تحصیل حسابداری در اتریش

تحصیل حسابداری در اتریش

تحصیل حسابداری در اتریش و شرایط اخذ پذیرش تحصیل حسابداری در اتریش را در این مقاله گردآوری کرده ایم تا عزیزانی که  قصد تحصیل حسابداری در اتریش را دارند از شرایط ان اگاه شوند.  شرایط تحصیل حسابداری در اتریش و اقدامات در تحصیل حسابداری در اتریش و همچنین مدارک مورد نیاز تحصیل حسابداری در اتریش همگی از مواردی هستند که برای  تحصیل حسابداری در اتریش باید در نظر گرفت. تحصیل حسابداری در اتریش در مقاطع مختلف امکان پذیر می باشد. ما در این مقاله در باب مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل حسابداری در اتریش ، شرایط تحصیل حسابداری در اتریش 2018 ، اقدامات در تحصیل حسابداری در اتریش ، مدارک مورد نیاز تحصیل حسابداری در اتریش 2018 و مقاطع مختلف در تحصیل حسابداری در اتریش مطالب ارائه خواهیم نمود . در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات مضاعف داشته باشید می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین ارتباط بر قرار نمایید .

توضیحات آقای ملک پور(دانشجوی دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین ) در باب تحصیل حسابداری در اتریش

video تحصیل حسابداری در اتریش
audio تحصیل حسابداری در اتریش
audio تحصیل حسابداری در اتریش
audio تحصیل حسابداری در اتریش

رشته حسابداری را می توان به عنوان فرآیندی که اطلاعات مختلفی مشتمل بر سازماندهی ، تجارت ، طبقه بندی و راه های آن ، مختصر نمودن مسیر ها ، شرح و نحوه برقراری ارتباط در اختیار افراد را فرا خواهد گرفت . این مسیر ها و شاخه ها با مطالبی مشتمل بر حقوق ، آمار ، فناوری ، تکنولوژی ، اقتصاد ، مدیریت و تجارت ادغام شده اند .

افرادی که قصد کسب آموزش در شاخه حسابداری می باشند ، داده های نظری و عملی در شاخه های حسابداری به دست خواهند آورد . مهارت های مورد نیاز برای اشتغال با کامپیوتر و ماشین حساب های تخصصی در این شاخه و در زمینه های فعالیت های محیطی که مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت را آموزش خواهند دید . هم چنین نحوه کار نمودن با نرم افزار های حسابداری ( مانند  CIMA SAGE که برای شما این امکان را فراهم  می آورد تا  از نرم افزار های مرتبط به صورت فردی بهره مند شوید)  به شما آموزش  های لازمه ارائه می شود .

انواع رشته حسابداری :

در رشته های حسابداری زیر شاخه های گوناگونی وجود دارد که با عناوینی مشابه به کارشناسی حسابداری و کارشناسی حسابرسی نام گذاری شده اند . در درجه تخصص حسابداری کشور آمریکا مدارکی مشابه با عناوین BAcy , BAcc , BAccty به فرد اعطا می گردد ، این مدارک در تمام امریکا به اسم مدرک حرفه ای شناخته می شود و مورد استفاده قرار می گیرد . در عموم کشور ها حسابداری را به عنوان یک مدرک درجه لیسانس با نام BA و یا به عنوان یک گرایش در این مقطع در علوم با نام BSc شناخته می شود .که به اختصار با نام  BS/ACC شناخته می شود .

ازش گذاری مدرک های حسابداری در پایه حرفه ای مثل حسابرسی در جوامع بین المللی مورد استماع می باشد . در انگلستان این مدرک به عنوان یک گواهی حسابداری بر پایه چهارچوب تعیین شده به شخص  اعطا می گردد . در ایالات متحده  مدرک رشته حسابداری به واسطه موسسات ذیل ارائه می گردد .

* موسسه های حسابداری مالی

* موسسات مدیریت حسابداری

* موسسه حسابداری عمومی آمریکایی

به دست آوردن این مدرک به فرد این امکان را می دهد تا در آزمون های مرتبط با این گرایش در حین تحصیل حسابداری شرکت نماید .

شرایط ورود در رشته حسابداری برای تحصیل حسابداری در اتریش :

افرادی که خواهان تحصیل در رشته های حسابداری را دارند ، می بایست یک پیش زمینه قوی تحصیلی در رشته ریاضیات را ارائه نمایید . در بعضی از دانشگاه ها امکان برای دانشجویان وجود دارد تا در رشته های گرایش حسابداری ادامه تحصیل نماید . تنها نکته ای که وجود دارد باید یک سال از کورس تحصیلی فرد گذشته باشد .

کسب تخصص در حسابداری :

رشته حسابداری در شاخه های تخصصی به معرفی عنوان های بنیادی در گرایش حسابداری می پردازد . شاخه هایی همانند :

* سیستم و خدمات حسابداری

* حسابداری و نرم افزار تکنیکی

* حسابداری نظری

* بررسی حسابداری

* حسابداری مالی

* معرفی عناوین تجاری

* کسب مهارت در بخش IT

* آگاهی از نحوه کارکرد اقتصاد ریز و کلان

* مدیریت حسابداری

* آمار

* روش های کاربرد مفهوم کمیت و ریاضی و مالیات

این امکن نیز وجود دارد تا در کسب تخصص سابر گرایش های حسابداری نیز تحصیل نمایید. گرایش هایی همانند :

*استراتژی تجارت

* تجارت و حقوق کارمندان

* حسابداری نظری

* حسابداری قانونی

* طرح های مالی

* مدیریت احتمالات

حسابداری مالی :

از اساسی ترین گرایش های رشته حسابداری ، شاخه حسابداری مالی می باشد . در این رشته به ثبت ، جمع آوری ، تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی برای ارائه گزارش ، سرمایه گذاری در بازارها ، جهت مطابقت با قوانین حسابداری و مصارف داخلی ( عموما سرمایه ها ، موسسه های دولتی و کار پردازان در تصمیم گیری آن دخیل می باشند ) از شاخه های بسیار اساسی در زیر شاخه حسابداری است .

مدیریت حسابداری :

از دیگر شاخه های گرایش حسابداری، مدیریت حسابداری ( حسابداری مدیریتی ) می باشد که مواردی مانند : سنجش، تجزیه و تحلیل و گزارش داده های حسابداری که مورد استفاده سازمان ها واقع می شود را در بر می گیرد. این اطلاعات محرمانه تنها در بخش های داخلی مورد بحث واقع می شوند و امکان آگاهی از این تصمیمات برای کنترل و عملکرد بهتر فعالیت های تجاری را به مدیران و دیگر تصمیم گیرندگان می دهند.

حسابرسی :

در رشته حسابرسی فرد می تواند به تجزیه و تحلیل ، ارزیابی امور مالی موسسه ها یا اداره ها ، تولید طرحهای گوناگون در دسته بندی سند های مالی ورود نمایید . هم چنین فرد با نحوه پیدا نمودن و بررسی اطلاعات داده شده ، مطالب ، مورد های به ثبت رسیده ، چگونگی عملکرد آموزش دیده و وارد بازار مربوطه شود .

حسابداری قانونی :

زمانی ما با واژه قانون روبرو می شویم در نگاه اول به معنای ظاهری آن که عموما در دادگاه کابرد دارد می اندیشیم . و در حسابداری قانونی به تعبیر بهره از مفاد حسابداری جهت رسیدن به حداقل های خاص و اقامه آن در دادگاه حقوقی می باشد . این به افراد دسترسی نحوه جمع آوری شهود ، تسلیم حمایات حقوقی و اقامه شهود در محضر دادگاه آموزش داده خواهد شد .

ما در این مقاله در باب تحصیل حسابداری در اتریش ، شرایط تحصیل حسابداری در اتریش ، اقدامات در تحصیل حسابداری در اتریش ، مدارک مورد نیاز تحصیل حسابداری در اتریش و مقاطع مختلف در تحصیل حسابداری در اتریش مطالب ارائه نمودیم . در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات مضاعف داشته باشید می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکارش در ایران ارتباط بر قرار نمایید .

 

Rating: 5
24 پاسخ
 1. رفیعی گفته:

  با سلام و احترام
  میخواستم بدونم برای دکتری ، امکان گرفتن فاند از دانشگاههای اتریش هست( البته دانشگاهها شهریه ندارند ولی برای هزینه زندگی چطور آیا فاند میدن) واگر بله شزایطش رو بنده دارم:
  لیسانس و ارشد از دانشگاههای تهران و بهشتی با معدل ۱۷.۴۵ و ۱۷.
  آیلتس۷
  جیجت۷۰۰
  یک مقاله isi
  سن ۳۴ و مجرد
  ۲۰۱۸ ارشدم رو گرفتم
  خیلی ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمائید.

  Rating: 5
  پاسخ
 2. خصایار گفته:

  با سلام و درود ، من دانشجوی سال اول کارشناسی رشته حسابداری در دانشگاه تهران هستم و معدل بالای 19 دارم ، از لحاظ زبان انگلیسی هم 6 ماهه به آیلس میرسم ، آیا برای ادامه تحصیل درکارشناسی و همبن رشته میتونم اقدام کنم ؟ آیا زبان آۀمانی هم لازمه ؟ به نظر جنابعالی چقدر زمان میبره ؟ با سپاس از حوصله و زمانی که برایپاسخ به پرسشهای مردم میگذارید .

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور تحصیل در اتریش دارای شرایط علمی مناسبی هستید. هرچند نیاز به شرایط دیگری نیز خواهید داشت. پیشنهاد می شود به منظور پاسخ دقیق و تخصصی به سوالاتتان و همچنین ارزیابی شرایط شما با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 3. زهرا گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید من ۴۱ سال دارم و به تازگی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل ۱۷/۶۶فارغ التحصیل شدم در حال گذراندن کلاسهای آیلتس هستم و همچنین زبان آلمانی نیز همزمان شروع به یادگیری کردم ۲ مقاله isi هم در مرحله چاپ دارم میخواستم از شما بزرگوار سوال کنم شانسی برای پذیرش مقطع دکترا در اتریش دارم ضمنا معدل مدرک کارشناسی که در سال۸۱ فارق التحصیل شدم پایین هست و ۲۰ سال سابقه کار مالی نیز دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   برای اخذ پذیرش در مقطع دکترا در اتریش باید سوپروایزر داشته باشید.شرایط و رزومه ی شما بسیار خوب به نظر میرسد.برای اخذ مشاوره در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. الهه گفته:

  سلام، من متقاضی دوره PhD در رشته حسابداری هستم، به بعضی از اساتید هم نامه زدم ولی هنوز جواب نگرفتم، سوالم اینه که بعد اتمام تحصیلات در اتریش، ویزای کار تعلق میگیره، فرصت برای پیدا کردن کار میدن؟ چند وقت؟ ممنون از شما

  پاسخ
 5. امید گفته:

  باعرض سلام من رشته حسابداری خوندم ومدرک کارشناسی حسابداری در دانشگاه دولتی با معدل18/63…سطح زبان انگلیسیم هم توسطحی هست که بتونم بفهمم وحرف بزنم ویک کتاب نوشتم ومنتشر شده ویک مقاله isiدارم .میخواستم بدونم بااین شرایط بورس میشم یا نه؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   به نظر بنده شما شرایط مهاجرت تحصیلی به اتریش رو دارید. ولی بهتر است هرچه سریعتر یادگیری زبان رو شروع کنید.میتونید برای اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره با شماره 02149196000

   پاسخ
 6. حسنا گفته:

  سلام به روی همیشه خندانتون آقای دکتر ?
  من دانشجو حسابداری هستم و 22 سال سن دارم ? با مدرک لیسانس ? قصد دارم برا ادامه تحصیل به خارج کشور مهاجرت کنم ‌‌؛ خودم اتریش و سوییس رو دوست دارم اما مطمئن نیستم ? میخوام نظر شما رو بدونم و اگه کشور دیگه ای رو مناسب تر میدونید خوشحال میشم بگید تا بتونم تصمیم قطعیم رو بگیرم … مرسی بابت کمک های صادقانه و دلسوزانتون ??????????????????

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار شرایط شما برای تحصیل در این کشورها با جزییات باید بررسی گردد.
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 7. خاقانی گفته:

  با سلام بفرمائید
  من ۴۵ سال دارم و دیپلم تجربی دارم و حدود ۲۲ سال کار حسابداری انجام دادم و فقط یک دوره حسابداری رفتم و سال ۷۰ دیپلم گرفتم
  آیا امکان تحصیل در رشته حسابداری دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب قانونا به علت گپ تحصیلی شانس پایینی در این امر داشته اید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. محمد رضا میاحی گفته:

  سلام میخواستم بدونم تحصیل در اتریش رایگان هستش یا نه و آیا زبان رسمی آنها چیه و ارائه مدرک زبان لازمه و اینکه شرایط ورود به دانشگاه های اتریش چطوریه …. ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب زبان المانی است و مدرک زبان نیاز ندارد . در مورد شرایط ورود باید با کارشناسان مشاوره بفرمایید.

   پاسخ
 9. محند رضا میاحی گفته:

  سلام میخواستم بدونم تحصیل در اتریش رایگان هستش یا نه و آیا زبان رسمی آنها چیه و ارائه مدرک زبان لازمه و اینکه شرایط ورود به دانشگاه های اتریش چطوریه …. ممنونم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام بله رایگان است . زبان رسمی المانی است و نیاز به مدرک زبان نیست.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. پریناز گفته:

  با درود و خسته نباشید
  ایا برای تحصیل حسابداری الزامی به مدرک زبان هست؟
  چه زبانی؟
  چقدر زمان میبره تا ویزا تحصیل داده بشه؟
  چقدر هزینه داره این پروسه؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای تحصیل در کشور اتریش نیازی به ارائه مدرک زبان نیست. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. ساناز گفته:

  با درود
  دو سوال داشتم۱- اگر فردی در مقطع فوق لیسانس برای دانشگاهی اپلای کند و ادمیشن بگیرد اما برای گرفتن ویزا اقدام نکند و مدتی بعد دوباره بخواهد اپلای جدیدی بکند برای سابقه او مشکلی پیش نمیاد که ویزا ندهند؟۲- اگر فردی ویزا دانشجویی بگیرد و اتریش بیاید و بعد از ان ازدواج کند آیا همسرش فورا میتواند بیاید؟و اینکه به نامزد که عقد نکرده اند ویزا همراه میدهند؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. مشکلی از بابت اخذ پذیرش تحصیلی برای شما وجود ندارد و در صورت ازدواج می توانید برای الحاق همسر خود پس از ورود درخواست نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. فرهاد گفته:

  با سلام، بفرمایید
  برای نحصیل در مقطع لیسانس حسابداری چقدر هزینه باید در نطر گرفت و آیا محدوده سنی داره یا خیر؟ ممنون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. تحصیل در کشور اتریش تقریبا رایگان می باشد و محدودیت سنی مشخصی ندارد. تحصیل در رشته حسابداری دارای آزمون ورودی می باشد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.