تحصیل داروسازی در کره جنوبی

تحصیل داروسازی در کره جنوبی

تحصیل داروسازی در کره جنوبی در هنگام مهاجرت به کره جنوبی 2018 از جمله مهاجرت تحصیلی به کره جنوبی پس از گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ در خصوص قوانین تحصیل داروسازی در کره جنوبی و یا تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کره جنوبی چه می دانید؟ هزینه تحصیل داروسازی در کره جنوبی و در کل هزینه تحصیل در کره جنوبیچگونه است ؟ طبق قانون مهاجرت به کره جنوبی آیا تحصیل داروسازی در کره جنوبی منجر به اخذ اقامت کره جنوبی خواهد شد؟

مقاله گردآوری شده در ارتباط با تحصیل داروسازی در کره جنوبی از جانب موسسه حقوقی ملک پور، اطلاعات جامع و کافی در زمینه های مختلف تخصص داروسازی در کره جنوبی، شرایط تحصیل در دانشگاه های کره جنوبی، بورسیه تحصیلی در کره جنوبی و بطور کامل شرایط تحصیل داروسازی در کره جنوبی  را در اختیار شما قرار می دهد.

تحصیل داروسازی در کره جنوبی نیاز به سطح بالای دانش دانشجویان دارد و از این رو دانشجویان میبایست دارای سابقه تحصیلی درخشان جهت اخذ پذیرش در دانشگاه های این کشور باشند. همانطور که از گذشته نیز برای تمام دنیا واضح بود، کشور های شرق آسیا دارای سطح بالای علم و دانش بوده اند و یکی از دلایل پیشرفت این کشور ها در جهان حال حاضر، سطح بالای علم و دانش مردم این قسمت از کره زمین میباشد. از دیگر دلایل پیشرفت این مردامان، پشتکار این مردم میباشد و تمام دانشجویانی که درخواست اخذ پذیرش در دانشکاه های کره جنوبی را دارند میبایست به این نکته توجه داشته باشند که شرایط و سطح آموزش در کره جنوبی بسیار بالا میباشد اما، با موفقیت در این دانشگاه ها، آینده شغلی درخشانی پیش و روی آن ها خواهد بود.

همانگونه که اکثر متقاضیان مستحضر هستند پزشکی در کره جنوبی بیشتر در شهر های سئول، اینچئون، گوانگجو و دائگو . بوسان ممکن میباشد. در همین راستا، تحصیل داروسازی که از زیرشاخه های پزشکی میباشد، در دانشگاه هایی که رشته پزشکی را ارائه می دهند معمولا موجود میباشد. نکته قابل توجه نیاز این رشته به آزمایشگاه های پیشرفته میباشد که دولت کشور کره جنوبی هر ساله بودجه قابل قبولی را به این مسئله اختصاص می دهد.

یکی از نکات بسیار مهم در باب تحصیل داروسازی در کره جنوبی ، هزینه تحصیل و زندگی در این کشور میباشد. بطور حتم این کشور با توجه به سطح زندگی مردم و بسته به تقاضای دانشجویان، بازه های ختلفی را در زمینه هزینه تحصیل در دانشگاه های مختلف این کشور در نظر گرفته است. هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی در بازه قیمتی ۴٫۰۰۰ الی ۵٫۵۰۰ دلار در سال میباشد و هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی به طور میانگین ۵٫۰۰۰ الی ۷٫۰۰۰ دلار می باشد. اما مطمعنا شهریه ها هر ساله متفاوت میباشد و دانشگاه هایی با شهریه به مراتب بالاتر نیز موجود میباشد.

یکی از نکات قابل توجه، نیاز به سپری کردن دوره Pre Medical در دوره دبیرستان در این کشور می باشد و متقاضیان بین المللی نیز میبایست حتما این دوره را چه در کشور خود و چه در کالج های کره جنوبی در صورت داشتن شرایط سنی مناسب سپری کرده باشند. پس از آزمون ورودی امکان تحصیل در دوره عمومی میباشد و پس از آن امکان تحصیل تخصصی در رشته های مورد نظر از جمله داروسازی فراهم خواهد شد. در ادامه دانشگاه هایی که امکان تحصیل در رشته داروسازی را در اختیار متقاضیان قرار می دهند معرفی خواهد شد.

دانشگاه های پزشکی کره جنوبی

 

دانشگاه سانگ کیون کوان (Sungkyunkwan)

 

دانشگاه سانگ کیون کوان قدیمی ترین دانشگاه شرق آسیا میباشد و سال تاسیس این دانشگاه به سال ۱۳۹۸ میلادی باز می گردد و دارای رتبه ۱۳۷ در دنیا میباشد. این دانشگاه دارای ۳۵٫۰۰۰ دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد در دو کمپ متفاوت می باشد. این دانشگاه با توجه به دپارتمان های متعدد قابلیت ارائه بیش از ۲۰۰۰ کورس به زبان انگلیسی را دارد و همکاری گسترده ای با شرکت سامسونگ در بخش تحقیقات پزشکی را از سال ۱۹۹۶ دارد. از نکات قابل توجه در این دانشگاه، ارائه بورسیه های بسیار مناسب و امکانات اقامتی مناسب به دانشجویان بین المللی میباشد. از جمله رشته های مرتبط با دارو سازی می توان به رشته های ذیل در دانشگاه سانگ کیون کوان اشاره کرد:

Doctoral of Natural Science Major in Pharmacy

Master and Doctoral of Natural Science Major in Pharmacy

Master of Natural Science Major in Industrial Pharmaceutical Science

Master of Natural Science Major in Pharmacy

شهریه تحصیل در این رشته ها سالی ۱۲٫۳۱۶ دلار میباشد و کلاس ها در کمپ واقع در سئول برگزار خواهند شد.

 

دانشگاه کره

دانشگاه کره قدیمی ترین دانشگاه کشور کره جنوبی میباشد و در سال ۱۹۰۵ تاسیس شده است. بر اساس سایت معتبر QS Ranking این دانشگاه در سال ۲۰۱۵-۲۰۱۶ موفق به اخذ رتبه ۱۰۴ در دنیا شده است.  این دانشگاه دارای ۳۷٫۰۰۰ دانشجو میباشد که از این مقدار ۲۰۰۰ دانشجوی بین المللی در حال تحصیل در این دانشگاه می باشند. رشته های مرتبط با تحصیل داروسازی در کره جنوبی در این دانشگاه به شرح ذیل می باشند:

Doctoral of Pharmacology

Integrated Master and Ph.D. in Pharmacy

Master of Pharmacology

Master of Pharmacy

Ph.D. in Pharmacy

شهریه رشته های اعلام شده در بازه ۱۰٫۰۰۰ الی ۱۵٫۰۰۰ دلار در سال می باشند که با توجه به نوع رشته و گرایش و مقطع تحصیلی متفاوت میباشند.

 

در ارتباط با مهاجرت و تحصیل داروسازی در کره جنوبی داشتن آگاهی از شرایط اخذ ویزا در این کشور نیز بسیار مفید میباشد و در همین راستا موسسه حقوقی ملک پور سعی دارد تا اطلاعات پایه ای در این مورد در اختیار شما عزیزان قرار دهد. جهت تحصیل در کره جنوبی ویزای نوع (D-2) این کشور مورد نیاز میباشد که جهت این نوع ویزا، یکی از مدارک مورد نیاز، ارائه پذیرش و محل اقامت میباشد که از دانشگاه های کره جنوبی اخذ کرده اید. از دیگر الزامات اخذ ویزا ارائه تمکن مالی با میزان مشخصی میباشد که می توانید جهت اخذ اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی در ارتباط با میزان موجودی حساب و نوع کساب را کسب نمایید. از جمله نکات قابل اهمیت دیگر اجازه کار در این کشور به مدت ۲۰ ساعت در هفته میباشد که پس از ثبت نام در دانشگاه و شروع تحصیل، برای دانشجویان مقدور میباشد.

هدف از این مقاله، ارائه اطلاعات جامع و کافی در زمینه تهیه مدارک مورد نیاز جهت تحصیل داروسازی در کره جنوبی، دانشگاه های کره جنوبی و بطور کل اطلاعات مورد نیاز در باب تحصیل داروسازی در کره جنوبی بوده و امید است اطلاعات ارائه شده مفید واقع شده باشد. شما متقاضیان گرامی می توانید در امر مهاجرت و اخذ پذیرش تحصیلی و اطلاع از مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی در کره جنوبی و دیگر دانشگاه های موجود در اقصی نقاط جهان از راه های مختلف با موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید.

تحصیل در کره جنوبی و یا تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کره جنوبی و یا تحصیل داروسازی در کره جنوبی می تواند منجر به اقامت دائم در کره جنوبی شود و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به کشور کره جنوبی و تحصیل داروسازی در کره جنوبی با مشاوران بین الملل موسسه مشاوره ای MIE (همکار موسسه حقوقی ملک پور) در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس بگیرید .