تحصیل بدون نیاز به مدرک زبان

ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان

ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان  و شرایط اخذ ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان ۲۰۱۸ چیست ، آیا یکی از اهداف شما اخذ ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان است؟ آیا علاقمند به تحصیل در آلمان بدون نیاز به مدرک زبان هستید؟ در این مقاله اطلاعات کاملی در این زمینه و بررسی شرایط ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان و مسائل پیرامون آن مطرح می شود. که در این مقاله به تفصیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
چگونه می توانم اخذ ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان زبان بگیرم؟ ثبت نام برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان شامل چه مراحلی می شود؟ حداقل شرایط و الزامات برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان چیست؟ هزینه اخذ ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان چقدر است؟ چگونه می توانم اطلاعات بیشتری در مورد اخذ ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان کسب کنم؟ چگونه می توانم برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان درخواست دهم؟  مدارک  لازم براى اخذ ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان چیست؟ آیا می توانم اخذ ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان زبان را خودم انجام دهم یا از موسسات حقوقی در این مورد  میتوانم کمک بگیرم؟ بسیاری از دانشجویان در دانشگاه های آلمان تحصیل می کنند. برخی از این دانشگاه ها خصوصى و تعداد دیگرى به صورت رایگان است پذیرش دانشجو بستگی به دستیابی دانشجویان به استانداردهای مورد نیاز از جمله داشتن مدرک زبان آلمانى دارد.
توجه داشته باشید که تعداد زیادی از متقاضیان از سراسر جهان برای تحصیل در دانشگاه هاى آلمان وجود دارد و ظرفیت دانشگاه ها  بر اساس تاریخ درخواست و ثبت نام دانشگاه است. از این رو پذیرش تا حد زیادی بر اساس زمان ثبت درخواست ها صورت می گیرد. بنابراین شما می توانید به طیف گسترده ای از دانشگاه هاى آلمان که در این سایت آمده است دسترسی داشته باشید. شما میتوانید موسسه حقوقی ملک پور که بیشترین تناسب را با نیازها و آرمان های شما دارد را انتخاب کنید.

ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان

شما به عنوان دانشجوی بین المللی بسته به کشور اصلی خود و مدت زمان اقامت در آلمان برای ورود به این کشور به ویزا نیاز دارید.
در زمان ارائه درخواست ویزا به موارد زیر توجه داشته باشید:
درخواست خود را در اسرع وقت ثبت کنید. بررسی درخواست ویزا ممکن است ماه ها طول بکشد و شما نمی توانید بدون ویزای معتبر وارد کشور شوید.
برای ویزای مناسب خود درخواست دهید. ویزای توریستی آلمان و ویزای شرکت در دوره های آموزش زبان را نمی توان جایگزین ویزای دانشجویی نمود. در صورت درخواست برای ویزای نامناسب مجبور به ترک کشور و درخواست برای ویزای مناسب در کشور خود خواهید شد.
برنامه سفر خود را به آلمان طوری تنظیم کنید که زمان کافی برای ثبت نام در دانشگاه و انجام تعهدات اداری خود داشته باشید. ثبت نام پیش نیاز کسب اجازه اقامت با هدف تحصیل در آلمان است. اطمینان حاصل کنید که گذرنامه شما در کل دوره اقامت شما در آلمان اعتبار دارد. اگر گذرنامه شما حین حضور شما در آلمان منقضی شود، مجبور به بازگشت به کشور خود و تمدید اعتبار گذرنامه خود خواهید بود.

شرایط اخذ ویزا برای کشور شما

شما برای ورود به آلمان به احتمال زیاد نیاز به ویزا دارید که می توانید قبل از سفر خود در سفارت آلمان در کشور خود درخواست دهید. در مورد برخی کشورهای خاص بسته به طول مدت اقامت و هدف از سفر استثنا وجود دارد.
از وب سایت وزارت امور خارجه آلمان برای مشاهده آخرین شرایط اخذ ویزا برای همه کشورها بازدید کنید.
در سفارت یا کنسولگری آلمان در کشور خود می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تمام مسائل مربوط به درخواست ویزا کسب کنید. شما می توانید آدرس تمام کنسولگری های آلمان در وب سایت وزارت امور خارجه آلمان موجود است.

توضیحات آقای  ملک پور در باب تحصیل در آلمان

video ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان

ویزای مناسب

نوع ویزای مورد نیاز شما بستگی به این دارد که در حال حاضر در یک دانشگاه آلمانی پذیرفته شده باشید یا خیر (به عنوان توریست وارد کشور نشوید. ویزای توریستی را نمی توان جایگزین ویزای دانشجویی یا دانشجوی متقاضی ویزا نمود).
دو نوع ویزا وجود دارد:
۱٫ ویزای دانشجویان متقاضی (ویزا با هدف تحصیل)
اگر هنوز در مورد پذیرش شما در دانشگاه اطلاع رسانی نشده است، باید برای اخذ ویزای دانشجوی متقاضی اقدام کنید.
این ویزای سه ماهه به شما اجازه ورود به یک دانشگاه آلمانی را می دهد. اگر شما جای داد سه ماه است به اندازه کافی بلند نیست، شما ممکن ویزای خود را به حداکثر شش ماه است. اگر در این مدت در دانشگاه پذیرفته شوید، آنگاه می توانید برای ویزای دانشجویی درخواست دهید.
۲٫ ویزای دانشجویی
اگر تاییدیه پذیرش در دانشگاه و یا یک دوره مقدماتی را دریافت کرده اید، می توانید برای ویزای دانشجویی درخواست دهید. ویزای دانشجویی معمولا به مدت سه ماه اعتبار دارد. در این سه ماه باید برای تمدید اجازه اقامت در دفتر ثبت خارجیان در شهر دانشگاه خود اقدام کنید.
مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزا
به طور معمول، مدارک زیر لازم است:
گواهی سلامت همراه با تأییدیه پوشش بیمه
اثبات پشتوانه مالی
گواهی پژوهش ها و دستاوردهای علمی در گذشته
مدرک تسلط به زبان آلمانی و یا تاییدیه ثبت نام در یک دوره آموزش زبان آلمانی
برای اخذ ویزای دانشجوی متقاضی: تاییدیه ورود به دانشگاه که در آلمان معتبر باشد.
برای اخذ ویزای دانشجویی: نامه پذیرش در دانشگاه آلمانی مورد نظر خود (و یا تاییدیه از دانشگاه مبنی بر پذیرفته شده شما در دانشگاه مورد نظر).
اثبات منابع مالی
گذرنامه معتبر و ویزای فعلی
گواهی سلامت
اجاره نامه
عکس گذرنامه
پرداخت هزینه دریافت اجازه اقامت
در ابتدا برای شما اجازه اقامت دو ساله صادر می شود که در صورت لزوم می توان آن را تمدید کرد. موافقت با تمدید آن بستگی به روند ادامه تحصیلات شما دارد (به این معنا که تمدید آن با توجه به دوره زمانی مقطع تحصیلی شما انجام می شود). شما باید به این منظور از طرف دانشگاه محل تحصیل خود تاییدیه بگیرید. توجه داشته باشیدکه قبل از تاریخ انقضای اجازه اقامت خود برای تمدید آن درخواست دهید.

اجازه اقامت

اگر دانشجو اهل  یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا، ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ و یا سوئیس نباشد، و
قصد اقامت تحصیلی برای بیش از ۹۰ روز داشته باشد، باید برای اخذ اجازه اقامت درخواست دهد.
»دانشگاه آنلاین آلمانی» (DUO) یک پورتال وب برای یادگیری زبان آلمانی است. شما می توانید دانش خود را در مورد آلمان افزایش داده و برای تحصیل در این کشور آماده شوید. شما می توانید به شیوه خودآموزی آلمانی یاد بگیرید، در یک دوره آموزش مجازی شرکت کنید و یا برای آموزش فشرده معلم خصوصی بگیرید. این پورتال دوره های مختص مبتدیان و دوره های سطح متوسط ارائه می دهد. یک دوره مقدماتی برای شرکت در آزمون داف و دوره های سطح پیشرفته برای یادگیری تخصصی زبان و کسب دانش تخصصی وجود دارد.
شما نباید آلمانی را فقط برای به منظور ورود به دانشگاه بیاموزید. به خاطر داشته باشید که صحبت کردن به زبان آلمانی یک عامل مهم در احساس نزدیکی با کشور آلمان و یافتن دوستان آلمانی است.
با توجه به امکاناتی که در باب مشاوره ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان وجود دارد میتوانید جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مفید و دقیق در باب ویزای تحصیلی آلمان بدون نیاز به مدرک زبان صفحات مختلف این سایت را مطالعه نموده و به شما توصیه میکنیم قبل از پرداخت هزینه های گزاف حتما مشاوره اخذ نمایید . موسسه حقوقی ملک پور با توجه به وجود کارشناسان و حقوقدانان متخصص می تواند مشاوره ای بسیار مفید برای شما متقاضیان عزیز ارائه دهد. جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید.

Rating: 5
68 پاسخ
 1. sevda گفته:

  سلام خسته نباشید من دیپلم تجربی دارم و پشت کنکورم سعی دارم تا سال بعد از رشته های پزشکی و یا پیرا پزشکی در ایران قبول شم و بعد از آلمان پذیرش بگیرم و همون رشته رو بخونم ولی مدرک زبان ندارم میتونم اول پذیرش بگیرم و بعد مدرک زبان ارایه بدم؟ تو این شرایط هم باید دوره یک ساله کالج رو بگذرونم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   برای تحصیل در رشته هایی که فرمودید در آلمان باید آزمون ورودی به زبان آلمانی را پشت سر بگذارید و بدون این آزمون برای شما امکان پذیر نمی باشد و با توجه به این نکته که کشور آلمان روی گپ سنی حساس است و اینکه وقت سفارت این کشور طولانی مدت است باید هرچه زود تر اقدام نمایید

   پاسخ
 2. خسروی س گفته:

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بپرسم ایا ممکنه برای گرفتن مدرک زبان آلمانی b2، در آلمان به کالج بروم؟
  مثلا در اینجا b1 رو گرفته برای گرفتن b2 به آلمان رفته و درانجا این مدرک را بگیرم
  اگر امکان پذیر است بعد از گرفتن این مدرک میتونم وارد دانشگاه پزشکی بشم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکان گذراندن دوره های زبان آلمانی در آلمان و مجارستان وجود دارد ولی در آلمان سخت گیرانه تر ویزا اعطا می شود و پروسه حدوداً 2 ساله ای را می طلبد. در مورد تحصیل پزشکی در آلمان، تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط در بسیاری از کشورها طبق قوانین آموزشی این کشورها نیازمند این است که در کنکور سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید و ترحیحاً از ابتدا مدرک زبان این کشور را نیز داشته باشید. مگر اینکه در دانشگاه خصوصی اقدام به تحصیل نمایید. همچنین ممکن است نیاز به گذراندن دور های پیش پزشکی نیز داشته باشید.

   پاسخ
   • یخسروی س گفته:

    سپاس از پاسخ گویی شما…
    میتونم بپرسم در چ کشوری اخذ پذیرش در رشته ی پزشکی راحت تر از بقیه ی کشور هاست؟؟ سالانه میتوانم 100 میلیون تومن خرج کنم
    دانشگاه های خصوصی هزینه ی بسیار گرانی دارند هدفم دانشگاه های دولتی است
    اما کدام کشور راحتتر میتوان اقدام کرد؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     سلام شما میتونید با قبولی در آزمون یوس در دانشگاه های پزشکی ترکیه تحصیل کنید یا در کشورهایی مثل اوکراین با گذراندن دوره های یکساله تحصیل پزشکی داشته باشید ولی اعتبار مدارک دانشگاه های این کشورها رو حتما باید از وزارت علوم تحقیق کنید و مد نظر قرار بدید.
     متاسفانه کشورهای برتر جهان شرایطی برای تحصیل سریع و بدون دوره های پیش پزشکی ندارند آن هم در دانشگاه های دولتی خودشون

     پاسخ
 3. ماهان گفته:

  سلام من ۱۵ سال دارم
  میخواهم برای سال بعدی یا اگر هم نشد برای ۲سال دیگر برای تحصیل به آلمان مهاجرت کنم
  زبان انگلیسی را در حد متوستی بلدم
  ولی زبان آلمانی را بلد نیستم
  وهیچ کسی در آلمان ندارم که همراهشان زندگی کنم
  آیا برای تحصیل. به مدرک زبان آلمانی نیازمندم?
  باید برای تحصیل و چه شرایتی داشته باشم?
  باید برای تحصیل و حتی زندگی کردن چه کار و مراحلی را باید انجام دهم?
  آیا میتوان پیشرفت کرد و در شغل خود می توانم شغلی پر سود داشته باشم?
  در بین رشته برنانه نویسی و فیزیوترابی کادام یک برای کارکردن در کشور آلمان مناسب است?
  لطفا به پرسش هایم جواب دهید

  Rating: 4
  پاسخ
 4. مصطفي٧ گفته:

  با سلام . بنده داراي مدرك كارشناسي مترجمي زبان انگليسي هستم. و قصد تحصيل در رشته دندانپزشكي در آلمان را دارم. ميخواستم بدونم با اين حالت هم داشتن مدرك زبان انگليسي الزامي هست يا خير؟

  Rating: 4
  پاسخ
 5. فرهاد گفته:

  با سلام خدمت شما
  بنده محصل هستم و در دبیرستان درس میخونم و رشته ام تجربیه
  میخواستم برای ادامه تحصیل ویزای تحصیلی برای کشور خارجه بگیرم و در شاخه دندانپزشکی درس بخونم
  چه مدارکی نیازه برای ویزای تحصیلی؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
 6. امیر گفته:

  سلام وقتتون به خیر میخواستم شرایطم رو بگم شما لطف کنید بگید به من که ممکنه برای پزشکی یا دندون پزشکی المان پذیرش بشم یا نه من ۱۷ سالمه تو مدرسه استعداد درخشان درس میخونم معدل کل سال هام تا کلاس ۹، ۲۰ بوده دهم شد ۱۹.۷۰ و یازدهم ۱۹.۶۲ الانم که سال دوازدهمم یعنی سال اخرم معدل ترم اولم شد ۱۹.۴۶ که به ۱۰۰ بخوام بگم میشه ۹۷.۳ همچنین من اتباع خارجی هستم که تو ایران درس میخونم و زبان انگلیسی رو تا حدودی مسلطم ولی مدرک ندارم به نظرتون میشه برای ادامه تحصیلم المان یا هر جای دیگه ایی برم ؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدید از طریق متن نوشتاری همینجا سپاس گزارم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل پزشکی در دانشگاه های دولتی آلمان به صورت رایگان باید در آزمون ورودی شرکت کنید. گذراندن دوره زبان در کشورهای حوزه شنگن همچون مجارستان به شما کمک می کند علاوه بر اینکه زمان انتظار برای وقت سفارت آلمان را کاهش دهید، برای شرکت در آزمون ورودی نیز آماده شوید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 7. علی ناصر نعیمی گفته:

  باسلام
  بنده دانشجوی ارشد مهندسی صنایع در دانشگاه استانبول تکنیک هستم و قصد دارم مقطع دکترا رو در المان بگذرونم . میخواستم بدونم برای اخذ ویزای تحصیلی از ما مدرک زبان المانی خواهند خواست و در صورت نیاز چه مدرکی؟ A1 یا B1 …. متشکر

  پاسخ
 8. زهرا نوروزی گفته:

  با سلام
  من دانشجوی رشته شیمی دارویی در تهران هستم.دیپلم ریاضی با معدل ۱۸.۸۳ و مدرک پیش دانشگاهی تجربی با معدل ۱۹.۱۷ هستم.مدرک ایلتس ۷ دارم و در حال حاضر زبان المانی میخوانم.میخواستم بدونم اینکه رشته دیپلم و پیش دانشگاهی من یکی نیستن در پذیرش از دانشگاه پزشکی المان دچار مشکل میشم؟و اینکه برای اقدام برای گرفتن پذیرش ارائه مدرک المانی لازمه یا اینکه تا زمان وقت سفارتم فرصت برای گرفتن مدرک B1دارم؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست عزیز
   برای پذیرش پزشکی نیاز به گذراندن A level یا قبولی در آزمون ورودی دانشگاه میباشیدوآزمون به زبان آلمانی است و حتما باید مدرک داشته و مسلط باشید.

   پاسخ
 9. اسکادران گفته:

  با سلام من 30 ساله هستم دارای مدرک دکتری شیمی تجزیه از دانشگاه دولتی با معدل 18/57 دارای 8 مقاله آی اس آی 8 سال سابقه کار با بیمه، دانشجوی استعداد درخشان دارای ثبت اختراع ، کارگر نخبه سال در بخش صنعت سال96، داای مدرک ICDL از سازمان فنی و حرفه ای، بیش از 10 طرح پژوهشی، 2 دیپلم افتخار از جشنواره های ایده های برت سال 2013 و 2014از جشنواره های بین الملی، مدرک زبان ندارم و اما تا حدودی با زبان آلمانی آشنا هستم . دارای مدرک غریق نجات2 از فدراسیون نجات و غریق کشور و افتخار دیگر آیا می توانم برای اقامت برای کار در کشو آلمان اقدام کنم

  پاسخ
 10. رضا گفته:

  سلام وقتون بخیر یک سوال داشتم.
  من فارغ التحصیل ارشد شیمی آلی هستم از دانشگاه آزاد . می خواستم برای دکتری در همین رشته آلمان اقدام کنم . با 2 کنفرانس بین المللی و یک تالیف کتاب و الان هم دوره آیلس میگذرونم. آیا می توانم با این رزومه فرقی نمیکنه کدام دانشگاه باشه. برای دکتری پذیرش بگیرم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد.

   پاسخ
 11. فربد گفته:

  سلام
  بنده ۱۵ سال سن دارم و قصد دارم برای سال تحصیلی بعدی به آلمان مهاجرت کنم.چند تا سوال دارم که امیدوارم پاسخ دهید:
  آیا برای فردی که در دبیرستان تحصیل میکند امکان دریافت ویزای همراه برای خواهر یا برادر و پدر و مادر خود وجود دارد؟
  آیا برای تحصیل در مقطع دبیرستان در ۱۶ سالگی،باید مدرک زبان b2 داشته باشیم؟
  برای دریافت ویزا و انجام کار های مهاجرت ایا بیشتر از سه ماه زمان نیاز داریم؟
  ترم دبیرستان های المان از چه زمانی شروع میشود؟
  من قصد دارم که در اواخر ماه اسفند برای گرفتن مدرکb2(در صورت نیاز)اقدام کنم،با توجه به اینکه اواخر اسفند این کار رو انجام میدم،میتونم برای سال تحصیلی که در پیش هست مهاجرت کنم؟
  مدارک مورد نیاز برای تحصیل در دبیرستان چیست و اینکه انجام همه ی کار های مربوط به مهاجرت تحصیلی مقطع دبیرستان در آلمان چقدر طول میکشد؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز از این طریق شما نمی توانید همراه داشته باشید و نیازی به مدرک زبان نخواهد داشت. همچنین نیاز به زمان طولانی تری خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی روش های مختلف مهاجرت برای خانواده و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. سمیه گفته:

  لطفا کمک کنید واقعا به همکاری شما نیازمندم من میخواهم ویزای تحصیلی یا دانشجویی بگیرم از المان در انجا عموم مصارف مالی من رو متقبل میشه اما مشکلی که هست اینه که من مدرک زبان ندارم اما انگلیسیم خوبه ولی بدون مدرک لطفا رهنمایی کنید در چه ویزای میتونم بدون مدرک زبان و این شرایطم درخواست بدم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   برای بررسی مورد شما نیاز به اطلاعات بیشتر مثل سن و رشته ی تحصیلی مورد نظرتان داریم. برای ویزای تحصیلی آلمان داشتن مدرک زبان آلمانی امری ضروریست. در مورد سایر روش های مهاجرت به آلمان نیز می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. nima گفته:

  باسلام و احترام
  اینجانب متولد 59 متاهل و دارای مدرک کارشناسی ارشد نرم فزار(1385) با معدل نزدیک به 17، آشنا به تکنولوژی های روز برنامه نویسی و طراحی وب سایت (به علت مشکل خدمت سابقه بیمه ای آنچنانی ندارم، و اکنون موفق به حل مشکل خدمت از طریق پرداخت جریمه غیبت بالای 10 سال شدم) 5-6 سال دانشگاه تدریس کردم (با بیمه و بدون بیمه) 2-3 سال برنامه نویسی (با بیمه و بدون بیمه) در حدود 150 م تومان سرمایه دارم و در حال بهبود زبان انگلیسی (رسید به سطح 6-6.5 آیلتس)
  می خواستم ببینم امکان ادامه تحصیل (و کار همزمان برای پوشش هزینه ها) را در کدام کشور ها دارم که شرایط اقامت بعد از تحصیل هم در آن کشورها فراهم باشه.
  با تشکر از زحمات شما.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 14. Alieh گفته:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشيد
  جناب آقاي دكتر ملكپور؛ بنده داراي مدرك فوق ليسانس ميكروبيولوژي از دانشگاه آزاد تهران شمال ، داراي دو مقاله آي اس آي چاپ شده ، ٧ سال سابقه كار به عنوان كارشناس آزمايشگاه در دانشگاه علوم پزشكي ، ميخواهم بدانم آيا بدون داشتن مدرك زبان ميتوانم براي دكترا اقدام كنم؟! و شما چه كشورهايي را پيشنهاد ميكنيد؟!

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 15. شیلان تقی پوریان گفته:

  با سلام و وقت بخیر بنده خانمی 33 ساله مجرد دارای مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد و فارغ التحصیل سال 86 هستم. در حال حاضر وکیل پایه یک دادگستری و دارای 7 سال سابقه فعالیت کاری هستم. میخواستم بدونم بدون داشتن مدرک زبان دروهله ی اول میتونم برای ویزای تحصیلی درهرکدوم ازکشورهای اروپایی اقدام کنم و اگه امکان پذیر هستش باید به چه صورت اقدامات اولیه رو انجام بدم؟
  با سپاس

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار شما می توانید برای مهاجرت تحصیلی اقدام فرمایید. از این رو جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بله دوست عزیز شما می توانید به زبان انگلیسی در آلمان تحصیل کنید. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کامل تر در این باب با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. mhd گفته:

  سلام …دانشجوی کارشناس ارشد آی تی گراش امنیت هستم معدل 16 دومقاله داخلی و یک مقاله isi دارم و بدون مدرک زبان هستم…امکان تحصیل درکدام کشور ها بدون ارائه مدرک زبان دارم(شرایط زبانم خوب نیست)؟برای مقطع دکتری

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 17. Soheil گفته:

  با سلام و خسته نباشید میخواستم بپرسم ک ایا امکان بورسیه و تحصیل در دانشگاه های المان بدون داشتن مدرک زبان ( انگلیسی و المانی ) وجود دارد ؟؟ شرایطش چطوریه و چطور باید اقدام کنم ؟

  پاسخ
 18. ز_ش گفته:

  سلام و عرض ارادت خدمت جناب آقای ملک پور
  من خانم ۳۵ ساله با مدرک فوق لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه آزاد با معدل ۱۷/۹۵ دارای دو فرزند پسر ۱۱ و ۳ ساله با ۱۲ سال سابقه کاری هستم همسرم شغلش آزاد هست میخواستم برای پی اچ دی اقدام کنم بدون مدرک زبان کدوم دانشگاه اتریش یا آلمان خوبه و منو قبول میکنه یا بهتره بپرسم کدوم کشور رو خودتون با شرایط بنده پیشنهاد میکنید؟
  چقدر زمان میبره تا ویزای تحصیلی بنده صادر بشه
  از زحمات شما و پاسخی که میفرمایید بی نهایت سپاسگزارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای هلند و دانمارک و کانادا میتوانید اقدام نمایید برای رشته شما بازار کار کمتری وجود دارد بهتر است ابتدا یک دوره مرتبط با رشته تان یا mba بگذرانید و سپس وارد بازار کار با شانس بالاتر شوید.

   پاسخ
 19. reza گفته:

  سلام.
  من و همسرم هردو لیسانس تربیت بدنی و دارای مدارک حرفه ای ماساژ از فنی حرفه ای و فدراسیون پزشکی ورزشی هستیم من سابقه ی کار ماساژ به مدت 3سال بدون بیمه البته. المانی هم دارم یاد میگیرم میخواستم بدونم من با این شرایط امکان گرفتن ویزای کاری المان یا اتریش را دارم؟
  و یا اینکه از طریق تحصیلی میتونیم افدام کنیم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان المانی تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. نسترن گفته:

  با سلام
  من 19 ساله هستم،دیپلم تجربی دارم و قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی یا دندانپزشکی به بهمراه خواهر دوقلویم در کشور المان دارم از نظر مالی نیز متوسط هستیم،شماچه راهی برای ما پیشتهاد دارید؟!

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید دوره پیش پزشکی را در کشور مورد نظر بگذرانید .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. Roksana گفته:

  سلام و عرض ادب و احترام به جناب آقای ملک پور.
  من یه دختر ۲۲ ساله هستم که الان ترم سوم رشته ی موسیقی در دانشگاه تهران مرکز در حال تحصیلم.
  همسرم ۳۰ سالشونه و لیسانس معماری دارند.
  قصد ادامه ی تحصیل در کشور اتریش یا آلمان داریم.میخواستم بدونم شرایط تحصیل به چه شکله.همسرم برای لیسانس سینما میخواد اقدام کنه و منم برای لیسانس موسیقی.فقط همسرم پیش دانشگاهی نداره.
  ما مدرک زبان نداریم.از نظر مالی متوسط هستیم.
  و فکر این رو هم داریم که اگر بشه ما بدون مدرک زبان بریم و یک سال اونجا زبان بخونیم.
  سپاسگزارم.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. تحصیل در رشته های مورد نظر شما ازمون ورودی دارد و قبل از ورود به دانشگاه باید ازمون مربوطه را سپری نمایید. متاسفانه بدون اخذ مدرک زبان امکان ورود برای شما وجود ندارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. nima گفته:

  سلام و عرض ادب
  من متولد 1359 ، متاهل بدون فرزند، با مدرک کارشناسی ارشد نرم افزار از دانشگاه آزاد تهران جنوب (1385) با معدل نزدیک به 17 و سابقه تدریس در دانشگاه و برنامه نویسی در شرکت خصوصی (هم با بیمه و هم بدون بیمه) ، طراحی و برنامه نویسی وب سایت کار می کنم و به خیلی از تکنولوژی های روز آشنا هستم. قصد اقامت و زندگی در آلمان را دارم (یا اتریش و در مراحل بعدی هلند و مجارستان)، ارادت زیادی به شما دارم یک سالی هست با ویدیوها، ویس های پر از مهر و محبت و آموزنده و بسیار عالی شما و مقالات فوق العاده وب سایت و کانالتون همراه هستم و لذت می برم، مدرک زبان آلمانی ندارم. با توجه به سن و سالی که دارم پیشنهاد شما استاد گرانقدر چیه؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب و احترام
   از لطف شما سپاسگزاریم
   از آنجاییکه در این صفحه شرایط شما را کامل نمیتوان بررسی نمود و ممکن است حق مطلب ادا نگردد
   پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.
   روزهای دوشنبه تا جمعه
   از ساعت ۱۱ الی ۱۵ به وقت تهران میتوانید‌ تماس حاصل نمایید تا شرایط شما کامل بررسی شود .

   پاسخ
 23. علی گفته:

  با سلام
  مردی 50ساله و مدرک فوق الیسانس عمران شاغل در شرکت نفت با سابقه بیش از 20 سال
  آیا امکان مهاجرت به آلمان را از طرق مختلف دارم

  با تشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله این امکان از روشهای ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و … برای شما امکان پذیر است. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 24. Maryam گفته:

  با سلام خدمت جناب آقای ملک پور اینجانب خانمی33ساله متاهل دارای یک فرزند 5 ساله هستم. که کاردانی مامایی از دانشگاه آزاد دارم و حدود دوازده سال سابقه کار با بیمه در حوزه بهداشت و درمان دارم وکارشناسی مشاوره تغذیه مادر و کودک خوندم بنظر شما آیا من شرایط ادامه تحصیل یا کار آلمان رو دارم و در صورت جواب بله آیا فرزندم نیز میتواند در مدارس آلمان مشغول به تحصیل شود؟ آیا میتوانم مدرک زبان را در آلمان قبل از ورود به دانشگاه بگیرم؟ با تشکر از شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما برای اخذ ویزای تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ممکن است با ریسک همراه باشد. در خصوص ویزای کار رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. می توانید برای تحصیل زبان آلمانی کشورهایی نظیر اتریش یا مجارستان نیز اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. دنیا گفته:

  سلام دنیا هستم ۳۲ ساله ارشد مهندسی شیمی سال ۹۳ ازاد تهران جنوب با معدل ۱۶٫۷ دوتا مقاله داخلی دارم و درحال گذروندن دوره های زبان معدل کارشناسی ناپیوستمم
  ۱۹٫۷۸
  میخام بدونم برای پاییز ۲۰۱۸ میتونم اقدام کنم بااین شرایط و البته فرصت بخام برای مدرک زبان یانه؟ اگه ارشد مجدد بخام چی؟ ککموم کیشک راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. برای اخذ پذیرش از کشور آلمان حتما به مدرک زبان نیاز است. شرایط سنی و مدرک زبان شما باید برای اخذ پذیرش در مقطع فوق لیسانس یا دکتری مورد بررسی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. بهروز گفته:

  سلام وقتتون بخیر… بهروز هستم ۲۵ ساله و فارغ التحصیل حقوق جزا و جرم شناسی… مدرک زبان ندارم و متقاضی ادامه تحصیل در مقطع دکتری در یکی از کشورهای خارجی هستم البته بدون نیاز به مدرک زبان… ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چه کشوری برای ادامه تحصیل در این رشته و همچنین با چه شرایطی امکان پذیر است…ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   تعدادی کشور است که نیاز به مدرک زبان ندارد ولی باید دید که آیا مقطع دکترا حقوق در آن کشور و دانشگاه وجود دارد یا خیر ! بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا شرایط را برای شما شرح دهیم . با تشکر

   پاسخ
 27. حمید گفته:

  سلام
  من حمبد هستم. با ۳۸ سال سن و متاهل و دارای یک فرزند ۵ ساله هستم. فوق لیسانس عمران از دانشگاه سراسری هستم و الان حدود ۱۰ سال سابقه کار بیمه ای دارم. و همسرم هم لیسانس شیمی از دانشگاه آزاد هستش از انجایی که زبان انگلیسی خوبی ندارم و با زبان آلمانی هم هیچگونه آشنایی ندارم می خواستم ببینم میشه بدون داشتن مدرک زبان به آلمان یا اتریش جهت تحصیل رفت و در انجا زبان آلمانی رو یادبگیرم و ادامه تحصیل بدم یا خیر و بهتره با توجه به سنم برای ویزای اقامت و کار اقدام کنم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   برای کشور اتریش میتوانید بدون مدرک زبان نیز اقدام نمایید ولی برای کشور آلمان نیازمند مدرک زبان هستید که البته برای شما شرایط ویژه ای داریم که میتوانید با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا از این شرایط مطلع گردید با تشکر

   پاسخ
 28. ناشناس گفته:

  سلام سپاس از همه ی بخش ها و مشاوه هاتون
  خدا خیرتون بده من خیلی سوال تو ذهنم بود با مشاوره هاتون به خیلی از جواب ها رسیدم.

  پاسخ
 29. اناهید گفته:

  سلام،من۱۹ساله هستم و امسال در رشته ی علوم ازمایشگاهی دانشگاه روزانه قبول شدم و میخوام برای پزشکی اقدام کنم و وضع مالی متوسطی دارم،میشه لطفا راهنماییم کنید؟و مدرک زبان هم ندارم،ممنون از مشاوره ی خوبتون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   اصولا تمامی دانشگاه های کشور آلمان نیاز به مدرک زبان در ابتدای امر دارند . برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم شما میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا از این پیشنهادات مطلع گردید.

   پاسخ
 30. کیمیا گفته:

  با سلام خدمت شما
  بسیارسپاسگذارم بابت سایت و مشاوره عالی شما.از اینکه وقت گرانبهاتون را برای ما میگذارید بسیار قدردلنم من خانمی ۲۵ ساله با مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه ازاد( البته بدون کنکور) و در ضمن متاهل. اگر امکان داره من را راهنمایی کنید ..به گفته فرمایشات شما در اروپا ما نیازی به زبان انگلیسی نداریم مثل منی که دوست دارم در اتریش یا المان ادامه تحصیل بدهم پس زبان المانی یا اتریشی باید خواند. و من میخواهم زبان را در همون کشور؛ اول بخونم بعد ادامه فوق لیسانس بدم . به نظرشما کدوم بهتر پذیرش میده ؟ و کدوم برای ویزای همراه راحت تره؟ شما فرمودید اتریش باید کارت اقامت بگیری بعد میتونی ویزا برای همراهت بفرستی این کارت اقامت چقدره طول میکشه؟ و اینکه اتریش باید مدرک کنکور نشون بدی و منی که بدون کنکور خوندم نمیتونم اقدام کنم؟حساب بانکی که باید نشون بدیم به سفارت باید چقدر باشه؟ با تشکر از شما

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   امکان تحصیل زبان آلمانی در کشور اتریش به طور مستقیم برای بعضی از رشته ها در دانشگاه وجود دارد ولی برای کشور آلمان شرایط ویژه ای اعلام شده است که میتوانید با دفتر مرکزی MIE یا سایر دفاتر در تمامی نقاط جهان و ایران تماس حاصل نمایید تا اطلاعات کافی به شما ارائه گردد.

   پاسخ
 31. خاطره گفته:

  سلام و وقت بخیر خدمت آقای ملکپور
  من دانشجوی دکتری در رشته مهندسی کشاورزی گرایش قارچ شناسی هستم در دانشگاه آزاد درس میخونم یک مقاله isi دارم و مدرک زبان ندارم آیا میتونم برای آلمان اقدام کنم جهت فرصت مطالعاتی؟ ممنون میشم جوابم رو بدید با نهایت سپاس از شما

  پاسخ
 32. سعید ناجی گفته:

  سلام و سپاس از شما
  جناب ملکپور عزیز بسیار سپاسگزارم از پاسخگویی بسیار سریع شما ، فکر نمیکردم که اینقدر با این سرعت نسبت به سوالی که در این بخش مطرح کردم پاسخگو باشید و واقعاً حیرت زده شدم . بی نهایت سپاسگزارم . جناب ملکپور عزیز شما در فایل صوتی فرمودید که دایی های من میتونند job offer بنده بشند و از این طریق برای خودم جهت مهاجرت اقدام کنم.
  جهت اطلاع شما عرض کنم که یکی از دایی ها قریب به ۲۰ سال مدرس زبان انگلیسی در آلمان هستن.از طرفی یکی دیگه از دایی های دیگه بنده نیز در حدود قریب به ۲۸ سال در شهر کاسل آلمان در کنار منزل خود در بین راه یک اتوسروبس داره .با توجه به وضعیت و رزومه های کاری این دو دایی بنده، به نظر شما به چه صورت اینها میتونند برای من job offer بشند ؟ آیا دایی من که اتوسروبس داره میتونه برای این منظور در مجموعه خودش job offer بشه؟ چه مراحلی رو باید طی کنه؟ چیکار باید بکنه؟ با توجه به تحصیلات من که فوق دیپلم ساخت و تولید و قالبسازی دارم امکانپذیر هست؟ شانس دریافت ویزای کاری من از طرف دایی چقدره؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید چطور اونا میتونن برای من job offer بشن؟

  پاسخ
 33. سعید ناجی گفته:

  با سلام و احترام خدمت استاد عزیز و ارجمند جناب دکتر ملکپور
  جناب ملکپور بنده تا حالا ۲ سری برای مشاوره ویزای تحصیلی به دفاتر شما در تهران به همراه همسرم شرکت کردم.و در زمانی که در تهران بودید موفق شدیم با شما دیداری کوتاه داشته باشیم.
  جناب ملکپورعزیز همسر بنده لیسانس مدیریت هتلداری از دانشگاه جامع علمی کاربردی است و ۳۶ سال سن داره.بسیار علاقه مند به ادامه تحصیل بوده و قصد داریم با ادامه تحصیل ایشون در خارج از ایران بتونیم اقامت هم بگیریم.
  پیک تحصیلی همسرم بعد از گرفتن دیپلم تا تصمیم برای ادامه تحصیل بالاست و در این مدت فعالیت خاصی نداشته ولی برای جبران این مورد این امکان رو داریم تا بتونیم از جایی ( شرکتی ) برای ایشون فعالیت کاری بگیریم.
  بعد از تصمیم به ادامه تحصیل در این اواخر فوق دیپلم و لیسانس همسرم در این دوسال گرفته شده.
  از طرفی خیلی سعی کردیم از طریق موسسه شما تخفیف خوبی بتونیم بگیریم تا بتونیم برای ویزا و پذیرش اقدام کنیم ولی تخفیفات اینقدری نبود که بتونیم اقدام کنیم.
  با توجه به اینکه ۲ تا از دایی های همسرم مدت ۳۰ سال هست تو آلمان زندگی میکنند خیلی دوست داشتیم به آلمان بریم تا به پشتوانه اونا بتونیم هم همسرم تحصیل رو ادامه بده و هم خودم بتونم به پشتوانه دایی ها بتونم اونجا کارکنم و هزینه های زندگی رو تامین کنم.خودمون از نظر مالی زیاد وضعیت خیلی خوبی نداریم.ولی پشتوانه کاری برای من در آلمان از طرف دایی ها قوت قلب خوبی بهم میده .درسته شما در صحبت هاتون فرمودید زیاد به این و اون و حرف هاشون و وعده هاشون توجه نکنید.قبول دارم ولی دایی های ما واقعا به ما گفتن شما فقط پاتونو بزارید اونجا بقیه کاراشو ما انجام میدیم.
  ولی ما دو هدف در زندگی داریم ادامه تحصیل همسرم و کار درکنار دایی .ولی خیلی بعد از خدا وایمه اطهار به شما توکل کردیم به امید روزی که بتونیم مهاجرت کنیم.
  جناب ملکپور من و همسرم هر روز کانال شما پیگیری میکنیم و ویس های شما رو گوش میدیم تا شاید روزی به خواسته مون برسیم .
  خیلی به شما ارادت خاصی داریم و دوست داریم فقط و فقط شما پیگیر کار ما باشید تا شاید با توکل به خدا و شما بتونیم به هدفمون برسیم .
  لطفا در این خصوص یاری مون کنید .
  امیدوارم جناب ملکپوردر این خصوص شخصا پاسخ بدید
  سپاسگزارم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.