تحصیل داروسازی در بلژیک

تحصیل داروسازی در بلژیک و یا اخذ پذیرش رشته داروسازی در بلژیک 2018 ، شرایط اخذ ویزای تحصیلی بلژیک برای تحصیل داروسازی در بلژیک موضوع بحث ما می باشد ، اگر تمایل به مهاجرت تحصیلی به بلژیک برای تحصیل داروسازی در بلژیک دارید و می خواهید از تحصیل داروسازی در بلژیک و شرایط تحصیل در بلژیک مطلع شوید با این مقاله همراه ما باشید .

می توانید با مشاورین و حقوقدانان با تجربه این موسسه تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین متخصص و حقوقدانان باتجربه ی این موسسه در خصوص تمامی راههای مهاجرت به بلژیک و مهمتر از همه تحصیل داروسازی در بلژیک  و هزینه های تحصیل دربلژیک به صورت تلفنی و رایگان مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

 

پادشاهی بلژیک، یک کشور فدرال در اروپای غربی است و یکی از اعضای بنیانگذار اتحادیه اروپا است که مقر اتحادیه اروپا است و همچنین چندین سازمان بزرگ دیگر بین المللی مانند ناتو را میزبانی می کند.

برای کسانی که مایل به ادامه تحصیل در این کشور هستند، بروکسل انتخاب شرایط خوبی را برای تحصیل ارائه می دهد. دانشگاه های برتر مانند دانشگاه بریج بروکسل و دانشگاه لیبر بروکسل اینجا هستند.

 

رشته داروسازی

تحصیل در رشته داروسازی می تواند به پیشرفت شما در مسیر حرفه ای خود در صنعت دارو کمک کند. واحدهای آموزشی در این رشته در مورد بهترین موارد استفاده و اثرات داروها و نقش آنها در مراقبت های بهداشتی می باشد. رشته داروسازی شما را برای کار در مشاغل مختلف مانند داروخانه های شهری، روستایی، تامین اجتماعی و بیمارستان آماده می کند.

تدریس در دانشکده داروسازی با هدف آموزش دانشجویان برای تبدیل شدن به متخصص دارویی صورت می گیرد و دانشجویان می توانند دانش علمی خود را در زمینه مراقبت های بهداشتی، صنعت دارو یا تحقیق در این زمینه توسعه دهند. در این راستا، دانشکده های داروسازی

در بروکسل در نظر دارند برنامه های آموزشی خود را از یک سو با آخرین پیشرفت های علمی (به ویژه در زمینه توسعه گروه های تحقیقاتی تخصصی) متمرکز کنند و از سوی دیگر به تکامل نقش اجتماعی و وظایف داروسازان بپردازند.

 

رشته های تحصیلی پیشرفته به زبان هلندی تدریس می شود؛

دانشجویان غیر بومی مهارت پس از یک سال تحصیل در بلژیک باید با شرکت در یک آزمون زبان و کسب نمره لازم (سطح ۵) مهارت زبان هلندی خود را ثابت کنند.

  • کارشناسی ارشد داروسازی بیمارستانی
  • کارشناسی ارشد داروسازی صنعتی
  • کارشناسی ارشد پزشکی آزمایشگاهی

 

مهاجرت و ویزای بلژیک

دانشجویان بین المللی که مجاز به تحصیل در رشته های پزشکی و مرتبط با پزشکی در بلژیک هستند باید معیارهای زیر را داشته باشند:

  • گذرنامه معتبر داشته باشند.
  • در یک موسسه آموزش زبان برای مدت بیش از سه ماه شرکت کنند.
  • آنها در طول تحصیلات خود درآمد کافی داشته باشند.
  • بیمه خدمات درمانی داشته باشند.

هزینه تحصیل

شهریه تحصیل در دانشکده داروسازی در بلژیک بستگی به موسسه محل تحصیل شما دارد. همچنین تفاوت هایی در هزینه پرداختی دانشجویان اروپایی و دانشجویان غیر اتحادیه اروپا وجود دارد.

دانشجویان اتحادیه اروپا و دانشجویان بومی بلژیکی هزینه یکسانی می پردازند. دانشجویان غیر اتحادیه اروپا برای برخی واحدهای آموزشی باید هزینه بالاتری بپردازند.

به طور کلی، هزینه تحصیل در بلژیک تقریباً بین ۲۰۰۰ تا ۴،۰۰۰ در سال می باشد.

کار پس از تحصیل در بلژیک

اقتصاد بلژیک به اندازه کافی توسعه یافته است و با توجه به این که مقر اتحادیه اروپا است، فرصت های شغلی و خدماتی زیادی را برای دانشجویان، به خصوص در بروکسل، پایتخت بلژیک فراهم می کند.

بنابراین به صراحت می توان بیان نمود که افراد متقاضی تحصیل داروسازی در بلژیک  به انواع مختلف خواهند توانست به اخذ اقامت بلژیک نیز دست پیدا نمایند . در خصوص تحصیل داروسازی در بلژیک  میتوان پیشنهاد نمود که موسسه حقوقی ملک پور دارای دارای جامع ترین و مفیدترین اطلاعات می باشد .

اگر شما عزیزان دارای هرگونه سوالی در خصوص شرایط تحصیل داروسازی در بلژیک  می باشید و می خواهید با تمام جوانب تحصیل داروسازی در بلژیک  آشنا شوید  همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط تحصیل داروسازی در بلژیک  از طریق حقوقدانان ومشاورین با تجربه این موسسه دریافت نمایید .