببینم برای تحصیل در رشته های پزشکی چه شرایطی باید داشت؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   برای تحصیل در رشته پزشکی باید در آزمون ورودی دانشگاه مورد نظر قبول شوید. شما می توانید ابتدا در دوره های پیش پزشکی شرکت کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 12. ملیکا گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من 32 ساله و دانشجوی ترم آخر کارشناسی مهندسی برق با معدل 16 هستم، آیلتس 6.5 و یک مقاله isi دارم، میخواستم بپرسم شانسی برای پذیرش فوق لیسانس خارج از کشور و دریافت ویزای تحصیلی دارم؟ ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 13. رویا گفته:

  سلام من ۴۴ سالمه. و پسر ۱۶ ساله دارم لیسانس ادبیات انگلیسی دانشگاه ازاد در سال ۷۸ گرفتم معدل تقریبا ۱۳. تمکن مالی هم دارم ایا میتونم ویزای تحصیلی ارشد در اتریش بگیرم. و همسر و فرزندم هم همراه ببرم. در ضمن ۱۵سال سابقه تدریس دارم ولی بیمه ندارم و ۶ سال هم هست که مجوز تاسیس اموزشگاه زبان دارم. به نام خودم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به گپ تحصیلی بالا امکان تحصیل در اتریش برای شما میسر نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه و همچنین ازائه راه های جایگزین با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 14. آرش گفته:

  با سلام
  آقای ملک پور من سال ۹۴ تو کنکور سراسری در یک دانشگاه دولتی مهندسی شیمی قبول شدم ولی بنا به دلایلی نرفتم ،الانم کارشناسی مهندسی صنایع رو تو دانشگاه پیام نور تموم میکنم،سوالم اینکه با توجه به ارائه گواهی قبولی کنکور سازمان سنجش جهت پذیرش در مقطع کارشناسی در کشور اتریش، آیا من میتوانم از آن گواهی مربوط
  به سال ۹۴ استفاده کنم و تو همون رشته در مقطع کارشناسی تو اتریش امسال پذیرش بگیرم؟ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اینکه بتوان پاسخ دقیقی به پرسش شما داد، رزومه تحصیلی شما باید توسط کارشناسان ما بررسی شود اما به توجه به اطلاعاتی که در اختیار گذاشته اید به نظر نمی رسد جهت اخذ پذیرش مشکلی داشته باشید.

   پاسخ
 15. فاطمه خاوری گفته:

  سلام
  خواستم بپرسم من15ساله هستم و تازه میخواهم رشته و…انتخاب کنم.و میخواهم بدون لیسانس به کشور اتریش بروم و در انجا ادامه تحصیل بدم در این باره…چه مدارکی الزامی است..؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. در صورت داشتن شرایط این امکان برای شما وجود دارد ولی نیازمند دانستن شرایط شماست. به منظور اخذ اطلاعات دقیق تر و دریافت پاسخ سوالاتتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 16. sara.akhbarii گفته:

  سلام وقت بخیر من 33سالمه و سابقه کاروبیمه دارم لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات از دانشگاه پیام نور دارم مدرک زبان آلمانی رو هم دارم خواستم بپرسم میشه مجدد در یکی از دانشگاههای اتریش کارشناسی بخونم؟/ ممنون و آیا برای رشته مهندسی محدودیت سنی هست یا نه

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. رزومه تحصیلی شما باید با دقت بیشتری بررسی شود. شما می توانید برای ویزای کار آلمان و اتریش نیز اقدام کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 17. علی گفته:

  سلام.
  من ۳۰ سال سن دارم و خانومم ۳۷ سال
  خودم در رشته معدن لیسانس گرفتم و همسرم لیسانس روانشناسی و فوق لیسانس مشاوره از دانشگاه علامه طباطبایی.
  من در بسیاری از زمینه های فناوری اطلاعات و شبکه و برنامه نویسی و طراحی انواع سایت ها تبحر دارم و حدود ۷ ساله مشغول کار توی این زمینه ها هستم. می تونم مدرک بین المللی این رشته ها رو هم بگیرم.
  همسرم هم حدود ۸ ساله در زمینه مشاوره تخصصی تحصیلی و خانواده کار کرده اند.
  میخواستم ببینم آیا همسرم میتونن برای تحصیل در فوق لیسانس رشته روانشناسی بالینی برای اتریش اقدام کنند و من هم همزمان برای ویزای جستجوی کار اقدام کنم ؟ زبان انگلیسی من در حد آیلتس ۶و نیم هستش ولی همسرم آیلتس ۴ و زبان آلمانی هم هنوز شروع نکردیم.
  آیا در پیشود یه دوره زبان آلمانی همسرم شرکت کنند در اتریش بعد شروع به تحصیل کنند و در همین حال من هم ویزای جستجوی کار اتریش بگیرم؟ آیا میشود این دو رو با هم در یک بازه زمانی منطبق کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید امتیازات خود را از طریق لینک زیر محاسبه کنید و در صورتی که امتیازات لازم را کسب نمایید ویزای جستجوی کار اتریش را دریافت کنید.

   https://malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش

   این امکان نیز برای همسر شما وجود دارد که همزمان با شما به تحصیل در اتریش بپردازد. البته برای اینکه بتوان پاسخی دقیق به پرسش شما داد، شرایط شما باید با جزئیات و دقت بررسی شود. توصیه می شود با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 18. حمید گفته:

  با سلام ببخشید سوالی که داشتم این است که ایاپسری 15 ساله که تازه میخواهد به اول هنرستان برورد و در رشته ی کامپیوتر تحصیل کند ایا میتواند در اتریش بورس شود با توجه به اینکه این پسر 2 مدرک برنامه نویسی (کامپیوتر)ملی و فرا ملی دارد که مدارک فرا ملی او از دانشگاه اکسفورد است و داخل سایت میتوان مدارک را دید و معدل او بالای 18/5است و فقط از شرایط مالی مشکل دارد باتشکر .

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. در صورت قبولی در کنکور ایران می توانید در دانشگاه های اتریش به صورت رایگان تحصیل کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 19. نگین گفته:

  با سلام من کارشناس ارشد زبست فناوری با معدل حدود 17 از دانشگاه معتبر دولتی دارم. 30 سالمه دارای مدرک ilets و یک مقاله isi قصد دارم در رشته پزشکی با شهربه مناسب ادامه نحصیل به زبان انگلیسی بدهم شرایط برای کدام کشورها مناسب است بدون محدودبت سنی

  پاسخ
  • negar valiyari گفته:

   با سلام می توانید برای کشورهایی اقدام نمایید که محدودیت سنی نداشته باشند مانند چک ، روسیه ، اوکراین ، ترکیه و . . . . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 20. محمد حسین گفته:

  با سلام فراوان و خدا قوت خدمت شما عزیزان
  پسری ۲۳ساله هستم که هم اکنون در دانشگاه آزاد مدیریت تهران مرکز در رشته ی مدیریت صنعتی در حال تحصیل میباشم بنده با داشتن مدرک تی تی سی و آیلیتس ۶.۵ وهمچنین مدرک A2 آلمانی قصد مهاجرت تحصیلی را دارم ضمنا مجرد هستم و مشمول سربازی میباشم که اکنون از طریق معافیت تحصیلی در حال ادامه تحصیل می باشم و معدل در دانشگاه مذکور ۱۸.۵۷است آیا با این تفاسیری که بنده عرض نمودم شانسی برای دانشگاه های اتریش را دارا هستم یا خیر؟ لطفا اگر میشه یک فایل صوتی در باره ی دانشگاه آزاد و از این قبیل موارد هم ریکورد کنید.
  ممنون از خدماتی که امروزه به ما هوطنانتان می‌کنید…
  سپاس فراوان…
  (محمد حسین عبدی)

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و احترام دوست عزیز برای بررسی و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 21. سمیرا گفته:

  سلام
  من ۳۷ سال دارم لیسانس زیست شناسی از دانشگاه ازاد حدود ۱۴ سال از گرفتن مدرکم گذشته ایا امکان پذیرش از دانشگاه اتریش را با توجه به بدون محدودیت سنی را دارم .در ضمن متاهل هستم دو فرزند دارم وهمسرم استاد دانشگاه هستند ایا فرزند ان تحصیل رایگان دارند وهمسرم اجازه کار دارد

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • M.N گفته:

   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما با شماره 02149196000تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 22. وبدا گفته:

  باسلام،من دانشجو تاریخ علم دانشگاه تهران هستم ۵۱سال و کارمند،از الان میخواستم برای دکترا آلمان اقدام کنم که فرزندانم هم برای تحصیل بعداز دوسال با خودم به آلمان بیان و زبان آلمانی b1هم دارن ،آیا امکان داره که فرزاندانم و خوذم تحصیل رایگان دلشته باشیم ،

  پاسخ
 23. مریم گفته:

  با سلام و احترام
  خانمی ۴۷ ساله با مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی و کارمند آموزش و پرورش هستم. آیا شانس پذیرش در دانشگاههای اتریش رو دارم؟ و در صورت مثبت بودن پاسخ برای چه مقطعی باید پذیرش بگیرم؟
  سپاسگزارم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 24. محمد گفته:

  با سلام و ارادت
  آیا با مدرک دیپلم فنی حرفه ای حسابداری بازرگانی (بدون پیش دانشگاهی) ، کارشناسی ناپیوسته حسابداری بازرگانی و همچنین کاردانی علمی کاربردی برق صنعتی با معدل های بالای 17 میتونم برای مقطع کارشناسی ارشد برق قدرت دانشگاه دولتی در اتریش تا اردیبهشت ماه(زمان اخذ مدرک آیلتس 6) اقدام کنم؟ (آخه مؤسسه گفته بود مدرک شما باید مرتبط باشه برای ارشد)
  لطفا کامل توضیح دهید
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 25. Layla گفته:

  با سلام و احترام
  من دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه مجازی توسط قبولی در کنکور سراسری با معدل نزدیک به ۱۷ در درشته مهندسی آی تی گرایش امنیت اطلاعات واقع در تهران میباشم که سال ۹۶ فارغ تحصیل شدم و همچنین دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار از دانشگاه پیام نور تهران میباشم ، دارای مدرک آیلتس و ۴۰ سال سن دارم ، آیا من میتوانم برای دکترا در اتریش اپلای نمایم ؟ البته خواندن زبان آلمانی را نیز شروع کرده ام . ممنون.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد. همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. شیرین خسروی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر ملکپور عزیز
  من چهل و سه سالمه لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه ملی و دارای دو فرزند پسر سه و شانزده ساله .در ضمن هفت سال سابقه بیمه و شانزده سالل سابقه تدریس هم دارم.قصدم مهاجرت تحصیلی به اتریش است .با شرایطی که دارم امکانش هست؟؟البته پدرک زبان آلمانی هم ندارم.
  اگر از طریق ادامه تحصیل ممکن نباشه از چه طریق میتونم با کمترین هزینه مهاجرت کنم.
  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. با توجه به شرایطی که شرح دادید شما می توانید برای مهاجرت به اتریش از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنید و نیازی به مدرک زبان آلمانی هم ندارد. البته رزومه شما باید با دقت بیشتری توسط تیم ما بررسی گردد. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره و بررسی کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. روشنک گفته:

  سلام … فرزند پسر شش ساله دارم که بسیار مستعد و باهوش است به طوری که خودش خواندن و نوشتن و ریاضیات و بدون کمک فراگرفته و در بقیه زمینه های هنری هم باعث تعجب معلم های خود می شود خیلی علاقه دارم که فذزندم در یک مدرسه خوب در یک کشور اروپایی تحصیل کنید …اگر من رو راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، خواهشمندیم برای راهنمایی دقیق تر با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 28. نازی گفته:

  با سلام. ممنون از وب سایت خوب شما. من 27 سال دارم و میخوام برای آزمون ورودی رشته گیتار کلاسیک دانشگاه mdw وین اقدام کنم. من تو سایت دانشگاه محدودیت سنی ندیدم ولی یکی از دوستانم گفت بالای 24 سال دانشجو نمیگیرند. آیا این مطلب صحت داره؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست بزرگوار در این سن در صورت داشتن شرایط مورد نیاز دانشگاه شما می توانید شانس خوبی برای پذیرش و ویزا داشته باشید. البته باید رزومه شما توسط تیم مجرب ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. سارا گفته:

  من خانمی 37 ساله
  با مدرک کارشناسی ارشد رشته علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی آموزشی
  فارغ التحصیل تابستان گذشته
  کارمند
  آیلتس آکادمیک 5اورال
  متاهل
  یک فرزند
  شانسی برای پذیرش تحصیلی دارم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست بزرگوار بله این امکان برای شما وجود دارد. البته باید از جزئیات بیشتر پرونده شما آگاه باشیم تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. حیدری گفته:

  با سلام
  بنده از اتباع افغانستان میباشم و دارای گذرنامه اقامتی در ایران و ارشد روابط بین الملل دانشگاه ازادو کارشناسی علوم اجتماعی از دانشگاه پیام نور دارم البته معدلم پایین می باشد ایا شانسی برای قبولی در دانشگاه و اقامت گرفتن در اتریش رو دارم
  با تشکر

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. با داشتن مدرک دانشگاه آزاد و پیام نور شانس بالایی نخواهید داشت. برای بررسی شانس خود جهت کشورهای دیگر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. محبوبه فرخنده گفته:

  سلام آقای دکتر ملک پور خواهش میکنم لطفاً به سوالم پاسخ بدین و راهنمایی بفرمایید چون از هر موسسه ای سوال میکنم جواب های متفاوتی میدن مدرک ارشد و کارشناسی من از موسسه غیرانتفاعی است و دانشگاه نخورده چون اکثر غیرانتفاعی های ایران موسسه آموزش عالی هستند و تعداد محدودی دانشگاه هستند ایا اتریش مدزک موسسه آموزش عالی را هم قبول میکنند لطفاً لطفاً راهنمایی کنید متشکرم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 32. maziar samiei گفته:

  باسلام برای مهاجرت تحصیلی به اتریش محدودیت سنی وجود داره ؟ و آیا براساس مقطع تحصیلی محدودیت سنی متفاوته ؟

  پاسخ
 33. محبوبه فرخنده گفته:

  سلام جناب دکتر ملک پور عزیز
  من ۳۹ سالمه یک سال است از رشته مدیریت بازرگانی مقطع ارشد دانشگاه غیرانتفاعی با معدل کارشناسی ۱۷و ارشد ۱۶/۸۰ فارغ‌التحصیل شدم چهار ساله معلمم و بیمه بودم الان برای دانشگاه اتریش می‌خوام اقدام کنم به نظر شما من شرایط شو دارم خیلی ممنون

  پاسخ
 34. مهنار گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید.رشته تحصیلی همسرم لیسانس تئاتر از دانشگاه آزاد با معدل ۱۷ هستش آیا میتونن برای ادامه تحصیل در کشور اتریش اقدام کنند و من و دخترم رو همراه خودشون ببرند؟ و یا اینکه یکی از دوستان ما ساکن اتریش هستند آیا ایشان میتونند برای ما دعوتنامه بفرستند؟دارایی ما یک خونه و ماشین و مقداری پس انداز که جمعا نزدیک به ۳۰۰ میلیون میشه.آیا این مبلغ کفایت میکنه؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   بله میتوانید برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید و همینطور برای ویزای همراه نیز اقدام نمایید

   پاسخ
   • مهناز گفته:

    ممنون از اینکه جواب دادید.دوست همسرم که دانشجوی دکترا در کشور اتریش هستش میگه که برای ارشد باید دانشگاه ملی قبول شی و نامه از سازمان سنجش بگیری بعد اقدام کنی؟آیا این مطلب صحت داره؟

    پاسخ
 35. سپیدی گفته:

  سلام آقای ملک پور. میخواستم بدونم میشه برای ارشد تغییر رشته داد؟ مثلا من که لیسانس معماری دارم برای ارشد یه چیز مرتبط بهش بخونم یا چیز دیگه؟و اینکه برای اتریش خیلی دوست دارم اقدام کنم واقعا نمیتونم بیام؟ در ضمن من‌ ۳۱ سالمه و متاهلم و مدرک زبان ندارم. نقدیندگیم‌ حدود ۱۵۰ تومن و غیر نقدی خونه و ماشین در شمال. میشه بدون مدرک زبان اومد اتریش یا هلند و موند؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنی

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 36. Shabnam گفته:

  باسلام وعرض خسته نباشید خدمت آقای ملکپور و همکاران محترمشان
  من قصد مهاجرت از راه تحصیل رو دارم ودنبال دانشگاه رایگان ویا نسبتا رایگان یعنی هزینه مناسب هستم.من متاهل هستم و دارای فرزند ۲ساله میباشم،دارای لیسانس دررشته علوم اجتماعی از دانشگاه پیام‌نورهستم .چندتا سوال دراین زمینه داشتم لطفا مرا راهنمایی کنید۱)آیا کشور اتریش ویزای همراه همزمان میده باتوجه به اینکه بچه کوچیک دارم نیاز به ویزای همزمان دارم؟۲)آیا فاصله زمانی که مدرک لیسانس رو گرفتم مهمه مثلا اینکه من توی دوران لیسانسم شرایطی به وجود اومد که باعث شد چندترم مرخصی بگیرم برای همین بیشتراز ۴سال زمان برد تامن مدرکم روگرفتم؟۳)آیا مدرک پیام نور رو قبول دارن(از طریق کنکورسراسری)وارد دانشگاه شدم.۴)اگر ویزای همراه همزمان ندن باید چه کارکنم میشه همسروفرزندم ویزای توریستی بگیرن وبامن بیان تا وقتی که ویزای همراهشون اوکی بشه؟یا اینکه شرایط برای بچه دارها اونم بچه دوساله بهتره وویزا بشون میدن؟۵)تواین مقاله نوشتین هزینه خرید خونه ۱۵۰۰یورو هست!یعنی به خونه ۵۰متری۱۵۰۰یوروس؟اینقدر ارزون؟!۶)من و همسرم اگه بخواهیم زبان آلمانی رو همونجا بخونیم یکسال زمان می بره آیا اجازه کار داریم ؟۷)چقدر طول می کشه ویزا بشیم؟۸)۲۰۰م سرمایه داریم کافیه؟من ۳۲سالمه و همسرم ۳۴سال ،شرایط سنیمون خوبه یا نه؟میبخشید من خیلی پرسیدم ولی میدونم که شما سوال کامل و همراه مشخصات کامل میپسندین.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 37. ابراهیم گفته:

  سلام خسته نباشید…. من 25 سالمه و رشته رادیوتکنولوژست هستم….لیسانس رادیولوژی دارم….در حال حاظر سرباز هستم…برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد میخوام برم اتریش….هزینه دانشگاه های اتریش هر ترم چند هست؟ حق وکالیتی ک شما میگیرین چقدر هست؟ در کل چقدر پول نیاز دارم برای اینک بتونم برم اتریش و بعد کار پیدا کنم و اقامت دائم بگیرم …ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 38. reyhan گفته:

  سلام وقت بخیر
  من چهل ویک ساله هستم دخترمجرد
  لیسانس رشته معماری از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل ۱۳/۵۵
  قصد مهاجرت وزندگی وکار در اروپا رو دارم
  بدون زبان که برم واونجا یاد بگیرم
  البته ۱۴سال کار کردم به صورت آزاد که بیمه هم ندارم
  با این شرایطی‌که دارم آیا راهی برای مهاجرت من هست؟
  چه از طریق تحصیلی ویا کاریی؟
  سرمایه ی خیلی زیادی هم با این اوضاع افزایش دلار ندارم
  شما یه پیشنهاد خوب برای من دارین؟
  هررشته راحت وکم هزینه ای باشه فقط هدفم زندگی واقامت هستش

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام رشته شما برای اتریش کمی دشوار پذیرش میگیرد اما باید میزان سرمایه تان را بفرمایید برای هزینه تحصیل تا بتوان تصمیم گیری کرد

   پاسخ
 39. سجاد گفته:

  با سلام و وقت بخیر خدمت شما اقای دکتر بابت تمامی زحماتتان.
  هزینه زندگی و تحصیل در اتریش تا موقع گرفتن مدرک لیسانس چقدر است؟
  البته در صورت کار هنگام تحصیل.
  و سوال دیگر ایا پس از گرفتن لیسانس و تبدیل ویزای تحصیلی به کاری و پس از مدت معلوم میتوان اقامت دائم اتریش را دریافت کرد؟
  خیلی ممنون.
  عذرخواهی میکنم بابت طولانی شدن سوالام.
  لطفا جواب بدین.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب هزینه هر نفر حدود ۸۰۰ یورو میباشد . بله میتوانید پس از این مراحل اخذ نمایید . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 40. رومینا گفته:

  سلام وقتتون بخیر..۲۲ سالمه.قصد شرکت در کنکور تجربی رو دارم ..با مدارک قبولی کنکور میتونم برای ویزا اقدام کنم؟

  پاسخ
 41. ک.ع گفته:

  سلام من ۳۹ ساله هستم در مقطع کارشناسی فیزیدتراپی تحصیل کردم .برای ادامه تحصیل در مقطع ارشددر رشته مرتبط متقاضی تحصیل در اتریش هستم.سه روز پیش با مشاوران موسسه تلفنی مشاوره گرفتم وگفتند بایستی کورس زبان رو در مجارستان بگذرونم بعد برای اتریش اقدام کنم وممکنه تا اونموقع هم برای اقدام جهت تحصیل در اتریش دیر شده باشه چون سن من به ۴۰ میرسه.لطفا راهنمایی کنید آیا باید برای گذراندن کورس زبان به مجارستان برم امکانش نیست در ایران یا در اتریش این دوره طی بشه ودوم اینکه بالاخره شرط سنی داره یا نه.فارغالتحصیل از دانشگاه ملی هستم و۱۱ سال سابقه کار دارم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم نیاز به اطلاعات کاملتر و جزیی تری از شما داریم و برای اینکه بتوانیم پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 42. سما گفته:

  سلام، من یک روانپزشک هستم. آیا میتوانم به قصد مهاجرت فرصت تحصیلی از یک دانشگاه اتریش بگیرم، اگر پاسخ مثبت،چگونه سوپروایزر پیدا کنم،خودم با دانشگاه مکاتبه کنم؟مدرک زبان چطور؟ممنون اگر پاسخ دهید.

  پاسخ
 43. لیلا گفته:

  سلام. همین چند روز پیش بود که با دفتر شما تماس گرفتم و مشاوره گرفتم تا برای ادامه تحصیل و یادگیری زبان المانی به اتریش بروم می خواستم در رشته های ارشد شرکت کنم ولی کارشناسان شما به من گفاتند اتریش به دلیل شرایط سنی شما (41 سال) با اینکه سال 96 فارغ التحصیل شده ام مرا نمی پذیرد وحالا ادر این صفحه عدم محدویت شرایط را آورده اید. اگر می شوم بگویید بالاخره می شود یاخیر؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب محدودیت سنی وجود ندارد برای ادامه تحصیل اما رشته و دانشگاه شما باید مشخص گردد که مورد تایید برای پذیرش میباشد یا خیر

   پاسخ
 44. Mohasel گفته:

  سلام. متولد 1378 هستم و دیپلم ریاضی و فیزیک دارم. آیا اگر پس از انتخاب رشته و قبولی در دانشگاه نسبت به انتقال اقدام کنم،میتوانم بورسیه اتریش یا آلمان شوم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
Rating: 5