تحصیل در ابی کالج انگلستان و امکانات ویژه کالج Abbey

تحصیل در ابی کالج انگلستان و امکانات ویژه کالج Abbey

تحصیل در ابی کالج انگلستان در سال 2018 یکی از انتخابات برتر والدین برای فرزندان میباشد ، تحصیل در ابی کالج جهت اشخاصی که قصد ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی انگلیس دارند توصیه میگردد ، شرایط تحصیل در ابی کالج انگلستان 2018 چیست و چه مدارکی جهت اخذ پذیرش از کالج ابی انگلستان 2018 مورد نیاز میباشد ، با توجه به اینکه متقاضیان تحصیل در دوره های پزشکی/ دندانپزشکی / دارو سازی در انگلستان و باقی موارد معتبر مثل تحصیل دبیرستان در باب تحصیل پزشکی در آمریکا یا تحصیل دندانپزشکی/ داروسازی / پزشکی در استرالیا و باقی کشور های انگلیسی زبان رو به افزایش هستند و با وجود حساسیت های والدین بر فرزندان با سنین بین ۱۲ تا ۲۲ سال میتوانیم این بار کالجی بهتر با رنکینگ بسیار خوب طبق امکانات و کیفیتی که  به شما ارائه ارائه میدهد به نامAbbey College  را به متقاضیان تحصیل در دوره های پزشکی، تحصیل دبیرستان در کالج های جهان معرفی کنیم. مدرسه یAbbey، یا بهتراست بگوییم دبیرستان Abbey و جامع تر است بیان داریم Abbey College ، با سبقت گرفتن از سایر مراکز با وجود هزینه های مناسبش و امکانات عالی خود که در اختیار متقاضیان تحصیل دبیرستان در انگلستان قرار میدهد، هم اکنون با حمایت کارشناسان  حقوق مهاجرت و متخصصین امور اخذ ویزای تحصیلی انگلستان ،به نقطه ای رسیده اند که اخذ پذیرش و همچنین ویزای تحصیلی جهت تحصیل در دوره های Abbey College در انگلستان را تضمین میکنند.

 

توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل و بورسیه تحصیلی انگلستان

video تحصیل در ابی کالج انگلستان و امکانات ویژه کالج Abbey
video تحصیل در ابی کالج انگلستان و امکانات ویژه کالج Abbey

توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل پزشکی و پرستاری انگلیس

audio تحصیل در ابی کالج انگلستان و امکانات ویژه کالج Abbey
audio تحصیل در ابی کالج انگلستان و امکانات ویژه کالج Abbey

 

موسسه حقوقی ملک پور مقاله ای در خصوص کالج ABBEY  که در انگلستان میباشد ارائه میدهد تا شما عزیزان بتوانید در مورد کالج ABBEY  اطلاعات بیشتری داشته باشید.

 

  • Abbey College in UK, Medicine admission in UK

English Language Preparation inUK

Foundation Course in Abbey College

A Level Courses in Abbey College

دوره هایی که میتوانید اطلاعات آن را در سایت موسسه ی حقوقی ملک پور دریافت نمایید عبارتند از:

GCSE1،/GCSE2،/FoundationCoure//،ALevel courses،/ و دوره های آمادگی زبان انگلیسی یا همان English Language Preparation( (ELP)). همچنین باید گفت تمام دوره های پزشکی و علوم پایه شامل ایندوره های Foundationو  A Levelمیشوند و شما عزیزان، نباید دغدغه داشته باشید که بخاطر انتخاب رشته ی تحصیلی برای عزیزان خود دچار مساله و دشواری خواهید شد.

زیرا در مورد اینکه آیا واقعا فرزند شما علاقه به رشته ای خاص نظیرپزشکی دارد یا فقط به لحاظ پیروی از امر خانواده و رعایت احترام آنها اقدام به ثبت نام دردوره های پزشکی نموده است، میتوانید مشاوره ی تحصیلی از کارشناسانتحصیل در انگلستان اخذ نموده و این مشاوره در ابتدا رایگان و به شکل تلفنی بوده و سپس حضوری و با هزینه های جزئی خواهد بود که بسیار بسیار مفید هم میتواند باشد.

پس از بازگشایی سفارت بریتانیا در تهران با گذشت ۴ سال از دوره ی پیشین، اکنون این رویداد موجب حمایت متقاضیان تحصیل در مدارس انگلستان / دبیرستان های انگلستان ((کالج های انگلستان))، جهت ارائه ی ویزای تحصیلی انگلستان برای دانش آموزان در بریتانیاTier 4 Student Visa(child))شده و تمام درخواست های پذیرش کالج های انگلستان را برای ویزای تحصیلی انگلستان میپذیرند و به این معناست که اگر شما متقاضی تحصیل در مدارس انگلستان هستید ویزای خود را با مشاوره ی  مشاوران موسسه ی حقوقی ملک پور  قطعی بدانید. این تصمیم بسیار مهمی است که با وجود نگرانی های والدین و مسائلی که یک جوان ایرانی در پذیرش در دانشگاه های داخلی جهت رشته هایی چون پزشکی و علوم پایه دارد، بایستی اتخاذ کرد.

که آیا فرزندی که با تلاش  زیاد و با اهداف پاک و برجسته ی علمی سعی دارد تا در آزمون هایی همچون کنکور های سراسری پذیرفته شود تا خود را در سرنوشت مسیرهای آیندگان سهیم کرده و آثاری مفید بر جای گذارند،کاملا طبیعی است که ، از آزمون ها جامانده یا پذیرفته نشوند و برعکس در معرض آثار منفی ذهنی و عدم اعتماد به نفس قرار گیرند و به جای پیشرفت  سالها از موفقیت خود عقب بماند؟

منطق اینست که خانواده هایی که جهت پیشرفت فرزندشان تمایل دارند تا جهت تحصیل در انگلستان ،برای فرزندانشان اقدام کنند و هزینه کردن برای فرزندانشان را نه فقط در جایگاه و جهت پیشرفت یک جوان میدانند بلکه به نوعی اقدام جهت گرفتن پذیرش از مدارس و دبیرستان های انگلستان را یک سرمایه گذاری برای خود میدانند، فرزندان شما اگر در کالج های معتبری مثل ABBEY  Collegeتحصیل نمایند کارشناسان  کالج ضمانت میکنند که فرزند شما در بهترین دانشگاه های انگلستان و بهترین دانشگاه های پزشکی /دندانپزشکی جهان تحصیل میکنند. موجب افتخار ماو کارشناسان ما در موسسه ی حقوقی ملک پور است که در تحصیل و پیشرفت فرزند شما نقشی به سزا  داشته باشیم. لذا این فرصت را در اختیار کارشناسان ما قراردهید تا با ارزیابی پرونده ی فرزندتان شانس او را برای  تحصیل در بهترین کالج های انگلستان مثل ،Abbey Collegeآزموده و با گارانتی پرونده شما را مشاوره کنند.

جهت خانواده های محترمی که بسیار موقعیت و شرایط فرزندان خود را حساس میدانند، یا در مورد فرزندی که تک فرزند خانواده ی خود به شمار میرود نگرانی هایی وجود داشته ، والدین مضطرب  و نگران هستند که اگر در سنین نوجوانی فرزندشان را برای تحصیل در کالجهای انگلستان مثل  Abbey College بفرستند، امرار معاش و زندگی فرزندشان به چه شکل خواهد شد، امکانات اولیه مثل محل اسکان / وعده های غذایی/ امکانات تفریحی/تسهیلات آموزشی و علمی برای فرزندشان به چه صورت تامین خواهد شد و آیا فرزندشان در محیطی امن زندگی و تحصیل خواهد داشت؟

اما جای نگرانی برای این خانواده ها وجود ندارد،   Abbey College، با امکاناتی فوق العاده محیطی امن را فراهم کرده تا متقاضیان تحصیل در مدرسه ی Abbeyبا خیال راحت پا به بریتانیا بگذارند و با بهترین کیفیت آموزشی تحصیل کرده و دیگر نشستن بر صندلی کلاس های دانشگاه هایی چون Cambridge، Oxford، ImperialColleg/رویا نباشد بلکه نتیجه ای باشد جهت دانش آموزان تحصیل کرده در همین کالج ها در انگلستان.

  AbbeyCollege، به دلیل ارتباطی دوستانه و رسمی که در قالب نمایندگی با موسسه ی حقوقی ملک پوردارد، شرایطی ویژه در اختیار متقاضیان قرار داده است.

–    شرایط ویژه ی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان:

–  امکانات ویژه ی مدرسه ی Abbey))))در انگلستان جهت تحصیل دندانپزشکی:

بسیاری از افرادی که تمایل دارند در بهترین کالج های انگلستان فرزندان خود را برای تحصیل در دوره های پزشکی/ دندان پزشکی /داروسازی بریتانیا بفرستند اما نگرانند که هزینه های سال های اول و دوم کالج ها را پرداخت کنند اما فرزندشان نتوانند وارد دانشگاه های برتر گروه پزشکی بشود.در برابر این نگرانی باید خبر خوبی  را به خانواده ها بدهیم که کالجی مثلABBEY College، از دانش آموزان حمایت میکند و در صورتی که پس از گذراندن دروس مقدماتی یک الی دوساله  Foundationو ALevel اگر در آزمون قبول نشود باز هم بتواند به تاپ ترین دانشگاه های دنیا راه پیدا کنند. حجم ارتباطات حقوقی کارشناسان موسسه ی حقوقی ملک پور در خصوص حقوق مهاجرت ، باعث شد برای خانواده ها از این قبیل نگرانی ها دیگر پیش نیاید.

بطور مثال اگر فرزند شما در رشته ی دندانپزشکی در Abbey Collegeتحصیل کند، قطعا وارد بهترین دانشگاه هایDentistry جهان خواهد شد. اگر حتی متقاضیان دندانپزشکی پس از تحصیل دوره ی کالج به دلایلی وارد دانشگاه های بریتانیا  نشوند با هماهنگی Abbey College  و توسط مشاورین تحصیلی کالج ، متقاضیان وارد دانشگاه مدیکال  پراگ میشوند ،در دانشگاه رتبه ی پنج جهان را دارد که در کشور جمهوری چک واقع شده است اشتغال به تحصیل پیدا کنند.

قطعا تحصیل در دانشگاه های پزشکی انگلستان و تحصیل در دانشگاه پنجم مدیکال دنیا در دندانپزشکی به نام پراگ، از آرزوی هر متقاضی تحصیل پزشکی ،دندان پزشکی میباشد. کارشناسان موسسه ی حقوقی ملک پور در مورد  اخذ پذیرش تحصیلی از کالج های انگلستان و اخذ ویزای تحصیلی جهت تحصیل پزشکی در بریتانیا میتوانند به بهترین شکل شما عزیزان را راهنمایی کنند.

تحصیل دوره های پزشکی در کشور های انگلیسی زبان همواره در صدر گزینه های انتخاب نظر متقاضیان  مهاجرتی بوده است.

طبیعتا اگر به شما پیشنهاد شود که فرزند خود را به دانشگاه ها و کالج های انگلستان بفرستید، شما موافقت خواهید کرد،زیرا تحصیل پزشکی در بلاروس/تحصیل پزشکی در مجارستان/ تحصیل پزشکی در قبرس منطقا شما را راضی نخواهد کرد که انتخابی مناسب باشند، تا زمانی که امکانات فوق  جهت فرزندان عزیز شما در انگلستانوجود دارد، امکانات علمی نظیر بهره مندی از پروفسور هایی که خود در دانشگاه هایی همچونCambridge)و( Oxfordتحصیل نموده و فعالند جهت برگزاری کلاس های تقویتی رایگان علاوه بر روتین برنامه های درسی دانش آموز، امکان استفاده از روانشناسان و مشاورین تحصیلی  کشور انگلستان جهت رسیدگی به امور و مسائل شخصی و آموزشی دانش آموز  باعث شده تحصیل در کالج های انگلستان و از آن میان تحصیلدر (AbbeyCollege)به انتخابی معقول و مقرون به صرفه تبدیل گردد تا شما متقاضیان عزیز نگران هزینه های ثبت نام فرزند عزیز خود در بهترین شرایط و بهترین کالج های دنیا نباشید.

عزیزان، پیشنهاد میکنیم در فضای اطلاعات موجود برای کشور چک، به دنبال کسب اطلاع از اعتبار علمی دانشگاه (مدیکال پراگ )باشید زیرا همانطور که در بالا گفته شد در میان دانشگاه های مطرح دنیا در زمینه ی دندانپزشکی رتبه ی پنجم جهانی را دارد. گروه مشاوران حقوق مهاجرت تحصیلی انگلستان شما را راهنمایی خواهند کرد تا با ثبت نام فرزند شما در دوره ی یک الی دو ساله ی کالج دندانپزشکی در AbbeyCollege بتوانید فرزند خود را دانشجوی دانشگاه پراگ در جمهوری چک ببینید.

موسسه حقوقی ملک پور با بیش از یازده سال سابقه در امور مهاجرت در سراسر دنیا اماده ی کمک رسانی به شما عزیزان در خصوص دانشگاههای انگلیس و دیگر کشورها میباشد. وکلای برتر موسسه حقوقی ملک پور  آماده ی ارائه ی مشاوره ای تخصصی و رایگان در زمینه تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان و مهاجرت به انگلستان از طرق مختلف به شما عزیزان میباشد . در صورت نیاز به مشاوره با دفتر وین موسسه حقوقی ملک پور و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید و از امکان مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.